Cypr - 1. Division

7. kolejka - 1. Division

Zaległe mecze

  • 21.10 16:00

Tabela 1. Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Apollon Limassol 6 16   5 1 0   14 - 3 11
2 Omonia Nikozja 6 14   4 2 0   11 - 5 6
3 Anorthosis Famagusta FC 6 13   4 1 1   12 - 6 6
4 AEK Larnaca 7 13   4 1 2   11 - 6 5
5 AEL Limassol 7 12   4 0 3   12 - 10 2
6 Olympiakos Nikozja 7 9   3 0 4   7 - 9 -2
7 Pafos FC 7 8   2 2 3   7 - 8 -1
8 Doxa Katokopia FC 5 8   2 2 1   8 - 8 0
9 APOEL Nikozja 6 8   2 2 2   5 - 6 -1
10 Ermis FC Aradippou 6 7   2 1 3   4 - 10 -6
11 Karmiotissa Pano Polemidia 7 6   1 3 3   8 - 11 -3
12 Ethnikos Achna FC 6 4   1 1 4   7 - 10 -3
13 Nea Salamis Famagusta 5 3   1 0 4   5 - 9 -4
14 Enosis Neon Paralimni 7 3   1 0 6   5 - 15 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

8. kolejka (następna)

  • 23.10 17:00
  • 24.10 15:00
  • 24.10 17:30
  • 25.10 15:00
  • 25.10 17:00
  • 25.10 18:00
  • 26.10 17:00

Strzelcy 1. Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Iwan Triczkowski(AEK Larnaca) 4 0
Éric Bauthéac(Omonia Nikozja) 4 2
Tornike Okriashvili(Anorthosis Famagusta FC) 4 3

Kartkowicze 1. Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dushko Trajchevski(Doxa Katokopia FC) 1 3 4
Sam Hutchinson(Pafos FC) 1 2 3
Aloïs Confais(Nea Salamis Famagusta) 1 2 3

Terminarz / Wyniki 1. Division

5. kolejka

8. kolejka

  • 23.10 17:00  
    Pafos FC Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 24.10 15:00  
    Apollon Limassol Nea Salamis Famagusta -
  • 24.10 17:30  
    Ermis FC Aradippou AEK Larnaca -
  • 25.10 15:00  
    Anorthosis Famagusta FC APOEL Nikozja -
  • 25.10 17:00  
    Omonia Nikozja Enosis Neon Paralimni -
  • 25.10 18:00  
    Ethnikos Achna FC Olympiakos Nikozja -
  • 26.10 17:00  
    Doxa Katokopia FC AEL Limassol -

9. kolejka

  • 30.10 17:00  
    Enosis Neon Paralimni Doxa Katokopia FC -
  • 30.10 19:00  
    AEK Larnaca Pafos FC -
  • 31.10 15:00  
    AEL Limassol Ermis FC Aradippou -
  • 31.10 17:30  
    APOEL Nikozja Apollon Limassol -
  • 01.11 15:00  
    Olympiakos Nikozja Omonia Nikozja -
  • 01.11 17:30  
    Karmiotissa Pano Polemidia Anorthosis Famagusta FC -
  • 02.11 17:00  
    Nea Salamis Famagusta Ethnikos Achna FC -

10. kolejka

  • 07.11  
    Ermis FC Aradippou Enosis Neon Paralimni -
  • 07.11  
    Ethnikos Achna FC APOEL Nikozja -
  • 07.11  
    Omonia Nikozja Doxa Katokopia FC -
  • 07.11  
    Olympiakos Nikozja Nea Salamis Famagusta -
  • 07.11  
    Pafos FC AEL Limassol -
  • 07.11  
    Apollon Limassol Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 07.11  
    Anorthosis Famagusta FC AEK Larnaca -

11. kolejka

  • 21.11  
    AEL Limassol Anorthosis Famagusta FC -
  • 21.11  
    Nea Salamis Famagusta Omonia Nikozja -
  • 21.11  
    Enosis Neon Paralimni Pafos FC -
  • 21.11  
    APOEL Nikozja Olympiakos Nikozja -
  • 21.11  
    Doxa Katokopia FC Ermis FC Aradippou -
  • 21.11  
    AEK Larnaca Apollon Limassol -
  • 21.11  
    Karmiotissa Pano Polemidia Ethnikos Achna FC -

12. kolejka

  • 28.11  
    Olympiakos Nikozja Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 28.11  
    Apollon Limassol AEL Limassol -
  • 28.11  
    Ethnikos Achna FC AEK Larnaca -
  • 28.11  
    Anorthosis Famagusta FC Enosis Neon Paralimni -
  • 28.11  
    Pafos FC Doxa Katokopia FC -
  • 28.11  
    Omonia Nikozja Ermis FC Aradippou -
  • 28.11  
    Nea Salamis Famagusta APOEL Nikozja -

13. kolejka

  • 02.12  
    Ermis FC Aradippou Pafos FC -
  • 05.12  
    AEL Limassol Ethnikos Achna FC -
  • 05.12  
    Doxa Katokopia FC Anorthosis Famagusta FC -
  • 05.12  
    APOEL Nikozja Omonia Nikozja -
  • 05.12  
    AEK Larnaca Olympiakos Nikozja -
  • 05.12  
    Enosis Neon Paralimni Apollon Limassol -
  • 05.12  
    Karmiotissa Pano Polemidia Nea Salamis Famagusta -

14. kolejka

  • 12.12  
    Karmiotissa Pano Polemidia APOEL Nikozja -
  • 12.12  
    Enosis Neon Paralimni Ethnikos Achna FC -
  • 12.12  
    Ermis FC Aradippou Anorthosis Famagusta FC -
  • 12.12  
    AEK Larnaca Nea Salamis Famagusta -
  • 12.12  
    Doxa Katokopia FC Apollon Limassol -
  • 12.12  
    AEL Limassol Olympiakos Nikozja -
  • 12.12  
    Omonia Nikozja Pafos FC -

15. kolejka

  • 19.12  
    Ethnikos Achna FC Doxa Katokopia FC -
  • 19.12  
    Olympiakos Nikozja Enosis Neon Paralimni -
  • 19.12  
    Nea Salamis Famagusta AEL Limassol -
  • 19.12  
    APOEL Nikozja AEK Larnaca -
  • 19.12  
    Apollon Limassol Ermis FC Aradippou -
  • 19.12  
    Anorthosis Famagusta FC Pafos FC -
  • 19.12  
    Karmiotissa Pano Polemidia Omonia Nikozja -

16. kolejka

  • 22.12  
    Doxa Katokopia FC Olympiakos Nikozja -
  • 22.12  
    AEL Limassol APOEL Nikozja -
  • 22.12  
    AEK Larnaca Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 22.12  
    Pafos FC Apollon Limassol -
  • 22.12  
    Omonia Nikozja Anorthosis Famagusta FC -
  • 22.12  
    Enosis Neon Paralimni Nea Salamis Famagusta -
  • 22.12  
    Ermis FC Aradippou Ethnikos Achna FC -

17. kolejka

  • 02.01  
    APOEL Nikozja Enosis Neon Paralimni -
  • 02.01  
    Apollon Limassol Anorthosis Famagusta FC -
  • 02.01  
    Karmiotissa Pano Polemidia AEL Limassol -
  • 02.01  
    Olympiakos Nikozja Ermis FC Aradippou -
  • 02.01  
    Ethnikos Achna FC Pafos FC -
  • 02.01  
    AEK Larnaca Omonia Nikozja -
  • 02.01  
    Nea Salamis Famagusta Doxa Katokopia FC -

18. kolejka

  • 05.01  
    Anorthosis Famagusta FC Ethnikos Achna FC -
  • 05.01  
    Enosis Neon Paralimni Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 05.01  
    Doxa Katokopia FC APOEL Nikozja -
  • 05.01  
    Pafos FC Olympiakos Nikozja -
  • 05.01  
    Ermis FC Aradippou Nea Salamis Famagusta -
  • 05.01  
    Omonia Nikozja Apollon Limassol -
  • 05.01  
    AEL Limassol AEK Larnaca -

19. kolejka

  • 09.01  
    Karmiotissa Pano Polemidia Doxa Katokopia FC -
  • 09.01  
    AEL Limassol Omonia Nikozja -
  • 09.01  
    Nea Salamis Famagusta Pafos FC -
  • 09.01  
    AEK Larnaca Enosis Neon Paralimni -
  • 09.01  
    Olympiakos Nikozja Anorthosis Famagusta FC -
  • 09.01  
    Ethnikos Achna FC Apollon Limassol -
  • 09.01  
    APOEL Nikozja Ermis FC Aradippou -

20. kolejka

  • 16.01  
    Ermis FC Aradippou Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 16.01  
    Doxa Katokopia FC AEK Larnaca -
  • 16.01  
    Anorthosis Famagusta FC Nea Salamis Famagusta -
  • 16.01  
    Pafos FC APOEL Nikozja -
  • 16.01  
    Omonia Nikozja Ethnikos Achna FC -
  • 16.01  
    Apollon Limassol Olympiakos Nikozja -
  • 16.01  
    Enosis Neon Paralimni AEL Limassol -

21. kolejka

  • 23.01  
    Nea Salamis Famagusta Apollon Limassol -
  • 23.01  
    Enosis Neon Paralimni Omonia Nikozja -
  • 23.01  
    AEL Limassol Doxa Katokopia FC -
  • 23.01  
    Karmiotissa Pano Polemidia Pafos FC -
  • 23.01  
    AEK Larnaca Ermis FC Aradippou -
  • 23.01  
    Olympiakos Nikozja Ethnikos Achna FC -
  • 23.01  
    APOEL Nikozja Anorthosis Famagusta FC -

22. kolejka

  • 26.01  
    Ethnikos Achna FC Nea Salamis Famagusta -
  • 26.01  
    Anorthosis Famagusta FC Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 26.01  
    Pafos FC AEK Larnaca -
  • 26.01  
    Apollon Limassol APOEL Nikozja -
  • 26.01  
    Omonia Nikozja Olympiakos Nikozja -
  • 26.01  
    Ermis FC Aradippou AEL Limassol -
  • 26.01  
    Doxa Katokopia FC Enosis Neon Paralimni -

23. kolejka

  • 30.01  
    AEK Larnaca Anorthosis Famagusta FC -
  • 30.01  
    AEL Limassol Pafos FC -
  • 30.01  
    Enosis Neon Paralimni Ermis FC Aradippou -
  • 30.01  
    Karmiotissa Pano Polemidia Apollon Limassol -
  • 30.01  
    APOEL Nikozja Ethnikos Achna FC -
  • 30.01  
    Nea Salamis Famagusta Olympiakos Nikozja -
  • 30.01  
    Doxa Katokopia FC Omonia Nikozja -

24. kolejka

  • 06.02  
    Olympiakos Nikozja APOEL Nikozja -
  • 06.02  
    Ermis FC Aradippou Doxa Katokopia FC -
  • 06.02  
    Anorthosis Famagusta FC AEL Limassol -
  • 06.02  
    Ethnikos Achna FC Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 06.02  
    Apollon Limassol AEK Larnaca -
  • 06.02  
    Omonia Nikozja Nea Salamis Famagusta -
  • 06.02  
    Pafos FC Enosis Neon Paralimni -

25. kolejka

  • 09.02  
    Doxa Katokopia FC Pafos FC -
  • 09.02  
    Ermis FC Aradippou Omonia Nikozja -
  • 09.02  
    AEK Larnaca Ethnikos Achna FC -
  • 09.02  
    APOEL Nikozja Nea Salamis Famagusta -
  • 09.02  
    Enosis Neon Paralimni Anorthosis Famagusta FC -
  • 09.02  
    AEL Limassol Apollon Limassol -
  • 09.02  
    Karmiotissa Pano Polemidia Olympiakos Nikozja -

26. kolejka

  • 13.02  
    Ethnikos Achna FC AEL Limassol -
  • 13.02  
    Olympiakos Nikozja AEK Larnaca -
  • 13.02  
    Omonia Nikozja APOEL Nikozja -
  • 13.02  
    Anorthosis Famagusta FC Doxa Katokopia FC -
  • 13.02  
    Apollon Limassol Enosis Neon Paralimni -
  • 13.02  
    Nea Salamis Famagusta Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 13.02  
    Pafos FC Ermis FC Aradippou -