Chorwacja - 1. HNL

14. kolejka - 1. HNL

Tabela 1. HNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dinamo Zagrzeb 7 17   5 2 0   15 - 7 8
2 Lokomotiva Zagrzeb 6 15   5 0 1   10 - 1 9
3 HNK Rijeka 7 13   3 4 0   16 - 6 10
4 NK Osijek 7 13   4 1 2   13 - 8 5
5 Hajduk Split 7 9   2 3 2   8 - 7 1
6 HNK Gorica 7 8   2 2 3   10 - 12 -2
7 Inter Zaprešic 8 8   2 2 4   10 - 13 -3
8 Slaven Koprivnica 8 8   2 2 4   9 - 14 -5
9 Istra Pula 7 2   0 2 5   7 - 16 -9
10 NK Rudeš Zagreb 6 0   0 0 6   2 - 17 -15
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

15. kolejka (następna)

  • 23.11 18:00
  • 24.11 15:00
  • 24.11 17:30
  • 25.11 15:00
  • 25.11 17:30

Strzelcy 1. HNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Łukasz Zwoliński(HNK Gorica) 8 1
Heber Araujo dos Santos(HNK Rijeka) 7 0
Ramón Nazareno Mierez(Istra Pula) 7 0

Kartkowicze 1. HNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ramón Nazareno Mierez(Istra Pula) 1 5 6
Marin Pilj(NK Osijek) 1 4 5
Igor Čagalj(HNK Gorica) 1 3 4

Terminarz / Wyniki 1. HNL

15. kolejka

  • 23.11 18:00  
    NK Rudeš Zagreb Inter Zaprešic -
  • 24.11 15:00  
    HNK Rijeka Dinamo Zagrzeb -
  • 24.11 17:30  
    HNK Gorica Istra Pula -
  • 25.11 15:00  
    Hajduk Split Slaven Koprivnica -
  • 25.11 17:30  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Osijek -

16. kolejka

  • 30.11 16:00  
    Istra Pula Inter Zaprešic -
  • 30.11 18:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Slaven Koprivnica -
  • 01.12 15:00  
    NK Osijek HNK Rijeka -
  • 01.12 17:30  
    NK Rudeš Zagreb Hajduk Split -
  • 02.12 15:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Gorica -

17. kolejka

  • 08.12 15:00  
    HNK Rijeka Lokomotiva Zagrzeb -
  • 08.12 17:30  
    Hajduk Split Istra Pula -
  • 09.12 15:00  
    Inter Zaprešic Dinamo Zagrzeb -
  • 09.12 17:30  
    HNK Gorica NK Osijek -
  • 10.12 18:00  
    NK Rudeš Zagreb Slaven Koprivnica -

18. kolejka

  • 14.12 18:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Gorica -
  • 15.12 15:00  
    NK Osijek Inter Zaprešic -
  • 15.12 17:30  
    Slaven Koprivnica HNK Rijeka -
  • 16.12 15:00  
    Dinamo Zagrzeb Hajduk Split -
  • 16.12 17:30  
    Istra Pula NK Rudeš Zagreb -

19. kolejka

  • 02.02 17:00  
    Istra Pula Slaven Koprivnica -
  • 02.02 17:00  
    Dinamo Zagrzeb NK Rudeš Zagreb -
  • 02.02 17:00  
    NK Osijek Hajduk Split -
  • 02.02 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Inter Zaprešic -
  • 02.02 17:00  
    HNK Rijeka HNK Gorica -

20. kolejka

  • 09.02 17:00  
    Slaven Koprivnica HNK Gorica -
  • 09.02 17:00  
    Inter Zaprešic HNK Rijeka -
  • 09.02 17:00  
    Hajduk Split Lokomotiva Zagrzeb -
  • 09.02 17:00  
    NK Rudeš Zagreb NK Osijek -
  • 09.02 17:00  
    Istra Pula Dinamo Zagrzeb -

21. kolejka

  • 16.02 17:00  
    Dinamo Zagrzeb Slaven Koprivnica -
  • 16.02 17:00  
    NK Osijek Istra Pula -
  • 16.02 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Rudeš Zagreb -
  • 16.02 17:00  
    HNK Rijeka Hajduk Split -
  • 16.02 17:00  
    HNK Gorica Inter Zaprešic -

22. kolejka

  • 23.02 17:00  
    Slaven Koprivnica Inter Zaprešic -
  • 23.02 17:00  
    Hajduk Split HNK Gorica -
  • 23.02 17:00  
    NK Rudeš Zagreb HNK Rijeka -
  • 23.02 17:00  
    Istra Pula Lokomotiva Zagrzeb -
  • 23.02 17:00  
    Dinamo Zagrzeb NK Osijek -

23. kolejka

  • 02.03 17:00  
    NK Osijek Slaven Koprivnica -
  • 02.03 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Dinamo Zagrzeb -
  • 02.03 17:00  
    HNK Rijeka Istra Pula -
  • 02.03 17:00  
    HNK Gorica NK Rudeš Zagreb -
  • 02.03 17:00  
    Inter Zaprešic Hajduk Split -

24. kolejka

  • 09.03 17:00  
    Slaven Koprivnica Hajduk Split -
  • 09.03 17:00  
    NK Rudeš Zagreb Inter Zaprešic -
  • 09.03 17:00  
    Istra Pula HNK Gorica -
  • 09.03 17:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Rijeka -
  • 09.03 17:00  
    NK Osijek Lokomotiva Zagrzeb -

25. kolejka

  • 16.03 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Slaven Koprivnica -
  • 16.03 17:00  
    HNK Rijeka NK Osijek -
  • 16.03 17:00  
    HNK Gorica Dinamo Zagrzeb -
  • 16.03 17:00  
    Inter Zaprešic Istra Pula -
  • 16.03 17:00  
    Hajduk Split NK Rudeš Zagreb -

26. kolejka

  • 30.03 17:00  
    Slaven Koprivnica NK Rudeš Zagreb -
  • 30.03 17:00  
    Istra Pula Hajduk Split -
  • 30.03 17:00  
    Dinamo Zagrzeb Inter Zaprešic -
  • 30.03 17:00  
    NK Osijek HNK Gorica -
  • 30.03 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Rijeka -

27. kolejka

  • 03.04 19:00  
    HNK Rijeka Slaven Koprivnica -
  • 03.04 19:00  
    HNK Gorica Lokomotiva Zagrzeb -
  • 03.04 19:00  
    Inter Zaprešic NK Osijek -
  • 03.04 19:00  
    Hajduk Split Dinamo Zagrzeb -
  • 03.04 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Istra Pula -

28. kolejka

  • 06.04 19:00  
    Slaven Koprivnica Istra Pula -
  • 06.04 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Dinamo Zagrzeb -
  • 06.04 19:00  
    Hajduk Split NK Osijek -
  • 06.04 19:00  
    Inter Zaprešic Lokomotiva Zagrzeb -
  • 06.04 19:00  
    HNK Gorica HNK Rijeka -

29. kolejka

  • 13.04 19:00  
    HNK Gorica Slaven Koprivnica -
  • 13.04 19:00  
    HNK Rijeka Inter Zaprešic -
  • 13.04 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Hajduk Split -
  • 13.04 19:00  
    NK Osijek NK Rudeš Zagreb -
  • 13.04 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Istra Pula -

30. kolejka

  • 20.04 19:00  
    Slaven Koprivnica Dinamo Zagrzeb -
  • 20.04 19:00  
    Istra Pula NK Osijek -
  • 20.04 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Lokomotiva Zagrzeb -
  • 20.04 19:00  
    Hajduk Split HNK Rijeka -
  • 20.04 19:00  
    Inter Zaprešic HNK Gorica -

31. kolejka

  • 27.04 19:00  
    Inter Zaprešic Slaven Koprivnica -
  • 27.04 19:00  
    HNK Gorica Hajduk Split -
  • 27.04 19:00  
    HNK Rijeka NK Rudeš Zagreb -
  • 27.04 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Istra Pula -
  • 27.04 19:00  
    NK Osijek Dinamo Zagrzeb -

32. kolejka

  • 04.05 19:00  
    Slaven Koprivnica NK Osijek -
  • 04.05 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Lokomotiva Zagrzeb -
  • 04.05 19:00  
    Istra Pula HNK Rijeka -
  • 04.05 19:00  
    NK Rudeš Zagreb HNK Gorica -
  • 04.05 19:00  
    Hajduk Split Inter Zaprešic -

33. kolejka

  • 11.05 19:00  
    Hajduk Split Slaven Koprivnica -
  • 11.05 19:00  
    Inter Zaprešic NK Rudeš Zagreb -
  • 11.05 19:00  
    HNK Gorica Istra Pula -
  • 11.05 19:00  
    HNK Rijeka Dinamo Zagrzeb -
  • 11.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Osijek -

34. kolejka

  • 15.05 19:00  
    Slaven Koprivnica Lokomotiva Zagrzeb -
  • 15.05 19:00  
    NK Osijek HNK Rijeka -
  • 15.05 19:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Gorica -
  • 15.05 19:00  
    Istra Pula Inter Zaprešic -
  • 15.05 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Hajduk Split -

35. kolejka

  • 18.05 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Slaven Koprivnica -
  • 18.05 19:00  
    Hajduk Split Istra Pula -
  • 18.05 19:00  
    Inter Zaprešic Dinamo Zagrzeb -
  • 18.05 19:00  
    HNK Gorica NK Osijek -
  • 18.05 19:00  
    HNK Rijeka Lokomotiva Zagrzeb -

36. kolejka

  • 25.05 19:00  
    Slaven Koprivnica HNK Rijeka -
  • 25.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Gorica -
  • 25.05 19:00  
    NK Osijek Inter Zaprešic -
  • 25.05 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Hajduk Split -
  • 25.05 19:00  
    Istra Pula NK Rudeš Zagreb -