Cypr - 1. Division

17. kolejka - 1. Division

Tabela 1. Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 APOEL Nikozja 17 41   13 2 2   38 - 15 23
2 Apollon Limassol 17 37   11 4 2   41 - 14 27
3 AEL Limassol 17 37   12 1 4   30 - 20 10
4 Anorthosis Famagusta FC 17 27   7 6 4   22 - 18 4
5 Nea Salamis Famagusta 17 26   8 2 7   23 - 23 0
6 AEK Larnaca 17 26   7 5 5   25 - 15 10
7 AC Omonia Nikozja 17 23   7 2 8   19 - 21 -2
8 Doxa Katokopia FC 17 17   5 2 10   24 - 32 -8
9 Alki Oroklini 17 15   4 3 10   16 - 35 -19
10 Paphos FC 17 15   3 6 8   18 - 31 -13
11 Enosis Neon Paralimni 17 13   3 4 10   13 - 29 -16
12 Ermis FC Aradippou 17 9   2 3 12   15 - 31 -16
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

18. kolejka (następna)

  • 26.01 16:00
  • 26.01 17:00
  • 26.01 18:00
  • 27.01 15:00
  • 27.01 17:00
  • 28.01 18:00

Strzelcy 1. Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Berat Sadik(Doxa Katokopia FC) 12 2
Facundo Abel Pereyra(Apollon Limassol) 10 0
Nuno Morais(APOEL Nikozja) 10 9

Kartkowicze 1. Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Sekou Keita(Ermis FC Aradippou) 2 4 6
Nicolas Ioannou(APOEL Nikozja) 2 1 3
Hovhannes Hambardzumyan(Enosis Neon Paralimni) 1 5 6

Terminarz / Wyniki 1. Division

18. kolejka

  • 26.01 16:00  
    Nea Salamis Famagusta Ermis FC Aradippou -
  • 26.01 17:00  
    Apollon Limassol Doxa Katokopia FC -
  • 26.01 18:00  
    Paphos FC AC Omonia Nikozja -
  • 27.01 15:00  
    AEK Larnaca Anorthosis Famagusta FC -
  • 27.01 17:00  
    Enosis Neon Paralimni AEL Limassol -
  • 28.01 18:00  
    APOEL Nikozja Alki Oroklini -

19. kolejka

  • 02.02 16:00  
    APOEL Nikozja Paphos FC -
  • 02.02 18:00  
    Anorthosis Famagusta FC Apollon Limassol -
  • 03.02 15:00  
    AEL Limassol AEK Larnaca -
  • 03.02 16:00  
    Doxa Katokopia FC Nea Salamis Famagusta -
  • 03.02 17:00  
    Alki Oroklini Enosis Neon Paralimni -
  • 04.02 18:00  
    Ermis FC Aradippou AC Omonia Nikozja -

20. kolejka

  • 09.02  
    Paphos FC Ermis FC Aradippou -
  • 09.02  
    AC Omonia Nikozja Doxa Katokopia FC -
  • 09.02  
    Nea Salamis Famagusta Anorthosis Famagusta FC -
  • 09.02  
    Apollon Limassol AEL Limassol -
  • 09.02  
    AEK Larnaca Alki Oroklini -
  • 09.02  
    Enosis Neon Paralimni APOEL Nikozja -

21. kolejka

  • 16.02  
    APOEL Nikozja AEK Larnaca -
  • 16.02  
    Alki Oroklini Apollon Limassol -
  • 16.02  
    AEL Limassol Nea Salamis Famagusta -
  • 16.02  
    Anorthosis Famagusta FC AC Omonia Nikozja -
  • 16.02  
    Doxa Katokopia FC Ermis FC Aradippou -
  • 16.02  
    Enosis Neon Paralimni Paphos FC -

22. kolejka

  • 23.02  
    Paphos FC Doxa Katokopia FC -
  • 23.02  
    Ermis FC Aradippou Anorthosis Famagusta FC -
  • 23.02  
    AC Omonia Nikozja AEL Limassol -
  • 23.02  
    Nea Salamis Famagusta Alki Oroklini -
  • 23.02  
    Apollon Limassol APOEL Nikozja -
  • 23.02  
    AEK Larnaca Enosis Neon Paralimni -