Czarnogóra - First League

4. kolejka - First League

  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 19:30

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Buducnost Podgorica 3 9   3 0 0   8 - 2 6
2 Zeta Golubovci 3 5   1 2 0   2 - 0 2
3 FK Iskra Danilovgrad 2 4   1 1 0   3 - 2 1
4 Grbalj Radanovici 3 4   1 1 1   6 - 5 1
5 Sutjeska Niksic 2 4   1 1 0   1 - 0 1
6 Kom Podgorica 3 4   1 1 1   4 - 5 -1
7 Rudar Pljevlja 3 3   1 0 2   2 - 5 -3
8 FK Podgorica 3 2   0 2 1   3 - 5 -2
9 OFK Titograd Podgorica 3 1   0 1 2   0 - 2 -2
10 OFK Petrovac 3 1   0 1 2   3 - 6 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 24.08 17:00
  • 24.08 17:00
  • 24.08 17:00
  • 24.08 17:00
  • 24.08 17:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Miloš Kalezić(OFK Petrovac) 2 0
Dejan Zarubica(Buducnost Podgorica) 2 0
Boban Đorđević(Grbalj Radanovici) 2 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Draško Bożović(Buducnost Podgorica) 0 2 2
Jovan Nikolić(OFK Titograd Podgorica) 0 2 2
Ermin Seratlić(Rudar Pljevlja) 0 2 2

Terminarz / Wyniki First League

3. kolejka

4. kolejka

  • 18.08 17:00  
    Rudar Pljevlja Sutjeska Niksic -
  • 18.08 17:00  
    Kom Podgorica Grbalj Radanovici -
  • 18.08 17:00  
    Zeta Golubovci FK Iskra Danilovgrad -
  • 18.08 17:00  
    FK Podgorica OFK Titograd Podgorica -
  • 18.08 19:30  
    OFK Petrovac Buducnost Podgorica -

5. kolejka

  • 24.08 17:00  
    Buducnost Podgorica Zeta Golubovci -
  • 24.08 17:00  
    Grbalj Radanovici OFK Petrovac -
  • 24.08 17:00  
    FK Iskra Danilovgrad Rudar Pljevlja -
  • 24.08 17:00  
    Sutjeska Niksic FK Podgorica -
  • 24.08 17:00  
    OFK Titograd Podgorica Kom Podgorica -

6. kolejka

  • 31.08 16:00  
    Kom Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 31.08 16:00  
    Zeta Golubovci Rudar Pljevlja -
  • 31.08 16:00  
    FK Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 31.08 16:00  
    Buducnost Podgorica Grbalj Radanovici -
  • 31.08 16:00  
    OFK Petrovac OFK Titograd Podgorica -

7. kolejka

  • 14.09 15:30  
    FK Iskra Danilovgrad Kom Podgorica -
  • 14.09 15:30  
    Sutjeska Niksic OFK Petrovac -
  • 14.09 15:30  
    OFK Titograd Podgorica Buducnost Podgorica -
  • 14.09 15:30  
    Grbalj Radanovici Zeta Golubovci -
  • 14.09 15:30  
    Rudar Pljevlja FK Podgorica -

8. kolejka

  • 18.09 15:00  
    Kom Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 18.09 15:00  
    OFK Petrovac FK Iskra Danilovgrad -
  • 18.09 15:00  
    Buducnost Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 18.09 15:00  
    Grbalj Radanovici OFK Titograd Podgorica -
  • 18.09 15:00  
    Zeta Golubovci FK Podgorica -

9. kolejka

  • 22.09 15:00  
    OFK Titograd Podgorica Zeta Golubovci -
  • 22.09 15:00  
    Sutjeska Niksic Grbalj Radanovici -
  • 22.09 15:00  
    FK Podgorica Kom Podgorica -
  • 22.09 15:00  
    Rudar Pljevlja OFK Petrovac -
  • 22.09 15:00  
    FK Iskra Danilovgrad Buducnost Podgorica -

10. kolejka

  • 28.09 15:00  
    Zeta Golubovci Kom Podgorica -
  • 28.09 15:00  
    Sutjeska Niksic OFK Titograd Podgorica -
  • 28.09 15:00  
    Rudar Pljevlja Buducnost Podgorica -
  • 28.09 15:00  
    FK Iskra Danilovgrad Grbalj Radanovici -
  • 28.09 15:00  
    FK Podgorica OFK Petrovac -

11. kolejka

  • 05.10 14:30  
    OFK Petrovac Kom Podgorica -
  • 05.10 14:30  
    Buducnost Podgorica FK Podgorica -
  • 05.10 14:30  
    Grbalj Radanovici Rudar Pljevlja -
  • 05.10 14:30  
    OFK Titograd Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 05.10 14:30  
    Sutjeska Niksic Zeta Golubovci -

12. kolejka

  • 19.10 13:30  
    Zeta Golubovci OFK Petrovac -
  • 19.10 13:30  
    Kom Podgorica Buducnost Podgorica -
  • 19.10 13:30  
    FK Iskra Danilovgrad Sutjeska Niksic -
  • 19.10 13:30  
    Rudar Pljevlja OFK Titograd Podgorica -
  • 19.10 13:30  
    FK Podgorica Grbalj Radanovici -

13. kolejka

  • 26.10 13:30  
    FK Iskra Danilovgrad Zeta Golubovci -
  • 26.10 13:30  
    Grbalj Radanovici Kom Podgorica -
  • 26.10 13:30  
    OFK Titograd Podgorica FK Podgorica -
  • 26.10 13:30  
    Sutjeska Niksic Rudar Pljevlja -
  • 26.10 13:30  
    Buducnost Podgorica OFK Petrovac -

14. kolejka

  • 02.11 13:30  
    Rudar Pljevlja FK Iskra Danilovgrad -
  • 02.11 13:30  
    Kom Podgorica OFK Titograd Podgorica -
  • 02.11 13:30  
    OFK Petrovac Grbalj Radanovici -
  • 02.11 13:30  
    Zeta Golubovci Buducnost Podgorica -
  • 02.11 13:30  
    FK Podgorica Sutjeska Niksic -

15. kolejka

  • 09.11 13:00  
    OFK Titograd Podgorica OFK Petrovac -
  • 09.11 13:00  
    Sutjeska Niksic Kom Podgorica -
  • 09.11 13:00  
    FK Iskra Danilovgrad FK Podgorica -
  • 09.11 13:00  
    Rudar Pljevlja Zeta Golubovci -
  • 09.11 13:00  
    Grbalj Radanovici Buducnost Podgorica -

16. kolejka

  • 23.11 13:00  
    OFK Petrovac Sutjeska Niksic -
  • 23.11 13:00  
    Kom Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 23.11 13:00  
    FK Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 23.11 13:00  
    Buducnost Podgorica OFK Titograd Podgorica -
  • 23.11 13:00  
    Zeta Golubovci Grbalj Radanovici -

17. kolejka

  • 01.12 13:00  
    OFK Titograd Podgorica Grbalj Radanovici -
  • 01.12 13:00  
    Sutjeska Niksic Buducnost Podgorica -
  • 01.12 13:00  
    FK Iskra Danilovgrad OFK Petrovac -
  • 01.12 13:00  
    Rudar Pljevlja Kom Podgorica -
  • 01.12 13:00  
    FK Podgorica Zeta Golubovci -

18. kolejka

  • 05.12 13:00  
    OFK Petrovac Rudar Pljevlja -
  • 05.12 13:00  
    Buducnost Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 05.12 13:00  
    Grbalj Radanovici Sutjeska Niksic -
  • 05.12 13:00  
    Zeta Golubovci OFK Titograd Podgorica -
  • 05.12 13:00  
    Kom Podgorica FK Podgorica -

19. kolejka

  • 10.12 13:00  
    OFK Petrovac FK Podgorica -
  • 10.12 13:00  
    OFK Titograd Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 10.12 13:00  
    Kom Podgorica Zeta Golubovci -
  • 10.12 13:00  
    Buducnost Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 10.12 13:00  
    Grbalj Radanovici FK Iskra Danilovgrad -