Austria - Bundesliga

3. kolejka - Bundesliga

Tabela Bundesliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Salzburg 3 9   3 0 0   7 - 1 6
2 SKN Sankt Pölten 3 7   2 1 0   6 - 3 3
3 Sturm Graz 3 6   2 0 1   6 - 6 0
4 Rapid Wiedeń 3 5   1 2 0   4 - 1 3
5 Wolfsberger Athletik Club 3 4   1 1 1   4 - 4 0
6 LASK Linz 3 4   1 1 1   2 - 3 -1
7 TSV Hartberg 3 3   1 0 2   6 - 6 0
8 FC Wacker Innsbruck 3 3   1 0 2   5 - 6 -1
9 Austria Wiedeń 3 3   1 0 2   2 - 4 -2
10 SV Mattersburg 3 3   1 0 2   5 - 8 -3
11 Admira Wacker Moedling 3 3   1 0 2   1 - 4 -3
12 SC Rheindorf Altach 3 1   0 1 2   4 - 6 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

4. kolejka (następna)

  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 19.08 17:00
  • 19.08 17:00
  • 19.08 17:00

Strzelcy Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Moanes Dabour(FC Salzburg) 4 0
Johannes Aigner(SC Rheindorf Altach) 4 1
Martin Harrer(FC Wacker Innsbruck) 3 0

Kartkowicze Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Patrick Salomon(SV Mattersburg) 0 3 3
René Gartler(SKN Sankt Pölten) 0 2 2
Christian Ramsebner(LASK Linz) 0 2 2

Terminarz / Wyniki Bundesliga

4. kolejka

  • 18.08 17:00  
    FC Salzburg TSV Hartberg -
  • 18.08 17:00  
    SV Mattersburg Wolfsberger Athletik Club -
  • 18.08 17:00  
    FC Wacker Innsbruck SKN Sankt Pölten -
  • 19.08 17:00  
    Sturm Graz SC Rheindorf Altach -
  • 19.08 17:00  
    LASK Linz Rapid Wiedeń -
  • 19.08 17:00  
    Austria Wiedeń Admira Wacker Moedling -

5. kolejka

  • 25.08 17:00  
    SC Rheindorf Altach FC Salzburg -
  • 25.08 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club Sturm Graz -
  • 25.08 17:00  
    SKN Sankt Pölten Austria Wiedeń -
  • 26.08 17:00  
    Rapid Wiedeń FC Wacker Innsbruck -
  • 26.08 17:00  
    Admira Wacker Moedling SV Mattersburg -
  • 26.08 17:00  
    TSV Hartberg LASK Linz -

6. kolejka

  • 01.09 17:00  
    Austria Wiedeń SV Mattersburg -
  • 01.09 17:00  
    SC Rheindorf Altach SKN Sankt Pölten -
  • 01.09 17:00  
    FC Wacker Innsbruck TSV Hartberg -
  • 02.09 17:00  
    FC Salzburg Admira Wacker Moedling -
  • 02.09 17:00  
    Sturm Graz Rapid Wiedeń -
  • 02.09 17:00  
    LASK Linz Wolfsberger Athletik Club -

7. kolejka

  • 15.09 17:00  
    Admira Wacker Moedling Sturm Graz -
  • 15.09 17:00  
    TSV Hartberg SC Rheindorf Altach -
  • 15.09 17:00  
    SKN Sankt Pölten FC Salzburg -
  • 16.09 14:30  
    SV Mattersburg LASK Linz -
  • 16.09 14:30  
    Wolfsberger Athletik Club FC Wacker Innsbruck -
  • 16.09 17:00  
    Rapid Wiedeń Austria Wiedeń -

8. kolejka

  • 22.09 17:00  
    FC Salzburg Rapid Wiedeń -
  • 22.09 17:00  
    Sturm Graz SV Mattersburg -
  • 22.09 17:00  
    Austria Wiedeń LASK Linz -
  • 22.09 17:00  
    SC Rheindorf Altach Wolfsberger Athletik Club -
  • 22.09 17:00  
    SKN Sankt Pölten TSV Hartberg -
  • 22.09 17:00  
    FC Wacker Innsbruck Admira Wacker Moedling -

9. kolejka

  • 29.09 17:00  
    Rapid Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 29.09 17:00  
    LASK Linz Sturm Graz -
  • 29.09 17:00  
    Admira Wacker Moedling SC Rheindorf Altach -
  • 29.09 17:00  
    SV Mattersburg FC Wacker Innsbruck -
  • 29.09 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club FC Salzburg -
  • 29.09 17:00  
    TSV Hartberg Austria Wiedeń -

10. kolejka

  • 06.10 17:00  
    Sturm Graz FC Salzburg -
  • 06.10 17:00  
    Rapid Wiedeń SV Mattersburg -
  • 06.10 17:00  
    SC Rheindorf Altach Austria Wiedeń -
  • 06.10 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club TSV Hartberg -
  • 06.10 17:00  
    SKN Sankt Pölten Admira Wacker Moedling -
  • 06.10 17:00  
    FC Wacker Innsbruck LASK Linz -

11. kolejka

  • 20.10 17:00  
    FC Salzburg FC Wacker Innsbruck -
  • 20.10 17:00  
    LASK Linz SC Rheindorf Altach -
  • 20.10 17:00  
    Admira Wacker Moedling Wolfsberger Athletik Club -
  • 20.10 17:00  
    SV Mattersburg SKN Sankt Pölten -
  • 20.10 17:00  
    Austria Wiedeń Sturm Graz -
  • 20.10 17:00  
    TSV Hartberg Rapid Wiedeń -

12. kolejka

  • 27.10 17:00  
    Rapid Wiedeń Admira Wacker Moedling -
  • 27.10 17:00  
    LASK Linz FC Salzburg -
  • 27.10 17:00  
    SV Mattersburg SC Rheindorf Altach -
  • 27.10 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club SKN Sankt Pölten -
  • 27.10 17:00  
    FC Wacker Innsbruck Austria Wiedeń -
  • 27.10 17:00  
    TSV Hartberg Sturm Graz -

13. kolejka

  • 03.11 17:00  
    FC Salzburg SV Mattersburg -
  • 03.11 17:00  
    Sturm Graz FC Wacker Innsbruck -
  • 03.11 17:00  
    Admira Wacker Moedling TSV Hartberg -
  • 03.11 17:00  
    Austria Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 03.11 17:00  
    SC Rheindorf Altach Rapid Wiedeń -
  • 03.11 17:00  
    SKN Sankt Pölten LASK Linz -

14. kolejka

  • 10.11 17:00  
    Sturm Graz SKN Sankt Pölten -
  • 10.11 17:00  
    LASK Linz Admira Wacker Moedling -
  • 10.11 17:00  
    SV Mattersburg TSV Hartberg -
  • 10.11 17:00  
    Austria Wiedeń FC Salzburg -
  • 10.11 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club Rapid Wiedeń -
  • 10.11 17:00  
    FC Wacker Innsbruck SC Rheindorf Altach -

15. kolejka

  • 24.11 17:00  
    Rapid Wiedeń LASK Linz -
  • 24.11 17:00  
    Admira Wacker Moedling Austria Wiedeń -
  • 24.11 17:00  
    SC Rheindorf Altach Sturm Graz -
  • 24.11 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club SV Mattersburg -
  • 24.11 17:00  
    SKN Sankt Pölten FC Wacker Innsbruck -
  • 24.11 17:00  
    TSV Hartberg FC Salzburg -

16. kolejka

  • 01.12 17:00  
    FC Salzburg SC Rheindorf Altach -
  • 01.12 17:00  
    Sturm Graz Wolfsberger Athletik Club -
  • 01.12 17:00  
    LASK Linz TSV Hartberg -
  • 01.12 17:00  
    SV Mattersburg Admira Wacker Moedling -
  • 01.12 17:00  
    Austria Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 01.12 17:00  
    FC Wacker Innsbruck Rapid Wiedeń -

17. kolejka

  • 08.12 17:00  
    Rapid Wiedeń Sturm Graz -
  • 08.12 17:00  
    Admira Wacker Moedling FC Salzburg -
  • 08.12 17:00  
    SV Mattersburg Austria Wiedeń -
  • 08.12 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club LASK Linz -
  • 08.12 17:00  
    SKN Sankt Pölten SC Rheindorf Altach -
  • 08.12 17:00  
    TSV Hartberg FC Wacker Innsbruck -

18. kolejka

  • 15.12 17:00  
    FC Salzburg SKN Sankt Pölten -
  • 15.12 17:00  
    Sturm Graz Admira Wacker Moedling -
  • 15.12 17:00  
    LASK Linz SV Mattersburg -
  • 15.12 17:00  
    Austria Wiedeń Rapid Wiedeń -
  • 15.12 17:00  
    SC Rheindorf Altach TSV Hartberg -
  • 15.12 17:00  
    FC Wacker Innsbruck Wolfsberger Athletik Club -

19. kolejka

  • 23.02 17:00  
    Rapid Wiedeń FC Salzburg -
  • 23.02 17:00  
    LASK Linz Austria Wiedeń -
  • 23.02 17:00  
    Admira Wacker Moedling FC Wacker Innsbruck -
  • 23.02 17:00  
    SV Mattersburg Sturm Graz -
  • 23.02 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club SC Rheindorf Altach -
  • 23.02 17:00  
    TSV Hartberg SKN Sankt Pölten -

20. kolejka

  • 02.03 17:00  
    FC Salzburg Wolfsberger Athletik Club -
  • 02.03 17:00  
    Sturm Graz LASK Linz -
  • 02.03 17:00  
    Austria Wiedeń TSV Hartberg -
  • 02.03 17:00  
    SC Rheindorf Altach Admira Wacker Moedling -
  • 02.03 17:00  
    SKN Sankt Pölten Rapid Wiedeń -
  • 02.03 17:00  
    FC Wacker Innsbruck SV Mattersburg -

21. kolejka

  • 09.03 17:00  
    FC Salzburg Sturm Graz -
  • 09.03 17:00  
    LASK Linz FC Wacker Innsbruck -
  • 09.03 17:00  
    Admira Wacker Moedling SKN Sankt Pölten -
  • 09.03 17:00  
    SV Mattersburg Rapid Wiedeń -
  • 09.03 17:00  
    Austria Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 09.03 17:00  
    TSV Hartberg Wolfsberger Athletik Club -

22. kolejka

  • 16.03 17:00  
    Sturm Graz Austria Wiedeń -
  • 16.03 17:00  
    Rapid Wiedeń TSV Hartberg -
  • 16.03 17:00  
    SC Rheindorf Altach LASK Linz -
  • 16.03 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club Admira Wacker Moedling -
  • 16.03 17:00  
    SKN Sankt Pölten SV Mattersburg -
  • 16.03 17:00  
    FC Wacker Innsbruck FC Salzburg -