Anglia - League Two

7. kolejka - League Two

Tabela League Two online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Forest Green Rovers FC 7 16   5 1 1   14 - 8 6
2   Harrogate Town FC 6 14   4 2 0   13 - 7 6
3   Northampton Town FC 7 13   4 1 2   6 - 4 2
4   Leyton Orient 7 12   3 3 1   13 - 6 7
5   Hartlepool United FC 7 12   4 0 3   8 - 6 2
6   Rochdale AFC 7 11   3 2 2   11 - 9 2
7   Bradford City AFC 7 11   3 2 2   10 - 8 2
8   Swindon Town FC 7 11   3 2 2   8 - 6 2
9   Exeter City FC 7 10   2 4 1   9 - 5 4
10   Colchester United FC 6 9   2 3 1   7 - 6 1
11   Port Vale FC 7 9   2 3 2   7 - 6 1
12   Carlisle United FC 7 9   2 3 2   7 - 7 0
13   Barrow AFC 7 8   2 2 3   10 - 9 1
14   Salford City FC 7 8   2 2 3   7 - 6 1
15   Sutton United FC 6 8   2 2 2   6 - 6 0
16   Tranmere Rovers FC 7 8   2 2 3   2 - 3 -1
17   Stevenage FC 7 8   2 2 3   7 - 9 -2
18   Walsall FC 7 8   2 2 3   7 - 9 -2
19   Newport County AFC 7 8   2 2 3   7 - 10 -3
20   Crawley Town FC 6 7   2 1 3   7 - 10 -3
21   Mansfield Town FC 7 7   2 1 4   9 - 13 -4
22   Bristol Rovers FC 7 7   2 1 4   5 - 10 -5
23   Scunthorpe United FC 7 6   1 3 3   4 - 11 -7
24   Oldham Athletic AFC 7 3   1 0 6   4 - 14 -10
  • Zespół w trakcie meczu

8. kolejka (następna)

  • 18.09 15:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00

Strzelcy League Two

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Harry Roy Smith(Leyton Orient) 5 0
Luke Thomas Armstrong(Harrogate Town FC) 5 0
Mathew Antony Stevens(Forest Green Rovers FC) 5 1

Kartkowicze League Two

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Terence Owen Vancooten(Stevenage FC) 1 3 4
Harry George Kite(Exeter City FC) 1 2 3
Joss Christopher Labadie(Walsall FC) 1 2 3

Terminarz / Wyniki League Two

2. kolejka

8. kolejka

  • 18.09 15:00  
    Northampton Town FC Swindon Town FC -
  • 18.09 16:00  
    Bradford City AFC Barrow AFC -
  • 18.09 16:00  
    Port Vale FC Harrogate Town FC -
  • 18.09 16:00  
    Stevenage FC Forest Green Rovers FC -
  • 18.09 16:00  
    Oldham Athletic AFC Hartlepool United FC -
  • 18.09 16:00  
    Newport County AFC Walsall FC -
  • 18.09 16:00  
    Mansfield Town FC Rochdale AFC -
  • 18.09 16:00  
    Carlisle United FC Scunthorpe United FC -
  • 18.09 16:00  
    Exeter City FC Sutton United FC -
  • 18.09 16:00  
    Bristol Rovers FC Leyton Orient -
  • 18.09 16:00  
    Colchester United FC Crawley Town FC -
  • 18.09 16:00  
    Tranmere Rovers FC Salford City FC -

9. kolejka

  • 24.09 20:45  
    Barrow AFC Newport County AFC -
  • 25.09 16:00  
    Swindon Town FC Colchester United FC -
  • 25.09 16:00  
    Walsall FC Bristol Rovers FC -
  • 25.09 16:00  
    Rochdale AFC Oldham Athletic AFC -
  • 25.09 16:00  
    Leyton Orient Mansfield Town FC -
  • 25.09 16:00  
    Sutton United FC Carlisle United FC -
  • 25.09 16:00  
    Hartlepool United FC Exeter City FC -
  • 25.09 16:00  
    Scunthorpe United FC Port Vale FC -
  • 25.09 16:00  
    Harrogate Town FC Stevenage FC -
  • 25.09 16:00  
    Crawley Town FC Bradford City AFC -
  • 25.09 16:00  
    Forest Green Rovers FC Tranmere Rovers FC -
  • 25.09 16:00  
    Salford City FC Northampton Town FC -

10. kolejka

  • 02.10 16:00  
    Oldham Athletic AFC Harrogate Town FC -
  • 02.10 16:00  
    Newport County AFC Scunthorpe United FC -
  • 02.10 16:00  
    Northampton Town FC Sutton United FC -
  • 02.10 16:00  
    Exeter City FC Walsall FC -
  • 02.10 16:00  
    Mansfield Town FC Barrow AFC -
  • 02.10 16:00  
    Colchester United FC Salford City FC -
  • 02.10 16:00  
    Carlisle United FC Forest Green Rovers FC -
  • 02.10 16:00  
    Bradford City AFC Rochdale AFC -
  • 02.10 16:00  
    Tranmere Rovers FC Crawley Town FC -
  • 02.10 16:00  
    Stevenage FC Hartlepool United FC -
  • 02.10 16:00  
    Port Vale FC Leyton Orient -
  • 02.10 16:00  
    Bristol Rovers FC Swindon Town FC -

11. kolejka

  • 08.10 20:45  
    Tranmere Rovers FC Colchester United FC -
  • 09.10 13:00  
    Forest Green Rovers FC Swindon Town FC -
  • 09.10 16:00  
    Walsall FC Salford City FC -
  • 09.10 16:00  
    Sutton United FC Port Vale FC -
  • 09.10 16:00  
    Rochdale AFC Crawley Town FC -
  • 09.10 16:00  
    Stevenage FC Exeter City FC -
  • 09.10 16:00  
    Mansfield Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 09.10 16:00  
    Harrogate Town FC Scunthorpe United FC -
  • 09.10 16:00  
    Hartlepool United FC Northampton Town FC -
  • 09.10 16:00  
    Newport County AFC Bradford City AFC -
  • 09.10 16:00  
    Bristol Rovers FC Carlisle United FC -
  • 09.10 16:00  
    Barrow AFC Leyton Orient -

12. kolejka

  • 16.10 16:00  
    Salford City FC Hartlepool United FC -
  • 16.10 16:00  
    Swindon Town FC Rochdale AFC -
  • 16.10 16:00  
    Scunthorpe United FC Forest Green Rovers FC -
  • 16.10 16:00  
    Port Vale FC Barrow AFC -
  • 16.10 16:00  
    Leyton Orient Walsall FC -
  • 16.10 16:00  
    Oldham Athletic AFC Stevenage FC -
  • 16.10 16:00  
    Northampton Town FC Mansfield Town FC -
  • 16.10 16:00  
    Exeter City FC Newport County AFC -
  • 16.10 16:00  
    Colchester United FC Harrogate Town FC -
  • 16.10 16:00  
    Crawley Town FC Sutton United FC -
  • 16.10 16:00  
    Carlisle United FC Tranmere Rovers FC -
  • 16.10 16:00  
    Bradford City AFC Bristol Rovers FC -

13. kolejka

  • 19.10 20:45  
    Sutton United FC Swindon Town FC -
  • 19.10 20:45  
    Salford City FC Rochdale AFC -
  • 19.10 20:45  
    Newport County AFC Carlisle United FC -
  • 19.10 20:45  
    Northampton Town FC Stevenage FC -
  • 19.10 20:45  
    Oldham Athletic AFC Walsall FC -
  • 19.10 20:45  
    Mansfield Town FC Port Vale FC -
  • 19.10 20:45  
    Leyton Orient Forest Green Rovers FC -
  • 19.10 20:45  
    Harrogate Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 19.10 20:45  
    Bradford City AFC Hartlepool United FC -
  • 19.10 20:45  
    Crawley Town FC Exeter City FC -
  • 19.10 20:45  
    Barrow AFC Scunthorpe United FC -
  • 19.10 20:45  
    Colchester United FC Bristol Rovers FC -

14. kolejka

  • 23.10 16:00  
    Walsall FC Barrow AFC -
  • 23.10 16:00  
    Scunthorpe United FC Crawley Town FC -
  • 23.10 16:00  
    Tranmere Rovers FC Northampton Town FC -
  • 23.10 16:00  
    Rochdale AFC Sutton United FC -
  • 23.10 16:00  
    Stevenage FC Leyton Orient -
  • 23.10 16:00  
    Swindon Town FC Bradford City AFC -
  • 23.10 16:00  
    Port Vale FC Colchester United FC -
  • 23.10 16:00  
    Forest Green Rovers FC Salford City FC -
  • 23.10 16:00  
    Hartlepool United FC Harrogate Town FC -
  • 23.10 16:00  
    Carlisle United FC Oldham Athletic AFC -
  • 23.10 16:00  
    Exeter City FC Mansfield Town FC -
  • 23.10 16:00  
    Bristol Rovers FC Newport County AFC -

15. kolejka

  • 30.10 15:00  
    Northampton Town FC Carlisle United FC -
  • 30.10 16:00  
    Sutton United FC Walsall FC -
  • 30.10 16:00  
    Oldham Athletic AFC Swindon Town FC -
  • 30.10 16:00  
    Salford City FC Exeter City FC -
  • 30.10 16:00  
    Newport County AFC Stevenage FC -
  • 30.10 16:00  
    Harrogate Town FC Bristol Rovers FC -
  • 30.10 16:00  
    Mansfield Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 30.10 16:00  
    Crawley Town FC Port Vale FC -
  • 30.10 16:00  
    Leyton Orient Hartlepool United FC -
  • 30.10 16:00  
    Barrow AFC Rochdale AFC -
  • 30.10 16:00  
    Bradford City AFC Forest Green Rovers FC -
  • 30.10 16:00  
    Colchester United FC Scunthorpe United FC -

16. kolejka

  • 12.11 20:45  
    Hartlepool United FC Newport County AFC -
  • 13.11 16:00  
    Walsall FC Harrogate Town FC -
  • 13.11 16:00  
    Stevenage FC Mansfield Town FC -
  • 13.11 16:00  
    Scunthorpe United FC Salford City FC -
  • 13.11 16:00  
    Tranmere Rovers FC Sutton United FC -
  • 13.11 16:00  
    Swindon Town FC Crawley Town FC -
  • 13.11 16:00  
    Forest Green Rovers FC Colchester United FC -
  • 13.11 16:00  
    Rochdale AFC Leyton Orient -
  • 13.11 16:00  
    Port Vale FC Bradford City AFC -
  • 13.11 16:00  
    Carlisle United FC Barrow AFC -
  • 13.11 16:00  
    Exeter City FC Oldham Athletic AFC -
  • 13.11 16:00  
    Bristol Rovers FC Northampton Town FC -

17. kolejka

  • 19.11 20:45  
    Bristol Rovers FC Tranmere Rovers FC -
  • 20.11 16:00  
    Walsall FC Rochdale AFC -
  • 20.11 16:00  
    Stevenage FC Colchester United FC -
  • 20.11 16:00  
    Newport County AFC Swindon Town FC -
  • 20.11 16:00  
    Mansfield Town FC Scunthorpe United FC -
  • 20.11 16:00  
    Oldham Athletic AFC Port Vale FC -
  • 20.11 16:00  
    Exeter City FC Carlisle United FC -
  • 20.11 16:00  
    Leyton Orient Sutton United FC -
  • 20.11 16:00  
    Harrogate Town FC Salford City FC -
  • 20.11 16:00  
    Hartlepool United FC Forest Green Rovers FC -
  • 20.11 16:00  
    Bradford City AFC Northampton Town FC -
  • 20.11 16:00  
    Barrow AFC Crawley Town FC -

18. kolejka

  • 23.11 20:45  
    Scunthorpe United FC Leyton Orient -
  • 23.11 20:45  
    Sutton United FC Mansfield Town FC -
  • 23.11 20:45  
    Rochdale AFC Stevenage FC -
  • 23.11 20:45  
    Port Vale FC Walsall FC -
  • 23.11 20:45  
    Tranmere Rovers FC Bradford City AFC -
  • 23.11 20:45  
    Swindon Town FC Hartlepool United FC -
  • 23.11 20:45  
    Salford City FC Bristol Rovers FC -
  • 23.11 20:45  
    Colchester United FC Exeter City FC -
  • 23.11 20:45  
    Carlisle United FC Harrogate Town FC -
  • 23.11 20:45  
    Northampton Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 23.11 20:45  
    Crawley Town FC Newport County AFC -
  • 23.11 20:45  
    Forest Green Rovers FC Barrow AFC -

19. kolejka

  • 26.11 20:45  
    Colchester United FC Newport County AFC -
  • 27.11 16:00  
    Swindon Town FC Harrogate Town FC -
  • 27.11 16:00  
    Sutton United FC Barrow AFC -
  • 27.11 16:00  
    Tranmere Rovers FC Stevenage FC -
  • 27.11 16:00  
    Port Vale FC Hartlepool United FC -
  • 27.11 16:00  
    Salford City FC Oldham Athletic AFC -
  • 27.11 16:00  
    Northampton Town FC Leyton Orient -
  • 27.11 16:00  
    Forest Green Rovers FC Bristol Rovers FC -
  • 27.11 16:00  
    Rochdale AFC Exeter City FC -
  • 27.11 16:00  
    Scunthorpe United FC Bradford City AFC -
  • 27.11 16:00  
    Crawley Town FC Mansfield Town FC -
  • 27.11 16:00  
    Carlisle United FC Walsall FC -

20. kolejka

  • 07.12 20:45  
    Harrogate Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 07.12 20:45  
    Mansfield Town FC Carlisle United FC -
  • 07.12 20:45  
    Oldham Athletic AFC Tranmere Rovers FC -
  • 07.12 20:45  
    Hartlepool United FC Rochdale AFC -
  • 07.12 20:45  
    Leyton Orient Swindon Town FC -
  • 07.12 20:45  
    Exeter City FC Northampton Town FC -
  • 07.12 20:45  
    Bristol Rovers FC Port Vale FC -
  • 07.12 20:45  
    Bradford City AFC Colchester United FC -
  • 07.12 20:45  
    Walsall FC Crawley Town FC -
  • 07.12 20:45  
    Newport County AFC Sutton United FC -
  • 07.12 20:45  
    Stevenage FC Scunthorpe United FC -
  • 07.12 20:45  
    Barrow AFC Salford City FC -

21. kolejka

  • 11.12 16:00  
    Walsall FC Colchester United FC -
  • 11.12 16:00  
    Stevenage FC Carlisle United FC -
  • 11.12 16:00  
    Newport County AFC Port Vale FC -
  • 11.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Forest Green Rovers FC -
  • 11.12 16:00  
    Mansfield Town FC Salford City FC -
  • 11.12 16:00  
    Leyton Orient Crawley Town FC -
  • 11.12 16:00  
    Harrogate Town FC Northampton Town FC -
  • 11.12 16:00  
    Hartlepool United FC Scunthorpe United FC -
  • 11.12 16:00  
    Exeter City FC Tranmere Rovers FC -
  • 11.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Rochdale AFC -
  • 11.12 16:00  
    Bradford City AFC Sutton United FC -
  • 11.12 16:00  
    Barrow AFC Swindon Town FC -

22. kolejka

  • 18.12 16:00  
    Tranmere Rovers FC Leyton Orient -
  • 18.12 16:00  
    Swindon Town FC Walsall FC -
  • 18.12 16:00  
    Scunthorpe United FC Bristol Rovers FC -
  • 18.12 16:00  
    Sutton United FC Harrogate Town FC -
  • 18.12 16:00  
    Rochdale AFC Newport County AFC -
  • 18.12 16:00  
    Northampton Town FC Barrow AFC -
  • 18.12 16:00  
    Port Vale FC Exeter City FC -
  • 18.12 16:00  
    Crawley Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 18.12 16:00  
    Carlisle United FC Bradford City AFC -
  • 18.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Mansfield Town FC -
  • 18.12 16:00  
    Colchester United FC Hartlepool United FC -
  • 18.12 16:00  
    Salford City FC Stevenage FC -

23. kolejka

  • 26.12 14:00  
    Carlisle United FC Rochdale AFC -
  • 26.12 16:00  
    Newport County AFC Forest Green Rovers FC -
  • 26.12 16:00  
    Stevenage FC Crawley Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Port Vale FC Salford City FC -
  • 26.12 16:00  
    Exeter City FC Swindon Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Tranmere Rovers FC Barrow AFC -
  • 26.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Scunthorpe United FC -
  • 26.12 16:00  
    Colchester United FC Leyton Orient -
  • 26.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Sutton United FC -
  • 26.12 16:00  
    Bradford City AFC Harrogate Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Northampton Town FC Walsall FC -
  • 26.12 16:00  
    Mansfield Town FC Hartlepool United FC -

24. kolejka

  • 29.12 20:45  
    Barrow AFC Oldham Athletic AFC -
  • 29.12 20:45  
    Crawley Town FC Bristol Rovers FC -
  • 29.12 20:45  
    Walsall FC Bradford City AFC -
  • 29.12 20:45  
    Scunthorpe United FC Northampton Town FC -
  • 29.12 20:45  
    Sutton United FC Colchester United FC -
  • 29.12 20:45  
    Salford City FC Carlisle United FC -
  • 29.12 20:45  
    Rochdale AFC Port Vale FC -
  • 29.12 20:45  
    Hartlepool United FC Tranmere Rovers FC -
  • 29.12 20:45  
    Harrogate Town FC Mansfield Town FC -
  • 29.12 20:45  
    Forest Green Rovers FC Exeter City FC -
  • 29.12 20:45  
    Swindon Town FC Stevenage FC -
  • 29.12 20:45  
    Leyton Orient Newport County AFC -

25. kolejka

  • 01.01 16:00  
    Scunthorpe United FC Carlisle United FC -
  • 01.01 16:00  
    Hartlepool United FC Oldham Athletic AFC -
  • 01.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Stevenage FC -
  • 01.01 16:00  
    Salford City FC Tranmere Rovers FC -
  • 01.01 16:00  
    Sutton United FC Exeter City FC -
  • 01.01 16:00  
    Leyton Orient Bristol Rovers FC -
  • 01.01 16:00  
    Rochdale AFC Mansfield Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Barrow AFC Bradford City AFC -
  • 01.01 16:00  
    Crawley Town FC Colchester United FC -
  • 01.01 16:00  
    Harrogate Town FC Port Vale FC -
  • 01.01 16:00  
    Swindon Town FC Northampton Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Walsall FC Newport County AFC -

26. kolejka

  • 08.01 16:00  
    Tranmere Rovers FC Scunthorpe United FC -
  • 08.01 16:00  
    Stevenage FC Walsall FC -
  • 08.01 16:00  
    Port Vale FC Forest Green Rovers FC -
  • 08.01 16:00  
    Mansfield Town FC Swindon Town FC -
  • 08.01 16:00  
    Exeter City FC Harrogate Town FC -
  • 08.01 16:00  
    Carlisle United FC Hartlepool United FC -
  • 08.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Barrow AFC -
  • 08.01 16:00  
    Bradford City AFC Leyton Orient -
  • 08.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Sutton United FC -
  • 08.01 16:00  
    Newport County AFC Salford City FC -
  • 08.01 16:00  
    Colchester United FC Rochdale AFC -
  • 08.01 16:00  
    Northampton Town FC Crawley Town FC -

27. kolejka

  • 15.01 16:00  
    Tranmere Rovers FC Rochdale AFC -
  • 15.01 16:00  
    Stevenage FC Sutton United FC -
  • 15.01 16:00  
    Port Vale FC Swindon Town FC -
  • 15.01 16:00  
    Newport County AFC Harrogate Town FC -
  • 15.01 16:00  
    Exeter City FC Scunthorpe United FC -
  • 15.01 16:00  
    Northampton Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 15.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Leyton Orient -
  • 15.01 16:00  
    Mansfield Town FC Walsall FC -
  • 15.01 16:00  
    Colchester United FC Barrow AFC -
  • 15.01 16:00  
    Bradford City AFC Salford City FC -
  • 15.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Hartlepool United FC -
  • 15.01 16:00  
    Carlisle United FC Crawley Town FC -

28. kolejka

  • 22.01 16:00  
    Sutton United FC Northampton Town FC -
  • 22.01 16:00  
    Walsall FC Exeter City FC -
  • 22.01 16:00  
    Swindon Town FC Bristol Rovers FC -
  • 22.01 16:00  
    Salford City FC Colchester United FC -
  • 22.01 16:00  
    Rochdale AFC Bradford City AFC -
  • 22.01 16:00  
    Scunthorpe United FC Newport County AFC -
  • 22.01 16:00  
    Hartlepool United FC Stevenage FC -
  • 22.01 16:00  
    Harrogate Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 22.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Carlisle United FC -
  • 22.01 16:00  
    Leyton Orient Port Vale FC -
  • 22.01 16:00  
    Crawley Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 22.01 16:00  
    Barrow AFC Mansfield Town FC -

29. kolejka

  • 29.01 16:00  
    Tranmere Rovers FC Forest Green Rovers FC -
  • 29.01 16:00  
    Stevenage FC Harrogate Town FC -
  • 29.01 16:00  
    Newport County AFC Barrow AFC -
  • 29.01 16:00  
    Northampton Town FC Salford City FC -
  • 29.01 16:00  
    Port Vale FC Scunthorpe United FC -
  • 29.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Rochdale AFC -
  • 29.01 16:00  
    Mansfield Town FC Leyton Orient -
  • 29.01 16:00  
    Carlisle United FC Sutton United FC -
  • 29.01 16:00  
    Colchester United FC Swindon Town FC -
  • 29.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Walsall FC -
  • 29.01 16:00  
    Bradford City AFC Crawley Town FC -
  • 29.01 16:00  
    Exeter City FC Hartlepool United FC -

30. kolejka

  • 05.02 16:00  
    Scunthorpe United FC Oldham Athletic AFC -
  • 05.02 16:00  
    Sutton United FC Bristol Rovers FC -
  • 05.02 16:00  
    Salford City FC Port Vale FC -
  • 05.02 16:00  
    Leyton Orient Colchester United FC -
  • 05.02 16:00  
    Crawley Town FC Stevenage FC -
  • 05.02 16:00  
    Rochdale AFC Carlisle United FC -
  • 05.02 16:00  
    Hartlepool United FC Mansfield Town FC -
  • 05.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Newport County AFC -
  • 05.02 16:00  
    Harrogate Town FC Bradford City AFC -
  • 05.02 16:00  
    Barrow AFC Tranmere Rovers FC -
  • 05.02 16:00  
    Swindon Town FC Exeter City FC -
  • 05.02 16:00  
    Walsall FC Northampton Town FC -

31. kolejka

  • 08.02 20:45  
    Northampton Town FC Newport County AFC -
  • 08.02 20:45  
    Stevenage FC Bradford City AFC -
  • 08.02 20:45  
    Tranmere Rovers FC Swindon Town FC -
  • 08.02 20:45  
    Scunthorpe United FC Walsall FC -
  • 08.02 20:45  
    Oldham Athletic AFC Bristol Rovers FC -
  • 08.02 20:45  
    Forest Green Rovers FC Rochdale AFC -
  • 08.02 20:45  
    Mansfield Town FC Colchester United FC -
  • 08.02 20:45  
    Harrogate Town FC Crawley Town FC -
  • 08.02 20:45  
    Exeter City FC Leyton Orient -
  • 08.02 20:45  
    Hartlepool United FC Barrow AFC -
  • 08.02 20:45  
    Carlisle United FC Port Vale FC -

32. kolejka

  • 12.02 16:00  
    Swindon Town FC Scunthorpe United FC -
  • 12.02 16:00  
    Sutton United FC Forest Green Rovers FC -
  • 12.02 16:00  
    Walsall FC Tranmere Rovers FC -
  • 12.02 16:00  
    Rochdale AFC Harrogate Town FC -
  • 12.02 16:00  
    Crawley Town FC Hartlepool United FC -
  • 12.02 16:00  
    Barrow AFC Stevenage FC -
  • 12.02 16:00  
    Bradford City AFC Exeter City FC -
  • 12.02 16:00  
    Leyton Orient Salford City FC -
  • 12.02 16:00  
    Newport County AFC Oldham Athletic AFC -
  • 12.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Mansfield Town FC -
  • 12.02 16:00  
    Colchester United FC Carlisle United FC -
  • 12.02 16:00  
    Port Vale FC Northampton Town FC -

33. kolejka

  • 19.02 16:00  
    Salford City FC Crawley Town FC -
  • 19.02 16:00  
    Tranmere Rovers FC Port Vale FC -
  • 19.02 16:00  
    Stevenage FC Bristol Rovers FC -
  • 19.02 16:00  
    Scunthorpe United FC Rochdale AFC -
  • 19.02 16:00  
    Northampton Town FC Colchester United FC -
  • 19.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bradford City AFC -
  • 19.02 16:00  
    Exeter City FC Barrow AFC -
  • 19.02 16:00  
    Hartlepool United FC Sutton United FC -
  • 19.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Walsall FC -
  • 19.02 16:00  
    Carlisle United FC Swindon Town FC -
  • 19.02 16:00  
    Harrogate Town FC Leyton Orient -

34. kolejka

  • 26.02 16:00  
    Leyton Orient Carlisle United FC -
  • 26.02 16:00  
    Colchester United FC Oldham Athletic AFC -
  • 26.02 16:00  
    Bradford City AFC Mansfield Town FC -
  • 26.02 16:00  
    Barrow AFC Harrogate Town FC -
  • 26.02 16:00  
    Crawley Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 26.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Exeter City FC -
  • 26.02 16:00  
    Walsall FC Hartlepool United FC -
  • 26.02 16:00  
    Swindon Town FC Salford City FC -
  • 26.02 16:00  
    Sutton United FC Scunthorpe United FC -
  • 26.02 16:00  
    Rochdale AFC Northampton Town FC -
  • 26.02 16:00  
    Port Vale FC Stevenage FC -
  • 26.02 16:00  
    Newport County AFC Tranmere Rovers FC -

35. kolejka

  • 05.03 16:00  
    Salford City FC Forest Green Rovers FC -
  • 05.03 16:00  
    Sutton United FC Rochdale AFC -
  • 05.03 16:00  
    Northampton Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 05.03 16:00  
    Newport County AFC Bristol Rovers FC -
  • 05.03 16:00  
    Mansfield Town FC Exeter City FC -
  • 05.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Carlisle United FC -
  • 05.03 16:00  
    Leyton Orient Stevenage FC -
  • 05.03 16:00  
    Crawley Town FC Scunthorpe United FC -
  • 05.03 16:00  
    Harrogate Town FC Hartlepool United FC -
  • 05.03 16:00  
    Bradford City AFC Swindon Town FC -
  • 05.03 16:00  
    Barrow AFC Walsall FC -
  • 05.03 16:00  
    Colchester United FC Port Vale FC -

36. kolejka

  • 12.03 16:00  
    Scunthorpe United FC Colchester United FC -
  • 12.03 16:00  
    Tranmere Rovers FC Mansfield Town FC -
  • 12.03 16:00  
    Port Vale FC Crawley Town FC -
  • 12.03 16:00  
    Walsall FC Sutton United FC -
  • 12.03 16:00  
    Stevenage FC Newport County AFC -
  • 12.03 16:00  
    Swindon Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 12.03 16:00  
    Hartlepool United FC Leyton Orient -
  • 12.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Harrogate Town FC -
  • 12.03 16:00  
    Carlisle United FC Northampton Town FC -
  • 12.03 16:00  
    Exeter City FC Salford City FC -
  • 12.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Bradford City AFC -
  • 12.03 16:00  
    Rochdale AFC Barrow AFC -

37. kolejka

  • 15.03 20:45  
    Walsall FC Oldham Athletic AFC -
  • 15.03 20:45  
    Swindon Town FC Sutton United FC -
  • 15.03 20:45  
    Rochdale AFC Salford City FC -
  • 15.03 20:45  
    Scunthorpe United FC Barrow AFC -
  • 15.03 20:45  
    Hartlepool United FC Bradford City AFC -
  • 15.03 20:45  
    Forest Green Rovers FC Leyton Orient -
  • 15.03 20:45  
    Carlisle United FC Newport County AFC -
  • 15.03 20:45  
    Exeter City FC Crawley Town FC -
  • 15.03 20:45  
    Tranmere Rovers FC Harrogate Town FC -
  • 15.03 20:45  
    Bristol Rovers FC Colchester United FC -
  • 15.03 20:45  
    Stevenage FC Northampton Town FC -
  • 15.03 20:45  
    Port Vale FC Mansfield Town FC -

38. kolejka

  • 18.03 20:45  
    Newport County AFC Hartlepool United FC -
  • 19.03 16:00  
    Salford City FC Scunthorpe United FC -
  • 19.03 16:00  
    Northampton Town FC Bristol Rovers FC -
  • 19.03 16:00  
    Sutton United FC Tranmere Rovers FC -
  • 19.03 16:00  
    Mansfield Town FC Stevenage FC -
  • 19.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Exeter City FC -
  • 19.03 16:00  
    Leyton Orient Rochdale AFC -
  • 19.03 16:00  
    Barrow AFC Carlisle United FC -
  • 19.03 16:00  
    Harrogate Town FC Walsall FC -
  • 19.03 16:00  
    Bradford City AFC Port Vale FC -
  • 19.03 16:00  
    Crawley Town FC Swindon Town FC -
  • 19.03 16:00  
    Colchester United FC Forest Green Rovers FC -

39. kolejka

  • 26.03 16:00  
    Exeter City FC Stevenage FC -
  • 26.03 16:00  
    Colchester United FC Tranmere Rovers FC -
  • 26.03 16:00  
    Bradford City AFC Newport County AFC -
  • 26.03 16:00  
    Crawley Town FC Rochdale AFC -
  • 26.03 16:00  
    Carlisle United FC Bristol Rovers FC -
  • 26.03 16:00  
    Port Vale FC Sutton United FC -
  • 26.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Mansfield Town FC -
  • 26.03 16:00  
    Scunthorpe United FC Harrogate Town FC -
  • 26.03 16:00  
    Salford City FC Walsall FC -
  • 26.03 16:00  
    Northampton Town FC Hartlepool United FC -
  • 26.03 16:00  
    Leyton Orient Barrow AFC -
  • 26.03 16:00  
    Swindon Town FC Forest Green Rovers FC -

40. kolejka

  • 02.04 16:00  
    Walsall FC Leyton Orient -
  • 02.04 16:00  
    Rochdale AFC Swindon Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Stevenage FC Oldham Athletic AFC -
  • 02.04 16:00  
    Sutton United FC Crawley Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Newport County AFC Exeter City FC -
  • 02.04 16:00  
    Hartlepool United FC Salford City FC -
  • 02.04 16:00  
    Harrogate Town FC Colchester United FC -
  • 02.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Carlisle United FC -
  • 02.04 16:00  
    Mansfield Town FC Northampton Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Bradford City AFC -
  • 02.04 16:00  
    Barrow AFC Port Vale FC -
  • 02.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Scunthorpe United FC -

41. kolejka

  • 09.04 16:00  
    Rochdale AFC Walsall FC -
  • 09.04 16:00  
    Swindon Town FC Newport County AFC -
  • 09.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Hartlepool United FC -
  • 09.04 16:00  
    Sutton United FC Leyton Orient -
  • 09.04 16:00  
    Scunthorpe United FC Mansfield Town FC -
  • 09.04 16:00  
    Port Vale FC Oldham Athletic AFC -
  • 09.04 16:00  
    Northampton Town FC Bradford City AFC -
  • 09.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Bristol Rovers FC -
  • 09.04 16:00  
    Colchester United FC Stevenage FC -
  • 09.04 16:00  
    Crawley Town FC Barrow AFC -
  • 09.04 16:00  
    Carlisle United FC Exeter City FC -
  • 09.04 16:00  
    Salford City FC Harrogate Town FC -

42. kolejka

  • 15.04 16:00  
    Walsall FC Carlisle United FC -
  • 15.04 16:00  
    Stevenage FC Rochdale AFC -
  • 15.04 16:00  
    Newport County AFC Crawley Town FC -
  • 15.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Northampton Town FC -
  • 15.04 16:00  
    Mansfield Town FC Sutton United FC -
  • 15.04 16:00  
    Leyton Orient Scunthorpe United FC -
  • 15.04 16:00  
    Hartlepool United FC Port Vale FC -
  • 15.04 16:00  
    Exeter City FC Colchester United FC -
  • 15.04 16:00  
    Harrogate Town FC Swindon Town FC -
  • 15.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Salford City FC -
  • 15.04 16:00  
    Barrow AFC Forest Green Rovers FC -
  • 15.04 16:00  
    Bradford City AFC Tranmere Rovers FC -

43. kolejka

  • 18.04 16:00  
    Salford City FC Barrow AFC -
  • 18.04 16:00  
    Swindon Town FC Leyton Orient -
  • 18.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Exeter City FC -
  • 18.04 16:00  
    Scunthorpe United FC Stevenage FC -
  • 18.04 16:00  
    Sutton United FC Newport County AFC -
  • 18.04 16:00  
    Northampton Town FC Harrogate Town FC -
  • 18.04 16:00  
    Rochdale AFC Hartlepool United FC -
  • 18.04 16:00  
    Crawley Town FC Walsall FC -
  • 18.04 16:00  
    Port Vale FC Bristol Rovers FC -
  • 18.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Oldham Athletic AFC -
  • 18.04 16:00  
    Colchester United FC Bradford City AFC -
  • 18.04 16:00  
    Carlisle United FC Mansfield Town FC -

44. kolejka

  • 22.04 20:45  
    Newport County AFC Colchester United FC -
  • 23.04 16:00  
    Hartlepool United FC Swindon Town FC -
  • 23.04 16:00  
    Harrogate Town FC Carlisle United FC -
  • 23.04 16:00  
    Bradford City AFC Scunthorpe United FC -
  • 23.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Forest Green Rovers FC -
  • 23.04 16:00  
    Exeter City FC Rochdale AFC -
  • 23.04 16:00  
    Barrow AFC Sutton United FC -
  • 23.04 16:00  
    Walsall FC Port Vale FC -
  • 23.04 16:00  
    Stevenage FC Tranmere Rovers FC -
  • 23.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Salford City FC -
  • 23.04 16:00  
    Leyton Orient Northampton Town FC -
  • 23.04 16:00  
    Mansfield Town FC Crawley Town FC -

45. kolejka

  • 30.04 16:00  
    Swindon Town FC Barrow AFC -
  • 30.04 16:00  
    Scunthorpe United FC Hartlepool United FC -
  • 30.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Oldham Athletic AFC -
  • 30.04 16:00  
    Sutton United FC Bradford City AFC -
  • 30.04 16:00  
    Rochdale AFC Bristol Rovers FC -
  • 30.04 16:00  
    Salford City FC Mansfield Town FC -
  • 30.04 16:00  
    Port Vale FC Newport County AFC -
  • 30.04 16:00  
    Northampton Town FC Exeter City FC -
  • 30.04 16:00  
    Colchester United FC Walsall FC -
  • 30.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Harrogate Town FC -
  • 30.04 16:00  
    Crawley Town FC Leyton Orient -
  • 30.04 16:00  
    Carlisle United FC Stevenage FC -

46. kolejka

  • 07.05 16:00  
    Bristol Rovers FC Scunthorpe United FC -
  • 07.05 16:00  
    Newport County AFC Rochdale AFC -
  • 07.05 16:00  
    Leyton Orient Tranmere Rovers FC -
  • 07.05 16:00  
    Oldham Athletic AFC Crawley Town FC -
  • 07.05 16:00  
    Exeter City FC Port Vale FC -
  • 07.05 16:00  
    Walsall FC Swindon Town FC -
  • 07.05 16:00  
    Harrogate Town FC Sutton United FC -
  • 07.05 16:00  
    Hartlepool United FC Colchester United FC -
  • 07.05 16:00  
    Mansfield Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 07.05 16:00  
    Stevenage FC Salford City FC -
  • 07.05 16:00  
    Barrow AFC Northampton Town FC -
  • 07.05 16:00  
    Bradford City AFC Carlisle United FC -