Niemcy - 2. Bundesliga

3. kolejka - 2. Bundesliga

Tabela 2. Bundesliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Hamburger SV 3 7   2 1 0   6 - 1 5
2 VfB Stuttgart 3 7   2 1 0   6 - 4 2
3 Karlsruher SC 2 6   2 0 0   6 - 3 3
4 FC Erzgebirge Aue 3 6   2 0 1   6 - 5 1
5 DSC Arminia Bielefeld 3 5   1 2 0   7 - 5 2
6 Hannover 96 3 4   1 1 1   5 - 3 2
7 1. FC Heidenheim 1846 2 4   1 1 0   5 - 3 2
8 SSV Jahn 2000 Ratyzbona 2 4   1 1 0   4 - 2 2
9 SV Darmstadt 1898 2 4   1 1 0   3 - 1 2
10 SV Sandhausen 3 4   1 1 1   4 - 4 0
11 SpVgg Greuther Fürth 2 3   1 0 1   3 - 3 0
12 VfL Osnabrück 2 3   1 0 1   2 - 3 -1
13 1. FC Nuernberg 3 3   1 0 2   3 - 7 -4
14 Kieler SV Holstein 1900 2 1   0 1 1   1 - 3 -2
15 VfL Bochum 3 1   0 1 2   4 - 7 -3
16 FC St. Pauli 3 1   0 1 2   3 - 6 -3
17 SG Dynamo Drezno 2 0   0 0 2   2 - 5 -3
18 SV Wehen Wiesbaden 3 0   0 0 3   3 - 8 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

4. kolejka (następna)

  • 23.08 18:30
  • 23.08 18:30
  • 24.08 13:00
  • 24.08 13:00
  • 24.08 13:00
  • 25.08 13:30
  • 25.08 13:30
  • 25.08 13:30
  • 26.08 20:30

Strzelcy 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Philipp Hofmann(Karlsruher SC) 3 0
Daniel Keita-Ruel(SpVgg Greuther Fürth) 2 0
Fabian Klos(DSC Arminia Bielefeld) 2 0

Kartkowicze 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Matthias Ostrzolek(Hannover 96) 1 1 2
Kevin Wolze(VfL Osnabrück) 1 1 2
Maxime Awoudja(VfB Stuttgart) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

4. kolejka

  • 23.08 18:30  
    SV Darmstadt 1898 SG Dynamo Drezno -
  • 23.08 18:30  
    FC Erzgebirge Aue VfB Stuttgart -
  • 24.08 13:00  
    Hannover 96 SpVgg Greuther Fürth -
  • 24.08 13:00  
    VfL Bochum SV Wehen Wiesbaden -
  • 24.08 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona DSC Arminia Bielefeld -
  • 25.08 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Sandhausen -
  • 25.08 13:30  
    1. FC Nuernberg VfL Osnabrück -
  • 25.08 13:30  
    Karlsruher SC Hamburger SV -
  • 26.08 20:30  
    FC St. Pauli Kieler SV Holstein 1900 -

5. kolejka

  • 30.08 18:30  
    1. FC Nuernberg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 30.08 18:30  
    SV Sandhausen SV Darmstadt 1898 -
  • 31.08 13:00  
    SG Dynamo Drezno FC St. Pauli -
  • 31.08 13:00  
    DSC Arminia Bielefeld SpVgg Greuther Fürth -
  • 31.08 13:00  
    SV Wehen Wiesbaden SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 01.09 13:30  
    Hamburger SV Hannover 96 -
  • 01.09 13:30  
    VfL Osnabrück Karlsruher SC -
  • 01.09 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Erzgebirge Aue -
  • 02.09 20:30  
    VfB Stuttgart VfL Bochum -

6. kolejka

  • 13.09 18:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Wehen Wiesbaden -
  • 13.09 18:30  
    Karlsruher SC SV Sandhausen -
  • 14.09 13:00  
    Hannover 96 DSC Arminia Bielefeld -
  • 14.09 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona VfB Stuttgart -
  • 14.09 13:00  
    1. FC Heidenheim 1846 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 15.09 13:30  
    VfL Bochum SG Dynamo Drezno -
  • 15.09 13:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Nuernberg -
  • 15.09 13:30  
    FC Erzgebirge Aue VfL Osnabrück -
  • 16.09 20:30  
    FC St. Pauli Hamburger SV -

7. kolejka

  • 20.09 18:30  
    Kieler SV Holstein 1900 Hannover 96 -
  • 20.09 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Darmstadt 1898 -
  • 21.09 13:00  
    VfB Stuttgart SpVgg Greuther Fürth -
  • 21.09 13:00  
    SV Wehen Wiesbaden DSC Arminia Bielefeld -
  • 21.09 13:00  
    SV Sandhausen VfL Bochum -
  • 21.09 13:00  
    1. FC Nuernberg Karlsruher SC -
  • 22.09 13:30  
    VfL Osnabrück FC St. Pauli -
  • 22.09 13:30  
    SG Dynamo Drezno SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 22.09 13:30  
    Hamburger SV FC Erzgebirge Aue -

8. kolejka

  • 27.09 18:30  
    SV Wehen Wiesbaden VfL Osnabrück -
  • 27.09 18:30  
    DSC Arminia Bielefeld VfB Stuttgart -
  • 28.09 13:00  
    Karlsruher SC 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 28.09 13:00  
    VfL Bochum SV Darmstadt 1898 -
  • 28.09 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hamburger SV -
  • 29.09 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SG Dynamo Drezno -
  • 29.09 13:30  
    FC St. Pauli SV Sandhausen -
  • 29.09 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth Kieler SV Holstein 1900 -
  • 30.09 20:30  
    Hannover 96 1. FC Nuernberg -

9. kolejka

  • 06.10  
    VfB Stuttgart SV Wehen Wiesbaden -
  • 06.10  
    1. FC Nuernberg FC St. Pauli -
  • 06.10  
    SG Dynamo Drezno Hannover 96 -
  • 06.10  
    SV Sandhausen FC Erzgebirge Aue -
  • 06.10  
    Hamburger SV SpVgg Greuther Fürth -
  • 06.10  
    SV Darmstadt 1898 Karlsruher SC -
  • 06.10  
    Kieler SV Holstein 1900 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 06.10  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Bochum -
  • 06.10  
    VfL Osnabrück DSC Arminia Bielefeld -

10. kolejka

  • 20.10  
    VfB Stuttgart Kieler SV Holstein 1900 -
  • 20.10  
    Hannover 96 VfL Osnabrück -
  • 20.10  
    VfL Bochum Karlsruher SC -
  • 20.10  
    FC St. Pauli SV Darmstadt 1898 -
  • 20.10  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Sandhausen -
  • 20.10  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 20.10  
    DSC Arminia Bielefeld Hamburger SV -
  • 20.10  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Nuernberg -
  • 20.10  
    SpVgg Greuther Fürth SG Dynamo Drezno -

11. kolejka

  • 27.10  
    Kieler SV Holstein 1900 VfL Bochum -
  • 27.10  
    1. FC Nuernberg SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 27.10  
    Hamburger SV VfB Stuttgart -
  • 27.10  
    SG Dynamo Drezno DSC Arminia Bielefeld -
  • 27.10  
    1. FC Heidenheim 1846 FC St. Pauli -
  • 27.10  
    SV Sandhausen SV Wehen Wiesbaden -
  • 27.10  
    VfL Osnabrück SpVgg Greuther Fürth -
  • 27.10  
    Karlsruher SC Hannover 96 -
  • 27.10  
    SV Darmstadt 1898 FC Erzgebirge Aue -

12. kolejka

  • 03.11  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona VfL Osnabrück -
  • 03.11  
    SV Wehen Wiesbaden Hamburger SV -
  • 03.11  
    VfL Bochum 1. FC Nuernberg -
  • 03.11  
    SpVgg Greuther Fürth SV Darmstadt 1898 -
  • 03.11  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 03.11  
    VfB Stuttgart SG Dynamo Drezno -
  • 03.11  
    Hannover 96 SV Sandhausen -
  • 03.11  
    DSC Arminia Bielefeld Kieler SV Holstein 1900 -
  • 03.11  
    FC St. Pauli Karlsruher SC -

13. kolejka

  • 10.11  
    1. FC Nuernberg DSC Arminia Bielefeld -
  • 10.11  
    1. FC Heidenheim 1846 Hannover 96 -
  • 10.11  
    VfL Osnabrück VfB Stuttgart -
  • 10.11  
    SG Dynamo Drezno SV Wehen Wiesbaden -
  • 10.11  
    SV Sandhausen SpVgg Greuther Fürth -
  • 10.11  
    SV Darmstadt 1898 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 10.11  
    FC St. Pauli VfL Bochum -
  • 10.11  
    Kieler SV Holstein 1900 Hamburger SV -
  • 10.11  
    Karlsruher SC FC Erzgebirge Aue -

14. kolejka

  • 24.11  
    SV Wehen Wiesbaden Kieler SV Holstein 1900 -
  • 24.11  
    DSC Arminia Bielefeld SV Sandhausen -
  • 24.11  
    FC Erzgebirge Aue FC St. Pauli -
  • 24.11  
    Hamburger SV SG Dynamo Drezno -
  • 24.11  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 24.11  
    Hannover 96 SV Darmstadt 1898 -
  • 24.11  
    VfB Stuttgart Karlsruher SC -
  • 24.11  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Nuernberg -
  • 24.11  
    VfL Bochum VfL Osnabrück -

15. kolejka

  • 01.12  
    1. FC Nuernberg SV Wehen Wiesbaden -
  • 01.12  
    FC St. Pauli Hannover 96 -
  • 01.12  
    1. FC Heidenheim 1846 SpVgg Greuther Fürth -
  • 01.12  
    SV Darmstadt 1898 DSC Arminia Bielefeld -
  • 01.12  
    Karlsruher SC SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 01.12  
    VfL Osnabrück Hamburger SV -
  • 01.12  
    SV Sandhausen VfB Stuttgart -
  • 01.12  
    VfL Bochum FC Erzgebirge Aue -
  • 01.12  
    SG Dynamo Drezno Kieler SV Holstein 1900 -

16. kolejka

  • 08.12  
    VfB Stuttgart 1. FC Nuernberg -
  • 08.12  
    Kieler SV Holstein 1900 VfL Osnabrück -
  • 08.12  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC St. Pauli -
  • 08.12  
    SpVgg Greuther Fürth VfL Bochum -
  • 08.12  
    Hannover 96 FC Erzgebirge Aue -
  • 08.12  
    DSC Arminia Bielefeld Karlsruher SC -
  • 08.12  
    SG Dynamo Drezno SV Sandhausen -
  • 08.12  
    Hamburger SV 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 08.12  
    SV Wehen Wiesbaden SV Darmstadt 1898 -

17. kolejka

  • 15.12  
    1. FC Nuernberg Kieler SV Holstein 1900 -
  • 15.12  
    1. FC Heidenheim 1846 DSC Arminia Bielefeld -
  • 15.12  
    FC St. Pauli SV Wehen Wiesbaden -
  • 15.12  
    SV Darmstadt 1898 VfB Stuttgart -
  • 15.12  
    Karlsruher SC SpVgg Greuther Fürth -
  • 15.12  
    VfL Osnabrück SG Dynamo Drezno -
  • 15.12  
    SV Sandhausen Hamburger SV -
  • 15.12  
    FC Erzgebirge Aue SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 15.12  
    VfL Bochum Hannover 96 -

18. kolejka

  • 22.12  
    FC Erzgebirge Aue SpVgg Greuther Fürth -
  • 22.12  
    FC St. Pauli DSC Arminia Bielefeld -
  • 22.12  
    SV Darmstadt 1898 Hamburger SV -
  • 22.12  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Osnabrück -
  • 22.12  
    VfL Bochum SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 22.12  
    1. FC Nuernberg SG Dynamo Drezno -
  • 22.12  
    Hannover 96 VfB Stuttgart -
  • 22.12  
    SV Sandhausen Kieler SV Holstein 1900 -
  • 22.12  
    Karlsruher SC SV Wehen Wiesbaden -

19. kolejka

  • 29.01  
    DSC Arminia Bielefeld VfL Bochum -
  • 29.01  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Darmstadt 1898 -
  • 29.01  
    Hamburger SV 1. FC Nuernberg -
  • 29.01  
    SG Dynamo Drezno Karlsruher SC -
  • 29.01  
    VfB Stuttgart 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 29.01  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hannover 96 -
  • 29.01  
    SpVgg Greuther Fürth FC St. Pauli -
  • 29.01  
    VfL Osnabrück SV Sandhausen -
  • 29.01  
    SV Wehen Wiesbaden FC Erzgebirge Aue -

20. kolejka

  • 02.02  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SpVgg Greuther Fürth -
  • 02.02  
    Hannover 96 SV Wehen Wiesbaden -
  • 02.02  
    1. FC Nuernberg SV Sandhausen -
  • 02.02  
    1. FC Heidenheim 1846 SG Dynamo Drezno -
  • 02.02  
    SV Darmstadt 1898 VfL Osnabrück -
  • 02.02  
    FC St. Pauli VfB Stuttgart -
  • 02.02  
    Karlsruher SC Kieler SV Holstein 1900 -
  • 02.02  
    VfL Bochum Hamburger SV -
  • 02.02  
    FC Erzgebirge Aue DSC Arminia Bielefeld -

21. kolejka

  • 09.02  
    Hamburger SV Karlsruher SC -
  • 09.02  
    VfB Stuttgart FC Erzgebirge Aue -
  • 09.02  
    Kieler SV Holstein 1900 FC St. Pauli -
  • 09.02  
    SG Dynamo Drezno SV Darmstadt 1898 -
  • 09.02  
    DSC Arminia Bielefeld SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 09.02  
    SpVgg Greuther Fürth Hannover 96 -
  • 09.02  
    SV Sandhausen 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 09.02  
    SV Wehen Wiesbaden VfL Bochum -
  • 09.02  
    VfL Osnabrück 1. FC Nuernberg -

22. kolejka

  • 16.02  
    SV Darmstadt 1898 SV Sandhausen -
  • 16.02  
    Hannover 96 Hamburger SV -
  • 16.02  
    FC St. Pauli SG Dynamo Drezno -
  • 16.02  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Wehen Wiesbaden -
  • 16.02  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Nuernberg -
  • 16.02  
    VfL Bochum VfB Stuttgart -
  • 16.02  
    SpVgg Greuther Fürth DSC Arminia Bielefeld -
  • 16.02  
    FC Erzgebirge Aue Kieler SV Holstein 1900 -
  • 16.02  
    Karlsruher SC VfL Osnabrück -

23. kolejka

  • 23.02  
    VfL Osnabrück FC Erzgebirge Aue -
  • 23.02  
    DSC Arminia Bielefeld Hannover 96 -
  • 23.02  
    SG Dynamo Drezno VfL Bochum -
  • 23.02  
    SV Wehen Wiesbaden SpVgg Greuther Fürth -
  • 23.02  
    SV Sandhausen Karlsruher SC -
  • 23.02  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 23.02  
    Hamburger SV FC St. Pauli -
  • 23.02  
    1. FC Nuernberg SV Darmstadt 1898 -
  • 23.02  
    VfB Stuttgart SSV Jahn 2000 Ratyzbona -

24. kolejka

  • 01.03  
    DSC Arminia Bielefeld SV Wehen Wiesbaden -
  • 01.03  
    Hannover 96 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 01.03  
    FC St. Pauli VfL Osnabrück -
  • 01.03  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SG Dynamo Drezno -
  • 01.03  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 01.03  
    VfL Bochum SV Sandhausen -
  • 01.03  
    FC Erzgebirge Aue Hamburger SV -
  • 01.03  
    Karlsruher SC 1. FC Nuernberg -
  • 01.03  
    SpVgg Greuther Fürth VfB Stuttgart -

25. kolejka

  • 08.03  
    1. FC Heidenheim 1846 Karlsruher SC -
  • 08.03  
    Kieler SV Holstein 1900 SpVgg Greuther Fürth -
  • 08.03  
    SV Darmstadt 1898 VfL Bochum -
  • 08.03  
    VfL Osnabrück SV Wehen Wiesbaden -
  • 08.03  
    VfB Stuttgart DSC Arminia Bielefeld -
  • 08.03  
    SV Sandhausen FC St. Pauli -
  • 08.03  
    Hamburger SV SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 08.03  
    SG Dynamo Drezno FC Erzgebirge Aue -
  • 08.03  
    1. FC Nuernberg Hannover 96 -

26. kolejka

  • 15.03  
    FC St. Pauli 1. FC Nuernberg -
  • 15.03  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Kieler SV Holstein 1900 -
  • 15.03  
    DSC Arminia Bielefeld VfL Osnabrück -
  • 15.03  
    Hannover 96 SG Dynamo Drezno -
  • 15.03  
    VfL Bochum 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 15.03  
    FC Erzgebirge Aue SV Sandhausen -
  • 15.03  
    SpVgg Greuther Fürth Hamburger SV -
  • 15.03  
    Karlsruher SC SV Darmstadt 1898 -
  • 15.03  
    SV Wehen Wiesbaden VfB Stuttgart -

27. kolejka

  • 22.03  
    SV Darmstadt 1898 FC St. Pauli -
  • 22.03  
    Kieler SV Holstein 1900 VfB Stuttgart -
  • 22.03  
    SG Dynamo Drezno SpVgg Greuther Fürth -
  • 22.03  
    SV Sandhausen SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 22.03  
    VfL Osnabrück Hannover 96 -
  • 22.03  
    Karlsruher SC VfL Bochum -
  • 22.03  
    1. FC Nuernberg FC Erzgebirge Aue -
  • 22.03  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Wehen Wiesbaden -
  • 22.03  
    Hamburger SV DSC Arminia Bielefeld -

28. kolejka

  • 05.04  
    SV Wehen Wiesbaden SV Sandhausen -
  • 05.04  
    Hannover 96 Karlsruher SC -
  • 05.04  
    FC Erzgebirge Aue SV Darmstadt 1898 -
  • 05.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Nuernberg -
  • 05.04  
    DSC Arminia Bielefeld SG Dynamo Drezno -
  • 05.04  
    FC St. Pauli 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 05.04  
    VfL Bochum Kieler SV Holstein 1900 -
  • 05.04  
    VfB Stuttgart Hamburger SV -
  • 05.04  
    SpVgg Greuther Fürth VfL Osnabrück -

29. kolejka

  • 12.04  
    1. FC Nuernberg VfL Bochum -
  • 12.04  
    Hamburger SV SV Wehen Wiesbaden -
  • 12.04  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Erzgebirge Aue -
  • 12.04  
    Kieler SV Holstein 1900 DSC Arminia Bielefeld -
  • 12.04  
    SV Darmstadt 1898 SpVgg Greuther Fürth -
  • 12.04  
    SV Sandhausen Hannover 96 -
  • 12.04  
    SG Dynamo Drezno VfB Stuttgart -
  • 12.04  
    Karlsruher SC FC St. Pauli -
  • 12.04  
    VfL Osnabrück SSV Jahn 2000 Ratyzbona -

30. kolejka

  • 19.04  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Nuernberg -
  • 19.04  
    VfL Bochum FC St. Pauli -
  • 19.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Darmstadt 1898 -
  • 19.04  
    FC Erzgebirge Aue Karlsruher SC -
  • 19.04  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 19.04  
    Hamburger SV Kieler SV Holstein 1900 -
  • 19.04  
    Hannover 96 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 19.04  
    VfB Stuttgart VfL Osnabrück -
  • 19.04  
    SV Wehen Wiesbaden SG Dynamo Drezno -

31. kolejka

  • 26.04  
    SG Dynamo Drezno Hamburger SV -
  • 26.04  
    SV Sandhausen DSC Arminia Bielefeld -
  • 26.04  
    Karlsruher SC VfB Stuttgart -
  • 26.04  
    VfL Osnabrück VfL Bochum -
  • 26.04  
    1. FC Nuernberg SpVgg Greuther Fürth -
  • 26.04  
    1. FC Heidenheim 1846 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 26.04  
    SV Darmstadt 1898 Hannover 96 -
  • 26.04  
    FC St. Pauli FC Erzgebirge Aue -
  • 26.04  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Wehen Wiesbaden -

32. kolejka

  • 03.05  
    VfB Stuttgart SV Sandhausen -
  • 03.05  
    Hannover 96 FC St. Pauli -
  • 03.05  
    Hamburger SV VfL Osnabrück -
  • 03.05  
    Kieler SV Holstein 1900 SG Dynamo Drezno -
  • 03.05  
    DSC Arminia Bielefeld SV Darmstadt 1898 -
  • 03.05  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Nuernberg -
  • 03.05  
    FC Erzgebirge Aue VfL Bochum -
  • 03.05  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 03.05  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Karlsruher SC -

33. kolejka

  • 10.05 15:30  
    SV Darmstadt 1898 SV Wehen Wiesbaden -
  • 10.05 15:30  
    SV Sandhausen SG Dynamo Drezno -
  • 10.05 15:30  
    FC Erzgebirge Aue Hannover 96 -
  • 10.05 15:30  
    VfL Osnabrück Kieler SV Holstein 1900 -
  • 10.05 15:30  
    VfL Bochum SpVgg Greuther Fürth -
  • 10.05 15:30  
    1. FC Nuernberg VfB Stuttgart -
  • 10.05 15:30  
    FC St. Pauli SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 10.05 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Hamburger SV -
  • 10.05 15:30  
    Karlsruher SC DSC Arminia Bielefeld -

34. kolejka

  • 17.05 15:30  
    Hamburger SV SV Sandhausen -
  • 17.05 15:30  
    Hannover 96 VfL Bochum -
  • 17.05 15:30  
    VfB Stuttgart SV Darmstadt 1898 -
  • 17.05 15:30  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Nuernberg -
  • 17.05 15:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Erzgebirge Aue -
  • 17.05 15:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 17.05 15:30  
    SG Dynamo Drezno VfL Osnabrück -
  • 17.05 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth Karlsruher SC -
  • 17.05 15:30  
    SV Wehen Wiesbaden FC St. Pauli -