Chorwacja - 1. HNL

28. kolejka - 1. HNL

  • 10.04 17:00
  • 10.04 19:05
  • 11.04 15:00
  • 11.04 17:05
  • 11.04 19:10

Tabela 1. HNL online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Dinamo Zagrzeb 26 61   19 4 3   64 - 23 41
2   NK Osijek 27 61   19 4 4   47 - 19 28
3   HNK Gorica 27 48   14 6 7   51 - 34 17
4   HNK Rijeka 27 42   12 6 9   35 - 34 1
5   Hajduk Split 26 40   12 4 10   33 - 30 3
6   HNK Šibenik 27 27   7 6 14   27 - 37 -10
7   Slaven Koprivnica 27 26   5 11 11   30 - 40 -10
8   Istra Pula 27 24   6 6 15   22 - 41 -19
9   Varteks Varażdin 27 23   6 5 16   23 - 47 -24
10   Lokomotiva Zagrzeb 27 20   4 8 15   18 - 45 -27
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

29. kolejka (następna)

  • 16.04 16:00
  • 16.04 18:05
  • 16.04 20:30
  • 17.04 19:05
  • 18.04 19:05

Strzelcy 1. HNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ramón Nazareno Mierez(NK Osijek) 19 6
Kristijan Lovrić(HNK Gorica) 15 5
Mislav Oršić(Dinamo Zagrzeb) 14 0

Kartkowicze 1. HNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nihad Mujakić(Hajduk Split) 2 1 3
Matej Senić(Varteks Varażdin) 1 9 10
Luka Capan(HNK Rijeka) 1 5 6

Terminarz / Wyniki 1. HNL

22. kolejka

28. kolejka

  • 10.04 17:00  
    HNK Gorica Varteks Varażdin -
  • 10.04 19:05  
    HNK Šibenik HNK Rijeka -
  • 11.04 15:00  
    Slaven Koprivnica NK Osijek -
  • 11.04 17:05  
    Istra Pula Hajduk Split -
  • 11.04 19:10  
    Lokomotiva Zagrzeb Dinamo Zagrzeb -

29. kolejka

  • 16.04 16:00  
    Varteks Varażdin HNK Šibenik -
  • 16.04 18:05  
    HNK Gorica Slaven Koprivnica -
  • 16.04 20:30  
    Hajduk Split NK Osijek -
  • 17.04 19:05  
    HNK Rijeka Lokomotiva Zagrzeb -
  • 18.04 19:05  
    Dinamo Zagrzeb Istra Pula -

30. kolejka

  • 20.04 17:00  
    HNK Šibenik HNK Gorica -
  • 20.04 19:05  
    Slaven Koprivnica Hajduk Split -
  • 21.04 16:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Varteks Varażdin -
  • 21.04 18:05  
    Istra Pula HNK Rijeka -
  • 21.04 20:30  
    NK Osijek Dinamo Zagrzeb -

31. kolejka

  • 24.04 17:00  
    HNK Šibenik Slaven Koprivnica -
  • 24.04 19:05  
    HNK Gorica Lokomotiva Zagrzeb -
  • 25.04 17:00  
    HNK Rijeka NK Osijek -
  • 25.04 20:00  
    Dinamo Zagrzeb Hajduk Split -
  • 26.04 18:00  
    Varteks Varażdin Istra Pula -

32. kolejka

  • 01.05 19:00  
    NK Osijek Varteks Varażdin -
  • 01.05 19:00  
    Istra Pula HNK Gorica -
  • 01.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Šibenik -
  • 01.05 19:00  
    Hajduk Split HNK Rijeka -
  • 01.05 19:00  
    Slaven Koprivnica Dinamo Zagrzeb -

33. kolejka

  • 08.05 19:00  
    Varteks Varażdin Hajduk Split -
  • 08.05 19:00  
    HNK Rijeka Dinamo Zagrzeb -
  • 08.05 19:00  
    HNK Gorica NK Osijek -
  • 08.05 19:00  
    HNK Šibenik Istra Pula -
  • 08.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Slaven Koprivnica -

34. kolejka

  • 12.05 19:00  
    Slaven Koprivnica HNK Rijeka -
  • 12.05 19:00  
    NK Osijek HNK Šibenik -
  • 12.05 19:00  
    Hajduk Split HNK Gorica -
  • 12.05 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Varteks Varażdin -
  • 12.05 19:00  
    Istra Pula Lokomotiva Zagrzeb -

35. kolejka

  • 15.05 19:00  
    Varteks Varażdin HNK Rijeka -
  • 15.05 19:00  
    HNK Gorica Dinamo Zagrzeb -
  • 15.05 19:00  
    Istra Pula Slaven Koprivnica -
  • 15.05 19:00  
    HNK Šibenik Hajduk Split -
  • 15.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Osijek -

36. kolejka

  • 22.05 18:00  
    Hajduk Split Lokomotiva Zagrzeb -
  • 22.05 18:00  
    HNK Rijeka HNK Gorica -
  • 22.05 18:00  
    NK Osijek Istra Pula -
  • 22.05 18:00  
    Slaven Koprivnica Varteks Varażdin -
  • 22.05 18:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Šibenik -