Argentyna - Primera Division

3. kolejka - Primera Division

Tabela Primera Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   CA Rosario Central 3 7   2 1 0   5 - 3 2
2   River Plate Buenos Aires 3 7   2 1 0   10 - 2 8
3   San Lorenzo Buenos Aires 3 7   2 1 0   6 - 4 2
4   Arsenal de Sarandí 2 6   2 0 0   3 - 0 3
5   CA Patronato de la Juventud Católica 3 6   2 0 1   3 - 2 1
6   Newell's Old Boys Rosario 2 6   2 0 0   4 - 0 4
7   Argentinos Juniors 3 5   1 2 0   4 - 3 1
8   Boca Juniors Buenos Aires 2 4   1 1 0   2 - 0 2
9   CA Central Córdoba de Santiago del Estero 3 4   1 1 1   2 - 3 -1
10   CA Talleres de Córdoba 3 4   1 1 1   2 - 2 0
11   CA Unión de Santa Fe 3 4   1 1 1   2 - 3 -1
12   Huracán Buenos Aires 3 4   1 1 1   2 - 2 0
13   CA Banfield 3 3   1 0 2   3 - 4 -1
14   Club Estudiantes de La Plata 2 3   1 0 1   1 - 1 0
15   Independiente Avellaneda 1 3   1 0 0   1 - 0 1
16   Racing Club de Avellaneda 3 2   0 2 1   3 - 8 -5
17   CA Aldosivi 2 1   0 1 1   0 - 1 -1
18   Club Atlético Lanús 2 1   0 1 1   1 - 4 -3
19   Gimnasia y Esgrima La Plata 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
20   Vélez Sársfield 2 1   0 1 1   2 - 3 -1
21   Atlético Tucumán 2 0   0 0 2   1 - 3 -2
22   Colón de Santa Fe 2 0   0 0 2   0 - 3 -3
23   CSD Defensa y Justicia 2 0   0 0 2   1 - 3 -2
24   Godoy Cruz Antonio Tomba 2 0   0 0 2   2 - 5 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł (Clausura)

4. kolejka (następna)

  • 24.08 02:00
  • 24.08 18:15
  • 24.08 20:30
  • 24.08 22:45
  • 25.08 01:00
  • 25.08 16:00
  • 25.08 18:15
  • 25.08 20:30
  • 25.08 22:45
  • 26.08 01:00
  • 27.08 00:00
  • 27.08 02:10

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Matías Ezequiel Suárez(River Plate Buenos Aires) 3 0
Rafael Santos Borré Amaury(River Plate Buenos Aires) 3 1
Ciro Pablo Rius Aragallo(CA Rosario Central) 2 0

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Leonardo Germán Sigali(Racing Club de Avellaneda) 1 1 2
Mauro Bogado(Huracán Buenos Aires) 1 1 2
Maximiliano Caire(Gimnasia y Esgrima La Plata) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Primera Division

3. kolejka

4. kolejka

  • 24.08 02:00  
    Arsenal de Sarandí San Lorenzo Buenos Aires -
  • 24.08 18:15  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CSD Defensa y Justicia -
  • 24.08 20:30  
    Vélez Sársfield Newell's Old Boys Rosario -
  • 24.08 22:45  
    CA Rosario Central CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 25.08 01:00  
    Independiente Avellaneda Colón de Santa Fe -
  • 25.08 16:00  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Club Estudiantes de La Plata -
  • 25.08 18:15  
    CA Unión de Santa Fe Club Atlético Lanús -
  • 25.08 20:30  
    CA Central Córdoba de Santiago del Estero Racing Club de Avellaneda -
  • 25.08 22:45  
    River Plate Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -
  • 26.08 01:00  
    CA Banfield Boca Juniors Buenos Aires -
  • 27.08 00:00  
    CA Aldosivi Atlético Tucumán -
  • 27.08 02:10  
    Huracán Buenos Aires Argentinos Juniors -

5. kolejka

  • 31.08 00:00  
    Club Atlético Lanús CA Central Córdoba de Santiago del Estero -
  • 31.08 02:10  
    Club Estudiantes de La Plata Vélez Sársfield -
  • 31.08 02:10  
    CSD Defensa y Justicia CA Banfield -
  • 31.08 18:15  
    Argentinos Juniors Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 31.08 20:30  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 31.08 22:45  
    CA Patronato de la Juventud Católica Independiente Avellaneda -
  • 01.09 01:00  
    Racing Club de Avellaneda Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 01.09 16:00  
    Atlético Tucumán Arsenal de Sarandí -
  • 01.09 16:00  
    Colón de Santa Fe CA Rosario Central -
  • 01.09 18:15  
    CA Talleres de Córdoba CA Aldosivi -
  • 01.09 18:15  
    Newell's Old Boys Rosario Huracán Buenos Aires -
  • 01.09 22:00  
    River Plate Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -

6. kolejka

  • 15.09  
    Boca Juniors Buenos Aires Club Estudiantes de La Plata -
  • 15.09  
    Huracán Buenos Aires River Plate Buenos Aires -
  • 15.09  
    Vélez Sársfield Atlético Tucumán -
  • 15.09  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Argentinos Juniors -
  • 15.09  
    Independiente Avellaneda Club Atlético Lanús -
  • 15.09  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Racing Club de Avellaneda -
  • 15.09  
    CA Banfield CA Talleres de Córdoba -
  • 15.09  
    Arsenal de Sarandí CA Unión de Santa Fe -
  • 15.09  
    CA Aldosivi CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 15.09  
    Colón de Santa Fe San Lorenzo Buenos Aires -
  • 15.09  
    CA Central Córdoba de Santiago del Estero CSD Defensa y Justicia -
  • 15.09  
    CA Rosario Central Newell's Old Boys Rosario -

7. kolejka

  • 22.09  
    Atlético Tucumán Independiente Avellaneda -
  • 22.09  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Banfield -
  • 22.09  
    River Plate Buenos Aires Vélez Sársfield -
  • 22.09  
    San Lorenzo Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 22.09  
    Argentinos Juniors CA Central Córdoba de Santiago del Estero -
  • 22.09  
    Racing Club de Avellaneda Arsenal de Sarandí -
  • 22.09  
    Club Estudiantes de La Plata CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 22.09  
    Club Atlético Lanús Colón de Santa Fe -
  • 22.09  
    CSD Defensa y Justicia Huracán Buenos Aires -
  • 22.09  
    Newell's Old Boys Rosario CA Aldosivi -
  • 22.09  
    CA Unión de Santa Fe CA Rosario Central -
  • 22.09  
    CA Talleres de Córdoba Gimnasia y Esgrima La Plata -

8. kolejka

  • 29.09  
    Boca Juniors Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 29.09  
    Huracán Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 29.09  
    CA Aldosivi CA Unión de Santa Fe -
  • 29.09  
    Vélez Sársfield CSD Defensa y Justicia -
  • 29.09  
    Independiente Avellaneda CA Talleres de Córdoba -
  • 29.09  
    CA Central Córdoba de Santiago del Estero Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 29.09  
    Gimnasia y Esgrima La Plata River Plate Buenos Aires -
  • 29.09  
    CA Rosario Central Racing Club de Avellaneda -
  • 29.09  
    CA Banfield San Lorenzo Buenos Aires -
  • 29.09  
    Colón de Santa Fe Argentinos Juniors -
  • 29.09  
    Arsenal de Sarandí Club Estudiantes de La Plata -
  • 29.09  
    CA Patronato de la Juventud Católica Club Atlético Lanús -

9. kolejka

  • 06.10  
    Club Atlético Lanús CA Rosario Central -
  • 06.10  
    CSD Defensa y Justicia Boca Juniors Buenos Aires -
  • 06.10  
    Newell's Old Boys Rosario CA Banfield -
  • 06.10  
    CA Unión de Santa Fe Colón de Santa Fe -
  • 06.10  
    Atlético Tucumán CA Talleres de Córdoba -
  • 06.10  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 06.10  
    Club Estudiantes de La Plata Huracán Buenos Aires -
  • 06.10  
    River Plate Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 06.10  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Central Córdoba de Santiago del Estero -
  • 06.10  
    Vélez Sársfield Independiente Avellaneda -
  • 06.10  
    Argentinos Juniors Arsenal de Sarandí -
  • 06.10  
    Racing Club de Avellaneda CA Aldosivi -

10. kolejka

  • 20.10  
    CA Central Córdoba de Santiago del Estero Club Estudiantes de La Plata -
  • 20.10  
    CA Banfield Atlético Tucumán -
  • 20.10  
    CA Rosario Central Vélez Sársfield -
  • 20.10  
    Arsenal de Sarandí River Plate Buenos Aires -
  • 20.10  
    Colón de Santa Fe Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 20.10  
    CA Aldosivi CSD Defensa y Justicia -
  • 20.10  
    CA Talleres de Córdoba Club Atlético Lanús -
  • 20.10  
    CA Patronato de la Juventud Católica Newell's Old Boys Rosario -
  • 20.10  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Unión de Santa Fe -
  • 20.10  
    Boca Juniors Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -
  • 20.10  
    Huracán Buenos Aires San Lorenzo Buenos Aires -
  • 20.10  
    Independiente Avellaneda Argentinos Juniors -

11. kolejka

  • 30.10  
    Vélez Sársfield Huracán Buenos Aires -
  • 30.10  
    Argentinos Juniors CA Talleres de Córdoba -
  • 30.10  
    Racing Club de Avellaneda CA Banfield -
  • 30.10  
    Club Estudiantes de La Plata CA Rosario Central -
  • 30.10  
    Club Atlético Lanús Boca Juniors Buenos Aires -
  • 30.10  
    Arsenal de Sarandí CA Central Córdoba de Santiago del Estero -
  • 30.10  
    River Plate Buenos Aires Colón de Santa Fe -
  • 30.10  
    Newell's Old Boys Rosario Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 30.10  
    CA Unión de Santa Fe Independiente Avellaneda -
  • 30.10  
    San Lorenzo Buenos Aires CSD Defensa y Justicia -
  • 30.10  
    Atlético Tucumán CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 30.10  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Aldosivi -

12. kolejka

  • 03.11  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Club Estudiantes de La Plata -
  • 03.11  
    CA Banfield CA Unión de Santa Fe -
  • 03.11  
    CA Central Córdoba de Santiago del Estero Vélez Sársfield -
  • 03.11  
    Boca Juniors Buenos Aires Arsenal de Sarandí -
  • 03.11  
    CSD Defensa y Justicia Argentinos Juniors -
  • 03.11  
    CA Aldosivi River Plate Buenos Aires -
  • 03.11  
    CA Rosario Central Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 03.11  
    CA Talleres de Córdoba Newell's Old Boys Rosario -
  • 03.11  
    Huracán Buenos Aires Club Atlético Lanús -
  • 03.11  
    Colón de Santa Fe Atlético Tucumán -
  • 03.11  
    CA Patronato de la Juventud Católica Racing Club de Avellaneda -
  • 03.11  
    Independiente Avellaneda San Lorenzo Buenos Aires -

13. kolejka

  • 10.11  
    River Plate Buenos Aires CA Rosario Central -
  • 10.11  
    CA Central Córdoba de Santiago del Estero CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 10.11  
    San Lorenzo Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 10.11  
    Newell's Old Boys Rosario CSD Defensa y Justicia -
  • 10.11  
    Vélez Sársfield Boca Juniors Buenos Aires -
  • 10.11  
    CA Unión de Santa Fe Atlético Tucumán -
  • 10.11  
    Racing Club de Avellaneda Huracán Buenos Aires -
  • 10.11  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Independiente Avellaneda -
  • 10.11  
    Club Estudiantes de La Plata CA Talleres de Córdoba -
  • 10.11  
    Club Atlético Lanús CA Banfield -
  • 10.11  
    Arsenal de Sarandí Colón de Santa Fe -
  • 10.11  
    CA Aldosivi Gimnasia y Esgrima La Plata -

14. kolejka

  • 27.11  
    CA Patronato de la Juventud Católica Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 27.11  
    Atlético Tucumán San Lorenzo Buenos Aires -
  • 27.11  
    CA Talleres de Córdoba Racing Club de Avellaneda -
  • 27.11  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 27.11  
    CA Banfield Vélez Sársfield -
  • 27.11  
    Huracán Buenos Aires CA Central Córdoba de Santiago del Estero -
  • 27.11  
    CSD Defensa y Justicia Club Atlético Lanús -
  • 27.11  
    Argentinos Juniors Newell's Old Boys Rosario -
  • 27.11  
    Colón de Santa Fe Club Estudiantes de La Plata -
  • 27.11  
    CA Rosario Central CA Aldosivi -
  • 27.11  
    Independiente Avellaneda River Plate Buenos Aires -
  • 27.11  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Arsenal de Sarandí -

15. kolejka

  • 01.12  
    Boca Juniors Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 01.12  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 01.12  
    CA Central Córdoba de Santiago del Estero CA Rosario Central -
  • 01.12  
    Newell's Old Boys Rosario River Plate Buenos Aires -
  • 01.12  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Talleres de Córdoba -
  • 01.12  
    Vélez Sársfield Colón de Santa Fe -
  • 01.12  
    Racing Club de Avellaneda CSD Defensa y Justicia -
  • 01.12  
    Club Estudiantes de La Plata Atlético Tucumán -
  • 01.12  
    CA Banfield Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 01.12  
    Arsenal de Sarandí Club Atlético Lanús -
  • 01.12  
    CA Aldosivi Independiente Avellaneda -
  • 01.12  
    CA Unión de Santa Fe Huracán Buenos Aires -

16. kolejka

  • 08.12  
    Club Atlético Lanús Racing Club de Avellaneda -
  • 08.12  
    Huracán Buenos Aires Arsenal de Sarandí -
  • 08.12  
    Argentinos Juniors Club Estudiantes de La Plata -
  • 08.12  
    River Plate Buenos Aires San Lorenzo Buenos Aires -
  • 08.12  
    Independiente Avellaneda CA Banfield -
  • 08.12  
    CA Rosario Central Boca Juniors Buenos Aires -
  • 08.12  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Central Córdoba de Santiago del Estero -
  • 08.12  
    Colón de Santa Fe CA Aldosivi -
  • 08.12  
    CSD Defensa y Justicia Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 08.12  
    CA Talleres de Córdoba CA Unión de Santa Fe -
  • 08.12  
    CA Patronato de la Juventud Católica Vélez Sársfield -
  • 08.12  
    Atlético Tucumán Newell's Old Boys Rosario -

17. kolejka

  • 26.01  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Vélez Sársfield -
  • 26.01  
    CA Banfield CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 26.01  
    Racing Club de Avellaneda Atlético Tucumán -
  • 26.01  
    San Lorenzo Buenos Aires Club Estudiantes de La Plata -
  • 26.01  
    Boca Juniors Buenos Aires Independiente Avellaneda -
  • 26.01  
    CA Central Córdoba de Santiago del Estero Colón de Santa Fe -
  • 26.01  
    CA Rosario Central Huracán Buenos Aires -
  • 26.01  
    CSD Defensa y Justicia CA Talleres de Córdoba -
  • 26.01  
    Arsenal de Sarandí Newell's Old Boys Rosario -
  • 26.01  
    CA Aldosivi Club Atlético Lanús -
  • 26.01  
    CA Unión de Santa Fe Argentinos Juniors -
  • 26.01  
    Godoy Cruz Antonio Tomba River Plate Buenos Aires -

18. kolejka

  • 29.01  
    Huracán Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 29.01  
    Club Estudiantes de La Plata CA Unión de Santa Fe -
  • 29.01  
    Vélez Sársfield CA Aldosivi -
  • 29.01  
    Club Atlético Lanús Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 29.01  
    Newell's Old Boys Rosario San Lorenzo Buenos Aires -
  • 29.01  
    Colón de Santa Fe CA Banfield -
  • 29.01  
    CA Talleres de Córdoba Boca Juniors Buenos Aires -
  • 29.01  
    River Plate Buenos Aires CA Central Córdoba de Santiago del Estero -
  • 29.01  
    Argentinos Juniors Racing Club de Avellaneda -
  • 29.01  
    Independiente Avellaneda CA Rosario Central -
  • 29.01  
    CA Patronato de la Juventud Católica Arsenal de Sarandí -
  • 29.01  
    Atlético Tucumán CSD Defensa y Justicia -

19. kolejka

  • 02.02  
    Argentinos Juniors Club Atlético Lanús -
  • 02.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 02.02  
    Boca Juniors Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 02.02  
    CA Banfield CA Rosario Central -
  • 02.02  
    Racing Club de Avellaneda Independiente Avellaneda -
  • 02.02  
    CSD Defensa y Justicia Colón de Santa Fe -
  • 02.02  
    San Lorenzo Buenos Aires Vélez Sársfield -
  • 02.02  
    Arsenal de Sarandí CA Talleres de Córdoba -
  • 02.02  
    CA Aldosivi CA Central Córdoba de Santiago del Estero -
  • 02.02  
    Newell's Old Boys Rosario Club Estudiantes de La Plata -
  • 02.02  
    CA Unión de Santa Fe River Plate Buenos Aires -
  • 02.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Huracán Buenos Aires -

20. kolejka

  • 09.02  
    Huracán Buenos Aires CA Aldosivi -
  • 09.02  
    Vélez Sársfield Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 09.02  
    Independiente Avellaneda Arsenal de Sarandí -
  • 09.02  
    Club Estudiantes de La Plata CSD Defensa y Justicia -
  • 09.02  
    Colón de Santa Fe Racing Club de Avellaneda -
  • 09.02  
    CA Talleres de Córdoba San Lorenzo Buenos Aires -
  • 09.02  
    Club Atlético Lanús Newell's Old Boys Rosario -
  • 09.02  
    CA Central Córdoba de Santiago del Estero Boca Juniors Buenos Aires -
  • 09.02  
    CA Rosario Central Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 09.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Unión de Santa Fe -
  • 09.02  
    River Plate Buenos Aires CA Banfield -
  • 09.02  
    Atlético Tucumán Argentinos Juniors -

21. kolejka

  • 16.02  
    Atlético Tucumán Club Atlético Lanús -
  • 16.02  
    CA Unión de Santa Fe CA Central Córdoba de Santiago del Estero -
  • 16.02  
    CA Talleres de Córdoba Huracán Buenos Aires -
  • 16.02  
    CA Banfield CA Aldosivi -
  • 16.02  
    Boca Juniors Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 16.02  
    CSD Defensa y Justicia CA Rosario Central -
  • 16.02  
    San Lorenzo Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -
  • 16.02  
    Independiente Avellaneda Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 16.02  
    Argentinos Juniors CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 16.02  
    Club Estudiantes de La Plata River Plate Buenos Aires -
  • 16.02  
    Arsenal de Sarandí Vélez Sársfield -
  • 16.02  
    Newell's Old Boys Rosario Colón de Santa Fe -

22. kolejka

  • 23.02  
    Huracán Buenos Aires Independiente Avellaneda -
  • 23.02  
    Vélez Sársfield Argentinos Juniors -
  • 23.02  
    Racing Club de Avellaneda Newell's Old Boys Rosario -
  • 23.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Atlético Tucumán -
  • 23.02  
    Club Atlético Lanús Club Estudiantes de La Plata -
  • 23.02  
    CA Central Córdoba de Santiago del Estero CA Banfield -
  • 23.02  
    River Plate Buenos Aires CSD Defensa y Justicia -
  • 23.02  
    CA Aldosivi San Lorenzo Buenos Aires -
  • 23.02  
    CA Rosario Central Arsenal de Sarandí -
  • 23.02  
    Colón de Santa Fe Boca Juniors Buenos Aires -
  • 23.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Talleres de Córdoba -
  • 23.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Unión de Santa Fe -

23. kolejka

  • 01.03  
    Atlético Tucumán River Plate Buenos Aires -
  • 01.03  
    Boca Juniors Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 01.03  
    Argentinos Juniors CA Rosario Central -
  • 01.03  
    Independiente Avellaneda CA Central Córdoba de Santiago del Estero -
  • 01.03  
    Club Estudiantes de La Plata Racing Club de Avellaneda -
  • 01.03  
    San Lorenzo Buenos Aires Club Atlético Lanús -
  • 01.03  
    CA Banfield Huracán Buenos Aires -
  • 01.03  
    CA Talleres de Córdoba Colón de Santa Fe -
  • 01.03  
    CSD Defensa y Justicia CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 01.03  
    Arsenal de Sarandí CA Aldosivi -
  • 01.03  
    Newell's Old Boys Rosario Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 01.03  
    CA Unión de Santa Fe Vélez Sársfield -