Brazylia - Serie A

Tabela Serie A online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   CA Mineiro Belo Horizonte 19 42   13 3 3   29 - 13 16
2   Palmeiras Sao Paulo 19 35   11 2 6   30 - 23 7
3   Flamengo Río de Janeiro 17 34   11 1 5   35 - 17 18
4   Fortaleza EC 20 33   9 6 5   29 - 22 7
5   Red Bull Bragantino 19 32   8 8 3   30 - 21 9
6   Corinthians Sao Paulo 20 29   7 8 5   19 - 17 2
7   Fluminense Rio de Janeiro 20 28   7 7 6   20 - 21 -1
8   Cuiabá EC 20 27   6 9 5   21 - 20 1
9   AC Goianiense 19 26   6 8 5   16 - 18 -2
10   Internacional Porto Alegre 19 26   6 8 5   23 - 22 1
11   Ceará SC 19 24   5 9 5   19 - 21 -2
12   CA Paranaense Kurytyba 19 24   7 3 9   23 - 23 0
13   EC Juventude 20 23   5 8 7   17 - 23 -6
14   Santos FC Sao Paulo 20 23   5 8 7   20 - 25 -5
15   Sao Paulo Futebol Clube 19 22   5 7 7   16 - 22 -6
16   EC Bahia 20 22   6 4 10   24 - 32 -8
17   América FC (Minas Gerais) 19 21   5 6 8   17 - 22 -5
18   Gremio Porto Alegre 18 19   5 4 9   14 - 18 -4
19   SC do Recife 20 17   3 8 9   8 - 15 -7
20   Chapecoense AF 20 10   1 7 12   17 - 32 -15
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Copa Libertadores
  • Copa Libertadores
  • el. Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • spadek

21. kolejka (następna)

  • 18.09 22:00
  • 18.09 23:45
  • 19.09 00:00
  • 19.09 02:00
  • 19.09 02:00
  • 19.09 16:00
  • 19.09 21:00
  • 19.09 23:15
  • 20.09 01:30
  • 21.09 01:00

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Bruno Henrique Pinto(Flamengo Río de Janeiro) 8 0
Gilberto Oliveira Souza Junior(EC Bahia) 8 1
Edenílson Andrade dos Santos(Internacional Porto Alegre) 8 6

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Guilherme Castilho Carvalho(EC Juventude) 2 5 7
Luis Antonio Ferreira Rodrigues(Fortaleza EC) 1 7 8
Clayson Henrique da Silva Vieira(Cuiabá EC) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Serie A

19. kolejka

21. kolejka

  • 18.09 22:00  
    Chapecoense AF Palmeiras Sao Paulo -
  • 18.09 23:45  
    CA Paranaense Kurytyba EC Juventude -
  • 19.09 00:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte SC do Recife -
  • 19.09 02:00  
    EC Bahia Red Bull Bragantino -
  • 19.09 02:00  
    Ceará SC Santos FC Sao Paulo -
  • 19.09 16:00  
    Internacional Porto Alegre Fortaleza EC -
  • 19.09 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube AC Goianiense -
  • 19.09 23:15  
    Corinthians Sao Paulo América FC (Minas Gerais) -
  • 20.09 01:30  
    Flamengo Río de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 21.09 01:00  
    Cuiabá EC Fluminense Rio de Janeiro -

22. kolejka

  • 25.09 22:00  
    Ceará SC Chapecoense AF -
  • 26.09 00:00  
    Corinthians Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 26.09 02:00  
    Sao Paulo Futebol Clube CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 26.09 16:00  
    América FC (Minas Gerais) Flamengo Río de Janeiro -
  • 26.09 21:00  
    EC Juventude Santos FC Sao Paulo -
  • 26.09 21:00  
    Internacional Porto Alegre EC Bahia -
  • 26.09 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 26.09 23:15  
    SC do Recife Fortaleza EC -
  • 26.09 23:15  
    CA Paranaense Kurytyba Gremio Porto Alegre -
  • 27.09 01:30  
    AC Goianiense Cuiabá EC -

23. kolejka

  • 02.10 22:00  
    Cuiabá EC América FC (Minas Gerais) -
  • 02.10 22:00  
    Fortaleza EC AC Goianiense -
  • 03.10 00:00  
    Red Bull Bragantino Corinthians Sao Paulo -
  • 03.10 00:00  
    EC Bahia Ceará SC -
  • 03.10 02:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Internacional Porto Alegre -
  • 03.10 21:00  
    Chapecoense AF Sao Paulo Futebol Clube -
  • 03.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro CA Paranaense Kurytyba -
  • 03.10 23:15  
    Santos FC Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 03.10 23:15  
    Palmeiras Sao Paulo EC Juventude -
  • 04.10 01:30  
    Gremio Porto Alegre SC do Recife -

24. kolejka

  • 06.10 02:30  
    Corinthians Sao Paulo EC Bahia -
  • 07.10 00:00  
    AC Goianiense CA Paranaense Kurytyba -
  • 07.10 00:00  
    Chapecoense AF CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 07.10 00:00  
    Ceará SC Internacional Porto Alegre -
  • 07.10 00:00  
    SC do Recife EC Juventude -
  • 07.10 01:30  
    Red Bull Bragantino Flamengo Río de Janeiro -
  • 07.10 02:30  
    Gremio Porto Alegre Cuiabá EC -
  • 07.10 02:30  
    América FC (Minas Gerais) Palmeiras Sao Paulo -
  • 07.10 02:30  
    Fluminense Rio de Janeiro Fortaleza EC -
  • 08.10 00:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Santos FC Sao Paulo -

25. kolejka

  • 09.10 22:00  
    Internacional Porto Alegre Chapecoense AF -
  • 10.10 00:00  
    Fortaleza EC Flamengo Río de Janeiro -
  • 10.10 00:00  
    CA Paranaense Kurytyba EC Bahia -
  • 10.10 02:00  
    Palmeiras Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 10.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro AC Goianiense -
  • 10.10 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Ceará SC -
  • 10.10 21:00  
    SC do Recife Corinthians Sao Paulo -
  • 10.10 23:15  
    Santos FC Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 10.10 23:15  
    EC Juventude América FC (Minas Gerais) -
  • 11.10 01:30  
    Cuiabá EC Sao Paulo Futebol Clube -

26. kolejka

  • 13.10 21:00  
    Fortaleza EC Gremio Porto Alegre -
  • 13.10 21:00  
    Red Bull Bragantino AC Goianiense -
  • 13.10 21:00  
    Chapecoense AF CA Paranaense Kurytyba -
  • 13.10 21:00  
    EC Bahia Palmeiras Sao Paulo -
  • 13.10 21:00  
    Cuiabá EC SC do Recife -
  • 13.10 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 13.10 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 13.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre América FC (Minas Gerais) -
  • 13.10 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Ceará SC -
  • 13.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro EC Juventude -

27. kolejka

  • 17.10 21:00  
    AC Goianiense CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 17.10 21:00  
    Chapecoense AF Fortaleza EC -
  • 17.10 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Fluminense Rio de Janeiro -
  • 17.10 21:00  
    SC do Recife Santos FC Sao Paulo -
  • 17.10 21:00  
    Ceará SC Red Bull Bragantino -
  • 17.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre EC Juventude -
  • 17.10 21:00  
    América FC (Minas Gerais) EC Bahia -
  • 17.10 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Corinthians Sao Paulo -
  • 17.10 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 17.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Cuiabá EC -

28. kolejka

  • 24.10 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Cuiabá EC -
  • 24.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.10 21:00  
    Santos FC Sao Paulo América FC (Minas Gerais) -
  • 24.10 21:00  
    Fortaleza EC CA Paranaense Kurytyba -
  • 24.10 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo SC do Recife -
  • 24.10 21:00  
    EC Bahia Chapecoense AF -
  • 24.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -
  • 24.10 21:00  
    EC Juventude Ceará SC -
  • 24.10 21:00  
    Red Bull Bragantino Sao Paulo Futebol Clube -
  • 24.10 21:00  
    AC Goianiense Gremio Porto Alegre -

29. kolejka

  • 31.10 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Santos FC Sao Paulo -
  • 31.10 21:00  
    SC do Recife AC Goianiense -
  • 31.10 21:00  
    Ceará SC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 31.10 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Fortaleza EC -
  • 31.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 31.10 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 31.10 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Internacional Porto Alegre -
  • 31.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 31.10 21:00  
    EC Juventude EC Bahia -
  • 31.10 21:00  
    Cuiabá EC Red Bull Bragantino -

30. kolejka

  • 07.11 21:00  
    AC Goianiense EC Juventude -
  • 07.11 21:00  
    Chapecoense AF Flamengo Río de Janeiro -
  • 07.11 21:00  
    Red Bull Bragantino CA Paranaense Kurytyba -
  • 07.11 21:00  
    EC Bahia Sao Paulo Futebol Clube -
  • 07.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Gremio Porto Alegre -
  • 07.11 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte América FC (Minas Gerais) -
  • 07.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 07.11 21:00  
    Ceará SC Cuiabá EC -
  • 07.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Fortaleza EC -
  • 07.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro SC do Recife -

31. kolejka

  • 10.11 21:00  
    SC do Recife América FC (Minas Gerais) -
  • 10.11 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Ceará SC -
  • 10.11 21:00  
    EC Juventude Internacional Porto Alegre -
  • 10.11 21:00  
    Fortaleza EC Sao Paulo Futebol Clube -
  • 10.11 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Corinthians Sao Paulo -
  • 10.11 21:00  
    Cuiabá EC Chapecoense AF -
  • 10.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo AC Goianiense -
  • 10.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 10.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -
  • 10.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro EC Bahia -

32. kolejka

  • 14.11 21:00  
    EC Bahia CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 14.11 21:00  
    Ceará SC SC do Recife -
  • 14.11 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube Flamengo Río de Janeiro -
  • 14.11 21:00  
    Chapecoense AF EC Juventude -
  • 14.11 21:00  
    Red Bull Bragantino Fortaleza EC -
  • 14.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Cuiabá EC -
  • 14.11 21:00  
    AC Goianiense Santos FC Sao Paulo -
  • 14.11 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Gremio Porto Alegre -
  • 14.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre CA Paranaense Kurytyba -
  • 14.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -

33. kolejka

  • 17.11 21:00  
    Cuiabá EC Internacional Porto Alegre -
  • 17.11 21:00  
    EC Juventude Fluminense Rio de Janeiro -
  • 17.11 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 17.11 21:00  
    Fortaleza EC Ceará SC -
  • 17.11 21:00  
    SC do Recife EC Bahia -
  • 17.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Red Bull Bragantino -
  • 17.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 17.11 21:00  
    América FC (Minas Gerais) AC Goianiense -
  • 17.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 17.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Sao Paulo Futebol Clube -

34. kolejka

  • 21.11 21:00  
    Chapecoense AF Gremio Porto Alegre -
  • 21.11 21:00  
    Red Bull Bragantino SC do Recife -
  • 21.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 21.11 21:00  
    AC Goianiense Ceará SC -
  • 21.11 21:00  
    EC Bahia Cuiabá EC -
  • 21.11 21:00  
    Fortaleza EC Palmeiras Sao Paulo -
  • 21.11 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube CA Paranaense Kurytyba -
  • 21.11 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte EC Juventude -
  • 21.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro América FC (Minas Gerais) -
  • 21.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -

35. kolejka

  • 24.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 24.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 24.11 21:00  
    SC do Recife Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo Futebol Clube -
  • 24.11 21:00  
    Ceará SC Corinthians Sao Paulo -
  • 24.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Fortaleza EC -
  • 24.11 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Chapecoense AF -
  • 24.11 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Cuiabá EC -
  • 24.11 21:00  
    AC Goianiense EC Bahia -
  • 24.11 21:00  
    EC Juventude Red Bull Bragantino -

36. kolejka

  • 28.11 21:00  
    EC Bahia Gremio Porto Alegre -
  • 28.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -
  • 28.11 21:00  
    Chapecoense AF AC Goianiense -
  • 28.11 21:00  
    Cuiabá EC Palmeiras Sao Paulo -
  • 28.11 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Fluminense Rio de Janeiro -
  • 28.11 21:00  
    Fortaleza EC EC Juventude -
  • 28.11 21:00  
    Red Bull Bragantino América FC (Minas Gerais) -
  • 28.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CA Paranaense Kurytyba -
  • 28.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Ceará SC -
  • 28.11 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube SC do Recife -

37. kolejka

  • 01.12 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 01.12 21:00  
    Sao Paulo Futebol Clube EC Juventude -
  • 01.12 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 01.12 21:00  
    Internacional Porto Alegre AC Goianiense -
  • 01.12 21:00  
    Ceará SC América FC (Minas Gerais) -
  • 01.12 21:00  
    EC Bahia Fluminense Rio de Janeiro -
  • 01.12 21:00  
    CA Mineiro Belo Horizonte Red Bull Bragantino -
  • 01.12 21:00  
    Cuiabá EC Fortaleza EC -
  • 01.12 21:00  
    Chapecoense AF SC do Recife -
  • 01.12 21:00  
    CA Paranaense Kurytyba Palmeiras Sao Paulo -

38. kolejka

  • 05.12 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Cuiabá EC -
  • 05.12 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Chapecoense AF -
  • 05.12 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Ceará SC -
  • 05.12 21:00  
    AC Goianiense Flamengo Río de Janeiro -
  • 05.12 21:00  
    Red Bull Bragantino Internacional Porto Alegre -
  • 05.12 21:00  
    Fortaleza EC EC Bahia -
  • 05.12 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Sao Paulo Futebol Clube -
  • 05.12 21:00  
    Gremio Porto Alegre CA Mineiro Belo Horizonte -
  • 05.12 21:00  
    SC do Recife CA Paranaense Kurytyba -
  • 05.12 21:00  
    EC Juventude Corinthians Sao Paulo -