• (83') Ł. Poręba D. Pakulski
  • (75') J. Kiełb D. Szelągowski
  • (77') Lisowski A. Lioi
  • (86') M. Papadopulos W. Długosz
  • 20:18 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 33. kolejki Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Korona Kielce.
  • 20:19 Kielczanie są w bardzo kiepskiej sytuacji. Jeżeli dziś nie wygrają, ich szanse na utrzymanie zmaleją niemal do zera.
  • 20:21 Zagłębie nie ma jeszcze zapewnionego utrzymania, ale ciężko wyobrazić sobie scenariusz, w którym "Miedziowi" opuszczają ligę.
  • 20:29 Mecz poprowadzi sędzia Mariusz Złotek.
  • 20:29 Piłkarze są już na boisku.
  • 20:29 Za VAR odpowiada sędzia Tomasz Musiał.
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Pierwsza akcja Korony, Spychała wywalczył rzut rożny.
  • 3. min Kiełb chciał efektownie zagrać do Forsella, w efekcie kopnął piłkę w aut.
  • 5. min Radin zrobił pięć "przekładanek", przynajmniej o cztery za dużo. Stracił piłkę.
  • 7. min Długie podanie do Bohara, wyglądało obiecująco, ale Kozioł był pierwszy przy piłce.
  • 10. min Dłużej przy piłce utrzymuje się Zagłębie.
  • 13. min Forsell! Minimalnie niecelne uderzenie z rzutu wolnego z dalszej odległości.
  • 15. min Bolesne zderzenie Poręby z Kovaczeviciem.
  • 19. min Na razie obie drużyny bez specjalnych okazji bramkowych. Więcej fauli i ostrej, niż składnej gry.
  • 20. min Kolejny faul, tym razem na Spychale.
  • 22. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jewgienij Baszkirow
  • 22. min Piłka dość przypadkowo trafiła do Baszkirowa przed polem karnym Zagłębia. Pomocnik "Miedziowych" huknął z powietrza i wsadził piłkę "za kołnierz" golkipera!
  • 24. min Niecelne uderzenie głową Tzimopoulosa po rzucie rożnym.
  • 25. min Padający deszcz w Lubinie sprawia, że trudno rozgrywa się piłkę.
  • 27. min Kolejna szansa Zagłębia!
  • 28. min Najpierw Bohar oddał mocny strzał po podaniu Drażicia, a później niecelnie z ostrego kąta dobijał Białek.
  • 29. min Kozioł kiepsko wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Żivca, ale naprawił swój błąd broniąc strzał Poręby.
  • 31. min Żivec z 16 m huknął ponad bramką.
  • 34. min Kapitalnym wślizgiem Balić zablokował centrę Forsella, a piłka odbiła się jeszcze od Fina i Korona nie będzie miała nawet rzutu rożnego.
  • 37. min Kolejna akcja Zagłębia. Tym razem przerwana przez faul w ataku Białka.
  • 38. min Papadopulos uderzył ze sporego dystansu i sporo się pomylił.
  • 39. min Lisowski ładnie ograł Tosika, lecz jego centra wylądowała w rękach Hładuna.
  • 39. min Białek! Znakomicie wyprzedził obrońcę i był bliski zdobycia bramki! W ostatniej chwili interweniował Kozioł.
  • 41. min Centra Tosika wybita przez Tzimopoulosa.
  • 42. min Strzał Kiełba z dystansu z problemami obronił Hładun.
  • 43. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Spychała
  • 45. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Petteri Forsell
  • 46. min Czy da się strzelić lepiej?! Forsell oddał cudowne uderzenie z rzutu wolnego.
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:17 Forsell idealnym uderzeniem wyrównał wynik meczu i przywrócił nadzieję Koronie.
  • 46. min Wracamy do gry.
  • 48. min Rzut wolny Korony. Szansa dla Forsella?
  • 48. min Tym razem Fin uderzył daleko od bramki, a strzelał z blisko 40 m.
  • 50. min Kolejny stały fragment gry Korony, tym razem Forsell dośrodkował zbyt mocno.
  • 54. min Potężna bomba Gnjaticia z dystansu! Broni Hładun.
  • 57. min Radin próbował prostopadłego podania do Listkowskiego. Przechwycił piłkę Hładun.
  • 58. min Faul Tosika, ale obrońca Zagłębia wciąż bez kartki. To ewenement.
  • 59. min Schodzi z boiska Sasza Żivec, a za niego wchodzi Filip Starzyński
  • 62. min Kovaczević zablokował uderzenie na bramkę Korony.
  • 64. min Baszkirow raz jeszcze chciał uderzyć tak, jak przy golu, ale teraz wyszło mu to znacznie gorzej.
  • 65. min Dobry powrót Drażicia zapobiegł kontrze Korony.
  • 66. min Szansa Korony! Gnjatić uderzył po rzucie rożnym, ale zbyt lekko, by pokonać Hładuna.
  • 67. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jewgienij Baszkirow
  • 67. min Znów kapitalna bramka Baszkirowa! Lewą nogą uderzył mocno pod poprzeczkę bramki Korony.
  • 69. min Drażić nabawił się jakiegoś urazu, opuszcza boisko na noszach.
  • 69. min Schodzi z boiska Dejan Dražić, a za niego wchodzi Patryk Szysz
  • 73. min Było blisko samobójczej bramki!
  • 74. min Szysz zagrał do Poręby, ten mocno uderzył, a Kozioł odbił piłkę wprost w Kovaczevicia. Odbita piłka minęła słupek bramki.
  • 74. min Kolejny ładny strzał Poręby! Znów broni Kozioł.
  • 75. min Schodzi z boiska Jacek Kiełb , a za niego wchodzi Daniel Szelągowski
  • 77. min Schodzi z boiska Dawid Lisowski , a za niego wchodzi Andrés Lioi
  • 79. min Piłkarze Korony domagają się rzutu karnego. Czy był faul?
  • 80. min Szarżował Szelągowski, czy faulował go Guldan?
  • 80. min Sędzia Mariusz Złotek był innego zdania.
  • 83. min Faulowani najpierw Białek, później Poręba.
  • 83. min Schodzi z boiska Łukasz Poręba, a za niego wchodzi Dawid Pakulski
  • 85. min Guldan ładnie zagrał w pole karne do Białka, ten wystawił piłkę Tosikowi, którego uderzenie ofiarnie zablokował obrońca.
  • 86. min Balić! Mocny strzał głową obronił Kozioł.
  • 86. min Schodzi z boiska Michal Papadopulos , a za niego wchodzi Wiktor Długosz
  • 90. min Rzut rożny dla Korony.
  • 94. min Żółtą kartkę otrzymuje Themistoklis Tzimopoulos
  • 22:22 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:22 Sytuacja Korony jest nie do pozazdroszczenia. Kielczanie na cztery kolejki przed końcem sezonu tracą osiem punktów do bezpiecznej pozycji, a Wisła Kraków ma do rozegrania jeszcze dodatkowe spotkanie.
  • 22:25 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne. Dobranoc!