Anglia - League Two

34. kolejka - League Two

  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00

Zaległe mecze

  • 13.10 20:00

Tabela League Two

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Morecambe FC 5 12   4 0 1   8 - 9 -1
2 Cambridge United FC 5 10   3 1 1   10 - 3 7
3 Newport County AFC 5 10   3 1 1   8 - 5 3
4 Salford City FC 5 9   2 3 0   9 - 4 5
5 Cheltenham Town FC 5 9   3 0 2   9 - 5 4
6 Forest Green Rovers FC 5 9   2 3 0   8 - 4 4
7 Walsall FC 5 9   2 3 0   7 - 5 2
8 Carlisle United FC 5 9   3 0 2   4 - 4 0
9 Harrogate Town FC 5 8   2 2 1   8 - 4 4
10 Exeter City FC 5 8   2 2 1   8 - 7 1
11 Colchester United FC 5 7   1 4 0   7 - 5 2
12 Port Vale FC 5 7   2 1 2   4 - 2 2
13 Crawley Town FC 5 7   2 1 2   5 - 7 -2
14 Tranmere Rovers FC 5 6   1 3 1   4 - 5 -1
15 Stevenage FC 5 5   1 2 2   5 - 4 1
16 Bradford City AFC 4 5   1 2 1   4 - 4 0
17 Leyton Orient 5 5   1 2 2   5 - 7 -2
18 Grimsby Town FC 4 4   1 1 2   3 - 6 -3
19 Bolton Wanderers 5 4   1 1 3   2 - 6 -4
20 Scunthorpe United 5 4   1 1 3   3 - 8 -5
21 Mansfield Town FC 5 3   0 3 2   4 - 6 -2
22 Barrow AFC 5 3   0 3 2   4 - 6 -2
23 Southend United 5 2   0 2 3   4 - 11 -7
24 Oldham Athletic AFC 5 1   0 1 4   7 - 13 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

35. kolejka (następna)

  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 21:00

Strzelcy League Two

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ian Henderson(Salford City FC) 4 2
Lee Novak(Bradford City AFC) 3 0
Paul Mullin(Cambridge United FC) 3 0

Kartkowicze League Two

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Danny Guthrie(Walsall FC) 1 1 2
Ludvig Öhman(Grimsby Town FC) 1 0 1
Anthony O'Connor(Bradford City AFC) 1 0 1

Terminarz / Wyniki League Two

5. kolejka

  • 10.10 16:00  
    Barrow AFC Leyton Orient -
  • 10.10 16:00  
    Bolton Wanderers Grimsby Town FC -
  • 10.10 16:00  
    Cambridge United FC Newport County AFC -
  • 10.10 16:00  
    Cheltenham Town FC Crawley Town FC -
  • 10.10 16:00  
    Mansfield Town FC Stevenage FC -
  • 10.10 16:00  
    Southend United Exeter City FC -
  • 10.10 16:00  
    Scunthorpe United Forest Green Rovers FC -
  • 10.10 16:00  
    Salford City FC Tranmere Rovers FC -
  • 10.10 16:00  
    Oldham Athletic AFC Morecambe FC -
  • 10.10 16:00  
    Port Vale FC Carlisle United FC -
  • 10.10 16:00  
    Walsall FC Colchester United FC -
  • 12.10 20:45  
    Bradford City AFC Harrogate Town FC -

6. kolejka

  • 17.10 16:00  
    Carlisle United FC Colchester United FC -
  • 17.10 16:00  
    Forest Green Rovers FC Stevenage FC -
  • 17.10 16:00  
    Bolton Wanderers Oldham Athletic AFC -
  • 17.10 16:00  
    Scunthorpe United Cambridge United FC -
  • 17.10 16:00  
    Newport County AFC Tranmere Rovers FC -
  • 17.10 16:00  
    Walsall FC Exeter City FC -
  • 17.10 16:00  
    Harrogate Town FC Barrow AFC -
  • 17.10 16:00  
    Port Vale FC Salford City FC -
  • 17.10 16:00  
    Crawley Town FC Morecambe FC -
  • 17.10 16:00  
    Mansfield Town FC Bradford City AFC -
  • 17.10 16:00  
    Southend United Cheltenham Town FC -
  • 17.10 18:30  
    Leyton Orient Grimsby Town FC -

7. kolejka

  • 20.10 19:00  
    Cheltenham Town FC Scunthorpe United -
  • 20.10 19:30  
    Morecambe FC Mansfield Town FC -
  • 20.10 20:00  
    Cambridge United FC Port Vale FC -
  • 20.10 20:45  
    Barrow AFC Bolton Wanderers -
  • 20.10 20:45  
    Bradford City AFC Walsall FC -
  • 20.10 20:45  
    Grimsby Town FC Harrogate Town FC -
  • 20.10 20:45  
    Exeter City FC Crawley Town FC -
  • 20.10 20:45  
    Colchester United FC Forest Green Rovers FC -
  • 20.10 20:45  
    Oldham Athletic AFC Carlisle United FC -
  • 20.10 20:45  
    Salford City FC Southend United -
  • 20.10 20:45  
    Stevenage FC Newport County AFC -
  • 20.10 20:45  
    Tranmere Rovers FC Leyton Orient -

8. kolejka

  • 24.10 14:00  
    Exeter City FC Scunthorpe United -
  • 24.10 16:00  
    Barrow AFC Walsall FC -
  • 24.10 16:00  
    Bradford City AFC Newport County AFC -
  • 24.10 16:00  
    Cheltenham Town FC Mansfield Town FC -
  • 24.10 16:00  
    Colchester United FC Harrogate Town FC -
  • 24.10 16:00  
    Cambridge United FC Bolton Wanderers -
  • 24.10 16:00  
    Morecambe FC Forest Green Rovers FC -
  • 24.10 16:00  
    Salford City FC Crawley Town FC -
  • 24.10 16:00  
    Oldham Athletic AFC Port Vale FC -
  • 24.10 16:00  
    Stevenage FC Leyton Orient -
  • 24.10 16:00  
    Tranmere Rovers FC Southend United -
  • 24.10 16:00  
    Grimsby Town FC Carlisle United FC -

9. kolejka

  • 27.10 19:30  
    Crawley Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 27.10 20:00  
    Leyton Orient Exeter City FC -
  • 27.10 20:00  
    Port Vale FC Cheltenham Town FC -
  • 27.10 20:45  
    Harrogate Town FC Stevenage FC -
  • 27.10 20:45  
    Mansfield Town FC Barrow AFC -
  • 27.10 20:45  
    Scunthorpe United Salford City FC -
  • 27.10 20:45  
    Southend United Oldham Athletic AFC -
  • 27.10 20:45  
    Carlisle United FC Morecambe FC -
  • 27.10 20:45  
    Forest Green Rovers FC Grimsby Town FC -
  • 27.10 20:45  
    Newport County AFC Colchester United FC -
  • 27.10 20:45  
    Walsall FC Cambridge United FC -
  • 27.10 21:00  
    Bolton Wanderers Bradford City AFC -

10. kolejka

  • 30.10 20:45  
    Scunthorpe United Colchester United FC -
  • 31.10 16:00  
    Barrow AFC Bradford City AFC -
  • 31.10 16:00  
    Cheltenham Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 31.10 16:00  
    Exeter City FC Carlisle United FC -
  • 31.10 16:00  
    Leyton Orient Bolton Wanderers -
  • 31.10 16:00  
    Salford City FC Oldham Athletic AFC -
  • 31.10 16:00  
    Newport County AFC Harrogate Town FC -
  • 31.10 16:00  
    Crawley Town FC Cambridge United FC -
  • 31.10 16:00  
    Mansfield Town FC Walsall FC -
  • 31.10 16:00  
    Southend United Port Vale FC -
  • 31.10 16:00  
    Stevenage FC Grimsby Town FC -
  • 31.10 16:00  
    Tranmere Rovers FC Morecambe FC -

11. kolejka

  • 03.11 19:00  
    Oldham Athletic AFC Cheltenham Town FC -
  • 03.11 20:45  
    Colchester United FC Stevenage FC -
  • 03.11 20:45  
    Grimsby Town FC Barrow AFC -
  • 03.11 20:45  
    Forest Green Rovers FC Leyton Orient -
  • 03.11 20:45  
    Harrogate Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 03.11 20:45  
    Morecambe FC Exeter City FC -
  • 03.11 20:45  
    Walsall FC Crawley Town FC -
  • 03.11 20:45  
    Cambridge United FC Salford City FC -
  • 03.11 20:45  
    Port Vale FC Scunthorpe United -
  • 03.11 20:45  
    Carlisle United FC Newport County AFC -
  • 03.11 20:45  
    Bradford City AFC Southend United -
  • 03.11 21:00  
    Bolton Wanderers Mansfield Town FC -

12. kolejka

  • 14.11 16:00  
    Bolton Wanderers Salford City FC -
  • 14.11 16:00  
    Bradford City AFC Exeter City FC -
  • 14.11 16:00  
    Cambridge United FC Barrow AFC -
  • 14.11 16:00  
    Forest Green Rovers FC Mansfield Town FC -
  • 14.11 16:00  
    Carlisle United FC Cheltenham Town FC -
  • 14.11 16:00  
    Colchester United FC Leyton Orient -
  • 14.11 16:00  
    Port Vale FC Tranmere Rovers FC -
  • 14.11 16:00  
    Oldham Athletic AFC Scunthorpe United -
  • 14.11 16:00  
    Grimsby Town FC Newport County AFC -
  • 14.11 16:00  
    Morecambe FC Stevenage FC -
  • 14.11 16:00  
    Harrogate Town FC Crawley Town FC -
  • 14.11 16:00  
    Walsall FC Southend United -

13. kolejka

  • 21.11 16:00  
    Barrow AFC Forest Green Rovers FC -
  • 21.11 16:00  
    Cheltenham Town FC Walsall FC -
  • 21.11 16:00  
    Exeter City FC Oldham Athletic AFC -
  • 21.11 16:00  
    Crawley Town FC Carlisle United FC -
  • 21.11 16:00  
    Leyton Orient Harrogate Town FC -
  • 21.11 16:00  
    Mansfield Town FC Colchester United FC -
  • 21.11 16:00  
    Southend United Cambridge United FC -
  • 21.11 16:00  
    Salford City FC Bradford City AFC -
  • 21.11 16:00  
    Stevenage FC Bolton Wanderers -
  • 21.11 16:00  
    Tranmere Rovers FC Grimsby Town FC -
  • 21.11 16:00  
    Scunthorpe United Morecambe FC -
  • 21.11 16:00  
    Newport County AFC Port Vale FC -

14. kolejka

  • 24.11 20:45  
    Cheltenham Town FC Cambridge United FC -
  • 24.11 20:45  
    Barrow AFC Oldham Athletic AFC -
  • 24.11 20:45  
    Newport County AFC Walsall FC -
  • 24.11 20:45  
    Leyton Orient Bradford City AFC -
  • 24.11 20:45  
    Scunthorpe United Bolton Wanderers -
  • 24.11 20:45  
    Southend United Forest Green Rovers FC -
  • 24.11 20:45  
    Salford City FC Morecambe FC -
  • 24.11 20:45  
    Crawley Town FC Grimsby Town FC -
  • 24.11 20:45  
    Exeter City FC Colchester United FC -
  • 24.11 20:45  
    Mansfield Town FC Harrogate Town FC -
  • 24.11 20:45  
    Stevenage FC Port Vale FC -
  • 24.11 20:45  
    Tranmere Rovers FC Carlisle United FC -

15. kolejka

  • 01.12 20:45  
    Walsall FC Stevenage FC -
  • 01.12 20:45  
    Port Vale FC Leyton Orient -
  • 01.12 20:45  
    Oldham Athletic AFC Tranmere Rovers FC -
  • 01.12 20:45  
    Bradford City AFC Cheltenham Town FC -
  • 01.12 20:45  
    Cambridge United FC Mansfield Town FC -
  • 01.12 20:45  
    Colchester United FC Crawley Town FC -
  • 01.12 20:45  
    Carlisle United FC Salford City FC -
  • 01.12 20:45  
    Forest Green Rovers FC Newport County AFC -
  • 01.12 20:45  
    Grimsby Town FC Exeter City FC -
  • 01.12 20:45  
    Harrogate Town FC Scunthorpe United -
  • 01.12 20:45  
    Morecambe FC Barrow AFC -
  • 01.12 21:00  
    Bolton Wanderers Southend United -

16. kolejka

  • 05.12 16:00  
    Barrow AFC Salford City FC -
  • 05.12 16:00  
    Bradford City AFC Carlisle United FC -
  • 05.12 16:00  
    Bolton Wanderers Port Vale FC -
  • 05.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Exeter City FC -
  • 05.12 16:00  
    Cambridge United FC Oldham Athletic AFC -
  • 05.12 16:00  
    Mansfield Town FC Crawley Town FC -
  • 05.12 16:00  
    Scunthorpe United Leyton Orient -
  • 05.12 16:00  
    Stevenage FC Southend United -
  • 05.12 16:00  
    Tranmere Rovers FC Walsall FC -
  • 05.12 16:00  
    Colchester United FC Grimsby Town FC -
  • 05.12 16:00  
    Newport County AFC Morecambe FC -
  • 05.12 16:00  
    Harrogate Town FC Forest Green Rovers FC -

17. kolejka

  • 12.12 16:00  
    Exeter City FC Tranmere Rovers FC -
  • 12.12 16:00  
    Crawley Town FC Barrow AFC -
  • 12.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Cambridge United FC -
  • 12.12 16:00  
    Carlisle United FC Stevenage FC -
  • 12.12 16:00  
    Leyton Orient Newport County AFC -
  • 12.12 16:00  
    Grimsby Town FC Mansfield Town FC -
  • 12.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bradford City AFC -
  • 12.12 16:00  
    Morecambe FC Harrogate Town FC -
  • 12.12 16:00  
    Port Vale FC Colchester United FC -
  • 12.12 16:00  
    Southend United Scunthorpe United -
  • 12.12 16:00  
    Walsall FC Bolton Wanderers -
  • 12.12 16:00  
    Salford City FC Cheltenham Town FC -

18. kolejka

  • 15.12 20:45  
    Carlisle United FC Mansfield Town FC -
  • 15.12 20:45  
    Cheltenham Town FC Bolton Wanderers -
  • 15.12 20:45  
    Cambridge United FC Colchester United FC -
  • 15.12 20:45  
    Crawley Town FC Bradford City AFC -
  • 15.12 20:45  
    Port Vale FC Forest Green Rovers FC -
  • 15.12 20:45  
    Scunthorpe United Barrow AFC -
  • 15.12 20:45  
    Salford City FC Newport County AFC -
  • 15.12 20:45  
    Southend United Grimsby Town FC -
  • 15.12 20:45  
    Morecambe FC Leyton Orient -
  • 15.12 20:45  
    Tranmere Rovers FC Stevenage FC -
  • 15.12 20:45  
    Exeter City FC Harrogate Town FC -
  • 15.12 20:45  
    Oldham Athletic AFC Walsall FC -

19. kolejka

  • 19.12 16:00  
    Barrow AFC Cheltenham Town FC -
  • 19.12 16:00  
    Bradford City AFC Cambridge United FC -
  • 19.12 16:00  
    Bolton Wanderers Tranmere Rovers FC -
  • 19.12 16:00  
    Harrogate Town FC Salford City FC -
  • 19.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Carlisle United FC -
  • 19.12 16:00  
    Grimsby Town FC Scunthorpe United -
  • 19.12 16:00  
    Colchester United FC Morecambe FC -
  • 19.12 16:00  
    Leyton Orient Crawley Town FC -
  • 19.12 16:00  
    Mansfield Town FC Southend United -
  • 19.12 16:00  
    Newport County AFC Oldham Athletic AFC -
  • 19.12 16:00  
    Stevenage FC Exeter City FC -
  • 19.12 16:00  
    Walsall FC Port Vale FC -

20. kolejka

  • 26.12 14:00  
    Cambridge United FC Leyton Orient -
  • 26.12 14:00  
    Exeter City FC Forest Green Rovers FC -
  • 26.12 14:00  
    Southend United Colchester United FC -
  • 26.12 16:00  
    Carlisle United FC Bolton Wanderers -
  • 26.12 16:00  
    Tranmere Rovers FC Bradford City AFC -
  • 26.12 16:00  
    Port Vale FC Barrow AFC -
  • 26.12 16:00  
    Salford City FC Walsall FC -
  • 26.12 16:00  
    Crawley Town FC Newport County AFC -
  • 26.12 16:00  
    Morecambe FC Grimsby Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Scunthorpe United Mansfield Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Harrogate Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Stevenage FC -

21. kolejka

  • 29.12 20:45  
    Colchester United FC Cheltenham Town FC -
  • 29.12 20:45  
    Barrow AFC Tranmere Rovers FC -
  • 29.12 20:45  
    Bradford City AFC Port Vale FC -
  • 29.12 20:45  
    Forest Green Rovers FC Crawley Town FC -
  • 29.12 20:45  
    Harrogate Town FC Carlisle United FC -
  • 29.12 20:45  
    Grimsby Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 29.12 20:45  
    Leyton Orient Southend United -
  • 29.12 20:45  
    Newport County AFC Exeter City FC -
  • 29.12 20:45  
    Mansfield Town FC Salford City FC -
  • 29.12 20:45  
    Stevenage FC Cambridge United FC -
  • 29.12 20:45  
    Walsall FC Scunthorpe United -
  • 29.12 21:00  
    Bolton Wanderers Morecambe FC -

22. kolejka

  • 02.01 16:00  
    Barrow AFC Exeter City FC -
  • 02.01 16:00  
    Colchester United FC Tranmere Rovers FC -
  • 02.01 16:00  
    Bradford City AFC Morecambe FC -
  • 02.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Oldham Athletic AFC -
  • 02.01 16:00  
    Grimsby Town FC Cambridge United FC -
  • 02.01 16:00  
    Bolton Wanderers Crawley Town FC -
  • 02.01 16:00  
    Harrogate Town FC Cheltenham Town FC -
  • 02.01 16:00  
    Leyton Orient Salford City FC -
  • 02.01 16:00  
    Mansfield Town FC Port Vale FC -
  • 02.01 16:00  
    Newport County AFC Southend United -
  • 02.01 16:00  
    Stevenage FC Scunthorpe United -
  • 02.01 16:00  
    Walsall FC Carlisle United FC -

23. kolejka

  • 09.01 16:00  
    Carlisle United FC Leyton Orient -
  • 09.01 16:00  
    Cambridge United FC Harrogate Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Newport County AFC -
  • 09.01 16:00  
    Exeter City FC Bolton Wanderers -
  • 09.01 16:00  
    Crawley Town FC Stevenage FC -
  • 09.01 16:00  
    Morecambe FC Walsall FC -
  • 09.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Mansfield Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Port Vale FC Grimsby Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Scunthorpe United Bradford City AFC -
  • 09.01 16:00  
    Salford City FC Colchester United FC -
  • 09.01 16:00  
    Tranmere Rovers FC Forest Green Rovers FC -
  • 09.01 16:00  
    Southend United Barrow AFC -

24. kolejka

  • 16.01 16:00  
    Bradford City AFC Crawley Town FC -
  • 16.01 16:00  
    Colchester United FC Cambridge United FC -
  • 16.01 16:00  
    Grimsby Town FC Southend United -
  • 16.01 16:00  
    Barrow AFC Scunthorpe United -
  • 16.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Port Vale FC -
  • 16.01 16:00  
    Harrogate Town FC Exeter City FC -
  • 16.01 16:00  
    Leyton Orient Morecambe FC -
  • 16.01 16:00  
    Newport County AFC Salford City FC -
  • 16.01 16:00  
    Mansfield Town FC Carlisle United FC -
  • 16.01 16:00  
    Stevenage FC Tranmere Rovers FC -
  • 16.01 16:00  
    Walsall FC Oldham Athletic AFC -
  • 16.01 16:00  
    Bolton Wanderers Cheltenham Town FC -

25. kolejka

  • 23.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Newport County AFC -
  • 23.01 16:00  
    Cambridge United FC Bradford City AFC -
  • 23.01 16:00  
    Carlisle United FC Forest Green Rovers FC -
  • 23.01 16:00  
    Crawley Town FC Leyton Orient -
  • 23.01 16:00  
    Morecambe FC Colchester United FC -
  • 23.01 16:00  
    Southend United Mansfield Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Exeter City FC Stevenage FC -
  • 23.01 16:00  
    Scunthorpe United Grimsby Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Tranmere Rovers FC Bolton Wanderers -
  • 23.01 16:00  
    Port Vale FC Walsall FC -
  • 23.01 16:00  
    Salford City FC Harrogate Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Barrow AFC -

26. kolejka

  • 26.01 20:45  
    Crawley Town FC Walsall FC -
  • 26.01 20:45  
    Cheltenham Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 26.01 20:45  
    Exeter City FC Morecambe FC -
  • 26.01 20:45  
    Barrow AFC Grimsby Town FC -
  • 26.01 20:45  
    Mansfield Town FC Bolton Wanderers -
  • 26.01 20:45  
    Newport County AFC Carlisle United FC -
  • 26.01 20:45  
    Leyton Orient Forest Green Rovers FC -
  • 26.01 20:45  
    Scunthorpe United Port Vale FC -
  • 26.01 20:45  
    Southend United Bradford City AFC -
  • 26.01 20:45  
    Salford City FC Cambridge United FC -
  • 26.01 20:45  
    Tranmere Rovers FC Harrogate Town FC -
  • 26.01 20:45  
    Stevenage FC Colchester United FC -

27. kolejka

  • 29.01 20:45  
    Colchester United FC Scunthorpe United -
  • 30.01 16:00  
    Bolton Wanderers Leyton Orient -
  • 30.01 16:00  
    Bradford City AFC Barrow AFC -
  • 30.01 16:00  
    Cambridge United FC Crawley Town FC -
  • 30.01 16:00  
    Carlisle United FC Exeter City FC -
  • 30.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Cheltenham Town FC -
  • 30.01 16:00  
    Grimsby Town FC Stevenage FC -
  • 30.01 16:00  
    Harrogate Town FC Newport County AFC -
  • 30.01 16:00  
    Morecambe FC Tranmere Rovers FC -
  • 30.01 16:00  
    Port Vale FC Southend United -
  • 30.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Salford City FC -
  • 30.01 16:00  
    Walsall FC Mansfield Town FC -

28. kolejka

  • 06.02 16:00  
    Newport County AFC Grimsby Town FC -
  • 06.02 16:00  
    Barrow AFC Cambridge United FC -
  • 06.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Carlisle United FC -
  • 06.02 16:00  
    Exeter City FC Bradford City AFC -
  • 06.02 16:00  
    Crawley Town FC Harrogate Town FC -
  • 06.02 16:00  
    Leyton Orient Colchester United FC -
  • 06.02 16:00  
    Salford City FC Bolton Wanderers -
  • 06.02 16:00  
    Scunthorpe United Oldham Athletic AFC -
  • 06.02 16:00  
    Mansfield Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 06.02 16:00  
    Southend United Walsall FC -
  • 06.02 16:00  
    Tranmere Rovers FC Port Vale FC -
  • 06.02 16:00  
    Stevenage FC Morecambe FC -

29. kolejka

  • 13.02 16:00  
    Cambridge United FC Southend United -
  • 13.02 16:00  
    Bradford City AFC Salford City FC -
  • 13.02 16:00  
    Carlisle United FC Crawley Town FC -
  • 13.02 16:00  
    Colchester United FC Mansfield Town FC -
  • 13.02 16:00  
    Bolton Wanderers Stevenage FC -
  • 13.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Barrow AFC -
  • 13.02 16:00  
    Grimsby Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 13.02 16:00  
    Harrogate Town FC Leyton Orient -
  • 13.02 16:00  
    Port Vale FC Newport County AFC -
  • 13.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Exeter City FC -
  • 13.02 16:00  
    Morecambe FC Scunthorpe United -
  • 13.02 16:00  
    Walsall FC Cheltenham Town FC -

30. kolejka

  • 20.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Bradford City AFC -
  • 20.02 16:00  
    Exeter City FC Grimsby Town FC -
  • 20.02 16:00  
    Barrow AFC Morecambe FC -
  • 20.02 16:00  
    Crawley Town FC Colchester United FC -
  • 20.02 16:00  
    Leyton Orient Port Vale FC -
  • 20.02 16:00  
    Mansfield Town FC Cambridge United FC -
  • 20.02 16:00  
    Newport County AFC Forest Green Rovers FC -
  • 20.02 16:00  
    Scunthorpe United Harrogate Town FC -
  • 20.02 16:00  
    Southend United Bolton Wanderers -
  • 20.02 16:00  
    Stevenage FC Walsall FC -
  • 20.02 16:00  
    Salford City FC Carlisle United FC -
  • 20.02 16:00  
    Tranmere Rovers FC Oldham Athletic AFC -

31. kolejka

  • 23.02 20:45  
    Cambridge United FC Cheltenham Town FC -
  • 23.02 20:45  
    Bradford City AFC Leyton Orient -
  • 23.02 20:45  
    Carlisle United FC Tranmere Rovers FC -
  • 23.02 20:45  
    Colchester United FC Exeter City FC -
  • 23.02 20:45  
    Morecambe FC Salford City FC -
  • 23.02 20:45  
    Port Vale FC Stevenage FC -
  • 23.02 20:45  
    Walsall FC Newport County AFC -
  • 23.02 20:45  
    Grimsby Town FC Crawley Town FC -
  • 23.02 20:45  
    Forest Green Rovers FC Southend United -
  • 23.02 20:45  
    Oldham Athletic AFC Barrow AFC -
  • 23.02 20:45  
    Harrogate Town FC Mansfield Town FC -
  • 23.02 21:00  
    Bolton Wanderers Scunthorpe United -

32. kolejka

  • 27.02 16:00  
    Southend United Salford City FC -
  • 27.02 16:00  
    Walsall FC Bradford City AFC -
  • 27.02 16:00  
    Bolton Wanderers Barrow AFC -
  • 27.02 16:00  
    Carlisle United FC Oldham Athletic AFC -
  • 27.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Colchester United FC -
  • 27.02 16:00  
    Leyton Orient Tranmere Rovers FC -
  • 27.02 16:00  
    Crawley Town FC Exeter City FC -
  • 27.02 16:00  
    Harrogate Town FC Grimsby Town FC -
  • 27.02 16:00  
    Mansfield Town FC Morecambe FC -
  • 27.02 16:00  
    Port Vale FC Cambridge United FC -
  • 27.02 16:00  
    Newport County AFC Stevenage FC -
  • 27.02 16:00  
    Scunthorpe United Cheltenham Town FC -

33. kolejka

  • 02.03 20:45  
    Barrow AFC Harrogate Town FC -
  • 02.03 20:45  
    Bradford City AFC Mansfield Town FC -
  • 02.03 20:45  
    Cambridge United FC Scunthorpe United -
  • 02.03 20:45  
    Exeter City FC Walsall FC -
  • 02.03 20:45  
    Grimsby Town FC Leyton Orient -
  • 02.03 20:45  
    Oldham Athletic AFC Bolton Wanderers -
  • 02.03 20:45  
    Tranmere Rovers FC Newport County AFC -
  • 02.03 20:45  
    Morecambe FC Crawley Town FC -
  • 02.03 20:45  
    Salford City FC Port Vale FC -
  • 02.03 20:45  
    Stevenage FC Forest Green Rovers FC -
  • 02.03 20:45  
    Colchester United FC Carlisle United FC -
  • 02.03 20:45  
    Cheltenham Town FC Southend United -

34. kolejka

  • 06.03 16:00  
    Barrow AFC Mansfield Town FC -
  • 06.03 16:00  
    Bradford City AFC Bolton Wanderers -
  • 06.03 16:00  
    Cambridge United FC Walsall FC -
  • 06.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Port Vale FC -
  • 06.03 16:00  
    Grimsby Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 06.03 16:00  
    Morecambe FC Carlisle United FC -
  • 06.03 16:00  
    Exeter City FC Leyton Orient -
  • 06.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Southend United -
  • 06.03 16:00  
    Colchester United FC Newport County AFC -
  • 06.03 16:00  
    Salford City FC Scunthorpe United -
  • 06.03 16:00  
    Stevenage FC Harrogate Town FC -
  • 06.03 16:00  
    Tranmere Rovers FC Crawley Town FC -

35. kolejka

  • 09.03 20:45  
    Carlisle United FC Grimsby Town FC -
  • 09.03 20:45  
    Leyton Orient Stevenage FC -
  • 09.03 20:45  
    Harrogate Town FC Colchester United FC -
  • 09.03 20:45  
    Forest Green Rovers FC Morecambe FC -
  • 09.03 20:45  
    Crawley Town FC Salford City FC -
  • 09.03 20:45  
    Mansfield Town FC Cheltenham Town FC -
  • 09.03 20:45  
    Newport County AFC Bradford City AFC -
  • 09.03 20:45  
    Walsall FC Barrow AFC -
  • 09.03 20:45  
    Scunthorpe United Exeter City FC -
  • 09.03 20:45  
    Southend United Tranmere Rovers FC -
  • 09.03 20:45  
    Port Vale FC Oldham Athletic AFC -
  • 09.03 21:00  
    Bolton Wanderers Cambridge United FC -

36. kolejka

  • 13.03 16:00  
    Carlisle United FC Bradford City AFC -
  • 13.03 16:00  
    Crawley Town FC Mansfield Town FC -
  • 13.03 16:00  
    Exeter City FC Cheltenham Town FC -
  • 13.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Harrogate Town FC -
  • 13.03 16:00  
    Grimsby Town FC Colchester United FC -
  • 13.03 16:00  
    Morecambe FC Newport County AFC -
  • 13.03 16:00  
    Leyton Orient Scunthorpe United -
  • 13.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Cambridge United FC -
  • 13.03 16:00  
    Southend United Stevenage FC -
  • 13.03 16:00  
    Port Vale FC Bolton Wanderers -
  • 13.03 16:00  
    Salford City FC Barrow AFC -
  • 13.03 16:00  
    Walsall FC Tranmere Rovers FC -

37. kolejka

  • 20.03 16:00  
    Barrow AFC Crawley Town FC -
  • 20.03 16:00  
    Bradford City AFC Oldham Athletic AFC -
  • 20.03 16:00  
    Cambridge United FC Forest Green Rovers FC -
  • 20.03 16:00  
    Bolton Wanderers Walsall FC -
  • 20.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Salford City FC -
  • 20.03 16:00  
    Mansfield Town FC Grimsby Town FC -
  • 20.03 16:00  
    Colchester United FC Port Vale FC -
  • 20.03 16:00  
    Harrogate Town FC Morecambe FC -
  • 20.03 16:00  
    Newport County AFC Leyton Orient -
  • 20.03 16:00  
    Scunthorpe United Southend United -
  • 20.03 16:00  
    Tranmere Rovers FC Exeter City FC -
  • 20.03 16:00  
    Stevenage FC Carlisle United FC -

38. kolejka

  • 27.03 16:00  
    Carlisle United FC Cambridge United FC -
  • 27.03 16:00  
    Crawley Town FC Port Vale FC -
  • 27.03 16:00  
    Grimsby Town FC Walsall FC -
  • 27.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Bolton Wanderers -
  • 27.03 16:00  
    Leyton Orient Oldham Athletic AFC -
  • 27.03 16:00  
    Colchester United FC Bradford City AFC -
  • 27.03 16:00  
    Harrogate Town FC Southend United -
  • 27.03 16:00  
    Exeter City FC Salford City FC -
  • 27.03 16:00  
    Newport County AFC Scunthorpe United -
  • 27.03 16:00  
    Morecambe FC Cheltenham Town FC -
  • 27.03 16:00  
    Stevenage FC Barrow AFC -
  • 27.03 16:00  
    Tranmere Rovers FC Mansfield Town FC -

39. kolejka

  • 02.04 14:00  
    Southend United Carlisle United FC -
  • 02.04 16:00  
    Bradford City AFC Forest Green Rovers FC -
  • 02.04 16:00  
    Barrow AFC Newport County AFC -
  • 02.04 16:00  
    Bolton Wanderers Colchester United FC -
  • 02.04 16:00  
    Mansfield Town FC Leyton Orient -
  • 02.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 02.04 16:00  
    Cambridge United FC Morecambe FC -
  • 02.04 16:00  
    Port Vale FC Exeter City FC -
  • 02.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Stevenage FC -
  • 02.04 16:00  
    Salford City FC Grimsby Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Scunthorpe United Crawley Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Walsall FC Harrogate Town FC -

40. kolejka

  • 05.04 16:00  
    Carlisle United FC Scunthorpe United -
  • 05.04 16:00  
    Colchester United FC Barrow AFC -
  • 05.04 16:00  
    Exeter City FC Mansfield Town FC -
  • 05.04 16:00  
    Crawley Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 05.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Salford City FC -
  • 05.04 16:00  
    Leyton Orient Walsall FC -
  • 05.04 16:00  
    Grimsby Town FC Cheltenham Town FC -
  • 05.04 16:00  
    Harrogate Town FC Port Vale FC -
  • 05.04 16:00  
    Morecambe FC Southend United -
  • 05.04 16:00  
    Newport County AFC Bolton Wanderers -
  • 05.04 16:00  
    Stevenage FC Bradford City AFC -
  • 05.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Cambridge United FC -

41. kolejka

  • 10.04 16:00  
    Barrow AFC Carlisle United FC -
  • 10.04 16:00  
    Bolton Wanderers Harrogate Town FC -
  • 10.04 16:00  
    Cambridge United FC Exeter City FC -
  • 10.04 16:00  
    Bradford City AFC Grimsby Town FC -
  • 10.04 16:00  
    Mansfield Town FC Newport County AFC -
  • 10.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Colchester United FC -
  • 10.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Leyton Orient -
  • 10.04 16:00  
    Port Vale FC Morecambe FC -
  • 10.04 16:00  
    Salford City FC Stevenage FC -
  • 10.04 16:00  
    Scunthorpe United Tranmere Rovers FC -
  • 10.04 16:00  
    Southend United Crawley Town FC -
  • 10.04 16:00  
    Walsall FC Forest Green Rovers FC -

42. kolejka

  • 17.04 16:00  
    Stevenage FC Mansfield Town FC -
  • 17.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Salford City FC -
  • 17.04 16:00  
    Carlisle United FC Port Vale FC -
  • 17.04 16:00  
    Colchester United FC Walsall FC -
  • 17.04 16:00  
    Crawley Town FC Cheltenham Town FC -
  • 17.04 16:00  
    Exeter City FC Southend United -
  • 17.04 16:00  
    Grimsby Town FC Bolton Wanderers -
  • 17.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Scunthorpe United -
  • 17.04 16:00  
    Harrogate Town FC Bradford City AFC -
  • 17.04 16:00  
    Leyton Orient Barrow AFC -
  • 17.04 16:00  
    Newport County AFC Cambridge United FC -
  • 17.04 16:00  
    Morecambe FC Oldham Athletic AFC -

43. kolejka

  • 20.04 20:45  
    Barrow AFC Port Vale FC -
  • 20.04 20:45  
    Colchester United FC Southend United -
  • 20.04 20:45  
    Forest Green Rovers FC Exeter City FC -
  • 20.04 20:45  
    Bradford City AFC Tranmere Rovers FC -
  • 20.04 20:45  
    Grimsby Town FC Morecambe FC -
  • 20.04 20:45  
    Harrogate Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 20.04 20:45  
    Leyton Orient Cambridge United FC -
  • 20.04 20:45  
    Mansfield Town FC Scunthorpe United -
  • 20.04 20:45  
    Stevenage FC Cheltenham Town FC -
  • 20.04 20:45  
    Walsall FC Salford City FC -
  • 20.04 20:45  
    Newport County AFC Crawley Town FC -
  • 20.04 21:00  
    Bolton Wanderers Carlisle United FC -

44. kolejka

  • 24.04 16:00  
    Carlisle United FC Harrogate Town FC -
  • 24.04 16:00  
    Crawley Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 24.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Colchester United FC -
  • 24.04 16:00  
    Exeter City FC Newport County AFC -
  • 24.04 16:00  
    Morecambe FC Bolton Wanderers -
  • 24.04 16:00  
    Cambridge United FC Stevenage FC -
  • 24.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Grimsby Town FC -
  • 24.04 16:00  
    Port Vale FC Bradford City AFC -
  • 24.04 16:00  
    Southend United Leyton Orient -
  • 24.04 16:00  
    Salford City FC Mansfield Town FC -
  • 24.04 16:00  
    Scunthorpe United Walsall FC -
  • 24.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Barrow AFC -

45. kolejka

  • 01.05 16:00  
    Bradford City AFC Scunthorpe United -
  • 01.05 16:00  
    Colchester United FC Salford City FC -
  • 01.05 16:00  
    Barrow AFC Southend United -
  • 01.05 16:00  
    Bolton Wanderers Exeter City FC -
  • 01.05 16:00  
    Mansfield Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 01.05 16:00  
    Harrogate Town FC Cambridge United FC -
  • 01.05 16:00  
    Forest Green Rovers FC Tranmere Rovers FC -
  • 01.05 16:00  
    Leyton Orient Carlisle United FC -
  • 01.05 16:00  
    Walsall FC Morecambe FC -
  • 01.05 16:00  
    Newport County AFC Cheltenham Town FC -
  • 01.05 16:00  
    Stevenage FC Crawley Town FC -
  • 01.05 16:00  
    Grimsby Town FC Port Vale FC -

46. kolejka

  • 08.05 16:00  
    Cambridge United FC Grimsby Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Carlisle United FC Walsall FC -
  • 08.05 16:00  
    Cheltenham Town FC Harrogate Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Port Vale FC Mansfield Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Southend United Newport County AFC -
  • 08.05 16:00  
    Crawley Town FC Bolton Wanderers -
  • 08.05 16:00  
    Exeter City FC Barrow AFC -
  • 08.05 16:00  
    Scunthorpe United Stevenage FC -
  • 08.05 16:00  
    Oldham Athletic AFC Forest Green Rovers FC -
  • 08.05 16:00  
    Morecambe FC Bradford City AFC -
  • 08.05 16:00  
    Salford City FC Leyton Orient -
  • 08.05 16:00  
    Tranmere Rovers FC Colchester United FC -