Cypr - 1. Division

1. kolejka - 1. Division

  • 21.08
  • 21.08
  • 21.08
  • 21.08
  • 21.08
  • 21.08

Tabela 1. Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 AEK Larnaca 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 AEL Limassol 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 APOEL Nikozja 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Anorthosis Famagusta FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Apollon Limassol 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Aris FC Limassol 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Doxa Katokopia FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Ethnikos Achna FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Olympiakos Nikozja 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Omonia Nikozja 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Pafos FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

  • 11.09
  • 11.09
  • 11.09
  • 11.09
  • 11.09
  • 11.09

Terminarz / Wyniki 1. Division

1. kolejka

  • 21.08  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Anorthosis Famagusta FC -
  • 21.08  
    Apollon Limassol Ethnikos Achna FC -
  • 21.08  
    Olympiakos Nikozja Aris FC Limassol -
  • 21.08  
    Pafos FC APOEL Nikozja -
  • 21.08  
    Omonia Nikozja AEL Limassol -
  • 21.08  
    AEK Larnaca Doxa Katokopia FC -

2. kolejka

  • 11.09  
    Doxa Katokopia FC Anorthosis Famagusta FC -
  • 11.09  
    AEL Limassol Pafos FC -
  • 11.09  
    Aris FC Limassol Apollon Limassol -
  • 11.09  
    APOEL Nikozja Olympiakos Nikozja -
  • 11.09  
    Ethnikos Achna FC Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 11.09  
    AEK Larnaca Omonia Nikozja -

3. kolejka

  • 18.09  
    Anorthosis Famagusta FC Ethnikos Achna FC -
  • 18.09  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Aris FC Limassol -
  • 18.09  
    Pafos FC AEK Larnaca -
  • 18.09  
    Apollon Limassol APOEL Nikozja -
  • 18.09  
    Omonia Nikozja Doxa Katokopia FC -
  • 18.09  
    Olympiakos Nikozja AEL Limassol -

4. kolejka

  • 25.09  
    Doxa Katokopia FC Ethnikos Achna FC -
  • 25.09  
    AEL Limassol Apollon Limassol -
  • 25.09  
    APOEL Nikozja Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 25.09  
    Aris FC Limassol Anorthosis Famagusta FC -
  • 25.09  
    Omonia Nikozja Pafos FC -
  • 25.09  
    AEK Larnaca Olympiakos Nikozja -

5. kolejka

  • 02.10  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias AEL Limassol -
  • 02.10  
    Anorthosis Famagusta FC APOEL Nikozja -
  • 02.10  
    Olympiakos Nikozja Omonia Nikozja -
  • 02.10  
    Pafos FC Doxa Katokopia FC -
  • 02.10  
    Ethnikos Achna FC Aris FC Limassol -
  • 02.10  
    Apollon Limassol AEK Larnaca -

6. kolejka

  • 16.10  
    AEL Limassol Anorthosis Famagusta FC -
  • 16.10  
    Doxa Katokopia FC Aris FC Limassol -
  • 16.10  
    Pafos FC Olympiakos Nikozja -
  • 16.10  
    Omonia Nikozja Apollon Limassol -
  • 16.10  
    AEK Larnaca Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 16.10  
    APOEL Nikozja Ethnikos Achna FC -

7. kolejka

  • 23.10  
    Aris FC Limassol APOEL Nikozja -
  • 23.10  
    Ethnikos Achna FC AEL Limassol -
  • 23.10  
    Anorthosis Famagusta FC AEK Larnaca -
  • 23.10  
    Olympiakos Nikozja Doxa Katokopia FC -
  • 23.10  
    Apollon Limassol Pafos FC -
  • 23.10  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Omonia Nikozja -

8. kolejka

  • 30.10  
    AEK Larnaca Ethnikos Achna FC -
  • 30.10  
    Doxa Katokopia FC APOEL Nikozja -
  • 30.10  
    AEL Limassol Aris FC Limassol -
  • 30.10  
    Olympiakos Nikozja Apollon Limassol -
  • 30.10  
    Omonia Nikozja Anorthosis Famagusta FC -
  • 30.10  
    Pafos FC Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -

9. kolejka

  • 06.11  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Olympiakos Nikozja -
  • 06.11  
    Ethnikos Achna FC Omonia Nikozja -
  • 06.11  
    Anorthosis Famagusta FC Pafos FC -
  • 06.11  
    Apollon Limassol Doxa Katokopia FC -
  • 06.11  
    APOEL Nikozja AEL Limassol -
  • 06.11  
    Aris FC Limassol AEK Larnaca -

10. kolejka

  • 20.11  
    Apollon Limassol Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 20.11  
    Olympiakos Nikozja Anorthosis Famagusta FC -
  • 20.11  
    Doxa Katokopia FC AEL Limassol -
  • 20.11  
    Pafos FC Ethnikos Achna FC -
  • 20.11  
    AEK Larnaca APOEL Nikozja -
  • 20.11  
    Omonia Nikozja Aris FC Limassol -

11. kolejka

  • 27.11  
    APOEL Nikozja Omonia Nikozja -
  • 27.11  
    AEL Limassol AEK Larnaca -
  • 27.11  
    Aris FC Limassol Pafos FC -
  • 27.11  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Doxa Katokopia FC -
  • 27.11  
    Ethnikos Achna FC Olympiakos Nikozja -
  • 27.11  
    Anorthosis Famagusta FC Apollon Limassol -

12. kolejka

  • 04.12  
    AEL Limassol Omonia Nikozja -
  • 04.12  
    APOEL Nikozja Pafos FC -
  • 04.12  
    Anorthosis Famagusta FC Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 04.12  
    Ethnikos Achna FC Apollon Limassol -
  • 04.12  
    Doxa Katokopia FC AEK Larnaca -
  • 04.12  
    Aris FC Limassol Olympiakos Nikozja -

13. kolejka

  • 11.12  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Ethnikos Achna FC -
  • 11.12  
    Apollon Limassol Aris FC Limassol -
  • 11.12  
    Anorthosis Famagusta FC Doxa Katokopia FC -
  • 11.12  
    Olympiakos Nikozja APOEL Nikozja -
  • 11.12  
    Omonia Nikozja AEK Larnaca -
  • 11.12  
    Pafos FC AEL Limassol -

14. kolejka

  • 18.12  
    Ethnikos Achna FC Anorthosis Famagusta FC -
  • 18.12  
    Aris FC Limassol Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 18.12  
    APOEL Nikozja Apollon Limassol -
  • 18.12  
    Doxa Katokopia FC Omonia Nikozja -
  • 18.12  
    AEK Larnaca Pafos FC -
  • 18.12  
    AEL Limassol Olympiakos Nikozja -

15. kolejka

  • 02.01  
    Ethnikos Achna FC Doxa Katokopia FC -
  • 02.01  
    Anorthosis Famagusta FC Aris FC Limassol -
  • 02.01  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias APOEL Nikozja -
  • 02.01  
    Olympiakos Nikozja AEK Larnaca -
  • 02.01  
    Pafos FC Omonia Nikozja -
  • 02.01  
    Apollon Limassol AEL Limassol -

16. kolejka

  • 08.01  
    Aris FC Limassol Ethnikos Achna FC -
  • 08.01  
    APOEL Nikozja Anorthosis Famagusta FC -
  • 08.01  
    AEL Limassol Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 08.01  
    AEK Larnaca Apollon Limassol -
  • 08.01  
    Doxa Katokopia FC Pafos FC -
  • 08.01  
    Omonia Nikozja Olympiakos Nikozja -

17. kolejka

  • 15.01  
    Aris FC Limassol Doxa Katokopia FC -
  • 15.01  
    Ethnikos Achna FC APOEL Nikozja -
  • 15.01  
    Anorthosis Famagusta FC AEL Limassol -
  • 15.01  
    Olympiakos Nikozja Pafos FC -
  • 15.01  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias AEK Larnaca -
  • 15.01  
    Apollon Limassol Omonia Nikozja -

18. kolejka

  • 22.01  
    AEL Limassol Ethnikos Achna FC -
  • 22.01  
    APOEL Nikozja Aris FC Limassol -
  • 22.01  
    AEK Larnaca Anorthosis Famagusta FC -
  • 22.01  
    Omonia Nikozja Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 22.01  
    Pafos FC Apollon Limassol -
  • 22.01  
    Doxa Katokopia FC Olympiakos Nikozja -

19. kolejka

  • 29.01  
    Anorthosis Famagusta FC Omonia Nikozja -
  • 29.01  
    Aris FC Limassol AEL Limassol -
  • 29.01  
    Ethnikos Achna FC AEK Larnaca -
  • 29.01  
    Apollon Limassol Olympiakos Nikozja -
  • 29.01  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Pafos FC -
  • 29.01  
    APOEL Nikozja Doxa Katokopia FC -

20. kolejka

  • 05.02  
    AEL Limassol APOEL Nikozja -
  • 05.02  
    AEK Larnaca Aris FC Limassol -
  • 05.02  
    Omonia Nikozja Ethnikos Achna FC -
  • 05.02  
    Pafos FC Anorthosis Famagusta FC -
  • 05.02  
    Olympiakos Nikozja Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 05.02  
    Doxa Katokopia FC Apollon Limassol -

21. kolejka

  • 12.02  
    AEL Limassol Doxa Katokopia FC -
  • 12.02  
    Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias Apollon Limassol -
  • 12.02  
    Anorthosis Famagusta FC Olympiakos Nikozja -
  • 12.02  
    Ethnikos Achna FC Pafos FC -
  • 12.02  
    APOEL Nikozja AEK Larnaca -
  • 12.02  
    Aris FC Limassol Omonia Nikozja -

22. kolejka

  • 19.02  
    AEK Larnaca AEL Limassol -
  • 19.02  
    Olympiakos Nikozja Ethnikos Achna FC -
  • 19.02  
    Apollon Limassol Anorthosis Famagusta FC -
  • 19.02  
    Omonia Nikozja APOEL Nikozja -
  • 19.02  
    Doxa Katokopia FC Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias -
  • 19.02  
    Pafos FC Aris FC Limassol -