Polska - 2. liga

21. kolejka - 2. liga

Zaległe mecze

  • 05.12 13:00

Tabela 2. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Radomiak 21 41   12 5 4   48 - 15 33
2   Widzew Łódź 20 39   11 6 3   34 - 16 18
3   GKS Bełchatów 21 36   9 9 3   24 - 13 11
4   TKP Elana 21 36   9 9 3   32 - 19 13
5   Górnik Łęczna 21 34   9 7 5   36 - 33 3
6   Stal Stalowa Wola 21 31   9 4 8   31 - 26 5
7   Olimpia Grudziądz 21 31   9 4 8   39 - 33 6
8   CWKS Resovia 20 29   8 5 7   28 - 30 -2
9   KS SKRA Częstochowa 21 28   8 4 9   16 - 25 -9
10   Znicz Pruszków 21 27   7 6 8   30 - 37 -7
11   WKS Gryf Wejherowo 21 26   7 5 9   29 - 35 -6
12   Ruch Chorzów 21 25   6 7 8   27 - 27 0
13   Błękitni Stargard 21 24   7 3 11   23 - 36 -13
14   Pogoń Siedlce 21 23   6 5 10   28 - 31 -3
15   Siarka Tarnobrzeg 20 21   6 3 11   17 - 30 -13
16   Rozwój Katowice 21 21   5 6 10   22 - 35 -13
17   Energetyk ROW Rybnik 20 18   3 9 8   17 - 27 -10
18   Olimpia Elbląg 19 17   4 5 10   14 - 27 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

22. kolejka (następna)

  • 02.03
  • 02.03
  • 02.03
  • 02.03
  • 02.03
  • 02.03
  • 02.03
  • 02.03
  • 02.03

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Leândro Rossi Pereira(Radomiak) 15 10
Filip Kozłowski(TKP Elana) 11 0
Patryk Szysz(Górnik Łęczna) 11 4

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Piotr Klepczarek(Znicz Pruszków) 3 6 9
Tomasz Margol(Pogoń Siedlce) 2 9 11
Seweryn Gancarczyk(Rozwój Katowice) 2 6 8

Terminarz / Wyniki 2. liga

21. kolejka

22. kolejka

  • 02.03  
    KS SKRA Częstochowa Olimpia Grudziądz -
  • 02.03  
    Górnik Łęczna CWKS Resovia -
  • 02.03  
    Energetyk ROW Rybnik TKP Elana -
  • 02.03  
    WKS Gryf Wejherowo Widzew Łódź -
  • 02.03  
    Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard -
  • 02.03  
    Znicz Pruszków Pogoń Siedlce -
  • 02.03  
    Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg -
  • 02.03  
    Olimpia Elbląg Radomiak -
  • 02.03  
    GKS Bełchatów Ruch Chorzów -

23. kolejka

  • 09.03  
    GKS Bełchatów Górnik Łęczna -
  • 09.03  
    Ruch Chorzów Olimpia Grudziądz -
  • 09.03  
    KS SKRA Częstochowa Olimpia Elbląg -
  • 09.03  
    Radomiak Rozwój Katowice -
  • 09.03  
    Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków -
  • 09.03  
    Pogoń Siedlce Stal Stalowa Wola -
  • 09.03  
    Błękitni Stargard WKS Gryf Wejherowo -
  • 09.03  
    Widzew Łódź Energetyk ROW Rybnik -
  • 09.03  
    TKP Elana CWKS Resovia -

24. kolejka

  • 16.03  
    Górnik Łęczna TKP Elana -
  • 16.03  
    CWKS Resovia Widzew Łódź -
  • 16.03  
    Energetyk ROW Rybnik Błękitni Stargard -
  • 16.03  
    WKS Gryf Wejherowo Pogoń Siedlce -
  • 16.03  
    Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg -
  • 16.03  
    Znicz Pruszków Radomiak -
  • 16.03  
    Rozwój Katowice KS SKRA Częstochowa -
  • 16.03  
    Olimpia Elbląg Ruch Chorzów -
  • 16.03  
    Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów -

25. kolejka

  • 23.03  
    Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna -
  • 23.03  
    GKS Bełchatów Olimpia Elbląg -
  • 23.03  
    Ruch Chorzów Rozwój Katowice -
  • 23.03  
    KS SKRA Częstochowa Znicz Pruszków -
  • 23.03  
    Radomiak Stal Stalowa Wola -
  • 23.03  
    Siarka Tarnobrzeg WKS Gryf Wejherowo -
  • 23.03  
    Pogoń Siedlce Energetyk ROW Rybnik -
  • 23.03  
    Błękitni Stargard CWKS Resovia -
  • 23.03  
    Widzew Łódź TKP Elana -

26. kolejka

  • 30.03  
    Górnik Łęczna Widzew Łódź -
  • 30.03  
    TKP Elana Błękitni Stargard -
  • 30.03  
    CWKS Resovia Pogoń Siedlce -
  • 30.03  
    Energetyk ROW Rybnik Siarka Tarnobrzeg -
  • 30.03  
    WKS Gryf Wejherowo Radomiak -
  • 30.03  
    Stal Stalowa Wola KS SKRA Częstochowa -
  • 30.03  
    Znicz Pruszków Ruch Chorzów -
  • 30.03  
    Rozwój Katowice GKS Bełchatów -
  • 30.03  
    Olimpia Elbląg Olimpia Grudziądz -

27. kolejka

  • 06.04  
    Olimpia Elbląg Górnik Łęczna -
  • 06.04  
    Olimpia Grudziądz Rozwój Katowice -
  • 06.04  
    GKS Bełchatów Znicz Pruszków -
  • 06.04  
    Ruch Chorzów Stal Stalowa Wola -
  • 06.04  
    KS SKRA Częstochowa WKS Gryf Wejherowo -
  • 06.04  
    Radomiak Energetyk ROW Rybnik -
  • 06.04  
    Siarka Tarnobrzeg CWKS Resovia -
  • 06.04  
    Pogoń Siedlce TKP Elana -
  • 06.04  
    Błękitni Stargard Widzew Łódź -

28. kolejka

  • 13.04  
    Górnik Łęczna Błękitni Stargard -
  • 13.04  
    Widzew Łódź Pogoń Siedlce -
  • 13.04  
    TKP Elana Siarka Tarnobrzeg -
  • 13.04  
    CWKS Resovia Radomiak -
  • 13.04  
    Energetyk ROW Rybnik KS SKRA Częstochowa -
  • 13.04  
    WKS Gryf Wejherowo Ruch Chorzów -
  • 13.04  
    Stal Stalowa Wola GKS Bełchatów -
  • 13.04  
    Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz -
  • 13.04  
    Rozwój Katowice Olimpia Elbląg -

29. kolejka

  • 20.04  
    Rozwój Katowice Górnik Łęczna -
  • 20.04  
    Olimpia Elbląg Znicz Pruszków -
  • 20.04  
    Olimpia Grudziądz Stal Stalowa Wola -
  • 20.04  
    GKS Bełchatów WKS Gryf Wejherowo -
  • 20.04  
    Ruch Chorzów Energetyk ROW Rybnik -
  • 20.04  
    KS SKRA Częstochowa CWKS Resovia -
  • 20.04  
    Radomiak TKP Elana -
  • 20.04  
    Siarka Tarnobrzeg Widzew Łódź -
  • 20.04  
    Pogoń Siedlce Błękitni Stargard -

30. kolejka

  • 24.04  
    Górnik Łęczna Pogoń Siedlce -
  • 24.04  
    Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg -
  • 24.04  
    Widzew Łódź Radomiak -
  • 24.04  
    TKP Elana KS SKRA Częstochowa -
  • 24.04  
    CWKS Resovia Ruch Chorzów -
  • 24.04  
    Energetyk ROW Rybnik GKS Bełchatów -
  • 24.04  
    WKS Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz -
  • 24.04  
    Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg -
  • 24.04  
    Znicz Pruszków Rozwój Katowice -

31. kolejka

  • 27.04  
    Znicz Pruszków Górnik Łęczna -
  • 27.04  
    Rozwój Katowice Stal Stalowa Wola -
  • 27.04  
    Olimpia Elbląg WKS Gryf Wejherowo -
  • 27.04  
    Olimpia Grudziądz Energetyk ROW Rybnik -
  • 27.04  
    GKS Bełchatów CWKS Resovia -
  • 27.04  
    Ruch Chorzów TKP Elana -
  • 27.04  
    KS SKRA Częstochowa Widzew Łódź -
  • 27.04  
    Radomiak Błękitni Stargard -
  • 27.04  
    Siarka Tarnobrzeg Pogoń Siedlce -

32. kolejka

  • 04.05  
    Górnik Łęczna Siarka Tarnobrzeg -
  • 04.05  
    Pogoń Siedlce Radomiak -
  • 04.05  
    Błękitni Stargard KS SKRA Częstochowa -
  • 04.05  
    Widzew Łódź Ruch Chorzów -
  • 04.05  
    TKP Elana GKS Bełchatów -
  • 04.05  
    CWKS Resovia Olimpia Grudziądz -
  • 04.05  
    Energetyk ROW Rybnik Olimpia Elbląg -
  • 04.05  
    WKS Gryf Wejherowo Rozwój Katowice -
  • 04.05  
    Stal Stalowa Wola Znicz Pruszków -

33. kolejka

  • 11.05  
    Stal Stalowa Wola Górnik Łęczna -
  • 11.05  
    Znicz Pruszków WKS Gryf Wejherowo -
  • 11.05  
    Rozwój Katowice Energetyk ROW Rybnik -
  • 11.05  
    Olimpia Elbląg CWKS Resovia -
  • 11.05  
    Olimpia Grudziądz TKP Elana -
  • 11.05  
    GKS Bełchatów Widzew Łódź -
  • 11.05  
    Ruch Chorzów Błękitni Stargard -
  • 11.05  
    KS SKRA Częstochowa Pogoń Siedlce -
  • 11.05  
    Radomiak Siarka Tarnobrzeg -

34. kolejka

  • 18.05  
    Górnik Łęczna Radomiak -
  • 18.05  
    Siarka Tarnobrzeg KS SKRA Częstochowa -
  • 18.05  
    Pogoń Siedlce Ruch Chorzów -
  • 18.05  
    Błękitni Stargard GKS Bełchatów -
  • 18.05  
    Widzew Łódź Olimpia Grudziądz -
  • 18.05  
    TKP Elana Olimpia Elbląg -
  • 18.05  
    CWKS Resovia Rozwój Katowice -
  • 18.05  
    Energetyk ROW Rybnik Znicz Pruszków -
  • 18.05  
    WKS Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola -