Brazylia - Serie A

Zaległe mecze

  • 01.10 02:30
  • 01.10 02:30
  • 29.08

Tabela Serie A online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   CA Mineiro Belo Horizonte 11 24   8 0 3   21 - 13 8
2   Internacional Porto Alegre 12 21   6 3 3   16 - 8 8
3   Palmeiras Sao Paulo 11 19   4 7 0   15 - 10 5
4   Sao Paulo Futebol Clube 11 19   5 4 2   14 - 12 2
5   CR Vasco da Gama 11 18   5 3 3   16 - 11 5
6   Flamengo Río de Janeiro 11 18   5 3 3   14 - 14 0
7   Fluminense Rio de Janeiro 12 17   5 2 5   16 - 14 2
8   Santos FC Sao Paulo 12 17   4 5 3   15 - 13 2
9   SC do Recife 12 17   5 2 5   12 - 13 -1
10   Fortaleza EC 12 16   4 4 4   12 - 10 2
11   CA Paranaense Kurytyba 11 14   4 2 5   9 - 10 -1
12   Ceará SC 12 14   4 2 6   14 - 18 -4
13   AC Goianiense 11 13   3 4 4   13 - 16 -3
14   Gremio Porto Alegre 11 13   2 7 2   10 - 10 0
15   Corinthians Sao Paulo 11 12   3 3 5   15 - 17 -2
16   Coritiba Foot Ball Club 12 11   3 2 7   8 - 16 -8
17   Botafogo Rio de Janeiro 11 11   1 8 2   10 - 12 -2
18   Red Bull Bragantino 12 11   2 5 5   15 - 19 -4
19   Goiás EC 9 9   2 3 4   13 - 15 -2
20   EC Bahia 11 9   2 3 6   12 - 19 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Copa Libertadores
  • Copa Libertadores
  • el. Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • spadek

13. kolejka (następna)

  • 03.10 22:00
  • 04.10 00:00
  • 04.10 02:00
  • 04.10 16:00
  • 04.10 21:00
  • 04.10 21:00
  • 04.10 23:15
  • 04.10 23:15
  • 04.10 23:15
  • 05.10 01:30

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Thiago Galhardo do Nascimento Rocha(Internacional Porto Alegre) 9 3
Mário Sérgio Santos Costa(Santos FC Sao Paulo) 7 1
Germán Ezequiel Cano(CR Vasco da Gama) 7 1

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alison Lopes Ferreira(Santos FC Sao Paulo) 2 3 5
Gregore de Magalhães Silva(EC Bahia) 1 4 5
José Rafael Vivian(Palmeiras Sao Paulo) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Serie A

1. kolejka

13. kolejka

  • 03.10 22:00  
    Gremio Porto Alegre Internacional Porto Alegre -
  • 04.10 00:00  
    Palmeiras Sao Paulo Ceará SC -
  • 04.10 02:00  
    Red Bull Bragantino Corinthians Sao Paulo -
  • 04.10 16:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 04.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro CA Paranaense Kurytyba -
  • 04.10 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Sao Paulo Futebol Clube -
  • 04.10 23:15  
    Goiás EC Santos FC Sao Paulo -
  • 04.10 23:15  
    EC Bahia SC do Recife -
  • 04.10 23:15  
    Fortaleza EC AC Goianiense -
  • 05.10 01:30  
    CA Mineiro Belo Horizonte CR Vasco da Gama -

14. kolejka

  • 08.10 00:00  
    Corinthians Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -
  • 08.10 00:15  
    Gremio Porto Alegre Coritiba Foot Ball Club -
  • 08.10 00:15  
    EC Bahia CR Vasco da Gama -
  • 08.10 00:15  
    Flamengo Río de Janeiro SC do Recife -
  • 08.10 01:30  
    Goiás EC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 08.10 01:30  
    Sao Paulo Futebol Clube AC Goianiense -
  • 08.10 02:30  
    Botafogo Rio de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 08.10 02:30  
    Fortaleza EC CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 09.10 00:00  
    CA Paranaense Kurytyba Ceará SC -
  • 09.10 02:00  
    Red Bull Bragantino Internacional Porto Alegre -

15. kolejka

  • 10.10 22:00  
    CR Vasco da Gama Flamengo Río de Janeiro -
  • 11.10 00:00  
    Coritiba Foot Ball Club Fortaleza EC -
  • 11.10 00:00  
    Palmeiras Sao Paulo Sao Paulo Futebol Clube -
  • 11.10 02:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Goiás EC -
  • 11.10 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 11.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro EC Bahia -
  • 11.10 23:15  
    SC do Recife Botafogo Rio de Janeiro -
  • 12.10 01:30  
    Internacional Porto Alegre CA Paranaense Kurytyba -
  • 12.10 01:30  
    Ceará SC Corinthians Sao Paulo -
  • 13.10 01:00  
    AC Goianiense Red Bull Bragantino -

16. kolejka

  • 14.10 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Corinthians Sao Paulo -
  • 14.10 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Fluminense Rio de Janeiro -
  • 14.10 21:00  
    Ceará SC Sao Paulo Futebol Clube -
  • 14.10 21:00  
    CR Vasco da Gama Fortaleza EC -
  • 14.10 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Coritiba Foot Ball Club -
  • 14.10 21:00  
    Goiás EC EC Bahia -
  • 14.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 14.10 21:00  
    SC do Recife Internacional Porto Alegre -
  • 14.10 21:00  
    Santos FC Sao Paulo AC Goianiense -
  • 14.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre Botafogo Rio de Janeiro -

17. kolejka

  • 18.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Ceará SC -
  • 18.10 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Santos FC Sao Paulo -
  • 18.10 21:00  
    AC Goianiense CA Paranaense Kurytyba -
  • 18.10 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Goiás EC -
  • 18.10 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Gremio Porto Alegre -
  • 18.10 21:00  
    Red Bull Bragantino SC do Recife -
  • 18.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre CR Vasco da Gama -
  • 18.10 21:00  
    Fortaleza EC Palmeiras Sao Paulo -
  • 18.10 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 18.10 21:00  
    EC Bahia CA Mineiro Belo Horizonte -

18. kolejka

  • 25.10 21:00  
    AC Goianiense Palmeiras Sao Paulo -
  • 25.10 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Gremio Porto Alegre -
  • 25.10 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte SC do Recife -
  • 25.10 21:00  
    EC Bahia Fortaleza EC -
  • 25.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 25.10 21:00  
    CR Vasco da Gama Corinthians Sao Paulo -
  • 25.10 21:00  
    Red Bull Bragantino Goiás EC -
  • 25.10 21:00  
    Ceará SC Coritiba Foot Ball Club -
  • 25.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 25.10 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Botafogo Rio de Janeiro -

19. kolejka

  • 01.11 21:00  
    Goiás EC CR Vasco da Gama -
  • 01.11 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Ceará SC -
  • 01.11 21:00  
    Fortaleza EC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 01.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 01.11 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club AC Goianiense -
  • 01.11 21:00  
    SC do Recife CA Paranaense Kurytyba -
  • 01.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo EC Bahia -
  • 01.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Red Bull Bragantino -
  • 01.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Sao Paulo Futebol Clube -
  • 01.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo CA Mineiro Belo Horizonte -

20. kolejka

  • 08.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 08.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Coritiba Foot Ball Club -
  • 08.11 21:00  
    Ceará SC SC do Recife -
  • 08.11 21:00  
    AC Goianiense Corinthians Sao Paulo -
  • 08.11 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Goiás EC -
  • 08.11 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Flamengo Río de Janeiro -
  • 08.11 21:00  
    EC Bahia Botafogo Rio de Janeiro -
  • 08.11 21:00  
    Red Bull Bragantino Santos FC Sao Paulo -
  • 08.11 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Fortaleza EC -
  • 08.11 21:00  
    CR Vasco da Gama Palmeiras Sao Paulo -

21. kolejka

  • 14.11 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 14.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro AC Goianiense -
  • 14.11 21:00  
    Goiás EC CA Paranaense Kurytyba -
  • 14.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Ceará SC -
  • 14.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 14.11 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club EC Bahia -
  • 14.11 21:00  
    Fortaleza EC Sao Paulo Futebol Clube -
  • 14.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 14.11 21:00  
    SC do Recife CR Vasco da Gama -
  • 14.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CA Mineiro Belo Horizonte -

22. kolejka

  • 22.11 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Fortaleza EC -
  • 22.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 22.11 21:00  
    Red Bull Bragantino EC Bahia -
  • 22.11 21:00  
    SC do Recife AC Goianiense -
  • 22.11 21:00  
    Goiás EC Palmeiras Sao Paulo -
  • 22.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -
  • 22.11 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Santos FC Sao Paulo -
  • 22.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Coritiba Foot Ball Club -
  • 22.11 21:00  
    Ceará SC CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 22.11 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube CR Vasco da Gama -

23. kolejka

  • 28.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 28.11 21:00  
    AC Goianiense Internacional Porto Alegre -
  • 28.11 21:00  
    CR Vasco da Gama Ceará SC -
  • 28.11 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Botafogo Rio de Janeiro -
  • 28.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 28.11 21:00  
    EC Bahia Sao Paulo Futebol Clube -
  • 28.11 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Corinthians Sao Paulo -
  • 28.11 21:00  
    Fortaleza EC Goiás EC -
  • 28.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo SC do Recife -
  • 28.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo CA Paranaense Kurytyba -

24. kolejka

  • 06.12 21:00  
    Fortaleza EC Corinthians Sao Paulo -
  • 06.12 21:00  
    Gremio Porto Alegre CR Vasco da Gama -
  • 06.12 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Internacional Porto Alegre -
  • 06.12 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 06.12 21:00  
    AC Goianiense Goiás EC -
  • 06.12 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro CA Paranaense Kurytyba -
  • 06.12 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Flamengo Río de Janeiro -
  • 06.12 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Red Bull Bragantino -
  • 06.12 21:00  
    EC Bahia Ceará SC -
  • 06.12 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube SC do Recife -

25. kolejka

  • 13.12 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Sao Paulo Futebol Clube -
  • 13.12 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 13.12 21:00  
    Ceará SC AC Goianiense -
  • 13.12 21:00  
    CR Vasco da Gama Fluminense Rio de Janeiro -
  • 13.12 21:00  
    Internacional Porto Alegre Botafogo Rio de Janeiro -
  • 13.12 21:00  
    SC do Recife Coritiba Foot Ball Club -
  • 13.12 21:00  
    Goiás EC Gremio Porto Alegre -
  • 13.12 21:00  
    Red Bull Bragantino Fortaleza EC -
  • 13.12 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo EC Bahia -
  • 13.12 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba CA Mineiro Belo Horizonte -

26. kolejka

  • 20.12 21:00  
    Red Bull Bragantino CA Paranaense Kurytyba -
  • 20.12 21:00  
    CR Vasco da Gama Santos FC Sao Paulo -
  • 20.12 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Goiás EC -
  • 20.12 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro EC Bahia -
  • 20.12 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Botafogo Rio de Janeiro -
  • 20.12 21:00  
    AC Goianiense Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.12 21:00  
    SC do Recife Gremio Porto Alegre -
  • 20.12 21:00  
    Fortaleza EC Ceará SC -
  • 20.12 21:00  
    Internacional Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.12 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube CA Mineiro Belo Horizonte -

27. kolejka

  • 27.12 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Sao Paulo Futebol Clube -
  • 27.12 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 27.12 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Ceará SC -
  • 27.12 21:00  
    Fortaleza EC Flamengo Río de Janeiro -
  • 27.12 21:00  
    Goiás EC SC do Recife -
  • 27.12 21:00  
    EC Bahia Internacional Porto Alegre -
  • 27.12 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 27.12 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba CR Vasco da Gama -
  • 27.12 21:00  
    Gremio Porto Alegre AC Goianiense -
  • 27.12 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Coritiba Foot Ball Club -

28. kolejka

  • 03.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 03.01 21:00  
    SC do Recife Fortaleza EC -
  • 03.01 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro CA Paranaense Kurytyba -
  • 03.01 21:00  
    Red Bull Bragantino Sao Paulo Futebol Clube -
  • 03.01 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Goiás EC -
  • 03.01 21:00  
    Ceará SC Internacional Porto Alegre -
  • 03.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 03.01 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 03.01 21:00  
    AC Goianiense CR Vasco da Gama -
  • 03.01 21:00  
    Gremio Porto Alegre EC Bahia -

29. kolejka

  • 10.01 21:00  
    CR Vasco da Gama Botafogo Rio de Janeiro -
  • 10.01 21:00  
    SC do Recife Palmeiras Sao Paulo -
  • 10.01 21:00  
    AC Goianiense EC Bahia -
  • 10.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 10.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Ceará SC -
  • 10.01 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Santos FC Sao Paulo -
  • 10.01 21:00  
    Red Bull Bragantino CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 10.01 21:00  
    Fortaleza EC Gremio Porto Alegre -
  • 10.01 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club CA Paranaense Kurytyba -
  • 10.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Goiás EC -

30. kolejka

  • 17.01 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Sao Paulo Futebol Clube -
  • 17.01 21:00  
    CR Vasco da Gama Coritiba Foot Ball Club -
  • 17.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 17.01 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte AC Goianiense -
  • 17.01 21:00  
    Goiás EC Flamengo Río de Janeiro -
  • 17.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 17.01 21:00  
    EC Bahia Corinthians Sao Paulo -
  • 17.01 21:00  
    Ceará SC Red Bull Bragantino -
  • 17.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro SC do Recife -
  • 17.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Fortaleza EC -

31. kolejka

  • 20.01 21:00  
    Fortaleza EC Santos FC Sao Paulo -
  • 20.01 21:00  
    Red Bull Bragantino CR Vasco da Gama -
  • 20.01 21:00  
    EC Bahia CA Paranaense Kurytyba -
  • 20.01 21:00  
    Gremio Porto Alegre CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.01 21:00  
    Goiás EC Ceará SC -
  • 20.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.01 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Internacional Porto Alegre -
  • 20.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo SC do Recife -
  • 20.01 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.01 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro AC Goianiense -

32. kolejka

  • 24.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 24.01 21:00  
    CR Vasco da Gama CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 24.01 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Coritiba Foot Ball Club -
  • 24.01 21:00  
    SC do Recife EC Bahia -
  • 24.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Botafogo Rio de Janeiro -
  • 24.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Gremio Porto Alegre -
  • 24.01 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.01 21:00  
    Ceará SC Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Goiás EC -
  • 24.01 21:00  
    AC Goianiense Fortaleza EC -

33. kolejka

  • 31.01 21:00  
    AC Goianiense Sao Paulo Futebol Clube -
  • 31.01 21:00  
    CR Vasco da Gama EC Bahia -
  • 31.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Goiás EC -
  • 31.01 21:00  
    Ceará SC CA Paranaense Kurytyba -
  • 31.01 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Gremio Porto Alegre -
  • 31.01 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Fortaleza EC -
  • 31.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Red Bull Bragantino -
  • 31.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 31.01 21:00  
    SC do Recife Flamengo Río de Janeiro -
  • 31.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -

34. kolejka

  • 07.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -
  • 07.02 21:00  
    EC Bahia Fluminense Rio de Janeiro -
  • 07.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro SC do Recife -
  • 07.02 21:00  
    Fortaleza EC Coritiba Foot Ball Club -
  • 07.02 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Palmeiras Sao Paulo -
  • 07.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 07.02 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Internacional Porto Alegre -
  • 07.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Ceará SC -
  • 07.02 21:00  
    Red Bull Bragantino AC Goianiense -
  • 07.02 21:00  
    Goiás EC CA Mineiro Belo Horizonte -

35. kolejka

  • 13.02 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 13.02 21:00  
    AC Goianiense Santos FC Sao Paulo -
  • 13.02 21:00  
    Fortaleza EC CR Vasco da Gama -
  • 13.02 21:00  
    Red Bull Bragantino Flamengo Río de Janeiro -
  • 13.02 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Palmeiras Sao Paulo -
  • 13.02 21:00  
    Internacional Porto Alegre SC do Recife -
  • 13.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 13.02 21:00  
    EC Bahia Goiás EC -
  • 13.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CA Paranaense Kurytyba -
  • 13.02 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Ceará SC -

36. kolejka

  • 17.02 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Coritiba Foot Ball Club -
  • 17.02 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba AC Goianiense -
  • 17.02 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 17.02 21:00  
    CR Vasco da Gama Internacional Porto Alegre -
  • 17.02 21:00  
    SC do Recife Red Bull Bragantino -
  • 17.02 21:00  
    Ceará SC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 17.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 17.02 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Fortaleza EC -
  • 17.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo Futebol Clube -
  • 17.02 21:00  
    Goiás EC Botafogo Rio de Janeiro -

37. kolejka

  • 21.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre CA Paranaense Kurytyba -
  • 21.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 21.02 21:00  
    Coritiba Foot Ball Club Ceará SC -
  • 21.02 21:00  
    Goiás EC Red Bull Bragantino -
  • 21.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 21.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Sao Paulo Futebol Clube -
  • 21.02 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo AC Goianiense -
  • 21.02 21:00  
    SC do Recife CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 21.02 21:00  
    Fortaleza EC EC Bahia -
  • 21.02 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -

38. kolejka

  • 24.02 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    AC Goianiense Coritiba Foot Ball Club -
  • 24.02 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba SC do Recife -
  • 24.02 21:00  
    Red Bull Bragantino Gremio Porto Alegre -
  • 24.02 21:00  
    Internacional Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    CR Vasco da Gama Goiás EC -
  • 24.02 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.02 21:00  
    Ceará SC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 24.02 21:00  
    EC Bahia Santos FC Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Fortaleza EC -