Bułgaria - First League

20. kolejka - First League

  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03

Zaległe mecze

  • 01.12 19:15

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Lokomotiw Płowdiw 8 18   6 0 2   15 - 10 5
2 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 7 16   5 1 1   17 - 7 10
3 Beroe Stara Zagora 8 14   4 2 2   18 - 8 10
4 CSKA Sofia 8 13   3 4 1   13 - 11 2
5 FK Arda 1924 Kardzhali 7 12   3 3 1   11 - 9 2
6 FK CSKA 1948 Sofia 8 12   3 3 2   14 - 8 6
7 FA Tsarsko Selo Sofia 8 12   3 3 2   6 - 3 3
8 POFK Botev Vratsa 8 11   3 2 3   9 - 12 -3
9 Lewski Sofia 8 11   3 2 3   11 - 7 4
10 PFC Montana 8 11   3 2 3   9 - 13 -4
11 Czerno More Warna 8 8   2 2 4   10 - 13 -3
12 FK Botev Plovdiv 8 8   2 2 4   11 - 17 -6
13 Slavia Sofia 8 4   1 1 6   4 - 13 -9
14 FK Etar Veliko Târnovo 8 1   0 1 7   5 - 22 -17
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

21. kolejka (następna)

  • 13.03
  • 13.03
  • 13.03
  • 13.03
  • 13.03
  • 13.03
  • 13.03

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mathias Coureur(Czerno More Warna) 8 0
Atanas Iliev(FK Botev Plovdiv) 7 0
Ivan Kokonov(FK Arda 1924 Kardzhali) 5 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alassane N'Diaye(POFK Botev Vratsa) 1 4 5
Daniel Svetoslavov Dimov(Czerno More Warna) 1 3 4
Yani Pehlivanov(FK Etar Veliko Târnovo) 1 3 4

Terminarz / Wyniki First League

8. kolejka

9. kolejka

  • 17.10  
    CSKA Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 17.10  
    FK Botev Plovdiv FK Etar Veliko Târnovo -
  • 17.10  
    POFK Botev Vratsa FK CSKA 1948 Sofia -
  • 17.10  
    Czerno More Warna PFC Montana -
  • 17.10  
    Slavia Sofia Lewski Sofia -
  • 17.10  
    Lokomotiw Płowdiw FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 17.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FA Tsarsko Selo Sofia -

10. kolejka

  • 24.10  
    Lewski Sofia Czerno More Warna -
  • 24.10  
    FK CSKA 1948 Sofia Slavia Sofia -
  • 24.10  
    PFC Montana PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 24.10  
    FK Etar Veliko Târnovo Beroe Stara Zagora -
  • 24.10  
    FK Botev Plovdiv POFK Botev Vratsa -
  • 24.10  
    FK Arda 1924 Kardzhali CSKA Sofia -
  • 24.10  
    FA Tsarsko Selo Sofia Lokomotiw Płowdiw -

11. kolejka

  • 31.10  
    Slavia Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 31.10  
    CSKA Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 31.10  
    Beroe Stara Zagora FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 31.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Lewski Sofia -
  • 31.10  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Montana -
  • 31.10  
    Czerno More Warna FK CSKA 1948 Sofia -
  • 31.10  
    POFK Botev Vratsa FK Etar Veliko Târnovo -

12. kolejka

  • 07.11  
    FK Botev Plovdiv Czerno More Warna -
  • 07.11  
    PFC Montana CSKA Sofia -
  • 07.11  
    POFK Botev Vratsa Slavia Sofia -
  • 07.11  
    FA Tsarsko Selo Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 07.11  
    Lewski Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 07.11  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 07.11  
    FK CSKA 1948 Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

13. kolejka

  • 21.11  
    Lokomotiw Płowdiw FK CSKA 1948 Sofia -
  • 21.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Botev Plovdiv -
  • 21.11  
    Czerno More Warna POFK Botev Vratsa -
  • 21.11  
    Slavia Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 21.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 21.11  
    CSKA Sofia Lewski Sofia -
  • 21.11  
    Beroe Stara Zagora PFC Montana -

14. kolejka

  • 28.11  
    Beroe Stara Zagora Lewski Sofia -
  • 28.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali PFC Montana -
  • 28.11  
    FK Etar Veliko Târnovo FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 28.11  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -
  • 28.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad POFK Botev Vratsa -
  • 28.11  
    CSKA Sofia FK CSKA 1948 Sofia -
  • 28.11  
    Czerno More Warna Slavia Sofia -

15. kolejka

  • 05.12  
    PFC Montana FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 05.12  
    Lewski Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 05.12  
    FK CSKA 1948 Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 05.12  
    FK Botev Plovdiv CSKA Sofia -
  • 05.12  
    Czerno More Warna FK Etar Veliko Târnovo -
  • 05.12  
    POFK Botev Vratsa Lokomotiw Płowdiw -
  • 05.12  
    Slavia Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

16. kolejka

  • 12.12  
    CSKA Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 12.12  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Czerno More Warna -
  • 12.12  
    FA Tsarsko Selo Sofia Lewski Sofia -
  • 12.12  
    Beroe Stara Zagora FK Botev Plovdiv -
  • 12.12  
    FK Etar Veliko Târnovo PFC Montana -
  • 12.12  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK CSKA 1948 Sofia -
  • 12.12  
    Lokomotiw Płowdiw Slavia Sofia -

17. kolejka

  • 13.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Etar Veliko Târnovo -
  • 13.02  
    FK CSKA 1948 Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 13.02  
    Slavia Sofia CSKA Sofia -
  • 13.02  
    POFK Botev Vratsa Beroe Stara Zagora -
  • 13.02  
    FK Botev Plovdiv FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 13.02  
    Lewski Sofia PFC Montana -
  • 13.02  
    Czerno More Warna Lokomotiw Płowdiw -

18. kolejka

  • 20.02  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 20.02  
    FK Arda 1924 Kardzhali POFK Botev Vratsa -
  • 20.02  
    FK Etar Veliko Târnovo Lewski Sofia -
  • 20.02  
    PFC Montana FK CSKA 1948 Sofia -
  • 20.02  
    Beroe Stara Zagora Slavia Sofia -
  • 20.02  
    CSKA Sofia Czerno More Warna -
  • 20.02  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

19. kolejka

  • 27.02  
    FK Botev Plovdiv PFC Montana -
  • 27.02  
    Lokomotiw Płowdiw FK Etar Veliko Târnovo -
  • 27.02  
    Slavia Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 27.02  
    POFK Botev Vratsa FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 27.02  
    Czerno More Warna Beroe Stara Zagora -
  • 27.02  
    FK CSKA 1948 Sofia Lewski Sofia -
  • 27.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad CSKA Sofia -

20. kolejka

  • 06.03  
    FK Etar Veliko Târnovo FK CSKA 1948 Sofia -
  • 06.03  
    FA Tsarsko Selo Sofia Slavia Sofia -
  • 06.03  
    Lewski Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 06.03  
    PFC Montana POFK Botev Vratsa -
  • 06.03  
    FK Arda 1924 Kardzhali Czerno More Warna -
  • 06.03  
    Beroe Stara Zagora PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 06.03  
    CSKA Sofia Lokomotiw Płowdiw -

21. kolejka

  • 13.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 13.03  
    Lokomotiw Płowdiw Beroe Stara Zagora -
  • 13.03  
    Czerno More Warna FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 13.03  
    CSKA Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 13.03  
    POFK Botev Vratsa Lewski Sofia -
  • 13.03  
    FK Botev Plovdiv FK CSKA 1948 Sofia -
  • 13.03  
    Slavia Sofia PFC Montana -

22. kolejka

  • 20.03  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Botev Plovdiv -
  • 20.03  
    FK CSKA 1948 Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 20.03  
    Lewski Sofia Slavia Sofia -
  • 20.03  
    PFC Montana Czerno More Warna -
  • 20.03  
    FA Tsarsko Selo Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 20.03  
    FK Arda 1924 Kardzhali Lokomotiw Płowdiw -
  • 20.03  
    Beroe Stara Zagora CSKA Sofia -

23. kolejka

  • 03.04  
    CSKA Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 03.04  
    Beroe Stara Zagora FK Etar Veliko Târnovo -
  • 03.04  
    Lokomotiw Płowdiw FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 03.04  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Montana -
  • 03.04  
    Slavia Sofia FK CSKA 1948 Sofia -
  • 03.04  
    Czerno More Warna Lewski Sofia -
  • 03.04  
    POFK Botev Vratsa FK Botev Plovdiv -

24. kolejka

  • 10.04  
    FK Etar Veliko Târnovo POFK Botev Vratsa -
  • 10.04  
    FK CSKA 1948 Sofia Czerno More Warna -
  • 10.04  
    FK Botev Plovdiv Slavia Sofia -
  • 10.04  
    Lewski Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 10.04  
    PFC Montana Lokomotiw Płowdiw -
  • 10.04  
    FA Tsarsko Selo Sofia CSKA Sofia -
  • 10.04  
    FK Arda 1924 Kardzhali Beroe Stara Zagora -

25. kolejka

  • 14.04  
    CSKA Sofia PFC Montana -
  • 14.04  
    Beroe Stara Zagora FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 14.04  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK CSKA 1948 Sofia -
  • 14.04  
    Lokomotiw Płowdiw Lewski Sofia -
  • 14.04  
    Slavia Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 14.04  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -
  • 14.04  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK Etar Veliko Târnovo -

26. kolejka

  • 17.04  
    FK Etar Veliko Târnovo Slavia Sofia -
  • 17.04  
    POFK Botev Vratsa Czerno More Warna -
  • 17.04  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 17.04  
    PFC Montana Beroe Stara Zagora -
  • 17.04  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 17.04  
    FK Botev Plovdiv PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 17.04  
    FK CSKA 1948 Sofia Lokomotiw Płowdiw -