Anglia - League One

6. kolejka - League One

Tabela League One online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Ipswich Town 6 16   5 1 0   13 - 2 11
2   Hull City AFC 6 15   5 0 1   10 - 4 6
3   Lincoln City 6 13   4 1 1   10 - 5 5
4   Peterborough United FC 6 12   4 0 2   9 - 5 4
5   Sunderland AFC 5 11   3 2 0   6 - 1 5
6   Plymouth Argyle FC 6 11   3 2 1   10 - 7 3
7   Doncaster Rovers FC 5 10   3 1 1   9 - 4 5
8   Gillingham FC 6 10   3 1 2   9 - 8 1
9   Accrington Stanley FC 6 9   3 0 3   8 - 10 -2
10   Portsmouth FC 6 8   2 2 2   7 - 6 1
11   AFC Wimbledon 6 8   2 2 2   9 - 9 0
12   Bristol Rovers FC 6 8   2 2 2   7 - 9 -2
13   Crewe Alexandra FC 5 7   2 1 2   6 - 4 2
14   Fleetwood Town FC 6 7   2 1 3   8 - 7 1
15   Charlton Athletic FC 5 7   2 1 2   4 - 5 -1
16   Shrewsbury Town FC 5 6   1 3 1   4 - 4 0
17   Swindon Town FC 6 6   2 0 4   8 - 11 -3
18   Wigan Athletic FC 6 6   2 0 4   5 - 10 -5
19   Milton Keynes Dons FC 6 5   1 2 3   6 - 8 -2
20   Blackpool FC 6 4   1 1 4   6 - 11 -5
21   Burton Albion FC 6 4   1 1 4   8 - 14 -6
22   Northampton Town FC 6 4   1 1 4   5 - 11 -6
23   Rochdale AFC 6 4   1 1 4   4 - 11 -7
24   Oxford United FC 5 3   1 0 4   5 - 10 -5
  • Zespół w trakcie meczu

7. kolejka (następna)

  • 20.10 19:00
  • 20.10 19:30
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:45
  • 20.10 20:45

Strzelcy League One

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Gwion Edwards(Ipswich Town) 5 0
Jordan Graham(Gillingham FC) 4 0
Jorge Grant(Lincoln City) 4 3

Kartkowicze League One

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aaron Pierre(Shrewsbury Town FC) 1 3 4
John-Joe O'Toole(Burton Albion FC) 1 1 2
Joe Martin(Northampton Town FC) 1 1 2

Terminarz / Wyniki League One

5. kolejka

7. kolejka

  • 20.10 19:00  
    Shrewsbury Town FC Bristol Rovers FC -
  • 20.10 19:30  
    Gillingham FC Portsmouth FC -
  • 20.10 20:00  
    Wigan Athletic FC Peterborough United FC -
  • 20.10 20:00  
    Doncaster Rovers FC Ipswich Town -
  • 20.10 20:00  
    Sunderland AFC Crewe Alexandra FC -
  • 20.10 20:00  
    Oxford United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 20.10 20:00  
    Hull City AFC AFC Wimbledon -
  • 20.10 20:00  
    Blackpool FC Charlton Athletic FC -
  • 20.10 20:00  
    Accrington Stanley FC Fleetwood Town FC -
  • 20.10 20:00  
    Lincoln City Plymouth Argyle FC -
  • 20.10 20:45  
    Northampton Town FC Swindon Town FC -
  • 20.10 20:45  
    Burton Albion FC Rochdale AFC -

8. kolejka

  • 24.10 14:00  
    Gillingham FC Fleetwood Town FC -
  • 24.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Bristol Rovers FC -
  • 24.10 16:00  
    Blackpool FC Milton Keynes Dons FC -
  • 24.10 16:00  
    Burton Albion FC AFC Wimbledon -
  • 24.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Crewe Alexandra FC -
  • 24.10 16:00  
    Sunderland AFC Portsmouth FC -
  • 24.10 16:00  
    Oxford United FC Swindon Town FC -
  • 24.10 16:00  
    Wigan Athletic FC Plymouth Argyle FC -
  • 24.10 16:00  
    Shrewsbury Town FC Rochdale AFC -
  • 24.10 16:00  
    Northampton Town FC Charlton Athletic FC -
  • 24.10 16:00  
    Lincoln City Ipswich Town -
  • 24.10 16:00  
    Hull City AFC Peterborough United FC -

9. kolejka

  • 27.10 20:00  
    Charlton Athletic FC Oxford United FC -
  • 27.10 20:00  
    AFC Wimbledon Blackpool FC -
  • 27.10 20:00  
    Swindon Town FC Accrington Stanley FC -
  • 27.10 20:00  
    Milton Keynes Dons FC Wigan Athletic FC -
  • 27.10 20:00  
    Ipswich Town Gillingham FC -
  • 27.10 20:00  
    Bristol Rovers FC Hull City AFC -
  • 27.10 20:00  
    Crewe Alexandra FC Lincoln City -
  • 27.10 20:00  
    Peterborough United FC Burton Albion FC -
  • 27.10 20:45  
    Fleetwood Town FC Shrewsbury Town FC -
  • 27.10 20:45  
    Rochdale AFC Sunderland AFC -
  • 27.10 20:45  
    Portsmouth FC Northampton Town FC -
  • 27.10 20:45  
    Plymouth Argyle FC Doncaster Rovers FC -

10. kolejka

  • 31.10 14:00  
    Gillingham FC Sunderland AFC -
  • 31.10 16:00  
    Rochdale AFC Bristol Rovers FC -
  • 31.10 16:00  
    Milton Keynes Dons FC AFC Wimbledon -
  • 31.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Lincoln City -
  • 31.10 16:00  
    Portsmouth FC Charlton Athletic FC -
  • 31.10 16:00  
    Fleetwood Town FC Oxford United FC -
  • 31.10 16:00  
    Peterborough United FC Shrewsbury Town FC -
  • 31.10 16:00  
    Ipswich Town Crewe Alexandra FC -
  • 31.10 16:00  
    Burton Albion FC Blackpool FC -
  • 31.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Plymouth Argyle FC -
  • 31.10 16:00  
    Wigan Athletic FC Northampton Town FC -
  • 31.10 16:00  
    Swindon Town FC Hull City AFC -

11. kolejka

  • 03.11 20:00  
    Crewe Alexandra FC Gillingham FC -
  • 03.11 20:00  
    Oxford United FC Rochdale AFC -
  • 03.11 20:00  
    Charlton Athletic FC Fleetwood Town FC -
  • 03.11 20:00  
    Lincoln City Portsmouth FC -
  • 03.11 20:00  
    Bristol Rovers FC Peterborough United FC -
  • 03.11 20:00  
    Blackpool FC Wigan Athletic FC -
  • 03.11 20:45  
    Shrewsbury Town FC Burton Albion FC -
  • 03.11 20:45  
    Northampton Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 03.11 20:45  
    Plymouth Argyle FC Swindon Town FC -
  • 03.11 20:45  
    Hull City AFC Accrington Stanley FC -
  • 03.11 20:45  
    Sunderland AFC Ipswich Town -
  • 03.11 20:45  
    AFC Wimbledon Doncaster Rovers FC -

12. kolejka

  • 14.11 16:00  
    Charlton Athletic FC Rochdale AFC -
  • 14.11 16:00  
    Lincoln City Gillingham FC -
  • 14.11 16:00  
    Hull City AFC Burton Albion FC -
  • 14.11 16:00  
    Bristol Rovers FC Fleetwood Town FC -
  • 14.11 16:00  
    AFC Wimbledon Wigan Athletic FC -
  • 14.11 16:00  
    Shrewsbury Town FC Swindon Town FC -
  • 14.11 16:00  
    Sunderland AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 14.11 16:00  
    Northampton Town FC Accrington Stanley FC -
  • 14.11 16:00  
    Crewe Alexandra FC Peterborough United FC -
  • 14.11 16:00  
    Oxford United FC Doncaster Rovers FC -
  • 16.11 20:45  
    Plymouth Argyle FC Portsmouth FC -

13. kolejka

  • 21.11 14:00  
    Gillingham FC Charlton Athletic FC -
  • 21.11 16:00  
    Wigan Athletic FC Oxford United FC -
  • 21.11 16:00  
    Swindon Town FC Bristol Rovers FC -
  • 21.11 16:00  
    Portsmouth FC Crewe Alexandra FC -
  • 21.11 16:00  
    Rochdale AFC AFC Wimbledon -
  • 21.11 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Hull City AFC -
  • 21.11 16:00  
    Fleetwood Town FC Plymouth Argyle FC -
  • 21.11 16:00  
    Peterborough United FC Blackpool FC -
  • 21.11 16:00  
    Doncaster Rovers FC Sunderland AFC -
  • 21.11 16:00  
    Ipswich Town Shrewsbury Town FC -
  • 21.11 16:00  
    Burton Albion FC Northampton Town FC -
  • 21.11 16:00  
    Accrington Stanley FC Lincoln City -

14. kolejka

  • 24.11 19:00  
    Gillingham FC AFC Wimbledon -
  • 24.11 20:00  
    Peterborough United FC Plymouth Argyle FC -
  • 24.11 20:00  
    Wigan Athletic FC Bristol Rovers FC -
  • 24.11 20:00  
    Swindon Town FC Lincoln City -
  • 24.11 20:45  
    Rochdale AFC Northampton Town FC -
  • 24.11 20:45  
    Burton Albion FC Charlton Athletic FC -
  • 24.11 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Shrewsbury Town FC -
  • 24.11 20:45  
    Fleetwood Town FC Sunderland AFC -
  • 24.11 20:45  
    Ipswich Town Hull City AFC -
  • 24.11 20:45  
    Portsmouth FC Oxford United FC -
  • 24.11 20:45  
    Accrington Stanley FC Crewe Alexandra FC -
  • 24.11 21:00  
    Doncaster Rovers FC Blackpool FC -

15. kolejka

  • 01.12 20:00  
    Lincoln City Wigan Athletic FC -
  • 01.12 20:00  
    Bristol Rovers FC Gillingham FC -
  • 01.12 20:45  
    Crewe Alexandra FC Swindon Town FC -
  • 01.12 20:45  
    Blackpool FC Portsmouth FC -
  • 01.12 20:45  
    Hull City AFC Doncaster Rovers FC -
  • 01.12 20:45  
    Oxford United FC Ipswich Town -
  • 01.12 20:45  
    Charlton Athletic FC Milton Keynes Dons FC -
  • 01.12 20:45  
    Northampton Town FC Fleetwood Town FC -
  • 01.12 20:45  
    Shrewsbury Town FC Accrington Stanley FC -
  • 01.12 20:45  
    Plymouth Argyle FC Rochdale AFC -
  • 01.12 20:45  
    AFC Wimbledon Peterborough United FC -
  • 01.12 20:45  
    Sunderland AFC Burton Albion FC -

16. kolejka

  • 05.12 14:00  
    Gillingham FC Swindon Town FC -
  • 05.12 16:00  
    Plymouth Argyle FC Ipswich Town -
  • 05.12 16:00  
    Portsmouth FC Peterborough United FC -
  • 05.12 16:00  
    Shrewsbury Town FC Charlton Athletic FC -
  • 05.12 16:00  
    Northampton Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 05.12 16:00  
    Sunderland AFC Wigan Athletic FC -
  • 05.12 16:00  
    Rochdale AFC Lincoln City -
  • 05.12 16:00  
    Oxford United FC Hull City AFC -
  • 05.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Blackpool FC -
  • 05.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Milton Keynes Dons FC -
  • 05.12 16:00  
    Burton Albion FC Crewe Alexandra FC -
  • 05.12 16:00  
    AFC Wimbledon Bristol Rovers FC -

17. kolejka

  • 12.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Gillingham FC -
  • 12.12 16:00  
    Blackpool FC Oxford United FC -
  • 12.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Plymouth Argyle FC -
  • 12.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Northampton Town FC -
  • 12.12 16:00  
    Hull City AFC Shrewsbury Town FC -
  • 12.12 16:00  
    Charlton Athletic FC AFC Wimbledon -
  • 12.12 16:00  
    Swindon Town FC Fleetwood Town FC -
  • 12.12 16:00  
    Wigan Athletic FC Accrington Stanley FC -
  • 12.12 16:00  
    Peterborough United FC Rochdale AFC -
  • 12.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Burton Albion FC -
  • 12.12 16:00  
    Ipswich Town Portsmouth FC -
  • 12.12 16:00  
    Lincoln City Sunderland AFC -

18. kolejka

  • 15.12 20:45  
    Oxford United FC Northampton Town FC -
  • 15.12 20:45  
    Sunderland AFC AFC Wimbledon -
  • 15.12 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Peterborough United FC -
  • 15.12 20:45  
    Portsmouth FC Fleetwood Town FC -
  • 15.12 20:45  
    Ipswich Town Burton Albion FC -
  • 15.12 20:45  
    Blackpool FC Hull City AFC -
  • 15.12 20:45  
    Gillingham FC Accrington Stanley FC -
  • 15.12 20:45  
    Crewe Alexandra FC Plymouth Argyle FC -
  • 15.12 20:45  
    Charlton Athletic FC Bristol Rovers FC -
  • 15.12 20:45  
    Lincoln City Shrewsbury Town FC -
  • 15.12 20:45  
    Wigan Athletic FC Rochdale AFC -
  • 15.12 21:00  
    Doncaster Rovers FC Swindon Town FC -

19. kolejka

  • 19.12 14:00  
    Rochdale AFC Gillingham FC -
  • 19.12 16:00  
    Peterborough United FC Ipswich Town -
  • 19.12 16:00  
    Northampton Town FC Lincoln City -
  • 19.12 16:00  
    Hull City AFC Portsmouth FC -
  • 19.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Wigan Athletic FC -
  • 19.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Oxford United FC -
  • 19.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Blackpool FC -
  • 19.12 16:00  
    Burton Albion FC Doncaster Rovers FC -
  • 19.12 16:00  
    AFC Wimbledon Crewe Alexandra FC -
  • 19.12 16:00  
    Shrewsbury Town FC Sunderland AFC -
  • 19.12 16:00  
    Swindon Town FC Charlton Athletic FC -
  • 19.12 16:00  
    Plymouth Argyle FC Milton Keynes Dons FC -

20. kolejka

  • 26.12 16:00  
    Ipswich Town Northampton Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Bristol Rovers FC -
  • 26.12 16:00  
    Oxford United FC AFC Wimbledon -
  • 26.12 16:00  
    Portsmouth FC Swindon Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Accrington Stanley FC -
  • 26.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Fleetwood Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Lincoln City Burton Albion FC -
  • 26.12 16:00  
    Charlton Athletic FC Plymouth Argyle FC -
  • 26.12 16:00  
    Blackpool FC Rochdale AFC -
  • 26.12 16:00  
    Wigan Athletic FC Shrewsbury Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Sunderland AFC Hull City AFC -
  • 26.12 16:00  
    Gillingham FC Peterborough United FC -

21. kolejka

  • 29.12 20:45  
    Swindon Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 29.12 20:45  
    Shrewsbury Town FC Blackpool FC -
  • 29.12 20:45  
    Rochdale AFC Crewe Alexandra FC -
  • 29.12 20:45  
    Plymouth Argyle FC Oxford United FC -
  • 29.12 20:45  
    Peterborough United FC Charlton Athletic FC -
  • 29.12 20:45  
    Hull City AFC Lincoln City -
  • 29.12 20:45  
    Northampton Town FC Gillingham FC -
  • 29.12 20:45  
    Fleetwood Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 29.12 20:45  
    Bristol Rovers FC Portsmouth FC -
  • 29.12 20:45  
    Burton Albion FC Wigan Athletic FC -
  • 29.12 20:45  
    Accrington Stanley FC Sunderland AFC -
  • 29.12 20:45  
    AFC Wimbledon Ipswich Town -

22. kolejka

  • 02.01 16:00  
    Plymouth Argyle FC Gillingham FC -
  • 02.01 16:00  
    Northampton Town FC Sunderland AFC -
  • 02.01 16:00  
    Swindon Town FC Wigan Athletic FC -
  • 02.01 16:00  
    Rochdale AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 02.01 16:00  
    Shrewsbury Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 02.01 16:00  
    Hull City AFC Charlton Athletic FC -
  • 02.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Ipswich Town -
  • 02.01 16:00  
    Burton Albion FC Oxford United FC -
  • 02.01 16:00  
    Peterborough United FC Doncaster Rovers FC -
  • 02.01 16:00  
    AFC Wimbledon Lincoln City -
  • 02.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Blackpool FC -
  • 02.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Portsmouth FC -

23. kolejka

  • 09.01 16:00  
    Charlton Athletic FC Accrington Stanley FC -
  • 09.01 16:00  
    Blackpool FC Northampton Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Sunderland AFC Plymouth Argyle FC -
  • 09.01 16:00  
    Wigan Athletic FC Hull City AFC -
  • 09.01 16:00  
    Portsmouth FC AFC Wimbledon -
  • 09.01 16:00  
    Oxford United FC Shrewsbury Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Fleetwood Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Lincoln City Peterborough United FC -
  • 09.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Bristol Rovers FC -
  • 09.01 16:00  
    Ipswich Town Swindon Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Rochdale AFC -
  • 09.01 16:00  
    Gillingham FC Burton Albion FC -

24. kolejka

  • 16.01 16:00  
    Rochdale AFC Wigan Athletic FC -
  • 16.01 16:00  
    Plymouth Argyle FC Crewe Alexandra FC -
  • 16.01 16:00  
    Northampton Town FC Oxford United FC -
  • 16.01 16:00  
    Peterborough United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 16.01 16:00  
    Shrewsbury Town FC Lincoln City -
  • 16.01 16:00  
    Hull City AFC Blackpool FC -
  • 16.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Portsmouth FC -
  • 16.01 16:00  
    Burton Albion FC Ipswich Town -
  • 16.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Charlton Athletic FC -
  • 16.01 16:00  
    Swindon Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 16.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Gillingham FC -
  • 16.01 16:00  
    AFC Wimbledon Sunderland AFC -

25. kolejka

  • 22.01 20:45  
    Lincoln City Northampton Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Plymouth Argyle FC -
  • 23.01 16:00  
    Oxford United FC Bristol Rovers FC -
  • 23.01 16:00  
    Ipswich Town Peterborough United FC -
  • 23.01 16:00  
    Gillingham FC Rochdale AFC -
  • 23.01 16:00  
    Sunderland AFC Shrewsbury Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Portsmouth FC Hull City AFC -
  • 23.01 16:00  
    Wigan Athletic FC Fleetwood Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Burton Albion FC -
  • 23.01 16:00  
    Charlton Athletic FC Swindon Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC AFC Wimbledon -
  • 23.01 16:00  
    Blackpool FC Accrington Stanley FC -

26. kolejka

  • 26.01 20:45  
    Swindon Town FC Plymouth Argyle FC -
  • 26.01 20:45  
    Rochdale AFC Oxford United FC -
  • 26.01 20:45  
    Portsmouth FC Lincoln City -
  • 26.01 20:45  
    Peterborough United FC Bristol Rovers FC -
  • 26.01 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Charlton Athletic FC -
  • 26.01 20:45  
    Ipswich Town Sunderland AFC -
  • 26.01 20:45  
    Gillingham FC Crewe Alexandra FC -
  • 26.01 20:45  
    Fleetwood Town FC Northampton Town FC -
  • 26.01 20:45  
    Accrington Stanley FC Hull City AFC -
  • 26.01 20:45  
    Burton Albion FC Shrewsbury Town FC -
  • 26.01 20:45  
    Wigan Athletic FC Blackpool FC -
  • 26.01 21:00  
    Doncaster Rovers FC AFC Wimbledon -

27. kolejka

  • 30.01 16:00  
    Shrewsbury Town FC Peterborough United FC -
  • 30.01 16:00  
    Sunderland AFC Gillingham FC -
  • 30.01 16:00  
    Plymouth Argyle FC Accrington Stanley FC -
  • 30.01 16:00  
    Northampton Town FC Wigan Athletic FC -
  • 30.01 16:00  
    Hull City AFC Swindon Town FC -
  • 30.01 16:00  
    Lincoln City Doncaster Rovers FC -
  • 30.01 16:00  
    Oxford United FC Fleetwood Town FC -
  • 30.01 16:00  
    Blackpool FC Burton Albion FC -
  • 30.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Rochdale AFC -
  • 30.01 16:00  
    Charlton Athletic FC Portsmouth FC -
  • 30.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Ipswich Town -
  • 30.01 16:00  
    AFC Wimbledon Milton Keynes Dons FC -

28. kolejka

  • 06.02 16:00  
    Swindon Town FC Shrewsbury Town FC -
  • 06.02 16:00  
    Wigan Athletic FC AFC Wimbledon -
  • 06.02 16:00  
    Portsmouth FC Plymouth Argyle FC -
  • 06.02 16:00  
    Peterborough United FC Crewe Alexandra FC -
  • 06.02 16:00  
    Rochdale AFC Charlton Athletic FC -
  • 06.02 16:00  
    Ipswich Town Blackpool FC -
  • 06.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Northampton Town FC -
  • 06.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Sunderland AFC -
  • 06.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Bristol Rovers FC -
  • 06.02 16:00  
    Gillingham FC Lincoln City -
  • 06.02 16:00  
    Burton Albion FC Hull City AFC -
  • 06.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Oxford United FC -

29. kolejka

  • 13.02 16:00  
    Sunderland AFC Doncaster Rovers FC -
  • 13.02 16:00  
    Hull City AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 13.02 16:00  
    Northampton Town FC Burton Albion FC -
  • 13.02 16:00  
    Oxford United FC Wigan Athletic FC -
  • 13.02 16:00  
    Plymouth Argyle FC Fleetwood Town FC -
  • 13.02 16:00  
    Lincoln City Accrington Stanley FC -
  • 13.02 16:00  
    Shrewsbury Town FC Ipswich Town -
  • 13.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Portsmouth FC -
  • 13.02 16:00  
    Charlton Athletic FC Gillingham FC -
  • 13.02 16:00  
    Blackpool FC Peterborough United FC -
  • 13.02 16:00  
    AFC Wimbledon Rochdale AFC -
  • 13.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Swindon Town FC -

30. kolejka

  • 20.02 16:00  
    Wigan Athletic FC Lincoln City -
  • 20.02 16:00  
    Gillingham FC Bristol Rovers FC -
  • 20.02 16:00  
    Swindon Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 20.02 16:00  
    Portsmouth FC Blackpool FC -
  • 20.02 16:00  
    Rochdale AFC Plymouth Argyle FC -
  • 20.02 16:00  
    Peterborough United FC AFC Wimbledon -
  • 20.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Northampton Town FC -
  • 20.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Charlton Athletic FC -
  • 20.02 16:00  
    Ipswich Town Oxford United FC -
  • 20.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Hull City AFC -
  • 20.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Shrewsbury Town FC -
  • 20.02 16:00  
    Burton Albion FC Sunderland AFC -

31. kolejka

  • 23.02 20:45  
    Northampton Town FC Rochdale AFC -
  • 23.02 20:45  
    Blackpool FC Doncaster Rovers FC -
  • 23.02 20:45  
    AFC Wimbledon Gillingham FC -
  • 23.02 20:45  
    Crewe Alexandra FC Accrington Stanley FC -
  • 23.02 20:45  
    Lincoln City Swindon Town FC -
  • 23.02 20:45  
    Oxford United FC Portsmouth FC -
  • 23.02 20:45  
    Bristol Rovers FC Wigan Athletic FC -
  • 23.02 20:45  
    Charlton Athletic FC Burton Albion FC -
  • 23.02 20:45  
    Plymouth Argyle FC Peterborough United FC -
  • 23.02 20:45  
    Shrewsbury Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 23.02 20:45  
    Sunderland AFC Fleetwood Town FC -
  • 23.02 20:45  
    Hull City AFC Ipswich Town -

32. kolejka

  • 27.02 16:00  
    Swindon Town FC Northampton Town FC -
  • 27.02 16:00  
    Peterborough United FC Wigan Athletic FC -
  • 27.02 16:00  
    Portsmouth FC Gillingham FC -
  • 27.02 16:00  
    Rochdale AFC Burton Albion FC -
  • 27.02 16:00  
    Plymouth Argyle FC Lincoln City -
  • 27.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Oxford United FC -
  • 27.02 16:00  
    Ipswich Town Doncaster Rovers FC -
  • 27.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Accrington Stanley FC -
  • 27.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Sunderland AFC -
  • 27.02 16:00  
    Charlton Athletic FC Blackpool FC -
  • 27.02 16:00  
    AFC Wimbledon Hull City AFC -
  • 27.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Shrewsbury Town FC -

33. kolejka

  • 02.03 20:45  
    Blackpool FC Crewe Alexandra FC -
  • 02.03 20:45  
    Burton Albion FC Bristol Rovers FC -
  • 02.03 20:45  
    Shrewsbury Town FC AFC Wimbledon -
  • 02.03 20:45  
    Wigan Athletic FC Charlton Athletic FC -
  • 02.03 20:45  
    Sunderland AFC Swindon Town FC -
  • 02.03 20:45  
    Northampton Town FC Plymouth Argyle FC -
  • 02.03 20:45  
    Lincoln City Fleetwood Town FC -
  • 02.03 20:45  
    Hull City AFC Rochdale AFC -
  • 02.03 20:45  
    Oxford United FC Peterborough United FC -
  • 02.03 20:45  
    Gillingham FC Milton Keynes Dons FC -
  • 02.03 20:45  
    Accrington Stanley FC Ipswich Town -
  • 02.03 21:00  
    Doncaster Rovers FC Portsmouth FC -

34. kolejka

  • 06.03 16:00  
    Gillingham FC Ipswich Town -
  • 06.03 16:00  
    Northampton Town FC Portsmouth FC -
  • 06.03 16:00  
    Burton Albion FC Peterborough United FC -
  • 06.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Plymouth Argyle FC -
  • 06.03 16:00  
    Sunderland AFC Rochdale AFC -
  • 06.03 16:00  
    Wigan Athletic FC Milton Keynes Dons FC -
  • 06.03 16:00  
    Oxford United FC Charlton Athletic FC -
  • 06.03 16:00  
    Shrewsbury Town FC Fleetwood Town FC -
  • 06.03 16:00  
    Lincoln City Crewe Alexandra FC -
  • 06.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Swindon Town FC -
  • 06.03 16:00  
    Hull City AFC Bristol Rovers FC -
  • 06.03 16:00  
    Blackpool FC AFC Wimbledon -

35. kolejka

  • 09.03 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Blackpool FC -
  • 09.03 20:45  
    Ipswich Town Lincoln City -
  • 09.03 20:45  
    Peterborough United FC Hull City AFC -
  • 09.03 20:45  
    Portsmouth FC Sunderland AFC -
  • 09.03 20:45  
    Fleetwood Town FC Gillingham FC -
  • 09.03 20:45  
    Plymouth Argyle FC Wigan Athletic FC -
  • 09.03 20:45  
    Rochdale AFC Shrewsbury Town FC -
  • 09.03 20:45  
    Swindon Town FC Oxford United FC -
  • 09.03 20:45  
    Crewe Alexandra FC Doncaster Rovers FC -
  • 09.03 20:45  
    Charlton Athletic FC Northampton Town FC -
  • 09.03 20:45  
    Bristol Rovers FC Accrington Stanley FC -
  • 09.03 20:45  
    AFC Wimbledon Burton Albion FC -

36. kolejka

  • 13.03 16:00  
    Bristol Rovers FC AFC Wimbledon -
  • 13.03 16:00  
    Charlton Athletic FC Shrewsbury Town FC -
  • 13.03 16:00  
    Wigan Athletic FC Sunderland AFC -
  • 13.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Accrington Stanley FC -
  • 13.03 16:00  
    Peterborough United FC Portsmouth FC -
  • 13.03 16:00  
    Lincoln City Rochdale AFC -
  • 13.03 16:00  
    Swindon Town FC Gillingham FC -
  • 13.03 16:00  
    Ipswich Town Plymouth Argyle FC -
  • 13.03 16:00  
    Hull City AFC Oxford United FC -
  • 13.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Burton Albion FC -
  • 13.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Northampton Town FC -
  • 13.03 16:00  
    Blackpool FC Fleetwood Town FC -

37. kolejka

  • 20.03 16:00  
    Sunderland AFC Lincoln City -
  • 20.03 16:00  
    Rochdale AFC Peterborough United FC -
  • 20.03 16:00  
    Plymouth Argyle FC Bristol Rovers FC -
  • 20.03 16:00  
    Portsmouth FC Ipswich Town -
  • 20.03 16:00  
    Shrewsbury Town FC Hull City AFC -
  • 20.03 16:00  
    Oxford United FC Blackpool FC -
  • 20.03 16:00  
    Northampton Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 20.03 16:00  
    Gillingham FC Doncaster Rovers FC -
  • 20.03 16:00  
    AFC Wimbledon Charlton Athletic FC -
  • 20.03 16:00  
    Burton Albion FC Milton Keynes Dons FC -
  • 20.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Wigan Athletic FC -
  • 20.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Swindon Town FC -

38. kolejka

  • 27.03 16:00  
    Burton Albion FC Fleetwood Town FC -
  • 27.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Sunderland AFC -
  • 27.03 16:00  
    Blackpool FC Plymouth Argyle FC -
  • 27.03 16:00  
    Shrewsbury Town FC Portsmouth FC -
  • 27.03 16:00  
    Wigan Athletic FC Ipswich Town -
  • 27.03 16:00  
    Rochdale AFC Swindon Town FC -
  • 27.03 16:00  
    Charlton Athletic FC Crewe Alexandra FC -
  • 27.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Doncaster Rovers FC -
  • 27.03 16:00  
    Oxford United FC Lincoln City -
  • 27.03 16:00  
    AFC Wimbledon Northampton Town FC -
  • 27.03 16:00  
    Hull City AFC Gillingham FC -
  • 27.03 16:00  
    Peterborough United FC Accrington Stanley FC -

39. kolejka

  • 02.04 16:00  
    Sunderland AFC Oxford United FC -
  • 02.04 16:00  
    Portsmouth FC Rochdale AFC -
  • 02.04 16:00  
    Swindon Town FC Blackpool FC -
  • 02.04 16:00  
    Lincoln City Milton Keynes Dons FC -
  • 02.04 16:00  
    Northampton Town FC Shrewsbury Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Ipswich Town Bristol Rovers FC -
  • 02.04 16:00  
    Plymouth Argyle FC AFC Wimbledon -
  • 02.04 16:00  
    Gillingham FC Wigan Athletic FC -
  • 02.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Peterborough United FC -
  • 02.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Burton Albion FC -
  • 02.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Charlton Athletic FC -
  • 02.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Hull City AFC -

40. kolejka

  • 05.04 16:00  
    Rochdale AFC Ipswich Town -
  • 05.04 16:00  
    Wigan Athletic FC Portsmouth FC -
  • 05.04 16:00  
    Oxford United FC Accrington Stanley FC -
  • 05.04 16:00  
    Shrewsbury Town FC Plymouth Argyle FC -
  • 05.04 16:00  
    Peterborough United FC Sunderland AFC -
  • 05.04 16:00  
    Hull City AFC Northampton Town FC -
  • 05.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Crewe Alexandra FC -
  • 05.04 16:00  
    Burton Albion FC Swindon Town FC -
  • 05.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Doncaster Rovers FC -
  • 05.04 16:00  
    Blackpool FC Gillingham FC -
  • 05.04 16:00  
    AFC Wimbledon Fleetwood Town FC -
  • 06.04 20:45  
    Charlton Athletic FC Lincoln City -

41. kolejka

  • 10.04 16:00  
    Swindon Town FC Peterborough United FC -
  • 10.04 16:00  
    Plymouth Argyle FC Hull City AFC -
  • 10.04 16:00  
    Gillingham FC Shrewsbury Town FC -
  • 10.04 16:00  
    Northampton Town FC Bristol Rovers FC -
  • 10.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Wigan Athletic FC -
  • 10.04 16:00  
    Lincoln City Blackpool FC -
  • 10.04 16:00  
    Ipswich Town Milton Keynes Dons FC -
  • 10.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Rochdale AFC -
  • 10.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Oxford United FC -
  • 10.04 16:00  
    Accrington Stanley FC AFC Wimbledon -
  • 10.04 16:00  
    Sunderland AFC Charlton Athletic FC -
  • 10.04 16:00  
    Portsmouth FC Burton Albion FC -

42. kolejka

  • 17.04 16:00  
    Wigan Athletic FC Crewe Alexandra FC -
  • 17.04 16:00  
    Rochdale AFC Accrington Stanley FC -
  • 17.04 16:00  
    Shrewsbury Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 17.04 16:00  
    Oxford United FC Gillingham FC -
  • 17.04 16:00  
    Peterborough United FC Northampton Town FC -
  • 17.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Portsmouth FC -
  • 17.04 16:00  
    Burton Albion FC Plymouth Argyle FC -
  • 17.04 16:00  
    Charlton Athletic FC Ipswich Town -
  • 17.04 16:00  
    Hull City AFC Fleetwood Town FC -
  • 17.04 16:00  
    Blackpool FC Sunderland AFC -
  • 17.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Lincoln City -
  • 17.04 16:00  
    AFC Wimbledon Swindon Town FC -

43. kolejka

  • 20.04 20:45  
    Fleetwood Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 20.04 20:45  
    Burton Albion FC Lincoln City -
  • 20.04 20:45  
    AFC Wimbledon Oxford United FC -
  • 20.04 20:45  
    Accrington Stanley FC Doncaster Rovers FC -
  • 20.04 20:45  
    Rochdale AFC Blackpool FC -
  • 20.04 20:45  
    Shrewsbury Town FC Wigan Athletic FC -
  • 20.04 20:45  
    Swindon Town FC Portsmouth FC -
  • 20.04 20:45  
    Peterborough United FC Gillingham FC -
  • 20.04 20:45  
    Plymouth Argyle FC Charlton Athletic FC -
  • 20.04 20:45  
    Northampton Town FC Ipswich Town -
  • 20.04 20:45  
    Hull City AFC Sunderland AFC -
  • 20.04 20:45  
    Bristol Rovers FC Milton Keynes Dons FC -

44. kolejka

  • 24.04 16:00  
    Charlton Athletic FC Peterborough United FC -
  • 24.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Rochdale AFC -
  • 24.04 16:00  
    Blackpool FC Shrewsbury Town FC -
  • 24.04 16:00  
    Wigan Athletic FC Burton Albion FC -
  • 24.04 16:00  
    Sunderland AFC Accrington Stanley FC -
  • 24.04 16:00  
    Oxford United FC Plymouth Argyle FC -
  • 24.04 16:00  
    Portsmouth FC Bristol Rovers FC -
  • 24.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Swindon Town FC -
  • 24.04 16:00  
    Lincoln City Hull City AFC -
  • 24.04 16:00  
    Ipswich Town AFC Wimbledon -
  • 24.04 16:00  
    Gillingham FC Northampton Town FC -
  • 24.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Fleetwood Town FC -

45. kolejka

  • 01.05 16:00  
    Swindon Town FC Ipswich Town -
  • 01.05 16:00  
    Shrewsbury Town FC Oxford United FC -
  • 01.05 16:00  
    Rochdale AFC Doncaster Rovers FC -
  • 01.05 16:00  
    Peterborough United FC Lincoln City -
  • 01.05 16:00  
    Northampton Town FC Blackpool FC -
  • 01.05 16:00  
    Plymouth Argyle FC Sunderland AFC -
  • 01.05 16:00  
    Hull City AFC Wigan Athletic FC -
  • 01.05 16:00  
    Fleetwood Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 01.05 16:00  
    Burton Albion FC Gillingham FC -
  • 01.05 16:00  
    Bristol Rovers FC Crewe Alexandra FC -
  • 01.05 16:00  
    Accrington Stanley FC Charlton Athletic FC -
  • 01.05 16:00  
    AFC Wimbledon Portsmouth FC -

46. kolejka

  • 08.05 16:00  
    Wigan Athletic FC Swindon Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Sunderland AFC Northampton Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Portsmouth FC Accrington Stanley FC -
  • 08.05 16:00  
    Oxford United FC Burton Albion FC -
  • 08.05 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Rochdale AFC -
  • 08.05 16:00  
    Lincoln City AFC Wimbledon -
  • 08.05 16:00  
    Ipswich Town Fleetwood Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Gillingham FC Plymouth Argyle FC -
  • 08.05 16:00  
    Doncaster Rovers FC Peterborough United FC -
  • 08.05 16:00  
    Crewe Alexandra FC Shrewsbury Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Charlton Athletic FC Hull City AFC -
  • 08.05 16:00  
    Blackpool FC Bristol Rovers FC -