Niemcy - 2. Bundesliga

10. kolejka - 2. Bundesliga

  • 05.12 13:00
  • 05.12 13:00
  • 05.12 13:00
  • 05.12 13:00
  • 06.12 13:30
  • 06.12 13:30
  • 06.12 13:30

Tabela 2. Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Kieler SV Holstein 1900 10 19   5 4 1   16 - 9 7
2   SpVgg Greuther Fürth 9 18   5 3 1   19 - 10 9
3   VfL Bochum 1848 10 17   5 2 3   18 - 12 6
4   Hamburger SV 9 17   5 2 2   19 - 14 5
5   VfL Osnabrück 9 16   4 4 1   13 - 11 2
6   FC Erzgebirge Aue 9 15   4 3 2   14 - 9 5
7   SC Paderborn 07 9 14   4 2 3   14 - 8 6
8   Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 10 14   4 2 4   11 - 17 -6
9   Karlsruher SC 9 13   4 1 4   14 - 10 4
10   1. FC Heidenheim 1846 9 12   3 3 3   15 - 13 2
11   SSV Jahn 2000 Ratyzbona 9 12   3 3 3   13 - 14 -1
12   SV Darmstadt 1898 10 12   3 3 4   18 - 21 -3
13   1. FC Nuernberg 9 10   2 4 3   16 - 15 1
14   Hannover 96 9 10   3 1 5   12 - 13 -1
15   Braunschweiger TSV Eintracht 1895 9 8   2 2 5   9 - 21 -12
16   SV Sandhausen 9 8   2 2 5   9 - 16 -7
17   FC St. Pauli 9 7   1 4 4   12 - 17 -5
18   FC Würzburger Kickers 9 4   1 1 7   9 - 21 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

11. kolejka (następna)

  • 11.12 18:30
  • 11.12 18:30
  • 12.12 13:00
  • 12.12 13:00
  • 12.12 13:00
  • 13.12 13:30
  • 13.12 13:30
  • 13.12 13:30
  • 13.12 13:30

Strzelcy 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Simon Terodde(Hamburger SV) 9 2
Christian Kühlwetter(1. FC Heidenheim 1846) 8 1
Serdar Dursun(SV Darmstadt 1898) 7 1

Kartkowicze 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nicolai Rapp(SV Darmstadt 1898) 1 3 4
John-Patrick Strauß(FC Erzgebirge Aue) 1 2 3
Niklas Hoffmann(FC Würzburger Kickers) 1 2 3

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

10. kolejka

  • 05.12 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC St. Pauli -
  • 05.12 13:00  
    VfL Osnabrück Karlsruher SC -
  • 05.12 13:00  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 05.12 13:00  
    Hamburger SV Hannover 96 -
  • 06.12 13:30  
    FC Würzburger Kickers SV Sandhausen -
  • 06.12 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 06.12 13:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Nuernberg -

11. kolejka

  • 11.12 18:30  
    SV Sandhausen SpVgg Greuther Fürth -
  • 11.12 18:30  
    VfL Bochum 1848 SC Paderborn 07 -
  • 12.12 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Kieler SV Holstein 1900 -
  • 12.12 13:00  
    1. FC Heidenheim 1846 Hannover 96 -
  • 12.12 13:00  
    SV Darmstadt 1898 Hamburger SV -
  • 13.12 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 VfL Osnabrück -
  • 13.12 13:30  
    FC St. Pauli FC Erzgebirge Aue -
  • 13.12 13:30  
    Karlsruher SC Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 13.12 13:30  
    1. FC Nuernberg FC Würzburger Kickers -

12. kolejka

  • 15.12 18:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Darmstadt 1898 -
  • 15.12 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 15.12 18:30  
    Hamburger SV SV Sandhausen -
  • 15.12 18:30  
    Hannover 96 VfL Bochum 1848 -
  • 16.12 18:30  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Nuernberg -
  • 16.12 18:30  
    FC Würzburger Kickers FC St. Pauli -
  • 16.12 18:30  
    SC Paderborn 07 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 16.12 18:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 VfL Osnabrück -
  • 17.12 20:30  
    FC Erzgebirge Aue Karlsruher SC -

13. kolejka

  • 18.12 18:30  
    VfL Bochum 1848 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 18.12 18:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hannover 96 -
  • 19.12 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SpVgg Greuther Fürth -
  • 19.12 13:00  
    VfL Osnabrück SC Paderborn 07 -
  • 19.12 13:00  
    SV Darmstadt 1898 FC Würzburger Kickers -
  • 20.12 13:30  
    1. FC Nuernberg FC Erzgebirge Aue -
  • 20.12 13:30  
    FC St. Pauli Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 20.12 13:30  
    SV Sandhausen Kieler SV Holstein 1900 -
  • 21.12 20:30  
    Karlsruher SC Hamburger SV -

14. kolejka

  • 02.01 13:00  
    FC Würzburger Kickers Karlsruher SC -
  • 02.01 13:00  
    VfL Bochum 1848 SV Darmstadt 1898 -
  • 02.01 13:00  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Nuernberg -
  • 03.01 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth FC St. Pauli -
  • 03.01 13:30  
    FC Erzgebirge Aue Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 03.01 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 VfL Osnabrück -
  • 03.01 13:30  
    Hannover 96 SV Sandhausen -
  • 03.01 13:30  
    Hamburger SV SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 04.01 20:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 SC Paderborn 07 -

15. kolejka

  • 08.01 18:30  
    SV Sandhausen 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 08.01 18:30  
    Karlsruher SC SpVgg Greuther Fürth -
  • 09.01 13:00  
    FC St. Pauli Kieler SV Holstein 1900 -
  • 09.01 13:00  
    VfL Osnabrück FC Würzburger Kickers -
  • 09.01 13:00  
    1. FC Nuernberg Hamburger SV -
  • 10.01 13:30  
    SV Darmstadt 1898 Hannover 96 -
  • 10.01 13:30  
    SC Paderborn 07 FC Erzgebirge Aue -
  • 10.01 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona VfL Bochum 1848 -
  • 11.01 20:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -

16. kolejka

  • 17.01  
    VfL Bochum 1848 1. FC Nuernberg -
  • 17.01  
    Kieler SV Holstein 1900 Karlsruher SC -
  • 17.01  
    SpVgg Greuther Fürth SC Paderborn 07 -
  • 17.01  
    Hamburger SV VfL Osnabrück -
  • 17.01  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Darmstadt 1898 -
  • 17.01  
    FC Erzgebirge Aue Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 17.01  
    Hannover 96 FC St. Pauli -
  • 17.01  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Sandhausen -
  • 17.01  
    FC Würzburger Kickers Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

17. kolejka

  • 24.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Hamburger SV -
  • 24.01  
    1. FC Nuernberg Hannover 96 -
  • 24.01  
    Karlsruher SC 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 24.01  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 SpVgg Greuther Fürth -
  • 24.01  
    VfL Osnabrück FC Erzgebirge Aue -
  • 24.01  
    SV Sandhausen VfL Bochum 1848 -
  • 24.01  
    FC St. Pauli SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 24.01  
    SV Darmstadt 1898 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 24.01  
    SC Paderborn 07 FC Würzburger Kickers -

18. kolejka

  • 27.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 27.01  
    1. FC Nuernberg SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 27.01  
    Karlsruher SC Hannover 96 -
  • 27.01  
    VfL Osnabrück SpVgg Greuther Fürth -
  • 27.01  
    FC St. Pauli VfL Bochum 1848 -
  • 27.01  
    SC Paderborn 07 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 27.01  
    FC Erzgebirge Aue FC Würzburger Kickers -
  • 27.01  
    SV Darmstadt 1898 SV Sandhausen -
  • 27.01  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Hamburger SV -

19. kolejka

  • 31.01  
    SpVgg Greuther Fürth FC Erzgebirge Aue -
  • 31.01  
    1. FC Heidenheim 1846 FC St. Pauli -
  • 31.01  
    SV Sandhausen 1. FC Nuernberg -
  • 31.01  
    Kieler SV Holstein 1900 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 31.01  
    FC Würzburger Kickers Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 31.01  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Darmstadt 1898 -
  • 31.01  
    Hamburger SV SC Paderborn 07 -
  • 31.01  
    Hannover 96 VfL Osnabrück -
  • 31.01  
    VfL Bochum 1848 Karlsruher SC -

20. kolejka

  • 07.02  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Hannover 96 -
  • 07.02  
    FC St. Pauli SV Sandhausen -
  • 07.02  
    Karlsruher SC SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 07.02  
    SC Paderborn 07 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 07.02  
    SpVgg Greuther Fürth FC Würzburger Kickers -
  • 07.02  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 07.02  
    FC Erzgebirge Aue Hamburger SV -
  • 07.02  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Nuernberg -
  • 07.02  
    VfL Osnabrück VfL Bochum 1848 -

21. kolejka

  • 14.02  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Würzburger Kickers -
  • 14.02  
    1. FC Nuernberg FC St. Pauli -
  • 14.02  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 14.02  
    SV Sandhausen Karlsruher SC -
  • 14.02  
    VfL Bochum 1848 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.02  
    Hannover 96 SC Paderborn 07 -
  • 14.02  
    SV Darmstadt 1898 VfL Osnabrück -
  • 14.02  
    Hamburger SV SpVgg Greuther Fürth -
  • 14.02  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Erzgebirge Aue -

22. kolejka

  • 21.02  
    FC Würzburger Kickers Hamburger SV -
  • 21.02  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.02  
    FC St. Pauli SV Darmstadt 1898 -
  • 21.02  
    FC Erzgebirge Aue VfL Bochum 1848 -
  • 21.02  
    Karlsruher SC 1. FC Nuernberg -
  • 21.02  
    VfL Osnabrück 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.02  
    SpVgg Greuther Fürth Kieler SV Holstein 1900 -
  • 21.02  
    SC Paderborn 07 SV Sandhausen -
  • 21.02  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Hannover 96 -

23. kolejka

  • 28.02  
    1. FC Nuernberg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 28.02  
    FC St. Pauli Hamburger SV -
  • 28.02  
    Hannover 96 SpVgg Greuther Fürth -
  • 28.02  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SC Paderborn 07 -
  • 28.02  
    SV Sandhausen VfL Osnabrück -
  • 28.02  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Erzgebirge Aue -
  • 28.02  
    SV Darmstadt 1898 Karlsruher SC -
  • 28.02  
    VfL Bochum 1848 FC Würzburger Kickers -
  • 28.02  
    1. FC Heidenheim 1846 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -

24. kolejka

  • 07.03  
    Hamburger SV Kieler SV Holstein 1900 -
  • 07.03  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 07.03  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Sandhausen -
  • 07.03  
    VfL Osnabrück SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 07.03  
    FC Erzgebirge Aue Hannover 96 -
  • 07.03  
    Karlsruher SC FC St. Pauli -
  • 07.03  
    SpVgg Greuther Fürth VfL Bochum 1848 -
  • 07.03  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 1. FC Nuernberg -
  • 07.03  
    SC Paderborn 07 SV Darmstadt 1898 -

25. kolejka

  • 14.03  
    SV Sandhausen Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 14.03  
    Karlsruher SC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.03  
    1. FC Nuernberg VfL Osnabrück -
  • 14.03  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SpVgg Greuther Fürth -
  • 14.03  
    FC St. Pauli SC Paderborn 07 -
  • 14.03  
    1. FC Heidenheim 1846 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 14.03  
    VfL Bochum 1848 Hamburger SV -
  • 14.03  
    SV Darmstadt 1898 FC Erzgebirge Aue -
  • 14.03  
    Hannover 96 FC Würzburger Kickers -

26. kolejka

  • 21.03  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 VfL Bochum 1848 -
  • 21.03  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Darmstadt 1898 -
  • 21.03  
    FC Würzburger Kickers SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.03  
    VfL Osnabrück FC St. Pauli -
  • 21.03  
    Kieler SV Holstein 1900 Hannover 96 -
  • 21.03  
    FC Erzgebirge Aue SV Sandhausen -
  • 21.03  
    Hamburger SV 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.03  
    SC Paderborn 07 Karlsruher SC -
  • 21.03  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Nuernberg -

27. kolejka

  • 04.04  
    1. FC Nuernberg SC Paderborn 07 -
  • 04.04  
    VfL Bochum 1848 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 04.04  
    FC St. Pauli Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 04.04  
    Hannover 96 Hamburger SV -
  • 04.04  
    SV Sandhausen FC Würzburger Kickers -
  • 04.04  
    1. FC Heidenheim 1846 SpVgg Greuther Fürth -
  • 04.04  
    SV Darmstadt 1898 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 04.04  
    Karlsruher SC VfL Osnabrück -
  • 04.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Erzgebirge Aue -

28. kolejka

  • 11.04  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 11.04  
    VfL Osnabrück Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 11.04  
    Kieler SV Holstein 1900 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 11.04  
    FC Erzgebirge Aue FC St. Pauli -
  • 11.04  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Nuernberg -
  • 11.04  
    Hannover 96 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 11.04  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Karlsruher SC -
  • 11.04  
    Hamburger SV SV Darmstadt 1898 -
  • 11.04  
    SC Paderborn 07 VfL Bochum 1848 -

29. kolejka

  • 18.04  
    Karlsruher SC FC Erzgebirge Aue -
  • 18.04  
    1. FC Nuernberg Kieler SV Holstein 1900 -
  • 18.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Paderborn 07 -
  • 18.04  
    VfL Osnabrück Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 18.04  
    FC St. Pauli FC Würzburger Kickers -
  • 18.04  
    VfL Bochum 1848 Hannover 96 -
  • 18.04  
    SV Sandhausen Hamburger SV -
  • 18.04  
    SV Darmstadt 1898 SpVgg Greuther Fürth -
  • 18.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Heidenheim 1846 -

30. kolejka

  • 21.04  
    SpVgg Greuther Fürth Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 21.04  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Nuernberg -
  • 21.04  
    FC Würzburger Kickers SV Darmstadt 1898 -
  • 21.04  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Sandhausen -
  • 21.04  
    Hannover 96 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.04  
    Hamburger SV Karlsruher SC -
  • 21.04  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC St. Pauli -
  • 21.04  
    SC Paderborn 07 VfL Osnabrück -
  • 21.04  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Bochum 1848 -

31. kolejka

  • 25.04  
    FC St. Pauli SpVgg Greuther Fürth -
  • 25.04  
    VfL Osnabrück Kieler SV Holstein 1900 -
  • 25.04  
    SV Darmstadt 1898 VfL Bochum 1848 -
  • 25.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hamburger SV -
  • 25.04  
    SC Paderborn 07 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 25.04  
    SV Sandhausen Hannover 96 -
  • 25.04  
    1. FC Nuernberg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 25.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 25.04  
    Karlsruher SC FC Würzburger Kickers -

32. kolejka

  • 09.05  
    FC Erzgebirge Aue SC Paderborn 07 -
  • 09.05  
    SpVgg Greuther Fürth Karlsruher SC -
  • 09.05  
    Kieler SV Holstein 1900 FC St. Pauli -
  • 09.05  
    Hannover 96 SV Darmstadt 1898 -
  • 09.05  
    VfL Bochum 1848 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 09.05  
    FC Würzburger Kickers VfL Osnabrück -
  • 09.05  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Sandhausen -
  • 09.05  
    Hamburger SV 1. FC Nuernberg -
  • 09.05  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

33. kolejka

  • 16.05 15:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Würzburger Kickers -
  • 16.05 15:30  
    1. FC Nuernberg VfL Bochum 1848 -
  • 16.05 15:30  
    Karlsruher SC Kieler SV Holstein 1900 -
  • 16.05 15:30  
    FC St. Pauli Hannover 96 -
  • 16.05 15:30  
    SC Paderborn 07 SpVgg Greuther Fürth -
  • 16.05 15:30  
    VfL Osnabrück Hamburger SV -
  • 16.05 15:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 16.05 15:30  
    SV Sandhausen SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 16.05 15:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Heidenheim 1846 -

34. kolejka

  • 23.05 15:30  
    FC Würzburger Kickers SC Paderborn 07 -
  • 23.05 15:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Darmstadt 1898 -
  • 23.05 15:30  
    FC Erzgebirge Aue VfL Osnabrück -
  • 23.05 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Karlsruher SC -
  • 23.05 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 23.05 15:30  
    VfL Bochum 1848 SV Sandhausen -
  • 23.05 15:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC St. Pauli -
  • 23.05 15:30  
    Hannover 96 1. FC Nuernberg -
  • 23.05 15:30  
    Hamburger SV Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -