Austria - Bundesliga

10. kolejka - Bundesliga

  • 05.12 17:00
  • 05.12 17:00
  • 05.12 17:00
  • 06.12 14:30
  • 06.12 14:30
  • 06.12 17:00

Tabela Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC Salzburg 9 22   7 1 1   34 - 10 24
2   Linzer Athletik Sport Klub 9 20   6 2 1   19 - 6 13
3   Rapid Wiedeń 9 18   5 3 1   22 - 13 9
4   Sturm Graz 8 15   4 3 1   12 - 5 7
5   WSG Swarovski Tirol 9 11   3 2 4   10 - 13 -3
6   SKN Sankt Pölten 9 11   3 2 4   17 - 18 -1
7   Wolfsberger Athletik Club 8 10   3 1 4   15 - 16 -1
8   Austria Wiedeń 9 10   2 4 3   9 - 10 -1
9   SV Ried 9 10   3 1 5   13 - 20 -7
10   TSV Hartberg 9 10   2 4 3   10 - 18 -8
11   SC Rheindorf Altach 9 5   1 2 6   7 - 21 -14
12   Admira Wacker Moedling 9 4   1 1 7   11 - 29 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

11. kolejka (następna)

  • 12.12 17:00
  • 12.12 17:00
  • 12.12 17:00
  • 13.12 14:30
  • 13.12 14:30
  • 13.12 17:00

Strzelcy Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sékou Koïta(FC Salzburg) 10 1
Patson Daka(FC Salzburg) 6 0
Dor Hugi(SKN Sankt Pölten) 6 1

Kartkowicze Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Roman Kerschbaum(Admira Wacker Moedling) 1 4 5
Michael Lercher(SV Ried) 1 3 4
Sandro Ingolitsch(Sturm Graz) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Bundesliga

7. kolejka

10. kolejka

  • 05.12 17:00  
    SC Rheindorf Altach SKN Sankt Pölten -
  • 05.12 17:00  
    Admira Wacker Moedling FC Salzburg -
  • 05.12 17:00  
    Austria Wiedeń Sturm Graz -
  • 06.12 14:30  
    WSG Swarovski Tirol Wolfsberger Athletik Club -
  • 06.12 14:30  
    TSV Hartberg Rapid Wiedeń -
  • 06.12 17:00  
    Linzer Athletik Sport Klub SV Ried -

11. kolejka

  • 12.12 17:00  
    SKN Sankt Pölten TSV Hartberg -
  • 12.12 17:00  
    Sturm Graz Admira Wacker Moedling -
  • 12.12 17:00  
    SV Ried SC Rheindorf Altach -
  • 13.12 14:30  
    Wolfsberger Athletik Club Austria Wiedeń -
  • 13.12 14:30  
    Rapid Wiedeń WSG Swarovski Tirol -
  • 13.12 17:00  
    FC Salzburg Linzer Athletik Sport Klub -

12. kolejka

  • 19.12 17:00  
    Admira Wacker Moedling Rapid Wiedeń -
  • 19.12 17:00  
    Sturm Graz SKN Sankt Pölten -
  • 19.12 17:00  
    TSV Hartberg SC Rheindorf Altach -
  • 20.12 14:30  
    WSG Swarovski Tirol SV Ried -
  • 20.12 14:30  
    FC Salzburg Wolfsberger Athletik Club -
  • 20.12 17:00  
    Austria Wiedeń Linzer Athletik Sport Klub -

13. kolejka

  • 23.01  
    SV Ried Austria Wiedeń -
  • 23.01  
    SC Rheindorf Altach FC Salzburg -
  • 23.01  
    SKN Sankt Pölten Admira Wacker Moedling -
  • 23.01  
    Linzer Athletik Sport Klub WSG Swarovski Tirol -
  • 23.01  
    Wolfsberger Athletik Club TSV Hartberg -
  • 23.01  
    Rapid Wiedeń Sturm Graz -

14. kolejka

  • 27.01  
    Rapid Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 27.01  
    Sturm Graz TSV Hartberg -
  • 27.01  
    Wolfsberger Athletik Club Linzer Athletik Sport Klub -
  • 27.01  
    Admira Wacker Moedling Austria Wiedeń -
  • 27.01  
    WSG Swarovski Tirol SC Rheindorf Altach -
  • 27.01  
    FC Salzburg SV Ried -

15. kolejka

  • 30.01  
    TSV Hartberg FC Salzburg -
  • 30.01  
    SC Rheindorf Altach Sturm Graz -
  • 30.01  
    Linzer Athletik Sport Klub Rapid Wiedeń -
  • 30.01  
    Austria Wiedeń WSG Swarovski Tirol -
  • 30.01  
    SV Ried Admira Wacker Moedling -
  • 30.01  
    SKN Sankt Pölten Wolfsberger Athletik Club -

16. kolejka

  • 09.02  
    Admira Wacker Moedling SC Rheindorf Altach -
  • 09.02  
    Sturm Graz SV Ried -
  • 09.02  
    SKN Sankt Pölten Linzer Athletik Sport Klub -
  • 09.02  
    TSV Hartberg WSG Swarovski Tirol -
  • 09.02  
    FC Salzburg Austria Wiedeń -
  • 09.02  
    Rapid Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -

17. kolejka

  • 13.02  
    SV Ried SKN Sankt Pölten -
  • 13.02  
    WSG Swarovski Tirol FC Salzburg -
  • 13.02  
    SC Rheindorf Altach Rapid Wiedeń -
  • 13.02  
    Austria Wiedeń TSV Hartberg -
  • 13.02  
    Linzer Athletik Sport Klub Sturm Graz -
  • 13.02  
    Wolfsberger Athletik Club Admira Wacker Moedling -

18. kolejka

  • 20.02  
    Admira Wacker Moedling Linzer Athletik Sport Klub -
  • 20.02  
    WSG Swarovski Tirol SKN Sankt Pölten -
  • 20.02  
    Austria Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 20.02  
    TSV Hartberg SV Ried -
  • 20.02  
    FC Salzburg Rapid Wiedeń -
  • 20.02  
    Sturm Graz Wolfsberger Athletik Club -

19. kolejka

  • 27.02  
    SKN Sankt Pölten Austria Wiedeń -
  • 27.02  
    Sturm Graz FC Salzburg -
  • 27.02  
    Wolfsberger Athletik Club SC Rheindorf Altach -
  • 27.02  
    Linzer Athletik Sport Klub TSV Hartberg -
  • 27.02  
    Rapid Wiedeń SV Ried -
  • 27.02  
    Admira Wacker Moedling WSG Swarovski Tirol -

20. kolejka

  • 06.03  
    SV Ried Wolfsberger Athletik Club -
  • 06.03  
    WSG Swarovski Tirol Sturm Graz -
  • 06.03  
    SC Rheindorf Altach Linzer Athletik Sport Klub -
  • 06.03  
    FC Salzburg SKN Sankt Pölten -
  • 06.03  
    Austria Wiedeń Rapid Wiedeń -
  • 06.03  
    TSV Hartberg Admira Wacker Moedling -

21. kolejka

  • 13.03  
    Rapid Wiedeń TSV Hartberg -
  • 13.03  
    FC Salzburg Admira Wacker Moedling -
  • 13.03  
    SV Ried Linzer Athletik Sport Klub -
  • 13.03  
    Sturm Graz Austria Wiedeń -
  • 13.03  
    Wolfsberger Athletik Club WSG Swarovski Tirol -
  • 13.03  
    SKN Sankt Pölten SC Rheindorf Altach -

22. kolejka

  • 20.03  
    WSG Swarovski Tirol Rapid Wiedeń -
  • 20.03  
    Admira Wacker Moedling Sturm Graz -
  • 20.03  
    TSV Hartberg SKN Sankt Pölten -
  • 20.03  
    Austria Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 20.03  
    SC Rheindorf Altach SV Ried -
  • 20.03  
    Linzer Athletik Sport Klub FC Salzburg -