Brazylia - Serie A

1. kolejka - Serie A

  • 30.05 21:00
  • 30.05 21:00
  • 30.05 21:00
  • 30.05 21:00
  • 30.05 21:00
  • 30.05 21:00
  • 30.05 21:00
  • 30.05 21:00
  • 30.05 21:00
  • 30.05 21:00

Tabela Serie A online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   AC Goianiense 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2   América FC (Minas Gerais) 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3   CA Mineiro Belo Horizonte 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4   CA Paranaense Kurytyba 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5   Ceará SC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6   Chapecoense AF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   Corinthians Sao Paulo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   Cuiabá EC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   EC Bahia 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   EC Juventude 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11   Flamengo Río de Janeiro 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12   Fluminense Rio de Janeiro 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13   Fortaleza EC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14   Gremio Porto Alegre 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15   Internacional Porto Alegre 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16   Palmeiras Sao Paulo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17   Red Bull Bragantino 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18   Santos FC Sao Paulo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19   Sao Paulo Futebol Clube 0 0   0 0 0   0 - 0 0
20   SC do Recife 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Copa Libertadores
  • Copa Libertadores
  • el. Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 06.06 21:00
  • 06.06 21:00
  • 06.06 21:00
  • 06.06 21:00
  • 06.06 21:00
  • 06.06 21:00
  • 06.06 21:00
  • 06.06 21:00
  • 06.06 21:00
  • 06.06 21:00

Terminarz / Wyniki Serie A

1. kolejka

  • 30.05 21:00  
    Cuiabá EC EC Juventude -
  • 30.05 21:00  
    Chapecoense AF Red Bull Bragantino -
  • 30.05 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba América FC (Minas Gerais) -
  • 30.05 21:00  
    EC Bahia Santos FC Sao Paulo -
  • 30.05 21:00  
    Ceará SC Gremio Porto Alegre -
  • 30.05 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Fortaleza EC -
  • 30.05 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Fluminense Rio de Janeiro -
  • 30.05 21:00  
    Internacional Porto Alegre SC do Recife -
  • 30.05 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 30.05 21:00  
    Corinthians Sao Paulo AC Goianiense -

2. kolejka

  • 06.06 21:00  
    AC Goianiense Sao Paulo Futebol Clube -
  • 06.06 21:00  
    EC Juventude CA Paranaense Kurytyba -
  • 06.06 21:00  
    SC do Recife CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 06.06 21:00  
    Red Bull Bragantino EC Bahia -
  • 06.06 21:00  
    Fortaleza EC Internacional Porto Alegre -
  • 06.06 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Corinthians Sao Paulo -
  • 06.06 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Ceará SC -
  • 06.06 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Cuiabá EC -
  • 06.06 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 06.06 21:00  
    Gremio Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -

3. kolejka

  • 13.06 21:00  
    Cuiabá EC AC Goianiense -
  • 13.06 21:00  
    Chapecoense AF Ceará SC -
  • 13.06 21:00  
    Santos FC Sao Paulo EC Juventude -
  • 13.06 21:00  
    Gremio Porto Alegre CA Paranaense Kurytyba -
  • 13.06 21:00  
    Red Bull Bragantino Fluminense Rio de Janeiro -
  • 13.06 21:00  
    Fortaleza EC SC do Recife -
  • 13.06 21:00  
    EC Bahia Internacional Porto Alegre -
  • 13.06 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Sao Paulo Futebol Clube -
  • 13.06 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 13.06 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro América FC (Minas Gerais) -

4. kolejka

  • 16.06 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 16.06 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Flamengo Río de Janeiro -
  • 16.06 21:00  
    SC do Recife Gremio Porto Alegre -
  • 16.06 21:00  
    EC Juventude Palmeiras Sao Paulo -
  • 16.06 21:00  
    AC Goianiense Fortaleza EC -
  • 16.06 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 16.06 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Chapecoense AF -
  • 16.06 21:00  
    Internacional Porto Alegre CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 16.06 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Cuiabá EC -
  • 16.06 21:00  
    Ceará SC EC Bahia -

5. kolejka

  • 20.06 21:00  
    Cuiabá EC Gremio Porto Alegre -
  • 20.06 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 20.06 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Sao Paulo Futebol Clube -
  • 20.06 21:00  
    Fortaleza EC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.06 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo América FC (Minas Gerais) -
  • 20.06 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba AC Goianiense -
  • 20.06 21:00  
    EC Juventude SC do Recife -
  • 20.06 21:00  
    Internacional Porto Alegre Ceará SC -
  • 20.06 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Chapecoense AF -
  • 20.06 21:00  
    EC Bahia Corinthians Sao Paulo -

6. kolejka

  • 23.06 21:00  
    AC Goianiense Fluminense Rio de Janeiro -
  • 23.06 21:00  
    Red Bull Bragantino Palmeiras Sao Paulo -
  • 23.06 21:00  
    Chapecoense AF Internacional Porto Alegre -
  • 23.06 21:00  
    EC Bahia CA Paranaense Kurytyba -
  • 23.06 21:00  
    Ceará SC CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 23.06 21:00  
    América FC (Minas Gerais) EC Juventude -
  • 23.06 21:00  
    Gremio Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -
  • 23.06 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Cuiabá EC -
  • 23.06 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Fortaleza EC -
  • 23.06 21:00  
    Corinthians Sao Paulo SC do Recife -

7. kolejka

  • 27.06 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Chapecoense AF -
  • 27.06 21:00  
    AC Goianiense Red Bull Bragantino -
  • 27.06 21:00  
    SC do Recife Cuiabá EC -
  • 27.06 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Internacional Porto Alegre -
  • 27.06 21:00  
    Ceará SC Sao Paulo Futebol Clube -
  • 27.06 21:00  
    EC Juventude Flamengo Río de Janeiro -
  • 27.06 21:00  
    Gremio Porto Alegre Fortaleza EC -
  • 27.06 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo EC Bahia -
  • 27.06 21:00  
    Santos FC Sao Paulo CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 27.06 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -

8. kolejka

  • 30.06 21:00  
    Cuiabá EC Flamengo Río de Janeiro -
  • 30.06 21:00  
    Red Bull Bragantino Ceará SC -
  • 30.06 21:00  
    Fortaleza EC Chapecoense AF -
  • 30.06 21:00  
    EC Bahia América FC (Minas Gerais) -
  • 30.06 21:00  
    EC Juventude Gremio Porto Alegre -
  • 30.06 21:00  
    Internacional Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 30.06 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte AC Goianiense -
  • 30.06 21:00  
    Santos FC Sao Paulo SC do Recife -
  • 30.06 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Sao Paulo Futebol Clube -
  • 30.06 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro CA Paranaense Kurytyba -

9. kolejka

  • 04.07 21:00  
    Chapecoense AF EC Bahia -
  • 04.07 21:00  
    Cuiabá EC CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 04.07 21:00  
    Ceará SC EC Juventude -
  • 04.07 21:00  
    Gremio Porto Alegre AC Goianiense -
  • 04.07 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Fortaleza EC -
  • 04.07 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Red Bull Bragantino -
  • 04.07 21:00  
    SC do Recife Palmeiras Sao Paulo -
  • 04.07 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 04.07 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Santos FC Sao Paulo -
  • 04.07 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -

10. kolejka

  • 07.07 21:00  
    Santos FC Sao Paulo CA Paranaense Kurytyba -
  • 07.07 21:00  
    Red Bull Bragantino Cuiabá EC -
  • 07.07 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Flamengo Río de Janeiro -
  • 07.07 21:00  
    AC Goianiense SC do Recife -
  • 07.07 21:00  
    Chapecoense AF Corinthians Sao Paulo -
  • 07.07 21:00  
    EC Bahia EC Juventude -
  • 07.07 21:00  
    Internacional Porto Alegre Sao Paulo Futebol Clube -
  • 07.07 21:00  
    Fortaleza EC América FC (Minas Gerais) -
  • 07.07 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 07.07 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Ceará SC -

11. kolejka

  • 11.07 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Chapecoense AF -
  • 11.07 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -
  • 11.07 21:00  
    Cuiabá EC Ceará SC -
  • 11.07 21:00  
    EC Juventude AC Goianiense -
  • 11.07 21:00  
    SC do Recife Fluminense Rio de Janeiro -
  • 11.07 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Red Bull Bragantino -
  • 11.07 21:00  
    Gremio Porto Alegre Internacional Porto Alegre -
  • 11.07 21:00  
    América FC (Minas Gerais) CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 11.07 21:00  
    Fortaleza EC Corinthians Sao Paulo -
  • 11.07 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube EC Bahia -

12. kolejka

  • 18.07 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 18.07 21:00  
    AC Goianiense Palmeiras Sao Paulo -
  • 18.07 21:00  
    Chapecoense AF Cuiabá EC -
  • 18.07 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 18.07 21:00  
    Red Bull Bragantino Santos FC Sao Paulo -
  • 18.07 21:00  
    EC Bahia Flamengo Río de Janeiro -
  • 18.07 21:00  
    Internacional Porto Alegre EC Juventude -
  • 18.07 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Fortaleza EC -
  • 18.07 21:00  
    América FC (Minas Gerais) SC do Recife -
  • 18.07 21:00  
    Ceará SC CA Paranaense Kurytyba -

13. kolejka

  • 25.07 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 25.07 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Sao Paulo Futebol Clube -
  • 25.07 21:00  
    SC do Recife Ceará SC -
  • 25.07 21:00  
    EC Juventude Chapecoense AF -
  • 25.07 21:00  
    Fortaleza EC Red Bull Bragantino -
  • 25.07 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Internacional Porto Alegre -
  • 25.07 21:00  
    Cuiabá EC Corinthians Sao Paulo -
  • 25.07 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 25.07 21:00  
    Santos FC Sao Paulo AC Goianiense -
  • 25.07 21:00  
    Gremio Porto Alegre América FC (Minas Gerais) -

14. kolejka

  • 01.08 21:00  
    AC Goianiense América FC (Minas Gerais) -
  • 01.08 21:00  
    Chapecoense AF Santos FC Sao Paulo -
  • 01.08 21:00  
    Red Bull Bragantino Gremio Porto Alegre -
  • 01.08 21:00  
    EC Bahia SC do Recife -
  • 01.08 21:00  
    Ceará SC Fortaleza EC -
  • 01.08 21:00  
    Internacional Porto Alegre Cuiabá EC -
  • 01.08 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte CA Paranaense Kurytyba -
  • 01.08 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Palmeiras Sao Paulo -
  • 01.08 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro EC Juventude -
  • 01.08 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -

15. kolejka

  • 08.08 21:00  
    Cuiabá EC EC Bahia -
  • 08.08 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Sao Paulo Futebol Clube -
  • 08.08 21:00  
    SC do Recife Red Bull Bragantino -
  • 08.08 21:00  
    EC Juventude CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 08.08 21:00  
    Gremio Porto Alegre Chapecoense AF -
  • 08.08 21:00  
    Ceará SC AC Goianiense -
  • 08.08 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 08.08 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 08.08 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Fluminense Rio de Janeiro -
  • 08.08 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Fortaleza EC -

16. kolejka

  • 15.08 21:00  
    Cuiabá EC CA Paranaense Kurytyba -
  • 15.08 21:00  
    Chapecoense AF América FC (Minas Gerais) -
  • 15.08 21:00  
    EC Bahia AC Goianiense -
  • 15.08 21:00  
    Fortaleza EC Santos FC Sao Paulo -
  • 15.08 21:00  
    Red Bull Bragantino EC Juventude -
  • 15.08 21:00  
    Internacional Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -
  • 15.08 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Gremio Porto Alegre -
  • 15.08 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Palmeiras Sao Paulo -
  • 15.08 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Ceará SC -
  • 15.08 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro SC do Recife -

17. kolejka

  • 22.08 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Corinthians Sao Paulo -
  • 22.08 21:00  
    AC Goianiense Chapecoense AF -
  • 22.08 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Red Bull Bragantino -
  • 22.08 21:00  
    SC do Recife Sao Paulo Futebol Clube -
  • 22.08 21:00  
    Ceará SC Flamengo Río de Janeiro -
  • 22.08 21:00  
    EC Juventude Fortaleza EC -
  • 22.08 21:00  
    Gremio Porto Alegre EC Bahia -
  • 22.08 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Cuiabá EC -
  • 22.08 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 22.08 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Internacional Porto Alegre -

18. kolejka

  • 29.08 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro EC Bahia -
  • 29.08 21:00  
    AC Goianiense Internacional Porto Alegre -
  • 29.08 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo CA Paranaense Kurytyba -
  • 29.08 21:00  
    SC do Recife Chapecoense AF -
  • 29.08 21:00  
    Red Bull Bragantino CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 29.08 21:00  
    Fortaleza EC Cuiabá EC -
  • 29.08 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Ceará SC -
  • 29.08 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 29.08 21:00  
    EC Juventude Sao Paulo Futebol Clube -
  • 29.08 21:00  
    Gremio Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -

19. kolejka

  • 05.09 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba SC do Recife -
  • 05.09 21:00  
    Ceará SC Palmeiras Sao Paulo -
  • 05.09 21:00  
    Internacional Porto Alegre Red Bull Bragantino -
  • 05.09 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Gremio Porto Alegre -
  • 05.09 21:00  
    Corinthians Sao Paulo EC Juventude -
  • 05.09 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro AC Goianiense -
  • 05.09 21:00  
    Cuiabá EC Santos FC Sao Paulo -
  • 05.09 21:00  
    EC Bahia Fortaleza EC -
  • 05.09 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube América FC (Minas Gerais) -
  • 05.09 21:00  
    Chapecoense AF Fluminense Rio de Janeiro -

20. kolejka

  • 12.09 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Sao Paulo Futebol Clube -
  • 12.09 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 12.09 21:00  
    EC Juventude Cuiabá EC -
  • 12.09 21:00  
    SC do Recife Internacional Porto Alegre -
  • 12.09 21:00  
    Fortaleza EC CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 12.09 21:00  
    Gremio Porto Alegre Ceará SC -
  • 12.09 21:00  
    América FC (Minas Gerais) CA Paranaense Kurytyba -
  • 12.09 21:00  
    Santos FC Sao Paulo EC Bahia -
  • 12.09 21:00  
    AC Goianiense Corinthians Sao Paulo -
  • 12.09 21:00  
    Red Bull Bragantino Chapecoense AF -

21. kolejka

  • 19.09 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube AC Goianiense -
  • 19.09 21:00  
    Corinthians Sao Paulo América FC (Minas Gerais) -
  • 19.09 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba EC Juventude -
  • 19.09 21:00  
    Chapecoense AF Palmeiras Sao Paulo -
  • 19.09 21:00  
    Cuiabá EC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 19.09 21:00  
    EC Bahia Red Bull Bragantino -
  • 19.09 21:00  
    Internacional Porto Alegre Fortaleza EC -
  • 19.09 21:00  
    Ceará SC Santos FC Sao Paulo -
  • 19.09 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 19.09 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte SC do Recife -

22. kolejka

  • 26.09 21:00  
    Ceará SC Chapecoense AF -
  • 26.09 21:00  
    SC do Recife Fortaleza EC -
  • 26.09 21:00  
    EC Juventude Santos FC Sao Paulo -
  • 26.09 21:00  
    AC Goianiense Cuiabá EC -
  • 26.09 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Gremio Porto Alegre -
  • 26.09 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 26.09 21:00  
    Internacional Porto Alegre EC Bahia -
  • 26.09 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Flamengo Río de Janeiro -
  • 26.09 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 26.09 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Red Bull Bragantino -

23. kolejka

  • 03.10 21:00  
    Red Bull Bragantino Corinthians Sao Paulo -
  • 03.10 21:00  
    Chapecoense AF Sao Paulo Futebol Clube -
  • 03.10 21:00  
    Cuiabá EC América FC (Minas Gerais) -
  • 03.10 21:00  
    Fortaleza EC AC Goianiense -
  • 03.10 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 03.10 21:00  
    EC Bahia Ceará SC -
  • 03.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre SC do Recife -
  • 03.10 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Internacional Porto Alegre -
  • 03.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro CA Paranaense Kurytyba -
  • 03.10 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo EC Juventude -

24. kolejka

  • 06.10 21:00  
    AC Goianiense CA Paranaense Kurytyba -
  • 06.10 21:00  
    Red Bull Bragantino Flamengo Río de Janeiro -
  • 06.10 21:00  
    Chapecoense AF CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 06.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre Cuiabá EC -
  • 06.10 21:00  
    Ceará SC Internacional Porto Alegre -
  • 06.10 21:00  
    SC do Recife EC Juventude -
  • 06.10 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Palmeiras Sao Paulo -
  • 06.10 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Santos FC Sao Paulo -
  • 06.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Fortaleza EC -
  • 06.10 21:00  
    Corinthians Sao Paulo EC Bahia -

25. kolejka

  • 10.10 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 10.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre Chapecoense AF -
  • 10.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro AC Goianiense -
  • 10.10 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 10.10 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Ceará SC -
  • 10.10 21:00  
    EC Juventude América FC (Minas Gerais) -
  • 10.10 21:00  
    Cuiabá EC Sao Paulo Futebol Clube -
  • 10.10 21:00  
    Fortaleza EC Flamengo Río de Janeiro -
  • 10.10 21:00  
    SC do Recife Corinthians Sao Paulo -
  • 10.10 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba EC Bahia -

26. kolejka

  • 13.10 21:00  
    Fortaleza EC Gremio Porto Alegre -
  • 13.10 21:00  
    Red Bull Bragantino AC Goianiense -
  • 13.10 21:00  
    Chapecoense AF CA Paranaense Kurytyba -
  • 13.10 21:00  
    EC Bahia Palmeiras Sao Paulo -
  • 13.10 21:00  
    Cuiabá EC SC do Recife -
  • 13.10 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 13.10 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 13.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre América FC (Minas Gerais) -
  • 13.10 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Ceará SC -
  • 13.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro EC Juventude -

27. kolejka

  • 17.10 21:00  
    AC Goianiense CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 17.10 21:00  
    Chapecoense AF Fortaleza EC -
  • 17.10 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Fluminense Rio de Janeiro -
  • 17.10 21:00  
    SC do Recife Santos FC Sao Paulo -
  • 17.10 21:00  
    Ceará SC Red Bull Bragantino -
  • 17.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre EC Juventude -
  • 17.10 21:00  
    América FC (Minas Gerais) EC Bahia -
  • 17.10 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Corinthians Sao Paulo -
  • 17.10 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 17.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Cuiabá EC -

28. kolejka

  • 24.10 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Cuiabá EC -
  • 24.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.10 21:00  
    Santos FC Sao Paulo América FC (Minas Gerais) -
  • 24.10 21:00  
    Fortaleza EC CA Paranaense Kurytyba -
  • 24.10 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo SC do Recife -
  • 24.10 21:00  
    EC Bahia Chapecoense AF -
  • 24.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -
  • 24.10 21:00  
    EC Juventude Ceará SC -
  • 24.10 21:00  
    Red Bull Bragantino Sao Paulo Futebol Clube -
  • 24.10 21:00  
    AC Goianiense Gremio Porto Alegre -

29. kolejka

  • 31.10 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Santos FC Sao Paulo -
  • 31.10 21:00  
    SC do Recife AC Goianiense -
  • 31.10 21:00  
    Ceará SC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 31.10 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Fortaleza EC -
  • 31.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 31.10 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 31.10 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Internacional Porto Alegre -
  • 31.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 31.10 21:00  
    EC Juventude EC Bahia -
  • 31.10 21:00  
    Cuiabá EC Red Bull Bragantino -

30. kolejka

  • 07.11 21:00  
    AC Goianiense EC Juventude -
  • 07.11 21:00  
    Chapecoense AF Flamengo Río de Janeiro -
  • 07.11 21:00  
    Red Bull Bragantino CA Paranaense Kurytyba -
  • 07.11 21:00  
    EC Bahia Sao Paulo Futebol Clube -
  • 07.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Gremio Porto Alegre -
  • 07.11 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte América FC (Minas Gerais) -
  • 07.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 07.11 21:00  
    Ceará SC Cuiabá EC -
  • 07.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Fortaleza EC -
  • 07.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro SC do Recife -

31. kolejka

  • 10.11 21:00  
    SC do Recife América FC (Minas Gerais) -
  • 10.11 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Ceará SC -
  • 10.11 21:00  
    EC Juventude Internacional Porto Alegre -
  • 10.11 21:00  
    Fortaleza EC Sao Paulo Futebol Clube -
  • 10.11 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Corinthians Sao Paulo -
  • 10.11 21:00  
    Cuiabá EC Chapecoense AF -
  • 10.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo AC Goianiense -
  • 10.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 10.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -
  • 10.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro EC Bahia -

32. kolejka

  • 14.11 21:00  
    EC Bahia CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 14.11 21:00  
    Ceará SC SC do Recife -
  • 14.11 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Flamengo Río de Janeiro -
  • 14.11 21:00  
    Chapecoense AF EC Juventude -
  • 14.11 21:00  
    Red Bull Bragantino Fortaleza EC -
  • 14.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Cuiabá EC -
  • 14.11 21:00  
    AC Goianiense Santos FC Sao Paulo -
  • 14.11 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Gremio Porto Alegre -
  • 14.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre CA Paranaense Kurytyba -
  • 14.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -

33. kolejka

  • 17.11 21:00  
    Cuiabá EC Internacional Porto Alegre -
  • 17.11 21:00  
    EC Juventude Fluminense Rio de Janeiro -
  • 17.11 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 17.11 21:00  
    Fortaleza EC Ceará SC -
  • 17.11 21:00  
    SC do Recife EC Bahia -
  • 17.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Red Bull Bragantino -
  • 17.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 17.11 21:00  
    América FC (Minas Gerais) AC Goianiense -
  • 17.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 17.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Sao Paulo Futebol Clube -

34. kolejka

  • 21.11 21:00  
    Chapecoense AF Gremio Porto Alegre -
  • 21.11 21:00  
    Red Bull Bragantino SC do Recife -
  • 21.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 21.11 21:00  
    AC Goianiense Ceará SC -
  • 21.11 21:00  
    EC Bahia Cuiabá EC -
  • 21.11 21:00  
    Fortaleza EC Palmeiras Sao Paulo -
  • 21.11 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube CA Paranaense Kurytyba -
  • 21.11 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte EC Juventude -
  • 21.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro América FC (Minas Gerais) -
  • 21.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -

35. kolejka

  • 24.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 24.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 24.11 21:00  
    SC do Recife Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo Futebol Clube -
  • 24.11 21:00  
    Ceará SC Corinthians Sao Paulo -
  • 24.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Fortaleza EC -
  • 24.11 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Chapecoense AF -
  • 24.11 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Cuiabá EC -
  • 24.11 21:00  
    AC Goianiense EC Bahia -
  • 24.11 21:00  
    EC Juventude Red Bull Bragantino -

36. kolejka

  • 28.11 21:00  
    EC Bahia Gremio Porto Alegre -
  • 28.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -
  • 28.11 21:00  
    Chapecoense AF AC Goianiense -
  • 28.11 21:00  
    Cuiabá EC Palmeiras Sao Paulo -
  • 28.11 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Fluminense Rio de Janeiro -
  • 28.11 21:00  
    Fortaleza EC EC Juventude -
  • 28.11 21:00  
    Red Bull Bragantino América FC (Minas Gerais) -
  • 28.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CA Paranaense Kurytyba -
  • 28.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Ceará SC -
  • 28.11 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube SC do Recife -

37. kolejka

  • 01.12 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 01.12 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube EC Juventude -
  • 01.12 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 01.12 21:00  
    Internacional Porto Alegre AC Goianiense -
  • 01.12 21:00  
    Ceará SC América FC (Minas Gerais) -
  • 01.12 21:00  
    EC Bahia Fluminense Rio de Janeiro -
  • 01.12 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Red Bull Bragantino -
  • 01.12 21:00  
    Cuiabá EC Fortaleza EC -
  • 01.12 21:00  
    Chapecoense AF SC do Recife -
  • 01.12 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Palmeiras Sao Paulo -

38. kolejka

  • 05.12 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Cuiabá EC -
  • 05.12 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Chapecoense AF -
  • 05.12 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Ceará SC -
  • 05.12 21:00  
    AC Goianiense Flamengo Río de Janeiro -
  • 05.12 21:00  
    Red Bull Bragantino Internacional Porto Alegre -
  • 05.12 21:00  
    Fortaleza EC EC Bahia -
  • 05.12 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Sao Paulo Futebol Clube -
  • 05.12 21:00  
    Gremio Porto Alegre CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 05.12 21:00  
    SC do Recife CA Paranaense Kurytyba -
  • 05.12 21:00  
    EC Juventude Corinthians Sao Paulo -