Austria - 1. liga

1. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Liefering 4 10   3 1 0   10 - 3 7
2 FC Blau-Weiß Linz 4 9   3 0 1   12 - 7 5
3 SK Austria Klagenfurt 3 7   2 1 0   7 - 4 3
4 SV Lafnitz 4 7   2 1 1   5 - 4 1
5 Liebherr Grazer AK 4 6   2 0 2   5 - 4 1
6 FC Juniors OÖ 4 6   1 3 0   4 - 3 1
7 FC Dornbirn 1913 3 5   1 2 0   5 - 4 1
8 FC Wacker Innsbruck 4 5   1 2 1   3 - 2 1
9 Floridsdorfer AC 3 4   1 1 1   4 - 4 0
10 SV Horn 4 4   1 1 2   5 - 7 -2
11 SK Vorwärts Steyr 3 4   1 1 1   3 - 5 -2
12 SKU Amstetten 4 3   0 3 1   7 - 9 -2
13 Kapfenberger SV 3 3   1 0 2   5 - 7 -2
14 SC Austria Lustenau 4 2   0 2 2   3 - 7 -4
15 Austria Wiedeń II 4 1   0 1 3   6 - 10 -4
16 SK Rapid Wien II 3 1   0 1 2   3 - 7 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Fabian Schubert(FC Blau-Weiß Linz) 6 1
David Peham(SKU Amstetten) 5 0
Thomas Fink(Liebherr Grazer AK) 3 0

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Pius Grabher(SC Austria Lustenau) 1 3 4
Michael Halbartschlager(SK Vorwärts Steyr) 1 2 3
Sebastian Wimmer(FC Juniors OÖ) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 1. liga

5. kolejka

  • 02.10 18:30  
    FC Liefering Liebherr Grazer AK -
  • 02.10 18:30  
    SV Horn FC Juniors OÖ -
  • 02.10 20:25  
    SKU Amstetten FC Wacker Innsbruck -
  • 03.10 12:30  
    SK Rapid Wien II SV Lafnitz -
  • 03.10 14:30  
    SC Austria Lustenau SK Vorwärts Steyr -
  • 03.10 14:30  
    Kapfenberger SV Austria Wiedeń II -
  • 03.10 14:30  
    FC Blau-Weiß Linz FC Dornbirn 1913 -
  • 04.10 10:30  
    SK Austria Klagenfurt Floridsdorfer AC -

6. kolejka

  • 23.10 18:30  
    Liebherr Grazer AK SKU Amstetten -
  • 23.10 18:30  
    Austria Wiedeń II SC Austria Lustenau -
  • 23.10 18:30  
    FC Wacker Innsbruck FC Blau-Weiß Linz -
  • 23.10 18:30  
    SK Vorwärts Steyr SK Rapid Wien II -
  • 23.10 18:30  
    SV Lafnitz SK Austria Klagenfurt -
  • 23.10 18:30  
    FC Juniors OÖ Kapfenberger SV -
  • 23.10 18:30  
    FC Dornbirn 1913 SV Horn -
  • 23.10 20:25  
    Floridsdorfer AC FC Liefering -

7. kolejka

  • 26.10 10:30  
    Floridsdorfer AC Austria Wiedeń II -
  • 26.10 10:30  
    Kapfenberger SV SK Austria Klagenfurt -
  • 26.10 10:30  
    SK Rapid Wien II SC Austria Lustenau -
  • 26.10 14:30  
    FC Liefering SV Lafnitz -
  • 26.10 14:30  
    FC Dornbirn 1913 FC Wacker Innsbruck -
  • 26.10 17:00  
    Liebherr Grazer AK FC Blau-Weiß Linz -
  • 26.10 18:30  
    SKU Amstetten FC Juniors OÖ -
  • 26.10 18:30  
    SV Horn SK Vorwärts Steyr -

8. kolejka

  • 30.10 18:30  
    FC Wacker Innsbruck SV Horn -
  • 30.10 18:30  
    FC Juniors OÖ Liebherr Grazer AK -
  • 30.10 18:30  
    SK Vorwärts Steyr Floridsdorfer AC -
  • 30.10 18:30  
    SV Lafnitz Kapfenberger SV -
  • 30.10 18:30  
    FC Blau-Weiß Linz SK Rapid Wien II -
  • 30.10 18:30  
    SC Austria Lustenau FC Dornbirn 1913 -
  • 31.10 14:30  
    Austria Wiedeń II FC Liefering -
  • 31.10 14:30  
    SK Austria Klagenfurt SKU Amstetten -

9. kolejka

  • 06.11 18:30  
    FC Wacker Innsbruck Austria Wiedeń II -
  • 06.11 18:30  
    SK Vorwärts Steyr FC Blau-Weiß Linz -
  • 06.11 18:30  
    SV Horn SK Rapid Wien II -
  • 06.11 18:30  
    Liebherr Grazer AK SK Austria Klagenfurt -
  • 06.11 18:30  
    Floridsdorfer AC FC Juniors OÖ -
  • 06.11 18:30  
    Kapfenberger SV SC Austria Lustenau -
  • 07.11 14:30  
    FC Dornbirn 1913 SV Lafnitz -
  • 08.11 12:30  
    FC Liefering SKU Amstetten -

10. kolejka

  • 20.11 18:30  
    SV Lafnitz SK Vorwärts Steyr -
  • 20.11 18:30  
    FC Liefering Kapfenberger SV -
  • 20.11 18:30  
    SKU Amstetten Austria Wiedeń II -
  • 20.11 18:30  
    SC Austria Lustenau Floridsdorfer AC -
  • 20.11 18:30  
    FC Blau-Weiß Linz SV Horn -
  • 20.11 18:30  
    SK Rapid Wien II Liebherr Grazer AK -
  • 21.11 14:30  
    SK Austria Klagenfurt FC Wacker Innsbruck -
  • 21.11 14:30  
    FC Juniors OÖ FC Dornbirn 1913 -

11. kolejka

  • 27.11 18:30  
    Austria Wiedeń II SV Lafnitz -
  • 27.11 18:30  
    SV Horn Liebherr Grazer AK -
  • 27.11 18:30  
    Floridsdorfer AC FC Blau-Weiß Linz -
  • 27.11 18:30  
    Kapfenberger SV SKU Amstetten -
  • 28.11 14:30  
    SK Austria Klagenfurt SC Austria Lustenau -
  • 28.11 14:30  
    FC Wacker Innsbruck SK Rapid Wien II -
  • 28.11 14:30  
    SK Vorwärts Steyr FC Juniors OÖ -
  • 28.11 14:30  
    FC Dornbirn 1913 FC Liefering -

12. kolejka

  • 04.12 18:30  
    SKU Amstetten SC Austria Lustenau -
  • 04.12 18:30  
    SV Lafnitz FC Blau-Weiß Linz -
  • 04.12 18:30  
    SV Horn Floridsdorfer AC -
  • 04.12 18:30  
    FC Juniors OÖ SK Austria Klagenfurt -
  • 04.12 18:30  
    SK Rapid Wien II Kapfenberger SV -
  • 04.12 18:30  
    Liebherr Grazer AK FC Wacker Innsbruck -
  • 05.12 14:30  
    FC Liefering SK Vorwärts Steyr -
  • 05.12 14:30  
    FC Dornbirn 1913 Austria Wiedeń II -

13. kolejka

  • 11.12 18:30  
    Austria Wiedeń II SK Rapid Wien II -
  • 11.12 18:30  
    FC Wacker Innsbruck SV Lafnitz -
  • 11.12 18:30  
    FC Blau-Weiß Linz FC Juniors OÖ -
  • 11.12 18:30  
    Kapfenberger SV SV Horn -
  • 11.12 18:30  
    SC Austria Lustenau Liebherr Grazer AK -
  • 11.12 18:30  
    Floridsdorfer AC SKU Amstetten -
  • 12.12 14:30  
    SK Vorwärts Steyr FC Dornbirn 1913 -
  • 13.12 14:30  
    SK Austria Klagenfurt FC Liefering -

14. kolejka

  • 12.02  
    FC Wacker Innsbruck SK Vorwärts Steyr -
  • 12.02  
    Austria Wiedeń II FC Blau-Weiß Linz -
  • 12.02  
    FC Liefering SC Austria Lustenau -
  • 12.02  
    FC Dornbirn 1913 Kapfenberger SV -
  • 12.02  
    SV Lafnitz FC Juniors OÖ -
  • 12.02  
    SK Rapid Wien II SKU Amstetten -
  • 12.02  
    Liebherr Grazer AK Floridsdorfer AC -
  • 12.02  
    SV Horn SK Austria Klagenfurt -

15. kolejka

  • 19.02  
    SK Austria Klagenfurt SK Rapid Wien II -
  • 19.02  
    SKU Amstetten SV Horn -
  • 19.02  
    SK Vorwärts Steyr Austria Wiedeń II -
  • 19.02  
    FC Juniors OÖ FC Wacker Innsbruck -
  • 19.02  
    FC Blau-Weiß Linz FC Liefering -
  • 19.02  
    SC Austria Lustenau SV Lafnitz -
  • 19.02  
    Floridsdorfer AC FC Dornbirn 1913 -
  • 19.02  
    Kapfenberger SV Liebherr Grazer AK -

16. kolejka

  • 26.02  
    FC Blau-Weiß Linz SK Austria Klagenfurt -
  • 26.02  
    SV Horn SC Austria Lustenau -
  • 26.02  
    FC Dornbirn 1913 Liebherr Grazer AK -
  • 26.02  
    SK Rapid Wien II FC Liefering -
  • 26.02  
    Austria Wiedeń II FC Juniors OÖ -
  • 26.02  
    FC Wacker Innsbruck Kapfenberger SV -
  • 26.02  
    SK Vorwärts Steyr SKU Amstetten -
  • 26.02  
    SV Lafnitz Floridsdorfer AC -

17. kolejka

  • 05.03  
    SK Austria Klagenfurt FC Dornbirn 1913 -
  • 05.03  
    FC Liefering SV Horn -
  • 05.03  
    FC Juniors OÖ SK Rapid Wien II -
  • 05.03  
    Liebherr Grazer AK Austria Wiedeń II -
  • 05.03  
    SC Austria Lustenau FC Blau-Weiß Linz -
  • 05.03  
    Floridsdorfer AC FC Wacker Innsbruck -
  • 05.03  
    Kapfenberger SV SK Vorwärts Steyr -
  • 05.03  
    SKU Amstetten SV Lafnitz -

18. kolejka

  • 12.03  
    SV Lafnitz SV Horn -
  • 12.03  
    FC Wacker Innsbruck FC Liefering -
  • 12.03  
    Austria Wiedeń II SK Austria Klagenfurt -
  • 12.03  
    SK Vorwärts Steyr Liebherr Grazer AK -
  • 12.03  
    FC Blau-Weiß Linz Kapfenberger SV -
  • 12.03  
    FC Dornbirn 1913 SKU Amstetten -
  • 12.03  
    FC Juniors OÖ SC Austria Lustenau -
  • 12.03  
    Floridsdorfer AC SK Rapid Wien II -

19. kolejka

  • 19.03  
    SK Austria Klagenfurt SK Vorwärts Steyr -
  • 19.03  
    FC Liefering FC Juniors OÖ -
  • 19.03  
    SV Horn Austria Wiedeń II -
  • 19.03  
    SC Austria Lustenau FC Wacker Innsbruck -
  • 19.03  
    Liebherr Grazer AK SV Lafnitz -
  • 19.03  
    Kapfenberger SV Floridsdorfer AC -
  • 19.03  
    SK Rapid Wien II FC Dornbirn 1913 -
  • 19.03  
    SKU Amstetten FC Blau-Weiß Linz -

20. kolejka

  • 02.04  
    Austria Wiedeń II Kapfenberger SV -
  • 02.04  
    FC Wacker Innsbruck SKU Amstetten -
  • 02.04  
    SK Vorwärts Steyr SC Austria Lustenau -
  • 02.04  
    SV Lafnitz SK Rapid Wien II -
  • 02.04  
    FC Juniors OÖ SV Horn -
  • 02.04  
    Floridsdorfer AC SK Austria Klagenfurt -
  • 02.04  
    FC Dornbirn 1913 FC Blau-Weiß Linz -
  • 02.04  
    Liebherr Grazer AK FC Liefering -

21. kolejka

  • 05.04  
    SK Austria Klagenfurt SV Lafnitz -
  • 05.04  
    FC Liefering Floridsdorfer AC -
  • 05.04  
    SKU Amstetten Liebherr Grazer AK -
  • 05.04  
    SC Austria Lustenau Austria Wiedeń II -
  • 05.04  
    FC Blau-Weiß Linz FC Wacker Innsbruck -
  • 05.04  
    SV Horn FC Dornbirn 1913 -
  • 05.04  
    Kapfenberger SV FC Juniors OÖ -
  • 05.04  
    SK Rapid Wien II SK Vorwärts Steyr -

22. kolejka

  • 09.04  
    Austria Wiedeń II Floridsdorfer AC -
  • 09.04  
    SK Austria Klagenfurt Kapfenberger SV -
  • 09.04  
    FC Wacker Innsbruck FC Dornbirn 1913 -
  • 09.04  
    SK Vorwärts Steyr SV Horn -
  • 09.04  
    SV Lafnitz FC Liefering -
  • 09.04  
    FC Juniors OÖ SKU Amstetten -
  • 09.04  
    FC Blau-Weiß Linz Liebherr Grazer AK -
  • 09.04  
    SC Austria Lustenau SK Rapid Wien II -

23. kolejka

  • 13.04  
    SKU Amstetten SK Austria Klagenfurt -
  • 13.04  
    FC Dornbirn 1913 SC Austria Lustenau -
  • 13.04  
    FC Liefering Austria Wiedeń II -
  • 13.04  
    Floridsdorfer AC SK Vorwärts Steyr -
  • 13.04  
    SV Horn FC Wacker Innsbruck -
  • 13.04  
    Kapfenberger SV SV Lafnitz -
  • 13.04  
    Liebherr Grazer AK FC Juniors OÖ -
  • 13.04  
    SK Rapid Wien II FC Blau-Weiß Linz -

24. kolejka

  • 16.04  
    SK Austria Klagenfurt Liebherr Grazer AK -
  • 16.04  
    Austria Wiedeń II FC Wacker Innsbruck -
  • 16.04  
    FC Juniors OÖ Floridsdorfer AC -
  • 16.04  
    SV Lafnitz FC Dornbirn 1913 -
  • 16.04  
    SKU Amstetten FC Liefering -
  • 16.04  
    FC Blau-Weiß Linz SK Vorwärts Steyr -
  • 16.04  
    SC Austria Lustenau Kapfenberger SV -
  • 16.04  
    SK Rapid Wien II SV Horn -

25. kolejka

  • 23.04  
    Austria Wiedeń II SKU Amstetten -
  • 23.04  
    FC Wacker Innsbruck SK Austria Klagenfurt -
  • 23.04  
    SK Vorwärts Steyr SV Lafnitz -
  • 23.04  
    SV Horn FC Blau-Weiß Linz -
  • 23.04  
    Floridsdorfer AC SC Austria Lustenau -
  • 23.04  
    FC Dornbirn 1913 FC Juniors OÖ -
  • 23.04  
    Liebherr Grazer AK SK Rapid Wien II -
  • 23.04  
    Kapfenberger SV FC Liefering -

26. kolejka

  • 30.04  
    FC Liefering FC Dornbirn 1913 -
  • 30.04  
    SKU Amstetten Kapfenberger SV -
  • 30.04  
    SV Lafnitz Austria Wiedeń II -
  • 30.04  
    FC Juniors OÖ SK Vorwärts Steyr -
  • 30.04  
    FC Blau-Weiß Linz Floridsdorfer AC -
  • 30.04  
    SC Austria Lustenau SK Austria Klagenfurt -
  • 30.04  
    Liebherr Grazer AK SV Horn -
  • 30.04  
    SK Rapid Wien II FC Wacker Innsbruck -

27. kolejka

  • 07.05  
    FC Wacker Innsbruck Liebherr Grazer AK -
  • 07.05  
    Austria Wiedeń II FC Dornbirn 1913 -
  • 07.05  
    SK Austria Klagenfurt FC Juniors OÖ -
  • 07.05  
    SK Vorwärts Steyr FC Liefering -
  • 07.05  
    FC Blau-Weiß Linz SV Lafnitz -
  • 07.05  
    SC Austria Lustenau SKU Amstetten -
  • 07.05  
    Floridsdorfer AC SV Horn -
  • 07.05  
    Kapfenberger SV SK Rapid Wien II -

28. kolejka

  • 12.05  
    FC Liefering SK Austria Klagenfurt -
  • 12.05  
    FC Dornbirn 1913 SK Vorwärts Steyr -
  • 12.05  
    SKU Amstetten Floridsdorfer AC -
  • 12.05  
    Liebherr Grazer AK SC Austria Lustenau -
  • 12.05  
    SV Horn Kapfenberger SV -
  • 12.05  
    SV Lafnitz FC Wacker Innsbruck -
  • 12.05  
    SK Rapid Wien II Austria Wiedeń II -
  • 12.05  
    FC Juniors OÖ FC Blau-Weiß Linz -

29. kolejka

  • 15.05  
    Kapfenberger SV FC Dornbirn 1913 -
  • 15.05  
    SK Vorwärts Steyr FC Wacker Innsbruck -
  • 15.05  
    FC Juniors OÖ SV Lafnitz -
  • 15.05  
    Floridsdorfer AC Liebherr Grazer AK -
  • 15.05  
    FC Blau-Weiß Linz Austria Wiedeń II -
  • 15.05  
    SC Austria Lustenau FC Liefering -
  • 15.05  
    SK Austria Klagenfurt SV Horn -
  • 15.05  
    SKU Amstetten SK Rapid Wien II -

30. kolejka

  • 21.05  
    Austria Wiedeń II SK Vorwärts Steyr -
  • 21.05  
    SV Lafnitz SC Austria Lustenau -
  • 21.05  
    FC Wacker Innsbruck FC Juniors OÖ -
  • 21.05  
    FC Liefering FC Blau-Weiß Linz -
  • 21.05  
    SV Horn SKU Amstetten -
  • 21.05  
    FC Dornbirn 1913 Floridsdorfer AC -
  • 21.05  
    Liebherr Grazer AK Kapfenberger SV -
  • 21.05  
    SK Rapid Wien II SK Austria Klagenfurt -