Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin - Wyniki na żywo w Interia.pl - 4 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (81') K. Drygas M. Listkowski
  • 17:49 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 4. kolejki Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin.
  • 17:50 Zagłębie nie przegrało jeszcze spotkania i po 3. kolejce było na pozycji wicelidera.
  • 17:50 Na rozgrzewce kontuzji nabawił się Jarosław Fojut i w wyjściowym składzie zastąpi go Sebastian Rudol.
  • 17:51 Pogoń jak na razie ma na koncie trzy punkty, po jednym zwycięstwie i dwóch porażkach.
  • 17:57 Zawodnicy wychodzą na boisko
  • 17:58 Mecz poprowadzi sędzia Piotr Lasyk.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Kopacz nabił Formellę.
  • 2. min Rzut rożny dla Zagłębia. W narożniku Filip Starzyński.
  • 3. min Dobra akcja Jagiełły, przedarł się między dwoma obrońcami.
  • 3. min I znów korner "Miedziowych".
  • 5. min Zagłębie ma przewagę na początku spotkania.
  • 5. min Seria rzutów rożnych, dobrze wykonuje je Starzyński.
  • 6. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Martin Nespor
  • 6. min Szybka bramka dla Zagłębia!
  • 6. min Nie popisał się Załuska, który powinien obronić ten strzał. Piłka odbiła mu się od ręki, zanim wpadła do bramki.
  • 7. min Świetną akcję przeprowadził za to Dziwniel na lewej stronie, który dośrodkował na głowę Neszpora.
  • 9. min Świetna interwencja Guldana.
  • 12. min Gyurcso szarżuje.
  • 12. min Minął dwóch zawodników, oddał piłki Rapie, ale ten został zablokowany przez Dziwniela.
  • 13. min Rzut wolny z 17. metrów dla Zagłębia.
  • 13. min Hołota sfaulował Woźniaka.
  • 14. min Starzyński! Strzelił mocno i celnie, ale świetnie broni Załuska.
  • 14. min Tym razem bardzo dobrze interweniował bramkarz Pogoni.
  • 16. min Bardzo aktywny jest z lewej strony Dziwniel.
  • 17. min Umiejętnie włączył się w akcję ofensywną i wycofał piłkę do Woźniaka. Strzał napastnika padł łupem Załuski.
  • 17. min Początek spotkania zdecydowanie dla Zagłębia, zasłużenie wygrywają.
  • 17. min Pogoń nie umie utrzymać się przy piłce.
  • 19. min Pierwsza próba dogrania piłki do Frączczaka, lecz uciekła mu piłka.
  • 20. min Woźniak znów uderzał na bramkę.
  • 20. min Nogą jego strzał obronił Załuska.
  • 20. min Neszpor strzelał sprzed pola karnego. Natarcie Zagłębia trwa.
  • 22. min Guldan głową wybił dośrodkowanie Rapy.
  • 23. min Jagiełło powinien podwyższyć na 2-0.
  • 23. min Starzyński genialnie zagrał mu górne podanie, a Jagiełło zmarnował sytuację sam na sam.
  • 24. min Miał bardzo dużo czasu, próbował strzału między nogami Załuski, ale bez powodzenia.
  • 24. min Neszpor doznał kontuzji i musi opuścić boisko.
  • 24. min To stłuczenie dolnej części pleców.
  • 24. min Schodzi z boiska Martin Nespor, a za niego wchodzi Jakub Świerczok
  • 25. min Opuścił boisko strzelec jedynej bramki.
  • 27. min Co za pudło Frączczaka!
  • 27. min Jak mógł tego nie trafić?
  • 27. min Gyurcso idealnie dośrodkował z lewego skrzydła, a Frączczak nieatakowany przez nikogo uderzał głową z pięciu metrów.
  • 28. min Specjalista od takich sytuacji tym razem się pomylił.
  • 28. min W zmarnowanych stuprocentowych sytuacjach mamy więc 1-1.
  • 28. min Ruszyło coś w grze Pogoni? Znów szarpnął najlepszy w jej szeregach Gyurcso.
  • 29. min Wywalczył rzut rożny.
  • 29. min Ale dośrodkowanie Nunesa fatalne.
  • 29. min Murawski strzela bardzo niecelnie sprzed pola karnego.
  • 30. min Brzydki faul Drygasa. Rzut wolny z boku pola karnego.
  • 31. min Ładna wrzutka Starzyńskiego, dobrze bije te fragmenty środkowy pomocnik "Miedziowych".
  • 31. min Świerczokowi niewiele zabrakło, by oddać groźny strzał.
  • 33. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Świerczok
  • 33. min Fenomenalna akcja Czerwińskiego i Świerczoka!
  • 34. min Czerwiński poradził sobie z trzema obrońcami i mięciutko wrzucił piłkę do Świerczoka.
  • 35. min Ten spokojnie przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową i technicznym strzałem nie dał szans Załusce.
  • 35. min Zasłużone prowadzenie Zagłębia.
  • 35. min Obiecująco wygląda początek sezonu w wykonaniu Zagłębia - szykuje się trzecie zwycięstwo w czwartym spotkaniu.
  • 36. min Złapali luz w grze "Miedziowi".
  • 37. min Kubicki zagrał podanie przez całe boisko, którego nie powstydziłby się Andrea Pirlo.
  • 37. min Jest jeszcze za wcześnie, by dopisywać lubinianom trzy punkty, ale przyjemnie patrzy się na ich grę w pierwszej połowie.
  • 38. min Z kolei Pogoń dała się kompletnie zdominować. Poza szarpiącym czasem Gyurcso nie widać pozytywów w ich grze.
  • 38. min Piłka jest jednak nieprzewidywalna i "Portowcy" wciąż mogą wrócić do gry.
  • 41. min Dwali omal nie popełnił kosztownego błędu.
  • 41. min Woźniak nie zdołał jednak opanować futbolówki i ta padła łupem Załuski.
  • 42. min Czerwiński sfaulował Nunesa z boku pola karnego.
  • 42. min Szansa dla Pogoni?
  • 43. min Woźniak wybija na rzut rożny.
  • 43. min Wszyscy zawodnicy Pogoni w "piątce" Polaczka.
  • 44. min Starzyński kończył kontratak strzałem, ale został zablokowany.
  • 46. min Arbiter odgwizdał spalonego, choć piłka jest w bramce.
  • 47. min Powtórka pokazuje, że Woźniak raczej nie był na spalonym!
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:48 Zagłębie wygrywa 2-0 z Pogonią, a gdyby nie błąd sędziego - mieliby już trzy bramki przewagi.
  • 46. min Schodzi z boiska Rafał Murawski , a za niego wchodzi Dawid Kort
  • 46. min Schodzi z boiska Tomasz Hołota , a za niego wchodzi Jakub Piotrowski
  • 19:02 Dwie zmiany w drużynie Pogoni.
  • 19:03 Gdyby mógł Maciej Skorża pewnie zmieniłby wszystkich zawodników.
  • 46. min Wracamy do gry!
  • 47. min Pogoń wywalczyła rzut rożny.
  • 49. min Takich akcji w pierwszej połowie Pogoń nie przeprowadzała. Kilka ładnych podań z pierwszej piłki, ale w końcu piłkę stracił Formella.
  • 49. min Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Rudol
  • 50. min Sfaulował wychodzącego z kontratakiem Starzyńskiego.
  • 52. min Rapa dośrodkowuje, ale Jach z Guldanem wygrywają wszystkie pojedynki.
  • 54. min Formella zmarnował dobrą sytuację!
  • 55. min Strzelał z boku pola karnego, ale uderzył ponad bramką Polaczka.
  • 55. min Mogła wrócić do gry Pogoń, kontaktowa bramka jest im bardzo potrzebna.
  • 56. min Wybija piłkę z linii bramkowej Kopacz!
  • 56. min Kort mocno uderzył, obronił jego strzał Polaczek, a przy dobitce Frączczaka drużynę uratował Kopacz.
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Woźniak
  • 57. min Otrzymuje kartkę Woźniak za protesty, choć miał rację - był faulowany przez Dwaliego.
  • 59. min Podwójna interwencja Załuski!
  • 59. min Najpierw obronił strzał Woźniaka, a następnie dobitkę Świerczoka.
  • 63. min Rzut rożny dla Pogoni.
  • 63. min Polaczek wyłapał piłkę.
  • 64. min Drygas jest poszkodowany, boleśnie spadł na plecy.
  • 64. min Świerczok zrobił mu "krzesełko", to mógł być rzut karny.
  • 66. min Faul Dziwniela na Rapie.
  • 66. min Niezłe dośrodkowanie Nunesa, ale nie zamknięte przez nikogo.
  • 67. min Schodzi z boiska Filip Jagiełło, a za niego wchodzi Jakub Tosik
  • 69. min Arbiter odgwizdał spalonego Gyurcso.
  • 72. min Pogoń stara się atakować, ale zbyt chaotycznie.
  • 72. min Starzyński minimalnie nad bramką z rzutu wolnego.
  • 73. min Dobre dośrodkowanie Formelli, ale zbiera je Czerwiński.
  • 75. min Frączczak strzelał głową ponad bramką.
  • 76. min Polaczek w dobrym stylu broni strzał Nunesa.
  • 78. min Bardzo nerwowe są ataki Pogoni, a czas ucieka.
  • 79. min Zagłębie jakby trochę odpuściło - chyba niepotrzebnie.
  • 81. min Schodzi z boiska Kamil Drygas , a za niego wchodzi Marcin Listkowski
  • 82. min Co za pudło Kopacza!
  • 83. min Strzelał głową po dośrodkowaniu Starzyńskiego.
  • 85. min Prosta strata Tosika, lecz bez konsekwencji.
  • 85. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Kopacz
  • 86. min Schodzi z boiska Filip Starzyński, a za niego wchodzi Łukasz Janoszka
  • 87. min To był naprawdę dobry mecz w wykonaniu Filipa Starzyńskiego.
  • 88. min Żółtą kartkę otrzymuje Cornel Rapa
  • 91. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Świerczok
  • 91. min Zabawił się Świerczok z obrońcami i strzela swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.
  • 91. min Przypieczętował zwycięstwo "Miedziowych".
  • 19:52 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:53 Zagłębie gładko wygrywa i awansuje na fotel lidera!
  • 19:58 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!