Niemcy - 2. Bundesliga

23. kolejka - 2. Bundesliga

Tabela 2. Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   VfL Bochum 1848 23 45   14 3 6   43 - 23 20
2   Kieler SV Holstein 1900 23 45   13 6 4   37 - 21 16
3   SpVgg Greuther Fürth 23 43   12 7 4   45 - 27 18
4   Hamburger SV 22 42   12 6 4   48 - 28 20
5   Karlsruher SC 23 39   12 3 8   37 - 30 7
6   1. FC Heidenheim 1846 23 36   10 6 7   35 - 31 4
7   Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 23 36   10 6 7   34 - 32 2
8   Hannover 96 23 34   10 4 9   35 - 27 8
9   FC Erzgebirge Aue 23 32   9 5 9   31 - 31 0
10   SC Paderborn 07 23 31   8 7 8   28 - 27 1
11   SSV Jahn 2000 Ratyzbona 23 29   7 8 8   25 - 29 -4
12   FC St. Pauli 22 28   7 7 8   36 - 40 -4
13   1. FC Nuernberg 23 27   7 6 10   29 - 34 -5
14   SV Darmstadt 1898 23 25   7 4 12   34 - 40 -6
15   VfL Osnabrück 23 22   6 4 13   22 - 37 -15
16   SV Sandhausen 23 21   6 3 14   28 - 44 -16
17   Braunschweiger TSV Eintracht 1895 23 21   5 6 12   21 - 43 -22
18   FC Würzburger Kickers 23 15   4 3 16   25 - 49 -24
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

24. kolejka (następna)

  • 05.03 18:30
  • 05.03 18:30
  • 06.03 13:00
  • 06.03 13:00
  • 06.03 13:00
  • 07.03 13:30
  • 07.03 13:30
  • 07.03 13:30
  • 08.03 20:30

Strzelcy 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Simon Terodde(Hamburger SV) 19 3
Christian Kühlwetter(1. FC Heidenheim 1846) 13 1
Simon Zoller(VfL Bochum 1848) 11 0

Kartkowicze 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Benedikt Gimber(SSV Jahn 2000 Ratyzbona) 2 4 6
Dominik Wydra(Braunschweiger TSV Eintracht 1895) 1 6 7
Nicolai Rapp(SV Darmstadt 1898) 1 6 7

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

24. kolejka

  • 05.03 18:30  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 05.03 18:30  
    SC Paderborn 07 SV Darmstadt 1898 -
  • 06.03 13:00  
    FC Erzgebirge Aue Hannover 96 -
  • 06.03 13:00  
    Karlsruher SC FC St. Pauli -
  • 06.03 13:00  
    SpVgg Greuther Fürth VfL Bochum 1848 -
  • 07.03 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Sandhausen -
  • 07.03 13:30  
    VfL Osnabrück SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 07.03 13:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 1. FC Nuernberg -
  • 08.03 20:30  
    Hamburger SV Kieler SV Holstein 1900 -

25. kolejka

  • 12.03 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 12.03 18:30  
    VfL Bochum 1848 Hamburger SV -
  • 13.03 13:00  
    SV Sandhausen Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 13.03 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SpVgg Greuther Fürth -
  • 13.03 13:00  
    SV Darmstadt 1898 FC Erzgebirge Aue -
  • 14.03 13:30  
    Karlsruher SC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.03 13:30  
    1. FC Nuernberg VfL Osnabrück -
  • 14.03 13:30  
    Hannover 96 FC Würzburger Kickers -
  • 15.03 20:30  
    FC St. Pauli SC Paderborn 07 -

26. kolejka

  • 19.03 18:30  
    Kieler SV Holstein 1900 Hannover 96 -
  • 19.03 18:30  
    SC Paderborn 07 Karlsruher SC -
  • 20.03 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Darmstadt 1898 -
  • 20.03 13:00  
    FC Erzgebirge Aue SV Sandhausen -
  • 20.03 13:00  
    Hamburger SV 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.03 13:30  
    FC Würzburger Kickers SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.03 13:30  
    VfL Osnabrück FC St. Pauli -
  • 21.03 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Nuernberg -
  • 22.03 20:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 VfL Bochum 1848 -

27. kolejka

  • 03.04 13:00  
    1. FC Nuernberg SC Paderborn 07 -
  • 03.04 13:00  
    VfL Bochum 1848 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 03.04 13:00  
    Karlsruher SC VfL Osnabrück -
  • 04.04 13:30  
    Hannover 96 Hamburger SV -
  • 04.04 13:30  
    SV Sandhausen FC Würzburger Kickers -
  • 04.04 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SpVgg Greuther Fürth -
  • 04.04 13:30  
    SV Darmstadt 1898 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 04.04 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Erzgebirge Aue -
  • 05.04 20:30  
    FC St. Pauli Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

28. kolejka

  • 09.04 18:30  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Nuernberg -
  • 09.04 18:30  
    Hamburger SV SV Darmstadt 1898 -
  • 10.04 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 10.04 13:00  
    FC Erzgebirge Aue FC St. Pauli -
  • 10.04 13:00  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Karlsruher SC -
  • 10.04 13:00  
    SC Paderborn 07 VfL Bochum 1848 -
  • 11.04 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 11.04 13:30  
    VfL Osnabrück Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 11.04 13:30  
    Hannover 96 1. FC Heidenheim 1846 -

29. kolejka

  • 18.04  
    Karlsruher SC FC Erzgebirge Aue -
  • 18.04  
    1. FC Nuernberg Kieler SV Holstein 1900 -
  • 18.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Paderborn 07 -
  • 18.04  
    VfL Osnabrück Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 18.04  
    FC St. Pauli FC Würzburger Kickers -
  • 18.04  
    VfL Bochum 1848 Hannover 96 -
  • 18.04  
    SV Sandhausen Hamburger SV -
  • 18.04  
    SV Darmstadt 1898 SpVgg Greuther Fürth -
  • 18.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Heidenheim 1846 -

30. kolejka

  • 21.04  
    SpVgg Greuther Fürth Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 21.04  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Nuernberg -
  • 21.04  
    FC Würzburger Kickers SV Darmstadt 1898 -
  • 21.04  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Sandhausen -
  • 21.04  
    Hannover 96 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.04  
    Hamburger SV Karlsruher SC -
  • 21.04  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC St. Pauli -
  • 21.04  
    SC Paderborn 07 VfL Osnabrück -
  • 21.04  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Bochum 1848 -

31. kolejka

  • 25.04  
    FC St. Pauli SpVgg Greuther Fürth -
  • 25.04  
    VfL Osnabrück Kieler SV Holstein 1900 -
  • 25.04  
    SV Darmstadt 1898 VfL Bochum 1848 -
  • 25.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hamburger SV -
  • 25.04  
    SC Paderborn 07 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 25.04  
    SV Sandhausen Hannover 96 -
  • 25.04  
    1. FC Nuernberg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 25.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 25.04  
    Karlsruher SC FC Würzburger Kickers -

32. kolejka

  • 09.05  
    FC Erzgebirge Aue SC Paderborn 07 -
  • 09.05  
    SpVgg Greuther Fürth Karlsruher SC -
  • 09.05  
    Kieler SV Holstein 1900 FC St. Pauli -
  • 09.05  
    Hannover 96 SV Darmstadt 1898 -
  • 09.05  
    VfL Bochum 1848 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 09.05  
    FC Würzburger Kickers VfL Osnabrück -
  • 09.05  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Sandhausen -
  • 09.05  
    Hamburger SV 1. FC Nuernberg -
  • 09.05  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

33. kolejka

  • 16.05 15:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Würzburger Kickers -
  • 16.05 15:30  
    1. FC Nuernberg VfL Bochum 1848 -
  • 16.05 15:30  
    Karlsruher SC Kieler SV Holstein 1900 -
  • 16.05 15:30  
    FC St. Pauli Hannover 96 -
  • 16.05 15:30  
    SC Paderborn 07 SpVgg Greuther Fürth -
  • 16.05 15:30  
    VfL Osnabrück Hamburger SV -
  • 16.05 15:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 16.05 15:30  
    SV Sandhausen SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 16.05 15:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Heidenheim 1846 -

34. kolejka

  • 23.05 15:30  
    FC Würzburger Kickers SC Paderborn 07 -
  • 23.05 15:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Darmstadt 1898 -
  • 23.05 15:30  
    FC Erzgebirge Aue VfL Osnabrück -
  • 23.05 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Karlsruher SC -
  • 23.05 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 23.05 15:30  
    VfL Bochum 1848 SV Sandhausen -
  • 23.05 15:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC St. Pauli -
  • 23.05 15:30  
    Hannover 96 1. FC Nuernberg -
  • 23.05 15:30  
    Hamburger SV Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -