Polska - 2. liga

5. kolejka - 2. liga

  • 17.08 19:00
  • 17.08 19:20
  • 18.08 12:00
  • 18.08 16:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 18:00
  • 18.08 19:10

Tabela 2. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Górnik Łęczna 4 10   3 1 0   11 - 5 6
2   Stal Stalowa Wola 4 9   3 0 1   7 - 3 4
3   Olimpia Grudziądz 4 9   3 0 1   5 - 2 3
4   Siarka Tarnobrzeg 4 9   3 0 1   4 - 2 2
5   GKS Bełchatów 4 8   2 2 0   6 - 1 5
6   WKS Gryf Wejherowo 4 8   2 2 0   7 - 4 3
7   Widzew Łódź 4 7   2 1 1   6 - 4 2
8   Radomiak 4 7   2 1 1   4 - 2 2
9   TKP Elana 4 7   2 1 1   7 - 6 1
10   Błękitni Stargard 4 7   2 1 1   5 - 4 1
11   Znicz Pruszków 4 4   1 1 2   5 - 6 -1
12   Energetyk ROW Rybnik 4 3   1 0 3   3 - 5 -2
13   Ruch Chorzów 4 3   1 0 3   5 - 8 -3
14   Olimpia Elbląg 4 3   1 0 3   1 - 4 -3
15   Rozwój Katowice 4 3   0 3 1   5 - 9 -4
16   Pogoń Siedlce 4 2   0 2 2   2 - 5 -3
17   CWKS Resovia 4 1   0 1 3   4 - 8 -4
18   KS SKRA Częstochowa 4 0   0 0 4   1 - 10 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

6. kolejka (następna)

  • 22.08 17:00
  • 22.08 17:00
  • 22.08 17:00
  • 22.08 17:00
  • 22.08 17:00
  • 22.08 18:00
  • 22.08 18:00
  • 22.08 18:00
  • 22.08 19:00

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Filip Kozłowski(TKP Elana) 3 0
Patryk Mularczyk(GKS Bełchatów) 3 0
Robert Dadok(Stal Stalowa Wola) 3 0

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tomasz Margol(Pogoń Siedlce) 1 3 4
Piotr Klepczarek(Znicz Pruszków) 1 1 2
Lukasz Nadolski(Siarka Tarnobrzeg) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 2. liga

5. kolejka

  • 17.08 19:00  
    Olimpia Grudziądz KS SKRA Częstochowa -
  • 17.08 19:20  
    Ruch Chorzów GKS Bełchatów -
  • 18.08 12:00  
    CWKS Resovia Górnik Łęczna -
  • 18.08 16:00  
    Błękitni Stargard Stal Stalowa Wola -
  • 18.08 17:00  
    TKP Elana Energetyk ROW Rybnik -
  • 18.08 17:00  
    Pogoń Siedlce Znicz Pruszków -
  • 18.08 17:00  
    Siarka Tarnobrzeg Rozwój Katowice -
  • 18.08 18:00  
    Radomiak Olimpia Elbląg -
  • 18.08 19:10  
    Widzew Łódź WKS Gryf Wejherowo -

6. kolejka

  • 22.08 17:00  
    Olimpia Elbląg KS SKRA Częstochowa -
  • 22.08 17:00  
    Rozwój Katowice Radomiak -
  • 22.08 17:00  
    Stal Stalowa Wola Pogoń Siedlce -
  • 22.08 17:00  
    Energetyk ROW Rybnik Widzew Łódź -
  • 22.08 17:00  
    CWKS Resovia TKP Elana -
  • 22.08 18:00  
    Górnik Łęczna GKS Bełchatów -
  • 22.08 18:00  
    Olimpia Grudziądz Ruch Chorzów -
  • 22.08 18:00  
    WKS Gryf Wejherowo Błękitni Stargard -
  • 22.08 19:00  
    Znicz Pruszków Siarka Tarnobrzeg -

7. kolejka

  • 25.08 17:00  
    Siarka Tarnobrzeg Stal Stalowa Wola -
  • 25.08 17:30  
    KS SKRA Częstochowa Rozwój Katowice -
  • 25.08 19:10  
    Widzew Łódź CWKS Resovia -
  • 26.08 15:00  
    TKP Elana Górnik Łęczna -
  • 26.08 16:00  
    Błękitni Stargard Energetyk ROW Rybnik -
  • 26.08 17:00  
    Radomiak Znicz Pruszków -
  • 26.08 18:00  
    Ruch Chorzów Olimpia Elbląg -
  • 26.08 18:00  
    GKS Bełchatów Olimpia Grudziądz -
  • 26.08 19:00  
    Pogoń Siedlce WKS Gryf Wejherowo -

8. kolejka

  • 01.09 16:00  
    CWKS Resovia Błękitni Stargard -
  • 01.09 16:00  
    TKP Elana Widzew Łódź -
  • 01.09 17:00  
    Stal Stalowa Wola Radomiak -
  • 01.09 17:00  
    Energetyk ROW Rybnik Pogoń Siedlce -
  • 01.09 18:00  
    Górnik Łęczna Olimpia Grudziądz -
  • 01.09 18:00  
    Rozwój Katowice Ruch Chorzów -
  • 01.09 19:00  
    Znicz Pruszków KS SKRA Częstochowa -
  • 01.09 19:45  
    Olimpia Elbląg GKS Bełchatów -
  • 02.09 16:00  
    WKS Gryf Wejherowo Siarka Tarnobrzeg -

9. kolejka

  • 08.09  
    KS SKRA Częstochowa Stal Stalowa Wola -
  • 08.09 16:00  
    Błękitni Stargard TKP Elana -
  • 08.09 16:00  
    Pogoń Siedlce CWKS Resovia -
  • 08.09 16:00  
    Siarka Tarnobrzeg Energetyk ROW Rybnik -
  • 08.09 17:00  
    Radomiak WKS Gryf Wejherowo -
  • 08.09 18:00  
    Ruch Chorzów Znicz Pruszków -
  • 08.09 18:00  
    GKS Bełchatów Rozwój Katowice -
  • 08.09 18:00  
    Olimpia Grudziądz Olimpia Elbląg -
  • 08.09 19:10  
    Widzew Łódź Górnik Łęczna -

10. kolejka

  • 15.09  
    Znicz Pruszków GKS Bełchatów -
  • 15.09 15:00  
    Rozwój Katowice Olimpia Grudziądz -
  • 15.09 16:00  
    Stal Stalowa Wola Ruch Chorzów -
  • 15.09 16:00  
    CWKS Resovia Siarka Tarnobrzeg -
  • 15.09 16:00  
    TKP Elana Pogoń Siedlce -
  • 15.09 17:00  
    Energetyk ROW Rybnik Radomiak -
  • 15.09 18:00  
    Górnik Łęczna Olimpia Elbląg -
  • 15.09 19:10  
    Widzew Łódź Błękitni Stargard -
  • 16.09 16:00  
    WKS Gryf Wejherowo KS SKRA Częstochowa -

11. kolejka

  • 22.09  
    KS SKRA Częstochowa Energetyk ROW Rybnik -
  • 22.09  
    Ruch Chorzów WKS Gryf Wejherowo -
  • 22.09 16:00  
    Błękitni Stargard Górnik Łęczna -
  • 22.09 16:00  
    Siarka Tarnobrzeg TKP Elana -
  • 22.09 16:00  
    Radomiak CWKS Resovia -
  • 22.09 17:00  
    GKS Bełchatów Stal Stalowa Wola -
  • 22.09 18:00  
    Pogoń Siedlce Widzew Łódź -
  • 22.09 18:00  
    Olimpia Grudziądz Znicz Pruszków -
  • 22.09 19:45  
    Olimpia Elbląg Rozwój Katowice -

12. kolejka

  • 29.09  
    Znicz Pruszków Olimpia Elbląg -
  • 29.09 15:00  
    Stal Stalowa Wola Olimpia Grudziądz -
  • 29.09 15:00  
    CWKS Resovia KS SKRA Częstochowa -
  • 29.09 16:00  
    Błękitni Stargard Pogoń Siedlce -
  • 29.09 17:00  
    Energetyk ROW Rybnik Ruch Chorzów -
  • 29.09 19:10  
    Widzew Łódź Siarka Tarnobrzeg -
  • 30.09 14:00  
    WKS Gryf Wejherowo GKS Bełchatów -
  • 30.09 15:00  
    TKP Elana Radomiak -
  • 30.09 18:00  
    Górnik Łęczna Rozwój Katowice -

13. kolejka

  • 06.10  
    KS SKRA Częstochowa TKP Elana -
  • 06.10  
    Ruch Chorzów CWKS Resovia -
  • 06.10 15:00  
    Siarka Tarnobrzeg Błękitni Stargard -
  • 06.10 15:00  
    Rozwój Katowice Znicz Pruszków -
  • 06.10 15:30  
    Radomiak Widzew Łódź -
  • 06.10 17:00  
    Pogoń Siedlce Górnik Łęczna -
  • 06.10 17:00  
    GKS Bełchatów Energetyk ROW Rybnik -
  • 06.10 18:00  
    Olimpia Grudziądz WKS Gryf Wejherowo -
  • 06.10 19:45  
    Olimpia Elbląg Stal Stalowa Wola -

14. kolejka

  • 13.10 15:00  
    Stal Stalowa Wola Rozwój Katowice -
  • 13.10 15:00  
    CWKS Resovia GKS Bełchatów -
  • 13.10 15:00  
    TKP Elana Ruch Chorzów -
  • 13.10 15:00  
    Błękitni Stargard Radomiak -
  • 13.10 15:00  
    Pogoń Siedlce Siarka Tarnobrzeg -
  • 13.10 16:30  
    Energetyk ROW Rybnik Olimpia Grudziądz -
  • 13.10 18:00  
    Górnik Łęczna Znicz Pruszków -
  • 13.10 19:10  
    Widzew Łódź KS SKRA Częstochowa -
  • 14.10 14:00  
    WKS Gryf Wejherowo Olimpia Elbląg -

15. kolejka

  • 20.10  
    KS SKRA Częstochowa Błękitni Stargard -
  • 20.10  
    Ruch Chorzów Widzew Łódź -
  • 20.10  
    Znicz Pruszków Stal Stalowa Wola -
  • 20.10 15:00  
    Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna -
  • 20.10 15:00  
    Radomiak Pogoń Siedlce -
  • 20.10 17:00  
    GKS Bełchatów TKP Elana -
  • 20.10 18:00  
    Olimpia Grudziądz CWKS Resovia -
  • 20.10 19:45  
    Olimpia Elbląg Energetyk ROW Rybnik -
  • 21.10 15:00  
    Rozwój Katowice WKS Gryf Wejherowo -

16. kolejka

  • 27.10 13:00  
    Błękitni Stargard Ruch Chorzów -
  • 27.10 14:00  
    CWKS Resovia Olimpia Elbląg -
  • 27.10 14:00  
    Siarka Tarnobrzeg Radomiak -
  • 27.10 15:00  
    TKP Elana Olimpia Grudziądz -
  • 27.10 16:00  
    Energetyk ROW Rybnik Rozwój Katowice -
  • 27.10 17:00  
    Pogoń Siedlce KS SKRA Częstochowa -
  • 27.10 18:00  
    Górnik Łęczna Stal Stalowa Wola -
  • 27.10 19:10  
    Widzew Łódź GKS Bełchatów -
  • 28.10 13:00  
    WKS Gryf Wejherowo Znicz Pruszków -

17. kolejka

  • 03.11  
    KS SKRA Częstochowa Siarka Tarnobrzeg -
  • 03.11  
    Ruch Chorzów Pogoń Siedlce -
  • 03.11  
    Znicz Pruszków Energetyk ROW Rybnik -
  • 03.11 13:00  
    Rozwój Katowice CWKS Resovia -
  • 03.11 14:00  
    Radomiak Górnik Łęczna -
  • 03.11 17:00  
    GKS Bełchatów Błękitni Stargard -
  • 03.11 17:00  
    Olimpia Grudziądz Widzew Łódź -
  • 03.11 17:00  
    Olimpia Elbląg TKP Elana -
  • 04.11 13:00  
    Stal Stalowa Wola WKS Gryf Wejherowo -

18. kolejka

  • 10.11  
    Stal Stalowa Wola Energetyk ROW Rybnik -
  • 10.11  
    Znicz Pruszków CWKS Resovia -
  • 10.11  
    Olimpia Grudziądz Błękitni Stargard -
  • 10.11  
    Ruch Chorzów Siarka Tarnobrzeg -
  • 10.11  
    KS SKRA Częstochowa Radomiak -
  • 10.11 13:00  
    Rozwój Katowice TKP Elana -
  • 10.11 17:00  
    Olimpia Elbląg Widzew Łódź -
  • 10.11 17:00  
    GKS Bełchatów Pogoń Siedlce -
  • 11.11 19:18  
    Górnik Łęczna WKS Gryf Wejherowo -

19. kolejka

  • 17.11  
    KS SKRA Częstochowa Górnik Łęczna -
  • 17.11  
    Siarka Tarnobrzeg GKS Bełchatów -
  • 17.11  
    Błękitni Stargard Olimpia Elbląg -
  • 17.11  
    Energetyk ROW Rybnik WKS Gryf Wejherowo -
  • 17.11 13:00  
    Radomiak Ruch Chorzów -
  • 17.11 13:00  
    TKP Elana Znicz Pruszków -
  • 17.11 13:00  
    CWKS Resovia Stal Stalowa Wola -
  • 17.11 17:00  
    Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz -
  • 17.11 19:10  
    Widzew Łódź Rozwój Katowice -

20. kolejka

  • 24.11  
    KS SKRA Częstochowa Ruch Chorzów -
  • 24.11  
    Stal Stalowa Wola TKP Elana -
  • 24.11  
    Znicz Pruszków Widzew Łódź -
  • 24.11  
    Olimpia Elbląg Pogoń Siedlce -
  • 24.11  
    Olimpia Grudziądz Siarka Tarnobrzeg -
  • 24.11 13:00  
    Rozwój Katowice Błękitni Stargard -
  • 24.11 17:00  
    GKS Bełchatów Radomiak -
  • 25.11 13:00  
    WKS Gryf Wejherowo CWKS Resovia -
  • 25.11 16:00  
    Górnik Łęczna Energetyk ROW Rybnik -

21. kolejka

  • 01.12  
    Ruch Chorzów Górnik Łęczna -
  • 01.12  
    KS SKRA Częstochowa GKS Bełchatów -
  • 01.12  
    Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg -
  • 01.12  
    Błękitni Stargard Znicz Pruszków -
  • 01.12 12:00  
    CWKS Resovia Energetyk ROW Rybnik -
  • 01.12 13:00  
    Radomiak Olimpia Grudziądz -
  • 01.12 13:00  
    TKP Elana WKS Gryf Wejherowo -
  • 01.12 16:00  
    Pogoń Siedlce Rozwój Katowice -
  • 01.12 19:10  
    Widzew Łódź Stal Stalowa Wola -

22. kolejka

  • 02.03  
    Górnik Łęczna CWKS Resovia -
  • 02.03  
    Energetyk ROW Rybnik TKP Elana -
  • 02.03  
    WKS Gryf Wejherowo Widzew Łódź -
  • 02.03  
    Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard -
  • 02.03  
    Znicz Pruszków Pogoń Siedlce -
  • 02.03  
    Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg -
  • 02.03  
    Olimpia Elbląg Radomiak -
  • 02.03  
    GKS Bełchatów Ruch Chorzów -
  • 02.03 18:00  
    KS SKRA Częstochowa Olimpia Grudziądz -

23. kolejka

  • 09.03  
    GKS Bełchatów Górnik Łęczna -
  • 09.03  
    Ruch Chorzów Olimpia Grudziądz -
  • 09.03  
    KS SKRA Częstochowa Olimpia Elbląg -
  • 09.03  
    Radomiak Rozwój Katowice -
  • 09.03  
    Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków -
  • 09.03  
    Pogoń Siedlce Stal Stalowa Wola -
  • 09.03  
    Błękitni Stargard WKS Gryf Wejherowo -
  • 09.03  
    Widzew Łódź Energetyk ROW Rybnik -
  • 09.03  
    TKP Elana CWKS Resovia -

24. kolejka

  • 16.03  
    Górnik Łęczna TKP Elana -
  • 16.03  
    CWKS Resovia Widzew Łódź -
  • 16.03  
    Energetyk ROW Rybnik Błękitni Stargard -
  • 16.03  
    WKS Gryf Wejherowo Pogoń Siedlce -
  • 16.03  
    Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg -
  • 16.03  
    Znicz Pruszków Radomiak -
  • 16.03  
    Rozwój Katowice KS SKRA Częstochowa -
  • 16.03  
    Olimpia Elbląg Ruch Chorzów -
  • 16.03  
    Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów -

25. kolejka

  • 23.03  
    Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna -
  • 23.03  
    GKS Bełchatów Olimpia Elbląg -
  • 23.03  
    Ruch Chorzów Rozwój Katowice -
  • 23.03  
    KS SKRA Częstochowa Znicz Pruszków -
  • 23.03  
    Radomiak Stal Stalowa Wola -
  • 23.03  
    Siarka Tarnobrzeg WKS Gryf Wejherowo -
  • 23.03  
    Pogoń Siedlce Energetyk ROW Rybnik -
  • 23.03  
    Błękitni Stargard CWKS Resovia -
  • 23.03  
    Widzew Łódź TKP Elana -

26. kolejka

  • 30.03  
    Górnik Łęczna Widzew Łódź -
  • 30.03  
    TKP Elana Błękitni Stargard -
  • 30.03  
    CWKS Resovia Pogoń Siedlce -
  • 30.03  
    Energetyk ROW Rybnik Siarka Tarnobrzeg -
  • 30.03  
    WKS Gryf Wejherowo Radomiak -
  • 30.03  
    Stal Stalowa Wola KS SKRA Częstochowa -
  • 30.03  
    Znicz Pruszków Ruch Chorzów -
  • 30.03  
    Rozwój Katowice GKS Bełchatów -
  • 30.03  
    Olimpia Elbląg Olimpia Grudziądz -

27. kolejka

  • 06.04  
    Olimpia Elbląg Górnik Łęczna -
  • 06.04  
    Olimpia Grudziądz Rozwój Katowice -
  • 06.04  
    GKS Bełchatów Znicz Pruszków -
  • 06.04  
    Ruch Chorzów Stal Stalowa Wola -
  • 06.04  
    KS SKRA Częstochowa WKS Gryf Wejherowo -
  • 06.04  
    Radomiak Energetyk ROW Rybnik -
  • 06.04  
    Siarka Tarnobrzeg CWKS Resovia -
  • 06.04  
    Pogoń Siedlce TKP Elana -
  • 06.04  
    Błękitni Stargard Widzew Łódź -

28. kolejka

  • 13.04  
    Górnik Łęczna Błękitni Stargard -
  • 13.04  
    Widzew Łódź Pogoń Siedlce -
  • 13.04  
    TKP Elana Siarka Tarnobrzeg -
  • 13.04  
    CWKS Resovia Radomiak -
  • 13.04  
    Energetyk ROW Rybnik KS SKRA Częstochowa -
  • 13.04  
    WKS Gryf Wejherowo Ruch Chorzów -
  • 13.04  
    Stal Stalowa Wola GKS Bełchatów -
  • 13.04  
    Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz -
  • 13.04  
    Rozwój Katowice Olimpia Elbląg -

29. kolejka

  • 20.04  
    Rozwój Katowice Górnik Łęczna -
  • 20.04  
    Olimpia Elbląg Znicz Pruszków -
  • 20.04  
    Olimpia Grudziądz Stal Stalowa Wola -
  • 20.04  
    GKS Bełchatów WKS Gryf Wejherowo -
  • 20.04  
    Ruch Chorzów Energetyk ROW Rybnik -
  • 20.04  
    KS SKRA Częstochowa CWKS Resovia -
  • 20.04  
    Radomiak TKP Elana -
  • 20.04  
    Siarka Tarnobrzeg Widzew Łódź -
  • 20.04  
    Pogoń Siedlce Błękitni Stargard -

30. kolejka

  • 24.04  
    Górnik Łęczna Pogoń Siedlce -
  • 24.04  
    Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg -
  • 24.04  
    Widzew Łódź Radomiak -
  • 24.04  
    TKP Elana KS SKRA Częstochowa -
  • 24.04  
    CWKS Resovia Ruch Chorzów -
  • 24.04  
    Energetyk ROW Rybnik GKS Bełchatów -
  • 24.04  
    WKS Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz -
  • 24.04  
    Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg -
  • 24.04  
    Znicz Pruszków Rozwój Katowice -

31. kolejka

  • 27.04  
    Znicz Pruszków Górnik Łęczna -
  • 27.04  
    Rozwój Katowice Stal Stalowa Wola -
  • 27.04  
    Olimpia Elbląg WKS Gryf Wejherowo -
  • 27.04  
    Olimpia Grudziądz Energetyk ROW Rybnik -
  • 27.04  
    GKS Bełchatów CWKS Resovia -
  • 27.04  
    Ruch Chorzów TKP Elana -
  • 27.04  
    KS SKRA Częstochowa Widzew Łódź -
  • 27.04  
    Radomiak Błękitni Stargard -
  • 27.04  
    Siarka Tarnobrzeg Pogoń Siedlce -

32. kolejka

  • 04.05  
    Górnik Łęczna Siarka Tarnobrzeg -
  • 04.05  
    Pogoń Siedlce Radomiak -
  • 04.05  
    Błękitni Stargard KS SKRA Częstochowa -
  • 04.05  
    Widzew Łódź Ruch Chorzów -
  • 04.05  
    TKP Elana GKS Bełchatów -
  • 04.05  
    CWKS Resovia Olimpia Grudziądz -
  • 04.05  
    Energetyk ROW Rybnik Olimpia Elbląg -
  • 04.05  
    WKS Gryf Wejherowo Rozwój Katowice -
  • 04.05  
    Stal Stalowa Wola Znicz Pruszków -

33. kolejka

  • 11.05  
    Stal Stalowa Wola Górnik Łęczna -
  • 11.05  
    Znicz Pruszków WKS Gryf Wejherowo -
  • 11.05  
    Rozwój Katowice Energetyk ROW Rybnik -
  • 11.05  
    Olimpia Elbląg CWKS Resovia -
  • 11.05  
    Olimpia Grudziądz TKP Elana -
  • 11.05  
    GKS Bełchatów Widzew Łódź -
  • 11.05  
    Ruch Chorzów Błękitni Stargard -
  • 11.05  
    KS SKRA Częstochowa Pogoń Siedlce -
  • 11.05  
    Radomiak Siarka Tarnobrzeg -

34. kolejka

  • 18.05  
    Górnik Łęczna Radomiak -
  • 18.05  
    Siarka Tarnobrzeg KS SKRA Częstochowa -
  • 18.05  
    Pogoń Siedlce Ruch Chorzów -
  • 18.05  
    Błękitni Stargard GKS Bełchatów -
  • 18.05  
    Widzew Łódź Olimpia Grudziądz -
  • 18.05  
    TKP Elana Olimpia Elbląg -
  • 18.05  
    CWKS Resovia Rozwój Katowice -
  • 18.05  
    Energetyk ROW Rybnik Znicz Pruszków -
  • 18.05  
    WKS Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola -