Chorwacja - 1. HNL

3. kolejka - 1. HNL

Tabela 1. HNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Inter Zaprešic 3 3   1 0 2   3 - 10 -7
2 Slaven Koprivnica 3 2   0 2 1   5 - 6 -1
3 Lokomotiva Zagrzeb 1 1   0 1 0   1 - 1 0
4 NK Rudeš Zagreb 3 1   0 1 2   3 - 5 -2
5 Hajduk Split 2 1   0 1 1   2 - 5 -3
6 Dinamo Zagrzeb 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 NK Osijek 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 HNK Rijeka 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 HNK Gorica 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
10 Istra Pula 2 0   0 0 2   0 - 6 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

4. kolejka (następna)

  • 17.08 20:00
  • 18.08 21:00
  • 19.08 18:30
  • 19.08 21:00
  • 08.09 20:00

Strzelcy 1. HNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ezekiel Henty(NK Osijek) 3 0
Ivan Krstanović(Lokomotiva Zagrzeb) 2 0
Alexander Gorgon(HNK Rijeka) 2 0

Kartkowicze 1. HNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Marin Pilj(NK Osijek) 1 1 2
Mario Marina(HNK Gorica) 0 3 3
Jairo De Macedo da Silva(Hajduk Split) 0 2 2

Terminarz / Wyniki 1. HNL

4. kolejka

  • 17.08 20:00  
    Dinamo Zagrzeb NK Osijek -
  • 18.08 21:00  
    Istra Pula Lokomotiva Zagrzeb -
  • 19.08 18:30  
    NK Rudeš Zagreb HNK Rijeka -
  • 19.08 21:00  
    Hajduk Split HNK Gorica -
  • 08.09 20:00  
    Slaven Koprivnica Inter Zaprešic -

5. kolejka

  • 25.08 19:00  
    NK Osijek Slaven Koprivnica -
  • 25.08 19:00  
    HNK Rijeka Istra Pula -
  • 25.08 19:00  
    HNK Gorica NK Rudeš Zagreb -
  • 25.08 19:00  
    Inter Zaprešic Hajduk Split -
  • 25.08 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Lokomotiva Zagrzeb -

6. kolejka

  • 01.09 19:00  
    Slaven Koprivnica Hajduk Split -
  • 01.09 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Inter Zaprešic -
  • 01.09 19:00  
    Istra Pula HNK Gorica -
  • 01.09 19:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Rijeka -
  • 01.09 19:00  
    NK Osijek Lokomotiva Zagrzeb -

7. kolejka

  • 15.09 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Slaven Koprivnica -
  • 15.09 19:00  
    HNK Rijeka NK Osijek -
  • 15.09 19:00  
    HNK Gorica Dinamo Zagrzeb -
  • 15.09 19:00  
    Inter Zaprešic Istra Pula -
  • 15.09 19:00  
    Hajduk Split NK Rudeš Zagreb -

8. kolejka

  • 22.09 19:00  
    Slaven Koprivnica NK Rudeš Zagreb -
  • 22.09 19:00  
    Istra Pula Hajduk Split -
  • 22.09 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Inter Zaprešic -
  • 22.09 19:00  
    NK Osijek HNK Gorica -
  • 22.09 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Rijeka -

9. kolejka

  • 29.09 19:00  
    HNK Rijeka Slaven Koprivnica -
  • 29.09 19:00  
    HNK Gorica Lokomotiva Zagrzeb -
  • 29.09 19:00  
    Inter Zaprešic NK Osijek -
  • 29.09 19:00  
    Hajduk Split Dinamo Zagrzeb -
  • 29.09 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Istra Pula -

10. kolejka

  • 06.10 19:00  
    Slaven Koprivnica Istra Pula -
  • 06.10 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Dinamo Zagrzeb -
  • 06.10 19:00  
    Hajduk Split NK Osijek -
  • 06.10 19:00  
    Inter Zaprešic Lokomotiva Zagrzeb -
  • 06.10 19:00  
    HNK Gorica HNK Rijeka -

11. kolejka

  • 20.10 19:00  
    Inter Zaprešic HNK Rijeka -
  • 20.10 19:00  
    NK Rudeš Zagreb NK Osijek -
  • 20.10 19:00  
    Istra Pula Dinamo Zagrzeb -
  • 20.10 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Hajduk Split -
  • 20.10 21:00  
    Slaven Koprivnica HNK Gorica -

12. kolejka

  • 27.10 19:00  
    Slaven Koprivnica Dinamo Zagrzeb -
  • 27.10 19:00  
    Istra Pula NK Osijek -
  • 27.10 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Lokomotiva Zagrzeb -
  • 27.10 19:00  
    Hajduk Split HNK Rijeka -
  • 27.10 19:00  
    Inter Zaprešic HNK Gorica -

13. kolejka

  • 03.11 17:00  
    Inter Zaprešic Slaven Koprivnica -
  • 03.11 17:00  
    HNK Gorica Hajduk Split -
  • 03.11 17:00  
    HNK Rijeka NK Rudeš Zagreb -
  • 03.11 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Istra Pula -
  • 03.11 17:00  
    NK Osijek Dinamo Zagrzeb -

14. kolejka

  • 10.11 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Dinamo Zagrzeb -
  • 10.11 17:00  
    Slaven Koprivnica NK Osijek -
  • 10.11 17:00  
    Istra Pula HNK Rijeka -
  • 10.11 17:00  
    NK Rudeš Zagreb HNK Gorica -
  • 10.11 17:00  
    Hajduk Split Inter Zaprešic -

15. kolejka

  • 24.11 17:00  
    Hajduk Split Slaven Koprivnica -
  • 24.11 17:00  
    Inter Zaprešic NK Rudeš Zagreb -
  • 24.11 17:00  
    HNK Gorica Istra Pula -
  • 24.11 17:00  
    HNK Rijeka Dinamo Zagrzeb -
  • 24.11 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Osijek -

16. kolejka

  • 01.12 17:00  
    Slaven Koprivnica Lokomotiva Zagrzeb -
  • 01.12 17:00  
    NK Osijek HNK Rijeka -
  • 01.12 17:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Gorica -
  • 01.12 17:00  
    Istra Pula Inter Zaprešic -
  • 01.12 17:00  
    NK Rudeš Zagreb Hajduk Split -

17. kolejka

  • 08.12 17:00  
    NK Rudeš Zagreb Slaven Koprivnica -
  • 08.12 17:00  
    Hajduk Split Istra Pula -
  • 08.12 17:00  
    Inter Zaprešic Dinamo Zagrzeb -
  • 08.12 17:00  
    HNK Gorica NK Osijek -
  • 08.12 17:00  
    HNK Rijeka Lokomotiva Zagrzeb -

18. kolejka

  • 15.12 17:00  
    Slaven Koprivnica HNK Rijeka -
  • 15.12 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Gorica -
  • 15.12 17:00  
    NK Osijek Inter Zaprešic -
  • 15.12 17:00  
    Dinamo Zagrzeb Hajduk Split -
  • 15.12 17:00  
    Istra Pula NK Rudeš Zagreb -

19. kolejka

  • 02.02 17:00  
    Istra Pula Slaven Koprivnica -
  • 02.02 17:00  
    Dinamo Zagrzeb NK Rudeš Zagreb -
  • 02.02 17:00  
    NK Osijek Hajduk Split -
  • 02.02 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Inter Zaprešic -
  • 02.02 17:00  
    HNK Rijeka HNK Gorica -

20. kolejka

  • 09.02 17:00  
    Slaven Koprivnica HNK Gorica -
  • 09.02 17:00  
    Inter Zaprešic HNK Rijeka -
  • 09.02 17:00  
    Hajduk Split Lokomotiva Zagrzeb -
  • 09.02 17:00  
    NK Rudeš Zagreb NK Osijek -
  • 09.02 17:00  
    Istra Pula Dinamo Zagrzeb -

21. kolejka

  • 16.02 17:00  
    Dinamo Zagrzeb Slaven Koprivnica -
  • 16.02 17:00  
    NK Osijek Istra Pula -
  • 16.02 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Rudeš Zagreb -
  • 16.02 17:00  
    HNK Rijeka Hajduk Split -
  • 16.02 17:00  
    HNK Gorica Inter Zaprešic -

22. kolejka

  • 23.02 17:00  
    Slaven Koprivnica Inter Zaprešic -
  • 23.02 17:00  
    Hajduk Split HNK Gorica -
  • 23.02 17:00  
    NK Rudeš Zagreb HNK Rijeka -
  • 23.02 17:00  
    Istra Pula Lokomotiva Zagrzeb -
  • 23.02 17:00  
    Dinamo Zagrzeb NK Osijek -

23. kolejka

  • 02.03 17:00  
    NK Osijek Slaven Koprivnica -
  • 02.03 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Dinamo Zagrzeb -
  • 02.03 17:00  
    HNK Rijeka Istra Pula -
  • 02.03 17:00  
    HNK Gorica NK Rudeš Zagreb -
  • 02.03 17:00  
    Inter Zaprešic Hajduk Split -

24. kolejka

  • 09.03 17:00  
    Slaven Koprivnica Hajduk Split -
  • 09.03 17:00  
    NK Rudeš Zagreb Inter Zaprešic -
  • 09.03 17:00  
    Istra Pula HNK Gorica -
  • 09.03 17:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Rijeka -
  • 09.03 17:00  
    NK Osijek Lokomotiva Zagrzeb -

25. kolejka

  • 16.03 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Slaven Koprivnica -
  • 16.03 17:00  
    HNK Rijeka NK Osijek -
  • 16.03 17:00  
    HNK Gorica Dinamo Zagrzeb -
  • 16.03 17:00  
    Inter Zaprešic Istra Pula -
  • 16.03 17:00  
    Hajduk Split NK Rudeš Zagreb -

26. kolejka

  • 30.03 17:00  
    Slaven Koprivnica NK Rudeš Zagreb -
  • 30.03 17:00  
    Istra Pula Hajduk Split -
  • 30.03 17:00  
    Dinamo Zagrzeb Inter Zaprešic -
  • 30.03 17:00  
    NK Osijek HNK Gorica -
  • 30.03 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Rijeka -

27. kolejka

  • 03.04 19:00  
    HNK Rijeka Slaven Koprivnica -
  • 03.04 19:00  
    HNK Gorica Lokomotiva Zagrzeb -
  • 03.04 19:00  
    Inter Zaprešic NK Osijek -
  • 03.04 19:00  
    Hajduk Split Dinamo Zagrzeb -
  • 03.04 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Istra Pula -

28. kolejka

  • 06.04 19:00  
    Slaven Koprivnica Istra Pula -
  • 06.04 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Dinamo Zagrzeb -
  • 06.04 19:00  
    Hajduk Split NK Osijek -
  • 06.04 19:00  
    Inter Zaprešic Lokomotiva Zagrzeb -
  • 06.04 19:00  
    HNK Gorica HNK Rijeka -

29. kolejka

  • 13.04 19:00  
    HNK Gorica Slaven Koprivnica -
  • 13.04 19:00  
    HNK Rijeka Inter Zaprešic -
  • 13.04 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Hajduk Split -
  • 13.04 19:00  
    NK Osijek NK Rudeš Zagreb -
  • 13.04 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Istra Pula -

30. kolejka

  • 20.04 19:00  
    Slaven Koprivnica Dinamo Zagrzeb -
  • 20.04 19:00  
    Istra Pula NK Osijek -
  • 20.04 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Lokomotiva Zagrzeb -
  • 20.04 19:00  
    Hajduk Split HNK Rijeka -
  • 20.04 19:00  
    Inter Zaprešic HNK Gorica -

31. kolejka

  • 27.04 19:00  
    Inter Zaprešic Slaven Koprivnica -
  • 27.04 19:00  
    HNK Gorica Hajduk Split -
  • 27.04 19:00  
    HNK Rijeka NK Rudeš Zagreb -
  • 27.04 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Istra Pula -
  • 27.04 19:00  
    NK Osijek Dinamo Zagrzeb -

32. kolejka

  • 04.05 19:00  
    Slaven Koprivnica NK Osijek -
  • 04.05 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Lokomotiva Zagrzeb -
  • 04.05 19:00  
    Istra Pula HNK Rijeka -
  • 04.05 19:00  
    NK Rudeš Zagreb HNK Gorica -
  • 04.05 19:00  
    Hajduk Split Inter Zaprešic -

33. kolejka

  • 11.05 19:00  
    Hajduk Split Slaven Koprivnica -
  • 11.05 19:00  
    Inter Zaprešic NK Rudeš Zagreb -
  • 11.05 19:00  
    HNK Gorica Istra Pula -
  • 11.05 19:00  
    HNK Rijeka Dinamo Zagrzeb -
  • 11.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Osijek -

34. kolejka

  • 15.05 19:00  
    Slaven Koprivnica Lokomotiva Zagrzeb -
  • 15.05 19:00  
    NK Osijek HNK Rijeka -
  • 15.05 19:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Gorica -
  • 15.05 19:00  
    Istra Pula Inter Zaprešic -
  • 15.05 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Hajduk Split -

35. kolejka

  • 18.05 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Slaven Koprivnica -
  • 18.05 19:00  
    Hajduk Split Istra Pula -
  • 18.05 19:00  
    Inter Zaprešic Dinamo Zagrzeb -
  • 18.05 19:00  
    HNK Gorica NK Osijek -
  • 18.05 19:00  
    HNK Rijeka Lokomotiva Zagrzeb -

36. kolejka

  • 25.05 19:00  
    Slaven Koprivnica HNK Rijeka -
  • 25.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Gorica -
  • 25.05 19:00  
    NK Osijek Inter Zaprešic -
  • 25.05 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Hajduk Split -
  • 25.05 19:00  
    Istra Pula NK Rudeš Zagreb -