Brazylia - Serie A

6. kolejka - Serie A

Zaległe mecze

  • 09.08 21:00
  • 10.08 00:45
  • 01.10 02:30
  • 01.10 02:30
  • 29.08
  • 31.08
  • 03.10 22:00

Tabela Serie A

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Atlético Mineiro Belo Horizonte 11 24   8 0 3   21 - 13 8
2 Internacional Porto Alegre 12 21   6 3 3   16 - 8 8
3 Sao Paulo FC 11 19   5 4 2   14 - 12 2
4 Palmeiras Sao Paulo 11 19   4 7 0   15 - 10 5
5 CR Vasco da Gama 11 18   5 3 3   16 - 11 5
6 Flamengo Río de Janeiro 11 18   5 3 3   14 - 14 0
7 Fluminense Rio de Janeiro 12 17   5 2 5   16 - 14 2
8 Sport Recife 12 17   5 2 5   12 - 13 -1
9 Santos FC Sao Paulo 12 17   4 5 3   15 - 13 2
10 Fortaleza EC 12 16   4 4 4   12 - 10 2
11 Atletico Paranaense Kurytyba 11 14   4 2 5   9 - 10 -1
12 Ceará SC 12 14   4 2 6   14 - 18 -4
13 AC Goianiense 11 13   3 4 4   13 - 16 -3
14 Gremio Porto Alegre 11 13   2 7 2   10 - 10 0
15 Corinthians Sao Paulo 11 12   3 3 5   15 - 17 -2
16 Coritiba FBC 12 11   3 2 7   8 - 16 -8
17 Red Bull Bragantino 12 11   2 5 5   15 - 19 -4
18 Botafogo Rio de Janeiro 11 11   1 8 2   10 - 12 -2
19 Goias EC 9 9   2 3 4   13 - 15 -2
20 EC Bahia 11 9   2 3 6   12 - 19 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Copa Libertadores
  • Copa Libertadores
  • el. Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • spadek

7. kolejka (następna)

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Thiago Galhardo do Nascimento Rocha(Internacional Porto Alegre) 9 3
Mário Sérgio Santos Costa(Santos FC Sao Paulo) 7 1
Germán Ezequiel Cano(CR Vasco da Gama) 7 1

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alison Lopes Ferreira(Santos FC Sao Paulo) 2 3 5
José Rafael Vivian(Palmeiras Sao Paulo) 1 4 5
Gregore de Magalhães Silva(EC Bahia) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Serie A

1. kolejka

6. kolejka

13. kolejka

  • 03.10 22:00  
    Gremio Porto Alegre Internacional Porto Alegre -
  • 04.10 00:00  
    Palmeiras Sao Paulo Ceará SC -
  • 04.10 02:00  
    Red Bull Bragantino Corinthians Sao Paulo -
  • 04.10 16:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 04.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 04.10 21:00  
    Coritiba FBC Sao Paulo FC -
  • 04.10 23:15  
    EC Bahia Sport Recife -
  • 04.10 23:15  
    Fortaleza EC AC Goianiense -
  • 04.10 23:15  
    Goias EC Santos FC Sao Paulo -
  • 05.10 01:30  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte CR Vasco da Gama -

14. kolejka

  • 08.10 00:00  
    Corinthians Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -
  • 08.10 00:15  
    Flamengo Río de Janeiro Sport Recife -
  • 08.10 00:15  
    EC Bahia CR Vasco da Gama -
  • 08.10 00:15  
    Gremio Porto Alegre Coritiba FBC -
  • 08.10 01:30  
    Sao Paulo FC AC Goianiense -
  • 08.10 01:30  
    Goias EC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 08.10 02:30  
    Botafogo Rio de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 08.10 02:30  
    Fortaleza EC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 09.10 00:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Ceará SC -
  • 09.10 02:00  
    Red Bull Bragantino Internacional Porto Alegre -

15. kolejka

  • 10.10 22:00  
    CR Vasco da Gama Flamengo Río de Janeiro -
  • 11.10 00:00  
    Palmeiras Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 11.10 00:00  
    Coritiba FBC Fortaleza EC -
  • 11.10 02:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Goias EC -
  • 11.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro EC Bahia -
  • 11.10 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 11.10 23:15  
    Sport Recife Botafogo Rio de Janeiro -
  • 12.10 01:30  
    Ceará SC Corinthians Sao Paulo -
  • 12.10 01:30  
    Internacional Porto Alegre Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 13.10 01:00  
    AC Goianiense Red Bull Bragantino -

16. kolejka

  • 14.10 21:00  
    Sport Recife Internacional Porto Alegre -
  • 14.10 21:00  
    Santos FC Sao Paulo AC Goianiense -
  • 14.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre Botafogo Rio de Janeiro -
  • 14.10 21:00  
    CR Vasco da Gama Fortaleza EC -
  • 14.10 21:00  
    Goias EC EC Bahia -
  • 14.10 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 14.10 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Coritiba FBC -
  • 14.10 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Corinthians Sao Paulo -
  • 14.10 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Fluminense Rio de Janeiro -
  • 14.10 21:00  
    Ceará SC Sao Paulo FC -

17. kolejka

  • 18.10 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 18.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Ceará SC -
  • 18.10 21:00  
    Sao Paulo FC Gremio Porto Alegre -
  • 18.10 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Goias EC -
  • 18.10 21:00  
    Red Bull Bragantino Sport Recife -
  • 18.10 21:00  
    EC Bahia Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 18.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre CR Vasco da Gama -
  • 18.10 21:00  
    Fortaleza EC Palmeiras Sao Paulo -
  • 18.10 21:00  
    Coritiba FBC Santos FC Sao Paulo -
  • 18.10 21:00  
    AC Goianiense Atletico Paranaense Kurytyba -

18. kolejka

  • 25.10 21:00  
    Sao Paulo FC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 25.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 25.10 21:00  
    CR Vasco da Gama Corinthians Sao Paulo -
  • 25.10 21:00  
    Red Bull Bragantino Goias EC -
  • 25.10 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Gremio Porto Alegre -
  • 25.10 21:00  
    Internacional Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 25.10 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Sport Recife -
  • 25.10 21:00  
    EC Bahia Fortaleza EC -
  • 25.10 21:00  
    Ceará SC Coritiba FBC -
  • 25.10 21:00  
    AC Goianiense Palmeiras Sao Paulo -

19. kolejka

  • 01.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 01.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 01.11 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Ceará SC -
  • 01.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo EC Bahia -
  • 01.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Red Bull Bragantino -
  • 01.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 01.11 21:00  
    Sport Recife Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 01.11 21:00  
    Coritiba FBC AC Goianiense -
  • 01.11 21:00  
    Fortaleza EC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 01.11 21:00  
    Goias EC CR Vasco da Gama -

20. kolejka

  • 08.11 21:00  
    EC Bahia Botafogo Rio de Janeiro -
  • 08.11 21:00  
    CR Vasco da Gama Palmeiras Sao Paulo -
  • 08.11 21:00  
    AC Goianiense Corinthians Sao Paulo -
  • 08.11 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Flamengo Río de Janeiro -
  • 08.11 21:00  
    Red Bull Bragantino Santos FC Sao Paulo -
  • 08.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 08.11 21:00  
    Ceará SC Sport Recife -
  • 08.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Coritiba FBC -
  • 08.11 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Fortaleza EC -
  • 08.11 21:00  
    Sao Paulo FC Goias EC -

21. kolejka

  • 14.11 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 14.11 21:00  
    Coritiba FBC EC Bahia -
  • 14.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 14.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 14.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Ceará SC -
  • 14.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 14.11 21:00  
    Goias EC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 14.11 21:00  
    Fortaleza EC Sao Paulo FC -
  • 14.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro AC Goianiense -
  • 14.11 21:00  
    Sport Recife CR Vasco da Gama -

22. kolejka

  • 22.11 21:00  
    Internacional Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -
  • 22.11 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Fortaleza EC -
  • 22.11 21:00  
    Sport Recife AC Goianiense -
  • 22.11 21:00  
    Ceará SC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 22.11 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 22.11 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Santos FC Sao Paulo -
  • 22.11 21:00  
    Goias EC Palmeiras Sao Paulo -
  • 22.11 21:00  
    Red Bull Bragantino EC Bahia -
  • 22.11 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Coritiba FBC -
  • 22.11 21:00  
    Sao Paulo FC CR Vasco da Gama -

23. kolejka

  • 28.11 21:00  
    Gremio Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 28.11 21:00  
    EC Bahia Sao Paulo FC -
  • 28.11 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Botafogo Rio de Janeiro -
  • 28.11 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Red Bull Bragantino -
  • 28.11 21:00  
    Coritiba FBC Corinthians Sao Paulo -
  • 28.11 21:00  
    AC Goianiense Internacional Porto Alegre -
  • 28.11 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Sport Recife -
  • 28.11 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 28.11 21:00  
    CR Vasco da Gama Ceará SC -
  • 28.11 21:00  
    Fortaleza EC Goias EC -

24. kolejka

  • 06.12 21:00  
    AC Goianiense Goias EC -
  • 06.12 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Flamengo Río de Janeiro -
  • 06.12 21:00  
    Gremio Porto Alegre CR Vasco da Gama -
  • 06.12 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 06.12 21:00  
    Fortaleza EC Corinthians Sao Paulo -
  • 06.12 21:00  
    Coritiba FBC Red Bull Bragantino -
  • 06.12 21:00  
    Sao Paulo FC Sport Recife -
  • 06.12 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Internacional Porto Alegre -
  • 06.12 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 06.12 21:00  
    EC Bahia Ceará SC -

25. kolejka

  • 13.12 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo EC Bahia -
  • 13.12 21:00  
    Red Bull Bragantino Fortaleza EC -
  • 13.12 21:00  
    Ceará SC AC Goianiense -
  • 13.12 21:00  
    Sport Recife Coritiba FBC -
  • 13.12 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 13.12 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 13.12 21:00  
    CR Vasco da Gama Fluminense Rio de Janeiro -
  • 13.12 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 13.12 21:00  
    Goias EC Gremio Porto Alegre -
  • 13.12 21:00  
    Internacional Porto Alegre Botafogo Rio de Janeiro -

26. kolejka

  • 20.12 21:00  
    AC Goianiense Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.12 21:00  
    CR Vasco da Gama Santos FC Sao Paulo -
  • 20.12 21:00  
    Internacional Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.12 21:00  
    Coritiba FBC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 20.12 21:00  
    Sao Paulo FC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.12 21:00  
    Red Bull Bragantino Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 20.12 21:00  
    Fortaleza EC Ceará SC -
  • 20.12 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro EC Bahia -
  • 20.12 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Goias EC -
  • 20.12 21:00  
    Sport Recife Gremio Porto Alegre -

27. kolejka

  • 27.12 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 27.12 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba CR Vasco da Gama -
  • 27.12 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 27.12 21:00  
    Fortaleza EC Flamengo Río de Janeiro -
  • 27.12 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 27.12 21:00  
    Goias EC Sport Recife -
  • 27.12 21:00  
    EC Bahia Internacional Porto Alegre -
  • 27.12 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Ceará SC -
  • 27.12 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Coritiba FBC -
  • 27.12 21:00  
    Gremio Porto Alegre AC Goianiense -

28. kolejka

  • 03.01 21:00  
    AC Goianiense CR Vasco da Gama -
  • 03.01 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 03.01 21:00  
    Red Bull Bragantino Sao Paulo FC -
  • 03.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 03.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 03.01 21:00  
    Ceará SC Internacional Porto Alegre -
  • 03.01 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 03.01 21:00  
    Gremio Porto Alegre EC Bahia -
  • 03.01 21:00  
    Sport Recife Fortaleza EC -
  • 03.01 21:00  
    Coritiba FBC Goias EC -

29. kolejka

  • 10.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 10.01 21:00  
    Sport Recife Palmeiras Sao Paulo -
  • 10.01 21:00  
    CR Vasco da Gama Botafogo Rio de Janeiro -
  • 10.01 21:00  
    Fortaleza EC Gremio Porto Alegre -
  • 10.01 21:00  
    Sao Paulo FC Santos FC Sao Paulo -
  • 10.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Ceará SC -
  • 10.01 21:00  
    AC Goianiense EC Bahia -
  • 10.01 21:00  
    Red Bull Bragantino Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 10.01 21:00  
    Coritiba FBC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 10.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Goias EC -

30. kolejka

  • 17.01 21:00  
    Goias EC Flamengo Río de Janeiro -
  • 17.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 17.01 21:00  
    CR Vasco da Gama Coritiba FBC -
  • 17.01 21:00  
    EC Bahia Corinthians Sao Paulo -
  • 17.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Fortaleza EC -
  • 17.01 21:00  
    Ceará SC Red Bull Bragantino -
  • 17.01 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte AC Goianiense -
  • 17.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 17.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Sport Recife -
  • 17.01 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Sao Paulo FC -

31. kolejka

  • 20.01 21:00  
    Coritiba FBC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.01 21:00  
    Red Bull Bragantino CR Vasco da Gama -
  • 20.01 21:00  
    Gremio Porto Alegre Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.01 21:00  
    Fortaleza EC Santos FC Sao Paulo -
  • 20.01 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.01 21:00  
    Sao Paulo FC Internacional Porto Alegre -
  • 20.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Sport Recife -
  • 20.01 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro AC Goianiense -
  • 20.01 21:00  
    EC Bahia Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 20.01 21:00  
    Goias EC Ceará SC -

32. kolejka

  • 24.01 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Botafogo Rio de Janeiro -
  • 24.01 21:00  
    Ceará SC Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.01 21:00  
    CR Vasco da Gama Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 24.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Gremio Porto Alegre -
  • 24.01 21:00  
    Sport Recife EC Bahia -
  • 24.01 21:00  
    Sao Paulo FC Coritiba FBC -
  • 24.01 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Red Bull Bragantino -
  • 24.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Goias EC -
  • 24.01 21:00  
    AC Goianiense Fortaleza EC -

33. kolejka

  • 31.01 21:00  
    Sport Recife Flamengo Río de Janeiro -
  • 31.01 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 31.01 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 31.01 21:00  
    AC Goianiense Sao Paulo FC -
  • 31.01 21:00  
    Internacional Porto Alegre Red Bull Bragantino -
  • 31.01 21:00  
    Coritiba FBC Gremio Porto Alegre -
  • 31.01 21:00  
    Ceará SC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 31.01 21:00  
    CR Vasco da Gama EC Bahia -
  • 31.01 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Fortaleza EC -
  • 31.01 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Goias EC -

34. kolejka

  • 07.02 21:00  
    Goias EC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 07.02 21:00  
    EC Bahia Fluminense Rio de Janeiro -
  • 07.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -
  • 07.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Sport Recife -
  • 07.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 07.02 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Internacional Porto Alegre -
  • 07.02 21:00  
    Sao Paulo FC Palmeiras Sao Paulo -
  • 07.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Ceará SC -
  • 07.02 21:00  
    Fortaleza EC Coritiba FBC -
  • 07.02 21:00  
    Red Bull Bragantino AC Goianiense -

35. kolejka

  • 13.02 21:00  
    Red Bull Bragantino Flamengo Río de Janeiro -
  • 13.02 21:00  
    Fortaleza EC CR Vasco da Gama -
  • 13.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 13.02 21:00  
    Internacional Porto Alegre Sport Recife -
  • 13.02 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 13.02 21:00  
    Coritiba FBC Palmeiras Sao Paulo -
  • 13.02 21:00  
    AC Goianiense Santos FC Sao Paulo -
  • 13.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 13.02 21:00  
    Sao Paulo FC Ceará SC -
  • 13.02 21:00  
    EC Bahia Goias EC -

36. kolejka

  • 17.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo FC -
  • 17.02 21:00  
    Goias EC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 17.02 21:00  
    Ceará SC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 17.02 21:00  
    Sport Recife Red Bull Bragantino -
  • 17.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 17.02 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 17.02 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Coritiba FBC -
  • 17.02 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba AC Goianiense -
  • 17.02 21:00  
    CR Vasco da Gama Internacional Porto Alegre -
  • 17.02 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Fortaleza EC -

37. kolejka

  • 21.02 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 21.02 21:00  
    Corinthians Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 21.02 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 21.02 21:00  
    Fortaleza EC EC Bahia -
  • 21.02 21:00  
    Goias EC Red Bull Bragantino -
  • 21.02 21:00  
    Sport Recife Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 21.02 21:00  
    Coritiba FBC Ceará SC -
  • 21.02 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo AC Goianiense -
  • 21.02 21:00  
    Gremio Porto Alegre Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 21.02 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -

38. kolejka

  • 24.02 21:00  
    Ceará SC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 24.02 21:00  
    EC Bahia Santos FC Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    Sao Paulo FC Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.02 21:00  
    Internacional Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.02 21:00  
    AC Goianiense Coritiba FBC -
  • 24.02 21:00  
    Red Bull Bragantino Gremio Porto Alegre -
  • 24.02 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Sport Recife -
  • 24.02 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Fortaleza EC -
  • 24.02 21:00  
    CR Vasco da Gama Goias EC -