Chorwacja - 1. HNL

32. kolejka - 1. HNL

Zaległe mecze

Tabela 1. HNL online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Dinamo Zagrzeb 32 75   23 6 3   73 - 25 48
2   NK Osijek 32 68   20 8 4   52 - 23 29
3   HNK Gorica 32 56   16 8 8   58 - 38 20
4   HNK Rijeka 32 52   15 7 10   43 - 38 5
5   Hajduk Split 32 48   14 6 12   39 - 37 2
6   HNK Šibenik 32 32   8 8 16   31 - 41 -10
7   Slaven Koprivnica 32 31   6 13 13   34 - 47 -13
8   Varteks Varażdin 32 27   6 9 17   26 - 54 -28
9   Lokomotiva Zagrzeb 32 26   6 8 18   25 - 54 -29
10   Istra Pula 32 25   6 7 19   24 - 48 -24
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

33. kolejka (następna)

  • 07.05 15:00
  • 07.05 17:05
  • 07.05 19:10
  • 08.05 17:00
  • 09.05 19:00

Strzelcy 1. HNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ramón Nazareno Mierez(NK Osijek) 21 6
Mislav Oršić(Dinamo Zagrzeb) 15 0
Kristijan Lovrić(HNK Gorica) 15 5

Kartkowicze 1. HNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Matthew Steenvoorden(HNK Gorica) 2 6 8
Marco Ezio Fossati(Hajduk Split) 2 4 6
Jessie Guera Djou(Varteks Varażdin) 2 3 5

Terminarz / Wyniki 1. HNL

33. kolejka

  • 07.05 15:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Slaven Koprivnica -
  • 07.05 17:05  
    HNK Šibenik Istra Pula -
  • 07.05 19:10  
    HNK Gorica NK Osijek -
  • 08.05 17:00  
    Varteks Varażdin Hajduk Split -
  • 09.05 19:00  
    HNK Rijeka Dinamo Zagrzeb -

34. kolejka

  • 11.05 17:00  
    Istra Pula Lokomotiva Zagrzeb -
  • 11.05 19:05  
    NK Osijek HNK Šibenik -
  • 12.05 16:00  
    Slaven Koprivnica HNK Rijeka -
  • 12.05 18:05  
    Dinamo Zagrzeb Varteks Varażdin -
  • 12.05 20:10  
    Hajduk Split HNK Gorica -

35. kolejka

  • 15.05 17:00  
    Istra Pula Slaven Koprivnica -
  • 15.05 19:05  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Osijek -
  • 16.05 15:00  
    Varteks Varażdin HNK Rijeka -
  • 16.05 17:05  
    HNK Šibenik Hajduk Split -
  • 16.05 19:10  
    HNK Gorica Dinamo Zagrzeb -

36. kolejka

  • 22.05 18:00  
    Hajduk Split Lokomotiva Zagrzeb -
  • 22.05 18:00  
    HNK Rijeka HNK Gorica -
  • 22.05 18:00  
    NK Osijek Istra Pula -
  • 22.05 18:00  
    Slaven Koprivnica Varteks Varażdin -
  • 22.05 18:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Šibenik -