Austria - Bundesliga

14. kolejka - Bundesliga

Tabela Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC Salzburg 14 31   10 1 3   44 - 15 29
2   Rapid Wiedeń 14 30   9 3 2   32 - 19 13
3   Sturm Graz 14 28   8 4 2   25 - 10 15
4   Linzer Athletik Sport Klub 14 27   8 3 3   29 - 14 15
5   WSG Swarovski Tirol 14 23   7 2 5   25 - 20 5
6   Wolfsberger Athletik Club 14 18   5 3 6   22 - 27 -5
7   Austria Wiedeń 14 17   4 5 5   17 - 18 -1
8   SKN Sankt Pölten 14 16   4 4 6   26 - 27 -1
9   TSV Hartberg 14 15   3 6 5   15 - 25 -10
10   SV Ried 14 13   4 1 9   17 - 32 -15
11   SC Rheindorf Altach 14 8   2 2 10   12 - 32 -20
12   Admira Wacker Moedling 14 8   2 2 10   14 - 39 -25
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

15. kolejka (następna)

  • 30.01 17:00
  • 30.01 17:00
  • 30.01 17:00
  • 31.01 14:30
  • 31.01 14:30
  • 31.01 17:00

Strzelcy Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sékou Koïta(FC Salzburg) 11 1
Patson Daka(FC Salzburg) 10 0
Alexander Schmidt(SKN Sankt Pölten) 10 0

Kartkowicze Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alexander Grünwald(Austria Wiedeń) 2 2 4
Luka Lochoshvili(Wolfsberger Athletik Club) 2 1 3
Roman Kerschbaum(Admira Wacker Moedling) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Bundesliga

15. kolejka

  • 30.01 17:00  
    TSV Hartberg FC Salzburg -
  • 30.01 17:00  
    SC Rheindorf Altach Sturm Graz -
  • 30.01 17:00  
    SV Ried Admira Wacker Moedling -
  • 31.01 14:30  
    Austria Wiedeń WSG Swarovski Tirol -
  • 31.01 14:30  
    SKN Sankt Pölten Wolfsberger Athletik Club -
  • 31.01 17:00  
    Linzer Athletik Sport Klub Rapid Wiedeń -

16. kolejka

  • 09.02 18:30  
    Sturm Graz SV Ried -
  • 09.02 18:30  
    TSV Hartberg WSG Swarovski Tirol -
  • 09.02 20:30  
    Rapid Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 10.02 18:30  
    Admira Wacker Moedling SC Rheindorf Altach -
  • 10.02 18:30  
    SKN Sankt Pölten Linzer Athletik Sport Klub -
  • 10.02 20:30  
    FC Salzburg Austria Wiedeń -

17. kolejka

  • 13.02 17:00  
    WSG Swarovski Tirol FC Salzburg -
  • 13.02 17:00  
    SC Rheindorf Altach Rapid Wiedeń -
  • 13.02 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club Admira Wacker Moedling -
  • 14.02 14:30  
    SV Ried SKN Sankt Pölten -
  • 14.02 14:30  
    Austria Wiedeń TSV Hartberg -
  • 14.02 17:00  
    Linzer Athletik Sport Klub Sturm Graz -

18. kolejka

  • 20.02 17:00  
    WSG Swarovski Tirol SKN Sankt Pölten -
  • 20.02 17:00  
    Austria Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 20.02 17:00  
    TSV Hartberg SV Ried -
  • 21.02 14:30  
    Admira Wacker Moedling Linzer Athletik Sport Klub -
  • 21.02 14:30  
    Sturm Graz Wolfsberger Athletik Club -
  • 21.02 17:00  
    FC Salzburg Rapid Wiedeń -

19. kolejka

  • 27.02 17:00  
    Linzer Athletik Sport Klub TSV Hartberg -
  • 27.02 17:00  
    Rapid Wiedeń SV Ried -
  • 27.02 17:00  
    Admira Wacker Moedling WSG Swarovski Tirol -
  • 28.02 14:30  
    SKN Sankt Pölten Austria Wiedeń -
  • 28.02 14:30  
    Wolfsberger Athletik Club SC Rheindorf Altach -
  • 28.02 17:00  
    Sturm Graz FC Salzburg -

20. kolejka

  • 06.03 17:00  
    WSG Swarovski Tirol Sturm Graz -
  • 06.03 17:00  
    SC Rheindorf Altach Linzer Athletik Sport Klub -
  • 06.03 17:00  
    TSV Hartberg Admira Wacker Moedling -
  • 07.03 14:30  
    SV Ried Wolfsberger Athletik Club -
  • 07.03 14:30  
    FC Salzburg SKN Sankt Pölten -
  • 07.03 17:00  
    Austria Wiedeń Rapid Wiedeń -

21. kolejka

  • 14.03 17:00  
    Rapid Wiedeń TSV Hartberg -
  • 14.03 17:00  
    FC Salzburg Admira Wacker Moedling -
  • 14.03 17:00  
    SV Ried Linzer Athletik Sport Klub -
  • 14.03 17:00  
    Sturm Graz Austria Wiedeń -
  • 14.03 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club WSG Swarovski Tirol -
  • 14.03 17:00  
    SKN Sankt Pölten SC Rheindorf Altach -

22. kolejka

  • 21.03 17:00  
    WSG Swarovski Tirol Rapid Wiedeń -
  • 21.03 17:00  
    Admira Wacker Moedling Sturm Graz -
  • 21.03 17:00  
    TSV Hartberg SKN Sankt Pölten -
  • 21.03 17:00  
    Austria Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 21.03 17:00  
    SC Rheindorf Altach SV Ried -
  • 21.03 17:00  
    Linzer Athletik Sport Klub FC Salzburg -