Bułgaria - First League

10. kolejka - First League

  • 24.10 16:45
  • 24.10 19:15
  • 25.10 11:30
  • 25.10 16:45
  • 25.10 19:15
  • 26.10 16:15
  • 26.10 18:30

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Lokomotiw Płowdiw 9 19   6 1 2   15 - 10 5
2 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 8 17   5 2 1   18 - 8 10
3 Beroe Stara Zagora 9 15   4 3 2   19 - 9 10
4 CSKA Sofia 9 14   3 5 1   14 - 12 2
5 FK Arda 1924 Kardzhali 8 13   3 4 1   11 - 9 2
6 FK CSKA 1948 Sofia 9 13   3 4 2   14 - 8 6
7 FA Tsarsko Selo Sofia 9 13   3 4 2   7 - 4 3
8 POFK Botev Vratsa 9 12   3 3 3   9 - 12 -3
9 Lewski Sofia 9 11   3 2 4   11 - 8 3
10 Czerno More Warna 9 11   3 2 4   13 - 13 0
11 PFC Montana 9 11   3 2 4   9 - 16 -7
12 FK Botev Plovdiv 9 9   2 3 4   12 - 18 -6
13 Slavia Sofia 9 7   2 1 6   5 - 13 -8
14 FK Etar Veliko Târnovo 9 2   0 2 7   6 - 23 -17
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

11. kolejka (następna)

  • 30.10 16:00
  • 30.10 18:15
  • 31.10 15:30
  • 31.10 17:45
  • 01.11 15:45
  • 01.11 18:15
  • 02.11 17:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mathias Coureur(Czerno More Warna) 10 0
Atanas Iliev(FK Botev Plovdiv) 7 0
Ivan Kokonov(FK Arda 1924 Kardzhali) 5 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alassane N'Diaye(POFK Botev Vratsa) 1 4 5
Plamen Nikolov Krachunov(FK Etar Veliko Târnovo) 1 3 4
Yani Pehlivanov(FK Etar Veliko Târnovo) 1 3 4

Terminarz / Wyniki First League

8. kolejka

10. kolejka

  • 24.10 16:45  
    FA Tsarsko Selo Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 24.10 19:15  
    Lewski Sofia Czerno More Warna -
  • 25.10 11:30  
    FK CSKA 1948 Sofia Slavia Sofia -
  • 25.10 16:45  
    FK Arda 1924 Kardzhali CSKA Sofia -
  • 25.10 19:15  
    PFC Montana PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 26.10 16:15  
    FK Botev Plovdiv POFK Botev Vratsa -
  • 26.10 18:30  
    FK Etar Veliko Târnovo Beroe Stara Zagora -

11. kolejka

  • 30.10 16:00  
    Czerno More Warna FK CSKA 1948 Sofia -
  • 30.10 18:15  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Montana -
  • 31.10 15:30  
    Slavia Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 31.10 17:45  
    Beroe Stara Zagora FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 01.11 15:45  
    CSKA Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 01.11 18:15  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Lewski Sofia -
  • 02.11 17:00  
    POFK Botev Vratsa FK Etar Veliko Târnovo -

12. kolejka

  • 06.11 16:30  
    FA Tsarsko Selo Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 07.11 11:30  
    POFK Botev Vratsa Slavia Sofia -
  • 07.11 14:00  
    FK Botev Plovdiv Czerno More Warna -
  • 07.11 16:30  
    Lewski Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 08.11 11:30  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 08.11 14:00  
    PFC Montana CSKA Sofia -
  • 08.11 16:30  
    FK CSKA 1948 Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

13. kolejka

  • 21.11  
    Beroe Stara Zagora PFC Montana -
  • 21.11  
    Slavia Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 21.11  
    CSKA Sofia Lewski Sofia -
  • 21.11  
    Czerno More Warna POFK Botev Vratsa -
  • 21.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Botev Plovdiv -
  • 21.11  
    Lokomotiw Płowdiw FK CSKA 1948 Sofia -
  • 21.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali FA Tsarsko Selo Sofia -

14. kolejka

  • 28.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali PFC Montana -
  • 28.11  
    FK Etar Veliko Târnovo FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 28.11  
    Beroe Stara Zagora Lewski Sofia -
  • 28.11  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -
  • 28.11  
    CSKA Sofia FK CSKA 1948 Sofia -
  • 28.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad POFK Botev Vratsa -
  • 28.11  
    Czerno More Warna Slavia Sofia -

15. kolejka

  • 05.12  
    PFC Montana FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 05.12  
    Czerno More Warna FK Etar Veliko Târnovo -
  • 05.12  
    Lewski Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 05.12  
    Slavia Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 05.12  
    POFK Botev Vratsa Lokomotiw Płowdiw -
  • 05.12  
    FK CSKA 1948 Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 05.12  
    FK Botev Plovdiv CSKA Sofia -

16. kolejka

  • 12.12  
    FK Etar Veliko Târnovo PFC Montana -
  • 12.12  
    FA Tsarsko Selo Sofia Lewski Sofia -
  • 12.12  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK CSKA 1948 Sofia -
  • 12.12  
    Beroe Stara Zagora FK Botev Plovdiv -
  • 12.12  
    Lokomotiw Płowdiw Slavia Sofia -
  • 12.12  
    CSKA Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 12.12  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Czerno More Warna -

17. kolejka

  • 13.02  
    Lewski Sofia PFC Montana -
  • 13.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Etar Veliko Târnovo -
  • 13.02  
    FK Botev Plovdiv FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 13.02  
    Czerno More Warna Lokomotiw Płowdiw -
  • 13.02  
    Slavia Sofia CSKA Sofia -
  • 13.02  
    POFK Botev Vratsa Beroe Stara Zagora -
  • 13.02  
    FK CSKA 1948 Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -

18. kolejka

  • 20.02  
    PFC Montana FK CSKA 1948 Sofia -
  • 20.02  
    FK Etar Veliko Târnovo Lewski Sofia -
  • 20.02  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 20.02  
    FK Arda 1924 Kardzhali POFK Botev Vratsa -
  • 20.02  
    CSKA Sofia Czerno More Warna -
  • 20.02  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 20.02  
    Beroe Stara Zagora Slavia Sofia -

19. kolejka

  • 27.02  
    FK Botev Plovdiv PFC Montana -
  • 27.02  
    Lokomotiw Płowdiw FK Etar Veliko Târnovo -
  • 27.02  
    FK CSKA 1948 Sofia Lewski Sofia -
  • 27.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad CSKA Sofia -
  • 27.02  
    POFK Botev Vratsa FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 27.02  
    Slavia Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 27.02  
    Czerno More Warna Beroe Stara Zagora -

20. kolejka

  • 06.03  
    PFC Montana POFK Botev Vratsa -
  • 06.03  
    FK Etar Veliko Târnovo FK CSKA 1948 Sofia -
  • 06.03  
    Lewski Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 06.03  
    FK Arda 1924 Kardzhali Czerno More Warna -
  • 06.03  
    CSKA Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 06.03  
    Beroe Stara Zagora PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 06.03  
    FA Tsarsko Selo Sofia Slavia Sofia -

21. kolejka

  • 13.03  
    Slavia Sofia PFC Montana -
  • 13.03  
    CSKA Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 13.03  
    POFK Botev Vratsa Lewski Sofia -
  • 13.03  
    FK Botev Plovdiv FK CSKA 1948 Sofia -
  • 13.03  
    Lokomotiw Płowdiw Beroe Stara Zagora -
  • 13.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 13.03  
    Czerno More Warna FA Tsarsko Selo Sofia -

22. kolejka

  • 20.03  
    PFC Montana Czerno More Warna -
  • 20.03  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Botev Plovdiv -
  • 20.03  
    Lewski Sofia Slavia Sofia -
  • 20.03  
    FK Arda 1924 Kardzhali Lokomotiw Płowdiw -
  • 20.03  
    FK CSKA 1948 Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 20.03  
    FA Tsarsko Selo Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 20.03  
    Beroe Stara Zagora CSKA Sofia -

23. kolejka

  • 03.04  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Montana -
  • 03.04  
    Beroe Stara Zagora FK Etar Veliko Târnovo -
  • 03.04  
    Czerno More Warna Lewski Sofia -
  • 03.04  
    Slavia Sofia FK CSKA 1948 Sofia -
  • 03.04  
    CSKA Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 03.04  
    POFK Botev Vratsa FK Botev Plovdiv -
  • 03.04  
    Lokomotiw Płowdiw FA Tsarsko Selo Sofia -

24. kolejka

  • 10.04  
    PFC Montana Lokomotiw Płowdiw -
  • 10.04  
    FK Etar Veliko Târnovo POFK Botev Vratsa -
  • 10.04  
    Lewski Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 10.04  
    FA Tsarsko Selo Sofia CSKA Sofia -
  • 10.04  
    FK Arda 1924 Kardzhali Beroe Stara Zagora -
  • 10.04  
    FK CSKA 1948 Sofia Czerno More Warna -
  • 10.04  
    FK Botev Plovdiv Slavia Sofia -

25. kolejka

  • 14.04  
    CSKA Sofia PFC Montana -
  • 14.04  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK Etar Veliko Târnovo -
  • 14.04  
    Lokomotiw Płowdiw Lewski Sofia -
  • 14.04  
    Beroe Stara Zagora FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 14.04  
    Slavia Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 14.04  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK CSKA 1948 Sofia -
  • 14.04  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -

26. kolejka

  • 17.04  
    PFC Montana Beroe Stara Zagora -
  • 17.04  
    FK Etar Veliko Târnovo Slavia Sofia -
  • 17.04  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 17.04  
    FK CSKA 1948 Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 17.04  
    POFK Botev Vratsa Czerno More Warna -
  • 17.04  
    FK Botev Plovdiv PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 17.04  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -