Anglia - League One

1. kolejka - League One

  • 07.08 16:00
  • 07.08 16:00
  • 07.08 16:00
  • 07.08 16:00
  • 07.08 16:00
  • 07.08 16:00
  • 07.08 16:00
  • 07.08 16:00
  • 07.08 16:00
  • 07.08 16:00
  • 07.08 16:00
  • 07.08 18:30

Tabela League One online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Accrington Stanley FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2   AFC Wimbledon 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3   Bolton Wanderers FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4   Burton Albion FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5   Cambridge United FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6   Charlton Athletic FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   Cheltenham Town FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   Crewe Alexandra FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   Doncaster Rovers FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   Fleetwood Town FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11   Gillingham FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12   Ipswich Town 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13   Lincoln City 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14   Milton Keynes Dons FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15   Morecambe FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16   Oxford United FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17   Plymouth Argyle FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18   Portsmouth FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19   Rotherham United FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
20   Sheffield Wednesday FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
21   Shrewsbury Town FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
22   Sunderland AFC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
23   Wigan Athletic FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
24   Wycombe Wanderers FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu

2. kolejka (następna)

  • 14.08 16:00
  • 14.08 16:00
  • 14.08 16:00
  • 14.08 16:00
  • 14.08 16:00
  • 14.08 16:00
  • 14.08 16:00
  • 14.08 16:00
  • 14.08 16:00
  • 14.08 16:00
  • 14.08 16:00
  • 14.08 16:00

Terminarz / Wyniki League One

1. kolejka

  • 07.08 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Accrington Stanley FC -
  • 07.08 16:00  
    Shrewsbury Town FC Burton Albion FC -
  • 07.08 16:00  
    Gillingham FC Lincoln City -
  • 07.08 16:00  
    Ipswich Town Morecambe FC -
  • 07.08 16:00  
    Crewe Alexandra FC Cheltenham Town FC -
  • 07.08 16:00  
    Doncaster Rovers FC AFC Wimbledon -
  • 07.08 16:00  
    Rotherham United FC Plymouth Argyle FC -
  • 07.08 16:00  
    Sunderland AFC Wigan Athletic FC -
  • 07.08 16:00  
    Cambridge United FC Oxford United FC -
  • 07.08 16:00  
    Bolton Wanderers FC Milton Keynes Dons FC -
  • 07.08 16:00  
    Fleetwood Town FC Portsmouth FC -
  • 07.08 18:30  
    Charlton Athletic FC Sheffield Wednesday FC -

2. kolejka

  • 14.08 16:00  
    AFC Wimbledon Bolton Wanderers FC -
  • 14.08 16:00  
    Lincoln City Fleetwood Town FC -
  • 14.08 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Sunderland AFC -
  • 14.08 16:00  
    Morecambe FC Shrewsbury Town FC -
  • 14.08 16:00  
    Burton Albion FC Ipswich Town -
  • 14.08 16:00  
    Oxford United FC Charlton Athletic FC -
  • 14.08 16:00  
    Accrington Stanley FC Cambridge United FC -
  • 14.08 16:00  
    Cheltenham Town FC Wycombe Wanderers FC -
  • 14.08 16:00  
    Plymouth Argyle FC Gillingham FC -
  • 14.08 16:00  
    Portsmouth FC Crewe Alexandra FC -
  • 14.08 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Doncaster Rovers FC -
  • 14.08 16:00  
    Wigan Athletic FC Rotherham United FC -

3. kolejka

  • 17.08 20:45  
    Wigan Athletic FC Wycombe Wanderers FC -
  • 17.08 20:45  
    Burton Albion FC Sunderland AFC -
  • 17.08 20:45  
    Plymouth Argyle FC Cambridge United FC -
  • 17.08 20:45  
    Sheffield Wednesday FC Fleetwood Town FC -
  • 17.08 20:45  
    Portsmouth FC Shrewsbury Town FC -
  • 17.08 20:45  
    Oxford United FC Crewe Alexandra FC -
  • 17.08 20:45  
    Cheltenham Town FC Ipswich Town -
  • 17.08 20:45  
    Lincoln City Bolton Wanderers FC -
  • 17.08 20:45  
    Morecambe FC Rotherham United FC -
  • 17.08 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Charlton Athletic FC -
  • 17.08 20:45  
    AFC Wimbledon Gillingham FC -
  • 17.08 20:45  
    Accrington Stanley FC Doncaster Rovers FC -

4. kolejka

  • 21.08 14:00  
    Rotherham United FC Sheffield Wednesday FC -
  • 21.08 16:00  
    Shrewsbury Town FC Plymouth Argyle FC -
  • 21.08 16:00  
    Ipswich Town Milton Keynes Dons FC -
  • 21.08 16:00  
    Gillingham FC Morecambe FC -
  • 21.08 16:00  
    Sunderland AFC AFC Wimbledon -
  • 21.08 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Lincoln City -
  • 21.08 16:00  
    Doncaster Rovers FC Portsmouth FC -
  • 21.08 16:00  
    Fleetwood Town FC Cheltenham Town FC -
  • 21.08 16:00  
    Crewe Alexandra FC Accrington Stanley FC -
  • 21.08 16:00  
    Charlton Athletic FC Wigan Athletic FC -
  • 21.08 16:00  
    Bolton Wanderers FC Oxford United FC -
  • 21.08 16:00  
    Cambridge United FC Burton Albion FC -

5. kolejka

  • 27.08 20:45  
    Burton Albion FC Cheltenham Town FC -
  • 28.08 14:00  
    Rotherham United FC Doncaster Rovers FC -
  • 28.08 16:00  
    Wigan Athletic FC Portsmouth FC -
  • 28.08 16:00  
    Shrewsbury Town FC Gillingham FC -
  • 28.08 16:00  
    Sunderland AFC Wycombe Wanderers FC -
  • 28.08 16:00  
    Plymouth Argyle FC Fleetwood Town FC -
  • 28.08 16:00  
    Oxford United FC Lincoln City -
  • 28.08 16:00  
    Ipswich Town AFC Wimbledon -
  • 28.08 16:00  
    Morecambe FC Sheffield Wednesday FC -
  • 28.08 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Accrington Stanley FC -
  • 28.08 16:00  
    Charlton Athletic FC Crewe Alexandra FC -
  • 28.08 16:00  
    Cambridge United FC Bolton Wanderers FC -

6. kolejka

  • 04.09 16:00  
    Gillingham FC Charlton Athletic FC -
  • 04.09 16:00  
    Doncaster Rovers FC Cambridge United FC -
  • 04.09 16:00  
    Bolton Wanderers FC Burton Albion FC -
  • 04.09 16:00  
    Crewe Alexandra FC Morecambe FC -
  • 04.09 16:00  
    Cheltenham Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 04.09 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Sunderland AFC -
  • 04.09 16:00  
    Fleetwood Town FC Wigan Athletic FC -
  • 04.09 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Ipswich Town -
  • 04.09 16:00  
    Lincoln City Rotherham United FC -
  • 04.09 16:00  
    Accrington Stanley FC Shrewsbury Town FC -
  • 04.09 16:00  
    AFC Wimbledon Oxford United FC -
  • 06.09 20:45  
    Portsmouth FC Plymouth Argyle FC -

7. kolejka

  • 11.09 16:00  
    Sunderland AFC Accrington Stanley FC -
  • 11.09 16:00  
    Shrewsbury Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 11.09 16:00  
    Plymouth Argyle FC Sheffield Wednesday FC -
  • 11.09 16:00  
    Rotherham United FC Fleetwood Town FC -
  • 11.09 16:00  
    Wigan Athletic FC Doncaster Rovers FC -
  • 11.09 16:00  
    Charlton Athletic FC Cheltenham Town FC -
  • 11.09 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Portsmouth FC -
  • 11.09 16:00  
    Morecambe FC AFC Wimbledon -
  • 11.09 16:00  
    Burton Albion FC Gillingham FC -
  • 11.09 16:00  
    Oxford United FC Wycombe Wanderers FC -
  • 11.09 16:00  
    Cambridge United FC Lincoln City -
  • 11.09 16:00  
    Ipswich Town Bolton Wanderers FC -

8. kolejka

  • 18.09 16:00  
    Doncaster Rovers FC Morecambe FC -
  • 18.09 16:00  
    Fleetwood Town FC Sunderland AFC -
  • 18.09 16:00  
    Accrington Stanley FC Wigan Athletic FC -
  • 18.09 16:00  
    Cheltenham Town FC Oxford United FC -
  • 18.09 16:00  
    AFC Wimbledon Plymouth Argyle FC -
  • 18.09 16:00  
    Bolton Wanderers FC Rotherham United FC -
  • 18.09 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Charlton Athletic FC -
  • 18.09 16:00  
    Portsmouth FC Cambridge United FC -
  • 18.09 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Shrewsbury Town FC -
  • 18.09 16:00  
    Lincoln City Ipswich Town -
  • 18.09 16:00  
    Gillingham FC Milton Keynes Dons FC -
  • 18.09 16:00  
    Crewe Alexandra FC Burton Albion FC -

9. kolejka

  • 25.09 16:00  
    Rotherham United FC Crewe Alexandra FC -
  • 25.09 16:00  
    Ipswich Town Sheffield Wednesday FC -
  • 25.09 16:00  
    Charlton Athletic FC Portsmouth FC -
  • 25.09 16:00  
    Oxford United FC Gillingham FC -
  • 25.09 16:00  
    Shrewsbury Town FC AFC Wimbledon -
  • 25.09 16:00  
    Sunderland AFC Bolton Wanderers FC -
  • 25.09 16:00  
    Plymouth Argyle FC Doncaster Rovers FC -
  • 25.09 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Wycombe Wanderers FC -
  • 25.09 16:00  
    Cambridge United FC Fleetwood Town FC -
  • 25.09 16:00  
    Wigan Athletic FC Cheltenham Town FC -
  • 25.09 16:00  
    Burton Albion FC Lincoln City -
  • 25.09 16:00  
    Morecambe FC Accrington Stanley FC -

10. kolejka

  • 28.09 20:45  
    Oxford United FC Accrington Stanley FC -
  • 28.09 20:45  
    Charlton Athletic FC Bolton Wanderers FC -
  • 28.09 20:45  
    Plymouth Argyle FC Crewe Alexandra FC -
  • 28.09 20:45  
    Cambridge United FC Gillingham FC -
  • 28.09 20:45  
    Morecambe FC Lincoln City -
  • 28.09 20:45  
    Rotherham United FC AFC Wimbledon -
  • 28.09 20:45  
    Ipswich Town Doncaster Rovers FC -
  • 28.09 20:45  
    Burton Albion FC Portsmouth FC -
  • 28.09 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Fleetwood Town FC -
  • 28.09 20:45  
    Wigan Athletic FC Sheffield Wednesday FC -
  • 28.09 20:45  
    Sunderland AFC Cheltenham Town FC -
  • 28.09 20:45  
    Shrewsbury Town FC Wycombe Wanderers FC -

11. kolejka

  • 02.10 16:00  
    Fleetwood Town FC Charlton Athletic FC -
  • 02.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Milton Keynes Dons FC -
  • 02.10 16:00  
    Crewe Alexandra FC Cambridge United FC -
  • 02.10 16:00  
    Cheltenham Town FC Rotherham United FC -
  • 02.10 16:00  
    AFC Wimbledon Burton Albion FC -
  • 02.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Ipswich Town -
  • 02.10 16:00  
    Bolton Wanderers FC Shrewsbury Town FC -
  • 02.10 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Morecambe FC -
  • 02.10 16:00  
    Gillingham FC Wigan Athletic FC -
  • 02.10 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Oxford United FC -
  • 02.10 16:00  
    Portsmouth FC Sunderland AFC -
  • 02.10 16:00  
    Lincoln City Plymouth Argyle FC -

12. kolejka

  • 09.10 16:00  
    Charlton Athletic FC Rotherham United FC -
  • 09.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Fleetwood Town FC -
  • 09.10 16:00  
    Crewe Alexandra FC Doncaster Rovers FC -
  • 09.10 16:00  
    Morecambe FC Cambridge United FC -
  • 09.10 16:00  
    Ipswich Town Shrewsbury Town FC -
  • 09.10 16:00  
    Wigan Athletic FC Lincoln City -
  • 09.10 16:00  
    Sunderland AFC Oxford United FC -
  • 09.10 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Gillingham FC -
  • 09.10 16:00  
    Portsmouth FC Cheltenham Town FC -
  • 09.10 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Bolton Wanderers FC -
  • 09.10 16:00  
    Plymouth Argyle FC Burton Albion FC -
  • 09.10 16:00  
    Milton Keynes Dons FC AFC Wimbledon -

13. kolejka

  • 15.10 20:45  
    Burton Albion FC Morecambe FC -
  • 16.10 16:00  
    Fleetwood Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 16.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Wycombe Wanderers FC -
  • 16.10 16:00  
    Bolton Wanderers FC Wigan Athletic FC -
  • 16.10 16:00  
    Cheltenham Town FC Accrington Stanley FC -
  • 16.10 16:00  
    Cambridge United FC Ipswich Town -
  • 16.10 16:00  
    AFC Wimbledon Sheffield Wednesday FC -
  • 16.10 16:00  
    Rotherham United FC Portsmouth FC -
  • 16.10 16:00  
    Gillingham FC Sunderland AFC -
  • 16.10 16:00  
    Shrewsbury Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 16.10 16:00  
    Lincoln City Charlton Athletic FC -
  • 16.10 16:00  
    Oxford United FC Plymouth Argyle FC -

14. kolejka

  • 19.10 20:45  
    Lincoln City AFC Wimbledon -
  • 19.10 20:45  
    Oxford United FC Shrewsbury Town FC -
  • 19.10 20:45  
    Portsmouth FC Ipswich Town -
  • 19.10 20:45  
    Plymouth Argyle FC Bolton Wanderers FC -
  • 19.10 20:45  
    Rotherham United FC Wycombe Wanderers FC -
  • 19.10 20:45  
    Wigan Athletic FC Milton Keynes Dons FC -
  • 19.10 20:45  
    Gillingham FC Doncaster Rovers FC -
  • 19.10 20:45  
    Crewe Alexandra FC Sunderland AFC -
  • 19.10 20:45  
    Cheltenham Town FC Morecambe FC -
  • 19.10 20:45  
    Charlton Athletic FC Accrington Stanley FC -
  • 19.10 20:45  
    Cambridge United FC Sheffield Wednesday FC -
  • 19.10 20:45  
    Fleetwood Town FC Burton Albion FC -

15. kolejka

  • 23.10 16:00  
    Bolton Wanderers FC Gillingham FC -
  • 23.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Portsmouth FC -
  • 23.10 16:00  
    AFC Wimbledon Wigan Athletic FC -
  • 23.10 16:00  
    Shrewsbury Town FC Cambridge United FC -
  • 23.10 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Lincoln City -
  • 23.10 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Rotherham United FC -
  • 23.10 16:00  
    Sunderland AFC Charlton Athletic FC -
  • 23.10 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Crewe Alexandra FC -
  • 23.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Cheltenham Town FC -
  • 23.10 16:00  
    Burton Albion FC Oxford United FC -
  • 23.10 16:00  
    Ipswich Town Fleetwood Town FC -
  • 23.10 16:00  
    Morecambe FC Plymouth Argyle FC -

16. kolejka

  • 30.10 16:00  
    Cambridge United FC AFC Wimbledon -
  • 30.10 16:00  
    Rotherham United FC Sunderland AFC -
  • 30.10 16:00  
    Portsmouth FC Bolton Wanderers FC -
  • 30.10 16:00  
    Lincoln City Shrewsbury Town FC -
  • 30.10 16:00  
    Oxford United FC Morecambe FC -
  • 30.10 16:00  
    Wigan Athletic FC Burton Albion FC -
  • 30.10 16:00  
    Plymouth Argyle FC Ipswich Town -
  • 30.10 16:00  
    Gillingham FC Accrington Stanley FC -
  • 30.10 16:00  
    Cheltenham Town FC Sheffield Wednesday FC -
  • 30.10 16:00  
    Crewe Alexandra FC Milton Keynes Dons FC -
  • 30.10 16:00  
    Fleetwood Town FC Wycombe Wanderers FC -
  • 30.10 16:00  
    Charlton Athletic FC Doncaster Rovers FC -

17. kolejka

  • 12.11 21:00  
    Bolton Wanderers FC Crewe Alexandra FC -
  • 13.11 16:00  
    Accrington Stanley FC Plymouth Argyle FC -
  • 13.11 16:00  
    AFC Wimbledon Cheltenham Town FC -
  • 13.11 16:00  
    Sunderland AFC Lincoln City -
  • 13.11 16:00  
    Shrewsbury Town FC Rotherham United FC -
  • 13.11 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Cambridge United FC -
  • 13.11 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Gillingham FC -
  • 13.11 16:00  
    Morecambe FC Wigan Athletic FC -
  • 13.11 16:00  
    Ipswich Town Oxford United FC -
  • 13.11 16:00  
    Burton Albion FC Charlton Athletic FC -
  • 13.11 16:00  
    Doncaster Rovers FC Fleetwood Town FC -
  • 13.11 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Portsmouth FC -

18. kolejka

  • 20.11 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Bolton Wanderers FC -
  • 20.11 16:00  
    Accrington Stanley FC Sheffield Wednesday FC -
  • 20.11 16:00  
    Rotherham United FC Cambridge United FC -
  • 20.11 16:00  
    Wigan Athletic FC Oxford United FC -
  • 20.11 16:00  
    Doncaster Rovers FC Lincoln City -
  • 20.11 16:00  
    Sunderland AFC Ipswich Town -
  • 20.11 16:00  
    Portsmouth FC AFC Wimbledon -
  • 20.11 16:00  
    Cheltenham Town FC Shrewsbury Town FC -
  • 20.11 16:00  
    Crewe Alexandra FC Gillingham FC -
  • 20.11 16:00  
    Fleetwood Town FC Morecambe FC -
  • 20.11 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Burton Albion FC -
  • 20.11 16:00  
    Charlton Athletic FC Plymouth Argyle FC -

19. kolejka

  • 23.11 20:45  
    Gillingham FC Cheltenham Town FC -
  • 23.11 20:45  
    Sheffield Wednesday FC Milton Keynes Dons FC -
  • 23.11 20:45  
    Morecambe FC Charlton Athletic FC -
  • 23.11 20:45  
    Lincoln City Portsmouth FC -
  • 23.11 20:45  
    Plymouth Argyle FC Wycombe Wanderers FC -
  • 23.11 20:45  
    Burton Albion FC Accrington Stanley FC -
  • 23.11 20:45  
    AFC Wimbledon Crewe Alexandra FC -
  • 23.11 20:45  
    Oxford United FC Fleetwood Town FC -
  • 23.11 20:45  
    Shrewsbury Town FC Sunderland AFC -
  • 23.11 20:45  
    Ipswich Town Rotherham United FC -
  • 23.11 20:45  
    Cambridge United FC Wigan Athletic FC -
  • 23.11 21:00  
    Bolton Wanderers FC Doncaster Rovers FC -

20. kolejka

  • 27.11 16:00  
    Shrewsbury Town FC Charlton Athletic FC -
  • 27.11 16:00  
    Plymouth Argyle FC Wigan Athletic FC -
  • 27.11 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Wycombe Wanderers FC -
  • 27.11 16:00  
    Lincoln City Accrington Stanley FC -
  • 27.11 16:00  
    Morecambe FC Milton Keynes Dons FC -
  • 27.11 16:00  
    Oxford United FC Rotherham United FC -
  • 27.11 16:00  
    Burton Albion FC Doncaster Rovers FC -
  • 27.11 16:00  
    Gillingham FC Portsmouth FC -
  • 27.11 16:00  
    Cambridge United FC Sunderland AFC -
  • 27.11 16:00  
    AFC Wimbledon Fleetwood Town FC -
  • 27.11 16:00  
    Bolton Wanderers FC Cheltenham Town FC -
  • 28.11 16:00  
    Ipswich Town Crewe Alexandra FC -

21. kolejka

  • 07.12 20:45  
    Wycombe Wanderers FC Burton Albion FC -
  • 07.12 20:45  
    Portsmouth FC Sheffield Wednesday FC -
  • 07.12 20:45  
    Rotherham United FC Gillingham FC -
  • 07.12 20:45  
    Sunderland AFC Morecambe FC -
  • 07.12 20:45  
    Wigan Athletic FC Shrewsbury Town FC -
  • 07.12 20:45  
    Doncaster Rovers FC Oxford United FC -
  • 07.12 20:45  
    Crewe Alexandra FC Lincoln City -
  • 07.12 20:45  
    Cheltenham Town FC Cambridge United FC -
  • 07.12 20:45  
    Fleetwood Town FC Bolton Wanderers FC -
  • 07.12 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Plymouth Argyle FC -
  • 07.12 20:45  
    Charlton Athletic FC Ipswich Town -
  • 07.12 20:45  
    Accrington Stanley FC AFC Wimbledon -

22. kolejka

  • 11.12 16:00  
    Wycombe Wanderers FC AFC Wimbledon -
  • 11.12 16:00  
    Rotherham United FC Burton Albion FC -
  • 11.12 16:00  
    Wigan Athletic FC Ipswich Town -
  • 11.12 16:00  
    Sunderland AFC Plymouth Argyle FC -
  • 11.12 16:00  
    Portsmouth FC Morecambe FC -
  • 11.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Shrewsbury Town FC -
  • 11.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Sheffield Wednesday FC -
  • 11.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Lincoln City -
  • 11.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Gillingham FC -
  • 11.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Oxford United FC -
  • 11.12 16:00  
    Charlton Athletic FC Cambridge United FC -
  • 11.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Bolton Wanderers FC -

23. kolejka

  • 18.12 16:00  
    Burton Albion FC Milton Keynes Dons FC -
  • 18.12 16:00  
    Ipswich Town Sunderland AFC -
  • 18.12 16:00  
    AFC Wimbledon Portsmouth FC -
  • 18.12 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Accrington Stanley FC -
  • 18.12 16:00  
    Bolton Wanderers FC Wycombe Wanderers FC -
  • 18.12 16:00  
    Plymouth Argyle FC Charlton Athletic FC -
  • 18.12 16:00  
    Lincoln City Doncaster Rovers FC -
  • 18.12 16:00  
    Cambridge United FC Rotherham United FC -
  • 18.12 16:00  
    Morecambe FC Fleetwood Town FC -
  • 18.12 16:00  
    Shrewsbury Town FC Cheltenham Town FC -
  • 18.12 16:00  
    Gillingham FC Crewe Alexandra FC -
  • 18.12 16:00  
    Oxford United FC Wigan Athletic FC -

24. kolejka

  • 26.12 16:00  
    AFC Wimbledon Charlton Athletic FC -
  • 26.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Rotherham United FC -
  • 26.12 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Cambridge United FC -
  • 26.12 16:00  
    Lincoln City Milton Keynes Dons FC -
  • 26.12 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Burton Albion FC -
  • 26.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Sunderland AFC -
  • 26.12 16:00  
    Portsmouth FC Oxford United FC -
  • 26.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Wigan Athletic FC -
  • 26.12 16:00  
    Bolton Wanderers FC Morecambe FC -
  • 26.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Plymouth Argyle FC -
  • 26.12 16:00  
    Gillingham FC Ipswich Town -
  • 26.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Shrewsbury Town FC -

25. kolejka

  • 29.12 20:45  
    Charlton Athletic FC Gillingham FC -
  • 29.12 20:45  
    Cambridge United FC Doncaster Rovers FC -
  • 29.12 20:45  
    Ipswich Town Wycombe Wanderers FC -
  • 29.12 20:45  
    Morecambe FC Crewe Alexandra FC -
  • 29.12 20:45  
    Plymouth Argyle FC Portsmouth FC -
  • 29.12 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Cheltenham Town FC -
  • 29.12 20:45  
    Shrewsbury Town FC Accrington Stanley FC -
  • 29.12 20:45  
    Burton Albion FC Bolton Wanderers FC -
  • 29.12 20:45  
    Wigan Athletic FC Fleetwood Town FC -
  • 29.12 20:45  
    Sunderland AFC Sheffield Wednesday FC -
  • 29.12 20:45  
    Rotherham United FC Lincoln City -
  • 29.12 20:45  
    Oxford United FC AFC Wimbledon -

26. kolejka

  • 01.01 16:00  
    Oxford United FC Cheltenham Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Cambridge United FC Portsmouth FC -
  • 01.01 16:00  
    Ipswich Town Lincoln City -
  • 01.01 16:00  
    Morecambe FC Doncaster Rovers FC -
  • 01.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Gillingham FC -
  • 01.01 16:00  
    Burton Albion FC Crewe Alexandra FC -
  • 01.01 16:00  
    Charlton Athletic FC Wycombe Wanderers FC -
  • 01.01 16:00  
    Plymouth Argyle FC AFC Wimbledon -
  • 01.01 16:00  
    Rotherham United FC Bolton Wanderers FC -
  • 01.01 16:00  
    Sunderland AFC Fleetwood Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Shrewsbury Town FC Sheffield Wednesday FC -
  • 01.01 16:00  
    Wigan Athletic FC Accrington Stanley FC -

27. kolejka

  • 08.01 16:00  
    AFC Wimbledon Ipswich Town -
  • 08.01 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Sunderland AFC -
  • 08.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Rotherham United FC -
  • 08.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Plymouth Argyle FC -
  • 08.01 16:00  
    Lincoln City Oxford United FC -
  • 08.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Charlton Athletic FC -
  • 08.01 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Morecambe FC -
  • 08.01 16:00  
    Gillingham FC Shrewsbury Town FC -
  • 08.01 16:00  
    Portsmouth FC Wigan Athletic FC -
  • 08.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Burton Albion FC -
  • 08.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Milton Keynes Dons FC -
  • 08.01 16:00  
    Bolton Wanderers FC Cambridge United FC -

28. kolejka

  • 15.01 16:00  
    Portsmouth FC Milton Keynes Dons FC -
  • 15.01 16:00  
    Gillingham FC Burton Albion FC -
  • 15.01 16:00  
    Lincoln City Cambridge United FC -
  • 15.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Rotherham United FC -
  • 15.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Shrewsbury Town FC -
  • 15.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Charlton Athletic FC -
  • 15.01 16:00  
    Bolton Wanderers FC Ipswich Town -
  • 15.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Sunderland AFC -
  • 15.01 16:00  
    AFC Wimbledon Morecambe FC -
  • 15.01 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Oxford United FC -
  • 15.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Wigan Athletic FC -
  • 15.01 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Plymouth Argyle FC -

29. kolejka

  • 22.01 16:00  
    Ipswich Town Accrington Stanley FC -
  • 22.01 16:00  
    Cambridge United FC Crewe Alexandra FC -
  • 22.01 16:00  
    Charlton Athletic FC Fleetwood Town FC -
  • 22.01 16:00  
    Burton Albion FC AFC Wimbledon -
  • 22.01 16:00  
    Wigan Athletic FC Gillingham FC -
  • 22.01 16:00  
    Sunderland AFC Portsmouth FC -
  • 22.01 16:00  
    Rotherham United FC Cheltenham Town FC -
  • 22.01 16:00  
    Morecambe FC Wycombe Wanderers FC -
  • 22.01 16:00  
    Oxford United FC Sheffield Wednesday FC -
  • 22.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Doncaster Rovers FC -
  • 22.01 16:00  
    Plymouth Argyle FC Lincoln City -
  • 22.01 16:00  
    Shrewsbury Town FC Bolton Wanderers FC -

30. kolejka

  • 29.01 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Milton Keynes Dons FC -
  • 29.01 16:00  
    Portsmouth FC Charlton Athletic FC -
  • 29.01 16:00  
    Gillingham FC Oxford United FC -
  • 29.01 16:00  
    Lincoln City Burton Albion FC -
  • 29.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Rotherham United FC -
  • 29.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Cambridge United FC -
  • 29.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Wigan Athletic FC -
  • 29.01 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Ipswich Town -
  • 29.01 16:00  
    Bolton Wanderers FC Sunderland AFC -
  • 29.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Morecambe FC -
  • 29.01 16:00  
    AFC Wimbledon Shrewsbury Town FC -
  • 29.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Plymouth Argyle FC -

31. kolejka

  • 05.02 16:00  
    Shrewsbury Town FC Fleetwood Town FC -
  • 05.02 16:00  
    Charlton Athletic FC AFC Wimbledon -
  • 05.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Lincoln City -
  • 05.02 16:00  
    Cambridge United FC Wycombe Wanderers FC -
  • 05.02 16:00  
    Morecambe FC Bolton Wanderers FC -
  • 05.02 16:00  
    Plymouth Argyle FC Cheltenham Town FC -
  • 05.02 16:00  
    Burton Albion FC Sheffield Wednesday FC -
  • 05.02 16:00  
    Oxford United FC Portsmouth FC -
  • 05.02 16:00  
    Ipswich Town Gillingham FC -
  • 05.02 16:00  
    Rotherham United FC Accrington Stanley FC -
  • 05.02 16:00  
    Sunderland AFC Doncaster Rovers FC -
  • 05.02 16:00  
    Wigan Athletic FC Crewe Alexandra FC -

32. kolejka

  • 08.02 20:45  
    Fleetwood Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 08.02 20:45  
    Accrington Stanley FC Oxford United FC -
  • 08.02 20:45  
    Doncaster Rovers FC Ipswich Town -
  • 08.02 20:45  
    Lincoln City Morecambe FC -
  • 08.02 20:45  
    AFC Wimbledon Rotherham United FC -
  • 08.02 20:45  
    Crewe Alexandra FC Plymouth Argyle FC -
  • 08.02 20:45  
    Gillingham FC Cambridge United FC -
  • 08.02 20:45  
    Cheltenham Town FC Sunderland AFC -
  • 08.02 20:45  
    Portsmouth FC Burton Albion FC -
  • 08.02 20:45  
    Sheffield Wednesday FC Wigan Athletic FC -
  • 08.02 20:45  
    Wycombe Wanderers FC Shrewsbury Town FC -
  • 08.02 21:00  
    Bolton Wanderers FC Charlton Athletic FC -

33. kolejka

  • 12.02 16:00  
    Portsmouth FC Doncaster Rovers FC -
  • 12.02 16:00  
    Wigan Athletic FC Charlton Athletic FC -
  • 12.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Fleetwood Town FC -
  • 12.02 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Rotherham United FC -
  • 12.02 16:00  
    Oxford United FC Bolton Wanderers FC -
  • 12.02 16:00  
    Lincoln City Wycombe Wanderers FC -
  • 12.02 16:00  
    AFC Wimbledon Sunderland AFC -
  • 12.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Crewe Alexandra FC -
  • 12.02 16:00  
    Burton Albion FC Cambridge United FC -
  • 12.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Ipswich Town -
  • 12.02 16:00  
    Plymouth Argyle FC Shrewsbury Town FC -
  • 12.02 16:00  
    Morecambe FC Gillingham FC -

34. kolejka

  • 18.02 20:45  
    Rotherham United FC Wigan Athletic FC -
  • 19.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Sheffield Wednesday FC -
  • 19.02 16:00  
    Ipswich Town Burton Albion FC -
  • 19.02 16:00  
    Gillingham FC Plymouth Argyle FC -
  • 19.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Lincoln City -
  • 19.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Portsmouth FC -
  • 19.02 16:00  
    Shrewsbury Town FC Morecambe FC -
  • 19.02 16:00  
    Charlton Athletic FC Oxford United FC -
  • 19.02 16:00  
    Bolton Wanderers FC AFC Wimbledon -
  • 19.02 16:00  
    Cambridge United FC Accrington Stanley FC -
  • 19.02 16:00  
    Sunderland AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 19.02 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Cheltenham Town FC -

35. kolejka

  • 22.02 20:45  
    Sunderland AFC Burton Albion FC -
  • 22.02 20:45  
    Shrewsbury Town FC Portsmouth FC -
  • 22.02 20:45  
    Wycombe Wanderers FC Wigan Athletic FC -
  • 22.02 20:45  
    Rotherham United FC Morecambe FC -
  • 22.02 20:45  
    Fleetwood Town FC Sheffield Wednesday FC -
  • 22.02 20:45  
    Doncaster Rovers FC Accrington Stanley FC -
  • 22.02 20:45  
    Charlton Athletic FC Milton Keynes Dons FC -
  • 22.02 20:45  
    Crewe Alexandra FC Oxford United FC -
  • 22.02 20:45  
    Cambridge United FC Plymouth Argyle FC -
  • 22.02 20:45  
    Ipswich Town Cheltenham Town FC -
  • 22.02 20:45  
    Gillingham FC AFC Wimbledon -
  • 22.02 21:00  
    Bolton Wanderers FC Lincoln City -

36. kolejka

  • 26.02 16:00  
    Morecambe FC Ipswich Town -
  • 26.02 16:00  
    Burton Albion FC Shrewsbury Town FC -
  • 26.02 16:00  
    AFC Wimbledon Doncaster Rovers FC -
  • 26.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Bolton Wanderers FC -
  • 26.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Wycombe Wanderers FC -
  • 26.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 26.02 16:00  
    Lincoln City Gillingham FC -
  • 26.02 16:00  
    Plymouth Argyle FC Rotherham United FC -
  • 26.02 16:00  
    Wigan Athletic FC Sunderland AFC -
  • 26.02 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Charlton Athletic FC -
  • 26.02 16:00  
    Oxford United FC Cambridge United FC -
  • 26.02 16:00  
    Portsmouth FC Fleetwood Town FC -

37. kolejka

  • 05.03 16:00  
    Wigan Athletic FC AFC Wimbledon -
  • 05.03 16:00  
    Rotherham United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 05.03 16:00  
    Portsmouth FC Accrington Stanley FC -
  • 05.03 16:00  
    Plymouth Argyle FC Morecambe FC -
  • 05.03 16:00  
    Oxford United FC Burton Albion FC -
  • 05.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Ipswich Town -
  • 05.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Wycombe Wanderers FC -
  • 05.03 16:00  
    Lincoln City Sheffield Wednesday FC -
  • 05.03 16:00  
    Gillingham FC Bolton Wanderers FC -
  • 05.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 05.03 16:00  
    Charlton Athletic FC Sunderland AFC -
  • 05.03 16:00  
    Cambridge United FC Shrewsbury Town FC -

38. kolejka

  • 12.03 16:00  
    Shrewsbury Town FC Oxford United FC -
  • 12.03 16:00  
    Sunderland AFC Crewe Alexandra FC -
  • 12.03 16:00  
    Morecambe FC Cheltenham Town FC -
  • 12.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Wigan Athletic FC -
  • 12.03 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Cambridge United FC -
  • 12.03 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Rotherham United FC -
  • 12.03 16:00  
    Ipswich Town Portsmouth FC -
  • 12.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Gillingham FC -
  • 12.03 16:00  
    Burton Albion FC Fleetwood Town FC -
  • 12.03 16:00  
    Bolton Wanderers FC Plymouth Argyle FC -
  • 12.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Charlton Athletic FC -
  • 12.03 16:00  
    AFC Wimbledon Lincoln City -

39. kolejka

  • 19.03 16:00  
    Wigan Athletic FC Morecambe FC -
  • 19.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 19.03 16:00  
    Plymouth Argyle FC Accrington Stanley FC -
  • 19.03 16:00  
    Oxford United FC Ipswich Town -
  • 19.03 16:00  
    Rotherham United FC Shrewsbury Town FC -
  • 19.03 16:00  
    Portsmouth FC Wycombe Wanderers FC -
  • 19.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Bolton Wanderers FC -
  • 19.03 16:00  
    Cambridge United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 19.03 16:00  
    Cheltenham Town FC AFC Wimbledon -
  • 19.03 16:00  
    Charlton Athletic FC Burton Albion FC -
  • 19.03 16:00  
    Lincoln City Sunderland AFC -
  • 19.03 16:00  
    Gillingham FC Sheffield Wednesday FC -

40. kolejka

  • 26.03 16:00  
    AFC Wimbledon Cambridge United FC -
  • 26.03 16:00  
    Sunderland AFC Rotherham United FC -
  • 26.03 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Fleetwood Town FC -
  • 26.03 16:00  
    Shrewsbury Town FC Lincoln City -
  • 26.03 16:00  
    Morecambe FC Oxford United FC -
  • 26.03 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Cheltenham Town FC -
  • 26.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Crewe Alexandra FC -
  • 26.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Gillingham FC -
  • 26.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Charlton Athletic FC -
  • 26.03 16:00  
    Bolton Wanderers FC Portsmouth FC -
  • 26.03 16:00  
    Ipswich Town Plymouth Argyle FC -
  • 26.03 16:00  
    Burton Albion FC Wigan Athletic FC -

41. kolejka

  • 02.04 16:00  
    Wigan Athletic FC Bolton Wanderers FC -
  • 02.04 16:00  
    Sunderland AFC Gillingham FC -
  • 02.04 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Doncaster Rovers FC -
  • 02.04 16:00  
    Sheffield Wednesday FC AFC Wimbledon -
  • 02.04 16:00  
    Portsmouth FC Rotherham United FC -
  • 02.04 16:00  
    Morecambe FC Burton Albion FC -
  • 02.04 16:00  
    Charlton Athletic FC Lincoln City -
  • 02.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Fleetwood Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Shrewsbury Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Plymouth Argyle FC Oxford United FC -
  • 02.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Cheltenham Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Ipswich Town Cambridge United FC -

42. kolejka

  • 09.04 16:00  
    Burton Albion FC Plymouth Argyle FC -
  • 09.04 16:00  
    AFC Wimbledon Milton Keynes Dons FC -
  • 09.04 16:00  
    Bolton Wanderers FC Sheffield Wednesday FC -
  • 09.04 16:00  
    Shrewsbury Town FC Ipswich Town -
  • 09.04 16:00  
    Gillingham FC Wycombe Wanderers FC -
  • 09.04 16:00  
    Rotherham United FC Charlton Athletic FC -
  • 09.04 16:00  
    Oxford United FC Sunderland AFC -
  • 09.04 16:00  
    Lincoln City Wigan Athletic FC -
  • 09.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Crewe Alexandra FC -
  • 09.04 16:00  
    Cambridge United FC Morecambe FC -
  • 09.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Portsmouth FC -
  • 09.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Accrington Stanley FC -

43. kolejka

  • 15.04 14:00  
    Rotherham United FC Ipswich Town -
  • 15.04 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Plymouth Argyle FC -
  • 15.04 16:00  
    Wigan Athletic FC Cambridge United FC -
  • 15.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Sheffield Wednesday FC -
  • 15.04 16:00  
    Portsmouth FC Lincoln City -
  • 15.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC AFC Wimbledon -
  • 15.04 16:00  
    Sunderland AFC Shrewsbury Town FC -
  • 15.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Bolton Wanderers FC -
  • 15.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Gillingham FC -
  • 15.04 16:00  
    Charlton Athletic FC Morecambe FC -
  • 15.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Oxford United FC -
  • 15.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Burton Albion FC -

44. kolejka

  • 18.04 16:00  
    Plymouth Argyle FC Sunderland AFC -
  • 18.04 16:00  
    Burton Albion FC Rotherham United FC -
  • 18.04 16:00  
    Gillingham FC Fleetwood Town FC -
  • 18.04 16:00  
    AFC Wimbledon Wycombe Wanderers FC -
  • 18.04 16:00  
    Lincoln City Cheltenham Town FC -
  • 18.04 16:00  
    Cambridge United FC Charlton Athletic FC -
  • 18.04 16:00  
    Shrewsbury Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 18.04 16:00  
    Ipswich Town Wigan Athletic FC -
  • 18.04 16:00  
    Bolton Wanderers FC Accrington Stanley FC -
  • 18.04 16:00  
    Morecambe FC Portsmouth FC -
  • 18.04 16:00  
    Oxford United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 18.04 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Crewe Alexandra FC -

45. kolejka

  • 23.04 16:00  
    Wigan Athletic FC Plymouth Argyle FC -
  • 23.04 16:00  
    Portsmouth FC Gillingham FC -
  • 23.04 16:00  
    Sunderland AFC Cambridge United FC -
  • 23.04 16:00  
    Wycombe Wanderers FC Sheffield Wednesday FC -
  • 23.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Bolton Wanderers FC -
  • 23.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Ipswich Town -
  • 23.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Burton Albion FC -
  • 23.04 16:00  
    Fleetwood Town FC AFC Wimbledon -
  • 23.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Morecambe FC -
  • 23.04 16:00  
    Charlton Athletic FC Shrewsbury Town FC -
  • 23.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Lincoln City -
  • 23.04 16:00  
    Rotherham United FC Oxford United FC -

46. kolejka

  • 30.04 16:00  
    Bolton Wanderers FC Fleetwood Town FC -
  • 30.04 16:00  
    AFC Wimbledon Accrington Stanley FC -
  • 30.04 16:00  
    Shrewsbury Town FC Wigan Athletic FC -
  • 30.04 16:00  
    Sheffield Wednesday FC Portsmouth FC -
  • 30.04 16:00  
    Plymouth Argyle FC Milton Keynes Dons FC -
  • 30.04 16:00  
    Gillingham FC Rotherham United FC -
  • 30.04 16:00  
    Ipswich Town Charlton Athletic FC -
  • 30.04 16:00  
    Cambridge United FC Cheltenham Town FC -
  • 30.04 16:00  
    Burton Albion FC Wycombe Wanderers FC -
  • 30.04 16:00  
    Oxford United FC Doncaster Rovers FC -
  • 30.04 16:00  
    Lincoln City Crewe Alexandra FC -
  • 30.04 16:00  
    Morecambe FC Sunderland AFC -