Niemcy - 3. Liga

14. kolejka - 3. Liga

  • 04.12 koniec
  • 05.12 14:00
  • 05.12 14:00
  • przełożony
  • 05.12 14:00
  • 05.12 14:00
  • 05.12 14:00
  • 06.12 13:00
  • 06.12 14:00
  • przełożony

Zaległe mecze

  • 01.12 19:00
  • 08.12 19:00

Tabela 3. Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   1. FC Saarbrücken 13 25   7 4 2   24 - 14 10
2   SG Dynamo Drezno 13 25   8 1 4   19 - 11 8
3   FC Hansa Rostock 13 23   6 5 2   21 - 13 8
4   FC Ingolstadt 04 13 23   7 2 4   18 - 15 3
5   Hallescher FC 13 21   6 3 4   17 - 19 -2
6   SC Verl 1924 11 20   6 2 3   21 - 12 9
7   TSV 1860 Monachium 13 20   5 5 3   24 - 15 9
8   SV Wehen Wiesbaden 13 19   5 4 4   21 - 18 3
9   SV Türkgücü-Ataspor München 12 18   4 6 2   20 - 18 2
10   FC Viktoria Köln 13 18   5 3 5   17 - 21 -4
11   SV Waldhof Mannheim 07 11 15   3 6 2   21 - 17 4
12   KFC Uerdingen 05 13 15   4 3 6   11 - 15 -4
13   1. FC Kaiserslautern 13 14   2 8 3   12 - 15 -3
14   VfB Lübeck 12 14   4 2 6   16 - 17 -1
15   SpVgg Unterhaching 12 13   4 1 7   11 - 18 -7
16   1. FC Magdeburg 14 13   3 4 7   12 - 20 -8
17   FSV Zwickau 12 12   3 3 6   12 - 15 -3
18   FC Bayern München II 12 12   3 3 6   16 - 21 -5
19   SV Meppen 1912 11 10   3 1 7   11 - 18 -7
20   MSV Duisburg 13 10   2 4 7   12 - 24 -12
  • Zespół w trakcie meczu

15. kolejka (następna)

  • 11.12 19:00
  • 12.12 14:00
  • 12.12 14:00
  • 12.12 14:00
  • 12.12 14:00
  • 12.12 14:00
  • 12.12 14:00
  • 13.12 13:00
  • 13.12 14:00
  • przełożony

Strzelcy 3. Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Petar Slišković(SV Türkgücü-Ataspor München) 10 0
Terrence Anthony Boyd(Hallescher FC) 8 1
Zlatko Janjić(SC Verl 1924) 7 1

Kartkowicze 3. Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dave Gnaase(KFC Uerdingen 05) 1 5 6
Paul Will(SG Dynamo Drezno) 1 3 4
Caniggia Ginola Elva(FC Ingolstadt 04) 1 3 4

Terminarz / Wyniki 3. Liga

9. kolejka

14. kolejka

  • 05.12 14:00  
    SG Dynamo Drezno KFC Uerdingen 05 -
  • 05.12 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 1. FC Saarbrücken -
  • przełożony  
    SV Türkgücü-Ataspor München SpVgg Unterhaching -
  • 05.12 14:00  
    FC Ingolstadt 04 VfB Lübeck -
  • 05.12 14:00  
    FC Viktoria Köln TSV 1860 Monachium -
  • 05.12 14:00  
    1. FC Kaiserslautern MSV Duisburg -
  • 06.12 13:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Hansa Rostock -
  • 06.12 14:00  
    SC Verl 1924 Hallescher FC -
  • przełożony  
    FC Bayern München II FSV Zwickau -

15. kolejka

  • 11.12 19:00  
    SpVgg Unterhaching 1. FC Kaiserslautern -
  • 12.12 14:00  
    VfB Lübeck 1. FC Magdeburg -
  • 12.12 14:00  
    SC Verl 1924 FC Viktoria Köln -
  • 12.12 14:00  
    TSV 1860 Monachium SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 12.12 14:00  
    Hallescher FC SG Dynamo Drezno -
  • 12.12 14:00  
    MSV Duisburg SV Wehen Wiesbaden -
  • 12.12 14:00  
    KFC Uerdingen 05 SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 13.12 13:00  
    1. FC Saarbrücken FC Bayern München II -
  • 13.12 14:00  
    FC Hansa Rostock SV Meppen 1912 -
  • przełożony  
    FSV Zwickau FC Ingolstadt 04 -

16. kolejka

  • 15.12 19:00  
    1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium -
  • 15.12 19:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 SpVgg Unterhaching -
  • 15.12 19:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München Hallescher FC -
  • 15.12 19:00  
    SG Dynamo Drezno SC Verl 1924 -
  • 15.12 19:00  
    SV Wehen Wiesbaden VfB Lübeck -
  • 16.12 19:00  
    SV Meppen 1912 FSV Zwickau -
  • 16.12 19:00  
    FC Ingolstadt 04 FC Hansa Rostock -
  • 16.12 19:00  
    FC Bayern München II MSV Duisburg -
  • 16.12 19:00  
    1. FC Magdeburg 1. FC Saarbrücken -
  • 16.12 19:00  
    FC Viktoria Köln KFC Uerdingen 05 -

17. kolejka

  • 18.12 19:00  
    TSV 1860 Monachium SV Wehen Wiesbaden -
  • 19.12 14:00  
    1. FC Saarbrücken FC Ingolstadt 04 -
  • 19.12 14:00  
    Hallescher FC SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 19.12 14:00  
    SpVgg Unterhaching FC Bayern München II -
  • 19.12 14:00  
    VfB Lübeck SV Meppen 1912 -
  • 19.12 14:00  
    FC Viktoria Köln SG Dynamo Drezno -
  • 19.12 14:00  
    KFC Uerdingen 05 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.12 13:00  
    SC Verl 1924 SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 20.12 14:00  
    FSV Zwickau FC Hansa Rostock -
  • 21.12 19:00  
    MSV Duisburg 1. FC Magdeburg -

18. kolejka

  • 08.01 19:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 SC Verl 1924 -
  • 09.01 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden Hallescher FC -
  • 09.01 14:00  
    FC Bayern München II TSV 1860 Monachium -
  • 09.01 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FC Viktoria Köln -
  • 09.01 14:00  
    1. FC Magdeburg KFC Uerdingen 05 -
  • 09.01 14:00  
    SV Meppen 1912 1. FC Saarbrücken -
  • 09.01 14:00  
    FC Hansa Rostock SpVgg Unterhaching -
  • 10.01 13:00  
    FC Ingolstadt 04 MSV Duisburg -
  • 10.01 14:00  
    FSV Zwickau VfB Lübeck -
  • 11.01 19:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München SG Dynamo Drezno -

19. kolejka

  • 15.01  
    VfB Lübeck FC Hansa Rostock -
  • 15.01  
    SC Verl 1924 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.01  
    FC Viktoria Köln SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 15.01  
    1. FC Saarbrücken FSV Zwickau -
  • 15.01  
    KFC Uerdingen 05 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 15.01  
    Hallescher FC FC Bayern München II -
  • 15.01  
    MSV Duisburg SV Meppen 1912 -
  • 15.01  
    TSV 1860 Monachium FC Ingolstadt 04 -
  • 15.01  
    SpVgg Unterhaching 1. FC Magdeburg -
  • 15.01  
    SG Dynamo Drezno SV Wehen Wiesbaden -

20. kolejka

  • 22.01  
    Hallescher FC 1. FC Magdeburg -
  • 22.01  
    1. FC Saarbrücken VfB Lübeck -
  • 22.01  
    KFC Uerdingen 05 FC Ingolstadt 04 -
  • 22.01  
    SpVgg Unterhaching FSV Zwickau -
  • 22.01  
    MSV Duisburg FC Hansa Rostock -
  • 22.01  
    TSV 1860 Monachium SV Meppen 1912 -
  • 22.01  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Kaiserslautern -
  • 22.01  
    SC Verl 1924 SV Wehen Wiesbaden -
  • 22.01  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Bayern München II -
  • 22.01  
    FC Viktoria Köln SV Waldhof Mannheim 07 -

21. kolejka

  • 26.01  
    SV Meppen 1912 KFC Uerdingen 05 -
  • 26.01  
    1. FC Kaiserslautern SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 26.01  
    FC Bayern München II SC Verl 1924 -
  • 26.01  
    SV Waldhof Mannheim 07 SG Dynamo Drezno -
  • 26.01  
    FSV Zwickau MSV Duisburg -
  • 26.01  
    SV Wehen Wiesbaden FC Viktoria Köln -
  • 26.01  
    VfB Lübeck SpVgg Unterhaching -
  • 26.01  
    FC Ingolstadt 04 Hallescher FC -
  • 26.01  
    FC Hansa Rostock 1. FC Saarbrücken -
  • 26.01  
    1. FC Magdeburg TSV 1860 Monachium -

22. kolejka

  • 29.01  
    Hallescher FC 1. FC Saarbrücken -
  • 29.01  
    TSV 1860 Monachium FSV Zwickau -
  • 29.01  
    SpVgg Unterhaching FC Ingolstadt 04 -
  • 29.01  
    SG Dynamo Drezno FC Bayern München II -
  • 29.01  
    SC Verl 1924 SV Meppen 1912 -
  • 29.01  
    FC Viktoria Köln 1. FC Magdeburg -
  • 29.01  
    MSV Duisburg VfB Lübeck -
  • 29.01  
    1. FC Kaiserslautern SV Wehen Wiesbaden -
  • 29.01  
    KFC Uerdingen 05 FC Hansa Rostock -
  • 29.01  
    SV Türkgücü-Ataspor München SV Waldhof Mannheim 07 -

23. kolejka

  • 06.02  
    FSV Zwickau Hallescher FC -
  • 06.02  
    1. FC Saarbrücken MSV Duisburg -
  • 06.02  
    FC Ingolstadt 04 FC Viktoria Köln -
  • 06.02  
    SV Meppen 1912 SpVgg Unterhaching -
  • 06.02  
    VfB Lübeck TSV 1860 Monachium -
  • 06.02  
    SV Waldhof Mannheim 07 1. FC Kaiserslautern -
  • 06.02  
    1. FC Magdeburg SG Dynamo Drezno -
  • 06.02  
    FC Hansa Rostock SC Verl 1924 -
  • 06.02  
    SV Wehen Wiesbaden SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 06.02  
    FC Bayern München II KFC Uerdingen 05 -

24. kolejka

  • 13.02  
    TSV 1860 Monachium FC Hansa Rostock -
  • 13.02  
    Hallescher FC MSV Duisburg -
  • 13.02  
    SV Türkgücü-Ataspor München 1. FC Magdeburg -
  • 13.02  
    SV Waldhof Mannheim 07 SV Wehen Wiesbaden -
  • 13.02  
    KFC Uerdingen 05 FSV Zwickau -
  • 13.02  
    FC Viktoria Köln SV Meppen 1912 -
  • 13.02  
    1. FC Kaiserslautern FC Bayern München II -
  • 13.02  
    SpVgg Unterhaching 1. FC Saarbrücken -
  • 13.02  
    SC Verl 1924 FC Ingolstadt 04 -
  • 13.02  
    SG Dynamo Drezno VfB Lübeck -

25. kolejka

  • 20.02  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.02  
    MSV Duisburg SpVgg Unterhaching -
  • 20.02  
    SV Meppen 1912 Hallescher FC -
  • 20.02  
    FC Hansa Rostock SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 20.02  
    FSV Zwickau SG Dynamo Drezno -
  • 20.02  
    1. FC Magdeburg SC Verl 1924 -
  • 20.02  
    FC Bayern München II FC Viktoria Köln -
  • 20.02  
    1. FC Saarbrücken TSV 1860 Monachium -
  • 20.02  
    SV Wehen Wiesbaden KFC Uerdingen 05 -
  • 20.02  
    VfB Lübeck SV Türkgücü-Ataspor München -

26. kolejka

  • 27.02  
    1. FC Kaiserslautern SV Meppen 1912 -
  • 27.02  
    Hallescher FC VfB Lübeck -
  • 27.02  
    FC Viktoria Köln FC Hansa Rostock -
  • 27.02  
    SG Dynamo Drezno FC Ingolstadt 04 -
  • 27.02  
    SV Waldhof Mannheim 07 FC Bayern München II -
  • 27.02  
    SC Verl 1924 1. FC Saarbrücken -
  • 27.02  
    KFC Uerdingen 05 MSV Duisburg -
  • 27.02  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Magdeburg -
  • 27.02  
    SV Türkgücü-Ataspor München FSV Zwickau -
  • 27.02  
    TSV 1860 Monachium SpVgg Unterhaching -

27. kolejka

  • 06.03  
    VfB Lübeck FC Viktoria Köln -
  • 06.03  
    FC Bayern München II SV Wehen Wiesbaden -
  • 06.03  
    FSV Zwickau SC Verl 1924 -
  • 06.03  
    1. FC Magdeburg SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 06.03  
    FC Ingolstadt 04 SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 06.03  
    SV Meppen 1912 SG Dynamo Drezno -
  • 06.03  
    1. FC Saarbrücken KFC Uerdingen 05 -
  • 06.03  
    FC Hansa Rostock 1. FC Kaiserslautern -
  • 06.03  
    SpVgg Unterhaching Hallescher FC -
  • 06.03  
    MSV Duisburg TSV 1860 Monachium -

28. kolejka

  • 13.03  
    KFC Uerdingen 05 VfB Lübeck -
  • 13.03  
    FC Viktoria Köln MSV Duisburg -
  • 13.03  
    1. FC Kaiserslautern FSV Zwickau -
  • 13.03  
    SV Wehen Wiesbaden FC Ingolstadt 04 -
  • 13.03  
    FC Bayern München II 1. FC Magdeburg -
  • 13.03  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Saarbrücken -
  • 13.03  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Hansa Rostock -
  • 13.03  
    SC Verl 1924 SpVgg Unterhaching -
  • 13.03  
    SV Waldhof Mannheim 07 SV Meppen 1912 -
  • 13.03  
    Hallescher FC TSV 1860 Monachium -

29. kolejka

  • 20.03  
    VfB Lübeck SC Verl 1924 -
  • 20.03  
    1. FC Magdeburg 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.03  
    FC Hansa Rostock Hallescher FC -
  • 20.03  
    FSV Zwickau SV Wehen Wiesbaden -
  • 20.03  
    SV Meppen 1912 FC Bayern München II -
  • 20.03  
    FC Ingolstadt 04 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 20.03  
    SpVgg Unterhaching KFC Uerdingen 05 -
  • 20.03  
    TSV 1860 Monachium SG Dynamo Drezno -
  • 20.03  
    MSV Duisburg SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 20.03  
    1. FC Saarbrücken FC Viktoria Köln -

30. kolejka

  • 03.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 FSV Zwickau -
  • 03.04  
    SG Dynamo Drezno FC Hansa Rostock -
  • 03.04  
    FC Viktoria Köln SpVgg Unterhaching -
  • 03.04  
    1. FC Magdeburg FC Ingolstadt 04 -
  • 03.04  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Saarbrücken -
  • 03.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München SV Meppen 1912 -
  • 03.04  
    FC Bayern München II VfB Lübeck -
  • 03.04  
    KFC Uerdingen 05 TSV 1860 Monachium -
  • 03.04  
    SC Verl 1924 MSV Duisburg -
  • 03.04  
    1. FC Kaiserslautern Hallescher FC -

31. kolejka

  • 10.04  
    FC Ingolstadt 04 FC Bayern München II -
  • 10.04  
    1. FC Saarbrücken SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 10.04  
    TSV 1860 Monachium SC Verl 1924 -
  • 10.04  
    FSV Zwickau FC Viktoria Köln -
  • 10.04  
    VfB Lübeck 1. FC Kaiserslautern -
  • 10.04  
    SpVgg Unterhaching SG Dynamo Drezno -
  • 10.04  
    FC Hansa Rostock 1. FC Magdeburg -
  • 10.04  
    MSV Duisburg SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 10.04  
    SV Meppen 1912 SV Wehen Wiesbaden -
  • 10.04  
    Hallescher FC KFC Uerdingen 05 -

32. kolejka

  • 17.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 VfB Lübeck -
  • 17.04  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Saarbrücken -
  • 17.04  
    FC Ingolstadt 04 SV Meppen 1912 -
  • 17.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München TSV 1860 Monachium -
  • 17.04  
    SC Verl 1924 KFC Uerdingen 05 -
  • 17.04  
    FC Viktoria Köln Hallescher FC -
  • 17.04  
    SG Dynamo Drezno MSV Duisburg -
  • 17.04  
    FC Bayern München II FC Hansa Rostock -
  • 17.04  
    1. FC Magdeburg FSV Zwickau -
  • 17.04  
    SV Wehen Wiesbaden SpVgg Unterhaching -

33. kolejka

  • 20.04  
    VfB Lübeck FC Ingolstadt 04 -
  • 20.04  
    1. FC Saarbrücken SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 20.04  
    SV Meppen 1912 1. FC Magdeburg -
  • 20.04  
    KFC Uerdingen 05 SG Dynamo Drezno -
  • 20.04  
    SpVgg Unterhaching SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 20.04  
    FSV Zwickau FC Bayern München II -
  • 20.04  
    MSV Duisburg 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.04  
    Hallescher FC SC Verl 1924 -
  • 20.04  
    TSV 1860 Monachium FC Viktoria Köln -
  • 20.04  
    FC Hansa Rostock SV Wehen Wiesbaden -

34. kolejka

  • 24.04  
    FC Viktoria Köln SC Verl 1924 -
  • 24.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 TSV 1860 Monachium -
  • 24.04  
    1. FC Magdeburg VfB Lübeck -
  • 24.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München KFC Uerdingen 05 -
  • 24.04  
    FC Bayern München II 1. FC Saarbrücken -
  • 24.04  
    1. FC Kaiserslautern SpVgg Unterhaching -
  • 24.04  
    SV Meppen 1912 FC Hansa Rostock -
  • 24.04  
    FC Ingolstadt 04 FSV Zwickau -
  • 24.04  
    SG Dynamo Drezno Hallescher FC -
  • 24.04  
    SV Wehen Wiesbaden MSV Duisburg -

35. kolejka

  • 04.05  
    FSV Zwickau SV Meppen 1912 -
  • 04.05  
    1. FC Saarbrücken 1. FC Magdeburg -
  • 04.05  
    VfB Lübeck SV Wehen Wiesbaden -
  • 04.05  
    SpVgg Unterhaching SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 04.05  
    MSV Duisburg FC Bayern München II -
  • 04.05  
    KFC Uerdingen 05 FC Viktoria Köln -
  • 04.05  
    SC Verl 1924 SG Dynamo Drezno -
  • 04.05  
    Hallescher FC SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 04.05  
    FC Hansa Rostock FC Ingolstadt 04 -
  • 04.05  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Kaiserslautern -

36. kolejka

  • 08.05  
    SV Türkgücü-Ataspor München SC Verl 1924 -
  • 08.05  
    SV Wehen Wiesbaden TSV 1860 Monachium -
  • 08.05  
    SG Dynamo Drezno FC Viktoria Köln -
  • 08.05  
    FC Hansa Rostock FSV Zwickau -
  • 08.05  
    SV Waldhof Mannheim 07 Hallescher FC -
  • 08.05  
    1. FC Kaiserslautern KFC Uerdingen 05 -
  • 08.05  
    1. FC Magdeburg MSV Duisburg -
  • 08.05  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Saarbrücken -
  • 08.05  
    SV Meppen 1912 VfB Lübeck -
  • 08.05  
    FC Bayern München II SpVgg Unterhaching -

37. kolejka

  • 15.05  
    VfB Lübeck FSV Zwickau -
  • 15.05  
    TSV 1860 Monachium FC Bayern München II -
  • 15.05  
    SG Dynamo Drezno SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 15.05  
    SC Verl 1924 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 15.05  
    1. FC Saarbrücken SV Meppen 1912 -
  • 15.05  
    Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 15.05  
    FC Viktoria Köln 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.05  
    KFC Uerdingen 05 1. FC Magdeburg -
  • 15.05  
    SpVgg Unterhaching FC Hansa Rostock -
  • 15.05  
    MSV Duisburg FC Ingolstadt 04 -

38. kolejka

  • 22.05  
    FSV Zwickau 1. FC Saarbrücken -
  • 22.05  
    1. FC Magdeburg SpVgg Unterhaching -
  • 22.05  
    SV Waldhof Mannheim 07 KFC Uerdingen 05 -
  • 22.05  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Viktoria Köln -
  • 22.05  
    FC Hansa Rostock VfB Lübeck -
  • 22.05  
    FC Ingolstadt 04 TSV 1860 Monachium -
  • 22.05  
    1. FC Kaiserslautern SC Verl 1924 -
  • 22.05  
    SV Meppen 1912 MSV Duisburg -
  • 22.05  
    FC Bayern München II Hallescher FC -
  • 22.05  
    SV Wehen Wiesbaden SG Dynamo Drezno -