Brazylia - Serie A

Zaległe mecze

Tabela Serie A online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Internacional Porto Alegre 32 62   18 8 6   55 - 30 25
2   Sao Paulo Futebol Clube 32 58   16 10 6   52 - 34 18
3   CA Mineiro Belo Horizonte 32 57   17 6 9   56 - 41 15
4   Flamengo Río de Janeiro 31 55   16 7 8   53 - 41 12
5   Palmeiras Sao Paulo 32 52   14 10 8   45 - 31 14
6   Gremio Porto Alegre 31 51   12 15 4   40 - 27 13
7   Fluminense Rio de Janeiro 32 50   14 8 10   45 - 40 5
8   Santos FC Sao Paulo 32 45   12 9 11   44 - 44 0
9   Ceará SC 32 45   12 9 11   47 - 42 5
10   Corinthians Sao Paulo 31 45   12 9 10   38 - 36 2
11   Red Bull Bragantino 32 44   11 11 10   45 - 37 8
12   AC Goianiense 32 42   10 12 10   32 - 37 -5
13   CA Paranaense Kurytyba 32 42   12 6 14   29 - 31 -2
14   CR Vasco da Gama 32 36   9 9 14   34 - 47 -13
15   Fortaleza EC 32 35   8 11 13   28 - 32 -4
16   SC do Recife 32 35   10 5 17   26 - 41 -15
17   EC Bahia 31 32   9 5 17   36 - 53 -17
18   Goiás EC 32 29   7 8 17   33 - 54 -21
19   Coritiba Foot Ball Club 32 27   6 9 17   27 - 43 -16
20   Botafogo Rio de Janeiro 32 23   4 11 17   27 - 51 -24
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Copa Libertadores
  • Copa Libertadores
  • el. Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • spadek

33. kolejka (następna)

  • 31.01 20:00
  • 31.01 20:00
  • 31.01 20:00
  • 31.01 21:00
  • 31.01 22:15
  • 31.01 23:00
  • 01.02 00:30
  • 02.02 00:00
  • 02.02 20:00
  • 17.02 23:00

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Cláudio Luiz Rodrigues Parise Leonel(Red Bull Bragantino) 16 3
Thiago Galhardo do Nascimento Rocha(Internacional Porto Alegre) 16 6
Mário Sérgio Santos Costa(Santos FC Sao Paulo) 16 6

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
José Rafael Vivian(Palmeiras Sao Paulo) 2 7 9
Paulo Roberto Valoura Junior(Fortaleza EC) 2 6 8
Bruno Gomes da Silva Clevelário(CR Vasco da Gama) 2 4 6

Terminarz / Wyniki Serie A

33. kolejka

  • 31.01 20:00  
    AC Goianiense Sao Paulo Futebol Clube -
  • 31.01 20:00  
    CR Vasco da Gama EC Bahia -
  • 31.01 20:00  
    Coritiba Foot Ball Club Gremio Porto Alegre -
  • 31.01 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Fortaleza EC -
  • 31.01 22:15  
    Internacional Porto Alegre Red Bull Bragantino -
  • 31.01 23:00  
    Ceará SC CA Paranaense Kurytyba -
  • 01.02 00:30  
    Fluminense Rio de Janeiro Goiás EC -
  • 02.02 00:00  
    SC do Recife Flamengo Río de Janeiro -
  • 02.02 20:00  
    Palmeiras Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 17.02 23:00  
    Santos FC Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -

34. kolejka

  • 03.02 20:00  
    Gremio Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -
  • 03.02 23:15  
    Red Bull Bragantino AC Goianiense -
  • 04.02 01:30  
    EC Bahia Fluminense Rio de Janeiro -
  • 04.02 01:30  
    Corinthians Sao Paulo Ceará SC -
  • 04.02 01:30  
    Goiás EC CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 04.02 22:30  
    Fortaleza EC Coritiba Foot Ball Club -
  • 05.02 01:00  
    Flamengo Río de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 05.02 01:00  
    CA Paranaense Kurytyba Internacional Porto Alegre -
  • 06.02 00:00  
    Botafogo Rio de Janeiro SC do Recife -
  • 06.02 01:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Palmeiras Sao Paulo -

35. kolejka

  • 06.02 23:00  
    EC Bahia Goiás EC -
  • 07.02 01:00  
    AC Goianiense Santos FC Sao Paulo -
  • 07.02 20:00  
    Fluminense Rio de Janeiro CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 07.02 20:00  
    Corinthians Sao Paulo CA Paranaense Kurytyba -
  • 08.02 00:30  
    Red Bull Bragantino Flamengo Río de Janeiro -
  • 08.02 22:00  
    Coritiba Foot Ball Club Palmeiras Sao Paulo -
  • 09.02 00:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 10.02 23:00  
    Internacional Porto Alegre SC do Recife -
  • 10.02 23:15  
    Fortaleza EC CR Vasco da Gama -
  • 11.02 01:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Ceará SC -

36. kolejka

  • 17.02 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Coritiba Foot Ball Club -
  • 17.02 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba AC Goianiense -
  • 17.02 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 17.02 21:00  
    CR Vasco da Gama Internacional Porto Alegre -
  • 17.02 21:00  
    SC do Recife Red Bull Bragantino -
  • 17.02 21:00  
    Ceará SC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 17.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 17.02 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Fortaleza EC -
  • 17.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo Futebol Clube -
  • 17.02 21:00  
    Goiás EC Botafogo Rio de Janeiro -

37. kolejka

  • 21.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre CA Paranaense Kurytyba -
  • 21.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 21.02 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Ceará SC -
  • 21.02 21:00  
    Goiás EC Red Bull Bragantino -
  • 21.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 21.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Sao Paulo Futebol Clube -
  • 21.02 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo AC Goianiense -
  • 21.02 21:00  
    SC do Recife CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 21.02 21:00  
    Fortaleza EC EC Bahia -
  • 21.02 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -

38. kolejka

  • 24.02 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    AC Goianiense Coritiba Foot Ball Club -
  • 24.02 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba SC do Recife -
  • 24.02 21:00  
    Red Bull Bragantino Gremio Porto Alegre -
  • 24.02 21:00  
    Internacional Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    CR Vasco da Gama Goiás EC -
  • 24.02 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.02 21:00  
    Ceará SC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 24.02 21:00  
    EC Bahia Santos FC Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Fortaleza EC -