Bułgaria - First League

8. kolejka - First League

  • 17.09 15:00
  • 17.09 17:15
  • 17.09 19:30
  • 18.09 16:30
  • 18.09 18:45
  • 19.09 17:15
  • 19.09 19:30

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 5 15   5 0 0   16 - 2 14
2 FK Botev Plovdiv 7 14   4 2 1   9 - 6 3
3 Slavia Sofia 7 14   4 2 1   9 - 6 3
4 Beroe Stara Zagora 7 12   4 0 3   9 - 9 0
5 Czerno More Warna 7 11   3 2 2   7 - 5 2
6 CSKA Sofia 4 10   3 1 0   7 - 3 4
7 POFK Botev Vratsa 7 9   2 3 2   6 - 8 -2
8 FC Lokomotiv Sofia 1929 6 8   2 2 2   5 - 9 -4
9 Lewski Sofia 7 7   2 1 4   9 - 13 -4
10 FA Tsarsko Selo Sofia 7 6   1 3 3   3 - 6 -3
11 FK Arda 1924 Kardzhali 5 5   1 2 2   4 - 4 0
12 FK CSKA 1948 Sofia 7 4   1 1 5   12 - 18 -6
13 Pirin 1922 Błagojewgrad 6 3   1 0 5   9 - 12 -3
14 Lokomotiw Płowdiw 6 3   0 3 3   3 - 7 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

9. kolejka (następna)

  • 24.09 19:00
  • 25.09 15:15
  • 25.09 18:00
  • 26.09 15:30
  • 26.09 18:15
  • 27.09 16:30
  • 27.09 18:45

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jordy Josué Caicedo Medina(CSKA Sofia) 4 0
José Marcos Costa Martins(FK Botev Plovdiv) 3 0
Borislav Tsonev(Lewski Sofia) 3 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Yoan Baurenski(POFK Botev Vratsa) 1 3 4
Plamen Asenov Krumov(FK Arda 1924 Kardzhali) 1 2 3
Ivan Bandałowski(FA Tsarsko Selo Sofia) 1 2 3

Terminarz / Wyniki First League

3. kolejka

4. kolejka

8. kolejka

  • 17.09 15:00  
    FA Tsarsko Selo Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 17.09 17:15  
    FK Arda 1924 Kardzhali Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 17.09 19:30  
    FK Botev Plovdiv Beroe Stara Zagora -
  • 18.09 16:30  
    Czerno More Warna FC Lokomotiv Sofia 1929 -
  • 18.09 18:45  
    Lewski Sofia FK CSKA 1948 Sofia -
  • 19.09 17:15  
    POFK Botev Vratsa CSKA Sofia -
  • 19.09 19:30  
    Slavia Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

9. kolejka

  • 24.09 19:00  
    Beroe Stara Zagora FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 25.09 15:15  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -
  • 25.09 18:00  
    FK CSKA 1948 Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 26.09 15:30  
    CSKA Sofia Lewski Sofia -
  • 26.09 18:15  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad POFK Botev Vratsa -
  • 27.09 16:30  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Czerno More Warna -
  • 27.09 18:45  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 Slavia Sofia -

10. kolejka

  • 01.10 16:30  
    FK Botev Plovdiv FK CSKA 1948 Sofia -
  • 01.10 18:45  
    Beroe Stara Zagora Lokomotiw Płowdiw -
  • 02.10 14:15  
    POFK Botev Vratsa FC Lokomotiv Sofia 1929 -
  • 02.10 16:45  
    Slavia Sofia Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 02.10 19:00  
    FK Arda 1924 Kardzhali Czerno More Warna -
  • 03.10 16:45  
    FA Tsarsko Selo Sofia CSKA Sofia -
  • 03.10 19:15  
    Lewski Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

11. kolejka

  • 16.10  
    Lokomotiw Płowdiw FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 16.10  
    Czerno More Warna Slavia Sofia -
  • 16.10  
    Pirin 1922 Błagojewgrad POFK Botev Vratsa -
  • 16.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 16.10  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 Lewski Sofia -
  • 16.10  
    CSKA Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 16.10  
    FK CSKA 1948 Sofia Beroe Stara Zagora -

12. kolejka

  • 23.10  
    FK Botev Plovdiv PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 23.10  
    Lewski Sofia Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 23.10  
    POFK Botev Vratsa Czerno More Warna -
  • 23.10  
    FK Arda 1924 Kardzhali Slavia Sofia -
  • 23.10  
    FA Tsarsko Selo Sofia FC Lokomotiv Sofia 1929 -
  • 23.10  
    Beroe Stara Zagora CSKA Sofia -
  • 23.10  
    Lokomotiw Płowdiw FK CSKA 1948 Sofia -

13. kolejka

  • 30.10  
    Slavia Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 30.10  
    Czerno More Warna Lewski Sofia -
  • 30.10  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 30.10  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 FK Botev Plovdiv -
  • 30.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Beroe Stara Zagora -
  • 30.10  
    CSKA Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 30.10  
    FK CSKA 1948 Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -

14. kolejka

  • 06.11  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FK Botev Plovdiv -
  • 06.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali POFK Botev Vratsa -
  • 06.11  
    Slavia Sofia Lewski Sofia -
  • 06.11  
    Czerno More Warna FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 06.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Lokomotiw Płowdiw -
  • 06.11  
    CSKA Sofia FK CSKA 1948 Sofia -
  • 06.11  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 Beroe Stara Zagora -

15. kolejka

  • 20.11  
    Lewski Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 20.11  
    FK Botev Plovdiv Czerno More Warna -
  • 20.11  
    Beroe Stara Zagora Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 20.11  
    FA Tsarsko Selo Sofia Slavia Sofia -
  • 20.11  
    Lokomotiw Płowdiw FC Lokomotiv Sofia 1929 -
  • 20.11  
    CSKA Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 20.11  
    FK CSKA 1948 Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

16. kolejka

  • 27.11  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Lokomotiw Płowdiw -
  • 27.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad CSKA Sofia -
  • 27.11  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 FK CSKA 1948 Sofia -
  • 27.11  
    Czerno More Warna Beroe Stara Zagora -
  • 27.11  
    Slavia Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 27.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali Lewski Sofia -
  • 27.11  
    POFK Botev Vratsa FA Tsarsko Selo Sofia -

17. kolejka

  • 01.12  
    FA Tsarsko Selo Sofia Lewski Sofia -
  • 01.12  
    Beroe Stara Zagora Slavia Sofia -
  • 01.12  
    FK Botev Plovdiv POFK Botev Vratsa -
  • 01.12  
    FK CSKA 1948 Sofia Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 01.12  
    CSKA Sofia FC Lokomotiv Sofia 1929 -
  • 01.12  
    Lokomotiw Płowdiw Czerno More Warna -
  • 01.12  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Arda 1924 Kardzhali -

18. kolejka

  • 04.12  
    Lewski Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 04.12  
    FK Arda 1924 Kardzhali FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 04.12  
    Pirin 1922 Błagojewgrad CSKA Sofia -
  • 04.12  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 04.12  
    Czerno More Warna FK CSKA 1948 Sofia -
  • 04.12  
    Slavia Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 04.12  
    POFK Botev Vratsa Beroe Stara Zagora -

19. kolejka

  • 11.12  
    FK CSKA 1948 Sofia Slavia Sofia -
  • 11.12  
    CSKA Sofia Czerno More Warna -
  • 11.12  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 11.12  
    Lokomotiw Płowdiw POFK Botev Vratsa -
  • 11.12  
    Beroe Stara Zagora Lewski Sofia -
  • 11.12  
    FK Botev Plovdiv FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 11.12  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 FK Arda 1924 Kardzhali -

20. kolejka

  • 19.02  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FC Lokomotiv Sofia 1929 -
  • 19.02  
    Slavia Sofia CSKA Sofia -
  • 19.02  
    POFK Botev Vratsa FK CSKA 1948 Sofia -
  • 19.02  
    Lewski Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 19.02  
    Czerno More Warna PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 19.02  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK Botev Plovdiv -
  • 19.02  
    FA Tsarsko Selo Sofia Beroe Stara Zagora -

21. kolejka

  • 26.02  
    Beroe Stara Zagora FK Botev Plovdiv -
  • 26.02  
    Lokomotiw Płowdiw FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 26.02  
    FK CSKA 1948 Sofia Lewski Sofia -
  • 26.02  
    CSKA Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 26.02  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 Czerno More Warna -
  • 26.02  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 26.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Slavia Sofia -

22. kolejka

  • 05.03  
    Slavia Sofia FC Lokomotiv Sofia 1929 -
  • 05.03  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 05.03  
    Czerno More Warna Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 05.03  
    FK Botev Plovdiv Lokomotiw Płowdiw -
  • 05.03  
    FK Arda 1924 Kardzhali Beroe Stara Zagora -
  • 05.03  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK CSKA 1948 Sofia -
  • 05.03  
    POFK Botev Vratsa PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

23. kolejka

  • 12.03  
    Lokomotiw Płowdiw Beroe Stara Zagora -
  • 12.03  
    CSKA Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 12.03  
    FK CSKA 1948 Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 12.03  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 POFK Botev Vratsa -
  • 12.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Lewski Sofia -
  • 12.03  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Slavia Sofia -
  • 12.03  
    Czerno More Warna FK Arda 1924 Kardzhali -

24. kolejka

  • 19.03  
    Slavia Sofia Czerno More Warna -
  • 19.03  
    Lewski Sofia FC Lokomotiv Sofia 1929 -
  • 19.03  
    Beroe Stara Zagora FK CSKA 1948 Sofia -
  • 19.03  
    FA Tsarsko Selo Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 19.03  
    FK Arda 1924 Kardzhali Lokomotiw Płowdiw -
  • 19.03  
    FK Botev Plovdiv CSKA Sofia -
  • 19.03  
    POFK Botev Vratsa Pirin 1922 Błagojewgrad -

25. kolejka

  • 02.04  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Botev Plovdiv -
  • 02.04  
    CSKA Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 02.04  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Lewski Sofia -
  • 02.04  
    FK CSKA 1948 Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 02.04  
    Czerno More Warna POFK Botev Vratsa -
  • 02.04  
    FC Lokomotiv Sofia 1929 FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 02.04  
    Slavia Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -

26. kolejka

  • 09.04  
    FK Botev Plovdiv FC Lokomotiv Sofia 1929 -
  • 09.04  
    Lewski Sofia Czerno More Warna -
  • 09.04  
    POFK Botev Vratsa Slavia Sofia -
  • 09.04  
    FA Tsarsko Selo Sofia Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 09.04  
    Beroe Stara Zagora PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 09.04  
    Lokomotiw Płowdiw CSKA Sofia -
  • 09.04  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK CSKA 1948 Sofia -