Bułgaria - A PFG

Tabela A PFG

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 20 51   16 3 1   42 - 12 30
2 CSKA Sofia 20 45   14 3 3   35 - 8 27
3 Lewski Sofia 20 41   13 2 5   40 - 18 22
4 Beroe Stara Zagora 20 36   10 6 4   29 - 15 14
5 FK Botev Plovdiv 20 35   11 2 7   31 - 18 13
6 Czerno More Warna 20 31   9 4 7   28 - 30 -2
7 FK Etar Veliko Târnovo 20 30   9 3 8   22 - 22 0
8 Lokomotiw Płowdiw 20 25   7 4 9   20 - 21 -1
9 POFK Botev Vratsa 20 24   7 3 10   22 - 32 -10
10 Slavia Sofia 20 24   6 6 8   20 - 22 -2
11 FK Vitosha Bistritsa 20 20   6 2 12   15 - 32 -17
12 Dunav 2010 Ruse 20 15   4 3 13   21 - 37 -16
13 FK Septemvri Sofia 20 14   4 2 14   18 - 39 -21
14 FK Vereya Stara Zagora 20 5   0 5 15   9 - 46 -37
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

21. kolejka (następna)

  • 15.02 16:30
  • 16.02 11:30
  • 16.02 14:00
  • 16.02 16:30
  • 17.02 11:30
  • 17.02 14:00
  • 17.02 16:30

Strzelcy A PFG

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Stanislav Kostov(Lewski Sofia) 16 0
Claudiu Andrei Keseru(PFC Ludogorets 1945 Razgrad) 16 1
Martin Kamburow(Beroe Stara Zagora) 13 2

Kartkowicze A PFG

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Khaly Iyane Thiam(Lewski Sofia) 1 8 9
Yordan Apostolov(POFK Botev Vratsa) 1 7 8
Fabiano Donato Alves(FK Septemvri Sofia) 1 7 8

Terminarz / Wyniki A PFG

21. kolejka

  • 15.02 16:30  
    FK Vereya Stara Zagora PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 16.02 11:30  
    POFK Botev Vratsa FK Vitosha Bistritsa -
  • 16.02 14:00  
    Czerno More Warna CSKA Sofia -
  • 16.02 16:30  
    FK Botev Plovdiv Slavia Sofia -
  • 17.02 11:30  
    FK Etar Veliko Târnovo Dunav 2010 Ruse -
  • 17.02 14:00  
    FK Septemvri Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 17.02 16:30  
    Lewski Sofia Lokomotiw Płowdiw -

22. kolejka

  • 19.02 11:30  
    Slavia Sofia Czerno More Warna -
  • 19.02 14:00  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Botev Plovdiv -
  • 19.02 16:30  
    CSKA Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 20.02 11:30  
    Dunav 2010 Ruse FK Vereya Stara Zagora -
  • 20.02 14:00  
    Lokomotiw Płowdiw FK Septemvri Sofia -
  • 20.02 16:30  
    FK Vitosha Bistritsa Lewski Sofia -
  • 21.02 16:30  
    Beroe Stara Zagora FK Etar Veliko Târnovo -

23. kolejka

  • 23.02 11:30  
    POFK Botev Vratsa Slavia Sofia -
  • 23.02 14:00  
    Czerno More Warna PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 23.02 16:30  
    FK Botev Plovdiv FK Vereya Stara Zagora -
  • 24.02 11:00  
    FK Etar Veliko Târnovo Lokomotiw Płowdiw -
  • 24.02 13:45  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 24.02 16:45  
    Beroe Stara Zagora Dunav 2010 Ruse -
  • 25.02 16:30  
    FK Septemvri Sofia FK Vitosha Bistritsa -

24. kolejka

  • 02.03  
    Dunav 2010 Ruse FK Botev Plovdiv -
  • 02.03  
    FK Vereya Stara Zagora Czerno More Warna -
  • 02.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad POFK Botev Vratsa -
  • 02.03  
    Slavia Sofia Lewski Sofia -
  • 02.03  
    CSKA Sofia FK Septemvri Sofia -
  • 02.03  
    FK Vitosha Bistritsa FK Etar Veliko Târnovo -
  • 02.03  
    Lokomotiw Płowdiw Beroe Stara Zagora -

25. kolejka

  • 09.03  
    Lokomotiw Płowdiw Dunav 2010 Ruse -
  • 09.03  
    Beroe Stara Zagora FK Vitosha Bistritsa -
  • 09.03  
    FK Etar Veliko Târnovo CSKA Sofia -
  • 09.03  
    FK Septemvri Sofia Slavia Sofia -
  • 09.03  
    Lewski Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 09.03  
    POFK Botev Vratsa FK Vereya Stara Zagora -
  • 09.03  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -

26. kolejka

  • 16.03  
    Dunav 2010 Ruse Czerno More Warna -
  • 16.03  
    FK Botev Plovdiv POFK Botev Vratsa -
  • 16.03  
    FK Vereya Stara Zagora Lewski Sofia -
  • 16.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Septemvri Sofia -
  • 16.03  
    Slavia Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 16.03  
    CSKA Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 16.03  
    FK Vitosha Bistritsa Lokomotiw Płowdiw -