Bułgaria - First League

23. kolejka - First League

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 22 52   16 4 2   49 - 18 31
2 Lokomotiw Płowdiw 23 46   13 7 3   39 - 18 21
3 CSKA Sofia 22 43   12 7 3   29 - 17 12
4 FK Arda 1924 Kardzhali 22 38   10 8 4   31 - 22 9
5 Beroe Stara Zagora 22 36   10 6 6   36 - 23 13
6 FK CSKA 1948 Sofia 23 34   9 7 7   33 - 26 7
7 Czerno More Warna 22 29   8 5 9   25 - 25 0
8 Lewski Sofia 22 27   7 6 9   25 - 21 4
9 FA Tsarsko Selo Sofia 23 25   6 7 10   22 - 26 -4
10 FK Botev Plovdiv 23 24   5 9 9   25 - 42 -17
11 PFC Montana 22 19   4 7 11   20 - 37 -17
12 Slavia Sofia 23 19   5 4 14   17 - 37 -20
13 POFK Botev Vratsa 23 18   5 3 15   24 - 38 -14
14 FK Etar Veliko Târnovo 22 17   3 8 11   15 - 40 -25
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

24. kolejka (następna)

  • 15.04 18:30
  • 16.04 16:15
  • 16.04 18:30
  • 17.04 16:45
  • 17.04 19:00
  • 18.04 17:30
  • 18.04 19:45

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mathias Coureur(Czerno More Warna) 15 0
Claudiu Andrei Keseru(PFC Ludogorets 1945 Razgrad) 14 2
Atanas Iliev(FK Botev Plovdiv) 13 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alassane N'Diaye(POFK Botev Vratsa) 2 8 10
Johnathan Carlos Pereira(FK Botev Plovdiv) 2 4 6
Ilian Ilianov Iliev(Czerno More Warna) 1 8 9

Terminarz / Wyniki First League

23. kolejka

24. kolejka

  • 15.04 18:30  
    PFC Montana Lokomotiw Płowdiw -
  • 16.04 16:15  
    FK Etar Veliko Târnovo POFK Botev Vratsa -
  • 16.04 18:30  
    FK CSKA 1948 Sofia Czerno More Warna -
  • 17.04 16:45  
    FK Botev Plovdiv Slavia Sofia -
  • 17.04 19:00  
    FK Arda 1924 Kardzhali Beroe Stara Zagora -
  • 18.04 17:30  
    FA Tsarsko Selo Sofia CSKA Sofia -
  • 18.04 19:45  
    Lewski Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

25. kolejka

  • 20.04 15:00  
    Slavia Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 20.04 17:15  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK Etar Veliko Târnovo -
  • 20.04 19:30  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -
  • 21.04 15:00  
    Beroe Stara Zagora FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 21.04 17:15  
    CSKA Sofia PFC Montana -
  • 21.04 19:30  
    Lokomotiw Płowdiw Lewski Sofia -
  • 22.04 18:00  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK CSKA 1948 Sofia -

26. kolejka

  • 23.04 19:30  
    POFK Botev Vratsa Czerno More Warna -
  • 24.04 16:45  
    FK Etar Veliko Târnovo Slavia Sofia -
  • 24.04 19:00  
    PFC Montana Beroe Stara Zagora -
  • 25.04 16:00  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 25.04 18:45  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 26.04 17:00  
    FK CSKA 1948 Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 26.04 19:15  
    FK Botev Plovdiv PFC Ludogorets 1945 Razgrad -