Brazylia - Serie A

1. kolejka - Serie A

Zaległe mecze

  • 09.08 16:00
  • 09.08 21:00
  • 09.08 21:00
  • 10.08 00:45
  • 13.08 00:15
  • 13.08 00:15
  • 13.08 00:15
  • 13.08 01:30
  • 13.08 01:30
  • 13.08 02:30
  • 13.08 02:30

Tabela Serie A

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Atletico Paranaense Kurytyba 1 3   1 0 0   2 - 0 2
2 Sport Recife 1 3   1 0 0   3 - 2 1
3 Atlético Mineiro Belo Horizonte 1 3   1 0 0   1 - 0 1
4 Gremio Porto Alegre 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5 Internacional Porto Alegre 1 3   1 0 0   1 - 0 1
6 Red Bull Bragantino 1 1   0 1 0   1 - 1 0
7 Santos FC Sao Paulo 1 1   0 1 0   1 - 1 0
8 AC Goianiense 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 EC Bahia 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Botafogo Rio de Janeiro 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Corinthians Sao Paulo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Goias EC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 Palmeiras Sao Paulo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Sao Paulo FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 CR Vasco da Gama 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 Ceará SC 1 0   0 0 1   2 - 3 -1
17 Coritiba FBC 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
18 Flamengo Río de Janeiro 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
19 Fluminense Rio de Janeiro 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
20 Fortaleza EC 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Copa Libertadores
  • Copa Libertadores
  • el. Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 13.08 00:15
  • 13.08 00:15
  • 13.08 00:15
  • 13.08 01:30
  • 13.08 01:30
  • 13.08 02:30
  • 13.08 02:30
  • 14.08 00:15
  • 14.08 00:30
  • 14.08 01:00

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Elton Rodrigues Brandao(Sport Recife) 2 1
José Paolo Guerrero Gonzáles(Internacional Porto Alegre) 1 0
Diego de Souza Andrade(Gremio Porto Alegre) 1 0

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Juan Sebastián Quintero Fletcher(Fortaleza EC) 1 0 1
Marcio Rafael Rafinha(Flamengo Río de Janeiro) 0 1 1
Paulo Marcos de Jesus Ribeiro(Fortaleza EC) 0 1 1

Terminarz / Wyniki Serie A

1. kolejka

2. kolejka

  • 13.08 00:15  
    Red Bull Bragantino Botafogo Rio de Janeiro -
  • 13.08 00:15  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Corinthians Sao Paulo -
  • 13.08 00:15  
    Atletico Paranaense Kurytyba Goias EC -
  • 13.08 01:30  
    EC Bahia Coritiba FBC -
  • 13.08 01:30  
    AC Goianiense Flamengo Río de Janeiro -
  • 13.08 02:30  
    Fluminense Rio de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 13.08 02:30  
    Ceará SC Gremio Porto Alegre -
  • 14.08 00:15  
    Sao Paulo FC Fortaleza EC -
  • 14.08 00:30  
    Internacional Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -
  • 14.08 01:00  
    CR Vasco da Gama Sport Recife -

3. kolejka

  • 16.08 00:00  
    Gremio Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -
  • 16.08 00:30  
    Coritiba FBC Flamengo Río de Janeiro -
  • 16.08 02:30  
    Palmeiras Sao Paulo Goias EC -
  • 16.08 16:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Ceará SC -
  • 16.08 21:00  
    EC Bahia Red Bull Bragantino -
  • 16.08 21:00  
    Fortaleza EC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 16.08 21:00  
    CR Vasco da Gama Sao Paulo FC -
  • 16.08 23:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 17.08 00:00  
    AC Goianiense Sport Recife -
  • 17.08 00:45  
    Santos FC Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -

4. kolejka

  • 20.08 00:15  
    Flamengo Río de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 20.08 00:15  
    Red Bull Bragantino Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.08 00:30  
    Atletico Paranaense Kurytyba Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.08 01:30  
    Internacional Porto Alegre AC Goianiense -
  • 20.08 01:30  
    Goias EC Fortaleza EC -
  • 20.08 02:30  
    Botafogo Rio de Janeiro Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.08 02:30  
    Corinthians Sao Paulo Coritiba FBC -
  • 21.08 00:15  
    Sport Recife Santos FC Sao Paulo -
  • 21.08 01:00  
    Sao Paulo FC EC Bahia -
  • 21.08 01:00  
    Ceará SC CR Vasco da Gama -

5. kolejka

  • 22.08 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Fluminense Rio de Janeiro -
  • 23.08 00:00  
    Internacional Porto Alegre Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 23.08 00:00  
    Corinthians Sao Paulo Fortaleza EC -
  • 23.08 02:00  
    Goias EC AC Goianiense -
  • 23.08 16:00  
    Flamengo Río de Janeiro Botafogo Rio de Janeiro -
  • 23.08 21:00  
    Red Bull Bragantino Coritiba FBC -
  • 23.08 21:00  
    CR Vasco da Gama Gremio Porto Alegre -
  • 23.08 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -
  • 23.08 23:00  
    Ceará SC EC Bahia -
  • 24.08 00:00  
    Sport Recife Sao Paulo FC -

6. kolejka

  • 29.08 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 29.08 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 30.08 00:00  
    Fluminense Rio de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 30.08 00:00  
    EC Bahia Palmeiras Sao Paulo -
  • 30.08 02:00  
    AC Goianiense Ceará SC -
  • 30.08 16:00  
    Sao Paulo FC Corinthians Sao Paulo -
  • 30.08 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 30.08 21:00  
    Coritiba FBC Sport Recife -
  • 30.08 21:00  
    Fortaleza EC Red Bull Bragantino -
  • 31.08 00:00  
    Gremio Porto Alegre Goias EC -

7. kolejka

  • 03.09 00:15  
    Goias EC Corinthians Sao Paulo -
  • 03.09 00:15  
    Ceará SC Fortaleza EC -
  • 03.09 00:30  
    Fluminense Rio de Janeiro AC Goianiense -
  • 03.09 01:30  
    Botafogo Rio de Janeiro Coritiba FBC -
  • 03.09 01:30  
    Atletico Paranaense Kurytyba Red Bull Bragantino -
  • 03.09 02:30  
    Palmeiras Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 03.09 02:30  
    Santos FC Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 04.09 00:00  
    Gremio Porto Alegre Sport Recife -
  • 04.09 00:15  
    EC Bahia Flamengo Río de Janeiro -
  • 04.09 01:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Sao Paulo FC -

8. kolejka

  • 06.09 00:00  
    CR Vasco da Gama Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 06.09 00:00  
    Corinthians Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 06.09 02:30  
    Ceará SC Santos FC Sao Paulo -
  • 06.09 16:00  
    Red Bull Bragantino Palmeiras Sao Paulo -
  • 06.09 21:00  
    Internacional Porto Alegre EC Bahia -
  • 06.09 21:00  
    Sao Paulo FC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 06.09 23:00  
    Flamengo Río de Janeiro Fortaleza EC -
  • 07.09 00:00  
    AC Goianiense Gremio Porto Alegre -
  • 07.09 01:30  
    Coritiba FBC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 07.09 01:30  
    Sport Recife Goias EC -

9. kolejka

  • 09.09 23:00  
    Goias EC Coritiba FBC -
  • 10.09 00:15  
    Internacional Porto Alegre Ceará SC -
  • 10.09 00:15  
    Sao Paulo FC Red Bull Bragantino -
  • 10.09 00:30  
    Atletico Paranaense Kurytyba Botafogo Rio de Janeiro -
  • 10.09 02:30  
    Fluminense Rio de Janeiro Flamengo Río de Janeiro -
  • 10.09 02:30  
    Santos FC Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 11.09 00:15  
    Corinthians Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 11.09 00:15  
    EC Bahia Gremio Porto Alegre -
  • 11.09 01:00  
    Fortaleza EC Sport Recife -
  • 11.09 02:00  
    CR Vasco da Gama AC Goianiense -

10. kolejka

  • 12.09 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 12.09 23:00  
    Ceará SC Flamengo Río de Janeiro -
  • 13.09 02:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Coritiba FBC -
  • 13.09 16:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Red Bull Bragantino -
  • 13.09 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 13.09 21:00  
    Gremio Porto Alegre Fortaleza EC -
  • 13.09 23:00  
    Goias EC Internacional Porto Alegre -
  • 14.09 00:00  
    Botafogo Rio de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 14.09 00:45  
    Palmeiras Sao Paulo Sport Recife -
  • 15.09 01:00  
    EC Bahia AC Goianiense -

11. kolejka

  • 20.09 21:00  
    Gremio Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.09 21:00  
    Sport Recife Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.09 21:00  
    Coritiba FBC CR Vasco da Gama -
  • 20.09 21:00  
    Sao Paulo FC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 20.09 21:00  
    Fortaleza EC Internacional Porto Alegre -
  • 20.09 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Goias EC -
  • 20.09 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 20.09 21:00  
    AC Goianiense Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.09 21:00  
    Corinthians Sao Paulo EC Bahia -
  • 20.09 21:00  
    Red Bull Bragantino Ceará SC -

12. kolejka

  • 27.09 21:00  
    Internacional Porto Alegre Sao Paulo FC -
  • 27.09 21:00  
    Sport Recife Corinthians Sao Paulo -
  • 27.09 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Fortaleza EC -
  • 27.09 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Gremio Porto Alegre -
  • 27.09 21:00  
    AC Goianiense Botafogo Rio de Janeiro -
  • 27.09 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba EC Bahia -
  • 27.09 21:00  
    Ceará SC Goias EC -
  • 27.09 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 27.09 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Coritiba FBC -
  • 27.09 21:00  
    CR Vasco da Gama Red Bull Bragantino -

13. kolejka

  • 04.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 04.10 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Ceará SC -
  • 04.10 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 04.10 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte CR Vasco da Gama -
  • 04.10 21:00  
    Red Bull Bragantino Corinthians Sao Paulo -
  • 04.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre Internacional Porto Alegre -
  • 04.10 21:00  
    Coritiba FBC Sao Paulo FC -
  • 04.10 21:00  
    EC Bahia Sport Recife -
  • 04.10 21:00  
    Fortaleza EC AC Goianiense -
  • 04.10 21:00  
    Goias EC Santos FC Sao Paulo -

14. kolejka

  • 07.10 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 07.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Sport Recife -
  • 07.10 21:00  
    Sao Paulo FC AC Goianiense -
  • 07.10 21:00  
    Red Bull Bragantino Internacional Porto Alegre -
  • 07.10 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -
  • 07.10 21:00  
    EC Bahia CR Vasco da Gama -
  • 07.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre Coritiba FBC -
  • 07.10 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Ceará SC -
  • 07.10 21:00  
    Goias EC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 07.10 21:00  
    Fortaleza EC Atlético Mineiro Belo Horizonte -

15. kolejka

  • 11.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro EC Bahia -
  • 11.10 21:00  
    CR Vasco da Gama Flamengo Río de Janeiro -
  • 11.10 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 11.10 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Goias EC -
  • 11.10 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 11.10 21:00  
    Ceará SC Corinthians Sao Paulo -
  • 11.10 21:00  
    AC Goianiense Red Bull Bragantino -
  • 11.10 21:00  
    Coritiba FBC Fortaleza EC -
  • 11.10 21:00  
    Sport Recife Botafogo Rio de Janeiro -
  • 11.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre Atletico Paranaense Kurytyba -

16. kolejka

  • 14.10 21:00  
    Sport Recife Internacional Porto Alegre -
  • 14.10 21:00  
    Santos FC Sao Paulo AC Goianiense -
  • 14.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre Botafogo Rio de Janeiro -
  • 14.10 21:00  
    CR Vasco da Gama Fortaleza EC -
  • 14.10 21:00  
    Goias EC EC Bahia -
  • 14.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 14.10 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Coritiba FBC -
  • 14.10 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Corinthians Sao Paulo -
  • 14.10 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Fluminense Rio de Janeiro -
  • 14.10 21:00  
    Ceará SC Sao Paulo FC -

17. kolejka

  • 18.10 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 18.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Ceará SC -
  • 18.10 21:00  
    Sao Paulo FC Gremio Porto Alegre -
  • 18.10 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Goias EC -
  • 18.10 21:00  
    Red Bull Bragantino Sport Recife -
  • 18.10 21:00  
    EC Bahia Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 18.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre CR Vasco da Gama -
  • 18.10 21:00  
    Fortaleza EC Palmeiras Sao Paulo -
  • 18.10 21:00  
    Coritiba FBC Santos FC Sao Paulo -
  • 18.10 21:00  
    AC Goianiense Atletico Paranaense Kurytyba -

18. kolejka

  • 25.10 21:00  
    Sao Paulo FC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 25.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 25.10 21:00  
    CR Vasco da Gama Corinthians Sao Paulo -
  • 25.10 21:00  
    Red Bull Bragantino Goias EC -
  • 25.10 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Gremio Porto Alegre -
  • 25.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 25.10 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Sport Recife -
  • 25.10 21:00  
    EC Bahia Fortaleza EC -
  • 25.10 21:00  
    Ceará SC Coritiba FBC -
  • 25.10 21:00  
    AC Goianiense Palmeiras Sao Paulo -

19. kolejka

  • 01.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 01.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 01.11 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Ceará SC -
  • 01.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo EC Bahia -
  • 01.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Red Bull Bragantino -
  • 01.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 01.11 21:00  
    Sport Recife Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 01.11 21:00  
    Coritiba FBC AC Goianiense -
  • 01.11 21:00  
    Fortaleza EC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 01.11 21:00  
    Goias EC CR Vasco da Gama -

20. kolejka

  • 08.11 21:00  
    EC Bahia Botafogo Rio de Janeiro -
  • 08.11 21:00  
    CR Vasco da Gama Palmeiras Sao Paulo -
  • 08.11 21:00  
    AC Goianiense Corinthians Sao Paulo -
  • 08.11 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Flamengo Río de Janeiro -
  • 08.11 21:00  
    Red Bull Bragantino Santos FC Sao Paulo -
  • 08.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 08.11 21:00  
    Ceará SC Sport Recife -
  • 08.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Coritiba FBC -
  • 08.11 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Fortaleza EC -
  • 08.11 21:00  
    Sao Paulo FC Goias EC -

21. kolejka

  • 14.11 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 14.11 21:00  
    Coritiba FBC EC Bahia -
  • 14.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 14.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 14.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Ceará SC -
  • 14.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 14.11 21:00  
    Goias EC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 14.11 21:00  
    Fortaleza EC Sao Paulo FC -
  • 14.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro AC Goianiense -
  • 14.11 21:00  
    Sport Recife CR Vasco da Gama -

22. kolejka

  • 22.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -
  • 22.11 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Fortaleza EC -
  • 22.11 21:00  
    Sport Recife AC Goianiense -
  • 22.11 21:00  
    Ceará SC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 22.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 22.11 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Santos FC Sao Paulo -
  • 22.11 21:00  
    Goias EC Palmeiras Sao Paulo -
  • 22.11 21:00  
    Red Bull Bragantino EC Bahia -
  • 22.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Coritiba FBC -
  • 22.11 21:00  
    Sao Paulo FC CR Vasco da Gama -

23. kolejka

  • 28.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 28.11 21:00  
    EC Bahia Sao Paulo FC -
  • 28.11 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Botafogo Rio de Janeiro -
  • 28.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 28.11 21:00  
    Coritiba FBC Corinthians Sao Paulo -
  • 28.11 21:00  
    AC Goianiense Internacional Porto Alegre -
  • 28.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Sport Recife -
  • 28.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 28.11 21:00  
    CR Vasco da Gama Ceará SC -
  • 28.11 21:00  
    Fortaleza EC Goias EC -

24. kolejka

  • 06.12 21:00  
    AC Goianiense Goias EC -
  • 06.12 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Flamengo Río de Janeiro -
  • 06.12 21:00  
    Gremio Porto Alegre CR Vasco da Gama -
  • 06.12 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 06.12 21:00  
    Fortaleza EC Corinthians Sao Paulo -
  • 06.12 21:00  
    Coritiba FBC Red Bull Bragantino -
  • 06.12 21:00  
    Sao Paulo FC Sport Recife -
  • 06.12 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Internacional Porto Alegre -
  • 06.12 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 06.12 21:00  
    EC Bahia Ceará SC -

25. kolejka

  • 13.12 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo EC Bahia -
  • 13.12 21:00  
    Red Bull Bragantino Fortaleza EC -
  • 13.12 21:00  
    Ceará SC AC Goianiense -
  • 13.12 21:00  
    Sport Recife Coritiba FBC -
  • 13.12 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 13.12 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 13.12 21:00  
    CR Vasco da Gama Fluminense Rio de Janeiro -
  • 13.12 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 13.12 21:00  
    Goias EC Gremio Porto Alegre -
  • 13.12 21:00  
    Internacional Porto Alegre Botafogo Rio de Janeiro -

26. kolejka

  • 20.12 21:00  
    AC Goianiense Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.12 21:00  
    CR Vasco da Gama Santos FC Sao Paulo -
  • 20.12 21:00  
    Internacional Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.12 21:00  
    Coritiba FBC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 20.12 21:00  
    Sao Paulo FC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.12 21:00  
    Red Bull Bragantino Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 20.12 21:00  
    Fortaleza EC Ceará SC -
  • 20.12 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro EC Bahia -
  • 20.12 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Goias EC -
  • 20.12 21:00  
    Sport Recife Gremio Porto Alegre -

27. kolejka

  • 27.12 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 27.12 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba CR Vasco da Gama -
  • 27.12 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 27.12 21:00  
    Fortaleza EC Flamengo Río de Janeiro -
  • 27.12 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 27.12 21:00  
    Goias EC Sport Recife -
  • 27.12 21:00  
    EC Bahia Internacional Porto Alegre -
  • 27.12 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Ceará SC -
  • 27.12 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Coritiba FBC -
  • 27.12 21:00  
    Gremio Porto Alegre AC Goianiense -

28. kolejka

  • 03.01 21:00  
    AC Goianiense CR Vasco da Gama -
  • 03.01 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 03.01 21:00  
    Red Bull Bragantino Sao Paulo FC -
  • 03.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 03.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 03.01 21:00  
    Ceará SC Internacional Porto Alegre -
  • 03.01 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 03.01 21:00  
    Gremio Porto Alegre EC Bahia -
  • 03.01 21:00  
    Sport Recife Fortaleza EC -
  • 03.01 21:00  
    Coritiba FBC Goias EC -

29. kolejka

  • 10.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 10.01 21:00  
    Sport Recife Palmeiras Sao Paulo -
  • 10.01 21:00  
    CR Vasco da Gama Botafogo Rio de Janeiro -
  • 10.01 21:00  
    Fortaleza EC Gremio Porto Alegre -
  • 10.01 21:00  
    Sao Paulo FC Santos FC Sao Paulo -
  • 10.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Ceará SC -
  • 10.01 21:00  
    AC Goianiense EC Bahia -
  • 10.01 21:00  
    Red Bull Bragantino Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 10.01 21:00  
    Coritiba FBC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 10.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Goias EC -

30. kolejka

  • 17.01 21:00  
    Goias EC Flamengo Río de Janeiro -
  • 17.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 17.01 21:00  
    CR Vasco da Gama Coritiba FBC -
  • 17.01 21:00  
    EC Bahia Corinthians Sao Paulo -
  • 17.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Fortaleza EC -
  • 17.01 21:00  
    Ceará SC Red Bull Bragantino -
  • 17.01 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte AC Goianiense -
  • 17.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 17.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Sport Recife -
  • 17.01 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Sao Paulo FC -

31. kolejka

  • 20.01 21:00  
    Coritiba FBC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.01 21:00  
    Red Bull Bragantino CR Vasco da Gama -
  • 20.01 21:00  
    Gremio Porto Alegre Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.01 21:00  
    Fortaleza EC Santos FC Sao Paulo -
  • 20.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.01 21:00  
    Sao Paulo FC Internacional Porto Alegre -
  • 20.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Sport Recife -
  • 20.01 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro AC Goianiense -
  • 20.01 21:00  
    EC Bahia Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 20.01 21:00  
    Goias EC Ceará SC -

32. kolejka

  • 24.01 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Botafogo Rio de Janeiro -
  • 24.01 21:00  
    Ceará SC Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.01 21:00  
    CR Vasco da Gama Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 24.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Gremio Porto Alegre -
  • 24.01 21:00  
    Sport Recife EC Bahia -
  • 24.01 21:00  
    Sao Paulo FC Coritiba FBC -
  • 24.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 24.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Goias EC -
  • 24.01 21:00  
    AC Goianiense Fortaleza EC -

33. kolejka

  • 31.01 21:00  
    Sport Recife Flamengo Río de Janeiro -
  • 31.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 31.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 31.01 21:00  
    AC Goianiense Sao Paulo FC -
  • 31.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Red Bull Bragantino -
  • 31.01 21:00  
    Coritiba FBC Gremio Porto Alegre -
  • 31.01 21:00  
    Ceará SC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 31.01 21:00  
    CR Vasco da Gama EC Bahia -
  • 31.01 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Fortaleza EC -
  • 31.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Goias EC -

34. kolejka

  • 07.02 21:00  
    Goias EC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 07.02 21:00  
    EC Bahia Fluminense Rio de Janeiro -
  • 07.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -
  • 07.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Sport Recife -
  • 07.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 07.02 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Internacional Porto Alegre -
  • 07.02 21:00  
    Sao Paulo FC Palmeiras Sao Paulo -
  • 07.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Ceará SC -
  • 07.02 21:00  
    Fortaleza EC Coritiba FBC -
  • 07.02 21:00  
    Red Bull Bragantino AC Goianiense -

35. kolejka

  • 13.02 21:00  
    Red Bull Bragantino Flamengo Río de Janeiro -
  • 13.02 21:00  
    Fortaleza EC CR Vasco da Gama -
  • 13.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 13.02 21:00  
    Internacional Porto Alegre Sport Recife -
  • 13.02 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 13.02 21:00  
    Coritiba FBC Palmeiras Sao Paulo -
  • 13.02 21:00  
    AC Goianiense Santos FC Sao Paulo -
  • 13.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 13.02 21:00  
    Sao Paulo FC Ceará SC -
  • 13.02 21:00  
    EC Bahia Goias EC -

36. kolejka

  • 17.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo FC -
  • 17.02 21:00  
    Goias EC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 17.02 21:00  
    Ceará SC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 17.02 21:00  
    Sport Recife Red Bull Bragantino -
  • 17.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 17.02 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 17.02 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Coritiba FBC -
  • 17.02 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba AC Goianiense -
  • 17.02 21:00  
    CR Vasco da Gama Internacional Porto Alegre -
  • 17.02 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Fortaleza EC -

37. kolejka

  • 21.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 21.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 21.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 21.02 21:00  
    Fortaleza EC EC Bahia -
  • 21.02 21:00  
    Goias EC Red Bull Bragantino -
  • 21.02 21:00  
    Sport Recife Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 21.02 21:00  
    Coritiba FBC Ceará SC -
  • 21.02 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo AC Goianiense -
  • 21.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 21.02 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -

38. kolejka

  • 24.02 21:00  
    Ceará SC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 24.02 21:00  
    EC Bahia Santos FC Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    Sao Paulo FC Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.02 21:00  
    Internacional Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    AC Goianiense Coritiba FBC -
  • 24.02 21:00  
    Red Bull Bragantino Gremio Porto Alegre -
  • 24.02 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Sport Recife -
  • 24.02 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Fortaleza EC -
  • 24.02 21:00  
    CR Vasco da Gama Goias EC -