Austria - Bundesliga

4. kolejka - Bundesliga

Tabela Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC Salzburg 4 12   4 0 0   17 - 4 13
2   Rapid Wiedeń 4 10   3 1 0   10 - 3 7
3   SKN Sankt Pölten 4 7   2 1 1   10 - 4 6
4   Austria Wiedeń 4 7   2 1 1   6 - 4 2
5   Linzer Athletik Sport Klub 4 7   2 1 1   5 - 5 0
6   Sturm Graz 4 6   1 3 0   6 - 2 4
7   WSG Swarovski Tirol 4 4   1 1 2   5 - 6 -1
8   Admira Wacker Moedling 4 4   1 1 2   6 - 12 -6
9   SV Ried 4 3   1 0 3   6 - 10 -4
10   Wolfsberger Athletik Club 4 3   1 0 3   6 - 10 -4
11   TSV Hartberg 4 2   0 2 2   3 - 11 -8
12   SC Rheindorf Altach 4 1   0 1 3   2 - 11 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 24.10 17:00
  • 24.10 17:00
  • 24.10 17:00
  • 25.10 14:30
  • 25.10 14:30
  • 25.10 17:00

Strzelcy Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Patson Daka(FC Salzburg) 5 0
Sékou Koïta(FC Salzburg) 4 0
Taxiarchis Fountas(Rapid Wiedeń) 4 0

Kartkowicze Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Sandro Ingolitsch(Sturm Graz) 1 1 2
Samson Okikiola Tijani(TSV Hartberg) 1 1 2
André Ramalho Silva(FC Salzburg) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Bundesliga

5. kolejka

  • 24.10 17:00  
    Austria Wiedeń FC Salzburg -
  • 24.10 17:00  
    SV Ried Sturm Graz -
  • 24.10 17:00  
    SC Rheindorf Altach Admira Wacker Moedling -
  • 25.10 14:30  
    Linzer Athletik Sport Klub SKN Sankt Pölten -
  • 25.10 14:30  
    WSG Swarovski Tirol TSV Hartberg -
  • 25.10 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club Rapid Wiedeń -

6. kolejka

  • 31.10 17:00  
    SKN Sankt Pölten SV Ried -
  • 31.10 17:00  
    FC Salzburg WSG Swarovski Tirol -
  • 31.10 17:00  
    TSV Hartberg Austria Wiedeń -
  • 01.11 14:30  
    Admira Wacker Moedling Wolfsberger Athletik Club -
  • 01.11 14:30  
    Rapid Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 01.11 17:00  
    Sturm Graz Linzer Athletik Sport Klub -

7. kolejka

  • 07.11 17:00  
    SV Ried TSV Hartberg -
  • 07.11 17:00  
    SC Rheindorf Altach Austria Wiedeń -
  • 07.11 17:00  
    SKN Sankt Pölten WSG Swarovski Tirol -
  • 08.11 14:30  
    Linzer Athletik Sport Klub Admira Wacker Moedling -
  • 08.11 14:30  
    Wolfsberger Athletik Club Sturm Graz -
  • 08.11 17:00  
    Rapid Wiedeń FC Salzburg -

8. kolejka

  • 21.11 17:00  
    SC Rheindorf Altach Wolfsberger Athletik Club -
  • 21.11 17:00  
    TSV Hartberg Linzer Athletik Sport Klub -
  • 21.11 17:00  
    FC Salzburg Sturm Graz -
  • 22.11 14:30  
    WSG Swarovski Tirol Admira Wacker Moedling -
  • 22.11 14:30  
    Austria Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 22.11 17:00  
    SV Ried Rapid Wiedeń -

9. kolejka

  • 28.11 17:00  
    Admira Wacker Moedling TSV Hartberg -
  • 28.11 17:00  
    SKN Sankt Pölten FC Salzburg -
  • 28.11 17:00  
    Sturm Graz WSG Swarovski Tirol -
  • 29.11 14:30  
    Linzer Athletik Sport Klub SC Rheindorf Altach -
  • 29.11 14:30  
    Wolfsberger Athletik Club SV Ried -
  • 29.11 17:00  
    Rapid Wiedeń Austria Wiedeń -

10. kolejka

  • 05.12 17:00  
    SC Rheindorf Altach SKN Sankt Pölten -
  • 05.12 17:00  
    Admira Wacker Moedling FC Salzburg -
  • 05.12 17:00  
    Austria Wiedeń Sturm Graz -
  • 06.12 14:30  
    WSG Swarovski Tirol Wolfsberger Athletik Club -
  • 06.12 14:30  
    TSV Hartberg Rapid Wiedeń -
  • 06.12 17:00  
    Linzer Athletik Sport Klub SV Ried -

11. kolejka

  • 12.12 17:00  
    SKN Sankt Pölten TSV Hartberg -
  • 12.12 17:00  
    Sturm Graz Admira Wacker Moedling -
  • 12.12 17:00  
    SV Ried SC Rheindorf Altach -
  • 13.12 14:30  
    Wolfsberger Athletik Club Austria Wiedeń -
  • 13.12 14:30  
    Rapid Wiedeń WSG Swarovski Tirol -
  • 13.12 17:00  
    FC Salzburg Linzer Athletik Sport Klub -

12. kolejka

  • 19.12 17:00  
    Admira Wacker Moedling Rapid Wiedeń -
  • 19.12 17:00  
    Sturm Graz SKN Sankt Pölten -
  • 19.12 17:00  
    TSV Hartberg SC Rheindorf Altach -
  • 20.12 14:30  
    WSG Swarovski Tirol SV Ried -
  • 20.12 14:30  
    FC Salzburg Wolfsberger Athletik Club -
  • 20.12 17:00  
    Austria Wiedeń Linzer Athletik Sport Klub -

13. kolejka

  • 23.01  
    SV Ried Austria Wiedeń -
  • 23.01  
    SC Rheindorf Altach FC Salzburg -
  • 23.01  
    SKN Sankt Pölten Admira Wacker Moedling -
  • 23.01  
    Linzer Athletik Sport Klub WSG Swarovski Tirol -
  • 23.01  
    Wolfsberger Athletik Club TSV Hartberg -
  • 23.01  
    Rapid Wiedeń Sturm Graz -

14. kolejka

  • 27.01  
    Rapid Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 27.01  
    Sturm Graz TSV Hartberg -
  • 27.01  
    Wolfsberger Athletik Club Linzer Athletik Sport Klub -
  • 27.01  
    Admira Wacker Moedling Austria Wiedeń -
  • 27.01  
    WSG Swarovski Tirol SC Rheindorf Altach -
  • 27.01  
    FC Salzburg SV Ried -

15. kolejka

  • 30.01  
    TSV Hartberg FC Salzburg -
  • 30.01  
    SC Rheindorf Altach Sturm Graz -
  • 30.01  
    Linzer Athletik Sport Klub Rapid Wiedeń -
  • 30.01  
    Austria Wiedeń WSG Swarovski Tirol -
  • 30.01  
    SV Ried Admira Wacker Moedling -
  • 30.01  
    SKN Sankt Pölten Wolfsberger Athletik Club -

16. kolejka

  • 09.02  
    Admira Wacker Moedling SC Rheindorf Altach -
  • 09.02  
    Sturm Graz SV Ried -
  • 09.02  
    SKN Sankt Pölten Linzer Athletik Sport Klub -
  • 09.02  
    TSV Hartberg WSG Swarovski Tirol -
  • 09.02  
    FC Salzburg Austria Wiedeń -
  • 09.02  
    Rapid Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -

17. kolejka

  • 13.02  
    SV Ried SKN Sankt Pölten -
  • 13.02  
    WSG Swarovski Tirol FC Salzburg -
  • 13.02  
    SC Rheindorf Altach Rapid Wiedeń -
  • 13.02  
    Austria Wiedeń TSV Hartberg -
  • 13.02  
    Linzer Athletik Sport Klub Sturm Graz -
  • 13.02  
    Wolfsberger Athletik Club Admira Wacker Moedling -

18. kolejka

  • 20.02  
    Admira Wacker Moedling Linzer Athletik Sport Klub -
  • 20.02  
    WSG Swarovski Tirol SKN Sankt Pölten -
  • 20.02  
    Austria Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 20.02  
    TSV Hartberg SV Ried -
  • 20.02  
    FC Salzburg Rapid Wiedeń -
  • 20.02  
    Sturm Graz Wolfsberger Athletik Club -

19. kolejka

  • 27.02  
    SKN Sankt Pölten Austria Wiedeń -
  • 27.02  
    Sturm Graz FC Salzburg -
  • 27.02  
    Wolfsberger Athletik Club SC Rheindorf Altach -
  • 27.02  
    Linzer Athletik Sport Klub TSV Hartberg -
  • 27.02  
    Rapid Wiedeń SV Ried -
  • 27.02  
    Admira Wacker Moedling WSG Swarovski Tirol -

20. kolejka

  • 06.03  
    SV Ried Wolfsberger Athletik Club -
  • 06.03  
    WSG Swarovski Tirol Sturm Graz -
  • 06.03  
    SC Rheindorf Altach Linzer Athletik Sport Klub -
  • 06.03  
    FC Salzburg SKN Sankt Pölten -
  • 06.03  
    Austria Wiedeń Rapid Wiedeń -
  • 06.03  
    TSV Hartberg Admira Wacker Moedling -

21. kolejka

  • 13.03  
    Rapid Wiedeń TSV Hartberg -
  • 13.03  
    FC Salzburg Admira Wacker Moedling -
  • 13.03  
    SV Ried Linzer Athletik Sport Klub -
  • 13.03  
    Sturm Graz Austria Wiedeń -
  • 13.03  
    Wolfsberger Athletik Club WSG Swarovski Tirol -
  • 13.03  
    SKN Sankt Pölten SC Rheindorf Altach -

22. kolejka

  • 20.03  
    WSG Swarovski Tirol Rapid Wiedeń -
  • 20.03  
    Admira Wacker Moedling Sturm Graz -
  • 20.03  
    TSV Hartberg SKN Sankt Pölten -
  • 20.03  
    Austria Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 20.03  
    SC Rheindorf Altach SV Ried -
  • 20.03  
    Linzer Athletik Sport Klub FC Salzburg -