Niemcy - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SC Preußen 06 Münster 4 9   3 0 1   8 - 4 4
2 KFC Uerdingen 05 4 9   3 0 1   7 - 5 2
3 SpVgg Unterhaching 4 8   2 2 0   7 - 4 3
4 VfL Osnabrück 4 8   2 2 0   6 - 3 3
5 FSV Zwickau 4 8   2 2 0   5 - 2 3
6 Energie Chociebuż 4 7   2 1 1   8 - 5 3
7 FC Carl Zeiss Jena 4 7   2 1 1   6 - 7 -1
8 Hallescher FC 4 6   2 0 2   6 - 4 2
9 Karlsruher SC 4 6   1 3 0   4 - 3 1
10 FC Hansa Rostock 4 6   2 0 2   6 - 7 -1
11 SG Sonnenhof Großaspach 4 5   1 2 1   5 - 4 1
12 TSV 1860 Monachium 4 4   1 1 2   7 - 5 2
13 VfR Aalen 1921 4 4   1 1 2   4 - 5 -1
14 SV Wehen Wiesbaden 4 4   1 1 2   7 - 9 -2
15 SV Meppen 1912 4 4   1 1 2   3 - 5 -2
16 1. FC Kaiserslautern 4 4   1 1 2   3 - 5 -2
17 FC Würzburger Kickers 4 3   1 0 3   6 - 8 -2
18 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 4 3   0 3 1   5 - 7 -2
19 SC Fortuna Köln 4 3   1 0 3   3 - 7 -4
20 Sportfreunde Lotte 4 1   0 1 3   1 - 8 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • awans do barażów
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 24.08 19:00
  • 25.08 14:00
  • 25.08 14:00
  • 25.08 14:00
  • 25.08 14:00
  • 25.08 14:00
  • 25.08 14:00
  • 26.08 13:00
  • 26.08 14:00
  • 27.08 19:00

Strzelcy 3. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
René Klingenburg(SC Preußen 06 Münster) 4 0
Streli Mamba(Energie Chociebuż) 3 0
Philipp Hercher(SG Sonnenhof Großaspach) 3 0

Kartkowicze 3. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tim Kruse(Energie Chociebuż) 1 2 3
Sascha Bigalke(SpVgg Unterhaching) 1 1 2
Patrick Posipal(SV Meppen 1912) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 3. liga

5. kolejka

  • 24.08 19:00  
    KFC Uerdingen 05 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 25.08 14:00  
    VfR Aalen 1921 TSV 1860 Monachium -
  • 25.08 14:00  
    VfL Osnabrück SC Preußen 06 Münster -
  • 25.08 14:00  
    1. FC Kaiserslautern Karlsruher SC -
  • 25.08 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SpVgg Unterhaching -
  • 25.08 14:00  
    FC Hansa Rostock FC Würzburger Kickers -
  • 25.08 14:00  
    Energie Chociebuż SV Meppen 1912 -
  • 26.08 13:00  
    Sportfreunde Lotte Hallescher FC -
  • 26.08 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Fortuna Köln -
  • 27.08 19:00  
    FC Carl Zeiss Jena FSV Zwickau -

6. kolejka

  • 31.08 19:00  
    TSV 1860 Monachium Energie Chociebuż -
  • 01.09 14:00  
    Hallescher FC VfL Osnabrück -
  • 01.09 14:00  
    SC Preußen 06 Münster KFC Uerdingen 05 -
  • 01.09 14:00  
    SV Meppen 1912 FC Hansa Rostock -
  • 01.09 14:00  
    FC Würzburger Kickers SV Wehen Wiesbaden -
  • 01.09 14:00  
    SpVgg Unterhaching Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 01.09 14:00  
    Karlsruher SC Sportfreunde Lotte -
  • 02.09 13:00  
    FSV Zwickau 1. FC Kaiserslautern -
  • 02.09 14:00  
    SC Fortuna Köln FC Carl Zeiss Jena -
  • 03.09 19:00  
    SG Sonnenhof Großaspach VfR Aalen 1921 -

7. kolejka

  • 14.09 19:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Carl Zeiss Jena -
  • 15.09 14:00  
    VfR Aalen 1921 SC Preußen 06 Münster -
  • 15.09 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Hallescher FC -
  • 15.09 14:00  
    VfL Osnabrück Karlsruher SC -
  • 15.09 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SV Meppen 1912 -
  • 15.09 14:00  
    FC Hansa Rostock TSV 1860 Monachium -
  • 15.09 14:00  
    Energie Chociebuż SG Sonnenhof Großaspach -
  • 16.09 13:00  
    Sportfreunde Lotte FSV Zwickau -
  • 16.09 14:00  
    SpVgg Unterhaching FC Würzburger Kickers -
  • 17.09 19:00  
    1. FC Kaiserslautern SC Fortuna Köln -

8. kolejka

  • 21.09 19:00  
    SC Preußen 06 Münster Energie Chociebuż -
  • 22.09 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FC Hansa Rostock -
  • 22.09 14:00  
    TSV 1860 Monachium SV Wehen Wiesbaden -
  • 22.09 14:00  
    SV Meppen 1912 SpVgg Unterhaching -
  • 22.09 14:00  
    FC Würzburger Kickers Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 22.09 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena 1. FC Kaiserslautern -
  • 22.09 14:00  
    SC Fortuna Köln Sportfreunde Lotte -
  • 22.09 14:00  
    Karlsruher SC KFC Uerdingen 05 -
  • 23.09 13:00  
    FSV Zwickau VfL Osnabrück -
  • 23.09 14:00  
    Hallescher FC VfR Aalen 1921 -

9. kolejka

  • 25.09 19:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Kaiserslautern -
  • 25.09 19:00  
    Sportfreunde Lotte FC Carl Zeiss Jena -
  • 25.09 19:00  
    FC Würzburger Kickers SV Meppen 1912 -
  • 25.09 19:00  
    SV Wehen Wiesbaden SG Sonnenhof Großaspach -
  • 25.09 19:00  
    FC Hansa Rostock SC Preußen 06 Münster -
  • 26.09 19:00  
    VfR Aalen 1921 Karlsruher SC -
  • 26.09 19:00  
    KFC Uerdingen 05 FSV Zwickau -
  • 26.09 19:00  
    VfL Osnabrück SC Fortuna Köln -
  • 26.09 19:00  
    SpVgg Unterhaching TSV 1860 Monachium -
  • 26.09 19:00  
    Energie Chociebuż Hallescher FC -

10. kolejka

  • 28.09 19:00  
    SC Preußen 06 Münster SV Wehen Wiesbaden -
  • 29.09 14:00  
    Hallescher FC FC Hansa Rostock -
  • 29.09 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SpVgg Unterhaching -
  • 29.09 14:00  
    SV Meppen 1912 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 29.09 14:00  
    1. FC Kaiserslautern Sportfreunde Lotte -
  • 29.09 14:00  
    SC Fortuna Köln KFC Uerdingen 05 -
  • 29.09 14:00  
    Karlsruher SC Energie Chociebuż -
  • 30.09 13:00  
    FC Carl Zeiss Jena VfL Osnabrück -
  • 30.09 14:00  
    FSV Zwickau VfR Aalen 1921 -
  • 01.10 19:00  
    TSV 1860 Monachium FC Würzburger Kickers -

11. kolejka

  • 06.10 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Sportfreunde Lotte -
  • 06.10 14:00  
    VfR Aalen 1921 SC Fortuna Köln -
  • 06.10 14:00  
    KFC Uerdingen 05 FC Carl Zeiss Jena -
  • 06.10 14:00  
    VfL Osnabrück 1. FC Kaiserslautern -
  • 06.10 14:00  
    SV Meppen 1912 TSV 1860 Monachium -
  • 06.10 14:00  
    FC Würzburger Kickers SG Sonnenhof Großaspach -
  • 06.10 14:00  
    SpVgg Unterhaching SC Preußen 06 Münster -
  • 06.10 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden Hallescher FC -
  • 06.10 14:00  
    FC Hansa Rostock Karlsruher SC -
  • 06.10 14:00  
    Energie Chociebuż FSV Zwickau -

12. kolejka

  • 20.10 14:00  
    Hallescher FC SpVgg Unterhaching -
  • 20.10 14:00  
    SC Preußen 06 Münster FC Würzburger Kickers -
  • 20.10 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SV Meppen 1912 -
  • 20.10 14:00  
    TSV 1860 Monachium Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 20.10 14:00  
    Sportfreunde Lotte VfL Osnabrück -
  • 20.10 14:00  
    1. FC Kaiserslautern KFC Uerdingen 05 -
  • 20.10 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena VfR Aalen 1921 -
  • 20.10 14:00  
    SC Fortuna Köln Energie Chociebuż -
  • 20.10 14:00  
    FSV Zwickau FC Hansa Rostock -
  • 20.10 14:00  
    Karlsruher SC SV Wehen Wiesbaden -

13. kolejka

  • 27.10 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 VfL Osnabrück -
  • 27.10 14:00  
    VfR Aalen 1921 1. FC Kaiserslautern -
  • 27.10 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Sportfreunde Lotte -
  • 27.10 14:00  
    TSV 1860 Monachium SG Sonnenhof Großaspach -
  • 27.10 14:00  
    SV Meppen 1912 SC Preußen 06 Münster -
  • 27.10 14:00  
    FC Würzburger Kickers Hallescher FC -
  • 27.10 14:00  
    SpVgg Unterhaching Karlsruher SC -
  • 27.10 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FSV Zwickau -
  • 27.10 14:00  
    FC Hansa Rostock SC Fortuna Köln -
  • 27.10 14:00  
    Energie Chociebuż FC Carl Zeiss Jena -

14. kolejka

  • 03.11 14:00  
    Hallescher FC SV Meppen 1912 -
  • 03.11 14:00  
    SC Preußen 06 Münster TSV 1860 Monachium -
  • 03.11 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 03.11 14:00  
    VfL Osnabrück KFC Uerdingen 05 -
  • 03.11 14:00  
    Sportfreunde Lotte VfR Aalen 1921 -
  • 03.11 14:00  
    1. FC Kaiserslautern Energie Chociebuż -
  • 03.11 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena FC Hansa Rostock -
  • 03.11 14:00  
    SC Fortuna Köln SV Wehen Wiesbaden -
  • 03.11 14:00  
    FSV Zwickau SpVgg Unterhaching -
  • 03.11 14:00  
    Karlsruher SC FC Würzburger Kickers -

15. kolejka

  • 10.11 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 KFC Uerdingen 05 -
  • 10.11 14:00  
    VfR Aalen 1921 VfL Osnabrück -
  • 10.11 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SC Preußen 06 Münster -
  • 10.11 14:00  
    TSV 1860 Monachium Hallescher FC -
  • 10.11 14:00  
    SV Meppen 1912 Karlsruher SC -
  • 10.11 14:00  
    FC Würzburger Kickers FSV Zwickau -
  • 10.11 14:00  
    SpVgg Unterhaching SC Fortuna Köln -
  • 10.11 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Carl Zeiss Jena -
  • 10.11 14:00  
    FC Hansa Rostock 1. FC Kaiserslautern -
  • 10.11 14:00  
    Energie Chociebuż Sportfreunde Lotte -

16. kolejka

  • 24.11 14:00  
    Hallescher FC SG Sonnenhof Großaspach -
  • 24.11 14:00  
    SC Preußen 06 Münster Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 24.11 14:00  
    KFC Uerdingen 05 VfR Aalen 1921 -
  • 24.11 14:00  
    VfL Osnabrück Energie Chociebuż -
  • 24.11 14:00  
    Sportfreunde Lotte FC Hansa Rostock -
  • 24.11 14:00  
    1. FC Kaiserslautern SV Wehen Wiesbaden -
  • 24.11 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SpVgg Unterhaching -
  • 24.11 14:00  
    SC Fortuna Köln FC Würzburger Kickers -
  • 24.11 14:00  
    FSV Zwickau SV Meppen 1912 -
  • 24.11 14:00  
    Karlsruher SC TSV 1860 Monachium -

17. kolejka

  • 01.12 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 VfR Aalen 1921 -
  • 01.12 14:00  
    SC Preußen 06 Münster Hallescher FC -
  • 01.12 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Karlsruher SC -
  • 01.12 14:00  
    TSV 1860 Monachium FSV Zwickau -
  • 01.12 14:00  
    SV Meppen 1912 SC Fortuna Köln -
  • 01.12 14:00  
    FC Würzburger Kickers FC Carl Zeiss Jena -
  • 01.12 14:00  
    SpVgg Unterhaching 1. FC Kaiserslautern -
  • 01.12 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden Sportfreunde Lotte -
  • 01.12 14:00  
    FC Hansa Rostock VfL Osnabrück -
  • 01.12 14:00  
    Energie Chociebuż KFC Uerdingen 05 -

18. kolejka

  • 08.12 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Hallescher FC -
  • 08.12 14:00  
    VfR Aalen 1921 Energie Chociebuż -
  • 08.12 14:00  
    KFC Uerdingen 05 FC Hansa Rostock -
  • 08.12 14:00  
    VfL Osnabrück SV Wehen Wiesbaden -
  • 08.12 14:00  
    Sportfreunde Lotte SpVgg Unterhaching -
  • 08.12 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FC Würzburger Kickers -
  • 08.12 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SV Meppen 1912 -
  • 08.12 14:00  
    SC Fortuna Köln TSV 1860 Monachium -
  • 08.12 14:00  
    FSV Zwickau SG Sonnenhof Großaspach -
  • 08.12 14:00  
    Karlsruher SC SC Preußen 06 Münster -

19. kolejka

  • 15.12 14:00  
    Hallescher FC Karlsruher SC -
  • 15.12 14:00  
    SC Preußen 06 Münster FSV Zwickau -
  • 15.12 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SC Fortuna Köln -
  • 15.12 14:00  
    TSV 1860 Monachium FC Carl Zeiss Jena -
  • 15.12 14:00  
    SV Meppen 1912 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.12 14:00  
    FC Würzburger Kickers Sportfreunde Lotte -
  • 15.12 14:00  
    SpVgg Unterhaching VfL Osnabrück -
  • 15.12 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden KFC Uerdingen 05 -
  • 15.12 14:00  
    FC Hansa Rostock VfR Aalen 1921 -
  • 15.12 14:00  
    Energie Chociebuż Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

20. kolejka

  • 22.12 14:00  
    Karlsruher SC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 22.12 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden VfR Aalen 1921 -
  • 22.12 14:00  
    SpVgg Unterhaching KFC Uerdingen 05 -
  • 22.12 14:00  
    FC Würzburger Kickers VfL Osnabrück -
  • 22.12 14:00  
    SV Meppen 1912 Sportfreunde Lotte -
  • 22.12 14:00  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Kaiserslautern -
  • 22.12 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FC Carl Zeiss Jena -
  • 22.12 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SC Fortuna Köln -
  • 22.12 14:00  
    Hallescher FC FSV Zwickau -
  • 22.12 14:00  
    FC Hansa Rostock Energie Chociebuż -

21. kolejka

  • 26.01 14:00  
    SC Fortuna Köln Hallescher FC -
  • 26.01 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SC Preußen 06 Münster -
  • 26.01 14:00  
    1. FC Kaiserslautern SG Sonnenhof Großaspach -
  • 26.01 14:00  
    Sportfreunde Lotte TSV 1860 Monachium -
  • 26.01 14:00  
    VfL Osnabrück SV Meppen 1912 -
  • 26.01 14:00  
    KFC Uerdingen 05 FC Würzburger Kickers -
  • 26.01 14:00  
    VfR Aalen 1921 SpVgg Unterhaching -
  • 26.01 14:00  
    Energie Chociebuż SV Wehen Wiesbaden -
  • 26.01 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Hansa Rostock -
  • 26.01 14:00  
    FSV Zwickau Karlsruher SC -

22. kolejka

  • 02.02 14:00  
    FSV Zwickau Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 02.02 14:00  
    FC Würzburger Kickers VfR Aalen 1921 -
  • 02.02 14:00  
    SV Meppen 1912 KFC Uerdingen 05 -
  • 02.02 14:00  
    TSV 1860 Monachium VfL Osnabrück -
  • 02.02 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Sportfreunde Lotte -
  • 02.02 14:00  
    SC Preußen 06 Münster 1. FC Kaiserslautern -
  • 02.02 14:00  
    Hallescher FC FC Carl Zeiss Jena -
  • 02.02 14:00  
    Karlsruher SC SC Fortuna Köln -
  • 02.02 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Hansa Rostock -
  • 02.02 14:00  
    SpVgg Unterhaching Energie Chociebuż -

23. kolejka

  • 09.02 14:00  
    1. FC Kaiserslautern Hallescher FC -
  • 09.02 14:00  
    Sportfreunde Lotte SC Preußen 06 Münster -
  • 09.02 14:00  
    VfL Osnabrück SG Sonnenhof Großaspach -
  • 09.02 14:00  
    KFC Uerdingen 05 TSV 1860 Monachium -
  • 09.02 14:00  
    VfR Aalen 1921 SV Meppen 1912 -
  • 09.02 14:00  
    Energie Chociebuż FC Würzburger Kickers -
  • 09.02 14:00  
    FC Hansa Rostock SpVgg Unterhaching -
  • 09.02 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Wehen Wiesbaden -
  • 09.02 14:00  
    SC Fortuna Köln FSV Zwickau -
  • 09.02 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Karlsruher SC -

24. kolejka

  • 16.02 14:00  
    SC Fortuna Köln Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 16.02 14:00  
    TSV 1860 Monachium VfR Aalen 1921 -
  • 16.02 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach KFC Uerdingen 05 -
  • 16.02 14:00  
    SC Preußen 06 Münster VfL Osnabrück -
  • 16.02 14:00  
    Hallescher FC Sportfreunde Lotte -
  • 16.02 14:00  
    Karlsruher SC 1. FC Kaiserslautern -
  • 16.02 14:00  
    FSV Zwickau FC Carl Zeiss Jena -
  • 16.02 14:00  
    SpVgg Unterhaching SV Wehen Wiesbaden -
  • 16.02 14:00  
    FC Würzburger Kickers FC Hansa Rostock -
  • 16.02 14:00  
    SV Meppen 1912 Energie Chociebuż -

25. kolejka

  • 23.02 14:00  
    VfL Osnabrück Hallescher FC -
  • 23.02 14:00  
    KFC Uerdingen 05 SC Preußen 06 Münster -
  • 23.02 14:00  
    VfR Aalen 1921 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 23.02 14:00  
    Energie Chociebuż TSV 1860 Monachium -
  • 23.02 14:00  
    FC Hansa Rostock SV Meppen 1912 -
  • 23.02 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Würzburger Kickers -
  • 23.02 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SpVgg Unterhaching -
  • 23.02 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SC Fortuna Köln -
  • 23.02 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FSV Zwickau -
  • 23.02 14:00  
    Sportfreunde Lotte Karlsruher SC -

26. kolejka

  • 02.03 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 02.03 14:00  
    SC Preußen 06 Münster VfR Aalen 1921 -
  • 02.03 14:00  
    Hallescher FC KFC Uerdingen 05 -
  • 02.03 14:00  
    Karlsruher SC VfL Osnabrück -
  • 02.03 14:00  
    FSV Zwickau Sportfreunde Lotte -
  • 02.03 14:00  
    SC Fortuna Köln 1. FC Kaiserslautern -
  • 02.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers SpVgg Unterhaching -
  • 02.03 14:00  
    SV Meppen 1912 SV Wehen Wiesbaden -
  • 02.03 14:00  
    TSV 1860 Monachium FC Hansa Rostock -
  • 02.03 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Energie Chociebuż -

27. kolejka

  • 09.03 14:00  
    VfR Aalen 1921 Hallescher FC -
  • 09.03 14:00  
    Energie Chociebuż SC Preußen 06 Münster -
  • 09.03 14:00  
    FC Hansa Rostock SG Sonnenhof Großaspach -
  • 09.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden TSV 1860 Monachium -
  • 09.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching SV Meppen 1912 -
  • 09.03 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Würzburger Kickers -
  • 09.03 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FC Carl Zeiss Jena -
  • 09.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte SC Fortuna Köln -
  • 09.03 14:00  
    VfL Osnabrück FSV Zwickau -
  • 09.03 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Karlsruher SC -

28. kolejka

  • 13.03 19:00  
    1. FC Kaiserslautern Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 13.03 19:00  
    Karlsruher SC VfR Aalen 1921 -
  • 13.03 19:00  
    FSV Zwickau KFC Uerdingen 05 -
  • 13.03 19:00  
    SC Fortuna Köln VfL Osnabrück -
  • 13.03 19:00  
    FC Carl Zeiss Jena Sportfreunde Lotte -
  • 13.03 19:00  
    SV Meppen 1912 FC Würzburger Kickers -
  • 13.03 19:00  
    TSV 1860 Monachium SpVgg Unterhaching -
  • 13.03 19:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SV Wehen Wiesbaden -
  • 13.03 19:00  
    SC Preußen 06 Münster FC Hansa Rostock -
  • 13.03 19:00  
    Hallescher FC Energie Chociebuż -

29. kolejka

  • 16.03 14:00  
    FC Hansa Rostock Hallescher FC -
  • 16.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SC Preußen 06 Münster -
  • 16.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching SG Sonnenhof Großaspach -
  • 16.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers TSV 1860 Monachium -
  • 16.03 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Meppen 1912 -
  • 16.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte 1. FC Kaiserslautern -
  • 16.03 14:00  
    VfL Osnabrück FC Carl Zeiss Jena -
  • 16.03 14:00  
    KFC Uerdingen 05 SC Fortuna Köln -
  • 16.03 14:00  
    VfR Aalen 1921 FSV Zwickau -
  • 16.03 14:00  
    Energie Chociebuż Karlsruher SC -

30. kolejka

  • 23.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 23.03 14:00  
    SC Fortuna Köln VfR Aalen 1921 -
  • 23.03 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena KFC Uerdingen 05 -
  • 23.03 14:00  
    1. FC Kaiserslautern VfL Osnabrück -
  • 23.03 14:00  
    TSV 1860 Monachium SV Meppen 1912 -
  • 23.03 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FC Würzburger Kickers -
  • 23.03 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SpVgg Unterhaching -
  • 23.03 14:00  
    Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 23.03 14:00  
    Karlsruher SC FC Hansa Rostock -
  • 23.03 14:00  
    FSV Zwickau Energie Chociebuż -

31. kolejka

  • 30.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching Hallescher FC -
  • 30.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers SC Preußen 06 Münster -
  • 30.03 14:00  
    SV Meppen 1912 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 30.03 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 TSV 1860 Monachium -
  • 30.03 14:00  
    VfL Osnabrück Sportfreunde Lotte -
  • 30.03 14:00  
    KFC Uerdingen 05 1. FC Kaiserslautern -
  • 30.03 14:00  
    VfR Aalen 1921 FC Carl Zeiss Jena -
  • 30.03 14:00  
    Energie Chociebuż SC Fortuna Köln -
  • 30.03 14:00  
    FC Hansa Rostock FSV Zwickau -
  • 30.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden Karlsruher SC -

32. kolejka

  • 06.04 14:00  
    VfL Osnabrück Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 06.04 14:00  
    1. FC Kaiserslautern VfR Aalen 1921 -
  • 06.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte KFC Uerdingen 05 -
  • 06.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach TSV 1860 Monachium -
  • 06.04 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SV Meppen 1912 -
  • 06.04 14:00  
    Hallescher FC FC Würzburger Kickers -
  • 06.04 14:00  
    Karlsruher SC SpVgg Unterhaching -
  • 06.04 14:00  
    FSV Zwickau SV Wehen Wiesbaden -
  • 06.04 14:00  
    SC Fortuna Köln FC Hansa Rostock -
  • 06.04 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Energie Chociebuż -

33. kolejka

  • 13.04 14:00  
    SV Meppen 1912 Hallescher FC -
  • 13.04 14:00  
    TSV 1860 Monachium SC Preußen 06 Münster -
  • 13.04 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 13.04 14:00  
    KFC Uerdingen 05 VfL Osnabrück -
  • 13.04 14:00  
    VfR Aalen 1921 Sportfreunde Lotte -
  • 13.04 14:00  
    Energie Chociebuż 1. FC Kaiserslautern -
  • 13.04 14:00  
    FC Hansa Rostock FC Carl Zeiss Jena -
  • 13.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SC Fortuna Köln -
  • 13.04 14:00  
    SpVgg Unterhaching FSV Zwickau -
  • 13.04 14:00  
    FC Würzburger Kickers Karlsruher SC -

34. kolejka

  • 21.04 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 21.04 14:00  
    VfL Osnabrück VfR Aalen 1921 -
  • 21.04 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SG Sonnenhof Großaspach -
  • 21.04 14:00  
    Hallescher FC TSV 1860 Monachium -
  • 21.04 14:00  
    Karlsruher SC SV Meppen 1912 -
  • 21.04 14:00  
    FSV Zwickau FC Würzburger Kickers -
  • 21.04 14:00  
    SC Fortuna Köln SpVgg Unterhaching -
  • 21.04 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SV Wehen Wiesbaden -
  • 21.04 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FC Hansa Rostock -
  • 21.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte Energie Chociebuż -

35. kolejka

  • 27.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Hallescher FC -
  • 27.04 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Preußen 06 Münster -
  • 27.04 14:00  
    VfR Aalen 1921 KFC Uerdingen 05 -
  • 27.04 14:00  
    Energie Chociebuż VfL Osnabrück -
  • 27.04 14:00  
    FC Hansa Rostock Sportfreunde Lotte -
  • 27.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Kaiserslautern -
  • 27.04 14:00  
    SpVgg Unterhaching FC Carl Zeiss Jena -
  • 27.04 14:00  
    FC Würzburger Kickers SC Fortuna Köln -
  • 27.04 14:00  
    SV Meppen 1912 FSV Zwickau -
  • 27.04 14:00  
    TSV 1860 Monachium Karlsruher SC -

36. kolejka

  • 04.05 14:00  
    VfR Aalen 1921 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 04.05 14:00  
    Hallescher FC SC Preußen 06 Münster -
  • 04.05 14:00  
    Karlsruher SC SG Sonnenhof Großaspach -
  • 04.05 14:00  
    FSV Zwickau TSV 1860 Monachium -
  • 04.05 14:00  
    SC Fortuna Köln SV Meppen 1912 -
  • 04.05 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena FC Würzburger Kickers -
  • 04.05 14:00  
    1. FC Kaiserslautern SpVgg Unterhaching -
  • 04.05 14:00  
    Sportfreunde Lotte SV Wehen Wiesbaden -
  • 04.05 14:00  
    VfL Osnabrück FC Hansa Rostock -
  • 04.05 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Energie Chociebuż -

37. kolejka

  • 11.05 14:30  
    Hallescher FC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 11.05 14:30  
    Energie Chociebuż VfR Aalen 1921 -
  • 11.05 14:30  
    FC Hansa Rostock KFC Uerdingen 05 -
  • 11.05 14:30  
    SV Wehen Wiesbaden VfL Osnabrück -
  • 11.05 14:30  
    SpVgg Unterhaching Sportfreunde Lotte -
  • 11.05 14:30  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Kaiserslautern -
  • 11.05 14:30  
    SV Meppen 1912 FC Carl Zeiss Jena -
  • 11.05 14:30  
    TSV 1860 Monachium SC Fortuna Köln -
  • 11.05 14:30  
    SG Sonnenhof Großaspach FSV Zwickau -
  • 11.05 14:30  
    SC Preußen 06 Münster Karlsruher SC -

38. kolejka

  • 18.05 14:30  
    Karlsruher SC Hallescher FC -
  • 18.05 14:30  
    FSV Zwickau SC Preußen 06 Münster -
  • 18.05 14:30  
    SC Fortuna Köln SG Sonnenhof Großaspach -
  • 18.05 14:30  
    FC Carl Zeiss Jena TSV 1860 Monachium -
  • 18.05 14:30  
    1. FC Kaiserslautern SV Meppen 1912 -
  • 18.05 14:30  
    Sportfreunde Lotte FC Würzburger Kickers -
  • 18.05 14:30  
    VfL Osnabrück SpVgg Unterhaching -
  • 18.05 14:30  
    KFC Uerdingen 05 SV Wehen Wiesbaden -
  • 18.05 14:30  
    VfR Aalen 1921 FC Hansa Rostock -
  • 18.05 14:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Energie Chociebuż -