Chorwacja - 1. HNL

26. kolejka - 1. HNL

Tabela 1. HNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dinamo Zagrzeb 26 65   21 2 3   51 - 11 40
2 HNK Rijeka 26 47   14 5 7   42 - 31 11
3 Lokomotiva Zagrzeb 26 46   14 4 8   41 - 28 13
4 Hajduk Split 26 45   13 6 7   41 - 23 18
5 NK Osijek 26 42   11 9 6   38 - 25 13
6 HNK Gorica 26 35   9 8 9   32 - 40 -8
7 Slaven Koprivnica 26 26   7 5 14   23 - 43 -20
8 Istra Pula 26 19   4 7 15   19 - 40 -21
9 Inter Zaprešic 26 17   3 8 15   28 - 51 -23
10 Varteks Varażdin 26 17   3 8 15   18 - 41 -23
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

27. kolejka (następna)

  • 05.06 20:00
  • 06.06 18:55
  • 06.06 21:05
  • 07.06 18:55
  • 07.06 21:05

Strzelcy 1. HNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mirko Marić(NK Osijek) 17 6
Mislav Oršić(Dinamo Zagrzeb) 12 0
Antonio-Mirko Čolak(HNK Rijeka) 11 0

Kartkowicze 1. HNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Joey Suk(HNK Gorica) 2 10 12
Pape Cherif Ndiaye(HNK Gorica) 2 3 5
Emir Dilaver(Dinamo Zagrzeb) 2 2 4

Terminarz / Wyniki 1. HNL

27. kolejka

  • 05.06 20:00  
    Hajduk Split Inter Zaprešic -
  • 06.06 18:55  
    Slaven Koprivnica HNK Gorica -
  • 06.06 21:05  
    Varteks Varażdin Dinamo Zagrzeb -
  • 07.06 18:55  
    Istra Pula HNK Rijeka -
  • 07.06 21:05  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Osijek -

28. kolejka

  • 11.06 18:55  
    Inter Zaprešic HNK Gorica -
  • 11.06 21:05  
    Istra Pula Hajduk Split -
  • 12.06 18:55  
    Varteks Varażdin HNK Rijeka -
  • 12.06 21:05  
    Lokomotiva Zagrzeb Dinamo Zagrzeb -
  • 13.06 20:00  
    Slaven Koprivnica NK Osijek -

29. kolejka

  • 16.06 18:55  
    Istra Pula Inter Zaprešic -
  • 16.06 18:55  
    Hajduk Split Varteks Varażdin -
  • 16.06 21:05  
    HNK Rijeka Lokomotiva Zagrzeb -
  • 17.06 18:55  
    Dinamo Zagrzeb Slaven Koprivnica -
  • 17.06 21:05  
    NK Osijek HNK Gorica -

30. kolejka

  • 20.06 18:55  
    Inter Zaprešic NK Osijek -
  • 20.06 21:05  
    HNK Gorica Dinamo Zagrzeb -
  • 20.06 21:05  
    Varteks Varażdin Istra Pula -
  • 21.06 18:55  
    Slaven Koprivnica HNK Rijeka -
  • 21.06 21:05  
    Lokomotiva Zagrzeb Hajduk Split -

31. kolejka

  • 25.06 18:55  
    Istra Pula Lokomotiva Zagrzeb -
  • 25.06 18:55  
    Varteks Varażdin Inter Zaprešic -
  • 26.06 18:55  
    HNK Rijeka HNK Gorica -
  • 26.06 21:05  
    Hajduk Split Slaven Koprivnica -
  • 27.06 20:00  
    Dinamo Zagrzeb NK Osijek -

32. kolejka

  • 30.06 18:55  
    Lokomotiva Zagrzeb Varteks Varażdin -
  • 30.06 18:55  
    Slaven Koprivnica Istra Pula -
  • 30.06 21:05  
    HNK Gorica Hajduk Split -
  • 01.07 18:55  
    Inter Zaprešic Dinamo Zagrzeb -
  • 01.07 21:05  
    NK Osijek HNK Rijeka -

33. kolejka

  • 04.07 18:55  
    Istra Pula HNK Gorica -
  • 04.07 21:05  
    Lokomotiva Zagrzeb Inter Zaprešic -
  • 04.07 21:05  
    Varteks Varażdin Slaven Koprivnica -
  • 05.07 18:55  
    Hajduk Split NK Osijek -
  • 05.07 21:05  
    HNK Rijeka Dinamo Zagrzeb -

34. kolejka

  • 10.07 20:00  
    HNK Gorica Varteks Varażdin -
  • 11.07 18:55  
    Inter Zaprešic HNK Rijeka -
  • 11.07 21:05  
    NK Osijek Istra Pula -
  • 12.07 18:55  
    Slaven Koprivnica Lokomotiva Zagrzeb -
  • 12.07 21:05  
    Dinamo Zagrzeb Hajduk Split -

35. kolejka

  • 17.07 20:00  
    Slaven Koprivnica Inter Zaprešic -
  • 18.07 18:55  
    Varteks Varażdin NK Osijek -
  • 18.07 21:05  
    Istra Pula Dinamo Zagrzeb -
  • 19.07 18:55  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Gorica -
  • 19.07 21:05  
    Hajduk Split HNK Rijeka -

36. kolejka

  • 25.07 21:00  
    Inter Zaprešic Hajduk Split -
  • 25.07 21:00  
    Dinamo Zagrzeb Varteks Varażdin -
  • 25.07 21:00  
    HNK Rijeka Istra Pula -
  • 25.07 21:00  
    NK Osijek Lokomotiva Zagrzeb -
  • 25.07 21:00  
    HNK Gorica Slaven Koprivnica -