Czarnogóra - First League

3. kolejka - First League

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Podgorica 6 14   4 2 0   10 - 2 8
2 FK Dečić 6 12   3 3 0   9 - 2 7
3 FK Iskra Danilovgrad 6 9   2 3 1   6 - 5 1
4 Buducnost Podgorica 5 9   3 0 2   6 - 8 -2
5 Zeta Golubovci 6 8   2 2 2   6 - 6 0
6 Sutjeska Niksic 6 8   2 2 2   9 - 9 0
7 FK Jezero Plav 6 8   2 2 2   3 - 4 -1
8 Rudar Pljevlja 6 6   2 0 4   7 - 10 -3
9 OFK Petrovac 5 2   0 2 3   5 - 8 -3
10 OFK Titograd Podgorica 6 2   0 2 4   5 - 12 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

4. kolejka (następna)

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Šaleta Kordić(FK Podgorica) 6 0
Vuk Striković(Rudar Pljevlja) 5 0
Kristijan Vulaj(FK Dečić) 4 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Hikaru Matsui(Rudar Pljevlja) 1 3 4
Marko Mrvaljević(OFK Titograd Podgorica) 1 2 3
Ognjen Gašević(OFK Titograd Podgorica) 1 1 2

Terminarz / Wyniki First League

5. kolejka

7. kolejka

  • 30.09 15:30  
    OFK Petrovac FK Jezero Plav -
  • 30.09 16:00  
    Sutjeska Niksic Rudar Pljevlja -
  • 30.09 17:00  
    OFK Titograd Podgorica Zeta Golubovci -
  • 30.09 18:00  
    FK Podgorica FK Dečić -
  • 30.09 19:00  
    Buducnost Podgorica FK Iskra Danilovgrad -

8. kolejka

  • 04.10 20:00  
    Zeta Golubovci OFK Petrovac -
  • 04.10 20:00  
    Rudar Pljevlja FK Iskra Danilovgrad -
  • 04.10 20:00  
    FK Jezero Plav Buducnost Podgorica -
  • 04.10 20:00  
    FK Dečić OFK Titograd Podgorica -
  • 04.10 20:00  
    Sutjeska Niksic FK Podgorica -

9. kolejka

  • 17.10 20:00  
    FK Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 17.10 20:00  
    OFK Titograd Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 17.10 20:00  
    Buducnost Podgorica Zeta Golubovci -
  • 17.10 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad FK Jezero Plav -
  • 17.10 20:00  
    OFK Petrovac FK Dečić -

10. kolejka

  • 25.10 20:00  
    Rudar Pljevlja FK Jezero Plav -
  • 25.10 20:00  
    Buducnost Podgorica FK Dečić -
  • 25.10 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Zeta Golubovci -
  • 25.10 20:00  
    OFK Petrovac Sutjeska Niksic -
  • 25.10 20:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Podgorica -

11. kolejka

  • 31.10 20:00  
    OFK Titograd Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 31.10 20:00  
    FK Podgorica OFK Petrovac -
  • 31.10 20:00  
    Sutjeska Niksic Buducnost Podgorica -
  • 31.10 20:00  
    Zeta Golubovci FK Jezero Plav -
  • 31.10 20:00  
    FK Dečić FK Iskra Danilovgrad -

12. kolejka

  • 04.11 20:00  
    Rudar Pljevlja Zeta Golubovci -
  • 04.11 20:00  
    FK Jezero Plav FK Dečić -
  • 04.11 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Sutjeska Niksic -
  • 04.11 20:00  
    Buducnost Podgorica FK Podgorica -
  • 04.11 20:00  
    OFK Petrovac OFK Titograd Podgorica -

13. kolejka

  • 08.11 20:00  
    OFK Petrovac Rudar Pljevlja -
  • 08.11 20:00  
    OFK Titograd Podgorica Buducnost Podgorica -
  • 08.11 20:00  
    FK Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 08.11 20:00  
    FK Dečić Zeta Golubovci -
  • 08.11 20:00  
    Sutjeska Niksic FK Jezero Plav -

14. kolejka

  • 21.11 20:00  
    Rudar Pljevlja FK Dečić -
  • 21.11 20:00  
    Zeta Golubovci Sutjeska Niksic -
  • 21.11 20:00  
    FK Jezero Plav FK Podgorica -
  • 21.11 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad OFK Titograd Podgorica -
  • 21.11 20:00  
    Buducnost Podgorica OFK Petrovac -

15. kolejka

  • 29.11 20:00  
    OFK Petrovac FK Iskra Danilovgrad -
  • 29.11 20:00  
    Buducnost Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 29.11 20:00  
    FK Podgorica Zeta Golubovci -
  • 29.11 20:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Jezero Plav -
  • 29.11 20:00  
    Sutjeska Niksic FK Dečić -

16. kolejka

  • 02.12 20:00  
    FK Dečić FK Podgorica -
  • 02.12 20:00  
    Rudar Pljevlja Sutjeska Niksic -
  • 02.12 20:00  
    FK Jezero Plav OFK Petrovac -
  • 02.12 20:00  
    Zeta Golubovci OFK Titograd Podgorica -
  • 02.12 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Buducnost Podgorica -

17. kolejka

  • 06.12 20:00  
    FK Iskra Danilovgrad Rudar Pljevlja -
  • 06.12 20:00  
    OFK Titograd Podgorica FK Dečić -
  • 06.12 20:00  
    FK Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 06.12 20:00  
    Buducnost Podgorica FK Jezero Plav -
  • 06.12 20:00  
    OFK Petrovac Zeta Golubovci -

18. kolejka

  • 09.12 20:00  
    Rudar Pljevlja FK Podgorica -
  • 09.12 20:00  
    Sutjeska Niksic OFK Titograd Podgorica -
  • 09.12 20:00  
    FK Dečić OFK Petrovac -
  • 09.12 20:00  
    Zeta Golubovci Buducnost Podgorica -
  • 09.12 20:00  
    FK Jezero Plav FK Iskra Danilovgrad -

19. kolejka

  • 13.12 20:00  
    Zeta Golubovci FK Iskra Danilovgrad -
  • 13.12 20:00  
    FK Jezero Plav Rudar Pljevlja -
  • 13.12 20:00  
    FK Dečić Buducnost Podgorica -
  • 13.12 20:00  
    FK Podgorica OFK Titograd Podgorica -
  • 13.12 20:00  
    Sutjeska Niksic OFK Petrovac -