Czechy - 2. liga

5. kolejka - 2. liga

Tabela 2. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Usti nad Łabą 5 15   5 0 0   12 - 5 7
2 FC Vysočina Jihlava 5 13   4 1 0   11 - 4 7
3 Dynamo Czeskie Budziejowice 5 12   4 0 1   10 - 5 5
4 FC Hradec Králové 5 11   3 2 0   6 - 2 4
5 FK Pardubice 5 10   3 1 1   9 - 3 6
6 1. FC Brno 5 7   2 1 2   10 - 9 1
7 MFK Vítkovice 5 7   2 1 2   7 - 7 0
8 FK Prostějov 5 6   1 3 1   5 - 5 0
9 FK Varnsdorf 5 6   1 3 1   2 - 3 -1
10 Viktoria Żiżkov Praga 5 5   1 2 2   6 - 9 -3
11 FK MAS Táborsko 5 4   1 1 3   7 - 8 -1
12 MFK Chrudim 5 4   1 1 3   7 - 12 -5
13 1. SC Znojmo 5 4   1 1 3   5 - 10 -5
14 FC Sellier & Bellot Vlašim 5 3   0 3 2   7 - 9 -2
15 FK Baník Sokolov 5 2   0 2 3   4 - 9 -5
16 FK Fotbal Trzyniec 5 0   0 0 5   2 - 10 -8
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

6. kolejka (następna)

  • 24.08 18:30
  • 25.08 10:15
  • 25.08 10:15
  • 25.08 10:15
  • 26.08 10:15
  • 26.08 17:00
  • 26.08 17:00
  • 26.08 17:00

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lukasz Magera(1. FC Brno) 5 1
Martin Jindráček(FK Usti nad Łabą) 4 0
Michal Petráň(FK Pardubice) 4 0

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Till Sebastian Schumacher(FC Vysočina Jihlava) 1 1 2
Jan Ambrozek(1. SC Znojmo) 1 1 2
Daniel Stropek(FK Baník Sokolov) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 2. liga

6. kolejka

  • 24.08 18:30  
    FC Vysočina Jihlava MFK Vítkovice -
  • 25.08 10:15  
    FK Fotbal Trzyniec FK MAS Táborsko -
  • 25.08 10:15  
    MFK Chrudim FK Baník Sokolov -
  • 25.08 10:15  
    FK Prostějov 1. FC Brno -
  • 26.08 10:15  
    Viktoria Żiżkov Praga 1. SC Znojmo -
  • 26.08 17:00  
    FK Varnsdorf FC Hradec Králové -
  • 26.08 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Pardubice -
  • 26.08 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Usti nad Łabą -

7. kolejka

  • 29.08 18:00  
    MFK Vítkovice FK Fotbal Trzyniec -
  • 30.08 18:00  
    FK Usti nad Łabą 1. FC Brno -
  • 01.09 10:15  
    FK Pardubice Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 01.09 10:15  
    FK Baník Sokolov Viktoria Żiżkov Praga -
  • 02.09 15:00  
    FC Hradec Králové FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 02.09 17:00  
    FK MAS Táborsko MFK Chrudim -
  • 02.09 17:00  
    FK Varnsdorf FC Vysočina Jihlava -
  • 02.09 18:00  
    1. SC Znojmo FK Prostějov -

8. kolejka

  • 14.09 18:00  
    FC Vysočina Jihlava FC Hradec Králové -
  • 15.09 10:15  
    FK Fotbal Trzyniec FK Baník Sokolov -
  • 15.09 10:15  
    MFK Chrudim FK Varnsdorf -
  • 15.09 16:30  
    FK Prostějov FK Usti nad Łabą -
  • 16.09 10:15  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Pardubice -
  • 16.09 16:30  
    FC Sellier & Bellot Vlašim 1. SC Znojmo -
  • 16.09 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice MFK Vítkovice -
  • 16.09 18:00  
    1. FC Brno FK MAS Táborsko -

9. kolejka

  • 22.09  
    1. SC Znojmo FK Usti nad Łabą -
  • 22.09  
    FK Pardubice 1. FC Brno -
  • 22.09  
    FK MAS Táborsko Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 22.09  
    FK Baník Sokolov FK Prostějov -
  • 22.09  
    MFK Vítkovice MFK Chrudim -
  • 22.09  
    FC Hradec Králové Viktoria Żiżkov Praga -
  • 22.09  
    FK Varnsdorf FK Fotbal Trzyniec -
  • 22.09  
    FC Vysočina Jihlava FC Sellier & Bellot Vlašim -

10. kolejka

  • 29.09  
    FK Fotbal Trzyniec FC Vysočina Jihlava -
  • 29.09  
    MFK Chrudim FC Hradec Králové -
  • 29.09  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Baník Sokolov -
  • 29.09  
    Viktoria Żiżkov Praga FK MAS Táborsko -
  • 29.09  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. SC Znojmo -
  • 29.09  
    FK Prostějov FK Pardubice -
  • 29.09  
    1. FC Brno FK Varnsdorf -
  • 29.09  
    FK Usti nad Łabą MFK Vítkovice -

11. kolejka

  • 06.10  
    1. SC Znojmo 1. FC Brno -
  • 06.10  
    FK Pardubice FK Usti nad Łabą -
  • 06.10  
    FK MAS Táborsko FK Prostějov -
  • 06.10  
    FK Baník Sokolov Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 06.10  
    MFK Vítkovice FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 06.10  
    FC Hradec Králové FK Fotbal Trzyniec -
  • 06.10  
    FK Varnsdorf Viktoria Żiżkov Praga -
  • 06.10  
    FC Vysočina Jihlava MFK Chrudim -

12. kolejka

  • 20.10  
    1. SC Znojmo FK Pardubice -
  • 20.10  
    FK Fotbal Trzyniec MFK Chrudim -
  • 20.10  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Varnsdorf -
  • 20.10  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Vysočina Jihlava -
  • 20.10  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FC Hradec Králové -
  • 20.10  
    FK Prostějov MFK Vítkovice -
  • 20.10  
    1. FC Brno FK Baník Sokolov -
  • 20.10  
    FK Usti nad Łabą FK MAS Táborsko -

13. kolejka

  • 27.10  
    FK MAS Táborsko 1. SC Znojmo -
  • 27.10  
    FK Baník Sokolov FK Pardubice -
  • 27.10  
    MFK Vítkovice Viktoria Żiżkov Praga -
  • 27.10  
    FC Hradec Králové 1. FC Brno -
  • 27.10  
    FK Varnsdorf FK Usti nad Łabą -
  • 27.10  
    FC Vysočina Jihlava FK Prostějov -
  • 27.10  
    FK Fotbal Trzyniec FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 27.10  
    MFK Chrudim Dynamo Czeskie Budziejowice -

14. kolejka

  • 03.11  
    1. SC Znojmo FK Baník Sokolov -
  • 03.11  
    FK Pardubice FK MAS Táborsko -
  • 03.11  
    FC Sellier & Bellot Vlašim MFK Chrudim -
  • 03.11  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Fotbal Trzyniec -
  • 03.11  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FC Vysočina Jihlava -
  • 03.11  
    FK Prostějov FK Varnsdorf -
  • 03.11  
    1. FC Brno MFK Vítkovice -
  • 03.11  
    FK Usti nad Łabą FC Hradec Králové -

15. kolejka

  • 10.11  
    FK Baník Sokolov FK MAS Táborsko -
  • 10.11  
    MFK Vítkovice 1. SC Znojmo -
  • 10.11  
    FC Hradec Králové FK Pardubice -
  • 10.11  
    FK Varnsdorf Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 10.11  
    FC Vysočina Jihlava FK Usti nad Łabą -
  • 10.11  
    FK Fotbal Trzyniec 1. FC Brno -
  • 10.11  
    MFK Chrudim FK Prostějov -
  • 10.11  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Viktoria Żiżkov Praga -

16. kolejka

  • 24.11  
    FK Baník Sokolov MFK Vítkovice -
  • 24.11  
    1. SC Znojmo FC Hradec Králové -
  • 24.11  
    FK MAS Táborsko FK Varnsdorf -
  • 24.11  
    FK Pardubice FC Vysočina Jihlava -
  • 24.11  
    FK Prostějov FK Fotbal Trzyniec -
  • 24.11  
    FK Usti nad Łabą MFK Chrudim -
  • 24.11  
    1. FC Brno FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 24.11  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Viktoria Żiżkov Praga -

17. kolejka

  • 02.03  
    FC Vysočina Jihlava 1. SC Znojmo -
  • 02.03  
    FK Varnsdorf FK Pardubice -
  • 02.03  
    MFK Vítkovice FK MAS Táborsko -
  • 02.03  
    FC Hradec Králové FK Baník Sokolov -
  • 02.03  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 02.03  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Prostějov -
  • 02.03  
    MFK Chrudim 1. FC Brno -
  • 02.03  
    FK Fotbal Trzyniec FK Usti nad Łabą -

18. kolejka

  • 09.03  
    MFK Vítkovice FC Hradec Králové -
  • 09.03  
    FK Baník Sokolov FK Varnsdorf -
  • 09.03  
    FK MAS Táborsko FC Vysočina Jihlava -
  • 09.03  
    FK Pardubice FK Fotbal Trzyniec -
  • 09.03  
    1. SC Znojmo MFK Chrudim -
  • 09.03  
    FK Usti nad Łabą FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 09.03  
    1. FC Brno Viktoria Żiżkov Praga -
  • 09.03  
    FK Prostějov Dynamo Czeskie Budziejowice -

19. kolejka

  • 16.03  
    FK Fotbal Trzyniec 1. SC Znojmo -
  • 16.03  
    MFK Chrudim FK Pardubice -
  • 16.03  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK MAS Táborsko -
  • 16.03  
    FC Vysočina Jihlava FK Baník Sokolov -
  • 16.03  
    FK Varnsdorf MFK Vítkovice -
  • 16.03  
    FC Hradec Králové FK Prostějov -
  • 16.03  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. FC Brno -
  • 16.03  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Usti nad Łabą -

20. kolejka

  • 30.03  
    FC Hradec Králové FK Varnsdorf -
  • 30.03  
    MFK Vítkovice FC Vysočina Jihlava -
  • 30.03  
    FK MAS Táborsko FK Fotbal Trzyniec -
  • 30.03  
    FK Baník Sokolov MFK Chrudim -
  • 30.03  
    FK Pardubice FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 30.03  
    1. SC Znojmo Viktoria Żiżkov Praga -
  • 30.03  
    FK Usti nad Łabą Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 30.03  
    1. FC Brno FK Prostějov -

21. kolejka

  • 06.04  
    FK Prostějov 1. SC Znojmo -
  • 06.04  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Pardubice -
  • 06.04  
    MFK Chrudim FK MAS Táborsko -
  • 06.04  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Baník Sokolov -
  • 06.04  
    FK Fotbal Trzyniec MFK Vítkovice -
  • 06.04  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FC Hradec Králové -
  • 06.04  
    FC Vysočina Jihlava FK Varnsdorf -
  • 06.04  
    1. FC Brno FK Usti nad Łabą -

22. kolejka

  • 13.04  
    FC Hradec Králové FC Vysočina Jihlava -
  • 13.04  
    FK Baník Sokolov FK Fotbal Trzyniec -
  • 13.04  
    FK Varnsdorf MFK Chrudim -
  • 13.04  
    1. SC Znojmo FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 13.04  
    FK Pardubice Viktoria Żiżkov Praga -
  • 13.04  
    MFK Vítkovice Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 13.04  
    FK Usti nad Łabą FK Prostějov -
  • 13.04  
    FK MAS Táborsko 1. FC Brno -

23. kolejka

  • 17.04  
    FK Usti nad Łabą 1. SC Znojmo -
  • 17.04  
    1. FC Brno FK Pardubice -
  • 17.04  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK MAS Táborsko -
  • 17.04  
    FK Prostějov FK Baník Sokolov -
  • 17.04  
    MFK Chrudim MFK Vítkovice -
  • 17.04  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Hradec Králové -
  • 17.04  
    FK Fotbal Trzyniec FK Varnsdorf -
  • 17.04  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FC Vysočina Jihlava -

24. kolejka

  • 20.04  
    FC Vysočina Jihlava FK Fotbal Trzyniec -
  • 20.04  
    FC Hradec Králové MFK Chrudim -
  • 20.04  
    FK Baník Sokolov FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 20.04  
    FK MAS Táborsko Viktoria Żiżkov Praga -
  • 20.04  
    1. SC Znojmo Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 20.04  
    FK Pardubice FK Prostějov -
  • 20.04  
    FK Varnsdorf 1. FC Brno -
  • 20.04  
    MFK Vítkovice FK Usti nad Łabą -

25. kolejka

  • 27.04  
    1. FC Brno 1. SC Znojmo -
  • 27.04  
    FK Usti nad Łabą FK Pardubice -
  • 27.04  
    FK Prostějov FK MAS Táborsko -
  • 27.04  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Baník Sokolov -
  • 27.04  
    FC Sellier & Bellot Vlašim MFK Vítkovice -
  • 27.04  
    FK Fotbal Trzyniec FC Hradec Králové -
  • 27.04  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Varnsdorf -
  • 27.04  
    MFK Chrudim FC Vysočina Jihlava -

26. kolejka

  • 04.05  
    FK Pardubice 1. SC Znojmo -
  • 04.05  
    MFK Chrudim FK Fotbal Trzyniec -
  • 04.05  
    FK Varnsdorf FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 04.05  
    FC Vysočina Jihlava Viktoria Żiżkov Praga -
  • 04.05  
    FC Hradec Králové Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 04.05  
    MFK Vítkovice FK Prostějov -
  • 04.05  
    FK Baník Sokolov 1. FC Brno -
  • 04.05  
    FK MAS Táborsko FK Usti nad Łabą -

27. kolejka

  • 08.05  
    1. SC Znojmo FK MAS Táborsko -
  • 08.05  
    FK Pardubice FK Baník Sokolov -
  • 08.05  
    Viktoria Żiżkov Praga MFK Vítkovice -
  • 08.05  
    1. FC Brno FC Hradec Králové -
  • 08.05  
    FK Usti nad Łabą FK Varnsdorf -
  • 08.05  
    FK Prostějov FC Vysočina Jihlava -
  • 08.05  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Fotbal Trzyniec -
  • 08.05  
    Dynamo Czeskie Budziejowice MFK Chrudim -

28. kolejka

  • 11.05  
    FK Baník Sokolov 1. SC Znojmo -
  • 11.05  
    FK MAS Táborsko FK Pardubice -
  • 11.05  
    MFK Chrudim FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 11.05  
    FK Fotbal Trzyniec Viktoria Żiżkov Praga -
  • 11.05  
    FC Vysočina Jihlava Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 11.05  
    FK Varnsdorf FK Prostějov -
  • 11.05  
    MFK Vítkovice 1. FC Brno -
  • 11.05  
    FC Hradec Králové FK Usti nad Łabą -

29. kolejka

  • 18.05  
    FK MAS Táborsko FK Baník Sokolov -
  • 18.05  
    1. SC Znojmo MFK Vítkovice -
  • 18.05  
    FK Pardubice FC Hradec Králové -
  • 18.05  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Varnsdorf -
  • 18.05  
    FK Usti nad Łabą FC Vysočina Jihlava -
  • 18.05  
    1. FC Brno FK Fotbal Trzyniec -
  • 18.05  
    FK Prostějov MFK Chrudim -
  • 18.05  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Sellier & Bellot Vlašim -

30. kolejka

  • 25.05  
    FK Varnsdorf 1. SC Znojmo -
  • 25.05  
    MFK Vítkovice FK Pardubice -
  • 25.05  
    FC Hradec Králové FK MAS Táborsko -
  • 25.05  
    MFK Chrudim Viktoria Żiżkov Praga -
  • 25.05  
    FK Fotbal Trzyniec Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 25.05  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Prostějov -
  • 25.05  
    FC Vysočina Jihlava 1. FC Brno -
  • 25.05  
    FK Baník Sokolov FK Usti nad Łabą -