Bułgaria - First League

1. kolejka - First League

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CSKA Sofia 1 3   1 0 0   4 - 2 2
2 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 1 3   1 0 0   3 - 1 2
3 FK Botev Plovdiv 1 3   1 0 0   2 - 1 1
4 Slavia Sofia 1 3   1 0 0   2 - 1 1
5 Beroe Stara Zagora 1 3   1 0 0   1 - 0 1
6 FK Arda 1924 Kardzhali 1 1   0 1 0   0 - 0 0
7 Czerno More Warna 1 1   0 1 0   0 - 0 0
8 POFK Botev Vratsa 1 1   0 1 0   0 - 0 0
9 FA Tsarsko Selo Sofia 1 1   0 1 0   0 - 0 0
10 Lewski Sofia 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
11 Pirin 1922 Błagojewgrad 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
12 FC Lokomotiv Sofia 1929 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
13 FK CSKA 1948 Sofia 1 0   0 0 1   2 - 4 -2
14 Lokomotiw Płowdiw 1 0   0 0 1   1 - 3 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

  • 30.07 20:00
  • 31.07 17:45
  • 31.07 20:00
  • 01.08 17:45
  • 01.08 20:00
  • 02.08 17:45
  • 02.08 20:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ivaylo Chochev(FK CSKA 1948 Sofia) 2 1
Amos Youga(CSKA Sofia) 1 0
José Marcos Costa Martins(FK Botev Plovdiv) 1 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Lazar Marin(FK CSKA 1948 Sofia) 1 1 2
Martin Kamburow(Beroe Stara Zagora) 1 1 2
Amos Youga(CSKA Sofia) 0 1 1

Terminarz / Wyniki First League

2. kolejka

  • 30.07 20:00  
    Slavia Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 31.07 17:45  
    POFK Botev Vratsa Lewski Sofia -
  • 31.07 20:00  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK CSKA 1948 Sofia -
  • 01.08 17:45  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 Lokomotiw Płowdiw -
  • 01.08 20:00  
    FK Arda 1924 Kardzhali CSKA Sofia -
  • 02.08 17:45  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -
  • 02.08 20:00  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Beroe Stara Zagora -

3. kolejka

  • 06.08 17:45  
    FA Tsarsko Selo Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 06.08 20:00  
    FK CSKA 1948 Sofia FC Lokomotiv Sofia 1929 -
  • 07.08 17:45  
    FK Botev Plovdiv Slavia Sofia -
  • 07.08 20:00  
    Beroe Stara Zagora Czerno More Warna -
  • 08.08 17:45  
    Lewski Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 08.08 20:00  
    CSKA Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 09.08 20:00  
    Lokomotiw Płowdiw Pirin 1922 Błagojewgrad -

4. kolejka

  • 13.08 20:00  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FK CSKA 1948 Sofia -
  • 14.08 17:45  
    Slavia Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 14.08 20:00  
    Lewski Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 15.08 17:45  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 CSKA Sofia -
  • 15.08 20:00  
    FK Arda 1924 Kardzhali PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 16.08 17:45  
    Czerno More Warna Lokomotiw Płowdiw -
  • 16.08 20:00  
    POFK Botev Vratsa FK Botev Plovdiv -