Austria - 1. liga

8. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 WSG Swarovski Wattens 4 10   3 1 0   10 - 2 8
2 FC Liefering 4 10   3 1 0   8 - 0 8
3 FC Blau-Weiß Linz 4 9   3 0 1   10 - 4 6
4 SV Ried 4 9   3 0 1   9 - 3 6
5 Kapfenberger SV 5 7   2 1 2   9 - 7 2
6 SC Austria Lustenau 4 7   2 1 1   5 - 4 1
7 Austria Wiedeń II 3 6   2 0 1   7 - 7 0
8 SV Lafnitz 4 4   1 1 2   6 - 5 1
9 SC Wiener Neustadt 3 4   1 1 1   1 - 2 -1
10 Floridsdorfer AC 4 4   1 1 2   2 - 5 -3
11 FC Wacker Innsbruck II 5 4   1 1 3   3 - 7 -4
12 FC Juniors OÖ 4 4   1 1 2   4 - 9 -5
13 SKU Amstetten 4 2   0 2 2   6 - 8 -2
14 SK Austria Klagenfurt 4 2   0 2 2   3 - 5 -2
15 SK Vorwärts Steyr 4 1   0 1 3   2 - 9 -7
16 SV Horn 4 0   0 0 4   2 - 8 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

9. kolejka (następna)

  • 28.09 19:10
  • 28.09 19:10
  • 28.09 19:10
  • 28.09 19:10
  • 28.09 19:10
  • 28.09 19:10
  • 29.09 16:30
  • 30.09 10:30

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Alan Lima Carius(FC Blau-Weiß Linz) 8 1
Ronivaldo Bernardo Sales(SC Austria Lustenau) 5 2
Darijo Pecirep(SV Ried) 4 1

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Oliver Podhorin(SC Wiener Neustadt) 1 3 4
Christopher Cvetko(FC Juniors OÖ) 1 3 4
Mario Holzer(SKU Amstetten) 1 3 4

Terminarz / Wyniki 1. liga

9. kolejka

  • 28.09 19:10  
    WSG Swarovski Wattens FC Wacker Innsbruck II -
  • 28.09 19:10  
    FC Blau-Weiß Linz FC Liefering -
  • 28.09 19:10  
    SV Lafnitz SK Vorwärts Steyr -
  • 28.09 19:10  
    Austria Wiedeń II SKU Amstetten -
  • 28.09 19:10  
    SV Horn FC Juniors OÖ -
  • 28.09 19:10  
    Floridsdorfer AC SK Austria Klagenfurt -
  • 29.09 16:30  
    SC Austria Lustenau Kapfenberger SV -
  • 30.09 10:30  
    SC Wiener Neustadt SV Ried -

10. kolejka

  • 05.10 19:10  
    SV Ried FC Wacker Innsbruck II -
  • 05.10 19:10  
    Kapfenberger SV SK Austria Klagenfurt -
  • 05.10 19:10  
    SKU Amstetten SC Wiener Neustadt -
  • 05.10 19:10  
    Austria Wiedeń II WSG Swarovski Wattens -
  • 05.10 19:10  
    SK Vorwärts Steyr SC Austria Lustenau -
  • 05.10 19:10  
    SV Horn Floridsdorfer AC -
  • 06.10 14:30  
    FC Liefering SV Lafnitz -
  • 07.10 10:30  
    FC Juniors OÖ FC Blau-Weiß Linz -

11. kolejka

  • 19.10 19:10  
    SC Austria Lustenau Austria Wiedeń II -
  • 19.10 19:10  
    WSG Swarovski Wattens FC Juniors OÖ -
  • 19.10 19:10  
    FC Blau-Weiß Linz SV Horn -
  • 19.10 19:10  
    SC Wiener Neustadt FC Liefering -
  • 19.10 19:10  
    SV Lafnitz SV Ried -
  • 19.10 19:10  
    SK Austria Klagenfurt SKU Amstetten -
  • 20.10 14:30  
    FC Wacker Innsbruck II Kapfenberger SV -
  • 21.10 10:30  
    Floridsdorfer AC SK Vorwärts Steyr -

12. kolejka

  • 26.10  
    SV Ried SC Austria Lustenau -
  • 26.10  
    Kapfenberger SV SC Wiener Neustadt -
  • 26.10  
    FC Liefering Floridsdorfer AC -
  • 26.10  
    SV Lafnitz SK Austria Klagenfurt -
  • 26.10  
    SKU Amstetten WSG Swarovski Wattens -
  • 26.10  
    Austria Wiedeń II FC Blau-Weiß Linz -
  • 26.10  
    SK Vorwärts Steyr FC Juniors OÖ -
  • 26.10  
    SV Horn FC Wacker Innsbruck II -

13. kolejka

  • 02.11  
    SC Austria Lustenau SKU Amstetten -
  • 02.11  
    WSG Swarovski Wattens FC Liefering -
  • 02.11  
    FC Blau-Weiß Linz SK Vorwärts Steyr -
  • 02.11  
    SC Wiener Neustadt SV Horn -
  • 02.11  
    FC Wacker Innsbruck II Austria Wiedeń II -
  • 02.11  
    SK Austria Klagenfurt SV Ried -
  • 02.11  
    FC Juniors OÖ Kapfenberger SV -
  • 02.11  
    Floridsdorfer AC SV Lafnitz -

14. kolejka

  • 09.11  
    SV Ried FC Blau-Weiß Linz -
  • 09.11  
    SC Austria Lustenau WSG Swarovski Wattens -
  • 09.11  
    FC Liefering FC Wacker Innsbruck II -
  • 09.11  
    SV Lafnitz SC Wiener Neustadt -
  • 09.11  
    SKU Amstetten FC Juniors OÖ -
  • 09.11  
    SK Vorwärts Steyr SK Austria Klagenfurt -
  • 09.11  
    SV Horn Kapfenberger SV -
  • 09.11  
    Floridsdorfer AC Austria Wiedeń II -

15. kolejka

  • 23.11  
    WSG Swarovski Wattens SV Horn -
  • 23.11  
    Kapfenberger SV SKU Amstetten -
  • 23.11  
    FC Blau-Weiß Linz SV Lafnitz -
  • 23.11  
    SC Wiener Neustadt Floridsdorfer AC -
  • 23.11  
    FC Wacker Innsbruck II SC Austria Lustenau -
  • 23.11  
    SK Austria Klagenfurt FC Liefering -
  • 23.11  
    FC Juniors OÖ SV Ried -
  • 23.11  
    Austria Wiedeń II SK Vorwärts Steyr -

16. kolejka

  • 22.02  
    SV Ried SK Vorwärts Steyr -
  • 22.02  
    SC Austria Lustenau SK Austria Klagenfurt -
  • 22.02  
    FC Blau-Weiß Linz SC Wiener Neustadt -
  • 22.02  
    FC Liefering SV Horn -
  • 22.02  
    FC Wacker Innsbruck II FC Juniors OÖ -
  • 22.02  
    SV Lafnitz WSG Swarovski Wattens -
  • 22.02  
    Austria Wiedeń II Kapfenberger SV -
  • 22.02  
    Floridsdorfer AC SKU Amstetten -

17. kolejka

  • 01.03  
    WSG Swarovski Wattens SV Ried -
  • 01.03  
    Kapfenberger SV Floridsdorfer AC -
  • 01.03  
    SC Wiener Neustadt SC Austria Lustenau -
  • 01.03  
    SKU Amstetten FC Wacker Innsbruck II -
  • 01.03  
    SK Austria Klagenfurt FC Blau-Weiß Linz -
  • 01.03  
    FC Juniors OÖ SV Lafnitz -
  • 01.03  
    SK Vorwärts Steyr FC Liefering -
  • 01.03  
    SV Horn Austria Wiedeń II -

18. kolejka

  • 08.03  
    SV Ried Kapfenberger SV -
  • 08.03  
    SC Austria Lustenau SV Horn -
  • 08.03  
    FC Blau-Weiß Linz FC Wacker Innsbruck II -
  • 08.03  
    SC Wiener Neustadt SK Vorwärts Steyr -
  • 08.03  
    SV Lafnitz SKU Amstetten -
  • 08.03  
    SK Austria Klagenfurt WSG Swarovski Wattens -
  • 08.03  
    Austria Wiedeń II FC Liefering -
  • 08.03  
    Floridsdorfer AC FC Juniors OÖ -

19. kolejka

  • 15.03  
    WSG Swarovski Wattens Floridsdorfer AC -
  • 15.03  
    FC Liefering SV Ried -
  • 15.03  
    FC Wacker Innsbruck II SK Austria Klagenfurt -
  • 15.03  
    SKU Amstetten FC Blau-Weiß Linz -
  • 15.03  
    FC Juniors OÖ SC Austria Lustenau -
  • 15.03  
    Austria Wiedeń II SC Wiener Neustadt -
  • 15.03  
    SK Vorwärts Steyr Kapfenberger SV -
  • 15.03  
    SV Horn SV Lafnitz -

20. kolejka

  • 29.03  
    SV Ried SKU Amstetten -
  • 29.03  
    SC Austria Lustenau Floridsdorfer AC -
  • 29.03  
    Kapfenberger SV FC Liefering -
  • 29.03  
    FC Blau-Weiß Linz WSG Swarovski Wattens -
  • 29.03  
    SC Wiener Neustadt FC Wacker Innsbruck II -
  • 29.03  
    SV Lafnitz Austria Wiedeń II -
  • 29.03  
    SK Austria Klagenfurt FC Juniors OÖ -
  • 29.03  
    SK Vorwärts Steyr SV Horn -

21. kolejka

  • 05.04  
    WSG Swarovski Wattens Kapfenberger SV -
  • 05.04  
    FC Liefering SC Austria Lustenau -
  • 05.04  
    FC Wacker Innsbruck II SV Lafnitz -
  • 05.04  
    SKU Amstetten SK Vorwärts Steyr -
  • 05.04  
    FC Juniors OÖ SC Wiener Neustadt -
  • 05.04  
    Austria Wiedeń II SK Austria Klagenfurt -
  • 05.04  
    SV Horn SV Ried -
  • 05.04  
    Floridsdorfer AC FC Blau-Weiß Linz -

22. kolejka

  • 12.04  
    SV Ried Floridsdorfer AC -
  • 12.04  
    SC Austria Lustenau FC Blau-Weiß Linz -
  • 12.04  
    Kapfenberger SV SV Lafnitz -
  • 12.04  
    SC Wiener Neustadt WSG Swarovski Wattens -
  • 12.04  
    SKU Amstetten FC Liefering -
  • 12.04  
    SK Austria Klagenfurt SV Horn -
  • 12.04  
    FC Juniors OÖ Austria Wiedeń II -
  • 12.04  
    SK Vorwärts Steyr FC Wacker Innsbruck II -

23. kolejka

  • 19.04  
    WSG Swarovski Wattens SK Vorwärts Steyr -
  • 19.04  
    FC Blau-Weiß Linz Kapfenberger SV -
  • 19.04  
    SC Wiener Neustadt SK Austria Klagenfurt -
  • 19.04  
    FC Liefering FC Juniors OÖ -
  • 19.04  
    SV Lafnitz SC Austria Lustenau -
  • 19.04  
    Austria Wiedeń II SV Ried -
  • 19.04  
    SV Horn SKU Amstetten -
  • 19.04  
    Floridsdorfer AC FC Wacker Innsbruck II -

24. kolejka

  • 26.04  
    SV Ried SC Wiener Neustadt -
  • 26.04  
    Kapfenberger SV SC Austria Lustenau -
  • 26.04  
    FC Liefering FC Blau-Weiß Linz -
  • 26.04  
    FC Wacker Innsbruck II WSG Swarovski Wattens -
  • 26.04  
    SKU Amstetten Austria Wiedeń II -
  • 26.04  
    SK Austria Klagenfurt Floridsdorfer AC -
  • 26.04  
    FC Juniors OÖ SV Horn -
  • 26.04  
    SK Vorwärts Steyr SV Lafnitz -

25. kolejka

  • 03.05  
    SC Austria Lustenau SK Vorwärts Steyr -
  • 03.05  
    WSG Swarovski Wattens Austria Wiedeń II -
  • 03.05  
    FC Blau-Weiß Linz FC Juniors OÖ -
  • 03.05  
    SC Wiener Neustadt SKU Amstetten -
  • 03.05  
    FC Wacker Innsbruck II SV Ried -
  • 03.05  
    SV Lafnitz FC Liefering -
  • 03.05  
    SK Austria Klagenfurt Kapfenberger SV -
  • 03.05  
    Floridsdorfer AC SV Horn -

26. kolejka

  • 10.05  
    SV Ried SV Lafnitz -
  • 10.05  
    Kapfenberger SV FC Wacker Innsbruck II -
  • 10.05  
    FC Liefering SC Wiener Neustadt -
  • 10.05  
    SKU Amstetten SK Austria Klagenfurt -
  • 10.05  
    FC Juniors OÖ WSG Swarovski Wattens -
  • 10.05  
    Austria Wiedeń II SC Austria Lustenau -
  • 10.05  
    SK Vorwärts Steyr Floridsdorfer AC -
  • 10.05  
    SV Horn FC Blau-Weiß Linz -

27. kolejka

  • 17.05  
    SC Austria Lustenau SV Ried -
  • 17.05  
    WSG Swarovski Wattens SKU Amstetten -
  • 17.05  
    FC Blau-Weiß Linz Austria Wiedeń II -
  • 17.05  
    SC Wiener Neustadt Kapfenberger SV -
  • 17.05  
    FC Wacker Innsbruck II SV Horn -
  • 17.05  
    SK Austria Klagenfurt SV Lafnitz -
  • 17.05  
    FC Juniors OÖ SK Vorwärts Steyr -
  • 17.05  
    Floridsdorfer AC FC Liefering -

28. kolejka

  • 24.05  
    SV Ried SK Austria Klagenfurt -
  • 24.05  
    Kapfenberger SV FC Juniors OÖ -
  • 24.05  
    FC Liefering WSG Swarovski Wattens -
  • 24.05  
    SV Lafnitz Floridsdorfer AC -
  • 24.05  
    SKU Amstetten SC Austria Lustenau -
  • 24.05  
    Austria Wiedeń II FC Wacker Innsbruck II -
  • 24.05  
    SK Vorwärts Steyr FC Blau-Weiß Linz -
  • 24.05  
    SV Horn SC Wiener Neustadt -

29. kolejka

  • 29.05  
    WSG Swarovski Wattens SC Austria Lustenau -
  • 29.05  
    Kapfenberger SV SV Horn -
  • 29.05  
    FC Blau-Weiß Linz SV Ried -
  • 29.05  
    SC Wiener Neustadt SV Lafnitz -
  • 29.05  
    FC Wacker Innsbruck II FC Liefering -
  • 29.05  
    SK Austria Klagenfurt SK Vorwärts Steyr -
  • 29.05  
    FC Juniors OÖ SKU Amstetten -
  • 29.05  
    Austria Wiedeń II Floridsdorfer AC -

30. kolejka

  • 01.06  
    SV Ried FC Juniors OÖ -
  • 01.06  
    SC Austria Lustenau FC Wacker Innsbruck II -
  • 01.06  
    FC Liefering SK Austria Klagenfurt -
  • 01.06  
    SV Lafnitz FC Blau-Weiß Linz -
  • 01.06  
    SKU Amstetten Kapfenberger SV -
  • 01.06  
    SK Vorwärts Steyr Austria Wiedeń II -
  • 01.06  
    SV Horn WSG Swarovski Wattens -
  • 01.06  
    Floridsdorfer AC SC Wiener Neustadt -