Niemcy - 3. Liga

26. kolejka - 3. Liga

Zaległe mecze

  • 03.03 17:00
  • 03.03 17:00
  • 02.03 17:00
  • 03.03 17:00

Tabela 3. Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   SG Dynamo Drezno 25 51   16 3 6   45 - 22 23
2   FC Hansa Rostock 24 45   13 6 5   37 - 24 13
3   SV Wehen Wiesbaden 25 44   12 8 5   44 - 34 10
4   FC Ingolstadt 04 24 44   13 5 6   32 - 27 5
5   TSV 1860 Monachium 25 41   11 8 6   46 - 24 22
6   1. FC Saarbrücken 24 40   11 7 6   40 - 32 8
7   SV Türkgücü-Ataspor München 26 40   10 10 6   34 - 30 4
8   SC Verl 1924 24 37   10 7 7   47 - 36 11
9   Hallescher FC 25 35   9 8 8   32 - 38 -6
10   SV Waldhof Mannheim 07 25 33   8 9 8   35 - 37 -2
11   FSV Zwickau 24 30   8 6 10   28 - 32 -4
12   SV Meppen 1912 24 30   9 3 12   29 - 36 -7
13   FC Bayern München II 24 29   7 8 9   31 - 32 -1
14   KFC Uerdingen 05 22 27   7 6 9   19 - 24 -5
15   MSV Duisburg 24 27   7 6 11   31 - 40 -9
16   FC Viktoria Köln 24 27   7 6 11   28 - 39 -11
17   1. FC Kaiserslautern 26 26   4 14 8   25 - 32 -7
18   SpVgg Unterhaching 26 21   6 3 17   26 - 40 -14
19   1. FC Magdeburg 25 21   5 6 14   20 - 37 -17
20   VfB Lübeck 24 20   5 5 14   25 - 38 -13
  • Zespół w trakcie meczu

27. kolejka (następna)

  • 05.03 19:00
  • 06.03 14:00
  • 06.03 14:00
  • 06.03 14:00
  • 06.03 14:00
  • 06.03 14:00
  • 06.03 14:00
  • 07.03 13:00
  • 07.03 14:00
  • 08.03 19:00

Strzelcy 3. Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sascha Mölders(TSV 1860 Monachium) 15 0
Terrence Anthony Boyd(Hallescher FC) 13 3
Zlatko Janjić(SC Verl 1924) 13 3

Kartkowicze 3. Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tim Albutat(KFC Uerdingen 05) 2 6 8
Florian-Horst Carstens(SV Wehen Wiesbaden) 2 4 6
Bright Akwo Arrey-Mbi(FC Bayern München II) 2 3 5

Terminarz / Wyniki 3. Liga

19. kolejka

21. kolejka

22. kolejka

24. kolejka

27. kolejka

  • 05.03 19:00  
    FSV Zwickau SC Verl 1924 -
  • 06.03 14:00  
    VfB Lübeck FC Viktoria Köln -
  • 06.03 14:00  
    1. FC Magdeburg SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 06.03 14:00  
    SV Meppen 1912 SG Dynamo Drezno -
  • 06.03 14:00  
    1. FC Saarbrücken KFC Uerdingen 05 -
  • 06.03 14:00  
    FC Hansa Rostock 1. FC Kaiserslautern -
  • 06.03 14:00  
    MSV Duisburg TSV 1860 Monachium -
  • 07.03 13:00  
    SpVgg Unterhaching Hallescher FC -
  • 07.03 14:00  
    FC Bayern München II SV Wehen Wiesbaden -
  • 08.03 19:00  
    FC Ingolstadt 04 SV Türkgücü-Ataspor München -

28. kolejka

  • 12.03 19:00  
    KFC Uerdingen 05 VfB Lübeck -
  • 13.03 14:00  
    FC Viktoria Köln MSV Duisburg -
  • 13.03 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FSV Zwickau -
  • 13.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Ingolstadt 04 -
  • 13.03 14:00  
    FC Bayern München II 1. FC Magdeburg -
  • 13.03 14:00  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Saarbrücken -
  • 13.03 14:00  
    Hallescher FC TSV 1860 Monachium -
  • 14.03 13:00  
    SC Verl 1924 SpVgg Unterhaching -
  • 14.03 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 SV Meppen 1912 -
  • 15.03 19:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Hansa Rostock -

29. kolejka

  • 19.03 19:00  
    1. FC Saarbrücken FC Viktoria Köln -
  • 20.03 14:00  
    VfB Lübeck SC Verl 1924 -
  • 20.03 14:00  
    1. FC Magdeburg 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.03 14:00  
    FC Hansa Rostock Hallescher FC -
  • 20.03 14:00  
    FC Ingolstadt 04 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 20.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching KFC Uerdingen 05 -
  • 20.03 14:00  
    MSV Duisburg SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 21.03 13:00  
    SV Meppen 1912 FC Bayern München II -
  • 21.03 14:00  
    FSV Zwickau SV Wehen Wiesbaden -
  • 22.03 19:00  
    TSV 1860 Monachium SG Dynamo Drezno -

30. kolejka

  • 03.04 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 FSV Zwickau -
  • 03.04 14:00  
    1. FC Magdeburg FC Ingolstadt 04 -
  • 03.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Saarbrücken -
  • 03.04 14:00  
    FC Bayern München II VfB Lübeck -
  • 03.04 14:00  
    KFC Uerdingen 05 TSV 1860 Monachium -
  • 03.04 14:00  
    SC Verl 1924 MSV Duisburg -
  • 03.04 14:00  
    1. FC Kaiserslautern Hallescher FC -
  • 04.04 13:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München SV Meppen 1912 -
  • 04.04 14:00  
    SG Dynamo Drezno FC Hansa Rostock -
  • 05.04 19:00  
    FC Viktoria Köln SpVgg Unterhaching -

31. kolejka

  • 09.04 19:00  
    Hallescher FC KFC Uerdingen 05 -
  • 10.04 14:00  
    FC Ingolstadt 04 FC Bayern München II -
  • 10.04 14:00  
    1. FC Saarbrücken SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 10.04 14:00  
    TSV 1860 Monachium SC Verl 1924 -
  • 10.04 14:00  
    VfB Lübeck 1. FC Kaiserslautern -
  • 10.04 14:00  
    FC Hansa Rostock 1. FC Magdeburg -
  • 10.04 14:00  
    MSV Duisburg SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 11.04 13:00  
    FSV Zwickau FC Viktoria Köln -
  • 11.04 14:00  
    SpVgg Unterhaching SG Dynamo Drezno -
  • 12.04 19:00  
    SV Meppen 1912 SV Wehen Wiesbaden -

32. kolejka

  • 17.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 VfB Lübeck -
  • 17.04  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Saarbrücken -
  • 17.04  
    FC Ingolstadt 04 SV Meppen 1912 -
  • 17.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München TSV 1860 Monachium -
  • 17.04  
    SC Verl 1924 KFC Uerdingen 05 -
  • 17.04  
    FC Viktoria Köln Hallescher FC -
  • 17.04  
    SG Dynamo Drezno MSV Duisburg -
  • 17.04  
    FC Bayern München II FC Hansa Rostock -
  • 17.04  
    1. FC Magdeburg FSV Zwickau -
  • 17.04  
    SV Wehen Wiesbaden SpVgg Unterhaching -

33. kolejka

  • 20.04  
    VfB Lübeck FC Ingolstadt 04 -
  • 20.04  
    1. FC Saarbrücken SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 20.04  
    SV Meppen 1912 1. FC Magdeburg -
  • 20.04  
    KFC Uerdingen 05 SG Dynamo Drezno -
  • 20.04  
    SpVgg Unterhaching SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 20.04  
    FSV Zwickau FC Bayern München II -
  • 20.04  
    MSV Duisburg 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.04  
    Hallescher FC SC Verl 1924 -
  • 20.04  
    TSV 1860 Monachium FC Viktoria Köln -
  • 20.04  
    FC Hansa Rostock SV Wehen Wiesbaden -

34. kolejka

  • 24.04  
    FC Viktoria Köln SC Verl 1924 -
  • 24.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 TSV 1860 Monachium -
  • 24.04  
    1. FC Magdeburg VfB Lübeck -
  • 24.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München KFC Uerdingen 05 -
  • 24.04  
    FC Bayern München II 1. FC Saarbrücken -
  • 24.04  
    1. FC Kaiserslautern SpVgg Unterhaching -
  • 24.04  
    SV Meppen 1912 FC Hansa Rostock -
  • 24.04  
    FC Ingolstadt 04 FSV Zwickau -
  • 24.04  
    SG Dynamo Drezno Hallescher FC -
  • 24.04  
    SV Wehen Wiesbaden MSV Duisburg -

35. kolejka

  • 04.05  
    FSV Zwickau SV Meppen 1912 -
  • 04.05  
    1. FC Saarbrücken 1. FC Magdeburg -
  • 04.05  
    VfB Lübeck SV Wehen Wiesbaden -
  • 04.05  
    SpVgg Unterhaching SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 04.05  
    MSV Duisburg FC Bayern München II -
  • 04.05  
    KFC Uerdingen 05 FC Viktoria Köln -
  • 04.05  
    SC Verl 1924 SG Dynamo Drezno -
  • 04.05  
    Hallescher FC SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 04.05  
    FC Hansa Rostock FC Ingolstadt 04 -
  • 04.05  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Kaiserslautern -

36. kolejka

  • 08.05  
    SV Türkgücü-Ataspor München SC Verl 1924 -
  • 08.05  
    SV Wehen Wiesbaden TSV 1860 Monachium -
  • 08.05  
    SG Dynamo Drezno FC Viktoria Köln -
  • 08.05  
    FC Hansa Rostock FSV Zwickau -
  • 08.05  
    SV Waldhof Mannheim 07 Hallescher FC -
  • 08.05  
    1. FC Kaiserslautern KFC Uerdingen 05 -
  • 08.05  
    1. FC Magdeburg MSV Duisburg -
  • 08.05  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Saarbrücken -
  • 08.05  
    SV Meppen 1912 VfB Lübeck -
  • 08.05  
    FC Bayern München II SpVgg Unterhaching -

37. kolejka

  • 15.05  
    VfB Lübeck FSV Zwickau -
  • 15.05  
    TSV 1860 Monachium FC Bayern München II -
  • 15.05  
    SG Dynamo Drezno SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 15.05  
    SC Verl 1924 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 15.05  
    1. FC Saarbrücken SV Meppen 1912 -
  • 15.05  
    Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 15.05  
    FC Viktoria Köln 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.05  
    KFC Uerdingen 05 1. FC Magdeburg -
  • 15.05  
    SpVgg Unterhaching FC Hansa Rostock -
  • 15.05  
    MSV Duisburg FC Ingolstadt 04 -

38. kolejka

  • 22.05  
    FSV Zwickau 1. FC Saarbrücken -
  • 22.05  
    1. FC Magdeburg SpVgg Unterhaching -
  • 22.05  
    SV Waldhof Mannheim 07 KFC Uerdingen 05 -
  • 22.05  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Viktoria Köln -
  • 22.05  
    FC Hansa Rostock VfB Lübeck -
  • 22.05  
    FC Ingolstadt 04 TSV 1860 Monachium -
  • 22.05  
    1. FC Kaiserslautern SC Verl 1924 -
  • 22.05  
    SV Meppen 1912 MSV Duisburg -
  • 22.05  
    FC Bayern München II Hallescher FC -
  • 22.05  
    SV Wehen Wiesbaden SG Dynamo Drezno -