Cypr - 1. Division

6. kolejka - 1. Division

Tabela 1. Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 AEK Larnaca 6 14   4 2 0   12 - 4 8
2 Aris FC Limassol 6 13   4 1 1   10 - 5 5
3 Apollon Limassol 6 12   4 0 2   9 - 8 1
4 AEL Limassol 5 10   3 1 1   10 - 4 6
5 Olympiakos Nikozja 6 8   2 2 2   5 - 5 0
6 Pafos FC 6 7   1 4 1   8 - 8 0
7 Omonia Nikozja 5 7   2 1 2   5 - 5 0
8 Doxa Katokopia FC 6 6   1 3 2   6 - 6 0
9 Anorthosis Famagusta FC 5 6   2 0 3   7 - 9 -2
10 APOEL Nikozja 6 6   2 0 4   5 - 10 -5
11 Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias 5 4   1 1 3   4 - 8 -4
12 Ethnikos Achna FC 6 1   0 1 5   5 - 14 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

7. kolejka (następna)

  • 22.10 18:00
  • 23.10 16:00
  • 23.10 18:00
  • 24.10 18:00
  • 25.10 18:00
  • 25.10 18:00

Strzelcy 1. Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Iwan Triczkowski(AEK Larnaca) 7 2
Mariusz Stępiński(Aris FC Limassol) 5 0
Ioannis Pittas(Apollon Limassol) 4 2

Kartkowicze 1. Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tornike Okriashvili(APOEL Nikozja) 1 2 3
Jordi Gómez García-Penche(Omonia Nikozja) 1 1 2
Buomesca Tué Na Bangna(Doxa Katokopia FC) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 1. Division

1. kolejka

7. kolejka

  • 22.10 18:00  
    Olympiakos Nikozja Doxa Katokopia FC -
  • 23.10 16:00  
    Ethnikos Achna FC AEL Limassol -
  • 23.10 18:00  
    Apollon Limassol Pafos FC -
  • 24.10 18:00  
    Aris FC Limassol APOEL Nikozja -
  • 25.10 18:00  
    Anorthosis Famagusta FC AEK Larnaca -
  • 25.10 18:00  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Omonia Nikozja -

8. kolejka

  • 29.10 18:00  
    Omonia Nikozja Anorthosis Famagusta FC -
  • 30.10 16:00  
    Doxa Katokopia FC APOEL Nikozja -
  • 30.10 18:00  
    AEL Limassol Aris FC Limassol -
  • 31.10 16:00  
    AEK Larnaca Ethnikos Achna FC -
  • 31.10 18:00  
    Olympiakos Nikozja Apollon Limassol -
  • 01.11 18:00  
    Pafos FC Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -

9. kolejka

  • 05.11 17:00  
    Apollon Limassol Doxa Katokopia FC -
  • 05.11 19:00  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Olympiakos Nikozja -
  • 06.11 16:00  
    APOEL Nikozja AEL Limassol -
  • 06.11 18:00  
    Aris FC Limassol AEK Larnaca -
  • 07.11 16:00  
    Anorthosis Famagusta FC Pafos FC -
  • 07.11 18:00  
    Ethnikos Achna FC Omonia Nikozja -

10. kolejka

  • 20.11 17:00  
    Olympiakos Nikozja Anorthosis Famagusta FC -
  • 20.11 19:00  
    Pafos FC Ethnikos Achna FC -
  • 21.11 16:00  
    Omonia Nikozja Aris FC Limassol -
  • 21.11 18:00  
    Doxa Katokopia FC AEL Limassol -
  • 22.11 17:00  
    Apollon Limassol Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 22.11 19:00  
    AEK Larnaca APOEL Nikozja -

11. kolejka

  • 26.11 18:00  
    Ethnikos Achna FC Olympiakos Nikozja -
  • 27.11 16:00  
    Aris FC Limassol Pafos FC -
  • 27.11 18:00  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Doxa Katokopia FC -
  • 28.11 18:00  
    AEL Limassol AEK Larnaca -
  • 29.11 17:00  
    Anorthosis Famagusta FC Apollon Limassol -
  • 29.11 19:00  
    APOEL Nikozja Omonia Nikozja -

12. kolejka

  • 03.12 18:00  
    Aris FC Limassol Olympiakos Nikozja -
  • 04.12 16:00  
    Doxa Katokopia FC AEK Larnaca -
  • 04.12 18:00  
    Anorthosis Famagusta FC Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 05.12 16:00  
    APOEL Nikozja Pafos FC -
  • 05.12 18:00  
    AEL Limassol Omonia Nikozja -
  • 06.12 18:00  
    Ethnikos Achna FC Apollon Limassol -

13. kolejka

  • 10.12 18:00  
    Pafos FC AEL Limassol -
  • 11.12 18:00  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Ethnikos Achna FC -
  • 12.12 16:00  
    Apollon Limassol Aris FC Limassol -
  • 12.12 18:00  
    Olympiakos Nikozja APOEL Nikozja -
  • 13.12 17:00  
    Omonia Nikozja AEK Larnaca -
  • 13.12 18:00  
    Anorthosis Famagusta FC Doxa Katokopia FC -

14. kolejka

  • 17.12 18:00  
    Aris FC Limassol Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 18.12 16:00  
    Ethnikos Achna FC Anorthosis Famagusta FC -
  • 18.12 18:00  
    APOEL Nikozja Apollon Limassol -
  • 19.12 16:00  
    AEL Limassol Olympiakos Nikozja -
  • 19.12 18:00  
    Doxa Katokopia FC Omonia Nikozja -
  • 20.12 18:00  
    AEK Larnaca Pafos FC -

15. kolejka

  • 02.01 15:00  
    Ethnikos Achna FC Doxa Katokopia FC -
  • 02.01 18:00  
    Apollon Limassol AEL Limassol -
  • 03.01 16:00  
    Pafos FC Omonia Nikozja -
  • 03.01 18:00  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias APOEL Nikozja -
  • 04.01 16:00  
    Olympiakos Nikozja AEK Larnaca -
  • 04.01 18:00  
    Anorthosis Famagusta FC Aris FC Limassol -

16. kolejka

  • 08.01  
    Aris FC Limassol Ethnikos Achna FC -
  • 08.01  
    APOEL Nikozja Anorthosis Famagusta FC -
  • 08.01  
    AEL Limassol Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 08.01  
    AEK Larnaca Apollon Limassol -
  • 08.01  
    Doxa Katokopia FC Pafos FC -
  • 08.01  
    Omonia Nikozja Olympiakos Nikozja -

17. kolejka

  • 15.01  
    Aris FC Limassol Doxa Katokopia FC -
  • 15.01  
    Ethnikos Achna FC APOEL Nikozja -
  • 15.01  
    Anorthosis Famagusta FC AEL Limassol -
  • 15.01  
    Olympiakos Nikozja Pafos FC -
  • 15.01  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias AEK Larnaca -
  • 15.01  
    Apollon Limassol Omonia Nikozja -

18. kolejka

  • 22.01  
    AEL Limassol Ethnikos Achna FC -
  • 22.01  
    APOEL Nikozja Aris FC Limassol -
  • 22.01  
    AEK Larnaca Anorthosis Famagusta FC -
  • 22.01  
    Omonia Nikozja Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 22.01  
    Pafos FC Apollon Limassol -
  • 22.01  
    Doxa Katokopia FC Olympiakos Nikozja -

19. kolejka

  • 29.01  
    Anorthosis Famagusta FC Omonia Nikozja -
  • 29.01  
    Aris FC Limassol AEL Limassol -
  • 29.01  
    Ethnikos Achna FC AEK Larnaca -
  • 29.01  
    Apollon Limassol Olympiakos Nikozja -
  • 29.01  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Pafos FC -
  • 29.01  
    APOEL Nikozja Doxa Katokopia FC -

20. kolejka

  • 05.02  
    AEL Limassol APOEL Nikozja -
  • 05.02  
    AEK Larnaca Aris FC Limassol -
  • 05.02  
    Omonia Nikozja Ethnikos Achna FC -
  • 05.02  
    Pafos FC Anorthosis Famagusta FC -
  • 05.02  
    Olympiakos Nikozja Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 05.02  
    Doxa Katokopia FC Apollon Limassol -

21. kolejka

  • 12.02  
    AEL Limassol Doxa Katokopia FC -
  • 12.02  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Apollon Limassol -
  • 12.02  
    Anorthosis Famagusta FC Olympiakos Nikozja -
  • 12.02  
    Ethnikos Achna FC Pafos FC -
  • 12.02  
    APOEL Nikozja AEK Larnaca -
  • 12.02  
    Aris FC Limassol Omonia Nikozja -

22. kolejka

  • 19.02  
    AEK Larnaca AEL Limassol -
  • 19.02  
    Olympiakos Nikozja Ethnikos Achna FC -
  • 19.02  
    Apollon Limassol Anorthosis Famagusta FC -
  • 19.02  
    Omonia Nikozja APOEL Nikozja -
  • 19.02  
    Doxa Katokopia FC Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 19.02  
    Pafos FC Aris FC Limassol -