Bułgaria - A PFG

1. kolejka - A PFG

Tabela A PFG

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CSKA Sofia 1 3   1 0 0   2 - 0 2
2 Czerno More Warna 1 3   1 0 0   2 - 1 1
3 FK Vitosha Bistritsa 1 3   1 0 0   2 - 1 1
4 Lewski Sofia 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 1 3   1 0 0   1 - 0 1
6 Beroe Stara Zagora 1 1   0 1 0   1 - 1 0
7 Slavia Sofia 1 1   0 1 0   1 - 1 0
8 FK Septemvri Sofia 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 FK Vereya Stara Zagora 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 POFK Botev Vratsa 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
11 Dunav 2010 Ruse 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
12 FK Botev Plovdiv 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
13 FK Etar Veliko Târnovo 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
14 Lokomotiw Płowdiw 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 27.07 17:30
  • 27.07 19:45
  • 28.07 17:30
  • 28.07 19:45
  • 29.07 17:30
  • 29.07 19:45
  • 30.07 19:30

Strzelcy A PFG

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Georgi Penkov Bozhilov(Czerno More Warna) 1 0
Martin Kamburow(Beroe Stara Zagora) 1 0
Petar Atanasov(POFK Botev Vratsa) 1 0

Kartkowicze A PFG

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Andi Renja(FK Vitosha Bistritsa) 1 1 2
Petko Tsankov(FK Vitosha Bistritsa) 1 1 2
Krasimir Stanoev(Dunav 2010 Ruse) 1 0 1

Terminarz / Wyniki A PFG

2. kolejka

  • 27.07 17:30  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Vereya Stara Zagora -
  • 27.07 19:45  
    Dunav 2010 Ruse POFK Botev Vratsa -
  • 28.07 17:30  
    FK Septemvri Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 28.07 19:45  
    Beroe Stara Zagora PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 29.07 17:30  
    Lokomotiw Płowdiw Slavia Sofia -
  • 29.07 19:45  
    FK Vitosha Bistritsa CSKA Sofia -
  • 30.07 19:30  
    Lewski Sofia Czerno More Warna -

3. kolejka

  • 03.08 17:30  
    FK Botev Plovdiv FK Etar Veliko Târnovo -
  • 03.08 19:45  
    FK Vereya Stara Zagora Beroe Stara Zagora -
  • 04.08 17:30  
    Czerno More Warna FK Septemvri Sofia -
  • 04.08 19:45  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Lokomotiw Płowdiw -
  • 05.08 17:30  
    POFK Botev Vratsa Lewski Sofia -
  • 05.08 19:45  
    CSKA Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 06.08 19:30  
    Slavia Sofia FK Vitosha Bistritsa -

4. kolejka

  • 11.08  
    Dunav 2010 Ruse Lewski Sofia -
  • 11.08  
    FK Septemvri Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 11.08  
    FK Etar Veliko Târnovo Czerno More Warna -
  • 11.08  
    Beroe Stara Zagora FK Botev Plovdiv -
  • 11.08  
    Lokomotiw Płowdiw FK Vereya Stara Zagora -
  • 11.08  
    FK Vitosha Bistritsa PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 11.08  
    CSKA Sofia Slavia Sofia -

5. kolejka

  • 18.08  
    Slavia Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 18.08  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad CSKA Sofia -
  • 18.08  
    FK Vereya Stara Zagora FK Vitosha Bistritsa -
  • 18.08  
    FK Botev Plovdiv Lokomotiw Płowdiw -
  • 18.08  
    Czerno More Warna Beroe Stara Zagora -
  • 18.08  
    POFK Botev Vratsa FK Etar Veliko Târnovo -
  • 18.08  
    Lewski Sofia FK Septemvri Sofia -

6. kolejka

  • 25.08  
    Dunav 2010 Ruse FK Septemvri Sofia -
  • 25.08  
    FK Etar Veliko Târnovo Lewski Sofia -
  • 25.08  
    Beroe Stara Zagora POFK Botev Vratsa -
  • 25.08  
    Lokomotiw Płowdiw Czerno More Warna -
  • 25.08  
    FK Vitosha Bistritsa FK Botev Plovdiv -
  • 25.08  
    CSKA Sofia FK Vereya Stara Zagora -
  • 25.08  
    Slavia Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

7. kolejka

  • 01.09  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Dunav 2010 Ruse -
  • 01.09  
    FK Vereya Stara Zagora Slavia Sofia -
  • 01.09  
    FK Botev Plovdiv CSKA Sofia -
  • 01.09  
    Czerno More Warna FK Vitosha Bistritsa -
  • 01.09  
    POFK Botev Vratsa Lokomotiw Płowdiw -
  • 01.09  
    Lewski Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 01.09  
    FK Septemvri Sofia FK Etar Veliko Târnovo -

8. kolejka

  • 15.09  
    Dunav 2010 Ruse FK Etar Veliko Târnovo -
  • 15.09  
    Beroe Stara Zagora FK Septemvri Sofia -
  • 15.09  
    Lokomotiw Płowdiw Lewski Sofia -
  • 15.09  
    FK Vitosha Bistritsa POFK Botev Vratsa -
  • 15.09  
    CSKA Sofia Czerno More Warna -
  • 15.09  
    Slavia Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 15.09  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Vereya Stara Zagora -

9. kolejka

  • 22.09  
    FK Vereya Stara Zagora Dunav 2010 Ruse -
  • 22.09  
    FK Botev Plovdiv PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 22.09  
    Czerno More Warna Slavia Sofia -
  • 22.09  
    POFK Botev Vratsa CSKA Sofia -
  • 22.09  
    Lewski Sofia FK Vitosha Bistritsa -
  • 22.09  
    FK Septemvri Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 22.09  
    FK Etar Veliko Târnovo Beroe Stara Zagora -

10. kolejka

  • 29.09  
    Dunav 2010 Ruse Beroe Stara Zagora -
  • 29.09  
    Lokomotiw Płowdiw FK Etar Veliko Târnovo -
  • 29.09  
    FK Vitosha Bistritsa FK Septemvri Sofia -
  • 29.09  
    CSKA Sofia Lewski Sofia -
  • 29.09  
    Slavia Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 29.09  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Czerno More Warna -
  • 29.09  
    FK Vereya Stara Zagora FK Botev Plovdiv -

11. kolejka

  • 06.10  
    FK Botev Plovdiv Dunav 2010 Ruse -
  • 06.10  
    Czerno More Warna FK Vereya Stara Zagora -
  • 06.10  
    POFK Botev Vratsa PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 06.10  
    Lewski Sofia Slavia Sofia -
  • 06.10  
    FK Septemvri Sofia CSKA Sofia -
  • 06.10  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Vitosha Bistritsa -
  • 06.10  
    Beroe Stara Zagora Lokomotiw Płowdiw -

12. kolejka

  • 20.10  
    Dunav 2010 Ruse Lokomotiw Płowdiw -
  • 20.10  
    FK Vitosha Bistritsa Beroe Stara Zagora -
  • 20.10  
    CSKA Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 20.10  
    Slavia Sofia FK Septemvri Sofia -
  • 20.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Lewski Sofia -
  • 20.10  
    FK Vereya Stara Zagora POFK Botev Vratsa -
  • 20.10  
    FK Botev Plovdiv Czerno More Warna -

13. kolejka

  • 27.10  
    Czerno More Warna Dunav 2010 Ruse -
  • 27.10  
    POFK Botev Vratsa FK Botev Plovdiv -
  • 27.10  
    Lewski Sofia FK Vereya Stara Zagora -
  • 27.10  
    FK Septemvri Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 27.10  
    FK Etar Veliko Târnovo Slavia Sofia -
  • 27.10  
    Beroe Stara Zagora CSKA Sofia -
  • 27.10  
    Lokomotiw Płowdiw FK Vitosha Bistritsa -

14. kolejka

  • 03.11  
    Dunav 2010 Ruse FK Vitosha Bistritsa -
  • 03.11  
    Lokomotiw Płowdiw CSKA Sofia -
  • 03.11  
    Beroe Stara Zagora Slavia Sofia -
  • 03.11  
    FK Etar Veliko Târnovo PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 03.11  
    FK Septemvri Sofia FK Vereya Stara Zagora -
  • 03.11  
    Lewski Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 03.11  
    POFK Botev Vratsa Czerno More Warna -

15. kolejka

  • 10.11  
    POFK Botev Vratsa Dunav 2010 Ruse -
  • 10.11  
    Czerno More Warna Lewski Sofia -
  • 10.11  
    FK Botev Plovdiv FK Septemvri Sofia -
  • 10.11  
    FK Vereya Stara Zagora FK Etar Veliko Târnovo -
  • 10.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Beroe Stara Zagora -
  • 10.11  
    Slavia Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 10.11  
    CSKA Sofia FK Vitosha Bistritsa -

16. kolejka

  • 24.11  
    Dunav 2010 Ruse CSKA Sofia -
  • 24.11  
    FK Vitosha Bistritsa Slavia Sofia -
  • 24.11  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 24.11  
    Beroe Stara Zagora FK Vereya Stara Zagora -
  • 24.11  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Botev Plovdiv -
  • 24.11  
    FK Septemvri Sofia Czerno More Warna -
  • 24.11  
    Lewski Sofia POFK Botev Vratsa -

17. kolejka

  • 01.12  
    Lewski Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 01.12  
    POFK Botev Vratsa FK Septemvri Sofia -
  • 01.12  
    Czerno More Warna FK Etar Veliko Târnovo -
  • 01.12  
    FK Botev Plovdiv Beroe Stara Zagora -
  • 01.12  
    FK Vereya Stara Zagora Lokomotiw Płowdiw -
  • 01.12  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Vitosha Bistritsa -
  • 01.12  
    Slavia Sofia CSKA Sofia -

18. kolejka

  • 05.12  
    Dunav 2010 Ruse Slavia Sofia -
  • 05.12  
    CSKA Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 05.12  
    FK Vitosha Bistritsa FK Vereya Stara Zagora -
  • 05.12  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -
  • 05.12  
    Beroe Stara Zagora Czerno More Warna -
  • 05.12  
    FK Etar Veliko Târnovo POFK Botev Vratsa -
  • 05.12  
    FK Septemvri Sofia Lewski Sofia -

19. kolejka

  • 08.12  
    FK Septemvri Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 08.12  
    Lewski Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 08.12  
    POFK Botev Vratsa Beroe Stara Zagora -
  • 08.12  
    Czerno More Warna Lokomotiw Płowdiw -
  • 08.12  
    FK Botev Plovdiv FK Vitosha Bistritsa -
  • 08.12  
    FK Vereya Stara Zagora CSKA Sofia -
  • 08.12  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Slavia Sofia -

20. kolejka

  • 15.12  
    Dunav 2010 Ruse PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 15.12  
    Slavia Sofia FK Vereya Stara Zagora -
  • 15.12  
    CSKA Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 15.12  
    FK Vitosha Bistritsa Czerno More Warna -
  • 15.12  
    Lokomotiw Płowdiw POFK Botev Vratsa -
  • 15.12  
    Beroe Stara Zagora Lewski Sofia -
  • 15.12  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Septemvri Sofia -

21. kolejka

  • 16.02  
    FK Etar Veliko Târnovo Dunav 2010 Ruse -
  • 16.02  
    FK Septemvri Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 16.02  
    Lewski Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 16.02  
    POFK Botev Vratsa FK Vitosha Bistritsa -
  • 16.02  
    Czerno More Warna CSKA Sofia -
  • 16.02  
    FK Botev Plovdiv Slavia Sofia -
  • 16.02  
    FK Vereya Stara Zagora PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

22. kolejka

  • 23.02  
    Dunav 2010 Ruse FK Vereya Stara Zagora -
  • 23.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Botev Plovdiv -
  • 23.02  
    Slavia Sofia Czerno More Warna -
  • 23.02  
    CSKA Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 23.02  
    FK Vitosha Bistritsa Lewski Sofia -
  • 23.02  
    Lokomotiw Płowdiw FK Septemvri Sofia -
  • 23.02  
    Beroe Stara Zagora FK Etar Veliko Târnovo -

23. kolejka

  • 27.02  
    Beroe Stara Zagora Dunav 2010 Ruse -
  • 27.02  
    FK Etar Veliko Târnovo Lokomotiw Płowdiw -
  • 27.02  
    FK Septemvri Sofia FK Vitosha Bistritsa -
  • 27.02  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 27.02  
    POFK Botev Vratsa Slavia Sofia -
  • 27.02  
    Czerno More Warna PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 27.02  
    FK Botev Plovdiv FK Vereya Stara Zagora -

24. kolejka

  • 02.03  
    Dunav 2010 Ruse FK Botev Plovdiv -
  • 02.03  
    FK Vereya Stara Zagora Czerno More Warna -
  • 02.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad POFK Botev Vratsa -
  • 02.03  
    Slavia Sofia Lewski Sofia -
  • 02.03  
    CSKA Sofia FK Septemvri Sofia -
  • 02.03  
    FK Vitosha Bistritsa FK Etar Veliko Târnovo -
  • 02.03  
    Lokomotiw Płowdiw Beroe Stara Zagora -

25. kolejka

  • 09.03  
    Lokomotiw Płowdiw Dunav 2010 Ruse -
  • 09.03  
    Beroe Stara Zagora FK Vitosha Bistritsa -
  • 09.03  
    FK Etar Veliko Târnovo CSKA Sofia -
  • 09.03  
    FK Septemvri Sofia Slavia Sofia -
  • 09.03  
    Lewski Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 09.03  
    POFK Botev Vratsa FK Vereya Stara Zagora -
  • 09.03  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -

26. kolejka

  • 16.03  
    Dunav 2010 Ruse Czerno More Warna -
  • 16.03  
    FK Botev Plovdiv POFK Botev Vratsa -
  • 16.03  
    FK Vereya Stara Zagora Lewski Sofia -
  • 16.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Septemvri Sofia -
  • 16.03  
    Slavia Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 16.03  
    CSKA Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 16.03  
    FK Vitosha Bistritsa Lokomotiw Płowdiw -