Brazylia - Serie A

18. kolejka - Serie A

  • 24.10 22:00
  • przełożony
  • 25.10 00:00
  • przełożony
  • 25.10 02:00
  • 25.10 20:00
  • 25.10 20:00
  • 25.10 22:15
  • 25.10 22:15

Zaległe mecze

  • 29.08

Tabela Serie A online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Internacional Porto Alegre 17 34   10 4 3   28 - 13 15
2   Flamengo Río de Janeiro 17 34   10 4 3   30 - 19 11
3   CA Mineiro Belo Horizonte 16 31   10 1 5   31 - 20 11
4   Santos FC Sao Paulo 17 27   7 6 4   23 - 19 4
5   Sao Paulo Futebol Clube 15 27   7 6 2   20 - 13 7
6   Fluminense Rio de Janeiro 17 26   7 5 5   25 - 20 5
7   Fortaleza EC 16 24   6 6 4   16 - 11 5
8   Palmeiras Sao Paulo 16 22   5 7 4   19 - 20 -1
9   AC Goianiense 17 22   5 7 5   17 - 21 -4
10   Corinthians Sao Paulo 18 21   5 6 7   21 - 26 -5
11   Gremio Porto Alegre 16 21   4 9 3   17 - 15 2
12   SC do Recife 17 20   6 2 9   18 - 26 -8
13   EC Bahia 17 19   5 4 8   22 - 25 -3
14   Botafogo Rio de Janeiro 17 19   3 10 4   17 - 20 -3
15   Ceará SC 16 19   5 4 7   19 - 23 -4
16   CR Vasco da Gama 16 18   5 3 8   19 - 24 -5
17   CA Paranaense Kurytyba 16 16   4 4 8   12 - 17 -5
18   Coritiba Foot Ball Club 17 16   4 4 9   14 - 22 -8
19   Red Bull Bragantino 17 16   3 7 7   19 - 24 -5
20   Goiás EC 15 11   2 5 8   19 - 28 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Copa Libertadores
  • Copa Libertadores
  • el. Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • spadek

19. kolejka (następna)

  • 31.10 21:00
  • 31.10 23:00
  • 31.10 23:00
  • 31.10 23:00
  • 01.11 01:00
  • 01.11 20:00
  • 01.11 20:00
  • 02.11 00:30
  • 02.11 21:00
  • 03.11 00:00

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Thiago Galhardo do Nascimento Rocha(Internacional Porto Alegre) 14 5
Mário Sérgio Santos Costa(Santos FC Sao Paulo) 10 4
Pedro Guilherme Abreu dos Santos(Flamengo Río de Janeiro) 8 0

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Bruno Gomes da Silva Clevelário(CR Vasco da Gama) 2 3 5
Alison Lopes Ferreira(Santos FC Sao Paulo) 2 3 5
José Rafael Vivian(Palmeiras Sao Paulo) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Serie A

18. kolejka

  • 24.10 22:00  
    Red Bull Bragantino Goiás EC -
  • przełożony  
    EC Bahia Fortaleza EC -
  • 25.10 00:00  
    Ceará SC Coritiba Foot Ball Club -
  • przełożony  
    Sao Paulo Futebol Clube Botafogo Rio de Janeiro -
  • 25.10 02:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte SC do Recife -
  • 25.10 20:00  
    AC Goianiense Palmeiras Sao Paulo -
  • 25.10 20:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 25.10 22:15  
    CA Paranaense Kurytyba Gremio Porto Alegre -
  • 25.10 22:15  
    Internacional Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -

19. kolejka

  • 31.10 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Ceará SC -
  • 31.10 23:00  
    Corinthians Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 31.10 23:00  
    Coritiba Foot Ball Club AC Goianiense -
  • 31.10 23:00  
    Santos FC Sao Paulo EC Bahia -
  • 01.11 01:00  
    Fortaleza EC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 01.11 20:00  
    SC do Recife CA Paranaense Kurytyba -
  • 01.11 20:00  
    Flamengo Río de Janeiro Sao Paulo Futebol Clube -
  • 02.11 00:30  
    Goiás EC CR Vasco da Gama -
  • 02.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 03.11 00:00  
    Gremio Porto Alegre Red Bull Bragantino -

20. kolejka

  • 07.11 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Goiás EC -
  • 07.11 21:00  
    EC Bahia Botafogo Rio de Janeiro -
  • 07.11 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Fortaleza EC -
  • 08.11 01:00  
    AC Goianiense Corinthians Sao Paulo -
  • 08.11 20:00  
    Internacional Porto Alegre Coritiba Foot Ball Club -
  • 08.11 20:00  
    CR Vasco da Gama Palmeiras Sao Paulo -
  • 08.11 22:15  
    Ceará SC SC do Recife -
  • 08.11 22:15  
    CA Mineiro Belo Horizonte Flamengo Río de Janeiro -
  • 08.11 22:15  
    Red Bull Bragantino Santos FC Sao Paulo -
  • 09.11 00:30  
    Fluminense Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -

21. kolejka

  • 14.11 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 14.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro AC Goianiense -
  • 14.11 21:00  
    Goiás EC CA Paranaense Kurytyba -
  • 14.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Ceará SC -
  • 14.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 14.11 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club EC Bahia -
  • 14.11 21:00  
    Fortaleza EC Sao Paulo Futebol Clube -
  • 14.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 14.11 21:00  
    SC do Recife CR Vasco da Gama -
  • 14.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CA Mineiro Belo Horizonte -

22. kolejka

  • 22.11 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Fortaleza EC -
  • 22.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 22.11 21:00  
    Red Bull Bragantino EC Bahia -
  • 22.11 21:00  
    SC do Recife AC Goianiense -
  • 22.11 21:00  
    Goiás EC Palmeiras Sao Paulo -
  • 22.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -
  • 22.11 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Santos FC Sao Paulo -
  • 22.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Coritiba Foot Ball Club -
  • 22.11 21:00  
    Ceará SC CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 22.11 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube CR Vasco da Gama -

23. kolejka

  • 28.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 28.11 21:00  
    AC Goianiense Internacional Porto Alegre -
  • 28.11 21:00  
    CR Vasco da Gama Ceará SC -
  • 28.11 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Botafogo Rio de Janeiro -
  • 28.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 28.11 21:00  
    EC Bahia Sao Paulo Futebol Clube -
  • 28.11 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Corinthians Sao Paulo -
  • 28.11 21:00  
    Fortaleza EC Goiás EC -
  • 28.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo SC do Recife -
  • 28.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo CA Paranaense Kurytyba -

24. kolejka

  • 06.12 21:00  
    Fortaleza EC Corinthians Sao Paulo -
  • 06.12 21:00  
    Gremio Porto Alegre CR Vasco da Gama -
  • 06.12 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Internacional Porto Alegre -
  • 06.12 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 06.12 21:00  
    AC Goianiense Goiás EC -
  • 06.12 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro CA Paranaense Kurytyba -
  • 06.12 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Flamengo Río de Janeiro -
  • 06.12 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Red Bull Bragantino -
  • 06.12 21:00  
    EC Bahia Ceará SC -
  • 06.12 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube SC do Recife -

25. kolejka

  • 13.12 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Sao Paulo Futebol Clube -
  • 13.12 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 13.12 21:00  
    Ceará SC AC Goianiense -
  • 13.12 21:00  
    CR Vasco da Gama Fluminense Rio de Janeiro -
  • 13.12 21:00  
    Internacional Porto Alegre Botafogo Rio de Janeiro -
  • 13.12 21:00  
    SC do Recife Coritiba Foot Ball Club -
  • 13.12 21:00  
    Goiás EC Gremio Porto Alegre -
  • 13.12 21:00  
    Red Bull Bragantino Fortaleza EC -
  • 13.12 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo EC Bahia -
  • 13.12 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba CA Mineiro Belo Horizonte -

26. kolejka

  • 20.12 21:00  
    Red Bull Bragantino CA Paranaense Kurytyba -
  • 20.12 21:00  
    CR Vasco da Gama Santos FC Sao Paulo -
  • 20.12 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Goiás EC -
  • 20.12 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro EC Bahia -
  • 20.12 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Botafogo Rio de Janeiro -
  • 20.12 21:00  
    AC Goianiense Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.12 21:00  
    SC do Recife Gremio Porto Alegre -
  • 20.12 21:00  
    Fortaleza EC Ceará SC -
  • 20.12 21:00  
    Internacional Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.12 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube CA Mineiro Belo Horizonte -

27. kolejka

  • 27.12 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Sao Paulo Futebol Clube -
  • 27.12 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 27.12 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Ceará SC -
  • 27.12 21:00  
    Fortaleza EC Flamengo Río de Janeiro -
  • 27.12 21:00  
    Goiás EC SC do Recife -
  • 27.12 21:00  
    EC Bahia Internacional Porto Alegre -
  • 27.12 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 27.12 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba CR Vasco da Gama -
  • 27.12 21:00  
    Gremio Porto Alegre AC Goianiense -
  • 27.12 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Coritiba Foot Ball Club -

28. kolejka

  • 03.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 03.01 21:00  
    SC do Recife Fortaleza EC -
  • 03.01 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro CA Paranaense Kurytyba -
  • 03.01 21:00  
    Red Bull Bragantino Sao Paulo Futebol Clube -
  • 03.01 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Goiás EC -
  • 03.01 21:00  
    Ceará SC Internacional Porto Alegre -
  • 03.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 03.01 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 03.01 21:00  
    AC Goianiense CR Vasco da Gama -
  • 03.01 21:00  
    Gremio Porto Alegre EC Bahia -

29. kolejka

  • 10.01 21:00  
    CR Vasco da Gama Botafogo Rio de Janeiro -
  • 10.01 21:00  
    SC do Recife Palmeiras Sao Paulo -
  • 10.01 21:00  
    AC Goianiense EC Bahia -
  • 10.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 10.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Ceará SC -
  • 10.01 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Santos FC Sao Paulo -
  • 10.01 21:00  
    Red Bull Bragantino CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 10.01 21:00  
    Fortaleza EC Gremio Porto Alegre -
  • 10.01 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club CA Paranaense Kurytyba -
  • 10.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Goiás EC -

30. kolejka

  • 17.01 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Sao Paulo Futebol Clube -
  • 17.01 21:00  
    CR Vasco da Gama Coritiba Foot Ball Club -
  • 17.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 17.01 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte AC Goianiense -
  • 17.01 21:00  
    Goiás EC Flamengo Río de Janeiro -
  • 17.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 17.01 21:00  
    EC Bahia Corinthians Sao Paulo -
  • 17.01 21:00  
    Ceará SC Red Bull Bragantino -
  • 17.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro SC do Recife -
  • 17.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Fortaleza EC -

31. kolejka

  • 20.01 21:00  
    Fortaleza EC Santos FC Sao Paulo -
  • 20.01 21:00  
    Red Bull Bragantino CR Vasco da Gama -
  • 20.01 21:00  
    EC Bahia CA Paranaense Kurytyba -
  • 20.01 21:00  
    Gremio Porto Alegre CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.01 21:00  
    Goiás EC Ceará SC -
  • 20.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.01 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Internacional Porto Alegre -
  • 20.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo SC do Recife -
  • 20.01 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.01 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro AC Goianiense -

32. kolejka

  • 24.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 24.01 21:00  
    CR Vasco da Gama CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 24.01 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Coritiba Foot Ball Club -
  • 24.01 21:00  
    SC do Recife EC Bahia -
  • 24.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Botafogo Rio de Janeiro -
  • 24.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Gremio Porto Alegre -
  • 24.01 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.01 21:00  
    Ceará SC Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Goiás EC -
  • 24.01 21:00  
    AC Goianiense Fortaleza EC -

33. kolejka

  • 31.01 21:00  
    AC Goianiense Sao Paulo Futebol Clube -
  • 31.01 21:00  
    CR Vasco da Gama EC Bahia -
  • 31.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Goiás EC -
  • 31.01 21:00  
    Ceará SC CA Paranaense Kurytyba -
  • 31.01 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Gremio Porto Alegre -
  • 31.01 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Fortaleza EC -
  • 31.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Red Bull Bragantino -
  • 31.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 31.01 21:00  
    SC do Recife Flamengo Río de Janeiro -
  • 31.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -

34. kolejka

  • 07.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -
  • 07.02 21:00  
    EC Bahia Fluminense Rio de Janeiro -
  • 07.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro SC do Recife -
  • 07.02 21:00  
    Fortaleza EC Coritiba Foot Ball Club -
  • 07.02 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Palmeiras Sao Paulo -
  • 07.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 07.02 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Internacional Porto Alegre -
  • 07.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Ceará SC -
  • 07.02 21:00  
    Red Bull Bragantino AC Goianiense -
  • 07.02 21:00  
    Goiás EC CA Mineiro Belo Horizonte -

35. kolejka

  • 13.02 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 13.02 21:00  
    AC Goianiense Santos FC Sao Paulo -
  • 13.02 21:00  
    Fortaleza EC CR Vasco da Gama -
  • 13.02 21:00  
    Red Bull Bragantino Flamengo Río de Janeiro -
  • 13.02 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Palmeiras Sao Paulo -
  • 13.02 21:00  
    Internacional Porto Alegre SC do Recife -
  • 13.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 13.02 21:00  
    EC Bahia Goiás EC -
  • 13.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CA Paranaense Kurytyba -
  • 13.02 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Ceará SC -

36. kolejka

  • 17.02 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Coritiba Foot Ball Club -
  • 17.02 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba AC Goianiense -
  • 17.02 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 17.02 21:00  
    CR Vasco da Gama Internacional Porto Alegre -
  • 17.02 21:00  
    SC do Recife Red Bull Bragantino -
  • 17.02 21:00  
    Ceará SC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 17.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 17.02 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Fortaleza EC -
  • 17.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo Futebol Clube -
  • 17.02 21:00  
    Goiás EC Botafogo Rio de Janeiro -

37. kolejka

  • 21.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre CA Paranaense Kurytyba -
  • 21.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 21.02 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Ceará SC -
  • 21.02 21:00  
    Goiás EC Red Bull Bragantino -
  • 21.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 21.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Sao Paulo Futebol Clube -
  • 21.02 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo AC Goianiense -
  • 21.02 21:00  
    SC do Recife CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 21.02 21:00  
    Fortaleza EC EC Bahia -
  • 21.02 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -

38. kolejka

  • 24.02 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    AC Goianiense Coritiba Foot Ball Club -
  • 24.02 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba SC do Recife -
  • 24.02 21:00  
    Red Bull Bragantino Gremio Porto Alegre -
  • 24.02 21:00  
    Internacional Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    CR Vasco da Gama Goiás EC -
  • 24.02 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.02 21:00  
    Ceará SC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 24.02 21:00  
    EC Bahia Santos FC Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Fortaleza EC -