Austria - Bundesliga

4. kolejka - Bundesliga

Tabela Bundesliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Salzburg 4 12   4 0 0   17 - 3 14
2 LASK Linz 4 10   3 1 0   7 - 1 6
3 Wolfsberger Athletik Club 4 6   2 0 2   10 - 6 4
4 TSV Hartberg 3 6   2 0 1   6 - 3 3
5 Sturm Graz 3 6   2 0 1   4 - 1 3
6 WSG Swarovski Tirol 4 5   1 2 1   7 - 6 1
7 Rapid Wiedeń 3 4   1 1 1   4 - 5 -1
8 Austria Wiedeń 3 3   1 0 2   6 - 7 -1
9 SC Rheindorf Altach 3 3   1 0 2   4 - 6 -2
10 SV Mattersburg 4 3   1 0 3   4 - 15 -11
11 SKN Sankt Pölten 4 2   0 2 2   3 - 12 -9
12 Admira Wacker Moedling 3 0   0 0 3   1 - 8 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 24.08 17:00
  • 24.08 17:00
  • 24.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00

Strzelcy Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Shon Zalman Weissman(Wolfsberger Athletik Club) 7 0
Dario Tadic(TSV Hartberg) 6 1
Erling Håland(FC Salzburg) 6 1

Kartkowicze Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
David Cancola(TSV Hartberg) 1 2 3
Zlatko Junuzović(FC Salzburg) 1 1 2
René Gartler(SKN Sankt Pölten) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Bundesliga

5. kolejka

  • 24.08 17:00  
    Rapid Wiedeń LASK Linz -
  • 24.08 17:00  
    SV Mattersburg SKN Sankt Pölten -
  • 24.08 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club SC Rheindorf Altach -
  • 25.08 17:00  
    Sturm Graz WSG Swarovski Tirol -
  • 25.08 17:00  
    FC Salzburg Admira Wacker Moedling -
  • 25.08 17:00  
    TSV Hartberg Austria Wiedeń -

6. kolejka

  • 31.08 17:00  
    LASK Linz Wolfsberger Athletik Club -
  • 31.08 17:00  
    Admira Wacker Moedling SV Mattersburg -
  • 31.08 17:00  
    WSG Swarovski Tirol FC Salzburg -
  • 01.09 17:00  
    Austria Wiedeń Rapid Wiedeń -
  • 01.09 17:00  
    SKN Sankt Pölten TSV Hartberg -
  • 01.09 17:00  
    SC Rheindorf Altach Sturm Graz -

7. kolejka

  • 14.09 17:00  
    Rapid Wiedeń Admira Wacker Moedling -
  • 14.09 17:00  
    FC Salzburg TSV Hartberg -
  • 14.09 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club Austria Wiedeń -
  • 14.09 17:00  
    Sturm Graz LASK Linz -
  • 14.09 17:00  
    SC Rheindorf Altach SKN Sankt Pölten -
  • 14.09 17:00  
    SV Mattersburg WSG Swarovski Tirol -

8. kolejka

  • 21.09 17:00  
    LASK Linz FC Salzburg -
  • 21.09 17:00  
    Admira Wacker Moedling SKN Sankt Pölten -
  • 21.09 17:00  
    SV Mattersburg Sturm Graz -
  • 21.09 17:00  
    Austria Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 21.09 17:00  
    TSV Hartberg Wolfsberger Athletik Club -
  • 21.09 17:00  
    WSG Swarovski Tirol Rapid Wiedeń -

9. kolejka

  • 28.09 17:00  
    SKN Sankt Pölten LASK Linz -
  • 28.09 17:00  
    Sturm Graz Admira Wacker Moedling -
  • 28.09 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club WSG Swarovski Tirol -
  • 28.09 17:00  
    SC Rheindorf Altach SV Mattersburg -
  • 28.09 17:00  
    FC Salzburg Austria Wiedeń -
  • 28.09 17:00  
    Rapid Wiedeń TSV Hartberg -

10. kolejka

  • 05.10 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club SKN Sankt Pölten -
  • 05.10 17:00  
    FC Salzburg SC Rheindorf Altach -
  • 05.10 17:00  
    Austria Wiedeń Sturm Graz -
  • 05.10 17:00  
    Admira Wacker Moedling WSG Swarovski Tirol -
  • 05.10 17:00  
    SV Mattersburg Rapid Wiedeń -
  • 05.10 17:00  
    TSV Hartberg LASK Linz -

11. kolejka

  • 19.10 17:00  
    SC Rheindorf Altach Admira Wacker Moedling -
  • 19.10 17:00  
    Rapid Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 19.10 17:00  
    LASK Linz SV Mattersburg -
  • 19.10 17:00  
    WSG Swarovski Tirol TSV Hartberg -
  • 19.10 17:00  
    SKN Sankt Pölten Austria Wiedeń -
  • 19.10 17:00  
    Sturm Graz FC Salzburg -

12. kolejka

  • 26.10 17:00  
    SC Rheindorf Altach LASK Linz -
  • 26.10 17:00  
    TSV Hartberg SV Mattersburg -
  • 26.10 17:00  
    Austria Wiedeń WSG Swarovski Tirol -
  • 26.10 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club Admira Wacker Moedling -
  • 26.10 17:00  
    SKN Sankt Pölten Sturm Graz -
  • 26.10 17:00  
    FC Salzburg Rapid Wiedeń -

13. kolejka

  • 02.11 17:00  
    LASK Linz Austria Wiedeń -
  • 02.11 17:00  
    Sturm Graz Wolfsberger Athletik Club -
  • 02.11 17:00  
    SV Mattersburg FC Salzburg -
  • 02.11 17:00  
    Rapid Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 02.11 17:00  
    Admira Wacker Moedling TSV Hartberg -
  • 02.11 17:00  
    WSG Swarovski Tirol SC Rheindorf Altach -

14. kolejka

  • 09.11 17:00  
    Austria Wiedeń SV Mattersburg -
  • 09.11 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club FC Salzburg -
  • 09.11 17:00  
    LASK Linz Admira Wacker Moedling -
  • 09.11 17:00  
    SKN Sankt Pölten WSG Swarovski Tirol -
  • 09.11 17:00  
    Sturm Graz TSV Hartberg -
  • 09.11 17:00  
    SC Rheindorf Altach Rapid Wiedeń -

15. kolejka

  • 23.11 17:00  
    FC Salzburg SKN Sankt Pölten -
  • 23.11 17:00  
    SV Mattersburg Wolfsberger Athletik Club -
  • 23.11 17:00  
    Rapid Wiedeń Sturm Graz -
  • 23.11 17:00  
    TSV Hartberg SC Rheindorf Altach -
  • 23.11 17:00  
    Admira Wacker Moedling Austria Wiedeń -
  • 23.11 17:00  
    WSG Swarovski Tirol LASK Linz -

16. kolejka

  • 30.11 17:00  
    Admira Wacker Moedling FC Salzburg -
  • 30.11 17:00  
    SC Rheindorf Altach Wolfsberger Athletik Club -
  • 30.11 17:00  
    WSG Swarovski Tirol Sturm Graz -
  • 30.11 17:00  
    SKN Sankt Pölten SV Mattersburg -
  • 30.11 17:00  
    Austria Wiedeń TSV Hartberg -
  • 30.11 17:00  
    LASK Linz Rapid Wiedeń -

17. kolejka

  • 07.12 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club LASK Linz -
  • 07.12 17:00  
    Rapid Wiedeń Austria Wiedeń -
  • 07.12 17:00  
    Sturm Graz SC Rheindorf Altach -
  • 07.12 17:00  
    FC Salzburg WSG Swarovski Tirol -
  • 07.12 17:00  
    SV Mattersburg Admira Wacker Moedling -
  • 07.12 17:00  
    TSV Hartberg SKN Sankt Pölten -

18. kolejka

  • 14.12 17:00  
    LASK Linz Sturm Graz -
  • 14.12 17:00  
    TSV Hartberg FC Salzburg -
  • 14.12 17:00  
    Admira Wacker Moedling Rapid Wiedeń -
  • 14.12 17:00  
    SKN Sankt Pölten SC Rheindorf Altach -
  • 14.12 17:00  
    Austria Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 14.12 17:00  
    WSG Swarovski Tirol SV Mattersburg -

19. kolejka

  • 15.02 17:00  
    Sturm Graz SV Mattersburg -
  • 15.02 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club TSV Hartberg -
  • 15.02 17:00  
    FC Salzburg LASK Linz -
  • 15.02 17:00  
    Rapid Wiedeń WSG Swarovski Tirol -
  • 15.02 17:00  
    SKN Sankt Pölten Admira Wacker Moedling -
  • 15.02 17:00  
    SC Rheindorf Altach Austria Wiedeń -

20. kolejka

  • 22.02 17:00  
    LASK Linz SKN Sankt Pölten -
  • 22.02 17:00  
    WSG Swarovski Tirol Wolfsberger Athletik Club -
  • 22.02 17:00  
    TSV Hartberg Rapid Wiedeń -
  • 22.02 17:00  
    Admira Wacker Moedling Sturm Graz -
  • 22.02 17:00  
    SV Mattersburg SC Rheindorf Altach -
  • 22.02 17:00  
    Austria Wiedeń FC Salzburg -

21. kolejka

  • 29.02 17:00  
    SKN Sankt Pölten Wolfsberger Athletik Club -
  • 29.02 17:00  
    Sturm Graz Austria Wiedeń -
  • 29.02 17:00  
    LASK Linz TSV Hartberg -
  • 29.02 17:00  
    Rapid Wiedeń SV Mattersburg -
  • 29.02 17:00  
    SC Rheindorf Altach FC Salzburg -
  • 29.02 17:00  
    WSG Swarovski Tirol Admira Wacker Moedling -

22. kolejka

  • 07.03 17:00  
    Wolfsberger Athletik Club Rapid Wiedeń -
  • 07.03 17:00  
    FC Salzburg Sturm Graz -
  • 07.03 17:00  
    Austria Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 07.03 17:00  
    SV Mattersburg LASK Linz -
  • 07.03 17:00  
    Admira Wacker Moedling SC Rheindorf Altach -
  • 07.03 17:00  
    TSV Hartberg WSG Swarovski Tirol -