Belgia - First Division A

8. kolejka - First Division A

  • 17.09 20:45
  • 18.09 16:15
  • 18.09 18:30
  • 18.09 18:30
  • 18.09 20:45
  • 19.09 13:30
  • 19.09 16:00
  • 19.09 18:30
  • 19.09 21:00

Tabela First Division A online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Club Brugge KV 7 14   4 2 1   15 - 11 4
2   Royale Union Saint-Gilloise 7 13   4 1 2   14 - 6 8
3   Royal Charleroi Sporting Club 7 13   3 4 0   15 - 8 7
4   Standard Liege 7 13   4 1 2   8 - 11 -3
5   KRC Genk 6 11   3 2 1   12 - 7 5
6   KAS Eupen 7 11   3 2 2   13 - 9 4
7   RSC Anderlecht Bruksela 6 10   3 1 2   14 - 8 6
8   KV Kortrijk 7 10   3 1 3   9 - 8 1
9   Sint-Truidense VV 7 10   3 1 3   6 - 8 -2
10   KV Oostende 7 9   3 0 4   8 - 14 -6
11   RFC Seraing 7 9   3 0 4   7 - 11 -4
12   Royal Antwerp FC 6 8   2 2 2   11 - 9 2
13   Cercle Brugge KSV 7 8   2 2 3   9 - 9 0
14   SV Zulte-Waregem 7 8   2 2 3   11 - 14 -3
15   KAA Gent 6 7   2 1 3   13 - 9 4
16   Oud-Heverlee Leuven 7 7   1 4 2   8 - 14 -6
17   YR KV Mechelen 7 7   2 1 4   11 - 18 -7
18   KFCO Beerschot-Wilrijk 7 1   0 1 6   6 - 16 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • grupa mistrzowska
  • grupa LE
  • baraż
  • spadek

9. kolejka (następna)

  • 24.09 20:45
  • 25.09 16:15
  • 25.09 18:30
  • 25.09 20:45
  • 26.09 13:30
  • 26.09 16:00
  • 26.09 18:30
  • 26.09 21:00
  • 26.09 21:00

Strzelcy First Division A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Michael Frey(Royal Antwerp FC) 8 1
Jelle Vossen(SV Zulte-Waregem) 6 0
Dante Vanzeir(Royale Union Saint-Gilloise) 5 0

Kartkowicze First Division A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Moussa Sissako(Standard Liege) 1 3 4
Ali Gholizadeh(Royal Charleroi Sporting Club) 1 3 4
Thibault De Smet(KFCO Beerschot-Wilrijk) 1 3 4

Terminarz / Wyniki First Division A

5. kolejka

8. kolejka

  • 17.09 20:45  
    Cercle Brugge KSV KAS Eupen -
  • 18.09 16:15  
    KV Oostende KFCO Beerschot-Wilrijk -
  • 18.09 18:30  
    Royale Union Saint-Gilloise SV Zulte-Waregem -
  • 18.09 18:30  
    YR KV Mechelen Oud-Heverlee Leuven -
  • 18.09 20:45  
    Royal Charleroi Sporting Club Club Brugge KV -
  • 19.09 13:30  
    Sint-Truidense VV KRC Genk -
  • 19.09 16:00  
    Royal Antwerp FC RFC Seraing -
  • 19.09 18:30  
    Standard Liege RSC Anderlecht Bruksela -
  • 19.09 21:00  
    KV Kortrijk KAA Gent -

9. kolejka

  • 24.09 20:45  
    Club Brugge KV Oud-Heverlee Leuven -
  • 25.09 16:15  
    KFCO Beerschot-Wilrijk KAS Eupen -
  • 25.09 18:30  
    SV Zulte-Waregem KV Kortrijk -
  • 25.09 20:45  
    Standard Liege Sint-Truidense VV -
  • 26.09 13:30  
    Royale Union Saint-Gilloise Royal Antwerp FC -
  • 26.09 16:00  
    KAA Gent Cercle Brugge KSV -
  • 26.09 18:30  
    KV Oostende RSC Anderlecht Bruksela -
  • 26.09 21:00  
    KRC Genk RFC Seraing -
  • 26.09 21:00  
    Royal Charleroi Sporting Club YR KV Mechelen -

10. kolejka

  • 01.10 20:45  
    YR KV Mechelen Standard Liege -
  • 02.10 16:15  
    KV Kortrijk Royal Charleroi Sporting Club -
  • 02.10 18:30  
    Cercle Brugge KSV Royale Union Saint-Gilloise -
  • 02.10 18:30  
    Sint-Truidense VV KV Oostende -
  • 02.10 20:45  
    Oud-Heverlee Leuven KFCO Beerschot-Wilrijk -
  • 03.10 13:30  
    RSC Anderlecht Bruksela Club Brugge KV -
  • 03.10 16:00  
    RFC Seraing SV Zulte-Waregem -
  • 03.10 18:30  
    Royal Antwerp FC KAA Gent -
  • 03.10 21:00  
    KAS Eupen KRC Genk -

11. kolejka

  • 15.10 20:45  
    Club Brugge KV KV Kortrijk -
  • 16.10 16:15  
    Royale Union Saint-Gilloise RFC Seraing -
  • 16.10 18:30  
    KV Oostende Cercle Brugge KSV -
  • 16.10 18:30  
    SV Zulte-Waregem Royal Antwerp FC -
  • 16.10 20:45  
    Standard Liege Oud-Heverlee Leuven -
  • 17.10 13:30  
    Sint-Truidense VV RSC Anderlecht Bruksela -
  • 17.10 16:00  
    KFCO Beerschot-Wilrijk YR KV Mechelen -
  • 17.10 18:30  
    Royal Charleroi Sporting Club KRC Genk -
  • 17.10 21:00  
    KAA Gent KAS Eupen -

12. kolejka

  • 22.10 20:45  
    RFC Seraing Royal Charleroi Sporting Club -
  • 23.10 16:15  
    Cercle Brugge KSV Standard Liege -
  • 23.10 18:30  
    YR KV Mechelen SV Zulte-Waregem -
  • 23.10 18:30  
    KV Kortrijk KV Oostende -
  • 23.10 20:45  
    KAS Eupen Royale Union Saint-Gilloise -
  • 24.10 13:30  
    Royal Antwerp FC Club Brugge KV -
  • 24.10 16:00  
    RSC Anderlecht Bruksela KFCO Beerschot-Wilrijk -
  • 24.10 18:30  
    KRC Genk KAA Gent -
  • 24.10 21:00  
    Oud-Heverlee Leuven Sint-Truidense VV -

13. kolejka

  • 30.10  
    Cercle Brugge KSV Royal Antwerp FC -
  • 30.10  
    RSC Anderlecht Bruksela Oud-Heverlee Leuven -
  • 30.10  
    Standard Liege KV Kortrijk -
  • 30.10  
    KAA Gent Royale Union Saint-Gilloise -
  • 30.10  
    KFCO Beerschot-Wilrijk RFC Seraing -
  • 30.10  
    Royal Charleroi Sporting Club KAS Eupen -
  • 30.10  
    SV Zulte-Waregem KRC Genk -
  • 30.10  
    KV Oostende YR KV Mechelen -
  • 30.10  
    Sint-Truidense VV Club Brugge KV -

14. kolejka

  • 06.11  
    Oud-Heverlee Leuven KV Oostende -
  • 06.11  
    KV Kortrijk KFCO Beerschot-Wilrijk -
  • 06.11  
    Royal Antwerp FC RSC Anderlecht Bruksela -
  • 06.11  
    KRC Genk Cercle Brugge KSV -
  • 06.11  
    Club Brugge KV Standard Liege -
  • 06.11  
    RFC Seraing KAA Gent -
  • 06.11  
    YR KV Mechelen Sint-Truidense VV -
  • 06.11  
    KAS Eupen SV Zulte-Waregem -
  • 06.11  
    Royale Union Saint-Gilloise Royal Charleroi Sporting Club -

15. kolejka

  • 20.11  
    Sint-Truidense VV Royal Antwerp FC -
  • 20.11  
    SV Zulte-Waregem KAA Gent -
  • 20.11  
    YR KV Mechelen Club Brugge KV -
  • 20.11  
    Oud-Heverlee Leuven RFC Seraing -
  • 20.11  
    Cercle Brugge KSV Royal Charleroi Sporting Club -
  • 20.11  
    Standard Liege KAS Eupen -
  • 20.11  
    RSC Anderlecht Bruksela KV Kortrijk -
  • 20.11  
    KFCO Beerschot-Wilrijk KRC Genk -
  • 20.11  
    KV Oostende Royale Union Saint-Gilloise -

16. kolejka

  • 27.11  
    Royale Union Saint-Gilloise Oud-Heverlee Leuven -
  • 27.11  
    Royal Antwerp FC KV Oostende -
  • 27.11  
    KRC Genk Club Brugge KV -
  • 27.11  
    KAA Gent Standard Liege -
  • 27.11  
    Cercle Brugge KSV YR KV Mechelen -
  • 27.11  
    RFC Seraing Sint-Truidense VV -
  • 27.11  
    KAS Eupen KV Kortrijk -
  • 27.11  
    Royal Charleroi Sporting Club RSC Anderlecht Bruksela -
  • 27.11  
    SV Zulte-Waregem KFCO Beerschot-Wilrijk -

17. kolejka

  • 04.12  
    Oud-Heverlee Leuven KAA Gent -
  • 04.12  
    Club Brugge KV RFC Seraing -
  • 04.12  
    YR KV Mechelen KRC Genk -
  • 04.12  
    KV Kortrijk Cercle Brugge KSV -
  • 04.12  
    Standard Liege Royal Charleroi Sporting Club -
  • 04.12  
    RSC Anderlecht Bruksela SV Zulte-Waregem -
  • 04.12  
    KV Oostende KAS Eupen -
  • 04.12  
    KFCO Beerschot-Wilrijk Royal Antwerp FC -
  • 04.12  
    Sint-Truidense VV Royale Union Saint-Gilloise -

18. kolejka

  • 11.12  
    KAA Gent KRC Genk -
  • 11.12  
    KV Kortrijk Oud-Heverlee Leuven -
  • 11.12  
    Royal Antwerp FC Standard Liege -
  • 11.12  
    Club Brugge KV SV Zulte-Waregem -
  • 11.12  
    Sint-Truidense VV Cercle Brugge KSV -
  • 11.12  
    Royal Charleroi Sporting Club KV Oostende -
  • 11.12  
    KAS Eupen KFCO Beerschot-Wilrijk -
  • 11.12  
    RFC Seraing RSC Anderlecht Bruksela -
  • 11.12  
    Royale Union Saint-Gilloise YR KV Mechelen -

19. kolejka

  • 15.12  
    KV Oostende KV Kortrijk -
  • 15.12  
    SV Zulte-Waregem Royale Union Saint-Gilloise -
  • 15.12  
    YR KV Mechelen KAA Gent -
  • 15.12  
    KRC Genk Royal Charleroi Sporting Club -
  • 15.12  
    RSC Anderlecht Bruksela Sint-Truidense VV -
  • 15.12  
    Standard Liege KFCO Beerschot-Wilrijk -
  • 15.12  
    Royal Antwerp FC KAS Eupen -
  • 15.12  
    Cercle Brugge KSV RFC Seraing -
  • 15.12  
    Oud-Heverlee Leuven Club Brugge KV -

20. kolejka

  • 18.12  
    KAS Eupen Royal Charleroi Sporting Club -
  • 18.12  
    KAA Gent Sint-Truidense VV -
  • 18.12  
    KFCO Beerschot-Wilrijk KV Oostende -
  • 18.12  
    Royale Union Saint-Gilloise Cercle Brugge KSV -
  • 18.12  
    SV Zulte-Waregem YR KV Mechelen -
  • 18.12  
    Oud-Heverlee Leuven Standard Liege -
  • 18.12  
    RFC Seraing KV Kortrijk -
  • 18.12  
    KRC Genk Royal Antwerp FC -
  • 18.12  
    Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela -

21. kolejka

  • 26.12  
    KFCO Beerschot-Wilrijk RSC Anderlecht Bruksela -
  • 26.12  
    KV Oostende KRC Genk -
  • 26.12  
    Royal Charleroi Sporting Club Oud-Heverlee Leuven -
  • 26.12  
    Sint-Truidense VV KAS Eupen -
  • 26.12  
    YR KV Mechelen RFC Seraing -
  • 26.12  
    Royale Union Saint-Gilloise KAA Gent -
  • 26.12  
    Cercle Brugge KSV Club Brugge KV -
  • 26.12  
    Standard Liege SV Zulte-Waregem -
  • 26.12  
    KV Kortrijk Royal Antwerp FC -

22. kolejka

  • 15.01  
    KAS Eupen Cercle Brugge KSV -
  • 15.01  
    RFC Seraing Royale Union Saint-Gilloise -
  • 15.01  
    SV Zulte-Waregem KV Oostende -
  • 15.01  
    KAA Gent KV Kortrijk -
  • 15.01  
    Royal Antwerp FC Royal Charleroi Sporting Club -
  • 15.01  
    RSC Anderlecht Bruksela Standard Liege -
  • 15.01  
    Club Brugge KV Sint-Truidense VV -
  • 15.01  
    Oud-Heverlee Leuven YR KV Mechelen -
  • 15.01  
    KRC Genk KFCO Beerschot-Wilrijk -

23. kolejka

  • 22.01  
    Standard Liege Club Brugge KV -
  • 22.01  
    KV Oostende Royal Antwerp FC -
  • 22.01  
    Royal Charleroi Sporting Club KAA Gent -
  • 22.01  
    KFCO Beerschot-Wilrijk Oud-Heverlee Leuven -
  • 22.01  
    Sint-Truidense VV RFC Seraing -
  • 22.01  
    YR KV Mechelen RSC Anderlecht Bruksela -
  • 22.01  
    Royale Union Saint-Gilloise KRC Genk -
  • 22.01  
    Cercle Brugge KSV SV Zulte-Waregem -
  • 22.01  
    KV Kortrijk KAS Eupen -

24. kolejka

  • 26.01  
    RFC Seraing KFCO Beerschot-Wilrijk -
  • 26.01  
    Royal Antwerp FC Sint-Truidense VV -
  • 26.01  
    KAA Gent KV Oostende -
  • 26.01  
    KAS Eupen Standard Liege -
  • 26.01  
    SV Zulte-Waregem Oud-Heverlee Leuven -
  • 26.01  
    Royal Charleroi Sporting Club KV Kortrijk -
  • 26.01  
    KRC Genk YR KV Mechelen -
  • 26.01  
    Club Brugge KV Royale Union Saint-Gilloise -
  • 26.01  
    RSC Anderlecht Bruksela Cercle Brugge KSV -

25. kolejka

  • 29.01  
    RFC Seraing KAS Eupen -
  • 29.01  
    KV Kortrijk Club Brugge KV -
  • 29.01  
    KFCO Beerschot-Wilrijk SV Zulte-Waregem -
  • 29.01  
    Sint-Truidense VV Royal Charleroi Sporting Club -
  • 29.01  
    Standard Liege YR KV Mechelen -
  • 29.01  
    Oud-Heverlee Leuven KRC Genk -
  • 29.01  
    Royale Union Saint-Gilloise RSC Anderlecht Bruksela -
  • 29.01  
    KAA Gent Royal Antwerp FC -
  • 29.01  
    Cercle Brugge KSV KV Oostende -

26. kolejka

  • 05.02  
    Royal Antwerp FC Royale Union Saint-Gilloise -
  • 05.02  
    YR KV Mechelen KFCO Beerschot-Wilrijk -
  • 05.02  
    KV Kortrijk Sint-Truidense VV -
  • 05.02  
    KV Oostende Oud-Heverlee Leuven -
  • 05.02  
    Royal Charleroi Sporting Club RFC Seraing -
  • 05.02  
    Standard Liege Cercle Brugge KSV -
  • 05.02  
    RSC Anderlecht Bruksela KAS Eupen -
  • 05.02  
    KRC Genk SV Zulte-Waregem -
  • 05.02  
    Club Brugge KV KAA Gent -

27. kolejka

  • 12.02  
    KAS Eupen KAA Gent -
  • 12.02  
    Royale Union Saint-Gilloise Sint-Truidense VV -
  • 12.02  
    KRC Genk Standard Liege -
  • 12.02  
    SV Zulte-Waregem RSC Anderlecht Bruksela -
  • 12.02  
    KFCO Beerschot-Wilrijk KV Kortrijk -
  • 12.02  
    RFC Seraing Royal Antwerp FC -
  • 12.02  
    YR KV Mechelen KV Oostende -
  • 12.02  
    Oud-Heverlee Leuven Cercle Brugge KSV -
  • 12.02  
    Club Brugge KV Royal Charleroi Sporting Club -

28. kolejka

  • 19.02  
    Cercle Brugge KSV KFCO Beerschot-Wilrijk -
  • 19.02  
    Royal Antwerp FC YR KV Mechelen -
  • 19.02  
    KAA Gent RFC Seraing -
  • 19.02  
    RSC Anderlecht Bruksela KRC Genk -
  • 19.02  
    KV Kortrijk SV Zulte-Waregem -
  • 19.02  
    Royal Charleroi Sporting Club Royale Union Saint-Gilloise -
  • 19.02  
    KV Oostende Standard Liege -
  • 19.02  
    Sint-Truidense VV Oud-Heverlee Leuven -
  • 19.02  
    KAS Eupen Club Brugge KV -

29. kolejka

  • 26.02  
    YR KV Mechelen Cercle Brugge KSV -
  • 26.02  
    KFCO Beerschot-Wilrijk Royal Charleroi Sporting Club -
  • 26.02  
    Royale Union Saint-Gilloise KAS Eupen -
  • 26.02  
    KV Oostende Sint-Truidense VV -
  • 26.02  
    SV Zulte-Waregem RFC Seraing -
  • 26.02  
    Oud-Heverlee Leuven RSC Anderlecht Bruksela -
  • 26.02  
    Standard Liege KAA Gent -
  • 26.02  
    KRC Genk KV Kortrijk -
  • 26.02  
    Club Brugge KV Royal Antwerp FC -

30. kolejka

  • 05.03  
    KAS Eupen Oud-Heverlee Leuven -
  • 05.03  
    Royal Charleroi Sporting Club Standard Liege -
  • 05.03  
    RFC Seraing Club Brugge KV -
  • 05.03  
    KAA Gent SV Zulte-Waregem -
  • 05.03  
    KV Kortrijk Royale Union Saint-Gilloise -
  • 05.03  
    Royal Antwerp FC KFCO Beerschot-Wilrijk -
  • 05.03  
    RSC Anderlecht Bruksela KV Oostende -
  • 05.03  
    Sint-Truidense VV YR KV Mechelen -
  • 05.03  
    Cercle Brugge KSV KRC Genk -

31. kolejka

  • 12.03  
    KFCO Beerschot-Wilrijk KAA Gent -
  • 12.03  
    YR KV Mechelen Royal Charleroi Sporting Club -
  • 12.03  
    KV Oostende Club Brugge KV -
  • 12.03  
    SV Zulte-Waregem KAS Eupen -
  • 12.03  
    Cercle Brugge KSV KV Kortrijk -
  • 12.03  
    RSC Anderlecht Bruksela Royal Antwerp FC -
  • 12.03  
    KRC Genk Sint-Truidense VV -
  • 12.03  
    Standard Liege RFC Seraing -
  • 12.03  
    Oud-Heverlee Leuven Royale Union Saint-Gilloise -

32. kolejka

  • 19.03  
    Royale Union Saint-Gilloise KV Oostende -
  • 19.03  
    RFC Seraing Oud-Heverlee Leuven -
  • 19.03  
    Club Brugge KV KRC Genk -
  • 19.03  
    KAA Gent RSC Anderlecht Bruksela -
  • 19.03  
    Royal Antwerp FC SV Zulte-Waregem -
  • 19.03  
    KV Kortrijk Standard Liege -
  • 19.03  
    Sint-Truidense VV KFCO Beerschot-Wilrijk -
  • 19.03  
    Royal Charleroi Sporting Club Cercle Brugge KSV -
  • 19.03  
    KAS Eupen YR KV Mechelen -

33. kolejka

  • 02.04  
    KV Oostende RFC Seraing -
  • 02.04  
    SV Zulte-Waregem Sint-Truidense VV -
  • 02.04  
    YR KV Mechelen KV Kortrijk -
  • 02.04  
    KRC Genk KAS Eupen -
  • 02.04  
    KFCO Beerschot-Wilrijk Club Brugge KV -
  • 02.04  
    Oud-Heverlee Leuven Royal Antwerp FC -
  • 02.04  
    RSC Anderlecht Bruksela Royal Charleroi Sporting Club -
  • 02.04  
    Standard Liege Royale Union Saint-Gilloise -
  • 02.04  
    Cercle Brugge KSV KAA Gent -

34. kolejka

  • 09.04  
    RFC Seraing KRC Genk -
  • 09.04  
    KV Kortrijk RSC Anderlecht Bruksela -
  • 09.04  
    Club Brugge KV YR KV Mechelen -
  • 09.04  
    Royal Antwerp FC Cercle Brugge KSV -
  • 09.04  
    KAA Gent Oud-Heverlee Leuven -
  • 09.04  
    KAS Eupen KV Oostende -
  • 09.04  
    Royal Charleroi Sporting Club SV Zulte-Waregem -
  • 09.04  
    Sint-Truidense VV Standard Liege -
  • 09.04  
    Royale Union Saint-Gilloise KFCO Beerschot-Wilrijk -