Czarnogóra - First League

9. kolejka - First League

Tabela First League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FK Podgorica 9 18   5 3 1   13 - 6 7
2   Buducnost Podgorica 8 18   6 0 2   10 - 8 2
3   FK Dečić 9 17   4 5 0   14 - 4 10
4   Sutjeska Niksic 9 15   4 3 2   14 - 9 5
5   FK Iskra Danilovgrad 9 12   3 3 3   8 - 11 -3
6   FK Jezero Plav 9 11   3 2 4   5 - 8 -3
7   Zeta Golubovci 9 11   3 2 4   7 - 8 -1
8   Rudar Pljevlja 9 9   3 0 6   11 - 14 -3
9   OFK Titograd Podgorica 9 6   1 3 5   6 - 15 -9
10   OFK Petrovac 8 3   0 3 5   6 - 11 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • baraż
  • spadek

10. kolejka (następna)

  • 25.10 20:00
  • 25.10 20:00
  • 25.10 20:00
  • 25.10 20:00
  • 25.10 20:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Šaleta Kordić(FK Podgorica) 8 0
Vuk Striković(Rudar Pljevlja) 6 0
Kristijan Vulaj(FK Dečić) 6 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
H. Matsui(Rudar Pljevlja) 1 4 5
Marko Mrvaljević(OFK Titograd Podgorica) 1 2 3
Keita Suzuki(FK Podgorica) 1 1 2

Terminarz / Wyniki First League

5. kolejka

10. kolejka

  • 25.10 20:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Podgorica -
  • 25.10 20:00  
    Buducnost Podgorica FK Dečić -
  • 25.10 20:00  
    OFK Petrovac Sutjeska Niksic -
  • 25.10 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Zeta Golubovci -
  • 25.10 20:00  
    Rudar Pljevlja FK Jezero Plav -

11. kolejka

  • 31.10 20:00  
    Zeta Golubovci FK Jezero Plav -
  • 31.10 20:00  
    FK Podgorica OFK Petrovac -
  • 31.10 20:00  
    FK Dečić FK Iskra Danilovgrad -
  • 31.10 20:00  
    OFK Titograd Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 31.10 20:00  
    Sutjeska Niksic Buducnost Podgorica -

12. kolejka

  • 04.11 20:00  
    Rudar Pljevlja Zeta Golubovci -
  • 04.11 20:00  
    OFK Petrovac OFK Titograd Podgorica -
  • 04.11 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Sutjeska Niksic -
  • 04.11 20:00  
    FK Jezero Plav FK Dečić -
  • 04.11 20:00  
    Buducnost Podgorica FK Podgorica -

13. kolejka

  • 08.11 20:00  
    FK Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 08.11 20:00  
    OFK Petrovac Rudar Pljevlja -
  • 08.11 20:00  
    OFK Titograd Podgorica Buducnost Podgorica -
  • 08.11 20:00  
    FK Dečić Zeta Golubovci -
  • 08.11 20:00  
    Sutjeska Niksic FK Jezero Plav -

14. kolejka

  • 21.11 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad OFK Titograd Podgorica -
  • 21.11 20:00  
    Buducnost Podgorica OFK Petrovac -
  • 21.11 20:00  
    Zeta Golubovci Sutjeska Niksic -
  • 21.11 20:00  
    Rudar Pljevlja FK Dečić -
  • 21.11 20:00  
    FK Jezero Plav FK Podgorica -

15. kolejka

  • 29.11 20:00  
    Sutjeska Niksic FK Dečić -
  • 29.11 20:00  
    Buducnost Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 29.11 20:00  
    OFK Petrovac FK Iskra Danilovgrad -
  • 29.11 20:00  
    FK Podgorica Zeta Golubovci -
  • 29.11 20:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Jezero Plav -

16. kolejka

  • 02.12 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Buducnost Podgorica -
  • 02.12 20:00  
    FK Dečić FK Podgorica -
  • 02.12 20:00  
    Zeta Golubovci OFK Titograd Podgorica -
  • 02.12 20:00  
    FK Jezero Plav OFK Petrovac -
  • 02.12 20:00  
    Rudar Pljevlja Sutjeska Niksic -

17. kolejka

  • 06.12 20:00  
    OFK Petrovac Zeta Golubovci -
  • 06.12 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Rudar Pljevlja -
  • 06.12 20:00  
    Buducnost Podgorica FK Jezero Plav -
  • 06.12 20:00  
    FK Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 06.12 20:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Dečić -

18. kolejka

  • 09.12 20:00  
    Zeta Golubovci Buducnost Podgorica -
  • 09.12 20:00  
    FK Dečić OFK Petrovac -
  • 09.12 20:00  
    Sutjeska Niksic OFK Titograd Podgorica -
  • 09.12 20:00  
    FK Jezero Plav FK Iskra Danilovgrad -
  • 09.12 20:00  
    Rudar Pljevlja FK Podgorica -

19. kolejka

  • 13.12 20:00  
    Sutjeska Niksic OFK Petrovac -
  • 13.12 20:00  
    Zeta Golubovci FK Iskra Danilovgrad -
  • 13.12 20:00  
    FK Podgorica OFK Titograd Podgorica -
  • 13.12 20:00  
    FK Jezero Plav Rudar Pljevlja -
  • 13.12 20:00  
    FK Dečić Buducnost Podgorica -