Cypr - 1. Division

26. kolejka - 1. Division

  • 13.02
  • 13.02
  • 13.02
  • 13.02
  • 13.02
  • 13.02
  • 13.02

Zaległe mecze

  • 21.10 16:00
  • 28.10 15:00
  • 28.10 16:00

Tabela 1. Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Apollon Limassol 5 13   4 1 0   13 - 3 10
2 AC Omonia Nikozja 5 11   3 2 0   9 - 4 5
3 AEK Larnaca 6 10   3 1 2   9 - 6 3
4 Anorthosis Famagusta FC 5 10   3 1 1   8 - 5 3
5 AEL Limassol 6 9   3 0 3   8 - 9 -1
6 Olympiakos Nikozja 6 9   3 0 3   7 - 8 -1
7 Doxa Katokopia FC 4 8   2 2 0   8 - 6 2
8 APOEL Nikozja 5 8   2 2 1   5 - 5 0
9 Karmiotissa Pano Polemidia 6 6   1 3 2   8 - 10 -2
10 Pafos FC 6 5   1 2 3   6 - 8 -2
11 Ermis FC Aradippou 5 4   1 1 3   3 - 10 -7
12 Ethnikos Achna FC 5 4   1 1 3   6 - 8 -2
13 Nea Salamis Famagusta 4 3   1 0 3   4 - 5 -1
14 Enosis Neon Paralimni 6 3   1 0 5   4 - 11 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

Strzelcy 1. Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Iwan Triczkowski(AEK Larnaca) 4 0
Tornike Okriashvili(Anorthosis Famagusta FC) 4 3
Tomas Wagner(Nea Salamis Famagusta) 3 0

Kartkowicze 1. Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dushko Trajchevski(Doxa Katokopia FC) 1 2 3
Aloïs Confais(Nea Salamis Famagusta) 1 2 3
Georgios Valerianos(Pafos FC) 0 3 3

Terminarz / Wyniki 1. Division

5. kolejka

7. kolejka

  • 17.10 15:00  
    AEK Larnaca Doxa Katokopia FC -
  • 17.10 17:00  
    Nea Salamis Famagusta Anorthosis Famagusta FC -
  • 17.10 19:00  
    Karmiotissa Pano Polemidia Ermis FC Aradippou -
  • 18.10 15:00  
    Ethnikos Achna FC AC Omonia Nikozja -
  • 18.10 17:30  
    APOEL Nikozja Pafos FC -
  • 19.10 17:00  
    Olympiakos Nikozja Apollon Limassol -
  • 19.10 19:00  
    AEL Limassol Enosis Neon Paralimni -

8. kolejka

  • 23.10 17:00  
    Pafos FC Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 24.10 15:00  
    Apollon Limassol Nea Salamis Famagusta -
  • 24.10 17:30  
    Ermis FC Aradippou AEK Larnaca -
  • 25.10 15:00  
    Anorthosis Famagusta FC APOEL Nikozja -
  • 25.10 17:00  
    AC Omonia Nikozja Enosis Neon Paralimni -
  • 25.10 18:00  
    Ethnikos Achna FC Olympiakos Nikozja -
  • 26.10 17:00  
    Doxa Katokopia FC AEL Limassol -

9. kolejka

  • 30.10 17:00  
    Enosis Neon Paralimni Doxa Katokopia FC -
  • 30.10 19:00  
    AEK Larnaca Pafos FC -
  • 31.10 15:00  
    AEL Limassol Ermis FC Aradippou -
  • 31.10 17:30  
    APOEL Nikozja Apollon Limassol -
  • 01.11 15:00  
    Olympiakos Nikozja AC Omonia Nikozja -
  • 01.11 17:30  
    Karmiotissa Pano Polemidia Anorthosis Famagusta FC -
  • 02.11 17:00  
    Nea Salamis Famagusta Ethnikos Achna FC -

10. kolejka

  • 07.11  
    Pafos FC AEL Limassol -
  • 07.11  
    Anorthosis Famagusta FC AEK Larnaca -
  • 07.11  
    Apollon Limassol Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 07.11  
    Ethnikos Achna FC APOEL Nikozja -
  • 07.11  
    Olympiakos Nikozja Nea Salamis Famagusta -
  • 07.11  
    Ermis FC Aradippou Enosis Neon Paralimni -
  • 07.11  
    AC Omonia Nikozja Doxa Katokopia FC -

11. kolejka

  • 21.11  
    Nea Salamis Famagusta AC Omonia Nikozja -
  • 21.11  
    APOEL Nikozja Olympiakos Nikozja -
  • 21.11  
    Karmiotissa Pano Polemidia Ethnikos Achna FC -
  • 21.11  
    AEK Larnaca Apollon Limassol -
  • 21.11  
    AEL Limassol Anorthosis Famagusta FC -
  • 21.11  
    Enosis Neon Paralimni Pafos FC -
  • 21.11  
    Doxa Katokopia FC Ermis FC Aradippou -

12. kolejka

  • 28.11  
    Anorthosis Famagusta FC Enosis Neon Paralimni -
  • 28.11  
    Pafos FC Doxa Katokopia FC -
  • 28.11  
    Apollon Limassol AEL Limassol -
  • 28.11  
    Olympiakos Nikozja Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 28.11  
    Ethnikos Achna FC AEK Larnaca -
  • 28.11  
    Nea Salamis Famagusta APOEL Nikozja -
  • 28.11  
    AC Omonia Nikozja Ermis FC Aradippou -

13. kolejka

  • 02.12  
    Ermis FC Aradippou Pafos FC -
  • 05.12  
    APOEL Nikozja AC Omonia Nikozja -
  • 05.12  
    Karmiotissa Pano Polemidia Nea Salamis Famagusta -
  • 05.12  
    AEK Larnaca Olympiakos Nikozja -
  • 05.12  
    Enosis Neon Paralimni Apollon Limassol -
  • 05.12  
    AEL Limassol Ethnikos Achna FC -
  • 05.12  
    Doxa Katokopia FC Anorthosis Famagusta FC -

14. kolejka

  • 12.12  
    Ermis FC Aradippou Anorthosis Famagusta FC -
  • 12.12  
    Doxa Katokopia FC Apollon Limassol -
  • 12.12  
    Enosis Neon Paralimni Ethnikos Achna FC -
  • 12.12  
    AEK Larnaca Nea Salamis Famagusta -
  • 12.12  
    Karmiotissa Pano Polemidia APOEL Nikozja -
  • 12.12  
    AC Omonia Nikozja Pafos FC -
  • 12.12  
    AEL Limassol Olympiakos Nikozja -

15. kolejka

  • 19.12  
    Karmiotissa Pano Polemidia AC Omonia Nikozja -
  • 19.12  
    APOEL Nikozja AEK Larnaca -
  • 19.12  
    Anorthosis Famagusta FC Pafos FC -
  • 19.12  
    Nea Salamis Famagusta AEL Limassol -
  • 19.12  
    Ethnikos Achna FC Doxa Katokopia FC -
  • 19.12  
    Apollon Limassol Ermis FC Aradippou -
  • 19.12  
    Olympiakos Nikozja Enosis Neon Paralimni -

16. kolejka

  • 22.12  
    AC Omonia Nikozja Anorthosis Famagusta FC -
  • 22.12  
    Pafos FC Apollon Limassol -
  • 22.12  
    Ermis FC Aradippou Ethnikos Achna FC -
  • 22.12  
    Doxa Katokopia FC Olympiakos Nikozja -
  • 22.12  
    AEL Limassol APOEL Nikozja -
  • 22.12  
    Enosis Neon Paralimni Nea Salamis Famagusta -
  • 22.12  
    AEK Larnaca Karmiotissa Pano Polemidia -

17. kolejka

  • 02.01  
    Ethnikos Achna FC Pafos FC -
  • 02.01  
    Apollon Limassol Anorthosis Famagusta FC -
  • 02.01  
    Karmiotissa Pano Polemidia AEL Limassol -
  • 02.01  
    APOEL Nikozja Enosis Neon Paralimni -
  • 02.01  
    Olympiakos Nikozja Ermis FC Aradippou -
  • 02.01  
    Nea Salamis Famagusta Doxa Katokopia FC -
  • 02.01  
    AEK Larnaca AC Omonia Nikozja -

18. kolejka

  • 05.01  
    AC Omonia Nikozja Apollon Limassol -
  • 05.01  
    Anorthosis Famagusta FC Ethnikos Achna FC -
  • 05.01  
    Pafos FC Olympiakos Nikozja -
  • 05.01  
    Ermis FC Aradippou Nea Salamis Famagusta -
  • 05.01  
    Enosis Neon Paralimni Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 05.01  
    Doxa Katokopia FC APOEL Nikozja -
  • 05.01  
    AEL Limassol AEK Larnaca -

19. kolejka

  • 09.01  
    Nea Salamis Famagusta Pafos FC -
  • 09.01  
    Olympiakos Nikozja Anorthosis Famagusta FC -
  • 09.01  
    Ethnikos Achna FC Apollon Limassol -
  • 09.01  
    AEK Larnaca Enosis Neon Paralimni -
  • 09.01  
    Karmiotissa Pano Polemidia Doxa Katokopia FC -
  • 09.01  
    AEL Limassol AC Omonia Nikozja -
  • 09.01  
    APOEL Nikozja Ermis FC Aradippou -

20. kolejka

  • 16.01  
    AC Omonia Nikozja Ethnikos Achna FC -
  • 16.01  
    Anorthosis Famagusta FC Nea Salamis Famagusta -
  • 16.01  
    Pafos FC APOEL Nikozja -
  • 16.01  
    Enosis Neon Paralimni AEL Limassol -
  • 16.01  
    Apollon Limassol Olympiakos Nikozja -
  • 16.01  
    Ermis FC Aradippou Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 16.01  
    Doxa Katokopia FC AEK Larnaca -

21. kolejka

  • 23.01  
    Enosis Neon Paralimni AC Omonia Nikozja -
  • 23.01  
    AEK Larnaca Ermis FC Aradippou -
  • 23.01  
    Olympiakos Nikozja Ethnikos Achna FC -
  • 23.01  
    AEL Limassol Doxa Katokopia FC -
  • 23.01  
    Karmiotissa Pano Polemidia Pafos FC -
  • 23.01  
    APOEL Nikozja Anorthosis Famagusta FC -
  • 23.01  
    Nea Salamis Famagusta Apollon Limassol -

22. kolejka

  • 26.01  
    AC Omonia Nikozja Olympiakos Nikozja -
  • 26.01  
    Ethnikos Achna FC Nea Salamis Famagusta -
  • 26.01  
    Apollon Limassol APOEL Nikozja -
  • 26.01  
    Anorthosis Famagusta FC Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 26.01  
    Pafos FC AEK Larnaca -
  • 26.01  
    Doxa Katokopia FC Enosis Neon Paralimni -
  • 26.01  
    Ermis FC Aradippou AEL Limassol -

23. kolejka

  • 30.01  
    AEL Limassol Pafos FC -
  • 30.01  
    Karmiotissa Pano Polemidia Apollon Limassol -
  • 30.01  
    AEK Larnaca Anorthosis Famagusta FC -
  • 30.01  
    Nea Salamis Famagusta Olympiakos Nikozja -
  • 30.01  
    APOEL Nikozja Ethnikos Achna FC -
  • 30.01  
    Enosis Neon Paralimni Ermis FC Aradippou -
  • 30.01  
    Doxa Katokopia FC AC Omonia Nikozja -

24. kolejka

  • 06.02  
    AC Omonia Nikozja Nea Salamis Famagusta -
  • 06.02  
    Olympiakos Nikozja APOEL Nikozja -
  • 06.02  
    Ethnikos Achna FC Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 06.02  
    Anorthosis Famagusta FC AEL Limassol -
  • 06.02  
    Ermis FC Aradippou Doxa Katokopia FC -
  • 06.02  
    Apollon Limassol AEK Larnaca -
  • 06.02  
    Pafos FC Enosis Neon Paralimni -

25. kolejka

  • 09.02  
    Ermis FC Aradippou AC Omonia Nikozja -
  • 09.02  
    APOEL Nikozja Nea Salamis Famagusta -
  • 09.02  
    Karmiotissa Pano Polemidia Olympiakos Nikozja -
  • 09.02  
    Enosis Neon Paralimni Anorthosis Famagusta FC -
  • 09.02  
    Doxa Katokopia FC Pafos FC -
  • 09.02  
    AEK Larnaca Ethnikos Achna FC -
  • 09.02  
    AEL Limassol Apollon Limassol -

26. kolejka

  • 13.02  
    Nea Salamis Famagusta Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 13.02  
    Apollon Limassol Enosis Neon Paralimni -
  • 13.02  
    Olympiakos Nikozja AEK Larnaca -
  • 13.02  
    Ethnikos Achna FC AEL Limassol -
  • 13.02  
    Anorthosis Famagusta FC Doxa Katokopia FC -
  • 13.02  
    AC Omonia Nikozja APOEL Nikozja -
  • 13.02  
    Pafos FC Ermis FC Aradippou -