Anglia - League One

34. kolejka - League One

  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00
  • 06.03 16:00

Zaległe mecze

  • 13.10 20:00
  • 22.12 20:45
  • 22.12 20:45

Tabela League One

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Ipswich Town 5 13   4 1 0   11 - 2 9
2 Lincoln City 5 12   4 0 1   10 - 5 5
3 Hull City AFC 5 12   4 0 1   7 - 4 3
4 Gillingham FC 5 10   3 1 1   9 - 6 3
5 Peterborough United 5 9   3 0 2   7 - 5 2
6 Accrington Stanley FC 5 9   3 0 2   8 - 8 0
7 Sunderland AFC 4 8   2 2 0   4 - 1 3
8 Plymouth Argyle 5 8   2 2 1   8 - 6 2
9 Portsmouth FC 5 8   2 2 1   7 - 5 2
10 AFC Wimbledon 5 8   2 2 1   9 - 8 1
11 Doncaster Rovers FC 4 7   2 1 1   8 - 4 4
12 Bristol Rovers FC 5 7   2 1 2   6 - 8 -2
13 Crewe Alexandra FC 4 6   2 0 2   5 - 3 2
14 Fleetwood Town FC 5 6   2 0 3   8 - 7 1
15 Swindon Town 5 6   2 0 3   8 - 9 -1
16 Wigan Athletic 5 6   2 0 3   5 - 9 -4
17 Charlton Athletic 4 4   1 1 2   3 - 5 -2
18 Rochdale AFC 5 4   1 1 3   4 - 8 -4
19 Northampton Town FC 5 4   1 1 3   4 - 9 -5
20 Shrewsbury Town 4 3   0 3 1   3 - 4 -1
21 Oxford United FC 4 3   1 0 3   5 - 8 -3
22 Blackpool FC 5 3   1 0 4   5 - 10 -5
23 Burton Albion FC 5 3   1 0 4   7 - 13 -6
24 Milton Keynes Dons FC 5 2   0 2 3   4 - 8 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

35. kolejka (następna)

  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45
  • 09.03 20:45

Strzelcy League One

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jorge Grant(Lincoln City) 4 3
Marcus Harness(Portsmouth FC) 3 0
Madger Antonio Gomes Ajú(Doncaster Rovers FC) 3 0

Kartkowicze League One

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aaron Pierre(Shrewsbury Town) 1 2 3
Joe Martin(Northampton Town FC) 1 1 2
Robert Atkinson(Oxford United FC) 1 1 2

Terminarz / Wyniki League One

5. kolejka

  • 09.10 20:45  
    Fleetwood Town FC Hull City AFC -
  • 10.10 14:00  
    Gillingham FC Oxford United FC -
  • 10.10 16:00  
    Plymouth Argyle Burton Albion FC -
  • 10.10 16:00  
    Portsmouth FC Milton Keynes Dons FC -
  • 10.10 16:00  
    Swindon Town AFC Wimbledon -
  • 10.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Rochdale AFC -
  • 10.10 16:00  
    Crewe Alexandra FC Wigan Athletic -
  • przełożony  
    Doncaster Rovers FC Shrewsbury Town -
  • 10.10 16:00  
    Northampton Town FC Peterborough United -
  • 10.10 16:00  
    Lincoln City Bristol Rovers FC -
  • 22.12 20:45  
    Sunderland AFC Blackpool FC -
  • 22.12 20:45  
    Ipswich Town Charlton Athletic -

6. kolejka

  • 17.10 14:00  
    Milton Keynes Dons FC Gillingham FC -
  • 17.10 16:00  
    AFC Wimbledon Shrewsbury Town -
  • 17.10 16:00  
    Bristol Rovers FC Burton Albion FC -
  • 17.10 16:00  
    Charlton Athletic Wigan Athletic -
  • 17.10 16:00  
    Fleetwood Town FC Lincoln City -
  • 17.10 16:00  
    Crewe Alexandra FC Blackpool FC -
  • 17.10 16:00  
    Ipswich Town Accrington Stanley FC -
  • 17.10 16:00  
    Peterborough United Oxford United FC -
  • 17.10 16:00  
    Plymouth Argyle Northampton Town FC -
  • 17.10 16:00  
    Portsmouth FC Doncaster Rovers FC -
  • 17.10 16:00  
    Rochdale AFC Hull City AFC -
  • 17.10 16:00  
    Swindon Town Sunderland AFC -

7. kolejka

  • 20.10 19:30  
    Gillingham FC Portsmouth FC -
  • 20.10 20:00  
    Accrington Stanley FC Fleetwood Town FC -
  • 20.10 20:00  
    Oxford United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 20.10 20:45  
    Burton Albion FC Rochdale AFC -
  • 20.10 20:45  
    Blackpool FC Charlton Athletic -
  • 20.10 20:45  
    Lincoln City Plymouth Argyle -
  • 20.10 20:45  
    Hull City AFC AFC Wimbledon -
  • 20.10 20:45  
    Shrewsbury Town Bristol Rovers FC -
  • 20.10 20:45  
    Northampton Town FC Swindon Town -
  • 20.10 20:45  
    Sunderland AFC Crewe Alexandra FC -
  • 20.10 20:45  
    Wigan Athletic Peterborough United -
  • 20.10 21:00  
    Doncaster Rovers FC Ipswich Town -

8. kolejka

  • 24.10 14:00  
    Gillingham FC Fleetwood Town FC -
  • 24.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Bristol Rovers FC -
  • 24.10 16:00  
    Blackpool FC Milton Keynes Dons FC -
  • 24.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Crewe Alexandra FC -
  • 24.10 16:00  
    Burton Albion FC AFC Wimbledon -
  • 24.10 16:00  
    Hull City AFC Peterborough United -
  • 24.10 16:00  
    Northampton Town FC Charlton Athletic -
  • 24.10 16:00  
    Oxford United FC Swindon Town -
  • 24.10 16:00  
    Lincoln City Ipswich Town -
  • 24.10 16:00  
    Shrewsbury Town Rochdale AFC -
  • 24.10 16:00  
    Wigan Athletic Plymouth Argyle -
  • 24.10 16:00  
    Sunderland AFC Portsmouth FC -

9. kolejka

  • 27.10 20:00  
    Milton Keynes Dons FC Wigan Athletic -
  • 27.10 20:45  
    AFC Wimbledon Blackpool FC -
  • 27.10 20:45  
    Bristol Rovers FC Hull City AFC -
  • 27.10 20:45  
    Charlton Athletic Oxford United FC -
  • 27.10 20:45  
    Fleetwood Town FC Shrewsbury Town -
  • 27.10 20:45  
    Crewe Alexandra FC Lincoln City -
  • 27.10 20:45  
    Ipswich Town Gillingham FC -
  • 27.10 20:45  
    Plymouth Argyle Doncaster Rovers FC -
  • 27.10 20:45  
    Swindon Town Accrington Stanley FC -
  • 27.10 20:45  
    Rochdale AFC Sunderland AFC -
  • 27.10 20:45  
    Portsmouth FC Northampton Town FC -
  • 27.10 20:45  
    Peterborough United Burton Albion FC -

10. kolejka

  • 31.10 14:00  
    Gillingham FC Sunderland AFC -
  • 31.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Plymouth Argyle -
  • 31.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Lincoln City -
  • 31.10 16:00  
    Fleetwood Town FC Oxford United FC -
  • 31.10 16:00  
    Burton Albion FC Blackpool FC -
  • 31.10 16:00  
    Milton Keynes Dons FC AFC Wimbledon -
  • 31.10 16:00  
    Rochdale AFC Bristol Rovers FC -
  • 31.10 16:00  
    Peterborough United Shrewsbury Town -
  • 31.10 16:00  
    Ipswich Town Crewe Alexandra FC -
  • 31.10 16:00  
    Portsmouth FC Charlton Athletic -
  • 31.10 16:00  
    Swindon Town Hull City AFC -
  • 31.10 16:00  
    Wigan Athletic Northampton Town FC -

11. kolejka

  • 03.11 20:00  
    Crewe Alexandra FC Gillingham FC -
  • 03.11 20:45  
    Bristol Rovers FC Peterborough United -
  • 03.11 20:45  
    AFC Wimbledon Doncaster Rovers FC -
  • 03.11 20:45  
    Blackpool FC Wigan Athletic -
  • 03.11 20:45  
    Charlton Athletic Fleetwood Town FC -
  • 03.11 20:45  
    Hull City AFC Accrington Stanley FC -
  • 03.11 20:45  
    Plymouth Argyle Swindon Town -
  • 03.11 20:45  
    Shrewsbury Town Burton Albion FC -
  • 03.11 20:45  
    Northampton Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 03.11 20:45  
    Oxford United FC Rochdale AFC -
  • 03.11 20:45  
    Sunderland AFC Ipswich Town -
  • 03.11 20:45  
    Lincoln City Portsmouth FC -

12. kolejka

  • 10.10 16:00  
    Blackpool FC Ipswich Town -
  • 14.11 16:00  
    Plymouth Argyle Portsmouth FC -
  • 14.11 16:00  
    Oxford United FC Doncaster Rovers FC -
  • 14.11 16:00  
    Shrewsbury Town Swindon Town -
  • 14.11 16:00  
    Northampton Town FC Accrington Stanley FC -
  • 14.11 16:00  
    Sunderland AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 14.11 16:00  
    Bristol Rovers FC Fleetwood Town FC -
  • 14.11 16:00  
    AFC Wimbledon Wigan Athletic -
  • 14.11 16:00  
    Charlton Athletic Rochdale AFC -
  • 14.11 16:00  
    Crewe Alexandra FC Peterborough United -
  • 14.11 16:00  
    Hull City AFC Burton Albion FC -
  • 14.11 16:00  
    Lincoln City Gillingham FC -

13. kolejka

  • 21.11 14:00  
    Gillingham FC Charlton Athletic -
  • 21.11 16:00  
    Accrington Stanley FC Lincoln City -
  • 21.11 16:00  
    Doncaster Rovers FC Sunderland AFC -
  • 21.11 16:00  
    Fleetwood Town FC Plymouth Argyle -
  • 21.11 16:00  
    Ipswich Town Shrewsbury Town -
  • 21.11 16:00  
    Burton Albion FC Northampton Town FC -
  • 21.11 16:00  
    Portsmouth FC Crewe Alexandra FC -
  • 21.11 16:00  
    Swindon Town Bristol Rovers FC -
  • 21.11 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Hull City AFC -
  • 21.11 16:00  
    Wigan Athletic Oxford United FC -
  • 21.11 16:00  
    Rochdale AFC AFC Wimbledon -
  • 21.11 16:00  
    Peterborough United Blackpool FC -

14. kolejka

  • 24.11 20:00  
    Wigan Athletic Bristol Rovers FC -
  • 24.11 20:45  
    Burton Albion FC Charlton Athletic -
  • 24.11 20:45  
    Accrington Stanley FC Crewe Alexandra FC -
  • 24.11 20:45  
    Fleetwood Town FC Sunderland AFC -
  • 24.11 20:45  
    Ipswich Town Hull City AFC -
  • 24.11 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Shrewsbury Town -
  • 24.11 20:45  
    Peterborough United Plymouth Argyle -
  • 24.11 20:45  
    Gillingham FC AFC Wimbledon -
  • 24.11 20:45  
    Portsmouth FC Oxford United FC -
  • 24.11 20:45  
    Swindon Town Lincoln City -
  • 24.11 20:45  
    Rochdale AFC Northampton Town FC -
  • 24.11 21:00  
    Doncaster Rovers FC Blackpool FC -

15. kolejka

  • 01.12 20:00  
    Bristol Rovers FC Gillingham FC -
  • 01.12 20:45  
    AFC Wimbledon Peterborough United -
  • 01.12 20:45  
    Blackpool FC Portsmouth FC -
  • 01.12 20:45  
    Charlton Athletic Milton Keynes Dons FC -
  • 01.12 20:45  
    Hull City AFC Doncaster Rovers FC -
  • 01.12 20:45  
    Lincoln City Wigan Athletic -
  • 01.12 20:45  
    Northampton Town FC Fleetwood Town FC -
  • 01.12 20:45  
    Oxford United FC Ipswich Town -
  • 01.12 20:45  
    Plymouth Argyle Rochdale AFC -
  • 01.12 20:45  
    Shrewsbury Town Accrington Stanley FC -
  • 01.12 20:45  
    Sunderland AFC Burton Albion FC -
  • 01.12 20:45  
    Crewe Alexandra FC Swindon Town -

16. kolejka

  • 05.12 14:00  
    Gillingham FC Swindon Town -
  • 05.12 16:00  
    Burton Albion FC Crewe Alexandra FC -
  • 05.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Blackpool FC -
  • 05.12 16:00  
    Northampton Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 05.12 16:00  
    Oxford United FC Hull City AFC -
  • 05.12 16:00  
    Plymouth Argyle Ipswich Town -
  • 05.12 16:00  
    Portsmouth FC Peterborough United -
  • 05.12 16:00  
    Rochdale AFC Lincoln City -
  • 05.12 16:00  
    Shrewsbury Town Charlton Athletic -
  • 05.12 16:00  
    AFC Wimbledon Bristol Rovers FC -
  • 05.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Milton Keynes Dons FC -
  • 05.12 16:00  
    Sunderland AFC Wigan Athletic -

17. kolejka

  • 12.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Gillingham FC -
  • 12.12 16:00  
    Ipswich Town Portsmouth FC -
  • 12.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Plymouth Argyle -
  • 12.12 16:00  
    Charlton Athletic AFC Wimbledon -
  • 12.12 16:00  
    Blackpool FC Oxford United FC -
  • 12.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Northampton Town FC -
  • 12.12 16:00  
    Hull City AFC Shrewsbury Town -
  • 12.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Burton Albion FC -
  • 12.12 16:00  
    Lincoln City Sunderland AFC -
  • 12.12 16:00  
    Peterborough United Rochdale AFC -
  • 12.12 16:00  
    Swindon Town Fleetwood Town FC -
  • 12.12 16:00  
    Wigan Athletic Accrington Stanley FC -

18. kolejka

  • 15.12 20:45  
    Lincoln City Shrewsbury Town -
  • 15.12 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Peterborough United -
  • 15.12 20:45  
    Oxford United FC Northampton Town FC -
  • 15.12 20:45  
    Portsmouth FC Fleetwood Town FC -
  • 15.12 20:45  
    Sunderland AFC AFC Wimbledon -
  • 15.12 20:45  
    Wigan Athletic Rochdale AFC -
  • 15.12 20:45  
    Blackpool FC Hull City AFC -
  • 15.12 20:45  
    Charlton Athletic Bristol Rovers FC -
  • 15.12 20:45  
    Crewe Alexandra FC Plymouth Argyle -
  • 15.12 20:45  
    Gillingham FC Accrington Stanley FC -
  • 15.12 20:45  
    Ipswich Town Burton Albion FC -
  • 15.12 21:00  
    Doncaster Rovers FC Swindon Town -

19. kolejka

  • 19.12 14:00  
    Rochdale AFC Gillingham FC -
  • 19.12 16:00  
    AFC Wimbledon Crewe Alexandra FC -
  • 19.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Oxford United FC -
  • 19.12 16:00  
    Burton Albion FC Doncaster Rovers FC -
  • 19.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Wigan Athletic -
  • 19.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Blackpool FC -
  • 19.12 16:00  
    Hull City AFC Portsmouth FC -
  • 19.12 16:00  
    Peterborough United Ipswich Town -
  • 19.12 16:00  
    Northampton Town FC Lincoln City -
  • 19.12 16:00  
    Plymouth Argyle Milton Keynes Dons FC -
  • 19.12 16:00  
    Shrewsbury Town Sunderland AFC -
  • 19.12 16:00  
    Swindon Town Charlton Athletic -

20. kolejka

  • 26.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Fleetwood Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Blackpool FC Rochdale AFC -
  • 26.12 16:00  
    Charlton Athletic Plymouth Argyle -
  • 26.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Accrington Stanley FC -
  • 26.12 16:00  
    Gillingham FC Peterborough United -
  • 26.12 16:00  
    Lincoln City Burton Albion FC -
  • 26.12 16:00  
    Wigan Athletic Shrewsbury Town -
  • 26.12 16:00  
    Sunderland AFC Hull City AFC -
  • 26.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Bristol Rovers FC -
  • 26.12 16:00  
    Portsmouth FC Swindon Town -
  • 26.12 16:00  
    Ipswich Town Northampton Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Oxford United FC AFC Wimbledon -

21. kolejka

  • 29.12 20:45  
    Accrington Stanley FC Sunderland AFC -
  • 29.12 20:45  
    AFC Wimbledon Ipswich Town -
  • 29.12 20:45  
    Bristol Rovers FC Portsmouth FC -
  • 29.12 20:45  
    Burton Albion FC Wigan Athletic -
  • 29.12 20:45  
    Hull City AFC Lincoln City -
  • 29.12 20:45  
    Fleetwood Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 29.12 20:45  
    Northampton Town FC Gillingham FC -
  • 29.12 20:45  
    Plymouth Argyle Oxford United FC -
  • 29.12 20:45  
    Peterborough United Charlton Athletic -
  • 29.12 20:45  
    Shrewsbury Town Blackpool FC -
  • 29.12 20:45  
    Rochdale AFC Crewe Alexandra FC -
  • 29.12 20:45  
    Swindon Town Milton Keynes Dons FC -

22. kolejka

  • 02.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Portsmouth FC -
  • 02.01 16:00  
    Burton Albion FC Oxford United FC -
  • 02.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Blackpool FC -
  • 02.01 16:00  
    Northampton Town FC Sunderland AFC -
  • 02.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Ipswich Town -
  • 02.01 16:00  
    Peterborough United Doncaster Rovers FC -
  • 02.01 16:00  
    Hull City AFC Charlton Athletic -
  • 02.01 16:00  
    Plymouth Argyle Gillingham FC -
  • 02.01 16:00  
    AFC Wimbledon Lincoln City -
  • 02.01 16:00  
    Shrewsbury Town Crewe Alexandra FC -
  • 02.01 16:00  
    Swindon Town Wigan Athletic -
  • 02.01 16:00  
    Rochdale AFC Milton Keynes Dons FC -

23. kolejka

  • 09.01 16:00  
    Charlton Athletic Accrington Stanley FC -
  • 09.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Rochdale AFC -
  • 09.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Bristol Rovers FC -
  • 09.01 16:00  
    Lincoln City Peterborough United -
  • 09.01 16:00  
    Gillingham FC Burton Albion FC -
  • 09.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Fleetwood Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Ipswich Town Swindon Town -
  • 09.01 16:00  
    Blackpool FC Northampton Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Oxford United FC Shrewsbury Town -
  • 09.01 16:00  
    Portsmouth FC AFC Wimbledon -
  • 09.01 16:00  
    Sunderland AFC Plymouth Argyle -
  • 09.01 16:00  
    Wigan Athletic Hull City AFC -

24. kolejka

  • 16.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Portsmouth FC -
  • 16.01 16:00  
    Hull City AFC Blackpool FC -
  • 16.01 16:00  
    AFC Wimbledon Sunderland AFC -
  • 16.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Gillingham FC -
  • 16.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Charlton Athletic -
  • 16.01 16:00  
    Northampton Town FC Oxford United FC -
  • 16.01 16:00  
    Peterborough United Milton Keynes Dons FC -
  • 16.01 16:00  
    Plymouth Argyle Crewe Alexandra FC -
  • 16.01 16:00  
    Burton Albion FC Ipswich Town -
  • 16.01 16:00  
    Shrewsbury Town Lincoln City -
  • 16.01 16:00  
    Rochdale AFC Wigan Athletic -
  • 16.01 16:00  
    Swindon Town Doncaster Rovers FC -

25. kolejka

  • 22.01 20:45  
    Lincoln City Northampton Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC AFC Wimbledon -
  • 23.01 16:00  
    Blackpool FC Accrington Stanley FC -
  • 23.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Burton Albion FC -
  • 23.01 16:00  
    Charlton Athletic Swindon Town -
  • 23.01 16:00  
    Ipswich Town Peterborough United -
  • 23.01 16:00  
    Gillingham FC Rochdale AFC -
  • 23.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Plymouth Argyle -
  • 23.01 16:00  
    Oxford United FC Bristol Rovers FC -
  • 23.01 16:00  
    Sunderland AFC Shrewsbury Town -
  • 23.01 16:00  
    Portsmouth FC Hull City AFC -
  • 23.01 16:00  
    Wigan Athletic Fleetwood Town FC -

26. kolejka

  • 26.01 20:45  
    Ipswich Town Sunderland AFC -
  • 26.01 20:45  
    Gillingham FC Crewe Alexandra FC -
  • 26.01 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Charlton Athletic -
  • 26.01 20:45  
    Peterborough United Bristol Rovers FC -
  • 26.01 20:45  
    Wigan Athletic Blackpool FC -
  • 26.01 20:45  
    Rochdale AFC Oxford United FC -
  • 26.01 20:45  
    Portsmouth FC Lincoln City -
  • 26.01 20:45  
    Swindon Town Plymouth Argyle -
  • 26.01 20:45  
    Accrington Stanley FC Hull City AFC -
  • 26.01 20:45  
    Fleetwood Town FC Northampton Town FC -
  • 26.01 20:45  
    Burton Albion FC Shrewsbury Town -
  • 26.01 21:00  
    Doncaster Rovers FC AFC Wimbledon -

27. kolejka

  • 30.01 16:00  
    AFC Wimbledon Milton Keynes Dons FC -
  • 30.01 16:00  
    Blackpool FC Burton Albion FC -
  • 30.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Rochdale AFC -
  • 30.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Ipswich Town -
  • 30.01 16:00  
    Charlton Athletic Portsmouth FC -
  • 30.01 16:00  
    Northampton Town FC Wigan Athletic -
  • 30.01 16:00  
    Hull City AFC Swindon Town -
  • 30.01 16:00  
    Lincoln City Doncaster Rovers FC -
  • 30.01 16:00  
    Oxford United FC Fleetwood Town FC -
  • 30.01 16:00  
    Plymouth Argyle Accrington Stanley FC -
  • 30.01 16:00  
    Shrewsbury Town Peterborough United -
  • 30.01 16:00  
    Sunderland AFC Gillingham FC -

28. kolejka

  • 06.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Northampton Town FC -
  • 06.02 16:00  
    Burton Albion FC Hull City AFC -
  • 06.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Oxford United FC -
  • 06.02 16:00  
    Ipswich Town Blackpool FC -
  • 06.02 16:00  
    Gillingham FC Lincoln City -
  • 06.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Bristol Rovers FC -
  • 06.02 16:00  
    Peterborough United Crewe Alexandra FC -
  • 06.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Sunderland AFC -
  • 06.02 16:00  
    Rochdale AFC Charlton Athletic -
  • 06.02 16:00  
    Swindon Town Shrewsbury Town -
  • 06.02 16:00  
    Wigan Athletic AFC Wimbledon -
  • 06.02 16:00  
    Portsmouth FC Plymouth Argyle -

29. kolejka

  • 13.02 16:00  
    Charlton Athletic Gillingham FC -
  • 13.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Portsmouth FC -
  • 13.02 16:00  
    Hull City AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 13.02 16:00  
    Lincoln City Accrington Stanley FC -
  • 13.02 16:00  
    Northampton Town FC Burton Albion FC -
  • 13.02 16:00  
    Oxford United FC Wigan Athletic -
  • 13.02 16:00  
    AFC Wimbledon Rochdale AFC -
  • 13.02 16:00  
    Blackpool FC Peterborough United -
  • 13.02 16:00  
    Plymouth Argyle Fleetwood Town FC -
  • 13.02 16:00  
    Sunderland AFC Doncaster Rovers FC -
  • 13.02 16:00  
    Shrewsbury Town Ipswich Town -
  • 13.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Swindon Town -

30. kolejka

  • 20.02 16:00  
    Burton Albion FC Sunderland AFC -
  • 20.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Charlton Athletic -
  • 20.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Hull City AFC -
  • 20.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Shrewsbury Town -
  • 20.02 16:00  
    Gillingham FC Bristol Rovers FC -
  • 20.02 16:00  
    Ipswich Town Oxford United FC -
  • 20.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Northampton Town FC -
  • 20.02 16:00  
    Peterborough United AFC Wimbledon -
  • 20.02 16:00  
    Portsmouth FC Blackpool FC -
  • 20.02 16:00  
    Wigan Athletic Lincoln City -
  • 20.02 16:00  
    Rochdale AFC Plymouth Argyle -
  • 20.02 16:00  
    Swindon Town Crewe Alexandra FC -

31. kolejka

  • 23.02 20:45  
    AFC Wimbledon Gillingham FC -
  • 23.02 20:45  
    Blackpool FC Doncaster Rovers FC -
  • 23.02 20:45  
    Bristol Rovers FC Wigan Athletic -
  • 23.02 20:45  
    Crewe Alexandra FC Accrington Stanley FC -
  • 23.02 20:45  
    Charlton Athletic Burton Albion FC -
  • 23.02 20:45  
    Lincoln City Swindon Town -
  • 23.02 20:45  
    Hull City AFC Ipswich Town -
  • 23.02 20:45  
    Northampton Town FC Rochdale AFC -
  • 23.02 20:45  
    Plymouth Argyle Peterborough United -
  • 23.02 20:45  
    Oxford United FC Portsmouth FC -
  • 23.02 20:45  
    Shrewsbury Town Milton Keynes Dons FC -
  • 23.02 20:45  
    Sunderland AFC Fleetwood Town FC -

32. kolejka

  • 27.02 16:00  
    AFC Wimbledon Hull City AFC -
  • 27.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Shrewsbury Town -
  • 27.02 16:00  
    Charlton Athletic Blackpool FC -
  • 27.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Sunderland AFC -
  • 27.02 16:00  
    Ipswich Town Doncaster Rovers FC -
  • 27.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Accrington Stanley FC -
  • 27.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Oxford United FC -
  • 27.02 16:00  
    Peterborough United Wigan Athletic -
  • 27.02 16:00  
    Plymouth Argyle Lincoln City -
  • 27.02 16:00  
    Portsmouth FC Gillingham FC -
  • 27.02 16:00  
    Swindon Town Northampton Town FC -
  • 27.02 16:00  
    Rochdale AFC Burton Albion FC -

33. kolejka

  • 02.03 20:45  
    Accrington Stanley FC Ipswich Town -
  • 02.03 20:45  
    Burton Albion FC Bristol Rovers FC -
  • 02.03 20:45  
    Blackpool FC Crewe Alexandra FC -
  • 02.03 20:45  
    Gillingham FC Milton Keynes Dons FC -
  • 02.03 20:45  
    Hull City AFC Rochdale AFC -
  • 02.03 20:45  
    Lincoln City Fleetwood Town FC -
  • 02.03 20:45  
    Shrewsbury Town AFC Wimbledon -
  • 02.03 20:45  
    Oxford United FC Peterborough United -
  • 02.03 20:45  
    Northampton Town FC Plymouth Argyle -
  • 02.03 20:45  
    Sunderland AFC Swindon Town -
  • 02.03 20:45  
    Wigan Athletic Charlton Athletic -
  • 02.03 21:00  
    Doncaster Rovers FC Portsmouth FC -

34. kolejka

  • 06.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Swindon Town -
  • 06.03 16:00  
    Burton Albion FC Peterborough United -
  • 06.03 16:00  
    Blackpool FC AFC Wimbledon -
  • 06.03 16:00  
    Lincoln City Crewe Alexandra FC -
  • 06.03 16:00  
    Northampton Town FC Portsmouth FC -
  • 06.03 16:00  
    Hull City AFC Bristol Rovers FC -
  • 06.03 16:00  
    Oxford United FC Charlton Athletic -
  • 06.03 16:00  
    Shrewsbury Town Fleetwood Town FC -
  • 06.03 16:00  
    Wigan Athletic Milton Keynes Dons FC -
  • 06.03 16:00  
    Sunderland AFC Rochdale AFC -
  • 06.03 16:00  
    Gillingham FC Ipswich Town -
  • 06.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Plymouth Argyle -

35. kolejka

  • 09.03 20:45  
    AFC Wimbledon Burton Albion FC -
  • 09.03 20:45  
    Bristol Rovers FC Accrington Stanley FC -
  • 09.03 20:45  
    Charlton Athletic Northampton Town FC -
  • 09.03 20:45  
    Crewe Alexandra FC Doncaster Rovers FC -
  • 09.03 20:45  
    Peterborough United Hull City AFC -
  • 09.03 20:45  
    Ipswich Town Lincoln City -
  • 09.03 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Blackpool FC -
  • 09.03 20:45  
    Plymouth Argyle Wigan Athletic -
  • 09.03 20:45  
    Rochdale AFC Shrewsbury Town -
  • 09.03 20:45  
    Portsmouth FC Sunderland AFC -
  • 09.03 20:45  
    Swindon Town Oxford United FC -
  • 09.03 20:45  
    Fleetwood Town FC Gillingham FC -

36. kolejka

  • 13.03 16:00  
    Blackpool FC Fleetwood Town FC -
  • 13.03 16:00  
    Peterborough United Portsmouth FC -
  • 13.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Burton Albion FC -
  • 13.03 16:00  
    Lincoln City Rochdale AFC -
  • 13.03 16:00  
    Swindon Town Gillingham FC -
  • 13.03 16:00  
    Bristol Rovers FC AFC Wimbledon -
  • 13.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Accrington Stanley FC -
  • 13.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Northampton Town FC -
  • 13.03 16:00  
    Charlton Athletic Shrewsbury Town -
  • 13.03 16:00  
    Ipswich Town Plymouth Argyle -
  • 13.03 16:00  
    Hull City AFC Oxford United FC -
  • 13.03 16:00  
    Wigan Athletic Sunderland AFC -

37. kolejka

  • 20.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Wigan Athletic -
  • 20.03 16:00  
    AFC Wimbledon Charlton Athletic -
  • 20.03 16:00  
    Burton Albion FC Milton Keynes Dons FC -
  • 20.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Swindon Town -
  • 20.03 16:00  
    Gillingham FC Doncaster Rovers FC -
  • 20.03 16:00  
    Northampton Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 20.03 16:00  
    Oxford United FC Blackpool FC -
  • 20.03 16:00  
    Rochdale AFC Peterborough United -
  • 20.03 16:00  
    Plymouth Argyle Bristol Rovers FC -
  • 20.03 16:00  
    Shrewsbury Town Hull City AFC -
  • 20.03 16:00  
    Sunderland AFC Lincoln City -
  • 20.03 16:00  
    Portsmouth FC Ipswich Town -

38. kolejka

  • 27.03 16:00  
    AFC Wimbledon Northampton Town FC -
  • 27.03 16:00  
    Blackpool FC Plymouth Argyle -
  • 27.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Sunderland AFC -
  • 27.03 16:00  
    Burton Albion FC Fleetwood Town FC -
  • 27.03 16:00  
    Hull City AFC Gillingham FC -
  • 27.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Doncaster Rovers FC -
  • 27.03 16:00  
    Rochdale AFC Swindon Town -
  • 27.03 16:00  
    Shrewsbury Town Portsmouth FC -
  • 27.03 16:00  
    Oxford United FC Lincoln City -
  • 27.03 16:00  
    Peterborough United Accrington Stanley FC -
  • 27.03 16:00  
    Charlton Athletic Crewe Alexandra FC -
  • 27.03 16:00  
    Wigan Athletic Ipswich Town -

39. kolejka

  • 02.04 16:00  
    Northampton Town FC Shrewsbury Town -
  • 02.04 16:00  
    Lincoln City Milton Keynes Dons FC -
  • 02.04 16:00  
    Plymouth Argyle AFC Wimbledon -
  • 02.04 16:00  
    Portsmouth FC Rochdale AFC -
  • 02.04 16:00  
    Sunderland AFC Oxford United FC -
  • 02.04 16:00  
    Swindon Town Blackpool FC -
  • 02.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Burton Albion FC -
  • 02.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Charlton Athletic -
  • 02.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Hull City AFC -
  • 02.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Peterborough United -
  • 02.04 16:00  
    Gillingham FC Wigan Athletic -
  • 02.04 16:00  
    Ipswich Town Bristol Rovers FC -

40. kolejka

  • 05.04 16:00  
    AFC Wimbledon Fleetwood Town FC -
  • 05.04 16:00  
    Blackpool FC Gillingham FC -
  • 05.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Doncaster Rovers FC -
  • 05.04 16:00  
    Burton Albion FC Swindon Town -
  • 05.04 16:00  
    Hull City AFC Northampton Town FC -
  • 05.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Crewe Alexandra FC -
  • 05.04 16:00  
    Oxford United FC Accrington Stanley FC -
  • 05.04 16:00  
    Peterborough United Sunderland AFC -
  • 05.04 16:00  
    Rochdale AFC Ipswich Town -
  • 05.04 16:00  
    Shrewsbury Town Plymouth Argyle -
  • 05.04 16:00  
    Wigan Athletic Portsmouth FC -
  • 06.04 20:45  
    Charlton Athletic Lincoln City -

41. kolejka

  • 10.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Wigan Athletic -
  • 10.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Oxford United FC -
  • 10.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Rochdale AFC -
  • 10.04 16:00  
    Gillingham FC Shrewsbury Town -
  • 10.04 16:00  
    Accrington Stanley FC AFC Wimbledon -
  • 10.04 16:00  
    Lincoln City Blackpool FC -
  • 10.04 16:00  
    Plymouth Argyle Hull City AFC -
  • 10.04 16:00  
    Northampton Town FC Bristol Rovers FC -
  • 10.04 16:00  
    Ipswich Town Milton Keynes Dons FC -
  • 10.04 16:00  
    Swindon Town Peterborough United -
  • 10.04 16:00  
    Portsmouth FC Burton Albion FC -
  • 10.04 16:00  
    Sunderland AFC Charlton Athletic -

42. kolejka

  • 17.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Lincoln City -
  • 17.04 16:00  
    Blackpool FC Sunderland AFC -
  • 17.04 16:00  
    Burton Albion FC Plymouth Argyle -
  • 17.04 16:00  
    Charlton Athletic Ipswich Town -
  • 17.04 16:00  
    AFC Wimbledon Swindon Town -
  • 17.04 16:00  
    Hull City AFC Fleetwood Town FC -
  • 17.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Portsmouth FC -
  • 17.04 16:00  
    Rochdale AFC Accrington Stanley FC -
  • 17.04 16:00  
    Peterborough United Northampton Town FC -
  • 17.04 16:00  
    Shrewsbury Town Doncaster Rovers FC -
  • 17.04 16:00  
    Oxford United FC Gillingham FC -
  • 17.04 16:00  
    Wigan Athletic Crewe Alexandra FC -

43. kolejka

  • 20.04 20:45  
    Peterborough United Gillingham FC -
  • 20.04 20:45  
    Northampton Town FC Ipswich Town -
  • 20.04 20:45  
    Rochdale AFC Blackpool FC -
  • 20.04 20:45  
    AFC Wimbledon Oxford United FC -
  • 20.04 20:45  
    Bristol Rovers FC Milton Keynes Dons FC -
  • 20.04 20:45  
    Hull City AFC Sunderland AFC -
  • 20.04 20:45  
    Plymouth Argyle Charlton Athletic -
  • 20.04 20:45  
    Fleetwood Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 20.04 20:45  
    Accrington Stanley FC Doncaster Rovers FC -
  • 20.04 20:45  
    Shrewsbury Town Wigan Athletic -
  • 20.04 20:45  
    Burton Albion FC Lincoln City -
  • 20.04 20:45  
    Swindon Town Portsmouth FC -

44. kolejka

  • 24.04 16:00  
    Blackpool FC Shrewsbury Town -
  • 24.04 16:00  
    Charlton Athletic Peterborough United -
  • 24.04 16:00  
    Gillingham FC Northampton Town FC -
  • 24.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Fleetwood Town FC -
  • 24.04 16:00  
    Ipswich Town AFC Wimbledon -
  • 24.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Rochdale AFC -
  • 24.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Swindon Town -
  • 24.04 16:00  
    Lincoln City Hull City AFC -
  • 24.04 16:00  
    Oxford United FC Plymouth Argyle -
  • 24.04 16:00  
    Portsmouth FC Bristol Rovers FC -
  • 24.04 16:00  
    Sunderland AFC Accrington Stanley FC -
  • 24.04 16:00  
    Wigan Athletic Burton Albion FC -

45. kolejka

  • 01.05 16:00  
    AFC Wimbledon Portsmouth FC -
  • 01.05 16:00  
    Burton Albion FC Gillingham FC -
  • 01.05 16:00  
    Plymouth Argyle Sunderland AFC -
  • 01.05 16:00  
    Swindon Town Ipswich Town -
  • 01.05 16:00  
    Northampton Town FC Blackpool FC -
  • 01.05 16:00  
    Peterborough United Lincoln City -
  • 01.05 16:00  
    Shrewsbury Town Oxford United FC -
  • 01.05 16:00  
    Hull City AFC Wigan Athletic -
  • 01.05 16:00  
    Rochdale AFC Doncaster Rovers FC -
  • 01.05 16:00  
    Fleetwood Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 01.05 16:00  
    Accrington Stanley FC Charlton Athletic -
  • 01.05 16:00  
    Bristol Rovers FC Crewe Alexandra FC -

46. kolejka

  • 08.05 16:00  
    Gillingham FC Plymouth Argyle -
  • 08.05 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Rochdale AFC -
  • 08.05 16:00  
    Ipswich Town Fleetwood Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Lincoln City AFC Wimbledon -
  • 08.05 16:00  
    Oxford United FC Burton Albion FC -
  • 08.05 16:00  
    Charlton Athletic Hull City AFC -
  • 08.05 16:00  
    Crewe Alexandra FC Shrewsbury Town -
  • 08.05 16:00  
    Doncaster Rovers FC Peterborough United -
  • 08.05 16:00  
    Blackpool FC Bristol Rovers FC -
  • 08.05 16:00  
    Portsmouth FC Accrington Stanley FC -
  • 08.05 16:00  
    Sunderland AFC Northampton Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Wigan Athletic Swindon Town -