Bułgaria - First League

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 6 14   4 2 0   11 - 4 7
2 Lewski Sofia 6 13   4 1 1   14 - 5 9
3 Lokomotiw Płowdiw 6 13   4 1 1   17 - 10 7
4 Beroe Stara Zagora 6 12   4 0 2   13 - 9 4
5 CSKA Sofia 6 11   3 2 1   9 - 8 1
6 Czerno More Warna 6 9   2 3 1   9 - 6 3
7 FK Arda 1924 Kardzhali 6 8   2 2 2   10 - 10 0
8 Slavia Sofia 6 8   2 2 2   10 - 10 0
9 Dunav 2010 Ruse 6 6   2 0 4   8 - 13 -5
10 FA Tsarsko Selo Sofia 6 5   1 2 3   4 - 8 -4
11 FK Etar Veliko Târnovo 6 5   0 5 1   7 - 8 -1
12 FK Botev Plovdiv 6 5   1 2 3   6 - 10 -4
13 POFK Botev Vratsa 6 5   1 2 3   7 - 11 -4
14 FK Vitosha Bistritsa 6 0   0 0 6   3 - 16 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

7. kolejka (następna)

  • 23.08 17:00
  • 23.08 19:30
  • 24.08 17:00
  • 24.08 19:30
  • 25.08 17:00
  • 25.08 19:30
  • 26.08 19:30

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Daniel Mladenov(FK Etar Veliko Târnovo) 6 0
Birsent Karagaren(Lokomotiw Płowdiw) 5 0
Claudiu Andrei Keseru(PFC Ludogorets 1945 Razgrad) 5 1

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dimitar Velkovski(Slavia Sofia) 1 4 5
Ilia Milanow(POFK Botev Vratsa) 1 2 3
Nikita Baranov(Beroe Stara Zagora) 1 1 2

Terminarz / Wyniki First League

7. kolejka

  • 23.08 17:00  
    FA Tsarsko Selo Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 23.08 19:30  
    FK Arda 1924 Kardzhali Czerno More Warna -
  • 24.08 17:00  
    FK Botev Plovdiv FK Vitosha Bistritsa -
  • 24.08 19:30  
    Lewski Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 25.08 17:00  
    Dunav 2010 Ruse CSKA Sofia -
  • 25.08 19:30  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Slavia Sofia -
  • 26.08 19:30  
    POFK Botev Vratsa FK Etar Veliko Târnovo -

8. kolejka

  • 30.08 17:00  
    Czerno More Warna Dunav 2010 Ruse -
  • 30.08 19:30  
    Slavia Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 31.08 17:00  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -
  • 31.08 19:30  
    FK Etar Veliko Târnovo Beroe Stara Zagora -
  • 01.09 14:00  
    FK Vitosha Bistritsa FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 01.09 16:45  
    CSKA Sofia Lewski Sofia -
  • 01.09 19:30  
    POFK Botev Vratsa PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

9. kolejka

  • 14.09  
    FA Tsarsko Selo Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 14.09  
    Dunav 2010 Ruse Slavia Sofia -
  • 14.09  
    Lewski Sofia Czerno More Warna -
  • 14.09  
    FK Botev Plovdiv CSKA Sofia -
  • 14.09  
    Beroe Stara Zagora FK Vitosha Bistritsa -
  • 14.09  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Etar Veliko Târnovo -
  • 14.09  
    FK Arda 1924 Kardzhali POFK Botev Vratsa -

10. kolejka

  • 21.09  
    Lokomotiw Płowdiw Beroe Stara Zagora -
  • 21.09  
    CSKA Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 21.09  
    Slavia Sofia Lewski Sofia -
  • 21.09  
    POFK Botev Vratsa Dunav 2010 Ruse -
  • 21.09  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Vitosha Bistritsa -
  • 21.09  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -
  • 21.09  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Arda 1924 Kardzhali -

11. kolejka

  • 28.09  
    Dunav 2010 Ruse PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 28.09  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK Etar Veliko Târnovo -
  • 28.09  
    Lewski Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 28.09  
    FK Botev Plovdiv Slavia Sofia -
  • 28.09  
    FA Tsarsko Selo Sofia Czerno More Warna -
  • 28.09  
    Beroe Stara Zagora CSKA Sofia -
  • 28.09  
    FK Vitosha Bistritsa Lokomotiw Płowdiw -

12. kolejka

  • 05.10  
    CSKA Sofia FK Vitosha Bistritsa -
  • 05.10  
    Czerno More Warna Beroe Stara Zagora -
  • 05.10  
    Slavia Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 05.10  
    FK Etar Veliko Târnovo Lokomotiw Płowdiw -
  • 05.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Lewski Sofia -
  • 05.10  
    FK Arda 1924 Kardzhali Dunav 2010 Ruse -
  • 05.10  
    POFK Botev Vratsa FK Botev Plovdiv -

13. kolejka

  • 19.10  
    FA Tsarsko Selo Sofia POFK Botev Vratsa -
  • 19.10  
    Beroe Stara Zagora Slavia Sofia -
  • 19.10  
    FK Vitosha Bistritsa Czerno More Warna -
  • 19.10  
    FK Botev Plovdiv PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 19.10  
    Lokomotiw Płowdiw CSKA Sofia -
  • 19.10  
    Dunav 2010 Ruse FK Etar Veliko Târnovo -
  • 19.10  
    Lewski Sofia FK Arda 1924 Kardzhali -

14. kolejka

  • 26.10  
    FK Etar Veliko Târnovo CSKA Sofia -
  • 26.10  
    Beroe Stara Zagora POFK Botev Vratsa -
  • 26.10  
    FK Vitosha Bistritsa Slavia Sofia -
  • 26.10  
    Lokomotiw Płowdiw Czerno More Warna -
  • 26.10  
    FK Botev Plovdiv FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 26.10  
    Lewski Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 26.10  
    FA Tsarsko Selo Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

15. kolejka

  • 02.11  
    Lewski Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 02.11  
    Dunav 2010 Ruse FK Botev Plovdiv -
  • 02.11  
    POFK Botev Vratsa FK Vitosha Bistritsa -
  • 02.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 02.11  
    Slavia Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 02.11  
    Czerno More Warna CSKA Sofia -
  • 02.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Beroe Stara Zagora -

16. kolejka

  • 09.11  
    FA Tsarsko Selo Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 09.11  
    Lokomotiw Płowdiw POFK Botev Vratsa -
  • 09.11  
    FK Vitosha Bistritsa PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 09.11  
    FK Etar Veliko Târnovo Czerno More Warna -
  • 09.11  
    CSKA Sofia Slavia Sofia -
  • 09.11  
    Beroe Stara Zagora FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 09.11  
    FK Botev Plovdiv Lewski Sofia -

17. kolejka

  • 23.11  
    FK Botev Plovdiv FK Etar Veliko Târnovo -
  • 23.11  
    Lewski Sofia FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 23.11  
    FK Arda 1924 Kardzhali FK Vitosha Bistritsa -
  • 23.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Lokomotiw Płowdiw -
  • 23.11  
    Dunav 2010 Ruse Beroe Stara Zagora -
  • 23.11  
    Slavia Sofia Czerno More Warna -
  • 23.11  
    POFK Botev Vratsa CSKA Sofia -

18. kolejka

  • 30.11  
    FK Etar Veliko Târnovo Slavia Sofia -
  • 30.11  
    Czerno More Warna POFK Botev Vratsa -
  • 30.11  
    CSKA Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 30.11  
    Beroe Stara Zagora Lewski Sofia -
  • 30.11  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 30.11  
    Lokomotiw Płowdiw FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 30.11  
    FK Vitosha Bistritsa Dunav 2010 Ruse -

19. kolejka

  • 07.12  
    Lewski Sofia FK Vitosha Bistritsa -
  • 07.12  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 07.12  
    FK Botev Plovdiv Beroe Stara Zagora -
  • 07.12  
    Dunav 2010 Ruse Lokomotiw Płowdiw -
  • 07.12  
    FK Arda 1924 Kardzhali CSKA Sofia -
  • 07.12  
    POFK Botev Vratsa Slavia Sofia -
  • 07.12  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Czerno More Warna -

20. kolejka

  • 14.12  
    Beroe Stara Zagora FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 14.12  
    FK Etar Veliko Târnovo POFK Botev Vratsa -
  • 14.12  
    FK Vitosha Bistritsa FK Botev Plovdiv -
  • 14.12  
    Czerno More Warna FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 14.12  
    Slavia Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 14.12  
    CSKA Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 14.12  
    Lokomotiw Płowdiw Lewski Sofia -

21. kolejka

  • 15.02  
    FK Botev Plovdiv Lokomotiw Płowdiw -
  • 15.02  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 15.02  
    Beroe Stara Zagora FK Etar Veliko Târnovo -
  • 15.02  
    FA Tsarsko Selo Sofia FK Vitosha Bistritsa -
  • 15.02  
    FK Arda 1924 Kardzhali Slavia Sofia -
  • 15.02  
    Dunav 2010 Ruse Czerno More Warna -
  • 15.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad POFK Botev Vratsa -

22. kolejka

  • 22.02  
    FK Etar Veliko Târnovo PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 22.02  
    POFK Botev Vratsa FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 22.02  
    FK Vitosha Bistritsa Beroe Stara Zagora -
  • 22.02  
    Slavia Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 22.02  
    Czerno More Warna Lewski Sofia -
  • 22.02  
    CSKA Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 22.02  
    Lokomotiw Płowdiw FA Tsarsko Selo Sofia -

23. kolejka

  • 29.02  
    Beroe Stara Zagora Lokomotiw Płowdiw -
  • 29.02  
    FK Botev Plovdiv Czerno More Warna -
  • 29.02  
    FA Tsarsko Selo Sofia CSKA Sofia -
  • 29.02  
    Lewski Sofia Slavia Sofia -
  • 29.02  
    Dunav 2010 Ruse POFK Botev Vratsa -
  • 29.02  
    FK Arda 1924 Kardzhali PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 29.02  
    FK Vitosha Bistritsa FK Etar Veliko Târnovo -

24. kolejka

  • 04.03  
    POFK Botev Vratsa Lewski Sofia -
  • 04.03  
    Slavia Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 04.03  
    Czerno More Warna FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 04.03  
    CSKA Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 04.03  
    Lokomotiw Płowdiw FK Vitosha Bistritsa -
  • 04.03  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Arda 1924 Kardzhali -
  • 04.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Dunav 2010 Ruse -

25. kolejka

  • 07.03  
    FK Vitosha Bistritsa CSKA Sofia -
  • 07.03  
    Beroe Stara Zagora Czerno More Warna -
  • 07.03  
    Lokomotiw Płowdiw FK Etar Veliko Târnovo -
  • 07.03  
    FA Tsarsko Selo Sofia Slavia Sofia -
  • 07.03  
    FK Botev Plovdiv POFK Botev Vratsa -
  • 07.03  
    Lewski Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 07.03  
    Dunav 2010 Ruse FK Arda 1924 Kardzhali -

26. kolejka

  • 14.03  
    Czerno More Warna FK Vitosha Bistritsa -
  • 14.03  
    POFK Botev Vratsa FA Tsarsko Selo Sofia -
  • 14.03  
    Slavia Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 14.03  
    FK Arda 1924 Kardzhali Lewski Sofia -
  • 14.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Botev Plovdiv -
  • 14.03  
    CSKA Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 14.03  
    FK Etar Veliko Târnovo Dunav 2010 Ruse -