Bułgaria - First League

4. kolejka - First League

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Beroe Stara Zagora 6 14   4 2 0   17 - 3 14
2 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 6 13   4 1 1   15 - 7 8
3 FK Arda 1924 Kardzhali 6 12   3 3 0   11 - 7 4
4 CSKA Sofia 6 12   3 3 0   10 - 7 3
5 Lokomotiw Płowdiw 6 12   4 0 2   10 - 8 2
6 Lewski Sofia 6 10   3 1 2   10 - 5 5
7 FA Tsarsko Selo Sofia 6 9   2 3 1   5 - 2 3
8 PFC Montana 6 8   2 2 2   7 - 10 -3
9 POFK Botev Vratsa 6 7   2 1 3   7 - 12 -5
10 FK CSKA 1948 Sofia 6 6   1 3 2   4 - 7 -3
11 FK Botev Plovdiv 6 5   1 2 3   9 - 11 -2
12 Czerno More Warna 6 5   1 2 3   8 - 12 -4
13 Slavia Sofia 6 1   0 1 5   2 - 11 -9
14 FK Etar Veliko Târnovo 6 0   0 0 6   2 - 15 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

5. kolejka (następna)

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mathias Coureur(Czerno More Warna) 6 0
Ivan Kokonov(FK Arda 1924 Kardzhali) 5 0
Atanas Iliev(FK Botev Plovdiv) 5 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Daniel Svetoslavov Dimov(Czerno More Warna) 1 3 4
Plamen Nikolov Krachunov(FK Etar Veliko Târnovo) 1 3 4
Alassane N'Diaye(POFK Botev Vratsa) 1 2 3

Terminarz / Wyniki First League

7. kolejka

  • 25.09 17:45  
    POFK Botev Vratsa PFC Montana -
  • 25.09 20:00  
    FK CSKA 1948 Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 26.09 17:45  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Beroe Stara Zagora -
  • 26.09 20:00  
    FK Botev Plovdiv Lewski Sofia -
  • 27.09 17:45  
    Czerno More Warna FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 27.09 20:00  
    Lokomotiw Płowdiw CSKA Sofia -
  • 28.09 19:30  
    Slavia Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -

8. kolejka

  • 02.10 16:45  
    FA Tsarsko Selo Sofia Czerno More Warna -
  • 02.10 19:15  
    FK CSKA 1948 Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 03.10 16:45  
    PFC Montana Slavia Sofia -
  • 03.10 19:15  
    Lewski Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 04.10 14:15  
    FK Etar Veliko Târnovo CSKA Sofia -
  • 04.10 16:45  
    Beroe Stara Zagora Lokomotiw Płowdiw -
  • 04.10 19:15  
    FK Arda 1924 Kardzhali PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

9. kolejka

  • 17.10  
    CSKA Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 17.10  
    FK Botev Plovdiv FK Etar Veliko Târnovo -
  • 17.10  
    POFK Botev Vratsa FK CSKA 1948 Sofia -
  • 17.10  
    Czerno More Warna PFC Montana -
  • 17.10  
    Slavia Sofia Lewski Sofia -
  • 17.10  
    Lokomotiw Płowdiw FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 17.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FA Tsarsko Selo Sofia -

10. kolejka

  • 24.10  
    Lewski Sofia Czerno More Warna -
  • 24.10  
    FK CSKA 1948 Sofia Slavia Sofia -
  • 24.10  
    PFC Montana PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 24.10  
    FK Etar Veliko Târnovo Beroe Stara Zagora -
  • 24.10  
    FK Botev Plovdiv POFK Botev Vratsa -
  • 24.10  
    FK Arda 1924 Kardzhali CSKA Sofia -
  • 24.10  
    FA Tsarsko Selo Sofia Lokomotiw Płowdiw -

11. kolejka

  • 31.10  
    Slavia Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 31.10  
    CSKA Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 31.10  
    Beroe Stara Zagora FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 31.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Lewski Sofia -
  • 31.10  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Montana -
  • 31.10  
    Czerno More Warna FK CSKA 1948 Sofia -
  • 31.10  
    POFK Botev Vratsa FK Etar Veliko Târnovo -

12. kolejka

  • 07.11  
    FK Botev Plovdiv Czerno More Warna -
  • 07.11  
    PFC Montana CSKA Sofia -
  • 07.11  
    POFK Botev Vratsa Slavia Sofia -
  • 07.11  
    FA Tsarsko Selo Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 07.11  
    Lewski Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 07.11  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 07.11  
    FK CSKA 1948 Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

13. kolejka

  • 21.11  
    Lokomotiw Płowdiw FK CSKA 1948 Sofia -
  • 21.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Botev Plovdiv -
  • 21.11  
    Czerno More Warna POFK Botev Vratsa -
  • 21.11  
    Slavia Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 21.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 21.11  
    CSKA Sofia Lewski Sofia -
  • 21.11  
    Beroe Stara Zagora PFC Montana -

14. kolejka

  • 28.11  
    Beroe Stara Zagora Lewski Sofia -
  • 28.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali PFC Montana -
  • 28.11  
    FK Etar Veliko Târnovo FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 28.11  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -
  • 28.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad POFK Botev Vratsa -
  • 28.11  
    CSKA Sofia FK CSKA 1948 Sofia -
  • 28.11  
    Czerno More Warna Slavia Sofia -

15. kolejka

  • 05.12  
    PFC Montana FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 05.12  
    Lewski Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 05.12  
    FK CSKA 1948 Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 05.12  
    FK Botev Plovdiv CSKA Sofia -
  • 05.12  
    Czerno More Warna FK Etar Veliko Târnovo -
  • 05.12  
    POFK Botev Vratsa Lokomotiw Płowdiw -
  • 05.12  
    Slavia Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

16. kolejka

  • 12.12  
    CSKA Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 12.12  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Czerno More Warna -
  • 12.12  
    FA Tsarsko Selo Sofia Lewski Sofia -
  • 12.12  
    Beroe Stara Zagora FK Botev Plovdiv -
  • 12.12  
    FK Etar Veliko Târnovo PFC Montana -
  • 12.12  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK CSKA 1948 Sofia -
  • 12.12  
    Lokomotiw Płowdiw Slavia Sofia -

17. kolejka

  • 13.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Etar Veliko Târnovo -
  • 13.02  
    FK CSKA 1948 Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 13.02  
    Slavia Sofia CSKA Sofia -
  • 13.02  
    POFK Botev Vratsa Beroe Stara Zagora -
  • 13.02  
    FK Botev Plovdiv FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 13.02  
    Lewski Sofia PFC Montana -
  • 13.02  
    Czerno More Warna Lokomotiw Płowdiw -

18. kolejka

  • 20.02  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 20.02  
    FK Arda 1924 Kardzhali POFK Botev Vratsa -
  • 20.02  
    FK Etar Veliko Târnovo Lewski Sofia -
  • 20.02  
    PFC Montana FK CSKA 1948 Sofia -
  • 20.02  
    Beroe Stara Zagora Slavia Sofia -
  • 20.02  
    CSKA Sofia Czerno More Warna -
  • 20.02  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

19. kolejka

  • 27.02  
    FK Botev Plovdiv PFC Montana -
  • 27.02  
    Lokomotiw Płowdiw FK Etar Veliko Târnovo -
  • 27.02  
    Slavia Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 27.02  
    POFK Botev Vratsa FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 27.02  
    Czerno More Warna Beroe Stara Zagora -
  • 27.02  
    FK CSKA 1948 Sofia Lewski Sofia -
  • 27.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad CSKA Sofia -

20. kolejka

  • 06.03  
    FK Etar Veliko Târnovo FK CSKA 1948 Sofia -
  • 06.03  
    FA Tsarsko Selo Sofia Slavia Sofia -
  • 06.03  
    Lewski Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 06.03  
    PFC Montana POFK Botev Vratsa -
  • 06.03  
    FK Arda 1924 Kardzhali Czerno More Warna -
  • 06.03  
    Beroe Stara Zagora PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 06.03  
    CSKA Sofia Lokomotiw Płowdiw -

21. kolejka

  • 13.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 13.03  
    Lokomotiw Płowdiw Beroe Stara Zagora -
  • 13.03  
    Czerno More Warna FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 13.03  
    CSKA Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 13.03  
    POFK Botev Vratsa Lewski Sofia -
  • 13.03  
    FK Botev Plovdiv FK CSKA 1948 Sofia -
  • 13.03  
    Slavia Sofia PFC Montana -

22. kolejka

  • 20.03  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Botev Plovdiv -
  • 20.03  
    FK CSKA 1948 Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 20.03  
    Lewski Sofia Slavia Sofia -
  • 20.03  
    PFC Montana Czerno More Warna -
  • 20.03  
    FA Tsarsko Selo Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 20.03  
    FK Arda 1924 Kardzhali Lokomotiw Płowdiw -
  • 20.03  
    Beroe Stara Zagora CSKA Sofia -

23. kolejka

  • 03.04  
    CSKA Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 03.04  
    Beroe Stara Zagora FK Etar Veliko Târnovo -
  • 03.04  
    Lokomotiw Płowdiw FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 03.04  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Montana -
  • 03.04  
    Slavia Sofia FK CSKA 1948 Sofia -
  • 03.04  
    Czerno More Warna Lewski Sofia -
  • 03.04  
    POFK Botev Vratsa FK Botev Plovdiv -

24. kolejka

  • 10.04  
    FK Etar Veliko Târnovo POFK Botev Vratsa -
  • 10.04  
    FK CSKA 1948 Sofia Czerno More Warna -
  • 10.04  
    FK Botev Plovdiv Slavia Sofia -
  • 10.04  
    Lewski Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 10.04  
    PFC Montana Lokomotiw Płowdiw -
  • 10.04  
    FA Tsarsko Selo Sofia CSKA Sofia -
  • 10.04  
    FK Arda 1924 Kardzhali Beroe Stara Zagora -

25. kolejka

  • 14.04  
    CSKA Sofia PFC Montana -
  • 14.04  
    Beroe Stara Zagora FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 14.04  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK CSKA 1948 Sofia -
  • 14.04  
    Lokomotiw Płowdiw Lewski Sofia -
  • 14.04  
    Slavia Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 14.04  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -
  • 14.04  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK Etar Veliko Târnovo -

26. kolejka

  • 17.04  
    FK Etar Veliko Târnovo Slavia Sofia -
  • 17.04  
    POFK Botev Vratsa Czerno More Warna -
  • 17.04  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 17.04  
    PFC Montana Beroe Stara Zagora -
  • 17.04  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 17.04  
    FK Botev Plovdiv PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 17.04  
    FK CSKA 1948 Sofia Lokomotiw Płowdiw -