Chorwacja - 1. HNL

8. kolejka - 1. HNL

Tabela 1. HNL online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Dinamo Zagrzeb 7 19   6 1 0   21 - 8 13
2   HNK Gorica 8 16   5 1 2   19 - 13 6
3   NK Osijek 7 13   4 1 2   10 - 7 3
4   HNK Rijeka 6 12   4 0 2   8 - 7 1
5   Hajduk Split 7 10   3 1 3   10 - 8 2
6   Slaven Koprivnica 7 7   1 4 2   11 - 10 1
7   HNK Šibenik 8 7   2 1 5   7 - 11 -4
8   Varteks Varażdin 8 7   2 1 5   6 - 13 -7
9   Istra Pula 8 5   1 2 5   5 - 13 -8
10   Lokomotiva Zagrzeb 6 5   1 2 3   5 - 12 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

9. kolejka (następna)

  • 23.10 18:00
  • 24.10 15:00
  • 24.10 17:05
  • 25.10 15:00
  • 25.10 17:05

Strzelcy 1. HNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mario Gavranović(Dinamo Zagrzeb) 7 0
Ognjen Mudrinski(HNK Gorica) 6 0
Kristijan Lovrić(HNK Gorica) 5 1

Kartkowicze 1. HNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Jairo de Macedo da Silva(Hajduk Split) 1 2 3
Toni Španja(HNK Šibenik) 1 2 3
Albi Doka(HNK Gorica) 1 2 3

Terminarz / Wyniki 1. HNL

5. kolejka

6. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

  • 23.10 18:00  
    Varteks Varażdin Slaven Koprivnica -
  • 24.10 15:00  
    Istra Pula NK Osijek -
  • 24.10 17:05  
    Lokomotiva Zagrzeb Hajduk Split -
  • 25.10 15:00  
    HNK Šibenik Dinamo Zagrzeb -
  • 25.10 17:05  
    HNK Gorica HNK Rijeka -

10. kolejka

  • 30.10 18:00  
    HNK Gorica Varteks Varażdin -
  • 31.10 15:00  
    Slaven Koprivnica NK Osijek -
  • 31.10 17:05  
    Istra Pula Hajduk Split -
  • 01.11 15:00  
    HNK Šibenik HNK Rijeka -
  • 01.11 17:05  
    Lokomotiva Zagrzeb Dinamo Zagrzeb -

11. kolejka

  • 06.11 18:00  
    HNK Gorica Slaven Koprivnica -
  • 07.11 15:00  
    Varteks Varażdin HNK Šibenik -
  • 07.11 17:05  
    Hajduk Split NK Osijek -
  • 08.11 15:00  
    Dinamo Zagrzeb Istra Pula -
  • 08.11 17:05  
    HNK Rijeka Lokomotiva Zagrzeb -

12. kolejka

  • 21.11 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Varteks Varażdin -
  • 21.11 17:00  
    HNK Šibenik HNK Gorica -
  • 21.11 17:00  
    Istra Pula HNK Rijeka -
  • 21.11 17:00  
    NK Osijek Dinamo Zagrzeb -
  • 21.11 17:00  
    Slaven Koprivnica Hajduk Split -

13. kolejka

  • 28.11 17:00  
    Varteks Varażdin Istra Pula -
  • 28.11 17:00  
    Dinamo Zagrzeb Hajduk Split -
  • 28.11 17:00  
    HNK Rijeka NK Osijek -
  • 28.11 17:00  
    HNK Šibenik Slaven Koprivnica -
  • 28.11 17:00  
    HNK Gorica Lokomotiva Zagrzeb -

14. kolejka

  • 05.12 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Šibenik -
  • 05.12 17:00  
    Istra Pula HNK Gorica -
  • 05.12 17:00  
    NK Osijek Varteks Varażdin -
  • 05.12 17:00  
    Hajduk Split HNK Rijeka -
  • 05.12 17:00  
    Slaven Koprivnica Dinamo Zagrzeb -

15. kolejka

  • 12.12 17:00  
    HNK Šibenik Istra Pula -
  • 12.12 17:00  
    Varteks Varażdin Hajduk Split -
  • 12.12 17:00  
    HNK Rijeka Dinamo Zagrzeb -
  • 12.12 17:00  
    HNK Gorica NK Osijek -
  • 12.12 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Slaven Koprivnica -

16. kolejka

  • 19.12 17:00  
    Istra Pula Lokomotiva Zagrzeb -
  • 19.12 17:00  
    NK Osijek HNK Šibenik -
  • 19.12 17:00  
    Dinamo Zagrzeb Varteks Varażdin -
  • 19.12 17:00  
    Hajduk Split HNK Gorica -
  • 19.12 17:00  
    Slaven Koprivnica HNK Rijeka -

17. kolejka

  • 23.01 17:00  
    Varteks Varażdin HNK Rijeka -
  • 23.01 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Osijek -
  • 23.01 17:00  
    HNK Šibenik Hajduk Split -
  • 23.01 17:00  
    Istra Pula Slaven Koprivnica -
  • 23.01 17:00  
    HNK Gorica Dinamo Zagrzeb -

18. kolejka

  • 30.01 17:00  
    Hajduk Split Lokomotiva Zagrzeb -
  • 30.01 17:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Šibenik -
  • 30.01 17:00  
    NK Osijek Istra Pula -
  • 30.01 17:00  
    HNK Rijeka HNK Gorica -
  • 30.01 17:00  
    Slaven Koprivnica Varteks Varażdin -

19. kolejka

  • 03.02 17:00  
    Varteks Varażdin HNK Gorica -
  • 03.02 17:00  
    HNK Rijeka HNK Šibenik -
  • 03.02 17:00  
    NK Osijek Slaven Koprivnica -
  • 03.02 17:00  
    Hajduk Split Istra Pula -
  • 03.02 17:00  
    Dinamo Zagrzeb Lokomotiva Zagrzeb -

20. kolejka

  • 06.02 17:00  
    Istra Pula Dinamo Zagrzeb -
  • 06.02 17:00  
    HNK Šibenik Varteks Varażdin -
  • 06.02 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Rijeka -
  • 06.02 17:00  
    NK Osijek Hajduk Split -
  • 06.02 17:00  
    Slaven Koprivnica HNK Gorica -

21. kolejka

  • 13.02 17:00  
    Varteks Varażdin Lokomotiva Zagrzeb -
  • 13.02 17:00  
    HNK Gorica HNK Šibenik -
  • 13.02 17:00  
    HNK Rijeka Istra Pula -
  • 13.02 17:00  
    Dinamo Zagrzeb NK Osijek -
  • 13.02 17:00  
    Hajduk Split Slaven Koprivnica -

22. kolejka

  • 20.02 17:00  
    Hajduk Split Dinamo Zagrzeb -
  • 20.02 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Gorica -
  • 20.02 17:00  
    Slaven Koprivnica HNK Šibenik -
  • 20.02 17:00  
    NK Osijek HNK Rijeka -
  • 20.02 17:00  
    Istra Pula Varteks Varażdin -

23. kolejka

  • 27.02 17:00  
    Varteks Varażdin NK Osijek -
  • 27.02 17:00  
    HNK Šibenik Lokomotiva Zagrzeb -
  • 27.02 17:00  
    HNK Gorica Istra Pula -
  • 27.02 17:00  
    HNK Rijeka Hajduk Split -
  • 27.02 17:00  
    Dinamo Zagrzeb Slaven Koprivnica -

24. kolejka

  • 06.03 17:00  
    Istra Pula HNK Šibenik -
  • 06.03 17:00  
    Slaven Koprivnica Lokomotiva Zagrzeb -
  • 06.03 17:00  
    NK Osijek HNK Gorica -
  • 06.03 17:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Rijeka -
  • 06.03 17:00  
    Hajduk Split Varteks Varażdin -

25. kolejka

  • 13.03 17:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Istra Pula -
  • 13.03 17:00  
    HNK Šibenik NK Osijek -
  • 13.03 17:00  
    HNK Rijeka Slaven Koprivnica -
  • 13.03 17:00  
    Varteks Varażdin Dinamo Zagrzeb -
  • 13.03 17:00  
    HNK Gorica Hajduk Split -

26. kolejka

  • 20.03 17:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Gorica -
  • 20.03 17:00  
    HNK Rijeka Varteks Varażdin -
  • 20.03 17:00  
    Slaven Koprivnica Istra Pula -
  • 20.03 17:00  
    NK Osijek Lokomotiva Zagrzeb -
  • 20.03 17:00  
    Hajduk Split HNK Šibenik -

27. kolejka

  • 03.04 19:00  
    Istra Pula NK Osijek -
  • 03.04 19:00  
    HNK Šibenik Dinamo Zagrzeb -
  • 03.04 19:00  
    Varteks Varażdin Slaven Koprivnica -
  • 03.04 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Hajduk Split -
  • 03.04 19:00  
    HNK Gorica HNK Rijeka -

28. kolejka

  • 07.04 19:00  
    HNK Gorica Varteks Varażdin -
  • 07.04 19:00  
    HNK Šibenik HNK Rijeka -
  • 07.04 19:00  
    Istra Pula Hajduk Split -
  • 07.04 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Dinamo Zagrzeb -
  • 07.04 19:00  
    Slaven Koprivnica NK Osijek -

29. kolejka

  • 10.04 19:00  
    Hajduk Split NK Osijek -
  • 10.04 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Istra Pula -
  • 10.04 19:00  
    Varteks Varażdin HNK Šibenik -
  • 10.04 19:00  
    HNK Rijeka Lokomotiva Zagrzeb -
  • 10.04 19:00  
    HNK Gorica Slaven Koprivnica -

30. kolejka

  • 17.04 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Varteks Varażdin -
  • 17.04 19:00  
    HNK Šibenik HNK Gorica -
  • 17.04 19:00  
    NK Osijek Dinamo Zagrzeb -
  • 17.04 19:00  
    Istra Pula HNK Rijeka -
  • 17.04 19:00  
    Slaven Koprivnica Hajduk Split -

31. kolejka

  • 21.04 19:00  
    HNK Gorica Lokomotiva Zagrzeb -
  • 21.04 19:00  
    HNK Šibenik Slaven Koprivnica -
  • 21.04 19:00  
    Varteks Varażdin Istra Pula -
  • 21.04 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Hajduk Split -
  • 21.04 19:00  
    HNK Rijeka NK Osijek -

32. kolejka

  • 24.04 19:00  
    NK Osijek Varteks Varażdin -
  • 24.04 19:00  
    Istra Pula HNK Gorica -
  • 24.04 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Šibenik -
  • 24.04 19:00  
    Hajduk Split HNK Rijeka -
  • 24.04 19:00  
    Slaven Koprivnica Dinamo Zagrzeb -

33. kolejka

  • 01.05 19:00  
    Varteks Varażdin Hajduk Split -
  • 01.05 19:00  
    HNK Rijeka Dinamo Zagrzeb -
  • 01.05 19:00  
    HNK Gorica NK Osijek -
  • 01.05 19:00  
    HNK Šibenik Istra Pula -
  • 01.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Slaven Koprivnica -

34. kolejka

  • 08.05 19:00  
    Slaven Koprivnica HNK Rijeka -
  • 08.05 19:00  
    NK Osijek HNK Šibenik -
  • 08.05 19:00  
    Hajduk Split HNK Gorica -
  • 08.05 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Varteks Varażdin -
  • 08.05 19:00  
    Istra Pula Lokomotiva Zagrzeb -

35. kolejka

  • 12.05 19:00  
    Varteks Varażdin HNK Rijeka -
  • 12.05 19:00  
    HNK Gorica Dinamo Zagrzeb -
  • 12.05 19:00  
    Istra Pula Slaven Koprivnica -
  • 12.05 19:00  
    HNK Šibenik Hajduk Split -
  • 12.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Osijek -

36. kolejka

  • 15.05 18:00  
    Hajduk Split Lokomotiva Zagrzeb -
  • 15.05 18:00  
    HNK Rijeka HNK Gorica -
  • 15.05 18:00  
    NK Osijek Istra Pula -
  • 15.05 18:00  
    Slaven Koprivnica Varteks Varażdin -
  • 15.05 18:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Šibenik -