Czarnogóra - First League

8. kolejka - First League

  • 17.09 18:00
  • 18.09 18:00
  • 18.09 19:00
  • 19.09 18:00
  • 19.09 19:00

Tabela First League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Sutjeska Niksic 7 19   6 1 0   13 - 2 11
2   FK Iskra Danilovgrad 7 13   4 1 2   10 - 6 4
3   FK Mornar Bar 7 13   4 1 2   8 - 5 3
4   OFK Petrovac 7 13   4 1 2   15 - 14 1
5   FK Dečić 7 12   3 3 1   11 - 6 5
6   Buducnost Podgorica 7 9   2 3 2   12 - 9 3
7   Rudar Pljevlja 7 8   2 2 3   7 - 10 -3
8   FK Podgorica 7 4   1 1 5   5 - 11 -6
9   FK Jezero Plav 7 4   1 1 5   4 - 10 -6
10   Zeta Golubovci 7 2   0 2 5   4 - 16 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • baraż
  • spadek

9. kolejka (następna)

  • 24.09 19:00
  • 25.09
  • 25.09 19:00
  • 26.09 18:00
  • 26.09 19:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Marko Milićković(OFK Petrovac) 4 0
Adnan Bašić(OFK Petrovac) 3 0
Nikola Janjić(Sutjeska Niksic) 3 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Zoran Mikijelj(OFK Petrovac) 1 2 3
Velimir Vlahović(Buducnost Podgorica) 1 1 2
Radoš Dedić(FK Jezero Plav) 1 1 2

Terminarz / Wyniki First League

8. kolejka

  • 17.09 18:00  
    Buducnost Podgorica FK Jezero Plav -
  • 18.09 18:00  
    Rudar Pljevlja Zeta Golubovci -
  • 18.09 19:00  
    FK Iskra Danilovgrad FK Podgorica -
  • 19.09 18:00  
    Sutjeska Niksic OFK Petrovac -
  • 19.09 19:00  
    FK Dečić FK Mornar Bar -

9. kolejka

  • 24.09 19:00  
    Zeta Golubovci FK Iskra Danilovgrad -
  • 25.09  
    FK Mornar Bar Sutjeska Niksic -
  • 25.09 19:00  
    FK Podgorica FK Dečić -
  • 26.09 18:00  
    FK Jezero Plav Rudar Pljevlja -
  • 26.09 19:00  
    OFK Petrovac Buducnost Podgorica -

10. kolejka

  • 01.10 19:00  
    FK Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 02.10 18:00  
    FK Jezero Plav FK Iskra Danilovgrad -
  • 02.10 19:00  
    FK Mornar Bar OFK Petrovac -
  • 03.10  
    Buducnost Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 03.10 19:00  
    Zeta Golubovci FK Dečić -

11. kolejka

  • 16.10  
    OFK Petrovac FK Podgorica -
  • 16.10  
    FK Mornar Bar Buducnost Podgorica -
  • 16.10  
    FK Dečić FK Jezero Plav -
  • 16.10  
    FK Iskra Danilovgrad Rudar Pljevlja -
  • 16.10  
    Sutjeska Niksic Zeta Golubovci -

12. kolejka

  • 23.10  
    Zeta Golubovci OFK Petrovac -
  • 23.10  
    FK Jezero Plav Sutjeska Niksic -
  • 23.10  
    FK Podgorica FK Mornar Bar -
  • 23.10  
    Rudar Pljevlja FK Dečić -
  • 23.10  
    Buducnost Podgorica FK Iskra Danilovgrad -

13. kolejka

  • 31.10  
    FK Podgorica Buducnost Podgorica -
  • 31.10  
    FK Dečić FK Iskra Danilovgrad -
  • 31.10  
    FK Mornar Bar Zeta Golubovci -
  • 31.10  
    Sutjeska Niksic Rudar Pljevlja -
  • 31.10  
    OFK Petrovac FK Jezero Plav -

14. kolejka

  • 06.11  
    Rudar Pljevlja OFK Petrovac -
  • 06.11  
    FK Iskra Danilovgrad Sutjeska Niksic -
  • 06.11  
    Zeta Golubovci FK Podgorica -
  • 06.11  
    FK Jezero Plav FK Mornar Bar -
  • 06.11  
    Buducnost Podgorica FK Dečić -

15. kolejka

  • 21.11  
    OFK Petrovac FK Iskra Danilovgrad -
  • 21.11  
    Sutjeska Niksic FK Dečić -
  • 21.11  
    FK Podgorica FK Jezero Plav -
  • 21.11  
    FK Mornar Bar Rudar Pljevlja -
  • 21.11  
    Zeta Golubovci Buducnost Podgorica -

16. kolejka

  • 27.11  
    FK Jezero Plav Zeta Golubovci -
  • 27.11  
    Rudar Pljevlja FK Podgorica -
  • 27.11  
    Buducnost Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 27.11  
    FK Dečić OFK Petrovac -
  • 27.11  
    FK Iskra Danilovgrad FK Mornar Bar -

17. kolejka

  • 01.12  
    OFK Petrovac Sutjeska Niksic -
  • 01.12  
    FK Mornar Bar FK Dečić -
  • 01.12  
    Zeta Golubovci Rudar Pljevlja -
  • 01.12  
    FK Jezero Plav Buducnost Podgorica -
  • 01.12  
    FK Podgorica FK Iskra Danilovgrad -

18. kolejka

  • 05.12  
    Buducnost Podgorica OFK Petrovac -
  • 05.12  
    FK Dečić FK Podgorica -
  • 05.12  
    Sutjeska Niksic FK Mornar Bar -
  • 05.12  
    FK Iskra Danilovgrad Zeta Golubovci -
  • 05.12  
    Rudar Pljevlja FK Jezero Plav -

19. kolejka

  • 09.12  
    OFK Petrovac FK Mornar Bar -
  • 09.12  
    Sutjeska Niksic FK Podgorica -
  • 09.12  
    FK Iskra Danilovgrad FK Jezero Plav -
  • 09.12  
    FK Dečić Zeta Golubovci -
  • 09.12  
    Rudar Pljevlja Buducnost Podgorica -