Austria - 1. liga

15. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 WSG Swarovski Wattens 15 34   10 4 1   32 - 10 22
2 FC Blau-Weiß Linz 15 31   10 1 4   33 - 16 17
3 SV Ried 15 28   8 4 3   20 - 10 10
4 Kapfenberger SV 15 24   7 3 5   24 - 24 0
5 SC Austria Lustenau 15 23   6 5 4   26 - 16 10
6 SC Wiener Neustadt 15 23   6 5 4   17 - 17 0
7 SV Lafnitz 15 22   5 7 3   19 - 17 2
8 Floridsdorfer AC 15 20   5 5 5   18 - 21 -3
9 FC Liefering 15 19   6 1 8   21 - 22 -1
10 FC Wacker Innsbruck II 15 18   4 6 5   13 - 14 -1
11 Austria Wiedeń II 15 18   5 3 7   21 - 32 -11
12 FC Juniors OÖ 15 17   5 2 8   21 - 28 -7
13 SK Austria Klagenfurt 15 15   3 6 6   17 - 20 -3
14 SK Vorwärts Steyr 15 14   4 2 9   14 - 32 -18
15 SKU Amstetten 15 13   3 4 8   21 - 26 -5
16 SV Horn 15 10   2 4 9   17 - 29 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

16. kolejka (następna)

  • 23.02
  • 23.02
  • 23.02
  • 23.02
  • 23.02
  • 23.02
  • 23.02
  • 23.02

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ronivaldo Bernardo Sales(SC Austria Lustenau) 13 3
Benjamin Pranter(WSG Swarovski Wattens) 9 1
Valentin Grubeck(FC Juniors OÖ) 8 1

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Mario Holzer(SKU Amstetten) 1 6 7
Ousmane Diakite(FC Liefering) 1 6 7
Oliver Podhorin(SC Wiener Neustadt) 1 5 6

Terminarz / Wyniki 1. liga

16. kolejka

  • 23.02  
    SV Ried SK Vorwärts Steyr -
  • 23.02  
    SC Austria Lustenau SK Austria Klagenfurt -
  • 23.02  
    FC Blau-Weiß Linz SC Wiener Neustadt -
  • 23.02  
    FC Liefering SV Horn -
  • 23.02  
    FC Wacker Innsbruck II FC Juniors OÖ -
  • 23.02  
    SV Lafnitz WSG Swarovski Wattens -
  • 23.02  
    Austria Wiedeń II Kapfenberger SV -
  • 23.02  
    Floridsdorfer AC SKU Amstetten -

17. kolejka

  • 02.03  
    WSG Swarovski Wattens SV Ried -
  • 02.03  
    Kapfenberger SV Floridsdorfer AC -
  • 02.03  
    SC Wiener Neustadt SC Austria Lustenau -
  • 02.03  
    SKU Amstetten FC Wacker Innsbruck II -
  • 02.03  
    SK Austria Klagenfurt FC Blau-Weiß Linz -
  • 02.03  
    FC Juniors OÖ SV Lafnitz -
  • 02.03  
    SK Vorwärts Steyr FC Liefering -
  • 02.03  
    SV Horn Austria Wiedeń II -

18. kolejka

  • 09.03  
    SV Ried Kapfenberger SV -
  • 09.03  
    SC Austria Lustenau SV Horn -
  • 09.03  
    FC Blau-Weiß Linz FC Wacker Innsbruck II -
  • 09.03  
    SC Wiener Neustadt SK Vorwärts Steyr -
  • 09.03  
    SV Lafnitz SKU Amstetten -
  • 09.03  
    SK Austria Klagenfurt WSG Swarovski Wattens -
  • 09.03  
    Austria Wiedeń II FC Liefering -
  • 09.03  
    Floridsdorfer AC FC Juniors OÖ -

19. kolejka

  • 15.03  
    WSG Swarovski Wattens Floridsdorfer AC -
  • 15.03  
    FC Liefering SV Ried -
  • 15.03  
    FC Wacker Innsbruck II SK Austria Klagenfurt -
  • 15.03  
    SKU Amstetten FC Blau-Weiß Linz -
  • 15.03  
    FC Juniors OÖ SC Austria Lustenau -
  • 15.03  
    Austria Wiedeń II SC Wiener Neustadt -
  • 15.03  
    SK Vorwärts Steyr Kapfenberger SV -
  • 15.03  
    SV Horn SV Lafnitz -

20. kolejka

  • 29.03  
    SV Ried SKU Amstetten -
  • 29.03  
    SC Austria Lustenau Floridsdorfer AC -
  • 29.03  
    Kapfenberger SV FC Liefering -
  • 29.03  
    FC Blau-Weiß Linz WSG Swarovski Wattens -
  • 29.03  
    SC Wiener Neustadt FC Wacker Innsbruck II -
  • 29.03  
    SV Lafnitz Austria Wiedeń II -
  • 29.03  
    SK Austria Klagenfurt FC Juniors OÖ -
  • 29.03  
    SK Vorwärts Steyr SV Horn -

21. kolejka

  • 05.04  
    WSG Swarovski Wattens Kapfenberger SV -
  • 05.04  
    FC Liefering SC Austria Lustenau -
  • 05.04  
    FC Wacker Innsbruck II SV Lafnitz -
  • 05.04  
    SKU Amstetten SK Vorwärts Steyr -
  • 05.04  
    FC Juniors OÖ SC Wiener Neustadt -
  • 05.04  
    Austria Wiedeń II SK Austria Klagenfurt -
  • 05.04  
    SV Horn SV Ried -
  • 05.04  
    Floridsdorfer AC FC Blau-Weiß Linz -

22. kolejka

  • 12.04  
    SV Ried Floridsdorfer AC -
  • 12.04  
    SC Austria Lustenau FC Blau-Weiß Linz -
  • 12.04  
    Kapfenberger SV SV Lafnitz -
  • 12.04  
    SC Wiener Neustadt WSG Swarovski Wattens -
  • 12.04  
    SKU Amstetten FC Liefering -
  • 12.04  
    SK Austria Klagenfurt SV Horn -
  • 12.04  
    FC Juniors OÖ Austria Wiedeń II -
  • 12.04  
    SK Vorwärts Steyr FC Wacker Innsbruck II -

23. kolejka

  • 19.04  
    WSG Swarovski Wattens SK Vorwärts Steyr -
  • 19.04  
    FC Blau-Weiß Linz Kapfenberger SV -
  • 19.04  
    SC Wiener Neustadt SK Austria Klagenfurt -
  • 19.04  
    FC Liefering FC Juniors OÖ -
  • 19.04  
    SV Lafnitz SC Austria Lustenau -
  • 19.04  
    Austria Wiedeń II SV Ried -
  • 19.04  
    SV Horn SKU Amstetten -
  • 19.04  
    Floridsdorfer AC FC Wacker Innsbruck II -

24. kolejka

  • 26.04  
    SV Ried SC Wiener Neustadt -
  • 26.04  
    Kapfenberger SV SC Austria Lustenau -
  • 26.04  
    FC Liefering FC Blau-Weiß Linz -
  • 26.04  
    FC Wacker Innsbruck II WSG Swarovski Wattens -
  • 26.04  
    SKU Amstetten Austria Wiedeń II -
  • 26.04  
    SK Austria Klagenfurt Floridsdorfer AC -
  • 26.04  
    FC Juniors OÖ SV Horn -
  • 26.04  
    SK Vorwärts Steyr SV Lafnitz -

25. kolejka

  • 03.05  
    SC Austria Lustenau SK Vorwärts Steyr -
  • 03.05  
    WSG Swarovski Wattens Austria Wiedeń II -
  • 03.05  
    FC Blau-Weiß Linz FC Juniors OÖ -
  • 03.05  
    SC Wiener Neustadt SKU Amstetten -
  • 03.05  
    FC Wacker Innsbruck II SV Ried -
  • 03.05  
    SV Lafnitz FC Liefering -
  • 03.05  
    SK Austria Klagenfurt Kapfenberger SV -
  • 03.05  
    Floridsdorfer AC SV Horn -

26. kolejka

  • 10.05  
    SV Ried SV Lafnitz -
  • 10.05  
    Kapfenberger SV FC Wacker Innsbruck II -
  • 10.05  
    FC Liefering SC Wiener Neustadt -
  • 10.05  
    SKU Amstetten SK Austria Klagenfurt -
  • 10.05  
    FC Juniors OÖ WSG Swarovski Wattens -
  • 10.05  
    Austria Wiedeń II SC Austria Lustenau -
  • 10.05  
    SK Vorwärts Steyr Floridsdorfer AC -
  • 10.05  
    SV Horn FC Blau-Weiß Linz -

27. kolejka

  • 17.05  
    SC Austria Lustenau SV Ried -
  • 17.05  
    WSG Swarovski Wattens SKU Amstetten -
  • 17.05  
    FC Blau-Weiß Linz Austria Wiedeń II -
  • 17.05  
    SC Wiener Neustadt Kapfenberger SV -
  • 17.05  
    FC Wacker Innsbruck II SV Horn -
  • 17.05  
    SK Austria Klagenfurt SV Lafnitz -
  • 17.05  
    FC Juniors OÖ SK Vorwärts Steyr -
  • 17.05  
    Floridsdorfer AC FC Liefering -

28. kolejka

  • 24.05  
    SV Ried SK Austria Klagenfurt -
  • 24.05  
    Kapfenberger SV FC Juniors OÖ -
  • 24.05  
    FC Liefering WSG Swarovski Wattens -
  • 24.05  
    SV Lafnitz Floridsdorfer AC -
  • 24.05  
    SKU Amstetten SC Austria Lustenau -
  • 24.05  
    Austria Wiedeń II FC Wacker Innsbruck II -
  • 24.05  
    SK Vorwärts Steyr FC Blau-Weiß Linz -
  • 24.05  
    SV Horn SC Wiener Neustadt -

29. kolejka

  • 29.05  
    WSG Swarovski Wattens SC Austria Lustenau -
  • 29.05  
    Kapfenberger SV SV Horn -
  • 29.05  
    FC Blau-Weiß Linz SV Ried -
  • 29.05  
    SC Wiener Neustadt SV Lafnitz -
  • 29.05  
    FC Wacker Innsbruck II FC Liefering -
  • 29.05  
    SK Austria Klagenfurt SK Vorwärts Steyr -
  • 29.05  
    FC Juniors OÖ SKU Amstetten -
  • 29.05  
    Austria Wiedeń II Floridsdorfer AC -

30. kolejka

  • 01.06  
    SV Ried FC Juniors OÖ -
  • 01.06  
    SC Austria Lustenau FC Wacker Innsbruck II -
  • 01.06  
    FC Liefering SK Austria Klagenfurt -
  • 01.06  
    SV Lafnitz FC Blau-Weiß Linz -
  • 01.06  
    SKU Amstetten Kapfenberger SV -
  • 01.06  
    SK Vorwärts Steyr Austria Wiedeń II -
  • 01.06  
    SV Horn WSG Swarovski Wattens -
  • 01.06  
    Floridsdorfer AC SC Wiener Neustadt -