Rosja - 1. division

12. kolejka - 1. division

Tabela 1. division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Tambov 12 27   8 3 1   24 - 12 12
2 FK Tom Tomsk 12 26   8 2 2   17 - 7 10
3 FK Spartak Moskva II 12 23   7 2 3   19 - 10 9
4 FK Avangard Kursk 12 23   7 2 3   15 - 10 5
5 FK Chertanovo Moskva 12 20   5 5 2   22 - 16 6
6 FK Krasnodar II 12 20   5 5 2   15 - 14 1
7 FK Nizhny Novgorod 12 19   5 4 3   12 - 9 3
8 Szynnik Jarosław 12 17   4 5 3   10 - 10 0
9 FK Fakel Voronezh 12 16   5 1 6   15 - 15 0
10 FK Sochi 12 16   4 4 4   19 - 16 3
11 FK Chimki 12 16   4 4 4   17 - 18 -1
12 FK Mordowia Sarańsk 12 15   4 3 5   16 - 16 0
13 SKA-Energia Chabarowsk 12 14   2 8 2   16 - 16 0
14 FK Tyumen 12 13   3 4 5   11 - 15 -4
15 Łucz Energia Władywostok 12 11   2 5 5   5 - 6 -1
16 Bałtika Kaliningrad 12 11   2 5 5   14 - 20 -6
17 Sibir Nowosybirsk 12 10   2 4 6   8 - 16 -8
18 FK Rotor Wołgograd 12 10   1 7 4   8 - 13 -5
19 FK Armavir 12 8   2 2 8   8 - 21 -13
20 FK Zenit St. Petersburg II 12 6   1 3 8   10 - 21 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • Awans do Premier League
  • Spadek do 2. Dywizji

13. kolejka (następna)

  • 23.09 09:00
  • 23.09 12:00
  • 23.09 12:30
  • 23.09 13:00
  • 23.09 15:00
  • 23.09 15:00
  • 23.09 16:00
  • 23.09 16:00
  • 23.09 17:00
  • 23.09 17:00

Strzelcy 1. division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Maksim Barsov(FK Sochi) 8 0
Igor Lebedenko(FK Fakel Voronezh) 6 0
Vladimir Obukhov(FK Mordowia Sarańsk) 6 1

Kartkowicze 1. division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nail Zamaliev(Łucz Energia Władywostok) 1 6 7
Yan Kazaev(FK Tom Tomsk) 1 4 5
Maksim Nenakhov(SKA-Energia Chabarowsk) 1 4 5

Terminarz / Wyniki 1. division

13. kolejka

  • 23.09 09:00  
    Łucz Energia Władywostok Sibir Nowosybirsk -
  • 23.09 12:00  
    FK Tom Tomsk FK Chertanovo Moskva -
  • 23.09 12:30  
    FK Spartak Moskva II SKA-Energia Chabarowsk -
  • 23.09 13:00  
    FK Zenit St. Petersburg II Bałtika Kaliningrad -
  • 23.09 15:00  
    FK Avangard Kursk FK Tyumen -
  • 23.09 15:00  
    FK Chimki FK Armavir -
  • 23.09 16:00  
    FK Sochi FK Tambov -
  • 23.09 16:00  
    Szynnik Jarosław FK Mordowia Sarańsk -
  • 23.09 17:00  
    FK Fakel Voronezh FK Krasnodar II -
  • 23.09 17:00  
    FK Rotor Wołgograd FK Nizhny Novgorod -

14. kolejka

  • 30.09  
    Łucz Energia Władywostok FK Tom Tomsk -
  • 30.09  
    FK Chertanovo Moskva FK Sochi -
  • 30.09  
    FK Tyumen Szynnik Jarosław -
  • 30.09  
    FK Mordowia Sarańsk FK Spartak Moskva II -
  • 30.09  
    FK Armavir FK Rotor Wołgograd -
  • 30.09  
    FK Nizhny Novgorod FK Zenit St. Petersburg II -
  • 30.09  
    Sibir Nowosybirsk Bałtika Kaliningrad -
  • 30.09 10:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Fakel Voronezh -
  • 01.10  
    FK Krasnodar II FK Chimki -
  • 01.10 10:15  
    FK Tambov FK Avangard Kursk -

15. kolejka

  • 06.10  
    FK Tom Tomsk Sibir Nowosybirsk -
  • 06.10  
    FK Sochi Łucz Energia Władywostok -
  • 06.10  
    FK Avangard Kursk FK Chertanovo Moskva -
  • 06.10  
    Szynnik Jarosław FK Tambov -
  • 06.10  
    FK Spartak Moskva II FK Tyumen -
  • 06.10  
    FK Fakel Voronezh FK Mordowia Sarańsk -
  • 06.10  
    FK Chimki SKA-Energia Chabarowsk -
  • 06.10  
    FK Rotor Wołgograd FK Krasnodar II -
  • 06.10  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Armavir -
  • 06.10  
    Bałtika Kaliningrad FK Nizhny Novgorod -

16. kolejka

  • 13.10  
    FK Tom Tomsk FK Sochi -
  • 13.10  
    Łucz Energia Władywostok FK Avangard Kursk -
  • 13.10  
    FK Chertanovo Moskva Szynnik Jarosław -
  • 13.10  
    FK Tambov FK Spartak Moskva II -
  • 13.10  
    FK Mordowia Sarańsk FK Chimki -
  • 13.10  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Rotor Wołgograd -
  • 13.10  
    FK Krasnodar II FK Zenit St. Petersburg II -
  • 13.10  
    FK Armavir Bałtika Kaliningrad -
  • 13.10  
    Sibir Nowosybirsk FK Nizhny Novgorod -
  • 14.10  
    FK Tyumen FK Fakel Voronezh -

17. kolejka

  • 20.10  
    FK Sochi Sibir Nowosybirsk -
  • 20.10  
    FK Avangard Kursk FK Tom Tomsk -
  • 20.10  
    Szynnik Jarosław Łucz Energia Władywostok -
  • 20.10  
    FK Spartak Moskva II FK Chertanovo Moskva -
  • 20.10  
    FK Fakel Voronezh FK Tambov -
  • 20.10  
    FK Chimki FK Tyumen -
  • 20.10  
    FK Rotor Wołgograd FK Mordowia Sarańsk -
  • 20.10  
    FK Zenit St. Petersburg II SKA-Energia Chabarowsk -
  • 20.10  
    Bałtika Kaliningrad FK Krasnodar II -
  • 20.10  
    FK Nizhny Novgorod FK Armavir -

18. kolejka

  • 24.10  
    FK Sochi FK Avangard Kursk -
  • 24.10  
    FK Tom Tomsk Szynnik Jarosław -
  • 24.10  
    FK Spartak Moskva II Łucz Energia Władywostok -
  • 24.10  
    FK Chertanovo Moskva FK Fakel Voronezh -
  • 24.10  
    FK Tambov FK Chimki -
  • 24.10  
    FK Tyumen FK Rotor Wołgograd -
  • 24.10  
    FK Mordowia Sarańsk FK Zenit St. Petersburg II -
  • 24.10  
    SKA-Energia Chabarowsk Bałtika Kaliningrad -
  • 24.10  
    FK Krasnodar II FK Nizhny Novgorod -
  • 24.10  
    Sibir Nowosybirsk FK Armavir -

19. kolejka

  • 28.10  
    FK Avangard Kursk Sibir Nowosybirsk -
  • 28.10  
    Szynnik Jarosław FK Sochi -
  • 28.10  
    FK Spartak Moskva II FK Tom Tomsk -
  • 28.10  
    FK Fakel Voronezh Łucz Energia Władywostok -
  • 28.10  
    FK Chimki FK Chertanovo Moskva -
  • 28.10  
    FK Rotor Wołgograd FK Tambov -
  • 28.10  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Tyumen -
  • 28.10  
    Bałtika Kaliningrad FK Mordowia Sarańsk -
  • 28.10  
    FK Nizhny Novgorod SKA-Energia Chabarowsk -
  • 28.10  
    FK Armavir FK Krasnodar II -

20. kolejka

  • 04.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Krasnodar II -
  • 04.11  
    FK Mordowia Sarańsk FK Armavir -
  • 04.11  
    FK Tyumen FK Nizhny Novgorod -
  • 04.11  
    FK Tambov Bałtika Kaliningrad -
  • 04.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Zenit St. Petersburg II -
  • 04.11  
    Łucz Energia Władywostok FK Rotor Wołgograd -
  • 04.11  
    FK Tom Tomsk FK Chimki -
  • 04.11  
    FK Sochi FK Fakel Voronezh -
  • 04.11  
    FK Avangard Kursk FK Spartak Moskva II -
  • 04.11  
    Szynnik Jarosław Sibir Nowosybirsk -

21. kolejka

  • 10.11  
    Sibir Nowosybirsk FK Mordowia Sarańsk -
  • 10.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tyumen -
  • 10.11  
    FK Krasnodar II FK Tambov -
  • 10.11  
    FK Armavir FK Chertanovo Moskva -
  • 10.11  
    Łucz Energia Władywostok FK Nizhny Novgorod -
  • 10.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Tom Tomsk -
  • 10.11  
    FK Sochi FK Zenit St. Petersburg II -
  • 10.11  
    FK Rotor Wołgograd FK Avangard Kursk -
  • 10.11  
    FK Chimki Szynnik Jarosław -
  • 10.11  
    FK Fakel Voronezh FK Spartak Moskva II -

22. kolejka

  • 14.11  
    FK Mordowia Sarańsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 14.11  
    FK Krasnodar II FK Tyumen -
  • 14.11  
    FK Tambov FK Armavir -
  • 14.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Nizhny Novgorod -
  • 14.11  
    Bałtika Kaliningrad Łucz Energia Władywostok -
  • 14.11  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Tom Tomsk -
  • 14.11  
    FK Sochi FK Rotor Wołgograd -
  • 14.11  
    FK Avangard Kursk FK Chimki -
  • 14.11  
    Szynnik Jarosław FK Fakel Voronezh -
  • 14.11  
    FK Spartak Moskva II Sibir Nowosybirsk -

23. kolejka

  • 18.11  
    Sibir Nowosybirsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 18.11  
    FK Krasnodar II FK Mordowia Sarańsk -
  • 18.11  
    FK Armavir FK Tyumen -
  • 18.11  
    FK Nizhny Novgorod FK Tambov -
  • 18.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Chertanovo Moskva -
  • 18.11  
    FK Zenit St. Petersburg II Łucz Energia Władywostok -
  • 18.11  
    FK Rotor Wołgograd FK Tom Tomsk -
  • 18.11  
    FK Chimki FK Sochi -
  • 18.11  
    FK Fakel Voronezh FK Avangard Kursk -
  • 18.11  
    FK Spartak Moskva II Szynnik Jarosław -

24. kolejka

  • 24.11  
    FK Mordowia Sarańsk FK Tyumen -
  • 24.11  
    FK Tambov SKA-Energia Chabarowsk -
  • 24.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Krasnodar II -
  • 24.11  
    FK Armavir Łucz Energia Władywostok -
  • 24.11  
    FK Nizhny Novgorod FK Tom Tomsk -
  • 24.11  
    FK Sochi Bałtika Kaliningrad -
  • 24.11  
    FK Avangard Kursk FK Zenit St. Petersburg II -
  • 24.11  
    FK Rotor Wołgograd Szynnik Jarosław -
  • 24.11  
    FK Spartak Moskva II FK Chimki -
  • 24.11  
    Sibir Nowosybirsk FK Fakel Voronezh -

25. kolejka

  • 03.03  
    Sibir Nowosybirsk FK Tyumen -
  • 03.03  
    FK Mordowia Sarańsk FK Tambov -
  • 03.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Chertanovo Moskva -
  • 03.03  
    FK Krasnodar II Łucz Energia Władywostok -
  • 03.03  
    FK Armavir FK Tom Tomsk -
  • 03.03  
    FK Nizhny Novgorod FK Sochi -
  • 03.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Avangard Kursk -
  • 03.03  
    FK Zenit St. Petersburg II Szynnik Jarosław -
  • 03.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Spartak Moskva II -
  • 03.03  
    FK Chimki FK Fakel Voronezh -

26. kolejka

  • 10.03  
    FK Tambov FK Tyumen -
  • 10.03  
    FK Chertanovo Moskva FK Mordowia Sarańsk -
  • 10.03  
    Łucz Energia Władywostok SKA-Energia Chabarowsk -
  • 10.03  
    FK Tom Tomsk FK Krasnodar II -
  • 10.03  
    FK Sochi FK Armavir -
  • 10.03  
    FK Avangard Kursk FK Nizhny Novgorod -
  • 10.03  
    Szynnik Jarosław Bałtika Kaliningrad -
  • 10.03  
    FK Spartak Moskva II FK Zenit St. Petersburg II -
  • 10.03  
    FK Fakel Voronezh FK Rotor Wołgograd -
  • 10.03  
    FK Chimki Sibir Nowosybirsk -

27. kolejka

  • 17.03  
    Sibir Nowosybirsk FK Tambov -
  • 17.03  
    FK Tyumen FK Chertanovo Moskva -
  • 17.03  
    FK Mordowia Sarańsk Łucz Energia Władywostok -
  • 17.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tom Tomsk -
  • 17.03  
    FK Krasnodar II FK Sochi -
  • 17.03  
    FK Armavir FK Avangard Kursk -
  • 17.03  
    FK Nizhny Novgorod Szynnik Jarosław -
  • 17.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Spartak Moskva II -
  • 17.03  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Fakel Voronezh -
  • 17.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Chimki -

28. kolejka

  • 24.03  
    FK Chertanovo Moskva FK Tambov -
  • 24.03  
    Łucz Energia Władywostok FK Tyumen -
  • 24.03  
    FK Tom Tomsk FK Mordowia Sarańsk -
  • 24.03  
    FK Sochi SKA-Energia Chabarowsk -
  • 24.03  
    FK Avangard Kursk FK Krasnodar II -
  • 24.03  
    Szynnik Jarosław FK Armavir -
  • 24.03  
    FK Spartak Moskva II FK Nizhny Novgorod -
  • 24.03  
    FK Fakel Voronezh Bałtika Kaliningrad -
  • 24.03  
    FK Chimki FK Zenit St. Petersburg II -
  • 24.03  
    FK Rotor Wołgograd Sibir Nowosybirsk -

29. kolejka

  • 30.03  
    Sibir Nowosybirsk FK Chertanovo Moskva -
  • 30.03  
    FK Tambov Łucz Energia Władywostok -
  • 30.03  
    FK Tyumen FK Tom Tomsk -
  • 30.03  
    FK Mordowia Sarańsk FK Sochi -
  • 30.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Avangard Kursk -
  • 30.03  
    FK Krasnodar II Szynnik Jarosław -
  • 30.03  
    FK Armavir FK Spartak Moskva II -
  • 30.03  
    FK Nizhny Novgorod FK Fakel Voronezh -
  • 30.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Chimki -
  • 30.03  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Rotor Wołgograd -

30. kolejka

  • 07.04  
    Łucz Energia Władywostok FK Chertanovo Moskva -
  • 07.04  
    FK Tom Tomsk FK Tambov -
  • 07.04  
    FK Sochi FK Tyumen -
  • 07.04  
    FK Avangard Kursk FK Mordowia Sarańsk -
  • 07.04  
    SKA-Energia Chabarowsk Szynnik Jarosław -
  • 07.04  
    FK Spartak Moskva II FK Krasnodar II -
  • 07.04  
    FK Fakel Voronezh FK Armavir -
  • 07.04  
    FK Chimki FK Nizhny Novgorod -
  • 07.04  
    FK Rotor Wołgograd Bałtika Kaliningrad -
  • 07.04  
    FK Zenit St. Petersburg II Sibir Nowosybirsk -

31. kolejka

  • 13.04  
    Sibir Nowosybirsk Łucz Energia Władywostok -
  • 13.04  
    FK Chertanovo Moskva FK Tom Tomsk -
  • 13.04  
    FK Tambov FK Sochi -
  • 13.04  
    FK Tyumen FK Avangard Kursk -
  • 13.04  
    FK Mordowia Sarańsk Szynnik Jarosław -
  • 13.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Spartak Moskva II -
  • 13.04  
    FK Krasnodar II FK Fakel Voronezh -
  • 13.04  
    FK Armavir FK Chimki -
  • 13.04  
    FK Nizhny Novgorod FK Rotor Wołgograd -
  • 13.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Zenit St. Petersburg II -

32. kolejka

  • 20.04  
    FK Tom Tomsk Łucz Energia Władywostok -
  • 20.04  
    FK Sochi FK Chertanovo Moskva -
  • 20.04  
    FK Avangard Kursk FK Tambov -
  • 20.04  
    Szynnik Jarosław FK Tyumen -
  • 20.04  
    FK Spartak Moskva II FK Mordowia Sarańsk -
  • 20.04  
    FK Fakel Voronezh SKA-Energia Chabarowsk -
  • 20.04  
    FK Chimki FK Krasnodar II -
  • 20.04  
    FK Rotor Wołgograd FK Armavir -
  • 20.04  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Nizhny Novgorod -
  • 20.04  
    Bałtika Kaliningrad Sibir Nowosybirsk -

33. kolejka

  • 24.04  
    Sibir Nowosybirsk FK Tom Tomsk -
  • 24.04  
    Łucz Energia Władywostok FK Sochi -
  • 24.04  
    FK Chertanovo Moskva FK Avangard Kursk -
  • 24.04  
    FK Tambov Szynnik Jarosław -
  • 24.04  
    FK Tyumen FK Spartak Moskva II -
  • 24.04  
    FK Mordowia Sarańsk FK Fakel Voronezh -
  • 24.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Chimki -
  • 24.04  
    FK Krasnodar II FK Rotor Wołgograd -
  • 24.04  
    FK Armavir FK Zenit St. Petersburg II -
  • 24.04  
    FK Nizhny Novgorod Bałtika Kaliningrad -

34. kolejka

  • 28.04  
    FK Sochi FK Tom Tomsk -
  • 28.04  
    FK Avangard Kursk Łucz Energia Władywostok -
  • 28.04  
    Szynnik Jarosław FK Chertanovo Moskva -
  • 28.04  
    FK Spartak Moskva II FK Tambov -
  • 28.04  
    FK Fakel Voronezh FK Tyumen -
  • 28.04  
    FK Chimki FK Mordowia Sarańsk -
  • 28.04  
    FK Rotor Wołgograd SKA-Energia Chabarowsk -
  • 28.04  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Krasnodar II -
  • 28.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Armavir -
  • 28.04  
    FK Nizhny Novgorod Sibir Nowosybirsk -

35. kolejka

  • 04.05  
    Sibir Nowosybirsk FK Sochi -
  • 04.05  
    FK Tom Tomsk FK Avangard Kursk -
  • 04.05  
    Łucz Energia Władywostok Szynnik Jarosław -
  • 04.05  
    FK Chertanovo Moskva FK Spartak Moskva II -
  • 04.05  
    FK Tambov FK Fakel Voronezh -
  • 04.05  
    FK Tyumen FK Chimki -
  • 04.05  
    FK Mordowia Sarańsk FK Rotor Wołgograd -
  • 04.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Zenit St. Petersburg II -
  • 04.05  
    FK Krasnodar II Bałtika Kaliningrad -
  • 04.05  
    FK Armavir FK Nizhny Novgorod -

36. kolejka

  • 11.05  
    FK Avangard Kursk FK Sochi -
  • 11.05  
    Szynnik Jarosław FK Tom Tomsk -
  • 11.05  
    Łucz Energia Władywostok FK Spartak Moskva II -
  • 11.05  
    FK Fakel Voronezh FK Chertanovo Moskva -
  • 11.05  
    FK Chimki FK Tambov -
  • 11.05  
    FK Rotor Wołgograd FK Tyumen -
  • 11.05  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Mordowia Sarańsk -
  • 11.05  
    Bałtika Kaliningrad SKA-Energia Chabarowsk -
  • 11.05  
    FK Nizhny Novgorod FK Krasnodar II -
  • 11.05  
    FK Armavir Sibir Nowosybirsk -

37. kolejka

  • 19.05  
    Sibir Nowosybirsk FK Avangard Kursk -
  • 19.05  
    FK Sochi Szynnik Jarosław -
  • 19.05  
    FK Tom Tomsk FK Spartak Moskva II -
  • 19.05  
    Łucz Energia Władywostok FK Fakel Voronezh -
  • 19.05  
    FK Chertanovo Moskva FK Chimki -
  • 19.05  
    FK Tambov FK Rotor Wołgograd -
  • 19.05  
    FK Tyumen FK Zenit St. Petersburg II -
  • 19.05  
    FK Mordowia Sarańsk Bałtika Kaliningrad -
  • 19.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Nizhny Novgorod -
  • 19.05  
    FK Krasnodar II FK Armavir -

38. kolejka

  • 25.05  
    FK Tambov FK Zenit St. Petersburg II -
  • 25.05  
    Szynnik Jarosław FK Avangard Kursk -
  • 25.05  
    FK Spartak Moskva II FK Sochi -
  • 25.05  
    FK Fakel Voronezh FK Tom Tomsk -
  • 25.05  
    FK Chimki Łucz Energia Władywostok -
  • 25.05  
    FK Rotor Wołgograd FK Chertanovo Moskva -
  • 25.05  
    Bałtika Kaliningrad FK Tyumen -
  • 25.05  
    FK Nizhny Novgorod FK Mordowia Sarańsk -
  • 25.05  
    FK Armavir SKA-Energia Chabarowsk -
  • 25.05  
    Sibir Nowosybirsk FK Krasnodar II -