Zagłębie Lubin - Legia Warszawa - Wyniki na żywo w Interia.pl - 22 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (93') K. Hämäläinen M. Kucharczyk
  • 20:11 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 22. kolejki Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Legia Warszawa.
  • 20:13 Obie drużyny w zimie przeszły spore zmiany, a trenerzy Mariusz Lewandowski i Romeo Jozak po raz pierwszy mogli przepracować z drużyną okres przygotowawczy.
  • 20:13 W Zagłębiu od pierwszej minuty zagra dwóch debiutantów - bramkarz Piotr Leciejewski i napastnik Jakub Maresz.
  • 20:16 Jeszcze więcej zmian w Legii - od pierwszej minuty zaczyna trzech nowych zawodników: Remy, Philipps i Antolić.
  • 20:17 Ciekawie także na ławkach rezerwowych, na które wracają ważni zawodnicy obu drużyn - Filip Starzyński i Miroslav Radović.
  • 20:17 Na ławce Legii także m.in. były napastnik Arsenalu Eduardo da Silva.
  • 20:27 Jesień Legia zakończyła na fotelu lidera, Zagłębie zaś na szóstym miejscu w tabeli.
  • 20:27 Zawodnicy wychodzą na boisko, kapitanami swoich drużyn Malarz oraz Guldan.
  • 20:27 Przywitanie graczy obu drużyn.
  • 20:29 Arbitrem meczu jest Mariusz Złotek.
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Legia przy piłce.
  • 2. min Spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.
  • 3. min Mocno cofnięte jest Zagłębie.
  • 3. min Philipps zagrał prostopadle do Niezgody, którego zablokował obrońca.
  • 4. min Przerywa mecz sędzia Złotek.
  • 5. min Leży na boisku Kopacz, Niezgoda upadając zahaczył nogą o jego głowę.
  • 5. min Ale z Kopaczem wszystko będzie w porządku, już podniósł się z murawy.
  • 7. min Wciąż Legia długo rozgrywa piłkę, a Zagłębie jedynie przesuwa się na własnej połowie.
  • 7. min Dostał podanie Niezgoda w pole karne, ale świetnie wygarnął mu piłkę Kopacz.
  • 8. min Pierwsza kontra gospodarzy zmarnowana przez niedokładne dośrodkowanie Czerwińskiego.
  • 9. min Faul Remy'ego na Mareszu.
  • 9. min Teraz czeski napastnik Zagłębia na spalonym.
  • 11. min Znów zaatakowało Zagłębie, lecz tym razem zbyt głęboko wrzucał Balić.
  • 12. min Kilka ładnie wymienionych podań przez legionistów.
  • 12. min Żółtą kartkę otrzymuje Sasza Balić
  • 12. min Powstrzymał nieprzepisowo dynamicznego Jędrzejczyka.
  • 13. min Groźnie dośrodkował Szymański, a Leciejewski w ostatniej chwili "zdjął" piłkę z głowy Remy'ego.
  • 13. min Korner.
  • 14. min Arbiter odgwizdał spalonego Hamalainena.
  • 16. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jarosław Niezgoda
  • 17. min Głębokie dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał napastnik Legii.
  • 17. min Wyskoczył wyżej od trzech zawodników "Miedziowych" Niezgoda i piłka wpadła do bramki!
  • 17. min Świetnie zaczyna się ten mecz dla Legii.
  • 18. min Asystę zaliczył Sebastian Szymański.
  • 21. min Teraz dłużej przy piłce "Miedziowi".
  • 23. min Legia odzyskała futbolówkę i od dobrych kilkudziesięciu sekund wymienia podania.
  • 23. min Cierpliwie budują swoje akcje "Wojskowi".
  • 23. min Jędrzejczyk zablokowany przez Balicia, jest rzut rożny.
  • 24. min Szymański znów dośrodkował bardzo głęboko, ale tym razem piłkę złapał Leciejewski.
  • 24. min Faul Antolicia na Janoszce przed polem karnym Legii.
  • 25. min Malarz strąca piłkę z trudem po dośrodkowaniu Pawłowskiego.
  • 26. min Kopacz uderzył głową po wrzutce Balicia, ale trochę zbyt wysoko.
  • 27. min Faulowany Janoszka przez Szymańskiego.
  • 29. min Ryzykownie zachował się Balić, przewracając szarżującego Szymańskiego.
  • 29. min Jeśli będzie grał tak nadal, szybko obejrzy drugą żółtą kartkę.
  • 32. min Gra toczy się głównie w środku boiska.
  • 33. min Zagłębie lekko przycisnęło rywala.
  • 34. min Maresz przedzierał się lewą stroną. Pazdan wybił piłkę na rzut rożny.
  • 35. min Było blisko wyrównującej bramki dla Zagłębia.
  • 35. min Balić groźnie uderzał głową, ale strzał zablokował Pazdan.
  • 36. min Szymański zatrzymany przez Guldana.
  • 37. min Faul Remy'ego na Mareszu na środku boiska.
  • 40. min Jagiełło ucierpiał po starciu z Philippsem.
  • 40. min Jest opatrywany przez masażystów.
  • 41. min Maresz był blisko zdobycia bramki!
  • 41. min Przeniósł jednak piłkę nad poprzeczką.
  • 41. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Malarz
  • 42. min Malarz ukarany za protesty, że sędzia nie przerwał gry po zderzeniu Kubickiego z Szymańskim.
  • 42. min Zagłębie wyprowadziło po nim groźną akcję, gdy Szymański leżał na boisku.
  • 45. min Strzelał jeszcze głową Jagiełło, ale niecelnie.
  • 45. min Im dłużej trwa mecz, tym lepiej wygląda gra Zagłębia.
  • 47. min Ładnie zabrał się z piłką Hamalainen, wypuścił Szymańskiego,
  • 47. min Młody skrzydłowy przegrał jednak pojedynek z Guldanem.
  • 48. min Mączyński!
  • 48. min Mogło być 2-0, ale uderzenie "Mąki" odbiło się od nogi Guldana i minimalnie minęło słupek.
  • 21:18 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:19 Dotychczas Legia była nieznacznie lepsza, ale jeśli nie będzie mieć się na baczności, przewaga może szybko ulec roztrwonieniu.
  • 21:20 Po trzy strzały oddały obie drużyny, jedyny celny - Niezgoda.
  • 21:33 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 21:34 Będą zmiany w przerwie - do gry gotowy jest już Krzysztof Janus.
  • 46. min Schodzi z boiska Łukasz Janoszka, a za niego wchodzi Krzysztof Janus
  • 46. min Schodzi z boiska Sebastian Szymański , a za niego wchodzi da Silva Eduardo
  • 21:35 Debiut byłego gracza Arsenalu w Ekstraklasie!
  • 21:35 Szymański przez problemy z kolanem nie zagra w drugiej połowie meczu.
  • 46. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Maresz
  • 46. min Kilkanaście sekund potrzebowało Zagłębie, by odrobić straty z pierwszej połowy!
  • 47. min Pawłowski dośrodkował z lewej strony, Maresz wyprzedził Pazdana i umieścił piłkę w bramce!
  • 50. min Mecz rozpoczyna się od początku.
  • 51. min Ależ podwójna interwencja Malarza!
  • 51. min Najpierw Czerwiński huknął z dystansu, Malarz odbił piłkę i gdy dobiegł do niej Jagiełło, zapewne nie spodziewał się, że bramkarz Legii będzie zdolny do interwencji.
  • 52. min Ten jednak podniósł się i fantastyczną robinsonadą zatrzymał strzał Jagiełły.
  • 54. min Dobra akcja Czerwińskiego, wyłożył piłkę Janusowi, ale ten zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Hlouszek
  • 56. min Sędzia odgwizdał faul na Mareszu, choć chyba się pomylił.
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Domagoj Antolić
  • 57. min To kara bardziej za protesty, niż za faul.
  • 59. min Kolejna szarża Czerwińskiego, może podobać się gra prawego obrońcy Zagłębia.
  • 59. min Remy ofiarnie zatrzymał uderzenie rywala.
  • 60. min Sędzia Złotek korzysta z wideoweryfikacji - czy Remy zagrał piłkę ręką?
  • 60. min Arbiter uznał, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.
  • 62. min Philipps! Posłał bombę na bramkę Leciejewskiego, ale ten świetnie zbił piłkę do boku.
  • 64. min Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Janus
  • 65. min Remy wygrywa powietrzne stracie po kolejnej ofensywnej akcji Czerwińskiego.
  • 66. min Żółtą kartkę otrzymuje Ľubomír Guldan
  • 66. min Sfaulował wychodzącego na dobrą pozycję Niezgodę.
  • 66. min Nie zagra w następnym meczu Guldan.
  • 68. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jarosław Niezgoda
  • 68. min Fenomenalna bramka Niezgody!
  • 68. min Przyjęciem piłki uwolnił się od Guldana, a potem strzałem lewą nogą sprzed pola karnego umieścił piłkę w bramce.
  • 69. min Schodzi z boiska Bartłomiej Pawłowski, a za niego wchodzi Łukasz Moneta
  • 69. min Moneta gra przeciwko klubowi, z którego jest wypożyczony.
  • 71. min Eduardo nie podnosi się z boiska po starciu z Jagiełłą.
  • 71. min Obaj piłkarze zderzyli się kolanami.
  • 73. min Wrócił jednak na boisko Brazylijczyk z chorwackim paszportem.
  • 73. min Rzut rożny dla Legii po szarży Hlouszka.
  • 75. min Mączyński!
  • 75. min Bardzo mocno uderzył sprzed pola karnego, ale obronił dobrze Leciejewski.
  • 76. min Remy składał się do przewrotki, ale nie trafił w piłkę.
  • 76. min 9 655 widzów na stadionie w Lubinie.
  • 76. min Schodzi z boiska Jarosław Kubicki, a za niego wchodzi Paweł Żyra
  • 78. min Arbiter odgwizdał spalonego Maresza.
  • 80. min Hamalainen przedzierał się przez obronę, ale nie zdołał minąć wszystkich rywali.
  • 80. min Jakieś kłopoty ma Czerwiński, który utykając schodzi z boiska.
  • 80. min Czyżby Zagłębie kończyło mecz w dziesiątkę? Limit zmian już wykorzystany.
  • 82. min Moneta przejął piłkę w polu karnym rywala, lecz trafił w boczną siatkę.
  • 85. min Faul rywala na Jagielle.
  • 86. min Zagłębie miało rzut wolny, ale Guldan był na spalonym.
  • 86. min Schodzi z boiska Jarosław Niezgoda , a za niego wchodzi Miroslav Radović
  • 89. min Rzut wolny dla Zagłębia i okazja Kopacza!
  • 90. min Został zablokowany strzał obrońcy "Miedziowych".
  • 91. min Sędzia znów korzysta z VAR-u.
  • 91. min Czy Pazdan zagrał piłkę ręką w polu karnym?
  • 91. min Rzut karny!
  • 92. min Rzut karny dla Zagłębia.
  • 92. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Maresz
  • 93. min Strzał w środek bramki i 2-2!
  • 93. min Bramka w doliczonym czasie!
  • 93. min Niezgoda - Maresz 2-2!
  • 93. min Schodzi z boiska Kasper Hämäläinen , a za niego wchodzi Michał Kucharczyk
  • 96. min Rzut karny dla Legii!
  • 96. min Eduardo faulowany przez Leciejewskiego!
  • 96. min Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Leciejewski
  • 97. min Przepychanka między zawodnikami obu drużyn.
  • 97. min Spięcie na linii Balić - Mączyński.
  • 98. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Miroslav Radović
  • 98. min 3-2 dla Legii!
  • 98. min Radović znów bohaterem Legii!
  • 22:28 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:28 Niesamowita końcówka spotkania!!
  • 22:33 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne. Dobranoc!