Zagłębie Lubin - Piast Gliwice - Wyniki na żywo w Interia.pl - 13 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (77') A. Sedlar S. Vranjes
  • 17:37 13. kolejkę piłkarskiej Ekstraklasy czas zacząć!
  • 17:37 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Zagłębie Lubin - Piast Gliwice!
  • 18:01 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Lubinianie rozgrywają piłkę z tyłu, na własnej połowie
  • 3. min Na stadionie w Lubinie dziś o wiele mniej widzów niż podczas hitu z Górnikiem Zabrze w poprzedniej kolejce
  • 4. min Wrzut z autu blisko pola karnego Zagłębia, ale nic z tego nie wynikło
  • 5. min Kontra Zagłębia. Pawłowski przejął piłkę na własnej połowie, uciekł rywalom, wpadł w pole karne i uderzył tuż obok słupka gości!
  • 6. min Ofensywna próba Zagłębia na prawej stronie szybko spaliła na panewce. Akcję zaczął Guldan
  • 7. min Zagranie w kierunku uciekającego obronie Valencii, ale daleko wybiegający Polaczek zgarnął piłkę!
  • 7. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 8. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Świerczok
  • 8. min Bramkę wypracował Jarosław Kubicki
  • 9. min Po krótko rozegranym rzucie rożnym Kubicki dośrodkował w pole karne, a Świerczok precyzyjną główką zaskoczył Rusova!
  • 9. min To już ósma bramka Świerczoka w tym sezonie Ekstraklasy!
  • 10. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 10. min Tym razem róg był z drugiej strony i Zagłębie znów krótko rozegrało, ale tym razem bardzo nieporadnie
  • 11. min Świerczok był blisko bramki gości, ale osaczony przez dwóch obrońców stracił piłkę!
  • 12. min Odpowiedź Piasta, ale główka Papadopulosa słaba i niecelna
  • 14. min Rugaszević zdecydował się na strzał z 30 metrów, a Polaczek nie łapał piłki, tylko ją wypiąstkował
  • 14. min Faulowany Świerczok w szybkim ataku przez Dziczka. Sędzia Gil na razie nie pokazuje kartki
  • 15. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 15. min Balić marnuje setkę!
  • 16. min Zagłębie rozegrało rzut rożny znów zagrywając do tyłu, a po dośrodkowaniu Balić był pięć metrów przed bramką i fatalnie spudłował głową!
  • 18. min Szybkie wyjście Piasta. Rugaszević dośrodkował z lewej strony, ale na głowy obrońców Zagłębia
  • 19. min Piast próbuje dłużej utrzymać się przy piłce
  • 19. min Udaje się to gliwiczanom, ale nie przesuwają się w kierunku bramki Zagłębia
  • 20. min Woźniak wygrał walkę o górną piłkę i zgrał do Świerczoka, ten próbował odegrać piętą, ale trafił w rywala
  • 21. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michal Papadopulos
  • 21. min Bramkę wypracował Martin Konczkowski
  • 22. min KOnczkowski dośrodkował z prawej strony, a Papadopulos uprzedził rywala i efektowną główką pokonał Polaczka!
  • 23. min Papadopulos strzelił gola swojej byłej drużynie
  • 23. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 24. min Pawłowski groźnie przed bramkę, ale Sedlar wyjaśnił sytuację
  • 26. min Nie zanosiło się na wyrównującą bramkę dla Piasta, tymczasem gliwiczanie radzą sobie coraz lepiej na boisku w Lubinie
  • 27. min DObre płaskie dośrodkowanie w pole karne Piasta, ale zabrakło strzału
  • 28. min Rzut rożny dla Piasta
  • 28. min Piast bliski wyjścia na prowadzenie. Tym razem Papadopulos spóźnił się o centymetry
  • 31. min Sedlar faulował Rusova blisko 30 metrów od bramki Piasta
  • 32. min Pawłowski dwa razy dośrodkował w pole karne Piasta, ale żaden z jego partnerów nie doszedł do strzału
  • 33. min Piast bawi się piłką w strefie środkowej. Kilka krótkich podań gości
  • 33. min Fatalne zagranie na lewo do Rugaszevicia. Piłka wyszła za boisko
  • 34. min Świerczok faulował w okolicach linii środkowej
  • 35. min Piast ładnie rozgrywa piłkę w strefie środkowej, ale gdy próbuje przesunąć się na połowę Zagłębia, razi niedokładnością
  • 36. min Zagłębie rozpoczęło mecz z impetem, ale im dłużej on trwa, tym lubinianie mają mniej pomysłu na atak
  • 36. min Faulował Matuszczyk na połowie Zagłębia
  • 37. min Woźniak dośrodkował z prawej strony na pole karne Piasta. Piłka natychmiast jednak wybita daleko
  • 38. min Ładna akcja Zagłębia, ale strzał Pawłowskiego z 16 metrów zupełnie nieudany. Wysoko w trybuny!
  • 40. min Balić myli się o centymetry po strzale głową! Dośrodkował Guldan
  • 41. min Nieporozumienie w ataku Zagłębia. Pawłowski zagrał prostopadle, ale nikt nie podążył za piłką
  • 44. min KOńcówka pierwszej połowy. Wynik remisowy, jak na razie, sprawiedliwy
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 1. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 46. min Schodzi z boiska Jarosław Jach, a za niego wchodzi Patryk Tuszyński
  • 49. min Woźniak główkował po wrzutce z rzutu wolnego, ale obok bramki Piasta
  • 50. min Pech i szczęście Rusova. Poślizgnął się, ale Świerczok był o metr za daleko, by odebrac mu piłkę
  • 50. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 51. min Kopacz próbował głowkować, ale nie udała mu się ta sztuka
  • 53. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Filip Jagiełło
  • 54. min Woźniak próbował zgrywać w polu karnym do Świerczoka. Piłka została za krótko wybita, a Jagiełło huknął z 25 metrów płasko przy słupku i zaskoczył Rusova!
  • 55. min Rugaszević dośrodkował z lewej strony. Papadopulos znakomicie urwał się obrońcom, ale głowkował niecelnie
  • 56. min Schodzi z boiska Aleksander Jagiełło , a za niego wchodzi Maciej Jankowski
  • 58. min Gorąco przed bramką Zagłębia, ale zabrakło skutecznego strzału
  • 61. min Matuszczyk odebrał piłkę Hebertowi w polu karnym Piasta i podał na głowę Świerczoka, ale zagranie było zbyt mocne, by napastnik mógł oddać skuteczny strzał
  • 61. min W odpowiedzi Maciej Jankowski płasko, ale obok słupka bramki Polaczka
  • 67. min Joel Valencia miał trochę miejsca przed polem karnym Zagłębia, ale za długo trzymał piłkę i zaraz ją stracił
  • 68. min Długa akcja Piasta, ale strzał Papadopulosa z 18 metrów zablokowany
  • 68. min Sedlar pięknie uderzyłz 20 metrów w okienko, a Polaczek popisał się rewelacyjną obroną!
  • 68. min Rzut rożny dla Piasta
  • 69. min Faul na Świerczoku na połowie Piasta
  • 72. min Rzut rożny dla Piasta
  • 72. min Dośrodkowanie z kornera, ale nikt nie zdołał złożyć się do strzału na bramkę Zagłębia
  • 73. min Rzut rożny dla Piasta po raz kolejny i znów bez uderzenia na bramkę
  • 73. min Schodzi z boiska Filip Jagiełło, a za niego wchodzi Aleksandar Todorovski
  • 74. min Schodzi z boiska Martin Bukata , a za niego wchodzi Denis Gojko
  • 74. min Woźniak szarżował prawą stroną, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę o przejął ją obrońca Piasta
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandar Todorovski
  • 75. min Obrońca Zagłębia ukarany za faul ledwo wszedł na boisko
  • 76. min Hebert kopnął Tuszyńskiego przy linii bocznej
  • 76. min 6021 widzów na meczu w Lubinie
  • 77. min Zablokowany strzał Gojki z dystansu po podaniu Dziczka
  • 77. min Schodzi z boiska Aleksandar Sedlar , a za niego wchodzi Stojan Vranjes
  • 79. min Schodzi z boiska Bartłomiej Pawłowski, a za niego wchodzi Łukasz Janoszka
  • 79. min Obaj trenerzy wykorzystali już limit zmian
  • 82. min Sędzia dopatrzył się faulu Dziczka na Janoszce w środku pola
  • 84. min 503-382 dla Piasta w liczbie podań w tym meczu. Ale na prowadzeniu wciąż Zagłębie
  • 85. min Vranjesz świetnie przedzierał się przed polem karnym Zagłębia, ale siła złego na jednego. W końcu stracił piłkę
  • 85. min Jankowski świetnie to wymyślił. Prostopadłe podanie w pole karne do Valencii jednak minimalnie zbyt mocne
  • 87. min Valencia mocno ucierpiał trafiony z bliska piłką w brzuch. Potrzebna pomoc medyczna
  • 89. min Końcówka spotkania. Czy Piast zdoła jeszcze wyrównać?
  • 89. min Woźniak znakomicie chciał podać wzdłuż bramki do Świerczoka, ale kapitalnie interweniował Rugaszević
  • 89. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 91. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest César Joel Valencia Castillo
  • 92. min A jednak Valencia z bliska pakuje piłkę do siatki!