Austria - 1. liga

3. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Liefering 3 9   3 0 0   9 - 1 8
2 FC Blau-Weiß Linz 3 9   3 0 0   8 - 2 6
3 SV Ried 3 7   2 1 0   5 - 3 2
4 Kapfenberger SV 3 6   2 0 1   6 - 2 4
5 SC Austria Lustenau 3 5   1 2 0   5 - 2 3
6 WSG Swarovski Wattens 3 4   1 1 1   8 - 4 4
7 FC Wacker Innsbruck II 3 4   1 1 1   4 - 3 1
8 SC Wiener Neustadt 3 4   1 1 1   3 - 3 0
9 Floridsdorfer AC 3 4   1 1 1   6 - 7 -1
10 FC Juniors OÖ 3 4   1 1 1   4 - 6 -2
11 Austria Wiedeń II 3 3   1 0 2   4 - 9 -5
12 SKU Amstetten 3 2   0 2 1   4 - 5 -1
13 SK Austria Klagenfurt 3 2   0 2 1   3 - 5 -2
14 SV Lafnitz 3 1   0 1 2   3 - 9 -6
15 SK Vorwärts Steyr 3 1   0 1 2   1 - 7 -6
16 SV Horn 3 0   0 0 3   4 - 9 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

4. kolejka (następna)

  • 17.08 19:10
  • 17.08 19:10
  • 17.08 19:10
  • 17.08 19:10
  • 17.08 19:10
  • 18.08 16:30
  • 19.08 10:30
  • 19.08 14:30

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Alan Lima Carius(FC Blau-Weiß Linz) 4 1
Andy Josue Reyes Vado(FC Juniors OÖ) 3 0
Thomas Fröschl(FC Blau-Weiß Linz) 2 0

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Marc Ortner(SK Austria Klagenfurt) 1 1 2
Julian Tomka(SV Lafnitz) 1 1 2
Ousmane Diakite(FC Liefering) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 1. liga

4. kolejka

  • 17.08 19:10  
    SV Ried FC Liefering -
  • 17.08 19:10  
    FC Blau-Weiß Linz SKU Amstetten -
  • 17.08 19:10  
    SC Wiener Neustadt Austria Wiedeń II -
  • 17.08 19:10  
    SK Austria Klagenfurt FC Wacker Innsbruck II -
  • 17.08 19:10  
    Floridsdorfer AC WSG Swarovski Wattens -
  • 18.08 16:30  
    SC Austria Lustenau FC Juniors OÖ -
  • 19.08 10:30  
    SV Lafnitz SV Horn -
  • 19.08 14:30  
    Kapfenberger SV SK Vorwärts Steyr -

5. kolejka

  • 24.08 19:10  
    WSG Swarovski Wattens FC Blau-Weiß Linz -
  • 24.08 19:10  
    FC Liefering Kapfenberger SV -
  • 24.08 19:10  
    Austria Wiedeń II SV Lafnitz -
  • 24.08 19:10  
    SV Horn SK Vorwärts Steyr -
  • 24.08 19:10  
    Floridsdorfer AC SC Austria Lustenau -
  • 25.08 14:30  
    FC Wacker Innsbruck II SC Wiener Neustadt -
  • 26.08 10:30  
    SKU Amstetten SV Ried -
  • 26.08 17:00  
    FC Juniors OÖ SK Austria Klagenfurt -

6. kolejka

  • 31.08 19:10  
    SV Ried SV Horn -
  • 31.08 19:10  
    Kapfenberger SV WSG Swarovski Wattens -
  • 31.08 19:10  
    FC Blau-Weiß Linz Floridsdorfer AC -
  • 31.08 19:10  
    SC Wiener Neustadt FC Juniors OÖ -
  • 31.08 19:10  
    SV Lafnitz FC Wacker Innsbruck II -
  • 31.08 19:10  
    SK Vorwärts Steyr SKU Amstetten -
  • 01.09 16:30  
    SC Austria Lustenau FC Liefering -
  • 02.09 10:30  
    SK Austria Klagenfurt Austria Wiedeń II -

7. kolejka

  • 14.09  
    WSG Swarovski Wattens SC Wiener Neustadt -
  • 14.09  
    FC Blau-Weiß Linz SC Austria Lustenau -
  • 14.09  
    FC Liefering SKU Amstetten -
  • 14.09  
    FC Wacker Innsbruck II SK Vorwärts Steyr -
  • 14.09  
    SV Lafnitz Kapfenberger SV -
  • 14.09  
    Austria Wiedeń II FC Juniors OÖ -
  • 14.09  
    SV Horn SK Austria Klagenfurt -
  • 14.09  
    Floridsdorfer AC SV Ried -

8. kolejka

  • 21.09  
    SV Ried Austria Wiedeń II -
  • 21.09  
    SC Austria Lustenau SV Lafnitz -
  • 21.09  
    Kapfenberger SV FC Blau-Weiß Linz -
  • 21.09  
    FC Wacker Innsbruck II Floridsdorfer AC -
  • 21.09  
    SKU Amstetten SV Horn -
  • 21.09  
    SK Austria Klagenfurt SC Wiener Neustadt -
  • 21.09  
    FC Juniors OÖ FC Liefering -
  • 21.09  
    SK Vorwärts Steyr WSG Swarovski Wattens -

9. kolejka

  • 28.09  
    SC Austria Lustenau Kapfenberger SV -
  • 28.09  
    WSG Swarovski Wattens FC Wacker Innsbruck II -
  • 28.09  
    FC Blau-Weiß Linz FC Liefering -
  • 28.09  
    SC Wiener Neustadt SV Ried -
  • 28.09  
    SV Lafnitz SK Vorwärts Steyr -
  • 28.09  
    Austria Wiedeń II SKU Amstetten -
  • 28.09  
    SV Horn FC Juniors OÖ -
  • 28.09  
    Floridsdorfer AC SK Austria Klagenfurt -

10. kolejka

  • 05.10  
    SV Ried FC Wacker Innsbruck II -
  • 05.10  
    Kapfenberger SV SK Austria Klagenfurt -
  • 05.10  
    FC Liefering SV Lafnitz -
  • 05.10  
    SKU Amstetten SC Wiener Neustadt -
  • 05.10  
    FC Juniors OÖ FC Blau-Weiß Linz -
  • 05.10  
    Austria Wiedeń II WSG Swarovski Wattens -
  • 05.10  
    SK Vorwärts Steyr SC Austria Lustenau -
  • 05.10  
    SV Horn Floridsdorfer AC -

11. kolejka

  • 19.10  
    SC Austria Lustenau Austria Wiedeń II -
  • 19.10  
    WSG Swarovski Wattens FC Juniors OÖ -
  • 19.10  
    FC Blau-Weiß Linz SV Horn -
  • 19.10  
    SC Wiener Neustadt FC Liefering -
  • 19.10  
    FC Wacker Innsbruck II Kapfenberger SV -
  • 19.10  
    SV Lafnitz SV Ried -
  • 19.10  
    SK Austria Klagenfurt SKU Amstetten -
  • 19.10  
    Floridsdorfer AC SK Vorwärts Steyr -

12. kolejka

  • 26.10  
    SV Ried SC Austria Lustenau -
  • 26.10  
    Kapfenberger SV SC Wiener Neustadt -
  • 26.10  
    FC Liefering Floridsdorfer AC -
  • 26.10  
    SV Lafnitz SK Austria Klagenfurt -
  • 26.10  
    SKU Amstetten WSG Swarovski Wattens -
  • 26.10  
    Austria Wiedeń II FC Blau-Weiß Linz -
  • 26.10  
    SK Vorwärts Steyr FC Juniors OÖ -
  • 26.10  
    SV Horn FC Wacker Innsbruck II -

13. kolejka

  • 02.11  
    SC Austria Lustenau SKU Amstetten -
  • 02.11  
    WSG Swarovski Wattens FC Liefering -
  • 02.11  
    FC Blau-Weiß Linz SK Vorwärts Steyr -
  • 02.11  
    SC Wiener Neustadt SV Horn -
  • 02.11  
    FC Wacker Innsbruck II Austria Wiedeń II -
  • 02.11  
    SK Austria Klagenfurt SV Ried -
  • 02.11  
    FC Juniors OÖ Kapfenberger SV -
  • 02.11  
    Floridsdorfer AC SV Lafnitz -

14. kolejka

  • 09.11  
    SV Ried FC Blau-Weiß Linz -
  • 09.11  
    SC Austria Lustenau WSG Swarovski Wattens -
  • 09.11  
    FC Liefering FC Wacker Innsbruck II -
  • 09.11  
    SV Lafnitz SC Wiener Neustadt -
  • 09.11  
    SKU Amstetten FC Juniors OÖ -
  • 09.11  
    SK Vorwärts Steyr SK Austria Klagenfurt -
  • 09.11  
    SV Horn Kapfenberger SV -
  • 09.11  
    Floridsdorfer AC Austria Wiedeń II -

15. kolejka

  • 23.11  
    WSG Swarovski Wattens SV Horn -
  • 23.11  
    Kapfenberger SV SKU Amstetten -
  • 23.11  
    FC Blau-Weiß Linz SV Lafnitz -
  • 23.11  
    SC Wiener Neustadt Floridsdorfer AC -
  • 23.11  
    FC Wacker Innsbruck II SC Austria Lustenau -
  • 23.11  
    SK Austria Klagenfurt FC Liefering -
  • 23.11  
    FC Juniors OÖ SV Ried -
  • 23.11  
    Austria Wiedeń II SK Vorwärts Steyr -

16. kolejka

  • 22.02  
    SV Ried SK Vorwärts Steyr -
  • 22.02  
    SC Austria Lustenau SK Austria Klagenfurt -
  • 22.02  
    FC Blau-Weiß Linz SC Wiener Neustadt -
  • 22.02  
    FC Liefering SV Horn -
  • 22.02  
    FC Wacker Innsbruck II FC Juniors OÖ -
  • 22.02  
    SV Lafnitz WSG Swarovski Wattens -
  • 22.02  
    Austria Wiedeń II Kapfenberger SV -
  • 22.02  
    Floridsdorfer AC SKU Amstetten -

17. kolejka

  • 01.03  
    WSG Swarovski Wattens SV Ried -
  • 01.03  
    Kapfenberger SV Floridsdorfer AC -
  • 01.03  
    SC Wiener Neustadt SC Austria Lustenau -
  • 01.03  
    SKU Amstetten FC Wacker Innsbruck II -
  • 01.03  
    SK Austria Klagenfurt FC Blau-Weiß Linz -
  • 01.03  
    FC Juniors OÖ SV Lafnitz -
  • 01.03  
    SK Vorwärts Steyr FC Liefering -
  • 01.03  
    SV Horn Austria Wiedeń II -

18. kolejka

  • 08.03  
    SV Ried Kapfenberger SV -
  • 08.03  
    SC Austria Lustenau SV Horn -
  • 08.03  
    FC Blau-Weiß Linz FC Wacker Innsbruck II -
  • 08.03  
    SC Wiener Neustadt SK Vorwärts Steyr -
  • 08.03  
    SV Lafnitz SKU Amstetten -
  • 08.03  
    SK Austria Klagenfurt WSG Swarovski Wattens -
  • 08.03  
    Austria Wiedeń II FC Liefering -
  • 08.03  
    Floridsdorfer AC FC Juniors OÖ -

19. kolejka

  • 15.03  
    WSG Swarovski Wattens Floridsdorfer AC -
  • 15.03  
    FC Liefering SV Ried -
  • 15.03  
    FC Wacker Innsbruck II SK Austria Klagenfurt -
  • 15.03  
    SKU Amstetten FC Blau-Weiß Linz -
  • 15.03  
    FC Juniors OÖ SC Austria Lustenau -
  • 15.03  
    Austria Wiedeń II SC Wiener Neustadt -
  • 15.03  
    SK Vorwärts Steyr Kapfenberger SV -
  • 15.03  
    SV Horn SV Lafnitz -

20. kolejka

  • 29.03  
    SV Ried SKU Amstetten -
  • 29.03  
    SC Austria Lustenau Floridsdorfer AC -
  • 29.03  
    Kapfenberger SV FC Liefering -
  • 29.03  
    FC Blau-Weiß Linz WSG Swarovski Wattens -
  • 29.03  
    SC Wiener Neustadt FC Wacker Innsbruck II -
  • 29.03  
    SV Lafnitz Austria Wiedeń II -
  • 29.03  
    SK Austria Klagenfurt FC Juniors OÖ -
  • 29.03  
    SK Vorwärts Steyr SV Horn -

21. kolejka

  • 05.04  
    WSG Swarovski Wattens Kapfenberger SV -
  • 05.04  
    FC Liefering SC Austria Lustenau -
  • 05.04  
    FC Wacker Innsbruck II SV Lafnitz -
  • 05.04  
    SKU Amstetten SK Vorwärts Steyr -
  • 05.04  
    FC Juniors OÖ SC Wiener Neustadt -
  • 05.04  
    Austria Wiedeń II SK Austria Klagenfurt -
  • 05.04  
    SV Horn SV Ried -
  • 05.04  
    Floridsdorfer AC FC Blau-Weiß Linz -

22. kolejka

  • 12.04  
    SV Ried Floridsdorfer AC -
  • 12.04  
    SC Austria Lustenau FC Blau-Weiß Linz -
  • 12.04  
    Kapfenberger SV SV Lafnitz -
  • 12.04  
    SC Wiener Neustadt WSG Swarovski Wattens -
  • 12.04  
    SKU Amstetten FC Liefering -
  • 12.04  
    SK Austria Klagenfurt SV Horn -
  • 12.04  
    FC Juniors OÖ Austria Wiedeń II -
  • 12.04  
    SK Vorwärts Steyr FC Wacker Innsbruck II -

23. kolejka

  • 19.04  
    WSG Swarovski Wattens SK Vorwärts Steyr -
  • 19.04  
    FC Blau-Weiß Linz Kapfenberger SV -
  • 19.04  
    SC Wiener Neustadt SK Austria Klagenfurt -
  • 19.04  
    FC Liefering FC Juniors OÖ -
  • 19.04  
    SV Lafnitz SC Austria Lustenau -
  • 19.04  
    Austria Wiedeń II SV Ried -
  • 19.04  
    SV Horn SKU Amstetten -
  • 19.04  
    Floridsdorfer AC FC Wacker Innsbruck II -

24. kolejka

  • 26.04  
    SV Ried SC Wiener Neustadt -
  • 26.04  
    Kapfenberger SV SC Austria Lustenau -
  • 26.04  
    FC Liefering FC Blau-Weiß Linz -
  • 26.04  
    FC Wacker Innsbruck II WSG Swarovski Wattens -
  • 26.04  
    SKU Amstetten Austria Wiedeń II -
  • 26.04  
    SK Austria Klagenfurt Floridsdorfer AC -
  • 26.04  
    FC Juniors OÖ SV Horn -
  • 26.04  
    SK Vorwärts Steyr SV Lafnitz -

25. kolejka

  • 03.05  
    SC Austria Lustenau SK Vorwärts Steyr -
  • 03.05  
    WSG Swarovski Wattens Austria Wiedeń II -
  • 03.05  
    FC Blau-Weiß Linz FC Juniors OÖ -
  • 03.05  
    SC Wiener Neustadt SKU Amstetten -
  • 03.05  
    FC Wacker Innsbruck II SV Ried -
  • 03.05  
    SV Lafnitz FC Liefering -
  • 03.05  
    SK Austria Klagenfurt Kapfenberger SV -
  • 03.05  
    Floridsdorfer AC SV Horn -

26. kolejka

  • 10.05  
    SV Ried SV Lafnitz -
  • 10.05  
    Kapfenberger SV FC Wacker Innsbruck II -
  • 10.05  
    FC Liefering SC Wiener Neustadt -
  • 10.05  
    SKU Amstetten SK Austria Klagenfurt -
  • 10.05  
    FC Juniors OÖ WSG Swarovski Wattens -
  • 10.05  
    Austria Wiedeń II SC Austria Lustenau -
  • 10.05  
    SK Vorwärts Steyr Floridsdorfer AC -
  • 10.05  
    SV Horn FC Blau-Weiß Linz -

27. kolejka

  • 17.05  
    SC Austria Lustenau SV Ried -
  • 17.05  
    WSG Swarovski Wattens SKU Amstetten -
  • 17.05  
    FC Blau-Weiß Linz Austria Wiedeń II -
  • 17.05  
    SC Wiener Neustadt Kapfenberger SV -
  • 17.05  
    FC Wacker Innsbruck II SV Horn -
  • 17.05  
    SK Austria Klagenfurt SV Lafnitz -
  • 17.05  
    FC Juniors OÖ SK Vorwärts Steyr -
  • 17.05  
    Floridsdorfer AC FC Liefering -

28. kolejka

  • 24.05  
    SV Ried SK Austria Klagenfurt -
  • 24.05  
    Kapfenberger SV FC Juniors OÖ -
  • 24.05  
    FC Liefering WSG Swarovski Wattens -
  • 24.05  
    SV Lafnitz Floridsdorfer AC -
  • 24.05  
    SKU Amstetten SC Austria Lustenau -
  • 24.05  
    Austria Wiedeń II FC Wacker Innsbruck II -
  • 24.05  
    SK Vorwärts Steyr FC Blau-Weiß Linz -
  • 24.05  
    SV Horn SC Wiener Neustadt -

29. kolejka

  • 29.05  
    WSG Swarovski Wattens SC Austria Lustenau -
  • 29.05  
    Kapfenberger SV SV Horn -
  • 29.05  
    FC Blau-Weiß Linz SV Ried -
  • 29.05  
    SC Wiener Neustadt SV Lafnitz -
  • 29.05  
    FC Wacker Innsbruck II FC Liefering -
  • 29.05  
    SK Austria Klagenfurt SK Vorwärts Steyr -
  • 29.05  
    FC Juniors OÖ SKU Amstetten -
  • 29.05  
    Austria Wiedeń II Floridsdorfer AC -

30. kolejka

  • 01.06  
    SV Ried FC Juniors OÖ -
  • 01.06  
    SC Austria Lustenau FC Wacker Innsbruck II -
  • 01.06  
    FC Liefering SK Austria Klagenfurt -
  • 01.06  
    SV Lafnitz FC Blau-Weiß Linz -
  • 01.06  
    SKU Amstetten Kapfenberger SV -
  • 01.06  
    SK Vorwärts Steyr Austria Wiedeń II -
  • 01.06  
    SV Horn WSG Swarovski Wattens -
  • 01.06  
    Floridsdorfer AC SC Wiener Neustadt -